Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Proroctwo Oriona

Artykuł opublikowany w dniu 15-11-2008 o godzinie 12:57
Okładka książki ,,Proroctwo Oriona na rok 2012

Okładka książki ,,Proroctwo Oriona na rok 2012''

,,Proroctwo Oriona na rok 2012” to książka belgijskiego astrofizyka Patrica Geryla, w której autor stawia hipotezę, że koniec świata nastąpi 21 grudnia 2012 roku. Patric Geryl przeprowadził badania naukowe, które wskazują, że w roku 2012 Słońce osiągnie szczyt aktywności, co spowoduje zmiany w polu magnetycznym wokół Ziemi. Te zmiany występują cyklicznie co 11.500 lat. W konsekwencji bieguny naszej planety przesuną się i będzie to miało straszliwe konsekwencje:

 • trzęsienia ziemi niszczące miasta
 • przesunięcie się kontynentów
 • powodzie powodowane przez gigantyczne fale tsunami

Oprócz swoich obliczeń, autor powołuje się na przepowiednie Majów oraz Egipcjan, którzy są uważani za potomków mieszkańców dawnej Atlantydy, która została zgładzona w poprzedniej tego typu katastrofie. Zapisy odnalezione w starożytnych kodach mówią, że 21 grudnia 2012 roku planety Wenus, Mars, Orion znajdą się w dokładnie tej samej pozycji do w roku 9792 p.n.e., kiedy wystąpił podobny kataklizm.

Książkę ,,Proroctwo Oriona na rok 2012” możesz zakupić w księgarni Lideria.pl Polecam gorąco!
Komentarze (274) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # xXx (20-06-2011)

  Skoro nikt żyjący na Ziemi nie zna daty KOŃCA ŚWIATA, który przyjdzie w najmniej oczekiwanym momencie, to niech każdy człowiek na Ziemi wybierze 1 datę z kolejnym dniem licząc od dzisiaj. Daje to około 6mld dni a liczba wciąż rośnie. Gdyby się zgadać np za pomocą netu to Koniec Świata nie nastąpi nigdy, no chyba że ktoś z nas wie kiedy to będzie :)

 • # UWIERZ (11-07-2011)

  ZGADZAM SIE Z WYPOWIEDZIA DAWIDZG. TO NIE BEDZIE KONIEC SWIATA, BO PLANETA BEDZIE DALEJ ISTNIEĆ, WŁAŚNIE CHODZI O TO ŻE NA WSKUTEK ZMIAN BIEGUNÓW ZIEMIA ZACZNIE SIĘ KRĘCIĆ W DRUGĄ STRONE, I RACZEJ BIEDZIE TO DLA NAS KATASTROFĄ, SKORO ZIEMIA OBRACA SIĘ OK 1666KM NA GODZINE I W CIĄGU PARU GODZIN WYHAMUJE DO ZERA I ZACZNIE SIE KRĘCIĆ W DRUGA TO MUSI SIE STAĆ COŚ ZŁEGO, TO TAK SAMO JAK JAZDA SAMOCHODEM, JAK CHAMUJESZ OSRTO TO TWOJE CIAŁO CIĄGNIE DO PRZODU ALE MASZ ZA CO SIE ZAPRZEC I NIE POLECISZ, ALE WODA Z OCEANÓW I INNYCH ZBIORNIKÓW NIE MA CA CO SIE ZŁAPAĆ I DLATEGO MOWA O TYCH POWODZIACH I FALACH NA KILKA KM. DRUGI FAKT JEST TAKI, ZE NIE SA TO JAKIES BREDNIE RELIGIJNE O PLAGACH NA LUDZKOSCI, O TYM ZE BÓG NAS WSZYSTKICH UKARZE I INNE WĄTKI Z BIBLII W KTÓRE NIE IDZIE UWIERZYĆ, ALBO TO ZE OD CZASU DO CZASU WYSKOCZY JAKIS PAJAC I POWIE ZE W MAJU BEDZIE WALIC KAMIENIAMI Z NIEBA. TUTAJ RACZEJ JEST TO NAUKA I BADANIA WIELU LUDZI. WIADOMO, ZE W TO TEZ CIĘZKO UWIERZYC ALE SA DOWODY NA TO ZE TO JUZ KIEDYS BYŁO, MOWA O TYCH WSZYTKICH LODOWCACH KTÓRE MÓWIONO NAM KIEDYS W SZKOLE TO SA WŁASNIE TE ZMIANY KLIMATYCZNE KTÓRE KIEDYS BYŁY, TO CZEMU TERAZ BY TAK NIE MIAŁO BYĆ

 • # Dezyderiusz (27-07-2011)

  “Poznacie Prawdę, a Prawda was wyzwoli” – Jan 8:32
  To do wszystkich świadków Jehowy, którzy obecnie wiedząc, że to błędna nazwa Jahwe uparcie przy niej trwają. Jakim prawem oceniacie wiarę innych, szczególnie ziejąc nienawiścią do katolików. Skoro trwają w błędzie, a wy w prawdzie to po co się wściekacie? Przecież każdy osobiście i indywidualnie odpowie za swoje życie.
  Czy nie dziwi was jednak fakt, że to właśnie wy przepowiadacie najczęściej fałszywe proroctwa o końcu świata? Z tego powodu powstało nawet powiedzenie: “U Świadków Jehowy co dwa lata koniec świata”.Przepowiadał koniec świata Charles Taze Russell założyciel , później Rutherford, to samo trzeci prezydent Świadków Jehowy – Knorr, itd. Kiedy przepowiednie nie spełniły się zawsze to pięknie tłumaczyliście. Wstyd i hańba!
  Pismo Święte mówi jasno, że “o dniu owym lub godzinie nikt nie wie, ani aniołowie w niebie, ani Syn, tylko Ojciec” (Mk 13, 32). Pan przyjdzie jako złodziej w nocy, nagle, kiedy z Jego nadejściem nikt się nie będzie liczył (por. 1 Tes 5, 2-3).

 • # Edson (16-08-2011)

  Gowno prawda ten kalendarz majow konczy sie na tej dacie bo wiecej miejsca na nim nie bylo -.-”

 • # mati (27-08-2011)

  bajki bajki i jeszcze raz bajki te cale 2012 to bajka ktora napisali naukowcy. Dali
  zastepczy temat zeby ludzie interesowali sie koncem swiata a nie np. glodem w afryce to jest temat tabu o tym sie nie mowi albo o wyczerpujacych sie zapasach ropy to tym tez sie nie mowi a jak sie ropa wyczerpie to dopiero bedzie koniec swiata

 • # wee (4-09-2011)

  skoro nikt nie zna daty końca świata tylko bóg to skąd wie ten głupi
  autor książki PATRICK GERYL czy jakoś tak ?? Napewno sobie wymyślił.

 • # MrKrzychV (14-10-2011)

  Kretyniii!!!!

 • # Anonim (23-10-2011)

  tia.. gdyby koniec świata miał być to mógłby być 23 mld lat temu !. JA KUR** powiem w telewizji że śniło mi się że majowie mi powiedzieli że koniec świata będzie jutro a ziemia zbije się z księżycem i też ludność mi uwierzy . Do CHU*A z wami i waszymi ‘dowodami’ na koniec świata. Jak chcecie umrzeć to się zabijcie a nie straszycie innych. . .

 • # kominek (3-11-2011)

  weszlam na ta strone przypadkowo i uciekam z tad przerazona, koniec swiata….. bogowie ……. kosciolay…. co sie z nami porobilo, a uwazamy sie za myslacy narod…. wielka szkoda

 • # Loli pop (2-12-2011)

  Bóg ma nas w swojej opiece i nie pozwoli nam masowo wymierać ludzie opanujcie się!

 • # Anonim (8-12-2011)

  Bądźcie dobrzy szanójcie się jak ludzie kochajbie się wzajemnie pomagajcie sobie nie bądźcie zapatrzeni w siebie bjednemu też podajcie rękę i nie czekajcie na coś co niewjadomo kiedy nastąpi i wogule czy nastąpi jak sami nie zniszczymy świata i siebje to wszystko będzie dobrze .ZYG.

 • # retrospektywnie (10-12-2011)

  Zdania na temat końca świata są podzielone..Myślę że to nie koniec świata a raczej przestawienie się biegunów. Wiem, że to głupio brzmi. Sama nie wierzyłam ani w jedno, ani w drugie ale pomyślmy logicznie.. Jest tyle zła na świecie, tyle zawiści.. Mas media robią z ludzi roślinki, czyli to tak jak w renesansie bodajże kiedy to księża i inne świry tak manipulowali ludźmi że..No cóż, wszyscy wiemy przecież, że głupimi a raczej zmasmediowanymi ludźmi jest łatwiej kierować..Mogła bym się tak rozwodzić non stop na ten temat, ale to temat tak obszerny, że jest wiele rozwiązań. Myślę tylko, że każdy człowiek ma już wcześniej określone przeznaczenie..NIE powinniśmy dać się ogłupić tylko słuchać siebie.Wiem że wiele osób się ze mną nie zgodzi lub tez zgodzi ale nie chodzi mi o przekonanie was do swoich intymnych racji tylko o otworzenie wam oczu. Tyle.

 • # polak (28-12-2011)

  wojna następna bedzie trwać trzy dni ,znisczone zostanie 80 ,procent ludzi , żywi zazdrościć będą zazdrościć umarłym ,brat powstanie przeciwko bratu ,obudzi śię matka natura ,trzęsienia ziemi ,tajfuny ,susze ,głód ,bieda,

 • # polak sfaltus (29-12-2011)

  Co bendzie to wszystko zobaczymy ale jak majowie mieli racje to my jeste durnie bo mielismy tyle czasu ze ocalili bysmy 78% luckosci i nie pierdolcie glupot

 • # dawidzio (29-12-2011)

  No ale skoro kiedyś nastąpił a świat nie skończył się to teraz też chyba?

 • # dawidzio (29-12-2011)

  A powiedzcie co teraz za wojna może być? USA pierdyknie atomówkę, Ruski pierdykną drugą, Chiny i Korea następne i koniec będzie wojny po 3 dniach.

 • # zola561 (4-01-2012)

  POMIESZANIE Z POPLĄTANIEM.WSZYSTKO W JEDNYM WORKU.NAUKA,WIARA,BRAK WIARY ITD ITP.CHRZESCIJANIE TWIERDZĄ,ŻE NIKT NIE ZNA DATY KONCA SWIATA,BO TAK MÓWI PISMO SWIĘTE A ONI MU UFAJA.NIE MOGĄ WIĘC BRAC DATY 21 GRUDNIA ZA KONIEC SWIATA.PRZEPOWIEDNIE MAJÓW-RACZEJ ZAWSZE SPRAWDZAŁY SIĘ-NIE WIEDZIEĆ CZEMU.NAUKOWCY DO DZIS ZACHODZA W GŁOWĘ JAK TO MOZLIWE,ZE MAJOWIE BYLI TACY MĄDRZY A MY DZISIAJ Z WIELOMA JUŻ ISTNIEJACYMI KATAKLIZMAMI NIE POTRAFIMY SIĘ UPORAĆ LUB JE PRZEWIDZIEĆ.NIE MAMY PEWNOSCI,ZE JAKIS KATAKLIZM NIEBAWEM STRASZNIE NAS DOSWIADCZY LUB ZMIECIE Z POWIERZCHNI ZIEMI.PEWNE JEST JEDNAK TO,ZE KLIMAT NA CAŁYM GLOBIE GWAŁTOWNIE SIE ZMIENIA A TO ZNACZY,ZE NASTAPIĄ I JUZ NASTEPUJA RÓZNEGO RODZAJU NIESZCZESCIA-TSUNAMI,TRZESIENIA ZIEMI NA WIELKĄ SKALĘ,GWAŁTOWNE POWODZIE,GLOBALNE OCIEPLENIE,HURAGANY I JESZCZE WIELE RÓZNYCH DZIWNYCH ZMIAN W ATMOSFERZE.NIECH NIKT NIE MÓWI,ZE TEGO NIE ZAUWAZA,ZE GDZIES TO SIE DZIEJE DALEKO OD POLSKI I NAS NIE DOTYCZY.JUZ NAS DOTYKA.HURAGANY TAKIE,ŻE STRACH WYCHODZIC Z DOMU,BRAK ZIMY,POWODZIE I PODTOPIENIA,JAKAS JEDNA DZIWNA PORA ROKU Z MAŁYMI ZMIANAMI.TO U NAS-W POLSCE.SĄ JUZ TE NIEKORZYSTNE ZMIANY KLIMATU.O CZYM TO SWIADCZY?ANO O TYM,ZE NIE BĘDZIE NAM ZAWSZE TAK DOBRZE W SRODKU EUROPY JAK DOTYCHCZAS.ZAWIROWANIA I ZAMIESZANIA POGODOWE TO TYLKO JAKIS PROCENT TEGO CO NASTEPUJE,CZY NAM SIE TO PODOBA CZY TEZ NIE.NIE MAMY NA TO WPŁYWU.NIE POTRAFIMY TEGO CO SIE DZIEJE POWSTRZYMAC,BO JEST TO NIEMOZLIWE.TO JEDYNY PEWNIK.CAŁA ZAS DEBATA O KONCU SWIATA,O PROROCTWACH,PRZEPOWIEDNIACH,KALENDARZACH ITP TO TYLKO NIEPOKÓJ,STRACH,KTÓRY NAM WSZYSTKIM SIE PO TROCHU UDZIELA,BO KAZDY Z NAS CHCIAŁBY DOZYĆ PRZYSŁOWIOWEJ SETKI I UMRZEĆ BEZBOLESNIE WE WŁASNYM ŁÓZKU-NIEPRAWDAZ?JEDNAK ZGADZAM SIE Z TYMI,KTÓRZY TWIERDZĄ,ZE WARTO BYC DOBRYM DLA INNYCH LUDZI BO TO DZIAŁA W OBIE STRONY O CZYM NIEJEDNOKROTNIE SAMA SIE PRZEKONAŁAM.POZDRAWIAM WSZYSTKICH NIEZALEZNIE OD WYZNANIA LUB JEGO BRAKU.A.Z.

