1

Temat: Nostradamus w pigułce

Nostradamus - przepowiednie

Zawartość tych stron jest zbiorem przepowiedni mogących mieć potwierdzenie po roku 2000. Nostradamus spisując centurie często korzystał z Biblii, analizował pewne fakty z przyszłości, by potwierdzić w ten sposób zgodność z jego wizjami. Niektóre wątki dotyczące XXI wieku zawarte w Biblii nie mają swojego potwierdzenia (celowo) w proroczych tekstach wieszcza i odwrotnie. Jednak oba przesłania do ogółu ludzkości harmonizują się w pewien sposób, a nawet się nawzajem uzupełniają. Dlatego też korzystając z tych dwóch źródeł można dojść do większego poznania wiedzy tajemnej pozostawionej nam przez proroków.
Interpretacje do wersów Nostradamusa, zawarte na tych stronach, nie oznaczają jakiejś wyroczni czy też jedynej i ostatecznej formy, do której trzeba się zastosować. Pomyłki zdarzają się każdemu, szczególnie podczas interpretacji.
Wizjonerzy, którzy otrzymywali wizje dni ostatnich, pod wpływem wielkich emocji, doznawali fizycznego uszczerbku na zdrowiu, a także wiele nieprzyjemnych doznań psychicznych. Przykładem może być prorok Daniel, który po wizji przyszłości ciężko się rozchorował. To co ujrzał w swojej wizji było właśnie przyczyną choroby, która trwała ok. 3 tygodni. Nostradamus również doświadczył cierpień, które miały miejsce po proroczych wizjach. Wizje te w obu przypadkach dotyczyły czasów ostatecznych, które będą czasami pełnymi chaosu na naszej planecie pod panowaniem bardzo groźnego, wpływowego i okrutnego władcy, bliżej nam znanego pod nazwą "antychryst".
W centuriach Nostradamusa można zauważyć silny akcent na tą postać i wszystkie wydarzenia mające miejsce pod jego rządami. Nasuwa się pytanie co tak przerażającego ujrzeli wizjonerzy i czego się obawiali? Poniższe słowa proroków zapwene zobrazują nadchodzącą przyszłość:

Kiedy nadejdą owe czasy, przypadnie ludziom mordować swoich najbliższych, bliźnich, i wystąpi w nich taki strach, że gdy usłyszą wieści ze świata będą masowo mdleli. Nastąpią tak okrutne czasy, że ludzie będą chodzić i szukać śmierci, ale jej nie znajdą. Bóg tak ukarze ludzi, że ich ciała będą gnić i odpadać kawałkami, oczy zgniją w oczodołach... Ponadto świat czeka wiele katastrof, piekielny żar z nieba, głód, zarazy, tak że będą chodzić i gryźć języki z bólu.
Z pewnością są to pesymistyczne wizje przyszłości, lecz przyglądając się na dzisiejsze postępowanie ludzkości, a wręcz jej zezwierzęcenie, może to stanowić bodziec do zastanowienia się nad swoimi poczynaniami i przyszłymi tego konsekwencjami.

KATAKLIZMY

Rzym się zatrzęsie i Loara,
Ziemia tak się zatrzęsie, że runie wielki teatr,
Wielki wstrząs nastąpi w maju,
W pobliżu Orgon szaleje wojna, w Rzymie widać wielkie nieszczęście,
Potem grad spadnie większy od jaja,
Pod koniec ery raka będzie susza,
Ryba w morzu i rzece się ugotuje,
Bezbronna i wyczerpana od żaru z nieba,
Ogień i trzęsienie ziemi, powódź i nieszczęśliwy koniec,
Największe nieszczęścia spadną na Rzym, czyli miasto z siedmioma wzgórzami, a także na całe państwo włoskie, począwszy od Sycylii (erupcja Etny), poprzez spalenie Watykanu, zniszczenie Colloseum w Rzymie i na serii nieszczęść na wybrzeżu liguryjskim skończywszy. Skala zniszczeń dosięgnie również Francji. Nostradamus jako datę trzęsienia ziemi przytacza maj. Natomiast okres suszy i nie dających się wytrzymać upałów jest często wspominany przez starotestamentowych proroków jeszcze w gorszym świetle niż ujął to Nostradamus.

GŁÓD

Straszliwe zniszczenie spadnie na ludzi i zwierzęta,
Krew, pragnienie, głód, gdy spadnie kometa,
A po wielkim zniszczeniu nadejdzie wielki głód,
W końcu po erze czyraków nastąpi głód,
Widzę nadciągający wielki głód to z jednej, to z drugiej strony, aż stanie się wszechobecny,
Głód tak wielki i tak długotrwały, że ludzie odrywać będą korę z drzew i niemowlęta od piersi matek,
Pszenica wyrośnie tak wysoko, że człowiek stanie się ludożercą.
Klęska głodu z pewnością będzie miała zasięg globalny. Jak wynika z wersów, przyczyną może być kolizja komety z naszą planetą. Głód poprzedzą zarazy i choroby. Niektórzy pospieszyli się z wypełnieniem tego proroctwa przytaczając statystyki umieralności z głodu w krajach III świata, zapominajšc, że głód będzie miał zasięg globalny.
Kometę niektórzy utożsamiają z przelotem komety Halley'a w roku 1986. Nostradamus wyraźnie napisał, iż ma ona spaść, a nie przelecieć miliony kilometrów od Ziemi, co potwierdza też prorok Jan w Apokalipsie.

WOJNY

Nastaną bardziej bolesne wojny i bitwy,
Z ogniem i mieczem nadejdą z Persji by zająć ziemię przy Morzu Czarnym,
Znad Morza Czarnego i ciemnych przestrzeni,
Król przybędzie by ujrzeć Francję,
Do Armenii zaniesie modły, a w Konstantynopolu zostawi skrwawiony bicz,
Francja przez zaniedbanie, atakowana będzie z pięciu stron,
Król w błękitnym turbanie wchodzi do Europy,
Jego rządy nie będą dłuższe niż obrót Saturna,
Wielcy z Azji nadejdą przez lądy i morza
Z liczną armią w błękicie, zieleni i z krzyżami śmierci,
Wielki wielbłąd pić będzie z Renu i Dunaju,
Królestwo Fezu pojawi się w Europie,
Zniszczy swych wrogów płomiennym mieczem,
Król w białym turbanie zostanie wygnany do Bizancjum,
Tunezja i Algieria będą nękane przez Persów,
Persja zwróci się przeciw Macedonii,
Turcja i Egipt na pewno uderzą,
W krainie Greków znajdzie się król Europy przynosząc nowe prawo,
Pokieruje armią czerwonych i białych, przeciwko królowi Babilonu,
Dzisiejsza sytuacja polityczna pokazuje nam wyraźny wzrost, potęgę i możliwości islamskich oddziałów militarnych. Ponadto Algieria przygotowuje się na pojednanie z islamistami, co stanowić może otwartą drogę do Francji, która jakby przez zrządzenie losu nie jest w strukturach NATO. Wpływ kultury islamskiej na życie Francji jest zapowiedziany przez Nostradamusa:

W wyniku sporu Francja zaniedba politykę,
Tym samym otworzą się drzwi dla Islamu.
Być może dlatego antychryst będzie chciał ujrzeć Francję jako swą enklawę islamską w Europie. Inwazja Persów na Europę będzie miała charakter świętej wojny. Wielki obóz wojenny wyruszy z terenów dawnej Babilonii, czyli dzisiejszego Iranu. Metody jakimi posłuży się król Babilonu w walce ze swoimi wrogami będą okrutniejsze, aniżeli te użyte przez Hitlera podczas II wojny światowej.

Przy pomocy robaków i węży rozpoczną inwazję przez Bizancjum i Egipt.
Atak na państwa, które pierwsze staną na drodze walki odbędzie się przy pomocy broni biologicznej. Wiadomo przecież, że w chwili obecnej Irak posiada taką broń. Pod koniec 1998 roku została powołana komisja do sprawdzenia Irackich bunkrów, bo jak przypuszczano znajduje się w nich broń biologiczna. Dopiero wzmożone ataki USA na militarne cele armii irackiej przyniosły rezultaty i kontrolerzy zostali wpuszczeni do tajnych baz irackich. Problem ten należy traktować poważnie, gdyż sam Husein zapowiedział, iż w niedalekiej przyszłości wygrana będzie po ich stronie. Godne uwagi może być to, że za czasów Nostradamusa nikt by nawet nie pomyślał, iż w przyszłości bronią człowieka będą jakieś bakterie lub robaki, a także zarzewie konfliktu z państwami islamskimi pod koniec XX wieku.

ARENA DZIAŁAŃ ANTYCHRYSTA

Wielkie królestwo śmierci wyjdzie z piekła,
Miasta, pałace, wszystkie budynki spłoną wyludnione i zrujnowane,
Wielki król wyląduje w pobliżu Nicei,
Opłakuję Niceę, Monako, Pizę, Genuę, Sorbonę, Sien, Modenę,
Nad nimi krew i miecz jako dar na nowy rok,
W Antibes rzuci swój topór na ląd,
Frejus i Antibes, miasta w okolicy Nicei,
Zostaną silnie zniszczone od strony morza i lądu,
Krzyki i łzy słyszę na Malcie i na Liguryjskim wybrzeżu,
Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów,
Mieszkańcy całej Marsylii są ewakuowani,
Ucieczka i prześladowanie aż do okolicy Lyonu,
Jezioro Genewskie, wyspy, mieszkańcy Genui,
Uciekajcie, uciekajcie, opuszczajcie Genewę,
Królowie wschodu i zachodu, wszyscy będą uciekać,
Antychryst, największy zbrodniarz od początków ludzkości, jako główny cel do zniszczenia obierze państwo włoskie, gdyż na jego terytorium znajduje się największa metropolia chrześcijańska - Watykan. Można zauważyć, że atak nastąpi od strony morza i obejmie cały pas wybrzeża liguryjskiego. Nostradamus przypisuje czas ataku na równi z nastaniem nowego roku, niestety nie wiadomo którego. Opis wydarzeń wymieniony wyżej może wydawać się niemożliwy do spełnienia w rzeczywistości, jeśli wziąć pod uwagę zawierane w czasach dzisiejszych sojusze militarne np. NATO, zapewniające gwarancję bezpieczeństwa, a zwłaszcza, że jednym z gwarantów jest największa potęga militarna świata - USA. Nie można również zapomnieć, że w owym czasie większość państw układu NATO będzie zamieszana we własne konflikty, a poza tym słowa Biblii potwierdzają, że antychrystowi będzie dana władza nad każdym ludem, plemieniem i językiem, i wykorzystując tą sytuację będzie miał sposobność do interwencji militarnej w każdym zakątku Europy.

OKRUCIEŃSTWO

Zamężne kobiety, dziewczyny i wdowy zgwałcone,
Niemowlęta roztrzaskane o miejskie mury,
Wielkie zło nastąpi po myśli księcia z piekieł,
Aż niemal cały świat będzie zgubiony
Łzy i krzyki, płacz, skowyt i przerażenie,
Nieludzkie, okrutne serce, mroczne i zimne,
Strumienie krwi, głód i brak litości,
Jest to dokładny opis działalności przyszłego władcy świata. Początkowo jego działania będą podstępne i zyskają uznanie wielu ludzi, ale w końcu doprowadzą do największej tragedii w historii ludzkości. Najbardziej ucierpi społeczność chrześcijańska, której krew będzie przypominać rwące potoki po ulewnym deszczu.

ZNISZCZENIE NOWEGO MIASTA

Ogród świata koło nowego miasta, gdzie góry stworzył człowiek,
Zostanie zajęty i rzucony w palenisko,
Niebo będzie płonąć na 45°, ogień dotrze do nowego miasta,
Nagle wybuchnie tu wielki płomień,
Wielkie miejsce spłonie od żaru ukrytych ogni,
Ogień ze środka ziemi przyniesie wstrząs dla nowego miasta,
Lekki deszcz, gorący wiatr, wojny i napady,
Mieszkańcy zmuszeni są do picia zatrutej, siarczanej wody,
Nie ma najmniejszej wątpliwości, że wydarzenia opisane powyżej dotyczą któregoś z miast Ameryki Płn. Wielu dzisiejszych badaczy sugeruje, iż miastem tym jest Nowy Jork. W każdym zakątku świata ludzkość ponosić będzie straty, jedni będą cierpieć przez wojny, drudzy przez kataklizmy. Amerykę czekają wielkie trzęsienia ziemi, a także sugerowana wyżej możliwość wybuchu bomby atomowej lub najmroczniejsza wizja dotycząca wielkiej powodzi. Nieunikniony jest również konflikt z Chinami na Pacyfiku. W 1999 roku można było zauważyć reakcję Chińczyków na zniszczenie ambasady tego kraju po nalotach NATO w Jugosławii. Być może wybuch wielkiego płomienia na 45° dotyczy właśnie przyszłego konfliktu Chiny - USA.

KONIEC PAPIESTWA

Arabski książę poprzez morze rzuci na kolana rząd kościoła,
Królestwo kościoła będzie pokonane przez prawie milion Persów,
Nostradamus przepowiedział, że po śmierci bardzo starego papieża zaczną dziać się dziwne rzeczy. Obecnie panujący Jan Paweł II ulega podobieństwu do opisanego wyżej tym bardziej, że po nim będzie tylko dwóch papieży (według chronologii św. Malachiasza) występujących w roli głowy kościoła katolickiego. Ostatnim papieżem będzie Rzymianin i właśnie za jego kadencji rozegrają się najtragiczniejsze wydarzenia. Będzie on zmuszony opuścić Watykan i swą działalność przenieść w inny, bezbieczny rejon, po czym nastąpi jego koniec.

ZWYCIĘSTWO I POKÓJ

Za pomocą genialnego wynalazku, ten z długim i kręconym włosem,
Zwycięży okrutnych i dumnych ludzi (Arabów),
Władca ze wschodu będzie pobity i skazany na śmierć,
Przez siłę, która przyjdzie z zachodu,
W ostatnim roku wszystkie królestwa chrześcijan i niewierzących zadrżą ze strachu,
Po wojnie nastaną czasy pokoju i rządy Saturna, złoty wiek,
Bóg stwórca przemówi do swoich strapionych ludzi,
Za 500 lat będzie czczony ten, który był ozdobą swych czasów,
Szatan zostanie skrępowany na dnie swoich piekieł, a na ziemi nastąpi era pokoju,
Wróci potęga eklezjasty i zmusi szatana do ustąpienia na 1000 lat,
Ostatnie wydarzenia opisane w centuriach należą do najbardziej tajemniczych, a dla niektórych są one mało wiarygodne dlatego, że mają charakter scholastyczny. Wiadomo przecież, że jeśli coś nie jest poparte przez naukę lub wytłumaczalnymi dowodami, to nie ma racji bytu w dzisiejszym społeczeństwie. Tylko ci najbardziej wierzący w Boga spodziewają się zdarzeń, które doprowadzą do idealnych warunków życia na Ziemi. Jeśli do tej pory przepowiednie Nostradamusa się sprawdzały i oczekujemy, że następne również się sprawdzą, to trzeba będzie zaakceptować przytoczone wyżej wersy.
Czasy w których wszystkie królestwa wierzących i niewierzących mają zadrżeć z przerażenia, poprzedzone będą pokonaniem antychrysta i jego wojsk. Ostatnie kataklizmy, które będą miały miejsce po jego śmierci , będą sumą wszystkich klęsk prześladujących ludzkość, a na dodatek wystąpią one wszystkie naraz. Potem, po raz pierwszy od dwóch tysiącleci, nastąpi spotkanie Boga z ludźmi. Będzie więc szansa na potwierdzenie istnienia postaci, które jak na dzisiejsze czasy są tylko w ludzkiej mentalności oraz w zapiskach pism natchnionych. (więcej szczegółów oraz dokładny opis wyżej wymienionych wydarzeń znajduje się w interpretacjach Biblii)

Centurie Nostradamusa, oprócz zbioru czterowierszy, zawierają również dwa listy. Pierwszy z nich dedykowany jest dla jego syna Cezara, zaś drugi królowi Henrykowi Szczęśliwemu. Oba listy mają charakter uzupełniający do wszystkich przepowiedni. Nie obeszło się również bez zakłócenia ich chronologii. Poniżej znajdują się fragmenty listów dotyczące najbliższej przyszłości.

List do Henryka Szczęśliwego

Całe dzieło przepowiedni i ich harmonii opiera się w części na spiżowym trójnogu. Zmienność czasu, o najczcigodniejszy Królu, wymaga, aby tego typu tajemne wydarzenia przyszłości ujawniane były jedynie w języku zagadek, który dopuszcza nie tylko jeden jedyny sens i jedno jedyne zrozumiałe wytłumaczenie, jednakże nie w taki sposób, aby można było sporządzić obliczenie dwuznaczne, o podwójnym sensie.
Z wyżej przytoczonego tekstu widać, że Nostradamus próbuje poinformować, z resztą w bardzo ostrożny sposób, o możliwości rozszyfrowania jego zagadek. Wieszcz zastrzega, że używając języka zagadek, należy się nim posłużyć tak, aby w przyszłości nie stanowił on podstawy do sporządzenia obliczeń dwuznacznych lub o podwójnym sensie. W dzisiejszych interpretacjach aż roi się od źle wyznaczonych dat lub wydarzeń. Najwidoczniej współcześni interpretatorzy błądzą i przez to często są zniesławiani.
W Presage 9 znajduje się wers, który nie doczekał się jeszcze racjonalnej interpretacji, a może on stanowić, choć nie musi, klucz do rozszyfrowania centurii:

Osiem, piętnaście i pięć: to się nie rymuje.

To królestwo nie będzie już starą monarchią, ponieważ będzie miał miejsce trzeci potop, zalewający świat ludzką krwią. Przedtem jednak będzie miało zaćmienie słońca, najciemniejsze, najmroczniejsze, jakie od czasu stworzenia świata i od czasu życia i śmierci Chrystusa zaistniało. Zdarzy się w miesiącu październiku, w którym zaobserwowane zostanie wielkie przemieszczenie, tak że każdy będzie myślał, iż siła ciężkości Ziemi zatraciła swój naturalny kierunek, a Ziemia została wyrzucona w wieczną ciemność. Później pojawi się tak wielka zaraza, że 2/3 ludności padnie jej ofiarą. Ta klęska będzie miała takie rozmiary, że nie będzie można już rozpoznać pól i domów, a trawa na ulicy sięgać będzie kolan. Potem, w tym samym roku jak i w latach następnych, ku przerażeniu ludzkości pojawi się najstraszniejsza zaraza.
Nadejdzie jeszcze trzeci potop, który zaleje świat ludzką krwią. Z pewnością ogromne ilości ludzkiej krwi, które nawet zabarwią okoliczne wody i rzeki, będą wywołane działalnością antychrysta. Zastanawiające jest to, że Nostradamus wspomina o trzecim potopie, a jak wiadomo do tej pory znany jest tylko jeden, ten za czasów Noego. Nie wiadomo także co fizycznie będzie oznaczać wielkie przemieszczenie, o którym wspomina wieszcz.

Potem cała ludzkość czcić będzie tę religię, która jeszcze dzisiaj odległa jest od państw europejskich i od 48 stopnia szerokości geograficznej... a w Kościele będzie miało miejsce prześladowanie tak wielkie, jak jeszcze nigdy. Święty naród Boga, który szanuje i przestrzega prawa boskiego, jak i wszystkie zakony religijne, cierpieć będą wielkie prześladowania i ataki, tak że wszystko spływać będzie krwią prawdziwych wiernych Kościołowi chrześcijan.
Powyższe zdania są potwierdzeniem kilku wydarzeń opisanych na poprzednich stronach. Religią, która jest jeszcze daleko od Europy jest Islam. 48 stopień szerokości geograficznej przypada na Francję, która ma być europejską Mezopotamią. Wspomniane jest także, że cały świat będzie czcił tę religię, co potwierdza drugi fakt, władzę antychrysta nad każdym narodem i językiem. Kto nie podporządkuje się dyktatorskim nakazom antychrysta będzie zmuszony wiele wycierpieć, ale zazwyczaj cierpienie te skróci śmierć.

List do Cezara
W liście tym Nostradamus wyraża swój szacunek i miłość do Boga, przed którym wyjawia też lęk do nadchodzących czasów. Znajduje się w nim również przesłanka dla Cezara mówiąca o mylności niektórych nauk, a także ogólne napomnienia dla swojego syna. Interesujące są dwa fragmenty, ponieważ dotyczą końca czasów.

Uważam także, że nauki doznają wielkiego i nieuchronnego uszczerbku, ponieważ odkryłem, że przed wielkim pożarem wszechświata ludzkość nawiedzona zostanie przez potop i wielkie powodzie, które będą tak potężne, że niewiele pozostanie lądu nie pochłoniętego przez fale. Na długi czas trzeba będzie zaniechać spisywania cykli Księżyca i opisów miejscowości, jeżeli w ogóle wszystko nie zostanie zniszczone. Również przed i po owych potopach w różnych okolicach opady będą bardzo słabe, a w przeciwieństwie do tego z nieba spadać będzie wielki ogień, tak przemieszany z kamieniami, że nie będzie można znaleźć miejsca, w którym można by się schronić i nie zostać zabitym. Stanie się to krótko przed ostatnią katastrofą ognia, gdy planeta Mars zakończy swój cykl.
Fragment mówiący o nadejściu wszech ogarniającej powodzi, zdaje się być wytłumaczeniem dla drugiego potopu. Tą ogromnej wielkości klęskę zapowiedział również amerykański jasnowidz Cayce, według którego będzie ona miała miejsce po zmianie biegunów Ziemi. Natomiast obraz naszej planety nawiedzanej przez ogromną ilość meteorów, tych małych i wielkich, to przyszłe zdarzenie, które może potwierdzić każdy prorok bądź jasnowidz, zarówno ten żyjący w czasach dzisiejszych jak i za sprawą pism natchnionych, pozostawionych po sobie przed wiekami.

2

Odp: Nostradamus w pigułce

Cóż... Muszę przyznać, iż zaciekawiłeś mnie twym tekstem.

3

Odp: Nostradamus w pigułce

A ja bardzo sie wystraszylam, bo kocham Chrystusa. I nie wiem, czy bym sie nie zaparla, gdyby przyszlo oddac zycie' ziemski, do ktorego jestem przywiazana, w imie milosci do Pana. Mam corke, ukochana, upragniona, Bozy dar. Wierze, ze zmartwychwstaniemy, aby zyc, ale ogarnal mnie strach przed tak wielkim cierpieniem i kataklizmami. A znaki na ziemi i niebie wskazuje, ze dzieja sie niedobre rzeczy....Jezeli chodzi o trzesienia Ziemi, tsunami, etc....
Pozdrawim wszystkich
Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.....

4

Odp: Nostradamus w pigułce

katrinocean napisał/a:

A ja bardzo sie wystraszylam, bo kocham Chrystusa. I nie wiem, czy bym sie nie zaparla, gdyby przyszlo oddac zycie' ziemski, do ktorego jestem przywiazana, w imie milosci do Pana. Mam corke, ukochana, upragniona, Bozy dar. Wierze, ze zmartwychwstaniemy, aby zyc, ale ogarnal mnie strach przed tak wielkim cierpieniem i kataklizmami. A znaki na ziemi i niebie wskazuje, ze dzieja sie niedobre rzeczy....Jezeli chodzi o trzesienia Ziemi, tsunami, etc....
Pozdrawim wszystkich
Spieszmy sie kochac ludzi, tak szybko odchodza.....

Jak bym słyszał fanatyczke big_smile hehe Kobieto, opamiętaj się, i myśl logicznie!

5

Odp: Nostradamus w pigułce

Sluchajcie i uczcie sie bo to juz nie przelewki a wiec.      a wiec,,,,,,,,,,,ALAMACH 3 .1           O 3 WOJNIE SWIATOWEJ................    Za wielka woda oceanu,gdzie atlantyk ma swoj drugi brzeg,  W wielkim miescie pieniadza bedzie slychac wielki grzmot, Dwaj wielcy szklani bracia upadna pograzeni w chaosie,   Kiedy zelazne ptaki zniszcza ich swoimi dziobami,Ale forteca przetrwa  choc   bedzie oplakiwala  ciala niewinnych,ICH ZASKOCZONY PRZEWODCA  NIE  ULEGNIE I WYDA NIEPRZEMYSLANE    ROZKAZY.                       To juz bylo i nikt nie moze zaprzeczyc ze tak bylo jak wszystko,ze zyjemy w ciaglym strach przed czyms o czym nie mamy pojecia ja mam.zwrudcie uwage na ostatni akapit ich zaskoczony przewodca..............obejrzyjcie na youtube poranek 11.09 2001 kiedy to BUSCH byl w szkole w klasie i jaka zrobil mine?                                                                                                                                                                                                                                                    Lece dalej bo czasu coraz mniej man pozostalo..............................................................................................................................................................................................................................Trzecia wojna sie  rozpocznie w 10 lat, ......................................................................Nim jego wojska zgina w azjatyckim kraju Tamerlana,.................................................................................................................  Niespodziewanie i nagle  Wielki Grzyb ognia  w siodmym  miesiacu   zniszczy armie sprzymiezonych,  ..........................................................................A placz i zaloba bedzie ogolna bo trumny beda puste.     ..................................................................Odtad pod zielonymi sztandarmami  Mahometa Polksiezyc rozpocznie swoj   zwycieski marsz na ziemie chrzescijanskiej Europy,........................Jednooki Talib oglosi sie  kalifem zjednoczonego imperium Allaha. .............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................w 10 lat ???przesledcie wojny kture wybuchly po zamachach word trade center,bliski wschod.BIL LADEN ,HUSAJN ,KADAFI.oczywiscie bil laden zyje,ja ciala nie widzialem wy widzielisci??????????????   ,niewiescie pokretnym jezykom kalifa???????????nie ten co zacza to skonczY?????????????,to pierwsze.wedlug mnie kraje usa,niemiec francji rosji i paru innych prowadza swoje polityki wzorujac sie na nostradamusie.DRUGIE ,,,,NIM JEGO WOJSKA ZGINA W AZJATYCKIM KRAJU TAMERLANA,,,,,,,,,,,,,,nim,nim, nim czyli to nastapi w 2012,siodmym miesiacu zniszczy armie sprzymiezonych,.....czyli armie nato ,armie pokoju kture prowadza dzialania o pokoj a ktore zostaly wyprowadzone na manowce.WSZYSTKO PRAWDA......................ICH ZASKOCZONY PRZEWODCA NIE ULEGNIE,,,,,YOUTUBE ZOBACZCIE MOMENT W KTORYM DOWIADUJE SIE O ATAKU..........MINA JEGO MOWI SAMA ZA SIEBIE.............,kurczaki! MAC ZACZNIJCIE MYSLEC BO PO ..............ALAMACH CZESC 5 666,6................ NIKT NIE BEDZIE MIAL WYBORU I UWIERZCIE MI NIKT NAM NIEPRZYJDZIE Z POMOCA BO NIKOGO JUZ NIE BEDZIE ABY WALCZYC Z Z BARBARZYNSKIM KRAJEM.............WOJSKA SPRZYMIERZONYCH ZOSTANA ROZJEBANE JEDNYM GRZYBEM I NIKT NAM NAPEWNO NIE POMORZE,A U WSZYSTKICH BEDZIE BIALA KREW I czyraki...............polityka ktora jest teraz prowadzona jest marna prosty przyklad .....2 7 PANST EURO MA WIELKI PROBLEM Z GRECJA A NIEMCY SIE DOBRZE TYM BAWIA,,,,,,,,,,,,,MYSLCIE BO W WAS JEST NADZIEJ W NAS WSZYSTKICH.................Persage 2  66,1,,,,,,,,,U TALIBA BRAK PIENIEDZY I BRONI,NIE TEN CO ZACZAL TO SKONCZY,,,,,,,,,,,,,,MYSCIE ,MYSCIE POLACY BO W NAS TYLKO NADZIEJA.......................ALAMACH CZESC 5     666,6.............W DWUDZIESTYM 6,8 I 9 TO LICZBY TRZECIEGO ANTYCHRYSTA,MAHDI MUZULMANSKI POTWOR  OTWORZY NA ZIEMI  BRAMY PIEKIEL................JEBIE WSZYSTKIE SYSTEMY ZAWSZE JE JEBALEL I BEDE TO ROBIL PROCZ NAD ISTOTY KTORA WSZYSTKO MA W SWOICH REKACH I PATRZY NA NAS JAK NA DWUNORZNE ZWIRZETA...............................MYSCIE NIE WIESCIE WLADZY BO WYDAJE MI SIE ZE ONI ZBYT BARDZO SA POCHLONIECI OKRADANIEM NASZEGO KRAJU..................ZNAM DOKLADNA DATE TEGO CO SIE WYDARZY JAKO JEDYNY.....NIEBOJE SIE SMIERCI BO TAM JEST TAK WSZYSTKO  PRZEOGROMNE,CIEKAWIE I PIEKNIE...........KOLEJNY FAKT,,,,,,,,,,,,ROSJA ZBUDOWALA TAME NA 300 METROW ,,,,,,,,,,,,,,,PO CO W JAKIM CELU ,,,,,,,,,,,,,,,MYSLCIE WSZYSCY POLACY BO W NAS TYLKO NADZIEJA.............BIL LADEN ZJEDNOCZY MUZULMANOW W SPOSOB PODSTEPNY,,,,,,,,,,,PRZECIEZ WIDZIELISCIE JAK JEGO CIALO WYRZUCALI DO MORZA..................ON ZYJE ALE NIE ON JEST TRZECIM ANTYCHRYSTEM????????????????ZOSTANIE ZAMORDOWANY NIEDLUGO PO TYM JAK WSZYSTKO ZACZNIE SIE............................................................................WALKI MLODYCH ZE SOBA I LYSYM, DOPROWADZA WIELKI KRAJ DO UPADKU.....................................................MYSLCIE kurczaki! MYSLCIE     ZBROJA SIE NA WSZYSTKICH ORGANIZUJAC WALKI MIEDZY SOBA ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,FAKT A MAM ICH MNUSTWO,,TO CO NAS CZEKA W 2012 NICZYM NIE ODZWIERCIEDLA TEGO CZEGO KARZDY Z WAS SIE BOJI W NAJCIEMNIEJSZYCH ZAKAMARKACH DUSZY..................ROZBUDZCIE NASZY GNIEW PO WSZE CZASY,,,,,WALCZYLI ZA TO NASI PRZODKOWIE ABYSMY MOGLI ZYC W POKOJU ABY NASZE DZIECI MOGLY SIE ROZWIJAC,ZYC LEPIEJ NIZ MY ..............................................???????????????????? TRWORZCIE SIE BO ZLODZIEJ WOJNY WAS ZASKOCZY..................................................................PLAN MAJA TAKI MYSLCIE,MYSLCIE         BO POTEM BEDZIE TAK,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,zywi zmarlym zazdroszcza..............................................kobiety skrepowane i na statki zapedzane,,,,,by przynosic chwale na wieki,dzieci beda rozbijane o mury naszych domow...............................myslcie ,myslcie bo malo czasu nam pozostalo................................jestem w stanie poderznac se gardlo smierci sie nie bije przychodzila do mnie ale stawilem jej czolo...................ja mam wybOr ale wy NIE.................................WIEC PISZE DO WAS WSZYSTKICH ABYSCIE POWIELALI,PRZEKAZYWALI TEN ARTYKOL WSZYSTKIM ZNAJOMYM,NIE ZNAJOMYM WSZYSTKIM CO CHCA ZYC W POKOJU...........................................BO PO ALAMACH CZESC 5  666,6 NIE BEDZIE JUZ NIKT MNIAL NADZIEJI I NIKT WAM NIEPOMORZE............................................................................oddany sluga nad istoty,jednego jedynego stworcy wszystkiego...................................przekazujcie ten artykol wszystkim komu mozecie a zobaczycie jakie to wyrzadzi wzburzenie na swiecie.....................................

