1

Temat: czy 21.12.2012

będziecie ganiać po galeriach handlowych w poszukiwaniu prezentów? czy będziecie oglądać choinki na bazrku ? czy będziecie słuchać kolęd w samochodzie ?

czy może jednak na wszelki wypadek weźmiecie urlop i spędzicie ten dzień w domu z rodziną ?

takie tam pytanie do niedowiarków. smile

2

Odp: czy 21.12.2012

p.s. sam nie wiem co zrobię. wink

3

Odp: czy 21.12.2012

Zapewne będę ganiac za prezentami i przygotowywać wigilię smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

4

Odp: czy 21.12.2012

A ja sobie usiondem przy oknie ,otworzę sobie piwko a następnie wyczyszczę sobie swego ACP 1911 A1, a następnie załaduję go  i bendę sobie popijał piwko i sobie spoglondał na ulicę hahahahaha

5

Odp: czy 21.12.2012

navajo888 napisał/a:

A ja sobie usiondem przy oknie ,otworzę sobie piwko a następnie wyczyszczę sobie swego ACP 1911 A1, a następnie załaduję go  i bendę sobie popijał piwko i sobie spoglondał na ulicę hahahahaha

zaczynam się Ciebie bać stary... big_smile

si vis pacem, para bellum.

6

Odp: czy 21.12.2012

Beket napisał/a:
navajo888 napisał/a:

A ja sobie usiondem przy oknie ,otworzę sobie piwko a następnie wyczyszczę sobie swego ACP 1911 A1, a następnie załaduję go  i bendę sobie popijał piwko i sobie spoglondał na ulicę hahahahaha

zaczynam się Ciebie bać stary... big_smile

Beket nie potrzebnie się mie boisz hahaha ,tylko bendę sobie spokojnie czekał na ten koniec świata hahahaha

7

Odp: czy 21.12.2012

DO NAVAJO, wiesz jestes sporym optymista jesli ze swojego 9 pietra chcesz przezyc to co opisuje Geryl.
raczej legniesz w gruzach a z 9 piętra cieżko bedzie ci przeżyc zawalenie budynku, poza tym weź pod uwage trzęsienia ziemi, uskoki jakie sie pojawia i ewentualnie powódź.......ale nic i niczego nie jest sie pewien,wiec good luck!!:)

8

Odp: czy 21.12.2012

Pablo thank you !!!

9

Odp: czy 21.12.2012

Chata dla wymagających :
http://www.terravivos.com/
wink

si vis pacem, para bellum.

10

Odp: czy 21.12.2012

Będzie Święta 2012

11

Odp: czy 21.12.2012

No to latające mieszkanie to kusząca propozycja ^^ ale nie widziałem w nim baterii słonecznych ani innego źródła zasilania po za tym nawet gdyby przeżyli w takiej "chacie" to musieli by mieć wystarczające zapasy jedzenia oraz wody bo od razu na ziemię nie mogli by wrócić z wiadomych przyczyn ;].

12

Odp: czy 21.12.2012

Obecna cywilizacja pdnie niebawem na 100 %

13

Odp: czy 21.12.2012

Jeszcze nie wiem ...

14

Odp: czy 21.12.2012

Jezus powiedział : Zabiegajcie o takie wartości które dadzą wam życie wieczne. Jeśli każdy człowiek na tej Ziemi musi w końcu umrzeć to jaki sens jest w tym aby zabiegać o życie które i tak zakończy się wcześniej czy później. Naprawiajcie swoje życie duchowe bo dzięki temu będziecie mogli żyć wiecznie. Po co troszczyć się o to aby przedłużyć życie o kilka czy kilkanaście lat i potem umrzeć a do tego nie otrzymać życia wiecznego.

15

Odp: czy 21.12.2012

To jaki sens jest rozmnażać się ? Lepiej od razu przywiązać kamień do szyi i do bajora.

Z takim myśleniem i takimi tekstami może zostaniesz jakimś prorokiem jak David Koresh ?

si vis pacem, para bellum.

16

Odp: czy 21.12.2012

http://www.koniecswiata.org/284/2012-ma … rzelozony/

17

Odp: czy 21.12.2012

Witam,
Przygotowuję reportaż dotyczący końca świata 2012. Poszukuję chętnych, którzy zgodziliby się ze mną porozmawiać na ten temat. Nie chcę wykorzystywać czyjegokolwiek wizerunku, tylko poznać różne punkty widzenia na ten problem.
Wszystkich chętnych proszę o kontakt pod email holy.louise@gmail.com
Będę bardzo wdzięczna za rozmowę.

18

Odp: czy 21.12.2012

Koniec Świata będzie i bardzo dobrze cieszę się z tego, nie mogę się doczekać. :d

19

Odp: czy 21.12.2012

To jaki sens jest rozmnażać się ? Lepiej od razu przywiązać kamień do szyi i do bajora.

Beket

Po pierwsze. Człowiek dużo niezrozumiałych rzeczy robi i sam nie wie dlaczego tak postępuje.
Po drugie. Gdyby Twoja podpowiedź miała sens toby ludzie tak postąpili.

Ale Jezus daje nam możliwość życia wiecznego , Tylko że trzeba spełnić pewien warunek.
Musimy udowodnić przez nasze życie na Ziemi ,że jesteśmy warci życia wiecznego. A skoro wiele duchów chciało by otrzymać życie wieczne to niestety musimy się rozmnażać aby i one mogły z tego daru skorzystać.

20

Odp: czy 21.12.2012

u mnie w miescie w jednym z lokali szykujemy dzień "o koncu świata" będą goscie,  filmy i reportarze .serdecznie zapraszam!!!!!!!!!!

pablodart@wp.pl

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "