Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Proroctwo Oriona

Artykuł opublikowany w dniu 15-11-2008 o godzinie 12:57
Okładka książki ,,Proroctwo Oriona na rok 2012

Okładka książki ,,Proroctwo Oriona na rok 2012''

,,Proroctwo Oriona na rok 2012” to książka belgijskiego astrofizyka Patrica Geryla, w której autor stawia hipotezę, że koniec świata nastąpi 21 grudnia 2012 roku. Patric Geryl przeprowadził badania naukowe, które wskazują, że w roku 2012 Słońce osiągnie szczyt aktywności, co spowoduje zmiany w polu magnetycznym wokół Ziemi. Te zmiany występują cyklicznie co 11.500 lat. W konsekwencji bieguny naszej planety przesuną się i będzie to miało straszliwe konsekwencje:

 • trzęsienia ziemi niszczące miasta
 • przesunięcie się kontynentów
 • powodzie powodowane przez gigantyczne fale tsunami

Oprócz swoich obliczeń, autor powołuje się na przepowiednie Majów oraz Egipcjan, którzy są uważani za potomków mieszkańców dawnej Atlantydy, która została zgładzona w poprzedniej tego typu katastrofie. Zapisy odnalezione w starożytnych kodach mówią, że 21 grudnia 2012 roku planety Wenus, Mars, Orion znajdą się w dokładnie tej samej pozycji do w roku 9792 p.n.e., kiedy wystąpił podobny kataklizm.

Książkę ,,Proroctwo Oriona na rok 2012” możesz zakupić w księgarni Lideria.pl Polecam gorąco!
Komentarze (291) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # patryk108 (23-11-2010)

  to coś wisi nad nami nie potrafimy zrozumieć przyrody i ona się zemści na nas szkoda tylko dzieci bo co one są winne

 • # gaba (4-12-2010)

  zajebiscie, ze skoro ten cykl powtarza sie co 11.500 lat, analogicznie musial juz nastapic koniec swiata 11.500 lat temu…
  a jednak wciaz zyjemy…?

 • # Alleo (7-12-2010)

  Jak zajrzycie na wikipedie to zobaczycie że ten koniec świata został obwieszczony , w dniu w którym kończy się kalendarz majów. A jak się ma kalendarz majów do naszego to się archeolodzy zgodzić nie mogą, conajwyżej skłaniają się ku … . Przyjęto , dość arbitralnie , jakiś sposób przeliczania no i wyszedł koniec świata 21.12.2012.
  A co do końca świaa to oczekiwano go w poprzednim stuleciu. To oczekiwanie nawet nazwać dało “Fin de Sicle”. Teraz mamy nowy Fin de Sicle tyle że z nowymi NIEZBITYMI argumentami.
  A co do końca świata. NASA od jakiegoś czasu przeszukuje przestrzeń w poszukiwaniu meteorytów., które spadając na nas mogłyby zrobić nam kuku. I co się okazało (podobno) , niedawno przeleciało COŚ w odległości 2 większej niż orbita księżyca , gdyby spadło mielibyśmy niezły koniec świata ( in real, bez przepowiedni ).

 • # synia (10-12-2010)

  łał podnieciliście się że rozpowiadcie piepszone głupoty .
  Tylko Bóg wie kiedy nastąpi koniecświata

 • # Kubuś (13-12-2010)

  i nie pouprawiają seksuu

 • # Villemo (26-12-2010)

  A wiecie, że autor tej książki nie jest wykształcony w dziedzinie, o której pisze. Jak to się dzieje, że dorośli i zdawać się może inteligentni ludzie czytając te katastroficzne wypociny w to wierzą?

