Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Witaj!

Artykuł opublikowany w dniu 15-10-2008 o godzinie 13:03

Na tej stronie znajdziesz informacje dotyczące zbliżającego się końca świata. Już niedługo zaczną pojawiać się tutaj artykuły dotyczące tego wydarzenia. Zapraszam do regularnych odwiedzin i komentowania.

Ja nie mogę się doczekać, a Ty?
Komentarze (113) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # Anonim (1-11-2009)

  ;) ;);):);););););););););););););););)

 • # tom (2-11-2009)

  Same bzdury!! Kiedy nastąpi koniec świata? Tylko BÓG to wie!! Jak będzie wyglądał koniec świata? Przeczytajcie Apokalipsę!!

 • # Elka (5-11-2009)

  WŁAŚNIE.Nie znasz dnia ani godziny swojej ŚMIERCI.Ludzie ,niektórzy wpadają w panikę ,to śmieszne.Ale może jednak to ta prawdziwa prawda??ja myślę że jeśli tak jest to dużo przed nami zatajają.A kalendarz Majów to pewnie dlatego się skończył bo nie chciało im się robić dalej.

 • # konrad (5-11-2009)

  Ja mam 14 lat i się końca świata nie boje mogę umrzeć nie jestem złym człowiekiem ale kocham widok niszczących się budynków jak np. teraz w tym filmie o końcu świata bazylika w Watykanie.

 • # puncia (6-11-2009)

  Witam, nie będzie ludzie żadnego Końca Swiata tylko ówczesnego systemu. Armagedon jak inaczej mówi się o końcu swiata to wojna Boga ze złem. Kiedy Bóg za pośrednictwem Syna i aniołów pokona szatana nastanie “nowe niebo i nowa ziemia” i sprawiedliwi zamieszkają w rajskich warunkach, tak jakby było już dziś gdyby nie nasi prarodzice. Nie myślcie o tym Kochani. Pokładajcie ufność w Bogu, żyjcie jak Jezus nauczał a kiedyś napewno spotkamy się w lepszych warunkach. No i najważniejsze nie bójcie się. Będzie dobrze. Pozdrawiam.

 • # denisek985 (8-11-2009)

  ja mam dopiero 12 lat a ja mam więcej rozumu niż ci co blefują o końcu świata popierwsze miało być w 2000 roku koniec świata w 2005 miała być ogromna burza że ma zalać całą polskę ukrainę/i rosje,2006 6 marca miało być koniec świata 2009 r czyli teraz miało zalać całe województwo sląskie i małopolskie,2012 roku ma znowu być koniec świata a jak k….r.w….a jak nic sie nie stanie to znowu wymyślą że w 2016 roku bedzie koniec swiata kto sie ze mną zgadza to niech mi napisze że mam racje na numer gg 10254923 pogadamy o czymś więcej plisssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssssss napiście noooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo

 • # tomek (8-11-2009)

  heheh, mozna myslec co sie chce, ale patrzac na to ze jakby 100% spolecznosci swiata by wiedziala o tym ze ma byc takie cos to co by robili…hmm 50% miala by to w dupie i mowila jak my ze nic nie bedzie, 20% modlilaby sie i nic nierobila, 20% nieswiadoma liczba spolecznosci, 10% wiedzacych i wierzacych taki przepowidnią… dlatego bawmy sie i pijmy bo zycie krotkie a pic sie chce, hehehehhe pozdro, bedzie co bedzie taka kolej zeczy, dinozaury hehe

 • # Asiula (8-11-2009)

  Wiecie co ja sie trochę naczytałam nasłuchałam wiesz co będzie cie czekać jutro…??? NIE WIESZ to skąd niby wiesz co bedzie w 2012 jak jutra nie znasz moze umrzesz przed koncem swiata tego tez nie wiesz a moze bedziesz zył długo i szczesliwie i miał 10ciargo dzieci i doczekasz wnuków zostawmy te sprawy Bogu to On zdecyduje o tym w koncu to On stworzył plantete i wszystko co na ziemi i w przestworzach:)

 • # Asiula (8-11-2009)

  A tak po krótce dodając skoro mamy takich mądrych naukowców i wszystko wiedzą i to może znają co ich bedzie jutro czeka c co?? musze się zglośic do nich hehe A tak troszkę inaczej warto przeczytać!!! polecam

  * Kto jest największą postacią wszechczasów?
  * Kto jest najwybitniejszym przywódcą?
  * Kto jest najznakomitszym nauczycielem?
  * Kto zrobił najwięcej dobrego dla rodzaju ludzkiego?
  * Kto prowadził najświętsze życie na Ziemi?

  Pojedź do jakiegokolwiek zakątka na kuli ziemskiej. Porozmawiaj z wyznawcami różnych religii. Wszyscy oni zgodzą się, że nie było nikogo, kto mógłby równać się z osobą Jezusa z Nazaretu. On jest najbardziej niezwykłą osobowością wszechczasów.

  Jezus zmienił bieg historii. Nawet data w twojej codziennej gazecie świadczy o tym, że Jezus z Nazaretu żył na Ziemi około 2000 lat temu.

  Przepowiednie Jego przyjścia

  Setki lat przed narodzinami Jezusa, Pismo Święte odnotowuje słowa proroków Izraela, przewidujące Jego przyjście. Stary Testament, pisany przez wielu ludzi na przestrzeni 1.500 lat zawiera ponad 300 proroctw opisujących Jego przyjście. Wszystkie zawarte w nich szczegóły spełniły się, łącznie z jego cudownym narodzeniem, życiem bez grzechu, licznymi cudami, Jego śmiercią i zmartwychwstaniem.

  Życie jakie prowadził Jezus, cuda jakich dokonywał, jego nauczanie, śmierć na krzyżu, a potem zmartwychwstanie i wniebowstąpienie – wszystko wskazuje na to, że nie był tylko człowiekiem, ale kimś więcej. Jezus twierdził: “Ja i Ojciec jedno jesteśmy”, “Kto Mnie zobaczył, zobaczył także i Ojca” i “Ja jestem drogą i prawdą, i życiem. Nikt nie przychodzi do Ojca inaczej jak tylko przeze Mnie”.

  Przyjrzyj się, jaki wpływ na przestrzeni wieków wywierała osoba i życie Jezusa Chrystusa z Nazaretu, a zrozumiesz, że On i Jego nauczanie zawsze wywoływały zmiany w życiu pojedynczych ludzi i całych narodów. Wszędzie tam, gdzie docierało Jego nauczanie ustanawiano świętość małżeństwa, uznawano prawa kobiet i ich głos w społeczeństwie; zakładano szkoły i wyższe uczelnie; stanowiono prawo chroniące dzieci; znoszono niewolnictwo i wprowadzano mnóstwo innych zmian, korzystnych dla ludzi.

  Kim dla ciebie jest Jezus z Nazaretu?

  Odpowiedź na to pytanie będzie miała wpływ na całe twoje życie tu na ziemi i w wieczności.

  Gdyby usunąć Jezusa z chrześcijaństwa ? nic by nie pozostało. Bo biblijne chrześcijaństwo nie jest jakąś filozofią życiową, zbiorem norm etycznych, czy spełnianiem religijnych rytuałów. Prawdziwe chrześcijaństwo jest oparte na żywej, osobistej relacji ze zmartwychwstałym, żyjącym Panem i Zbawicielem.

  Zmartwychwstały założyciel

  Jezus z Nazaretu został ukrzyżowany i pochowany w wypożyczonym grobie, a trzy dni później powstał z martwych; pod tym względem chrześcijaństwo jest jedyne w swoim rodzaju.

  Zmartwychwstanie jest punktem centralnym wiary chrześcijańskiej. Istnieje wiele powodów, dla których badacze uważają je za fakt prawdziwy:

  Przepowiednie

  Przede wszystkim sam Jezus przepowiedział swoją śmierć i zmartwychwstanie, które następnie miały miejsce dokładnie tak, jak zostały zapowiedziane.

