21

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

SCANIA81 napisał/a:

Do Korony:

cud w Fatimie?

Zbiorowa halucynacja, bo po co zwoływać tylu ludzi, jak cud to z zaskoczenia a nie zaplanowany...


cud nad Wisłą?

Odwaga i inteligencja polskich żołnierzy.

Według odnalezionych w ostatnich latach i ujawnionych w sierpniu 2005 dokumentów Centralnego Archiwum Wojskowego już we wrześniu 1919  szyfry Armii Czerwonej zostały złamane przez porucznika Jana Kowalewskiego. Manewr polskiej kontrofensywy udał się zatem między innymi dzięki znajomości planów i rozkazów strony rosyjskiej i umiejętności wykorzystania tej wiedzy przez polskie dowództwo.

Za wikipedią


cud w Częstochowie?

Nie wiem o czym piszesz. Chyba, że Twoja wiedza opiera się na fikcji Sienkiewicza i jego Potopu...

A krajów, które mają w arsenale BOMBY nie bąby atomowe jest już kilka, m.in. Korea, Chiny, i kilka innych...

a najbardziej nie mogę się doczekać kiedy Iran lub inne muzłumańskie państwo będzie miało broń jądrową .
wtedy to każdy dzień życia będzie loterią... sad

si vis pacem, para bellum.

22

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Widzę że zdania są podzielone wiara przeciwko "szamanowi". Podtrzymuje teorie, iż koniec świata nie może sie wydarzyć w ciągu jednego dnia hehe nie realne. Nostadamus przepowiedział wiele rzeczy wszystkie się spełniły ta wyraźnie dotyczy ostatniej tragedii więc dlaczego nie mamy w to wieżyć?? Bóg nie mówił że będziemy cierpieć ale też nie mówił że wszyscy umrzemy śmiercią naturalną. A zreszta sama już nie wiem co mam myśleć o tym wszystkim. Ale chyba coraz bardziej zaczynam wierzyć w przepowiednie;)

23

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ludzie, zastanówcie się nad tym co wy mówicie....bzdury...zajmijcie się życiem, zamiast jego końcem! cywilizacja dązy do totalnego konsumpcjonizmu i kultu pieniądza, do egoizmu! ludzie spojrzcie na biedne dzieci Afryki...to jest hańba dla naszej cywilizacji...mamy XXIw a oni zyja jak my w Iw...to jest tragiczne! weżcie sie wszyscy za robote zamiast pieprzyc glupoty o smierci i koncu swiata...byscie lepiej robili cos w kierunku poprawy stanu srodowiska...dziewczyny moglyby zaczac od sciagniecia tapet i silikonów...;/ ten świet schodzi na psy...nikomu nic nie narzucam...tylko zachecam do refleksji nad soba i swiatem...pozdrawiam....

24

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

To ciekawe co piszesz ale niestety patrząc na to w realny sposób ja jakoś szary człowiek nie pomoge dziecią w Afryce a i nie zmienie poglądów na świat małolató uważających się za dorosłe. Uważam że refleksja na temat "końca świata" jest każdemu w jakiś sposób potrzebna i nie chodzi tutaj o zastraszanie innych o nie wymyślnie nie stworzonych historii. Człowiek z natury jest osobnikiem bardzo ciekawskim i zawsze doarzy do uzyskania odpowiedzi na meczace go pytania tak więc i my tutaj teraz zastanawiamy sie głośno i wszyscy razem nad przepowiedziami być może tak samo szarego człowieka jak my;) Do tychczas było to temat tabu niby dlaczego mamy uciekać przed własna ciekawościa??;) pozdrawiam




ZIUZIAK '94 napisał/a:

Ludzie, zastanówcie się nad tym co wy mówicie....bzdury...zajmijcie się życiem, zamiast jego końcem! cywilizacja dązy do totalnego konsumpcjonizmu i kultu pieniądza, do egoizmu! ludzie spojrzcie na biedne dzieci Afryki...to jest hańba dla naszej cywilizacji...mamy XXIw a oni zyja jak my w Iw...to jest tragiczne! weżcie sie wszyscy za robote zamiast pieprzyc glupoty o smierci i koncu swiata...byscie lepiej robili cos w kierunku poprawy stanu srodowiska...dziewczyny moglyby zaczac od sciagniecia tapet i silikonów...;/ ten świet schodzi na psy...nikomu nic nie narzucam...tylko zachecam do refleksji nad soba i swiatem...pozdrawiam....

25

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

http://www.mmwroclaw.pl/8828/2010/4/12/ … egory=news

Hahaha no to tak na podsumowanie:P

26

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Rosjanie walną atomówkę i tyle to będzie:)

27

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

ona napisał/a:

Rosjanie walną atomówkę i tyle to będzie:)

Nie walną atomówki. nikt nie chce skażeniana na obszarze, który ma zamiar zająć.
Inna sprawa jeśli doszłoby do wojny totalnej, wtedy pewnie byśmy oberwali. przy odrobinie szczęścia damy radę. wink

si vis pacem, para bellum.

28

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ale chyba jakieś państwa staną po naszej stronie???

29

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

kamilcia6961 napisał/a:

Ale chyba jakieś państwa staną po naszej stronie???

Oczywiście ! niemal bez wyjątku.
Wystosują ostre noty dyplomatyczne, potępią agresję, być może nawet wypowiedzą wojnę.

si vis pacem, para bellum.

30

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon? Dzisiejsze wydarzenie tzn. wybuch wulkanu na Islandji mozna by poruwnac z tym. Metalowy ptak usiadzie... to dla mnie jest zastanawiajace i dziwne jestesmy tylko robaczkami koniec swiata nadejdzie juz wkrotce. Radze zaczac kupowac obligacje i grac ns gieldzie bo ceny spadna, na wszelki wypadek gdyby...

31

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

kamilcia6961 napisał/a:

To ciekawe co piszesz ale niestety patrząc na to w realny sposób ja jakoś szary człowiek nie pomoge dziecią w Afryce a i nie zmienie poglądów na świat małolató uważających się za dorosłe. Uważam że refleksja na temat "końca świata" jest każdemu w jakiś sposób potrzebna i nie chodzi tutaj o zastraszanie innych o nie wymyślnie nie stworzonych historii. Człowiek z natury jest osobnikiem bardzo ciekawskim i zawsze doarzy do uzyskania odpowiedzi na meczace go pytania tak więc i my tutaj teraz zastanawiamy sie głośno i wszyscy razem nad przepowiedziami być może tak samo szarego człowieka jak my;) Do tychczas było to temat tabu niby dlaczego mamy uciekać przed własna ciekawościa??;) pozdrawiam




ZIUZIAK '94 napisał/a:

Ludzie, zastanówcie się nad tym co wy mówicie....bzdury...zajmijcie się życiem, zamiast jego końcem! cywilizacja dązy do totalnego konsumpcjonizmu i kultu pieniądza, do egoizmu! ludzie spojrzcie na biedne dzieci Afryki...to jest hańba dla naszej cywilizacji...mamy XXIw a oni zyja jak my w Iw...to jest tragiczne! weżcie sie wszyscy za robote zamiast pieprzyc glupoty o smierci i koncu swiata...byscie lepiej robili cos w kierunku poprawy stanu srodowiska...dziewczyny moglyby zaczac od sciagniecia tapet i silikonów...;/ ten świet schodzi na psy...nikomu nic nie narzucam...tylko zachecam do refleksji nad soba i swiatem...pozdrawiam....



Jak pomóc dzieciom w Afryce ? Szary człowiek może organizować zbiórki pokarmów w szkole (które mają dłuższą datę wartości) i znajduję się adres fundacji która się tam znajduję i wysyła. Można także adoptować dziecko z Afryki na odległość. Nie kosztuję to dużo a bardzo pomaga. Na koniec roku zrobić zbiórkę artykułów szkolnych i wysłać to szkół.
Mona też pomóc zwierzętom w schronisku. Zrobić zbiórkę misek pokarmów starych koców. Nie wyrzucać śmieci byle gdzie, sortować przynajmiej na plastik papier i inne odpadki. Do tego nie potrzebujesz ani pieniędzy ani wiele czasu. Wystarczą zwykły kosz ( na różne odpadki, każdy ma go w domu) i dwa kartony lub kosze na plastik i papier.
Po co marnujemy energię ? Wyłączajmy ładowarki, telewizory, komputery światło ! Co może jeden szary człowiek ? Może więcej niż Ci się wydaję. Każdy myśli co ja mogę i tak właśnie tworzy się paranoja na świecie. Pomyślcie co możecie zrobić żeby  było lepiej niż myśleć czego nie mogę. A możecie wiele. Pomagajcie a nie szkodźcie.

32

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

PRZESZUKAŁAM KSIĘGĘ NOSTRADAMUSA I NIE ZNALAZŁAM TEGO FRAGMENTU, ALE ZA TO CYTUJĘ FRAGMENT PRZEPOWIEDNI B S.JANA CIEPLAKA Z 1888R( WYDANIE OPRACOWANIA Z 1998, NIE WYJAŚNIONE):"POKÓJ SIĘ BOŻY USTALI W WARSZAWIE, WIELKA W PRZYMIERZACH, BOGACTWIE I SŁAWIE, POLSKA KU MORZOM GRANICAMI SIĘGNIE, DLA TYCH CO CIERPIĄ, PRZYJDZIE DZIEŃ WESELA, DLA TYCH CO WĄTPIĄ, DZIEŃ SĄDU I KARY...." WCZEŚNIEJSZY FRAGMENT JEST POWALAJĄCY MÓWI O I I II WOJNIE, CO DO ZNAKÓW- NA ONECIE ZNALAZŁAM 2 MIESIĄCE TEMU INFORMACJE O OBIEKCIE, KTÓRY WYGLĄDEM PRZYPOMINA KRZYŻ I LECI OK.144 MLN KILOMETRÓW OD ZIEMI, LUDZIOM Z NASA NA WIDOK PONOĆ OPADŁA KOPARA" Z WRAŻENIA...Zdjęcie dostępne jest w necie

33

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Czytuję sobie czasem to forum jak mi smutno, żeby poprawić sobie humor bredniami.
Niektórzy z was czasem nawet sensownie mówią, natomiast TEN TEMAT utwierdził mnie w przekonaniu, że nie znacie się w ogóle i jesteście po prostu ludźmi, którzy nie mają co robić więc zajmują się pakowaniem puszek i kupowaniem masek zamiast zająć się pracą i robić coś pożytecznego.
Nie ma takiej przepowiedni, tak się składa, że ktoś wpisał to na forum portalu dla oświeconych (onet) i wtem rzucono się na sprawdzanie źródła. Ja akurat widziałam to zaraz po pojawieniu się, więc postanowiłam to sprawdzić i znaleziono wyników: 3, z czego dwa pozostałe to było "właśnie znalazłem to w necie, przepowiednia się spełnia"- to wszystko jedna wielka bzdura.

34

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ziomek napisał/a:

no litosci ;/ czy wy naprawde jestescie takie glupie ?
że koniec swiata bedzie w 1 dzien ? to jest fizycznie nie mozliwe dla ziemi ;/
jako planeta potrzebuje duuuuuzo czasu zeby nastapily w niej jakies zmiany ;/
2012 moze dopiero zaczynac sie te przemiany ktore moga trwac iles tam lat ;/
a co do waszego "BOGA" ktorego tak wielbicie i ze on chce tylko dobra dla ludzi i kocha wszystkich ludzi dlaczego nie nawroci ateistow ? bo go nie ma ;/ masz jakis dowod na istnienie boga ? juz pomijam biblie bo to jacys naćpani pisali chyba


