Temat: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

Materiał pochodzi ze strony internetowej http://WWW.CZASNOWEJERY.PL
--------------------
Pragniemy Państwu zaprezentować krótkometrażowy film dokumentalny, produkcji naszej organizacji Czas Nowej Ery.  Materiał filmowy powstał podczas naszej podróży do Egiptu w Lutym 2010 roku.

Film został podzielony na trzy części:

- AUTOHIPNOZA OBOK SFINKSA : Grzegorz Popławski
- TAJEMNE TUNELE, GIZA I SFINKS : Bill Brown
- ROK 2012 : Bill Brown, Lucyna Łobos – Brown, Patrick Geryl

http://vimeo.com/11366035

2

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

Widziałam ten film.

W cale nie jest wiarygodny, czekam aż pokażą innych ludzi niż cały czas ten sam zestaw.

Co do Geryla to opowiada o wydarzenia końcowych, z czego one są identyczne jak na filmie "2012".
Należy się zastanowić... bo coś tu nie gra.

Mówią, że świat szumi od wiadomości dotyczącej 2012, tak szumi, ze tylko 4-5 osób bada to zjawisko. A reszta? A reszta to ludzie mądrzy.

Co do Geryla jeszcze. Na jego stronie możesz wpłacać pieniądze a on Ci powie, jak się zabezpieczyć przed 2012 ale ... sory ... nie zabierze CIę ze sobą.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

3

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

A cóż to za organizacja ? jakaś sekta ?
Gerbil to jeden wielki hochsztapler. Z całym szacunkiem, trzeba być ciemniakiem, żeby mu wierzyć...

si vis pacem, para bellum.

4

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

Wszystko potrafię zrozumieć ale głupoty i naiwności ludzkiej nie.
Oj Beket ciemniaków nie brakuje a to przykre. Normalnie jak epidemia.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

5

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

podobał mi sie montaz filmiku, fajna robota.
Temat równiez mnie ciekawi ale byłoby lepiej gdyby nie pani Lucyna gdyz jej nie wierze w nic co czyni i robi.
Z ciekawosci chciałbym byc na tym spotkaniu 27 czerwca z czystej ciekawości, może sie uda ..
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

6

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

www.czuwajcie.webatu.com. Geryl przekazuje zdobytą wiedzę, choćby z praca Velikovskiego, Hapgooda i innych. Tak naprawdę jeśli się poszuka to wiele źródeł mówi o tym samym, o to coś znaczy. Projekt Cheops to ratunek dla nas. Mają ciężkie zadanie, dużo ludzi ich wyśmiewa, poniża, nazywa sektą, a w rzeczywistości to dobrzy ludzie. 2012/2013, bo tak należy napisać to fakt. Zapraszam na stronę,.Zamieściłem tam wiele dowodów naukowcyh, filmów, które opowiadają choćby o tym jak USA się przygotowuje od ponad 30 lat itp. Umacniajcie swoją wiarę.

7

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

czuwajcie napisał/a:

www.czuwajcie.webatu.com. Geryl przekazuje zdobytą wiedzę, choćby z praca Velikovskiego, Hapgooda i innych. Tak naprawdę jeśli się poszuka to wiele źródeł mówi o tym samym, o to coś znaczy. Projekt Cheops to ratunek dla nas. Mają ciężkie zadanie, dużo ludzi ich wyśmiewa, poniża, nazywa sektą, a w rzeczywistości to dobrzy ludzie. 2012/2013, bo tak należy napisać to fakt. Zapraszam na stronę,.Zamieściłem tam wiele dowodów naukowcyh, filmów, które opowiadają choćby o tym jak USA się przygotowuje od ponad 30 lat itp. Umacniajcie swoją wiarę.

Ja też chętnie podzielę się zdobytą wiedzą, ale nie mam zamiaru za to brać pieniędzy. hmm

si vis pacem, para bellum.

8

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

czuwajcie napisał/a:

. Geryl przekazuje zdobytą wiedzę, choćby z praca Velikovskiego, Hapgooda i innych.

Wystarczy przeczytać parę książek i potem głosić, że dokonało się wielkich obliczenia na własną rękę i wyszedł koniec świata.

Powiedziałabym coś, ale mi jako kobiecie nie wypada.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

9

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

fajna stronka,wielkie graty!!!!!!!!!!!
chyba jestes prawdziwym pasjonata , co do projektu cheops to powiem ci ,że wiele tam sie nie dzieje. Lucyna poniekąd odkryła jakieś labirynty ale tyle czasu mineło i jakos nie mogą sie dokopac do nich:)
z tego co wiem wszystkie pozwolenia juz maja ,wiec w czym rzecz?











czuwajcie napisał/a:

www.czuwajcie.webatu.com. Geryl przekazuje zdobytą wiedzę, choćby z praca Velikovskiego, Hapgooda i innych. Tak naprawdę jeśli się poszuka to wiele źródeł mówi o tym samym, o to coś znaczy. Projekt Cheops to ratunek dla nas. Mają ciężkie zadanie, dużo ludzi ich wyśmiewa, poniża, nazywa sektą, a w rzeczywistości to dobrzy ludzie. 2012/2013, bo tak należy napisać to fakt. Zapraszam na stronę,.Zamieściłem tam wiele dowodów naukowcyh, filmów, które opowiadają choćby o tym jak USA się przygotowuje od ponad 30 lat itp. Umacniajcie swoją wiarę.

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

10

Odp: TAJEMNICE GIZY - FILM dot. TAJEMNIC EGIPTU, HIPNOZY, 2012

hej Beket,daj juz spokój temu Gerylowi, za jego wiedze na razie nic nie zapłaciłem:), przeciez pełno tego w necie i za darmo:)
pozdro







Beket napisał/a:
czuwajcie napisał/a:

www.czuwajcie.webatu.com. Geryl przekazuje zdobytą wiedzę, choćby z praca Velikovskiego, Hapgooda i innych. Tak naprawdę jeśli się poszuka to wiele źródeł mówi o tym samym, o to coś znaczy. Projekt Cheops to ratunek dla nas. Mają ciężkie zadanie, dużo ludzi ich wyśmiewa, poniża, nazywa sektą, a w rzeczywistości to dobrzy ludzie. 2012/2013, bo tak należy napisać to fakt. Zapraszam na stronę,.Zamieściłem tam wiele dowodów naukowcyh, filmów, które opowiadają choćby o tym jak USA się przygotowuje od ponad 30 lat itp. Umacniajcie swoją wiarę.

Ja też chętnie podzielę się zdobytą wiedzą, ale nie mam zamiaru za to brać pieniędzy. hmm

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "