Temat: Moje wizje Apokalipsy Proroka i Jasnowidza

Widziałam:

1.4 ciemnych aniołów lecących znad morza w 4 strony świata.
Miał przyjść list od znajomych zza morza.Ap 7,1.

2.Namiot,w którym siedział Przewodnik Duchowy z moim sobowtórem.Na dobre wydarzenie.Ap 7,15

3.Aniołowie trzymający 7 trąb.Na chorobę.
Anioł,który połknął książeczkę ostatecznych wyroków.Na zło..Ap 8,2;10,10

4.2 świadków (mój sobowtór z Wysłannikiem Przyszłości) idących leśną drogą i wszystko pożółkło;idących plażą,a morze zamieniło się w krew.Ap 11,6;16,3-4.

5.Przewodnik Duchowy ratujący z morza zamienionego w krew rozbitka niewiastę.Trudny udany poród.Ap 12,18-13,1.

6.Przewodnik Duchowy pije wino rozcieńczone w czarach goryczy i podaje mi jedną z nich,a ja mu oddaje je  i nie piję.Ap 15,7-8.

7.Przewodnik Duchowy idący naprzeciwko na czele "armii" ludzi w białych szatach,których było tak dużo jak wód w korycie rzek.Śniący miał być wkrótce zabity.Ap 17,15.

8.Wieczerzą jest leżenie pod kroplówką pod ołtarzem w świątyni antycznej.Pobyt w szpitalu.Ap 3,20

9.Wieniec z 12 gwiazd ma mój Przewodnik Duchowy i kilka razy próbował nałożyć mi na głowę wieniec zwycięzcy.Stan krytyczny kliniczny.Ap 3,11;12,1.

10.Deszcz różnoramiennych gwiazd spadających na Ziemię.Niektóre wróciły do nieba.Ludzie,którzy umarli (mieli 1-4 ramienną gwiazdę),a niektórzy przeżyli,czyli zmartwychwstali (mieli 5-10 ramienną gwiazdę).-wg Słownika Symboli.Każdy człowiek może zobaczyć swoją gwiazdę poranną- życia jasną i gwiazdę śmierci-ciemną kometę zaraz po zamknięciu oczu przy odpowienich bioparametrach.Ap 6,13.

Wchodzę do tunelu przez "drzwi",które są wieloramienną jasną gwiazdą poranną i zazwyczaj idę do Jego świątyni z milionami dzieci lub do Jerozolimy niebiańskiej,ale wracam do siebie."Drzwi" do tunelu "otwierają się" same i są "kluczem Dawida"
.Ap 3,12;3,7.

11.Mój Przewodnik Duchowy siedział na koniu na promenadzie nadmorskiej i próbował zabić.Ap 6,8.