CZŁOWIEKU O CZYM TY WOGÓLE MÓWISZ ŻE NIBY BÓG NIE ISTNIEJE???? JEŚLI NIE WIERZYSZ W BOGA TO NIE MUSISZ TEGO UJAWNIAĆ BÓG ISTNIEJE W KAŻDYM Z NAS W TOBIE TEŻ W KAŻDYM DRZEWIE LIŚCIU A CO DO BIBLII TO JA PISALI MĄDRZY LUDZIE TY BYŁEŚ CHYBA NAĆPANY JAK NAPISAŁEŚ TAKĄ GŁUPOTE O BOGU!!!!1

35

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ziomek napisał/a:

a co do waszego "BOGA" ktorego tak wielbicie i ze on chce tylko dobra dla ludzi i kocha wszystkich ludzi dlaczego nie nawroci ateistow ? bo go nie ma ;/ masz jakis dowod na istnienie boga ? juz pomijam biblie bo to jacys naćpani pisali chyba

Człowieku jezeli chodzi o BOGA to nie da się udowodnić czy jest czy go nie ma bo to jest nie możliwe i na tym polega wiara - a Ty takie głupoty piszesz że GO nie ma to Ty udowodnij to że BÓG nie isntnieje. Bo gdyby to było udowodnione to by już to nie była wiara tylko wiedza i nikt by w BOGA  nie wierzył bo po co? jak wiadomo że JEST to już wiadomo i wszystko jasne. Więc przestań pisać pierdoły i widać twój poziom inteligencji skoro zaczynasz dyskusję na temat o którym ci nic nie wiadomo! Trochę poczytaj na ten temat i pogadaj z NORMALNYMI księżmi lub katechetami. Ale pewnie jesteś zbyt leniwy i pewnie jesteś ten "naj" więc już nie będę dyskutował z tobą bo twój poziom inteligencji nie dorównuje mi do pięt.
Za wszelkie błędy ort i stylistyczne przepraszam smile

36

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

"Błogosławieni którzy nie widzieli a uwierzyli"
Myśle że te słowa mówią same za siebie.

37

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ale tu jest świętojebliwych.
Aż nie da się tego czytać.

Biblia została napisana po to, żeby posiąść władzę nad ludźmi, którzy uwierzą jak nie zobaczą.
W skrócie mówiąc DLA WŁADZY i PIENIĘDZY.

Żeby w tych czasach był taki debilizm ogólny jeśli chodzi o ludzi psełdo-inteligentnych, to aż żal....

Wierzcie dalej. "Oko za oko, ząb za ząb..." Pozdrawiam "wiarków"

38

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

niewidzalna napisał/a:

Koniec świata nie nastąpi w jeden dzień. I czy ,musi być konkretna data?
Spójrzcie na to co się dzieje w koło nas. Lidzie giną  codziennie tylko że o nie których mówi się więcej a o niektórych nikt nawet nie słyszał
Katastrofy i inne plagi mają miejsce już teraz tylko  nie skumulowane w jednym czasie.
Haiti, Japonia czy głód ludzi w Afryce. Tam giną tysiące niewinnych dzieci. My zwracamy uwage tylko na tych sławnych aby zrobić szum w mediach  i zbijać na tym fortunę. Nie mówię że nie należy im się jakiś szacunek ale niektórzy zasłużyli na swój los.
Człowiek jest gorszy od zwierząt i sam podąża do samozagłady. Bomby, broń masowego rażenia człowiek wymyślił to aby niszczyć innych ludzi a bardzo często zniszczy sam siebie.

Zgadzam się z tym co tutaj zostało napisane. Prawda jest taka, że dziennie w różnych wypadkach ginie kilkaset lub nawet kilka tysięcy ludzi i nikt o nich nie mówi. Dlaczego jedni zasługują na większy szacunek, na rozgłos w mediach a o innych się nie mówi? Jakie to ma znaczenie czy mówimy w tym przypadku o jednostce czy o wielu ludziach, którzy zginęli w jednym miejscu w jednym czasie? Człowiek to człowiek i najprawdopodobniej sprawdzając statystyki dotyczące ludzi, którzy w jednym dniu zginęli w wypadku liczba ich wyniosłaby zapewne dużo więcej...

