Temat: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Zostałem poproszony przez Patricka Geryla o wstawienie na kilku stronach internetowych lub stworzenie tematu na różnych forum, o jego grupie...chyba nie macie nic przeciwko, tekst został przez niego zatwierdzony...

Grupa Patricka Geryla - New Global Trust to grupa która dąży do osiągnięcia celu: stworzenia nowej cywilizacji. Każdy kto dołączy
do tej grupy otrzyma ważne informacje na temat przetrwania, a także otrzyma bezkonkurencyjne ceny do zakupu sprzętu pomagającego
przetrwać rok 2012.

Aby dowiedzieć się więcej szczegółów na temat tej grupy, należy podać na tej stronie internetowej newglobaltrust. org/ swój e-mail wraz z danymi.
Wysłana na podany przez Ciebie adres e-mail wiadomość zawiera informacje, gdzie można znaleźć formularz wniosku uczestnictwa w grupie, a także
roczne koszty uczestnictwa.

Pytania dotyczące grupy można wysyłać między innymi na skype - chantal-raoul.


Po podaniu danych, sprawdź swoją pocztę uważnie czy nie przyszła wiadomość.

2

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Ciekawe ;]

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

3

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Wszystko fajnie, ale mi się wydaje, że zbawca świata powinien zbawiać bezinteresownie smile Pieniądze raczej zawadzają i to jest problemem wszelkich stowarzyszeń oraz organizacji. Jak ktoś ma przetrwać, to i tak przetrwa...

4

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Zbawca świata.... zacznijmy pd tego ze Patrick Geryl nie jest naukowce tylko amatorem. A naukowcu obalają jego teorie bo nie są one zbadane ani potwierdzone.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

5

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Sonia masz zupełną rację jeśli chce to robić powinien to robić za darmo . Swiat się skończy i co ???? wybudują sobie nowe banki ???? hahahahaha aż bebech mie rozbolał ze śmiechu

6

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

U niego na stronie pisze, żeby wpłacać po 5000 euro to wyśle materiały na przetrwanie ale potem na końcu dodaje, że lepiej wysłać 10000 euro

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

7

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

no to gościo idzie na całość 1000 euro !!!!! ,a dlaczego nie po 10 000 euro ,co hahahaha

8

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Ten cały Gerbil to niezły cwaniak. Chce zbić kasę na sprzedaży "ekipunku" i działek w Afryce. Dno...

9

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

ludzie, o czym wy piszecie!!!!!
Spróbujcie cokolwiek zrobic zbudowac bez pieniedzy,co?  brak chetnych?
no to zrozumcie,ze wszelkie inicjatywy póki nie powstana wymagaja wkładu pienieznego, jesli ktoś jest pełnym wiary ,ze w 2012 bedzie koniec to kwestia 5000 czy 10000 euro by uratować swoje dupsko wydaje sie malutenkim wydatkiem,czyż nie?

10

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

pablo, błagam Cię. to hochsztapler. sam liczyłeś ile to kosztuje. chyba nie dałeś się wmanewrować fiutowi, że za 5000 eu masz zapewnione przetrwanie. ten gość przypomina mi Davida Koresha. dobrze, że nie obiecuje ocalenia za seks. policja powinna się nim zająć, gość ewidentnie wyłudza kasę !

11

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

może masz racje, a jesli on ma racje ten Patrick Geryl wtedy nikt nie powie ,ze pieniadze wydal na darmo:)
a co do ciebie, to z tego co piszesz jestes przynajmniej teoretycznie świetnie przygotowany by wybudowac swoja "arke" smile
jak bedziesz ruszał z tematem to napisz jak to w praktyce wyglada....pozdrowionka

12

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

pablodart napisał/a:

może masz racje, a jesli on ma racje ten Patrick Geryl wtedy nikt nie powie ,ze pieniadze wydal na darmo:)
a co do ciebie, to z tego co piszesz jestes przynajmniej teoretycznie świetnie przygotowany by wybudowac swoja "arke" smile
jak bedziesz ruszał z tematem to napisz jak to w praktyce wyglada....pozdrowionka

nie zauważyłeś, że już ruszyłem ?
na swoim topiku chciałem się podzielić i wymienić spostrzeżeniami z innymi podobnie myślącymi jak ja, widzę jednak, że to nie takie łatwe. wogóle na tym forum panuje straszny marazm, myślałem, że więcej się tu dzieje... sad

13

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

pablodart napisał/a:

ludzie, o czym wy piszecie!!!!!
Spróbujcie cokolwiek zrobic zbudowac bez pieniedzy,co?  brak chetnych?
no to zrozumcie,ze wszelkie inicjatywy póki nie powstana wymagaja wkładu pienieznego, jesli ktoś jest pełnym wiary ,ze w 2012 bedzie koniec to kwestia 5000 czy 10000 euro by uratować swoje dupsko wydaje sie malutenkim wydatkiem,czyż nie?