 • # Juu (7-01-2012)

  Ja się specjalnie tym nie przejmuje i w ten koniec świata nie wierzę, no bo niby miał już być, a nie było. I tak samo ludzie o tym gadali i pisali zapewne. A nawet jeśli będzie to co mi z tego, jak i tak nie mogę na to poradzić…?

 • # doda (8-01-2012)

  ja powiem tak jesli koniec swiata bedzie to nastapi to tak ze nawet sie tego nie spodziejemy ja juz tyle razy slyszalam ze ma byc koniec a jakos jestesmy zyjemy fakt jesli to nastapi to jest mi szkoda dzieci i niektorych ludzi ale tak naprawde koniec swiata powinien nastapic w warszawie tam nikogo nie pozaluje

 • # tresa (20-01-2012)

  Po co się kłócicie? Jeżeli coś ma nastąpić to czy potraficie temu zapobiec? Pozdrowienia.

 • # Anonim (31-01-2012)

  czytając wszystkie wypowiedzi internautów siedzę i sobie myślę:ile mamy filozofów ! na temat nauki,wiary.
  Moim zdaniem ludzie posiadają dużo przeróżnej wiedzy i to im się w głowach przewraca,że już sami nie wiedzą w co wieżyc,a w co nie ?
  wypisujecie jakieś swoje teorie,niby z logicznego myślenia,a tak w ogóle jeszcze się taki nie urodził na ziemi co by mógł naprawdę tu coś konkretnego napisać,co będzie się dziać,czy nie będzie ? w tej naszej przyszłości.
  Właśnie przez takie wypisywanie różnorodności na temat przyszłości wprowadza ludzi w zamęt ,chaos ,obawy, nie których to nawet rozbawia ,nie których smuci ,mi na przykład nie podoba się to że wiara jehowa rozpowszechniają swoje teorie religijne w swoich kościółkach,chodzą do domów i.t.p. to i jeszcze tu wypowiadają się kto jest święty a kto nie ,czy Maryja święta czy też nie,dicie ludziom prawo wyboru !
  na koniec powiem tylko jedno dla tych co wypisują te różnorodności na temat końca świata czy tam jak kto woli,gdy nadejdzie nasz koniec to zwrócicie się o pomoc do tych filozofów którzy tu wypisują logiczne wytłumaczenia,a nie o pomoc cytuje: O Boże,O Jezu , O Maryjo !

 • # koniec ... (5-02-2012)

  ` tO może być i prawda..
  boo … czytałam.. że matka święta.. Objwiła sie łucji ..
  i tym jej rodzeństwu … i powiedział imkiedy bedzie mieędzy 2012..
  ii jeszcze jakimś… aa przecież Łucja żyła do 2005 r.
  bo przeżyła .. i to było taine ale jak juz wszystko wyjdzie na jaw ..
  zresztą mówiła też ze będzie trwał 3 dni .. – ten koniec świata …
  ii będą ciemności … Więc wiecie … ja tam wierze .. chociaż sie bOiię ; -c ;-/

 • # serafin (5-02-2012)

  …az sie doczekac nie moge,w koncu caly ten bajzel zostanie zmyty.Koniec z podzialami na biednych i bogatych ,na panow i im podleglych NOWY PORZADEK.

 • # martin (7-02-2012)

  poglady to prywatna sprawa kazdego komentatora-jednak z tego co zauwazylem wynika,ze czym wiecej,,wiary,,tym wiecej nieznajomosci wlasnego jezyka…..

 • # lukasz2425 (16-02-2012)

  bieguny na ziemi sie nie przesunely tylko os o 8stopmi po trzesieniu w Japonji