 • # Kubuś Puchatek (30-12-2010)

  Może i coś tam sie sprawdza w tych przepowiedniach zwłaszcza w przepowiedniach Sybilli,ale tylko Bóg zna dzień i godzine kiedy nastąpi konie systemu rzeczy a nie koniec świata.Bóg nie zniszczy czegoś co sam stworzył.Jak mówi Pismo Świete kiedy kwitną drzewa wiecie,że już blisko wiosna.Trzeba umieć czytać znaki czasu.Wiele wydarzeń,które dzieją sie na tym świecie świadczą o tym,że to wszystko ma się już ku końcowi,a najbardziej widać to po ludziach rozmiłowanych w sobie i w pieniądzach.Ludzie porozmawiajcie ze Świadkami Jehowy.Oni wg.Pisma wszystko wam wytłumaczą.Bóg ma na imię Jehowa(Jahwe).To imię oznacza”On powoduje że się staje”Świadkowie Jehowy to organizacja Boża,a nie żadna sekta.Tak się nazywają,bo świadczą o imieniu Jehowy-imieniu Boga Wszechmocnego!Jeżeli chcecie ocaleć z tego wszystkiego co ma wkrótce nastąpić to dążcie do prawdy i nie zyjcie w tym kłamstwie i fałszu jakim jest kościół katolicki!

 • # Diana (30-12-2010)

  Tak to prawda,w kościele katolickim jest fałsz i obłuda.A Jezus nie zginął na żadnym krzyżu tylko na palu męki i nie powinno się czcić nzrzędzia zbrodni.Gdyby ktoś zadźgał wam nożem kogoś bliskiego czy wieszalibyście ten nóż na ścianie i modlilibyście się do niego.Chyba nie,więc dlaczego modlicie sie do krzyża na którym żekomo zginął Jezus i go całujecie.Trzeba modlic się do prawdziwego Boga Jehowy i oddawać mu cześć duchem i prawdą,a nie do jakichś posągów,bożków,krzyży,obrazków i innych wizerunków.Do Marii też nie należy sie modlić bo to też tylko człowiek którą Bóg uznał za prawą i czystą,ale to nie znaczy,że jest najświętsza.Nie może być najświętsza bo to Bóg jest świety.Nie może człowiek być swiętszy od Boga.I żaden papież przywódca całego tego katolickiego cyrku też nie jest święty.Świętym nie może być ktoś kto się starzeje i umiera,bo na nim też spoczywa grzech pierworodny.

 • # Prosiaczek (30-12-2010)

  I pamiętajcie,żę w żadnym kościele nie ma Boga!I nie powinno sie obchodzić tradycji które wymyślili ludzie np.post.Biblia mówi,że nie to co do ust wchodzi kala człowieka tylko to co z ust wychodzi.Bo to co do ust wchodzi trafia do żołądka a potem zostaje strawione i wydalone na zewnątrz,a to co z ust wychodzi pochodzi z serca,a z serca pochodzą wszystkie niegodziwe uczynki.

 • # lol (8-01-2011)

  Ale dno… :D
  Nie mogę czytać wypowiedzi tych ćwierćinteligentów :P
  A zatem jak sobie ustawię krzyżyk w oknie i będę klepać zdrowaśki to zostanę ocalona?! Rozumiem, że tylko katolik z klapkami na oczach może to przeżyć, inni, np. myślący katolik, prawosławni, protestanci itp. już nie? A to dobre!
  No i od kiedy to Bogiem jest Maryja, że w Niej jest ocalenie? Jezus jest większym ziomem.
  Ale do kogo ja mówię…
  Tylko koniecznie pójdźcie 20 grudnia 2012 do spowiedzi…
  I dajcie na tace…
  W ogóle najlepiej wykupcie mszę w intencji za Was. Przyda Wam się! :D

  Idźcie do psychiatry, niech Was zdiagnozuje, błagam:)

  Ciekawe to jest, choć każdy ciągle przekręca czyjeś wypowiedzi i powstają plotki. Bieguny się już parę razy zamieniały miejscami, nic się nie działo. Poza tym nie dzieje się to w ciągu doby, ani roku…
  Może i będą różne śmieszne rzeczy się działy, może i będzie po nas. Jaki wniosek? Trzeba się zaopatrzyć w popcorn i colę i dobrze się bawić.
  A Wy, durni panikarze, nie martwcie się na zapas. A Wy przemądrzali wierzący ludzie zamiast gadać jak nawiedzeni lepiej zajmijcie się robieniem dobrych uczynków, możecie np. wpaść pozmywać u mnie naczynia, i żyjcie dniem, zmieniajcie siebie i świat, zamiast pieprzyć na prawo i lewo co Wam ślina albo Kaczuszka na język przyniesie.
  Pozdrawiam serdecznie wariatów! :)

 • # anonim (9-01-2011)

  koniec swiata mial byc juz na przelomie 1999/2000

 • # wuuu (16-01-2011)

  Ktoś wcześniej napisał, że skoro koniec świata nastąpił 11.500 lat temu, dlaczego żyjemy? Według mnie gdy ziemia kilkanaście tys. lat temu miała się “popsuć” kontynenty siępoprzemieszczały. Eentualny koniec świata w przyszłym roku też skończy się ruchem ziemi, który wywoła wielkie tsuami, które nas zeleją..

