41

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Tyle że różne kataklizmy jak np wichury itp są też skutkiem ocieplania się klimatu, a nie dlatego, że kiedyś ktoś tak powiedział...

42

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie,
a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego,
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą,
wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..."

Oraz jego uzupełnienie: "Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"

43

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Według mnie to się sprawdzi.....jesteśmy krajem niezwyciężonym ponieważ 2 razy zostaliśmy zaatakowani i 2 razy wygraliśmy. Moim zdaniem to o to chodzi i tyle. Szczerze mówiąc to mam nadzieje że się to nie sprawdzi. Jednak są dowody  że on się nie mylił. Np Hitler.....przepowiedział jego przybycie.... albo Zamach terrorystyczny na USA i zniszczenie wież World Trade Center lub Wybuch Wojen Światowych... Ale wole myśleć że to się nie sprawdzi....

44

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Przeczytajcie sobie Apokalipse św. Jana.
tyle na temat

45

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

No w sumie nie ma się co martwić na zaś.
Czas pokaże co będzie a takie przypuszczenia nic nie zmienią.
Losu nie da się zmienić.

46

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

A to jest całkiem możliwe mamy 2010 rok i coraz wiecej sie dzieje m.in :wybuchy wulkanów tsunami itp
A co do tej przepowiedni jest całkiem możliwa Rosja ma okazje . Dzis jest pogrzeb na który miało przyjechać ważne osoby czy nie jest to okazja zeby spuscic bombe w okolicach krakowa i pogrążyć cała europe w chaosie .?Jednak okazało sie że nie przyjedzie sporo ważnych osób bo sie boją o własne dupy.

47

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

renata198 napisał/a:

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie,
a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego,
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą,
wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy..."

Oraz jego uzupełnienie: "Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"


czy to nie są zmyślone słowa, tuż po katastrofie w smoleńsku?
pokażcie mi stronę internetową, gdzie te słowa ukazały się w poprzednich latach.

48

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

ALLELUJJJJJJJJJA, jak wybuchnie III wojna swiatowa to może TPSA rozwiążę ze mną umowę o NEO. poza tym większość  z was wariaci. zapiście sie do tego samego koscioła co TOM CRUISE, napewno was wysluchają

49

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Moim zdaniem jest to prawdziwe my Polacy mamy to do siebie że jesteśmy nie niedowiarkami i ciężko jest nam uwierzyć w tego typu przepowiednie, MYSIMY SIE OCKNĄĆ Z TEGO PRZERAŹLIWEGO SNU I SPOJRZEĆ ZE STRANY RACJONALNEJ, a nie później kiedy już będzie po wszystkim! Apeluje do wszystkich aby zastanowili się nad tą przepowiednią wczytali się uważnie w teks i zastawili w głębi serca jak może się stać skoro tyle ludzi(jasnowidzów) przepowiada koniec świata, jak na razie sprawdza się przepowiednia Nostradamusa, aby nie sprawdziła się w 100%, iż my nie mamy szans z wrogiem ze wschodu!

50

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Anonim0000000 napisał/a:

Moim zdaniem jest to prawdziwe my Polacy mamy to do siebie że jesteśmy nie niedowiarkami i ciężko jest nam uwierzyć w tego typu przepowiednie, MYSIMY SIE OCKNĄĆ Z TEGO PRZERAŹLIWEGO SNU I SPOJRZEĆ ZE STRANY RACJONALNEJ, a nie później kiedy już będzie po wszystkim! Apeluje do wszystkich aby zastanowili się nad tą przepowiednią wczytali się uważnie w teks i zastawili w głębi serca jak może się stać skoro tyle ludzi(jasnowidzów) przepowiada koniec świata, jak na razie sprawdza się przepowiednia Nostradamusa, aby nie sprawdziła się w 100%, iż my nie mamy szans z wrogiem ze wschodu!

Nie chodzi już o samą pzrepowiednię taką czy inną, chodzi o to, że faktycznie mamy to do siebie, że zawsze budzimy się z ręką w nocniku.
Pięknie ujął to dozorca Anioł z Alternatywy 4 :
"jaka jest różnica pomiędzy kapitalizmeme i socjalizmem?
- oni są przygotowani na najgorsze, my na najlepsze..."

to chyba wszystko w temacie. big_smile

si vis pacem, para bellum.

51

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Gdzieś czytałam, teraz nie powiem Wam gdzie, (może przepowiednie królowej z Saab), że podczas apokalipsy zostanie ocalony jeden kraj, którym będzie Polska, gdyż ona wcześniej wiele się wycierpiała i odkupiła swoje winy.

Jak znajdę to potwierdzę posta smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

52

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

ja tam w przepowiednie nie wierzę, kazda jest (szczególnie Nostradamusa) bardzo ogólnikowa. Tak naprawde wszystko co sie dzieje szczegolnego można "podpiąć" pod czyjąś tam przepowiednie.

wystarczy ,ze dzisiaj napisał bym jakąś głupotę wymyśloną na poczekaniu a zapewniam ,że ktos kiedyś doszukał by się w tym spełnienia tego co napisałem., czyli spełnienia mojej przepowiedni...:)
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

53

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Wiesz, ja w przepowiednie nie wierzę tym bardziej, ze każdy interpretuje je na swós sposób i tak jak mówisz podpina pod konkretne wydarzenia.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

54

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

moim zdaniem Bóg wybrał osoby by móc im przekazać co czeka świat. I chodzi o to by przed tym wszystkim starać się zapobiec. Ja wiem to na pewno że Rosja wywoła tą 3 wojne.. I niby ma być lepiej pomiędzy POlską a Rosją? Wątpie..

55

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

"Bóg" nic i nikogo nie wybrał...

"Przepowiednia" jest wymyślona, wzięte są 2-3 słowa z "prawdziwej-tłumaczonej", którą wiele osób słyszało, a cała reszta jest "kitem", którym ktoś gdzieś na forum chciał "zabłysnąć". Wystarczy przeszukać sieć czasowo i poczytać trochę......

"Rosjanie na Polskę napadną"... Całkiem realne, ale z przepowiednią nie ma nic wspólnego, bo takowej nawet nie ma.
http://www.youtube.com/watch?v=-DbLgBif … r_embedded
3 strzały, to raczej nie broń BOR'u w ogniu.

Dokładnie tak jak napisał "pablodart", ludzie wszystko dopasują, a jak niedopasują to wymyślą.
Aczkolwiek to jest interesujące: http://www.samosia.pl/pokaz/503487/niec … _uwierzy/1
Nawet w cache Googla jest to zaindeksowane w styczniu 2010, więc manipulacja datami przez Admina jest wykluczona...
Nie warto czytać dalej jak do 10-tego kwietnia.
Później wile osób "podszywa się" pod tą co założyła temat, a ona tak naprawdę więcej się nie odezwała.

Lepiej popatrzeć na to wszystko realnie.
Nasa - projekt SOHO - aktywność słońca: http://sohowww.nascom.nasa.gov/data/rea … mages.html
To samo w latach 1978 - 2010 w animacjach: http://sohodata.nascom.nasa.gov/cgi-bin … ie_theater
EIT284 dość realnie przedstawia/wizualizuje.

Strona NASA dot. 2012 gdzie dementują wszystko: http://www.nasa.gov/topics/earth/features/2012.html

6-tego stycznia NASA przez teleskop Habla zaobserwowało obiekt P/2010 A2 o kształcie jakiego jeszcze nie widziano: http://apod.nasa.gov/apod/ap100203.html
PL: http://wiadomosci.onet.pl/2130423,16,ta … ,item.html

Trzęsienia ziemi: http://earthquake.urlpetty.com/
Z instytucji rządowej, która ma online ogromną ilość sejsmografów USGS
Zobaczcie co się dzieje w ostatnich dniach w Google Earth: http://www.earthquake.gov/earthquakes/c … ay-age.kmz

Ostatnie największe trzęsienia ziemi w 2010: earthquake.usgs.gov/earthquakes/eqinthenews/2010/
Tu jest ostatnich 30 dni: neic.usgs.gov/neis/qed/
461 silnych trzęsień ziemi, o których nikt nic nie mówi.

Dla zainteresowanych pył wulkaniczny nad Europą prawie online: www.metoffice.gov.uk/weather/europe/volcano/iceland.html

Lepiej zainteresować się głównie faktami, a przypuszczenia tylko brać pod uwagę.

56

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

xx napisał/a:

Ale tu jest świętojebliwych.
Aż nie da się tego czytać.

Biblia została napisana po to, żeby posiąść władzę nad ludźmi, którzy uwierzą jak nie zobaczą.
W skrócie mówiąc DLA WŁADZY i PIENIĘDZY.

Żeby w tych czasach był taki debilizm ogólny jeśli chodzi o ludzi psełdo-inteligentnych, to aż żal....

Wierzcie dalej. "Oko za oko, ząb za ząb..." Pozdrawiam "wiarków"

Wiesz ty to naprawde jesteś jakiś debilny!!!!!
Bóg istnieje  i jest w każdym z nas !!!!! Był Jest I Zawsze Będzie!!
I do twojej wiadomości Ci co czytaja pismo święte mają wszystko dokładnie wyjaśnione.Jak nie wieżysz to sobie poczytaj (chyba że nie wiesz co to takiego)
A najważniejsze jest to że gdyby boga nie było nie było by też ciebie!!
J prosze nie obrażaj katolików gdy nie masz racji , a to raczej ty wierzysz w coś co nie istnieje!!!
I prosze zastanów sie co mówisz zanim następny raz coś napiszesz bo jak na razie twoją wiedze nie da się porównać do  wiedzy psów (chocirz one na pewno wiedza więcej od ciebie)

57

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Z całym szacunkiem Majka, każdy wierzy w to co chce, a nie ma nic gorszego niż fanatyzm religijny.
Piszesz o wierze katolickiej, a Twoje wypowiedzi są agresywne i obelżywe, a to zalatuje mi moherem.
Czy jako katoliczka nie powinnaś głosić swoich racji w sposób łagodny i przepełniony miłosierdziem ?
Czym wobec Ciebie jest Bóg ? tak na poważnie, tylko nie cytuj mi wytartych frazesów, powiedz co czujesz, to będzie najlepsza riposta dla kogoś kto uraził Twoje uczucia. smile
no, ale to chyba nie jest odpowiednie miejsce na tego typu rozważania.

si vis pacem, para bellum.

58

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

A ja powiem tylko tyle, że jeśli faktycznie byłaby to prawda z tą przepowiednią o katastrofie w Smoleńsku to napewno ktoś by o tym wiedział i wydaje mi się, że prezydent i tyle ważnych osób nie poleciałoby tam wtedy.
Więc dlaczego nikt o tej przepowiedni nie słyszał? Bo pewnie tak naprawdę jej nie było tylko ktoś wymyślił to po katastrofie. Dziwne!

59

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Agataa17 napisał/a:

A ja powiem tylko tyle, że jeśli faktycznie byłaby to prawda z tą przepowiednią o katastrofie w Smoleńsku to napewno ktoś by o tym wiedział i wydaje mi się, że prezydent i tyle ważnych osób nie poleciałoby tam wtedy.
Więc dlaczego nikt o tej przepowiedni nie słyszał? Bo pewnie tak naprawdę jej nie było tylko ktoś wymyślił to po katastrofie. Dziwne!

Nie znasz uporu Kaczorów ? żadna przepowiednia choćby nie wiem jak prawdziwa nie zatrzymała by go. big_smile

si vis pacem, para bellum.

60

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

GanjaMan napisał/a:

A to jest całkiem możliwe mamy 2010 rok i coraz wiecej sie dzieje m.in :wybuchy wulkanów tsunami itp
.

Czy dzieję, się więcej niż kiedyś to nie jestem do tego przekonana. Wybuchy wulkanów zawsze były i zawsze będą, a nam sie wydaje, że zaczyna sie coś dziać, bo jesteśmy młodymi ludźmi i w swoim życiu dużo nie widzieliśmy.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.