421

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

końca świata nie będzie - będzie koniec naszej cywilizacji - do końca świata (ziemi) jeszcze nam daleko. Zobaczcie co się działo ostatnio jak wybuchł ten mały wulkanik na islandi, kilka dni samoloty nie latały i jakie zamieszanie na świecie to teraz pomyślcie jak będzie to wyglądać przy masowym katakliźmie gdzie taki wulkanik będzie jak pierdnięcie. Przy czymś takim nasza cywilizacja złoży się jak domek z kart jesteśmy za bardzo uzależnieni od technologi i łatwego życia, masowy kataklizm to dla nas koniec. Jestem osobiście pewny że to się wydarzy, działo się to na tej planecie wielokrotnie wcześniej i stanie się to teraz, nic na to nie poradzimy.

422

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Moim zdaniem :
      "Świat dąży ku końcowi" - zapewne taka opinia krąży po całym świecie. Wszędzie, nawet na ulicach miast jesteśmy świadkami opowiastek, które wskazują na to, że koniec świata jest nieuchronny. Cóż, w każdym słowie jest jakieś ziarenko prawdy.
        Od zamierzchłych czasów wielu proroków jak i naukowców przygotowywało kilkakrotnie świat na jego zakończenie. Wszystko było zwieńczane przeróżnymi okresami w dziejach świata, które oznaczały koniec czegoś. Dla przykładu koniec świata w 2000 roku miało być oznaką zakończenia 20 wieku. Na szczęście ta rzecz ominęła świat i wszyscy odetchnęli z ulgą.
       W internecie na pewno znajdziemy stertę artykułów dotyczących końca świata, ale każdy ma inną wersję. Dlaczego? Tego nikt na pewno nie pojmie. Ale największą ciekawostką jest to, że być może staniemy się świadkami katastrofy, jaka ma się wydarzyć 20 grudnia 2012.
       Szperając po internecie wyczytałem , iż ktoś przewidział że dla jakiegoś Kraju  ma wydarzyć się przykra sytuacja (Mniej więcej coś takiego ):

I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego?
a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy.

      Interpretacja tych wersetów jest oczywista: “ptak metalowy” to nic innego jak współczesny samolot, którego nie mógł w inny sposób opisać człowiek żyjący w XVI wieku.

“Osoby ważne” – tego nie trzeba tłumaczyć, oczywiście chodzi o prarę prezydencką, władze wojskowe, ministrów oraz posłów znajdujących się na pokładzie samolotu TU-154.

“Kraj niezwyciężony” – Polska, będąca przez większą część swojej historii ofiarą napaści mocarstw, polem bitewnym wojen światowych a w końcu krajem podporządkowanym socjalistycznej Rosji w końcu jest niepodległa. Czy po takich wydarzeniach nie jest godna miana “kraju niezwyciężonego”? Ja nie mam co do tego wątpliwości!

“Kraj ogarnięty chaosem i żałobą” – po stracie najważniejszych osób w państwie, Polska jest w stanie żałoby narodowej. Niewątpliwe, po takim ciosie naszą politykę oraz gospodarkę czeka czas destabilizacji, kraj może pogrążyć się w chaosie. Pamiętajmy, że oprócz Prezydenta, zgineli również dowódcy wszystkich rodzajów Polskich wojsk a także prezes Narodowego Banku Polskiego.

Najbardziej niepokojącą częścią przepowiedni jest jej końcowy fragment. “Wrogi najeźdzca ze wschodu uderzy” – tu nie ma wątpliwości, że mamy na myśli Rosję. Czy czeka nas kolejna wojna z naszymi wschodnimi sąsiadami? A może to Rosja jest odpowiedzialna za katastrofę, w której zginęła elita naszego kraju? Módlmy się, aby ta część proroctwa okazała się nieprawdziwa.



Pozdrawiam ; )

Gdybym zmarł , byłoby to dla świata obojętne...

423

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Przepowiednie czytam rzadko i pobieżnie, bo traktuję je z przymrużeniem oka. 
jedno jest pewne: nasz kraj NA PEWNO nie pogrąży się w chaosie z powodu ostatniej katastrofy.

si vis pacem, para bellum.

424

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Hmmm.... ta przepowiednia z tym "ptakiem" to była wczesniej przypisywana również do WTC. Najeźdźca ze wschodu jest.

Powiem tak, Rosja to bardzo mądry kraj i na tyle zamachów ile oni już przeprowadzili to nie wydaje mi się, że byliby na tyle głupi, że zrobić takie rzeczy.

Dla większości III wojna światowa już trwa.

W każdej przepowiedni jest ziarenko prawdy, i każdy interpretuje je na własny sposób i sam dopasowuje wydarzenia.

Nie wydaje mi się, żeby Rosja teraz napadła na nas.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

425

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Geo-Woman napisał/a:

Hmmm.... ta przepowiednia z tym "ptakiem" to była wczesniej przypisywana również do WTC. Najeźdźca ze wschodu jest.

Powiem tak, Rosja to bardzo mądry kraj i na tyle zamachów ile oni już przeprowadzili to nie wydaje mi się, że byliby na tyle głupi, że zrobić takie rzeczy.

Dla większości III wojna światowa już trwa.

W każdej przepowiedni jest ziarenko prawdy, i każdy interpretuje je na własny sposób i sam dopasowuje wydarzenia.

Nie wydaje mi się, żeby Rosja teraz napadła na nas.

Oczywiście, że na nas nie napadnie zbrojnie, nie w XXI wieku.
Co nie znaczy, że nie ma innych metod osłabienia państwa np. gospodarczych, pollitycznych. Rosja nie ma żadnego interesu w najeżdżaniu nas.
To co jest solą w ich oku, to wiodąca rola Polski w regionie i jak pokazuje doświadczenie starają się tą rolę na różne sposoby umniejszać.
Wiąże się to nie tylko z ich wielkomocarstwowymi kompleksami. Pamiętajcie, że nic nie znaczący sąsiad w trudnej sytuacji zazwyczaj nie może liczyć na wielu sojuszników.
Spójżcie jednak na mapę. Na wschodzie jest więcej narodow niż tylko Rosjanie. Gdyby miało dojść do wojny światowej, na prowodyrów stawiam w pierwszej kolejności Arabów, w drugiej Izrael lub na drugiej półkuli - USA.
Korea Północna umiera z głodu, więc raczej nie stanowi zagrożenia dla świata, co najwyżej stać ich będzie na jakiś pojedyńczy desperacki akt, który zakończyć się może regionalnym skażeniem środowiska.
Jedyną dla mnie niewiadomą są Chiny. Nie mam pojęcia jak by się zachowały w obliczu światowego konfliktu, czyją wezmą stronę.
Gospodarczo są mocno związane ze wszystkimi poważnymi graczami, jednak politycznie daleko im do kogokolwiek...

si vis pacem, para bellum.

426

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

No właśnie , Chiny ... Kiedyś pamiętam jak byłem młody babcia mówiła mi , ze Stany (USA) zaleją rożne wody , i niech Polacy wracają do Polski... Również słyszałem ze Chiny i Rosja na nas pójdą  , i gdy męki się skończą Polacy odkryją , że Polska śpi na ropie i Polska będzie bardzo bogatym krajem . Wiadomo przepowiedni jest kilka , lecz to pisało  jak dobrze pamiętam w jakieś biblii , czy coś  wink

Pozdrawiam:)

Gdybym zmarł , byłoby to dla świata obojętne...

427

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

witam ,wklejam ciekawy link : http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/ … enia-ziemi

428

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

navajo888 napisał/a:

witam ,wklejam ciekawy link : http://www.przyszloscwprzeszlosci.info/ … enia-ziemi

Z całym szacunkiem, to pisał chyba jakiś gimnazjalista...

si vis pacem, para bellum.