Widzę, że został tutaj poruszony temat o końcu świata...
Jeśli będzie on miał nastąpić to nastąpi i wydaje mi się, że zwykły człowiek nie ma jakiegoś większego wpływu na to, albo przynajmniej nie jest w stanie zniszczyć świata w ciągu jednego dnia. No to raczej jest nierealne.
Zresztą bardzo dobre stwierdzenie padło wcześniej: " Bomby, broń masowego rażenia człowiek wymyślił to aby niszczyć innych ludzi a bardzo często zniszczy sam siebie."
To co teraz się dzieje, co człowiek robi drugiemu człowiekowi to coś okropnego i szkoda nawet o tym mówić.

39

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Koniec Świata nie nastąpi w 2012r dlatego, że ten rok już był...
W biblii jest napisane, że gdy Jezus się urodził krajem rządziło 2 mężczyzn...
Jeżeli teraz jest 2010 r to w zerowym roku jeden z nich już nie żył...
Czyli rok 2012 musiał już być:/
Pozdrawiam;)

40

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Eaeveen napisał/a:

Ostatnio natrafiłem na dość ciekawą przepowiednie Nostradamusa, którą można odnieść do niedawnych wydarzeń mających miejsce w lesie Smoleńskim.

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy" - Nostradamus 

Co o tym myślicie?

" i rozdzieli na zawsze dwóch braci"następna przepowiednia która się sprawdza, jak do tej pory wszystkie przepowiednie nostradamusa i majów się sprawdziły, czekają nas jeszcze większe kataklizmy, przepowiedział powodzie były powodzie teraz ten pył wulkaniczny nad Europą ,opada i zatruwa wodę pitna będzie brak wody pitnej za czym idzie głodówka ,wybuch w Czarnobylu, w Lubinie w zeszłym roku przeszła wichura połamała drzewa, w środku dnia zrobiło się ciemno obserwowałam całe zdarzenie przez okno, samochody unosiły się w powietrzu w Polsce czegoś podobnego nigdy nie było, koniec kalendarza majów przypada na sierpień 1012 rok ale to nie oznacza końca świata, tylko kataklizmy  il;e ludzi umarło z powodu chorób(świńska grypa),jeszcze jedna przepowiednia dotyczy człowieka o skórze oliwkowej, kiedyś za czasów nostradamusa najważniejsza osoba był papież, czarnoskórzy służyli białym a teraz czarnoskóry jest prezydentem(koniec 3 ery początek 4 według kalendarza majów), człowiek dla człowieka jest okrutny bogaty będzie miał więcej a biedny mniej państwa będą okradać biednych ludzi to wszystko się sprawdza. Z ta katastrofą to ruscy nie chcą żeby odkryto prawdę o Katyniu już jedna osoba zginęła która chciała odkryć prawdę teraz zginęła druga nasz prezydent który tez chciał odkryć prawdę  a wraz z nim najważniejsze osoby w państwie Polska została bez przywódcy w bardzo dziwnych okolicznościach oglądałam w zwolnionym tempie film amatorski zaraz po wypadku wyraźnie słychać jak ruscy krzyczą ubić słychać strzały a potem do odwrotu i jeszcze ktoś po polsku krzyczy ja żyje więc dobijali ludzi którzy przeżyli samolot tylko raz podchodził do lądowania a nie jak wczęsniej podali ruscy kilka razy leciał za nisko i podchodził do lądowania skrzydłem zahaczył o drzewo i spadł z niewielkiej wysokości więc może ktoś przeżył to wszystko jest bardzo dziwne ale wszystko przepowiedział nostradamus zapraszam do przeczytania przepowiedni naprawdę dowiecie się dużo więcej i zobaczycie że wszystkie przepowiednie do tej pory się sprawdziły i będą się sprawdzać nadal POZDRAWIAM