  Pusty grób

  Po drugie, powstanie z martwych jest jedynym wiarygodnie brzmiącym wytłumaczeniem pustego grobu, w którym leżał Jezus. Czytając dokładnie historię biblijną widzimy, że grób, w którym złożone zostało ciało Jezusa, był szczelnie zamknięty ogromnym głazem i pilnie strzeżony przez rzymskich żołnierzy.

  Osobiste spotkania
  Po trzecie, po zmartwychwstaniu Jezus co najmniej 10 razy objawił się osobom, które Go znały. Udowodnił, że Jego pojawianie się nie było halucynacją: jadł z nimi, rozmawiał, a one Go dotykały.

  Narodzenie się Kościoła

  Po czwarte, wskrzeszenie Jezusa z martwych jest jedynym rozsądnym wyjaśnieniem powstania Kościoła Chrześcijańskiego. Kościół Chrześcijański jest zdecydowanie największą instytucją, jaka kiedykolwiek istniała w całej historii świata.

  Przemienione życie

  Po piąte, zmartwychwstanie jest jedynym logicznym wyjaśnieniem przemiany życia uczniów Jezusa. Opuścili go przed Jego zmartwychwstaniem; po Jego śmierci ukryli się, przerażeni i zniechęceni. Nie spodziewali się, że Jezus powstanie z martwych.

  A jednak po zmartwychwstaniu Jezusa i po przeżyciach w dniu Pięćdziesiątnicy, ci sami zniechęceni, rozczarowani mężczyźni i kobiety, zostali przemienieni mocą zmartwychwstałego Chrystusa. I w Jego imię wywrócili świat do góry nogami.

  Nikt, kto poważnie zastanawia się nad nieodpartymi dowodami potwierdzającymi boskość Jezusa z Nazaretu i Jego zmartwychwstanie nie może zaprzeczyć, że On jest Synem Boga, obiecanym Mesjaszem.

  Bóg Żywy

  Jezus Chrystus żyje i wciąż błogosławi, i ubogaca życie tych wszystkich, którzy Mu ufają i są Mu posłuszni, w tym wielu, którzy wywarli wielki wpływ na dzieje świata.

  Francuski fizyk i filozof Blaise Pascal uważał, że każdy potrzebuje Jezusa, co wyraził w słowach: “W sercu każdego człowieka jest pustka o kształcie Boga, którą tylko Bóg, poprzez Swojego Syna Jezusa Chrystusa, może wypełnić”.

 • # Oskar (11-11-2009)

  to jest nie możliwe, bo tylko sam bóg wie kiedy to nastąpi, zwykły człowiek nie potrafi tego przewidzieć

 • # Kamila (11-11-2009)

  A czemu tak się wszyscy tym przejmują?? Będzie koniec świata to będzie a nie to nie… Moim zdaniem nie trzeba się tym tak przejmować. Kiedyś śmierć musi nastąpić, wcześniej czy później, dla mnie to nie ma znaczenia. Lecz ciekawi mnie to i na pewno nie tylko mnie kiedy będzie ten koniec świata… ;)

 • # Karolina (12-11-2009)

  Niby każdy tak pisze ,że to nie jest prawda i w ogóle.. a może po prostu boicie się prawdy?
  Co ma być to będzie..

 • # Angela (13-11-2009)

  Zgadzam się z wami wszystkimi:):):)

 • # Angela (13-11-2009)

  to brednie

 • # Darass (15-11-2009)