429

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Mowa o końcu świata a nie ziemi!!! Te bzdety o ziem to zostawiam teologom (klerom) co studiują nauki od LUDZI,a nauki od stwórcy mają w du... Mniejsza o to ich cel jest inny,na pewno ludzki.

Większość komentujących to ludzie bez wiedzy nie wiedzących co to fałsz,a prawda tak samo tyczy się tych którzy założyli to beznadziejne forum.

Prawda jest taka-To nie koniec świata ma być ale koniec rządów ludzkich.Oj poganie módlcie się... Przyjdź Królestwo Twoje...(co o Kaczyńskiego nowego się modlicie?)
Beznadziejni jesteście ze swoich wiar czy religii bo akurat JEDNA przeżyje ze swoimi wybranymi.
Jak już to wybierają tych którzy prawdy szukają.Nie na necie tylko duch sprawdza szczere osoby i przychodzi zebrać ostatki wybawionych.

Dziękuje za uwagę więcej się nie wypowiem,nie można takich spraw na necie załatwiać ponieważ duch jest potężniejszy od tego syfu.

430

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Janusz napisał/a:

Mowa o końcu świata a nie ziemi!!! Te bzdety o ziem to zostawiam teologom (klerom) co studiują nauki od LUDZI,a nauki od stwórcy mają w du... Mniejsza o to ich cel jest inny,na pewno ludzki.

Większość komentujących to ludzie bez wiedzy nie wiedzących co to fałsz,a prawda tak samo tyczy się tych którzy założyli to beznadziejne forum.

Prawda jest taka-To nie koniec świata ma być ale koniec rządów ludzkich.Oj poganie módlcie się... Przyjdź Królestwo Twoje...(co o Kaczyńskiego nowego się modlicie?)
Beznadziejni jesteście ze swoich wiar czy religii bo akurat JEDNA przeżyje ze swoimi wybranymi.
Jak już to wybierają tych którzy prawdy szukają.Nie na necie tylko duch sprawdza szczere osoby i przychodzi zebrać ostatki wybawionych.

Dziękuje za uwagę więcej się nie wypowiem,nie można takich spraw na necie załatwiać ponieważ duch jest potężniejszy od tego syfu.

Stary !
Daj namiar na swojego dilera od zioła.
Normalnie pojechałeś ja David Koresh (tylko nieskładnie i nie gramatycznie) ! big_smile
Szacun. big_smile big_smile big_smile

si vis pacem, para bellum.

431

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Janusz napisał/a:

Mowa o końcu świata a nie ziemi!!! Te bzdety o ziem to zostawiam teologom (klerom) co studiują nauki od LUDZI,a nauki od stwórcy mają w du... Mniejsza o to ich cel jest inny,na pewno ludzki.

Większość komentujących to ludzie bez wiedzy nie wiedzących co to fałsz,a prawda tak samo tyczy się tych którzy założyli to beznadziejne forum.

Prawda jest taka-To nie koniec świata ma być ale koniec rządów ludzkich.Oj poganie módlcie się... Przyjdź Królestwo Twoje...(co o Kaczyńskiego nowego się modlicie?)
Beznadziejni jesteście ze swoich wiar czy religii bo akurat JEDNA przeżyje ze swoimi wybranymi.
Jak już to wybierają tych którzy prawdy szukają.Nie na necie tylko duch sprawdza szczere osoby i przychodzi zebrać ostatki wybawionych.

Dziękuje za uwagę więcej się nie wypowiem,nie można takich spraw na necie załatwiać ponieważ duch jest potężniejszy od tego syfu.


niestety nic z tego nie rozumiem co napisałes, czytałem to 3 razy i niestety jest brak sensu skladniowego jak i logicznego toku prowadzenia tego wpisu .
Kazdy ma prawo do opinii ale trzeba pisać ze zrozumieniem, przychylam sie do opinii"beket" ,:)
Na marginesie może to dobrze ,że sie juz wiecej nie wypowiesz:)
pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

432

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Wypełnijcie ankietę! Proszę!
https://spreadsheets.google.com/formRes … TQ&ifq

