1,541

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Kubel2001 witamy na forum.
Fajnie, że się odezwałeś ,czekam na dalsze wpisy.
Pozdrowienia.

1,542

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://zmianynaziemi.pl/wideo/nowy-prem … ich-dronow

Może to ten słaby władca władca, który zostanie obalony przez Mahdiego ? co myślicie ? już tracił 2 razy w ten sposób władzę.

1,543

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://miastamaniak.pl/2013/01/20/15-na … st-swiata/
W tym, rankingu na trzecim miejscu, największych miast jest Meksyk i Nowy Jork.
Nostradamus pisał coś że wojna zacznie się jak spłonie trzecie miasto.
Ja obstawiam bardziej to drugie.
Jakie macie zdanie na temat czerwonego deszczu co spadł ostatnio na Polskę?
Nie jestem pewna,ale wydaję mi się że Nostradamus coś o tym wspominał.

1,544

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Holi moim zdaniem Mahdi go obali następne  wybory w 2017 roku  jestem pewny ze nie uzyska większości ...

1,545

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.politykaglobalna.pl/2013/05/ … -pakistan/ Zmiany w armii  i wymiarze sprawiedliwości armia  nie zgodzi się na ograniczenie jej władzy... w armii i ISI służby specjalne Pakistanu jest silna islamska frakcja... armia może obalić rząd z Talibami jeśli protesty z Turcji dotrą do Iranu a z Iranu do Pakistanu...

1,546

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy ma pan jakieś ciekawe czterowiersze Nostradamusa o konferencji  kongresie w Saragossie pod koniec wojny ? pozdrawiam

1,547

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,titl … omosc.html USA i Chiny współdziałają jeśli chodzi o półwysep Koreański... ostatnio Korea Północna i Korea Południowa  zgodziły się na rozmowy bo ich polityczni patroni im kazali...

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-09 14:48:19)

1,548

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.rp.pl/artykul/28,1017856-W-N … manow.html Skrajny islam zyskuje w Europie...

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-09 14:52:18)

1,549

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://geopolityka.org/syria-2012/2287- … zace-syrii Jeśli konferencja pokojowa w Genewie zawiedzie będzie interwencja militarna USA w Syrii... rozmieszczają wojska w Jordanii odbędą się manewry 18 arabskichh krajów o nazwie Niecierpliwy Lew...

1,550

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wygląda na to że Korea będzie zjednoczona.
http://zmianynaziemi.pl/wideo/chiny-sta … e-polnocna

1,551

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Starcia w Libanie między zwolennikami Hezbollachu Szyitami a Sunnitami debca com

1,552

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy dokończysz opis o Polsce i państwach sąsiadach Polski ? pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-10 13:47:37)

1,553

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Myślicie że turecka armia która pilnuje świeckiej Turcji obali rząd który islamizuje Turcję ?

1,554

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

"Do Juro";