  Słuchajcie mówicie ze miał juz byc niejeden koniec swiata ,tylko ze wczesniejsze opieraly sie na jakis smiesznych datach i wymyslach ,jesli chodzi o rok 2012 to opiera sie juz na tzw. danych starozytnych cywilizacji choc mało kto wie ze sa dowody ze Egipcjianie i Majowe otrzymywały kontakty ze soba ,I dlatego ich kalendarze zgadzaja sie ze soba tylko dlaczego Instytut Schmidta ukrywa znaleziska archeologiczne opierajace dowody na to ,na czym im zalezy nie ujawnianie prawdy ,nie wiem pod tym wzgledem ale jesli chodzi co dzieje sie teraz do okolo np. kazdy kryzys napedza przemysl zbrojeniowy akurat to co wiem armie takie jak amerykanska,rosyjska,chinska i mozna tak wymieniac zwiekszyly swoje naklady w czasie kryzysu o jakies kilkanascie procent .Moim zdaniem przy dzisiejszej technologi powinismy w jakims stopniu przewidywac zagrozenia z kosmosu choc wyznaczeni ludzie od tak nie oglosza temu calemu swiatowi ,wiecie co by było wowczas ,.I tak jesli juz cos odkryli to by armie by sie nie zbrajaly bez powodu i tak naprawde muszą wiedziec ze nie bedzie to koniec swiata tylko wielki kataklizm np.promieniowanie słonca o duzej aktywnosci jakie ma raz na 100 lat ostatnie spowodowaly popalenia mechanizmów wysylaniem depesz droga kablowa wówczas nie było takiej technologi a dzisiaj byłoby to tragedią(nie dla mnie bo spłacam kredyt moze akurat banki by utraciły dane hehe) wiec lepiej miec w domu jakas klamke :) dla samoobrony i zyc zwykłym zyciem czy sie wydarzy czy nie ale jesli juz cos ma byc to spokojnie wyznaczeni ludzie juz wiedza o tym dawno

 • # Donia (16-11-2009)

  Ludzie przestańcie wypisywać głupoty żaden kalendarz Majów nie kończy się 21.12.2012r.Ten kalendarz jest napisany w dużym nakładzie jeden z wielu kończy się własnie w tym roku i zaczyna się następny Chodzi tu o kasę którą chcą zarobić na nas. Nie wierzycie klikni tu:http://wp.tv/i,Enigma-Klamstwo-o-zagladzie-w-2012-r,mid,457052,klip.html

 • # Donia (16-11-2009)

  klikni na ten link to się dowiesz o końcu świata;) Niewierze w to bzdury

 • # Donia (16-11-2009)
 • # Ania (20-11-2009)

  co wy ludzie naprawdę macie pokićkane w tej głowie co wy w tym necie za głupoty wymyślacie,ja nie wiem czy to ma być śmieszne czy jakie?? To jest porostu nudne.. nie wiem

 • # Kuba (27-11-2009)

  Koniec świata miał być w 1954r i w 2000,2006 i co gu wno z tego w 2012 tesz nie bedzie ludzie bioroł pierwszy lepszy temat dla pieniedzy

 • # Kuba (27-11-2009)

  HaHaH stara wam na gadała i płaczecie koniec swiata bedzie jak Bóg zejdze na zeiemia kto wierzy w Boga Ten wierzy w apocalypse św Jana dzieci nie sluchajcie sie tych co mowioł o końcu swiata koniec swiata morze byc w każdej chwili

 • # ciszQ (27-11-2009)

  ta jasne koniec swiata bo sie nabiore. nie bedzie konic swiata 21 2012
  w 1999 też miał byc

 • # Marlaa (29-11-2009)

  Pfff… Tyle miało Już Być Końców Świata I co ??
  Był Jakis.? Kurde niech skończą te brednie Pisac . ! Bo to wkurza
  Koniec świata Koniec świata .! Dupa a nie koniec

 • # Anaaa... (30-11-2009)

  Wg. mnie to wszytsko jest możliwe a jednocześnie wielką tajemnicą…Czy w to wierzę?Pół na pół.Ja odnosze się do ewangeli np. z dnia 30.11. przmawia mi do rozsądku i opowiada to co niby ma nastąpić. Zostaje nam się tylko modlić i nawracać z grzechu żeby tak nie było .Ja wierze tylko w w to…

 • # ... (6-12-2009)

  Strona dla debili wierzacych w cos co zostalo wymyslone dla napedzania hajsu w taki czy inny sposob czy odzyskania wiary w upadajacy kosciol… juz mial byc koniec 9.9.1999 i wielce przepowiadany przez wszystkich jasnowidzow itd. w tym Nostradamusa rok 2000… a teraz oczywiscie kolejna mila dla oka data 21.12.12 – zalosne, a wy barany w to wierzycie…