433

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Witam-ja wierzę że coś Się stanie w 21.12.2012,Cały wszechświat ma swój cykl,i tak cywilizacja jak na Tamte czasy,było dobrze rozwinięta,a jednak rozwój ten załamał się,można tylko pomyśleć-gdyby nic się Wtedy nie stało,jaką technologią byśmy teraz korzystali,jeżeli w tamtych czasach coś się wydarzyło,Ci co przeżyli chcieli,przekazać nam informację,o przyszłych czasach,by jak najwięcej uratować,ostatnio czytałem artykuł w Newsweeku że Nasa obawia się hiper-aktywności Słońca,tylko szacują To na rok 2013:) Co Boskie niech trwa wiecznie,co ludzkie-niech będzie Tego odzwierciedleniem........ Pozdrawiam.

434

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Ej a może majowie źle napisali kalendarz moze chodziło im o 21.12.20012r.Chyba????

435

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

pablodart ja go dobrze zrozumiałem a nie co to ty!!!!!!!

436

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Janusz napisał/a:

Mowa o końcu świata a nie ziemi!!! Te bzdety o ziem to zostawiam teologom (klerom) co studiują nauki od LUDZI,a nauki od stwórcy mają w du... Mniejsza o to ich cel jest inny,na pewno ludzki.

Większość komentujących to ludzie bez wiedzy nie wiedzących co to fałsz,a prawda tak samo tyczy się tych którzy założyli to beznadziejne forum.

Prawda jest taka-To nie koniec świata ma być ale koniec rządów ludzkich.Oj poganie módlcie się... Przyjdź Królestwo Twoje...(co o Kaczyńskiego nowego się modlicie?)
Beznadziejni jesteście ze swoich wiar czy religii bo akurat JEDNA przeżyje ze swoimi wybranymi.
Jak już to wybierają tych którzy prawdy szukają.Nie na necie tylko duch sprawdza szczere osoby i przychodzi zebrać ostatki wybawionych.

Dziękuje za uwagę więcej się nie wypowiem,nie można takich spraw na necie załatwiać ponieważ duch jest potężniejszy od tego syfu.

Jehowy,hehe

437

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

tak ale każdy prorok powtarzał po nastepnym koniec swiata miał już nastąpic wiele razy o czymś trzeba mówić ale wojna polsko ruska bedzie chyba że polska odpusci dalszych sledctw w sprawie katastrofy na smoleńsku bo to na bank sprawka rusków nie roztrzasajmy tego bo to się dobrze nie skonczy zobaczycie a polska to troche"głupi" naród bo poco py tzrzymamu z ameryką zamiast z ruskami co my mamy od usa jak dojdzie do wojny z ruskami to amerykanie się od nas odwrócą sami dąrzymy do tego by te niby przepowiednie się sprawdzały pozdrawiam

438

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Geo-Woman napisał/a:

Hmmm.... ta przepowiednia z tym "ptakiem" to była wczesniej przypisywana również do WTC. Najeźdźca ze wschodu jest.

Powiem tak, Rosja to bardzo mądry kraj i na tyle zamachów ile oni już przeprowadzili to nie wydaje mi się, że byliby na tyle głupi, że zrobić takie rzeczy.

Dla większości III wojna światowa już trwa.

W każdej przepowiedni jest ziarenko prawdy, i każdy interpretuje je na własny sposób i sam dopasowuje wydarzenia.

Nie wydaje mi się, żeby Rosja teraz napadła na nas.

tak a to dlaczego jak przeciągali gaz do niemiec to nas ominela

439

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

A co to ma wspólnego z tym?

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

440

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

poczytajcie se o starożytnej cywilizacji tam od zawsze wieżyli w jakiegos boga "słońca" czy to nie jest dziwne ?? teraz przez słońce nam sie wszystko miesza , poprostu jak dla mnie tu niema boskiej ingerencji :/ to jest sprawa natury ... to co sie dzieje na świecie coraz bardziej mnie przekonuje o końcu świata