pablodart ,chcesz wywalić kasę na wątpliwy interes jakim jest kwestia przetrwania !!!!! chłopie puknij się w głowę .
Jeżeli faktycznie nastąpi koniec świata to NAGLE!!!!!!!!! i nie będzie nawet czasu żeby się gdziekolwiek ewakuować ,a tym bardziej żeby bezpiecznie się ukryć i co jest najgorsze to nie wiadomo z czym ewentualnie będziemy mieli do czynienia

14

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

nie bedzie czasu ,jeśli sie nie przygotujesz smile dlatego warto wydac troche grosza i miec dostep na jakis czas do podstawowych rzeczy.
Wiem co pisze, w 1997 roku przeżyłem powódź i to co widziałem mnie przerażało. Wyobraź sobie ,ze ludzie bili sie o żywnośc!!!!!!
Jak ktoś ma trochę więcej kasy to warto robic zapasy na przyszłośc nie tylko ze wzgledu na owy 2012 rok ale w ogóle na braki ,które mogą wystapić nagle z różnych powodów.

15

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

pablodart napisał/a:

nie bedzie czasu ,jeśli sie nie przygotujesz smile dlatego warto wydac troche grosza i miec dostep na jakis czas do podstawowych rzeczy.
Wiem co pisze, w 1997 roku przeżyłem powódź i to co widziałem mnie przerażało. Wyobraź sobie ,ze ludzie bili sie o żywnośc!!!!!!
Jak ktoś ma trochę więcej kasy to warto robic zapasy na przyszłośc nie tylko ze wzgledu na owy 2012 rok ale w ogóle na braki ,które mogą wystapić nagle z różnych powodów.

dobrze mówisz pablo,
jak nie będziesz za bardzo wybrzydzał, to zapasy na miesiąc dla ljednej osoby zrobisz za ok. 800 pln.

navajo, nie wiadomo jak będzie wyglądała ewentualna katastrofa i jaki będzie miała przebieg.
powiem Ci tylko, że wolę posiadać zapasy, bo bez względu na scenariusz wolę mieć szansę, niż na przykład przetrwać i potem zdechnąć z głodu lub z powodu jakiejś błachej infekcji. to by była największa poracha...
po za tym, myśl o rodzinie, a nie tylko o sobie.

si vis pacem, para bellum.

16

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Zgadzam się z większością na tej stronce.Zbawca powinien zbawiać za darmo.Po zatem ,jest jeszcze sporo czasu.Nie dwa lata a przynajmniej 20 lat.Za ten czas zaczną coś produkować co będzie nadawało się na ratunek.Choćby obecnie produkowane wielkie kule plastykowe z powietrzem w środku.A jaka wtedy będzie przejażdżka taką kulą ?.O ho ho.

17

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

michallesz2 napisał/a:

Zgadzam się z większością na tej stronce.Zbawca powinien zbawiać za darmo.Po zatem ,jest jeszcze sporo czasu.Nie dwa lata a przynajmniej 20 lat.Za ten czas zaczną coś produkować co będzie nadawało się na ratunek.Choćby obecnie produkowane wielkie kule plastykowe z powietrzem w środku.A jaka wtedy będzie przejażdżka taką kulą ?.O ho ho.

Jeśli nie chesz obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku, zawsze myśl tak, jak by to miało być jutro... wink

si vis pacem, para bellum.

18

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Beket napisał/a:
michallesz2 napisał/a:

Zgadzam się z większością na tej stronce.Zbawca powinien zbawiać za darmo.Po zatem ,jest jeszcze sporo czasu.Nie dwa lata a przynajmniej 20 lat.Za ten czas zaczną coś produkować co będzie nadawało się na ratunek.Choćby obecnie produkowane wielkie kule plastykowe z powietrzem w środku.A jaka wtedy będzie przejażdżka taką kulą ?.O ho ho.

Jeśli nie chesz obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku, zawsze myśl tak, jak by to miało być jutro... wink

19

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Beket napisał/a:
michallesz2 napisał/a:

Zgadzam się z większością na tej stronce.Zbawca powinien zbawiać za darmo.Po zatem ,jest jeszcze sporo czasu.Nie dwa lata a przynajmniej 20 lat.Za ten czas zaczną coś produkować co będzie nadawało się na ratunek.Choćby obecnie produkowane wielkie kule plastykowe z powietrzem w środku.A jaka wtedy będzie przejażdżka taką kulą ?.O ho ho.

Jeśli nie chesz obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku, zawsze myśl tak, jak by to miało być jutro... wink

20

Odp: New Global Trust grupa Patricka Geryla

Beket napisał/a:
michallesz2 napisał/a:

Zgadzam się z większością na tej stronce.Zbawca powinien zbawiać za darmo.Po zatem ,jest jeszcze sporo czasu.Nie dwa lata a przynajmniej 20 lat.Za ten czas zaczną coś produkować co będzie nadawało się na ratunek.Choćby obecnie produkowane wielkie kule plastykowe z powietrzem w środku.A jaka wtedy będzie przejażdżka taką kulą ?.O ho ho.

Jeśli nie chesz obudzić się z przysłowiową ręką w nocniku, zawsze myśl tak, jak by to miało być jutro... wink

  strasnie się boje  prose o pomoc