Już tu nie raz pisałem,że nie jestem Atreuzą więc mam prawo jak każdy do własnych interpretacji przepowiedni M Nostradamusa.
Pisałem też,że nie ja muszę mieć racje,bo wiele centurii M Nostradamusa jest bardzo wieloznacznych(janusowych).
Jeśli Arteuza wziął pod uwagę centurie mówiące o agresji tzw:"Wielkiego Despoty"twierdząc ,że mówią one o Mahdim(którego M Nostradamus różnie nazywa)i o III wojnie światowej to w/g mnie się myli,bo myślę,że w tych przepowiedniach chodzi o Piotra Wielkiego(Wielki Despota) i tzw: III Wojnę Północną pomiędzy Rosją i Szwecją,a nie III Wojnę Światową.
Tę sprawę mógłbym jednak przedyskutować z Arteuzą,ale jak wiemy on tu nie pisze.
Proszę zwrócić też uwagę,że różni  tzw:badacze ,czyli znawcy M Nostradamusa różnią się w wielu sprawach ;drugorzędnych,czy trzeciorzędnych,ale w zasadniczych mają TAKIE SAMO ZDANIE!!!
Pisałem więc też ,że zasadniczo zgadzam się z interpretacjami Arteuzy,ale nie wszystkimi.
Przeczytałem prawie"jednym tchem" jego teksty na forum "GP",ale jednak nie zauważyłem,aby pisał on o tym,że Kalifat Wielkiego Talibanu miał zaatakować państwa skandynawskie.
Jeżeli jednak tak napisał(nie będę sprawdzał,bo nie mam czasu),to możliwe,że Arteuza coś na ten temat wie więcej ,ale ja nie znam takich przepowiedni M Nostradamusa.
Z tego co mogę się w nich doczytać i je zinterpretować,to że Mahdi będzie miał zamiar,tak jak zresztą Hitler zająć Wielką Brytanię i przeprowadzi w tym celu w północnej Francji koncentrację swoich turbanów,ale wkroczenie wojsk hinduskich na terytorium byłego Pakistanu przez nowego przywódcę Indii,którego M Nostradamus nazywa "Nowym Mahatmą"(z sanskrytu:"Wielka Dusza"),tym planom przeszkodzi.Tę 2 lub 3 letnią przerwę wojenną w Europie wykorzystają USA,które zakończą już u siebie wojnę domową i częściowo odbudują swój potencjał co umożliwi udzielenie realnej pomocy między innymi Wielkiej Brytanii i formującym się oddziałom francuskim w Bretanii i Anglii pod wspólnym dowództwem;"Herkulesa" i Henryka Szczęśliwego".
M Nostradamus wybuch konfliktu zbrojnego pomiędzy Kalifatem Wielkiego Talibanu i Indiami nazywa cyt:"szczęśliwym dla Europy zrządzeniem losu"!
Właśnie to przerwa pozwoli Europie przy pomocy Nowego USA(już inaczej zorganizowanego)przegrupować siły i uzbroić się ,aby dokonać kontruderzenia na francuskie wybrzeża nie Normandii jak to miało miejsce w czasie II wojny światowej,a na wybrzeża Akwitanii!
Indie w III wojnie światowej tworząc przeciwko Talibanowi tak zwany wschodni drugi front pomogły Europie w przygotowaniu kontrofensywy alianckiej ,tak jak Rosja pomogła aliantom w czasie II wojny światowej walcząc na wschodzie z wojskami niemieckimi Hitlera.
Różnica jednak BĘDZIE ZASADNICZA,BO W CZASIE II WOJNY ŚWIATOWEJ TO NIEMCY NAPADŁY NA ZSRR,A W CZASIE III WOJNY ŚWIATOWEJ TO INDIE MAJĄ NAPAŚĆ NA KALIFAT WIELKIEGO TALIBANU!!!
Sytuacja Mahdiego się jeszcze pogorszy,bo sprzymierzone z nim Chiny i Sułtanat Malajów i Indonezji (dotychczasowi sprzymierzeńcy)wejdą w konflikt zbrojny w Indochinach(pokłócą się o nie) ,a polityczna mediacja wysłanników Mahdiego nie przyniesie skutków.
Indie napadając na Taliban wykorzystają więc ten niespodziewany konflikt pomiędzy dotychczasowi przyjaciółmi to jest pomiędzy Chinami,a Sułtanatem.
Pisałem też już tu nie jednokrotnie,że w czasie III wojny światowej trwającej przecież aż 27 lat sojusze pomiędzy państwami będą się ciągle zmieniały i Polska wcale nie będzie pod tym względem odosobniona!
Jeśli chodzi o muzułmanów w Polsce to jest jeden tekst,który mówi o pozbyciu się(raczej repatriacji niż wygnaniu) muzułmanów z Polski przez Kraka,ale dotyczy on tylko przywódców popierających Generała Dyktatora.
Tu też nie zgadzam się z Arteuzą,bo skąd po III wojnie światowej wzięła by się wielka rzesza muzułmanów polskich o których pisał M Nostradamus.
W ogóle myślę,że Arteuza wielu spraw religijnych nie poruszał,a nawet tych drażliwych unikał,bo kiedy zaczynał pisać o tym jak to katolicy będą w Polsce mieli ciężko itd-w/g przepowiedni M Nostradamusa.,zaraz był na brutalnie atakowany.
Zresztą mnie to samo z tego powodu również spotykało na stronie 'GP".
Niektórzy ludzie są bardzo wrażliwi w sprawie uznawanej przez siebie wiary.
Ja też unikam(może mniej niż Arteuza) przytaczania przepowiedni M Nostradamusa na temat katolicyzmu ,bo zdaję sobie z tego sprawę,a mianowicie w jakim kraju żyję i co w nim oznacza katolicyzm!
Gdybym np;pisał w USA to bym wiele przepowiedni M Nostradamusa,czy tzw:Nostradamusa Młodszego przytaczał,bo prostu to jest inny kraj i inne społeczeństwo!
Na pewno gdy bym żył w kraju muzułmańskim to nie pisał bym na forum o przepowiedniach M Nostradamusa tak jak w Polsce ,o III wojnie światowej ,o Mahdim itd,bo na pewno już dawno bym nie żył!
JA JESTEM TAKĄ OSOBĄ,ŻE WIARA NIE PRZESZKADZA MI W POZNAWANIU ŚWIATA,ALE W ZDECYDOWANEJ WIĘKSZOŚCI LUDZIE TACY JAK JA NIE SĄ!

Pozdrawiam:Atraktor

1,555

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze a co pan wie o kongresie  w Saragossie pod  koniec wojny ? Artreuza pisał że ma być pod koniec wojny gdy Taliban zacznie mieć kłopoty... pozdrawiam

1,556

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bardzo ważna bitwa o Aleppo. W ciągu kilku godzin Syryjska armia uderzy w islamistów których nie lubię Asada też nie lubię ale to mniejsze zło...
http://konflikty.wp.pl/kat,1020223,titl … omosc.html

1,557

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

"Do dmoxa"

Nic nie wiem o kongresie w Saragossie ,wiem tylko tyle,że Henryk Szczęśliwy poślubi tam hiszpańską  następczynię tronu i zjednoczy Hiszpanię z Francją,a raczej włączy ją do swojego królestwa.

Pozdrawiam:Atraktor

1,558

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://konflikty.wp.pl/kat,1020347,titl … omosc.html  Rosja popiera blok szyicki bo wie jakie zagrożenie dla niej zjednoczony sunnizm  potem islam  USA zostawi kilka kilkanaście tysięcy rzółnieży  które będą łatwym celem dla bomb atomowych zdobytych n Pakistanie przez talibów ...

1,559

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze niedawno czytałem na forum Gazety Prawnej że  ten Kongres będzie podobny do Kongresu Wiedeńskiego...

1,560

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jak myślisz Atraktorze kto wygra bitwę o Aleppo? Dzisiaj pomyślałem że Rosja popiera blok szyicki nie tylko żeby dokuczyć USA; i interesy geopolityczne Rosja obawia się zjednoczenia islamu zastanawiam się czy zachód powinien popierać blok Szyicki jak myślicie ?

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-10 19:08:10)