 • # smutas says (17-01-2011)

  Jakim prawem Światkowie Jehowy oczerniacie nas katolików,cytuję;,,w kościele nie ma Boga,,w internecie nie jeden raz czytałam na wasz temat nawet książke przeczytałam o dziewczynie która była gnębiona,poniżana a nawet bita przez swoich bliskich bo niechciała byc światkiem Jehowy.Czy tak postępują wszech dobrzy światkowie Boga?Skoro jesteście jedyną organizacją religijną która czci Boga jedynego to dlaczego świat niechce was słuchać i traktuje was jako sekte?!Nie mam nic do was nieraz zdażało mi sie rozmawiać ze śJ ale wkurza mnie to że nie umiecie akceotować innowierców.Wy już chyba powinniście wiedzieć że Bóg jest wszędzie nawet w kościelw!!!

 • # dawidzg (17-01-2011)

  Uważam,że jednak coś w tym jest tu nie chodzi o koniec świata… Tylko o to że zginą miliony kontynenty się przemieszczą i nastąpi nowy ład ludzkość przetrwa ale wielu zginie. Zauwarzcie,że tu chodzi o układ planet już raz miało to miejsce. Nie chodzi o Boga,jestem wierzący jednak wierzę w Jezusa Boga nikt nie widział a Biblie napisał człowiek… Niestety dajcie wiarę ,że 21.12.2012r jest udowodnione naukowo wybuch który nastąpi na słońcu… To wpłynie na nasz klimat i nas… Nikt z was nie zauwarzył anomali pogodowych które już mają miejsce?! Powodzie w Australii,Brazyli,Tsunami,wybuchy wulkanów,upalne lata w Polsce,zimy na masakre i towarzyszące im temperatury,mamy styczeń a po kilkunastu dniach srogiej zimy mamy plus 7,8 stopni,nie zastanawia was to?! To już zaczyna się dziać… Przez zmiany na słońcu i wielu wybuchach… Żyjcie każdym dniem… Warto.

 • # dawidzg (17-01-2011)

  I wiara tu nie ma nic wspólnego grzeszą więcej Ci którzy chodzą do kościoła niż Ci którzy nie chodzą,każdy ma prawo wierzyć w to co chce! Świadkowie Jechowy? Cenie ich za to,że robią jak Jezus…który chodził po domach i nauczał można się z kimś nie zgadzać jednak trzeba uszanować jego zdanie czy wiarę nie narzucając swoich idei. A ksiądz Rydzyk?! Mafia a plecy jego to banda emerytów ZLODZIEJ! Śmieszą mnie ludzie z rybkami przyklejonymi na tyłach aut a większości super fur ja ich nazywam wędkarzami. Wielu myśli,że jak pójdzie co niedziele do kościoła to jest GOOD i ma zapewnione miejsce w niebie:))) obłuda bierze mnie wstręt bo większość z nich przechodzi obojętnie obok człowieka w potrzebie… Pijany bezdomny to pleps nie podchodż… nie dam! Chołota… i wiele innych przykładów… np przychodzi do mnie chłopak który przez błedy życiowe znalazł się na ulicy. Nie zmknąłem mu drzwi przed nosem dałem ubranie i herbatę coś do jedzenia a sąsiadka która co niedzielę chodzi do kościoła zamknęła drzwi przed nosem,nie mam się za dobrego samarytanina och pomogłem… Dużo razy nie byłem obojętny. Jesteśmy ludzmi,każdy z nas popełnia błedy i sztuką jest się do nich przyznać a jeszcze większą naprawić,niestety wielu problemy dobijają i nie potrafią powiedzieć nie poddam się dam radę… Trzeba to zrozumieć…Potęga umysłu i afirmacji ja tak robię całe życie podniosłem się i dam radę za każdym razem! Uczmy się szanować ludzi… Bez względu kim są i co mają w co wierzą…W życiu piękne są tylko chwile ważne żeby było ich wiele! 2012?! Zyjmy tak by godnie patrzeć w lustro przestańcie oceniać innych szkoda życia na głupoty…