6

Odp: Nostradamus w pigułce

ja pierdolę.... poproś Św. Mikołaja o słownik ortograficzny

si vis pacem, para bellum.

7

Odp: Nostradamus w pigułce

ten gośc nie jest taki zły:) pamietam kogos o nick-u andrzej3991 ten to walił bykol za bykolem:)
p.s
mi tez sie czasem zdarza:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

8

Odp: Nostradamus w pigułce

pablodart napisał/a:

ten gośc nie jest taki zły:) pamietam kogos o nick-u andrzej3991 ten to walił bykol za bykolem:)
p.s
mi tez sie czasem zdarza:)

Stary... przecież to jakieś niedorozwinięte cytaty, głąb nawet się nie wysilił, żeby to jakoś wyedytować...

si vis pacem, para bellum.

9

Odp: Nostradamus w pigułce

April napisał/a:

Nostradamus - przepowiednie

OKRUCIEŃSTWO

Zamężne kobiety, dziewczyny i wdowy zgwałcone,
Niemowlęta roztrzaskane o miejskie mury,
Wielkie zło nastąpi po myśli księcia z piekieł,
Aż niemal cały świat będzie zgubiony
Łzy i krzyki, płacz, skowyt i przerażenie,
Nieludzkie, okrutne serce, mroczne i zimne,
Strumienie krwi, głód i brak litości,

to już znamy z historii. Ukraińcy tak postępowali z naszymi na kresach...

Ostatnio edytowany przez Beket (2011-11-24 21:52:24)

si vis pacem, para bellum.

10

Odp: Nostradamus w pigułce

Beket napisał/a:

ja pierdolę.... poproś Św. Mikołaja o słownik ortograficzny

Mógłbyś inaczej to wyrazić... Skąd wiesz, czy takiej osobie nie jest ciężej w życiu niż Tobie ?

Grunt to serdeczność

11

Odp: Nostradamus w pigułce

Beket napisał/a:
April napisał/a:

Nostradamus - przepowiednie

OKRUCIEŃSTWO

Zamężne kobiety, dziewczyny i wdowy zgwałcone,
Niemowlęta roztrzaskane o miejskie mury,
Wielkie zło nastąpi po myśli księcia z piekieł,
Aż niemal cały świat będzie zgubiony
Łzy i krzyki, płacz, skowyt i przerażenie,
Nieludzkie, okrutne serce, mroczne i zimne,
Strumienie krwi, głód i brak litości,

to już znamy z historii. Ukraińcy tak postępowali z naszymi na kresach...

Roztrzaskiwali niemowlęta o miejskie mury ?

12

Odp: Nostradamus w pigułce

Kolumora napisał/a:
Beket napisał/a:
April napisał/a:

Nostradamus - przepowiednie

OKRUCIEŃSTWO

Zamężne kobiety, dziewczyny i wdowy zgwałcone,
Niemowlęta roztrzaskane o miejskie mury,
Wielkie zło nastąpi po myśli księcia z piekieł,
Aż niemal cały świat będzie zgubiony
Łzy i krzyki, płacz, skowyt i przerażenie,
Nieludzkie, okrutne serce, mroczne i zimne,
Strumienie krwi, głód i brak litości,

to już znamy z historii. Ukraińcy tak postępowali z naszymi na kresach...

Roztrzaskiwali niemowlęta o miejskie mury ?

nabijali na płoty, albo wrzucali żywe do pieca. ciężarnym kobietom wypruwali płody i w to miejsce wkładali i zaszywali na ten przykład kota, to już zależy jaką kto miał fantazję. tatusiów natomiast rozrywali końmi albo obdzierali ze skóry. po kawałku.
w szkole tego nie uczą co ?

si vis pacem, para bellum.

13

Odp: Nostradamus w pigułce

Kolumora napisał/a:
Beket napisał/a:

ja pierdolę.... poproś Św. Mikołaja o słownik ortograficzny

Mógłbyś inaczej to wyrazić... Skąd wiesz, czy takiej osobie nie jest ciężej w życiu niż Tobie ?

Grunt to serdeczność

"Takiej" osobie na pewno jest ciężej w życiu niż mnie, tego jestem pewien w 100%.
Wkurwia mnie niedbałość tak w komunikacji werbalnej jak i nie werbalnej, która jest oznaką braku szacunku do rozmówcy.
Dlatego nie toleruję wypowiedzi w rodzaju "włanczam", "przyszłem", " wyszłem" jak i błędów ort.


Po dłuższym zastanowieniu - nie. Nie mógłbym tego inaczej wyrazić.

SERDECZNIE witam nowego użytkownika.

si vis pacem, para bellum.

14

Odp: Nostradamus w pigułce

Henryk Szczęśliwy to symboliczny Antychryst i Wodnik z nowej Ery Wodnika. Jest on już za życia Sługą Bożym ( według Pieśni nad Pieśniami) i pierwszym  metaforycznym"władcą" przeciwko któremu stanie jego własne  symboliczne "wojsko". Po jego pogrzebie będzie dopiero koniec świata. To też on prowadzi zmarłych do Boga, bo ma Jego imiona ( według Apokalipsy z różnych języków):
Jahwe,Jezus:w swoim pierwszym imieniu,drugim imieniu/imieniu z bierzmowania lub z konfirmacji i nazwisku rodowym panieńskim.
Dlatego Henryk Szczęśliwy będzie uczestniczył w podróżach międzygalaktycznych paranormalnych.

15

Odp: Nostradamus w pigułce

Nostradamus w pigułce  (14,512)

Jest to pigułka przeczyszczająca. Nawet jak ktoś, miał dobre chęci, to wszyscy inni storpedowali to, w sobie tylko wiadomym celu. I jeszcze na koniec ten Goguś Kwabotyn - z Kaczych opowieści... Widać czym się inspirował użytkownik.