1

Temat: Struski Andrzej - myśliciel i wynalazca

Zapraszam do zapoznania się z postacią Pana Andrzeja Struskiego.

Struski Andrzej myśliciel i wynalazca, który wzorce św. geometrii przeniósł na plan swoich rozwiązań konstrukcyjnych. Swoje przemyślenia opiera na poznaniu procesów drogi przyczynowo-skutkowej, jego motto: - widzisz efekt, poszukaj jego pierwotnego źródła. Tak myśląc, poznał źródła materii i życia.

Potrafi wyjaśnić tajemnice ewolucji biologii i człowieka. Przedstawia tezę mówiącą o powstaniu wszechświata, określa jego ewolucję w zakresie materii na planie św. geometrii. Wyjaśnia różnice pomiędzy wcieleniem a inkarnacją, uzasadnia potrzeby duszy i raju.

W okresie ponad 20 letniej pracy filozoficznej wielokrotnie zapraszany na Sympozja
gdzie przedstawiał i uzasadniał logicznie swoje teorie odpowiadając na nurtujące pytania słuchaczy wykładów.

Jego teorie znalazły odzwierciedlenie w wielu wynalazkach, które skonstruował i opatentował. Jeden z ostatnich wynalazków zdobył liczne nagrody min. na targach budma 2010, Infrastruktura Warszawa 2009 za innowacyjność.

Obecnie trwają badania naukowe nad wynalazkiem gdyż nauka nie rozpoznaję jeszcze zasad na jakiej podstawie on w ogóle działa i sprawdza się fizycznie w terenie.

Zasady te wyjaśnia jednak Andrzej Struski w oparciu o swoje teorie.
Nadzwyczajnym fenomenem jest to, że Andrzej Struski niczego nie zapisuje, ma niesamowitą pamięć, często żartuje, że komputery świata nie byłby w stanie pomieścić wszystkich danych pochodzących z jego pamięci.
Nic nie zapisuje, a zapytany potrafi odtworzyć każdy temat o którym mówił, pisał.
Nadzwyczajnym jest także fakt, że odpowiada również na pytania na które nigdy nie odpowiadał i nie miał żadnych przemyśleń z nimi związanych przy tym udzielając wyczerpujących odpowiedzi czasem wielogodzinnych.

Zapytany o to jak to się dzieje mówi, że on nie ma tych danych "na wierzchu bezpośrednio w pamięci" na co dzień o tym nie pamięta, dopiero podczas zadania konkretnego pytania "wchodzi" w głębokie pokłady pamięci i potrafi je odtworzyć lub utworzyć jako nowe, przy czym wszystkie jego odpowiedzi są logiczne i w 100 % pasują do siebie i do poprzednich jego teorii i rozeznań w danym temacie.

Na stronie andrzejstruski.com jest znikoma część materiałów autora, w miarę możliwości zwiększy się ilość podawanych informacji.

Andrzej Struski jeśli chodzi o wyznanie jest wolnym na tej płaszczyźnie acz tolerancyjnym człowiekiem, osobiście nie jest zwolennikiem żadnej sekty, religii, wyznania.
Uważa że istnieje Bóg i szanuje tę postać.

Jest przeciwny manipulacji i wykorzystywaniu ludzi fizycznie jak i również duchowo.
Po tym jak opublikował artykuły mówiące o manipulacji i niszczeniu ludzi poprzez duchowość, sekty i wyznania w internecie pojawiły się liczne oszczerstwa, zawistne pomówienia i szkalujące jego wizerunek strony internetowe.

Najbardziej mści się na wynalazcy sekta Himawantii to głównie ludzie zrzeszeni w tej organizacji zakładają setki fałszywych stron podszywając się pod Andrzeja Struskiego lub pisząc o nim nie poparte niczym oszczerstwa.
Współpracują z nimi ludzie z Kościana.

Andrzej Struski sam nie uczestniczy w pisaniu na forach internetowych, jego artykuły wkładają tam osoby zainteresowane jego niezwykłą twórczością wynalazczą jak i teoretyczną.

Gryf144 to nick internetowy zastrzeżony prawnie do artykułów A.S. obecnie zdewaluowany, poprzez fanatyków, którzy mszczą się na wynalazcy i jego dziełach.

Andrzejstruski.com jest oryginalną autoryzowaną stroną wynalazcy Andrzeja Struskiego.

Zawiera ona wąski zarys kilkuletnich prac badawczych prowadzonych przez autora oraz jego małżonkę Magdalenę Struską zarówno w Europie jak i na kontynencie Afryki.

Wielokrotna paroletnia analiza badawcza na terenie wykopalisk starożytnego Egiptu pozwoliła na powstanie nowych teorii dotyczących nie tylko czasu i budowy Piramid oraz Sfinksa ale również i sprecyzowania informacji zawartych w dolinie królów, a także min, informacji związanych z labiryntem podziemnym położonym niedaleko tegoż obszaru.

Działając według maksymy Jak na górze, tak i na dole wieloletnie przemyślenia w temacie związku przyczynowoskutkowego na polu fizyczno-duchowym zaowocowały szeregiem artykułów z cyklu Budowy wszechświata, Budowy człowieka fizyczno-duchowego jego aspektu emocjonalnego chorobotwórczego oraz szeregu innych tez dotąd nierozpoznawalnych przez naukę i naukowców.Oficjalna Strona Andrzeja Struskiego: www.andrzejstruski.com

2

Odp: Struski Andrzej - myśliciel i wynalazca

Niezłe.
Tylko skoro to taki łebski gość, to czemu jest mało znany, powiedziałbym wogóle nieznany ?

si vis pacem, para bellum.

3

Odp: Struski Andrzej - myśliciel i wynalazca

Perpetum mobile - napęd grawitacyjny koła wynalazców Andrzeja i Magdalena Struskich
http://www.andrzejstruski.com/news_11_P … ruski.html

W artykule poniżej znajdują się odpowiedzi od nich z wolnemedia.net


Pojawił się też niedawno, materiał nadesłany do ich redakcji odnośnie 2012 roku, bardzo interesujące, wiele naukowych faktów.

Koniec ery ryb cz.1
http://2012.andrzejstruski.com/articles … -cz-1.html

Koniec ery ryb cz.2
http://2012.andrzejstruski.com/articles … -cz-2.html

Ostatnio edytowany przez Asef (2011-02-05 22:41:56)