 • # nazzi (22-01-2011)

  Każdy z nas jest cząstką Boga jeśli tyle o tym mówimy to coś w tym jest to my tworzymy świat a nie Bóg, bogiem jest każdy z nas to takie proste ale jakie skomplikowane ha ha ha

 • # kocham zarcie z mcdonalda (25-01-2011)

  ja tam bede jadl mcroyale i patrzyl jak sie zalewa, pali i wywraca.

 • # Anonim (2-02-2011)

  Co ma być ,będzie :(

 • # dysqa (14-02-2011)

  Moim zdaniem nie można zignorować wszystkiego, ale też nie można we wszystko ślepo wierzyć. Ostatnio czytałam artykuł że bieguny na Ziemi już się przesunęły o ok. 8 km. I owszem zauważyłam liczne klęski żywiołowe. Np. Australia: najpierw powodzie, potem Yasi. Budzi się wiele wulkanów, które uważane już były za nieczynne, bo przez te “x” lat nie wykazywały żadnej aktywności. Dzieją się różne anomalie pogodowe, ale nie sądzę, żeby ten słynny dzień 21.12.2012 był dniem końca świata. Może i dojdzie do przebiegunowania, ale nie sądzę, żeby skutki tego były na taką skalę, że przeżyje np. tylko garstka ludzi. Z resztą i tak uważam, że jesteśmy w bardzo dobrym położeniu. Nie chodzi tutaj o zarozumiałość, ale: nie sąsiadujemy z żadnym oceanem i jesteśmy w środku Europy! Myślę, że jakie te fale by nie były to aż tak daleko nie dojdą. Chyba, że morza je spotęgują.

 • # pfff (19-03-2011)

  Diana!

  Weź nie pieprz głupot! Kwestia wiary nie podlega dyskusji i to indywidualna sprawa. “nie powinno się czcić narzędzia zbrodni i nie należy się do niego modlić, do Maryi też nie” he he ale My Katolicy przynajmniej nie łazimy po domach i nie przekonujemy do swojej wiary bo to INDYWIDUALNA sprawa, nie osądzaj pobożna dziewczynko!!

 • # komentarze 432 (15-04-2011)

  znalazla sie madra co wie

 • # kryha (5-05-2011)

  fajnie – ale jak juz zawzalo o wierze to powiem tak – dla kazdego sprawa indywidualna jak to wczesniej “pfff” napisal. Ja uwazam ze wszystkie religie na swiecie sa gowno warte – zadzajcie sobie te prywatne wojny religijne: “moj Bog jest lepszy od twojego bo pije wino na mszy”, “moj jest lepszy bo jest domokrazca” :) – pozal sie Boze :) . Uwazam ze nie potrzebujemy zadnych instytucji ktore nam mowia jak zyc zgodnie z prawem bozym, gdy tymczasem fundamentem tych wszystkich religii byla wojna, cierpienie, walka o wladze.

 • # Matievius (22-05-2011)

  Wszystko pięknie i w ogóle tylko taki jeden mały szczegół Orion to gwiazda nie planeta.

 • # Łucjan (25-05-2011)

  Dzieci, dzieci, dzieci. Poczytajcie sobie może p. Jana Kochanowskiego, który całe życie poświęcił na rzeczy na pewno bardziej pożyteczne niż Wy. W sposób przepiękny określił znaczenie Boga w naszym świecie. Ludzie wydający te wszystkie książki o końcu świata, czy nawet autor tej strony mają tylko z tego niezły utarg. A Wy nie śpicie po nocach.

 • # eliza (10-06-2011)

  niech was wszystkich pan bog strzeze. zwlaszcza tych ktorzy nie chodza do kosciola,nie znaja BOGA a maja tyle do powiedzenia.bardzo mi was zal, naprawde.