1

Temat: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Nie mam słów!
Myślicie, że to przypadek?! To chyba największa tragedia w powojennej historii Polski!

http://koniecswiata.info/2010/04/katast … i-nie-zyje

Ostatnio edytowany przez kokos (2010-04-10 10:22:59)

2

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Nie no,  nie mogę w to uwierzyć! To jakiś koszmar.

3

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Niestety to prawda.
przypadek - nie przypadek, jeśli śledztwo będą prowadzić bolszewicy, prawdy na pewno się nie dowiemy... sad

si vis pacem, para bellum.

4

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Nie wiem jak Wy ale będzie nieciekawie z naszym krajem, żeby nie było III wojny jak to jest w przepowieniach.

5

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Paula napisał/a:

Nie wiem jak Wy ale będzie nieciekawie z naszym krajem, żeby nie było III wojny jak to jest w przepowieniach.

Konsekwencji nikt nie jest w stanie przewidzieć. pamiętajmy od czego zaczęła się I wojna...

si vis pacem, para bellum.

6

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

nie mogę w to uwierzyć... jeśli spełni się ostatnia cześć przepowiedni Nostradamusa to będzie katastrofa dla polski;////

7

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

fajnie że przepowiednie są tylko do kwietnia 2010 czyli informacje na bieżąco a czemu niby nie ma dalszego ciągu na maj 2020 czerwiec 2010 itd  fajnie że ........ jakoś nie chce mi się w to wierzyć :?

8

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

malwinka9321 napisał/a:

nie mogę w to uwierzyć... jeśli spełni się ostatnia cześć przepowiedni Nostradamusa to będzie katastrofa dla polski;////


wg. mnie jezeli spelni sie przepowiednia Nostradamusa (dotycząca agresji kraju ze wschodu na kraj niezwyciezony ogarniety chaosem i zaloba - rozumiane przeze mnie jako atak ruskich na POLSKĘ ) zacznie się III wojna światowa...poniewaz z mojego zalozenia wiekszosc krajow calego swiata (na pewno z wyjatkiem Niemiec) pomoze nam (wynika to z wyrazow wspolczucia nam i solidarnosci z naszym narodem naplywajacych m.in. z USA, Wlk. Bryt., Włoch, Kolumbii, itd) gdy oni nam pomoga dojdzie do starcia tytanów - ROSJA vs. USA, a to juz nie jest za wesole...Niemcy beda z Rosja - Rieben Trop Mołotov (podobno nadal aktualny) mowi sam za siebie... nas oczywiscie bedzie wiecej, rosja polegnie i ostatnim jej rachunkiem bedzie samoboj i wyniszczenie polowy , a moze nawet calego globu bronia biologiczna i chemiczna...z logicznego punktu widzenia jest to jedna z wielu bardzo realnych mozliwosci...ale mimo wszystko jestem Katolikiem , wierze w PANA - STWORZYCIELA NIEBA I ZIEMII, WSZYSTKICH RZECZY WIDZIALNYCH I NIEWIDZIALNYCH... i wg mojej wiary, ktorej nie zaprzeczam owego dnia zstapi Pan i dokona sadu ostatecznego...(zaprowadzi porzadek i po sprawie)...dziekuje za przeanalizowanie mojego zdania...POZDRAWIAM (i dodaje ze niebardzo wierze w tego calego Nostradamusa...)

9

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Ziuziak, z tym paktem rusko-niemieckim to trochę przesada...
po za tym powiem Wam tyle : nikt, ale to NIKT nie będzie nadstawiał tylka dla Polski, chyba, że jego własne interesy będą zagrożone. to tyle jeśli chodzi o sojusze.

si vis pacem, para bellum.

10

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

ODPOWIEDŹ dla Beketa
nie wiem o co Ci chodzi o jaką prawdę mamy powtórkę z Gruzji więc wiadomo kto posłał tyle istnień na śmierć odpowiedz sobie sam najlepiej zwalić winę na pilota, którego ktoś ubezwłasnowolnił lub na Rosjan, bo trudno w takiej chwili prezydenta nazwać nie bohaterem tylko mordercą hahahahahaha

11

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

klara napisał/a:

ODPOWIEDŹ dla Beketa
nie wiem o co Ci chodzi o jaką prawdę mamy powtórkę z Gruzji więc wiadomo kto posłał tyle istnień na śmierć odpowiedz sobie sam najlepiej zwalić winę na pilota, którego ktoś ubezwłasnowolnił lub na Rosjan, bo trudno w takiej chwili prezydenta nazwać nie bohaterem tylko mordercą hahahahahaha

nie rozumiem ani słowa z tego bełkotu. ten zlepek słów jest pozbawiony jakiegokolwiek sensu.

si vis pacem, para bellum.

12

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Ludzie ogranijcie się, bo takim podejściem i zachowaniem pokazujecie swój niż intelektualny. A to co Nostradamus napisał rzekomo o smoleńsku to jakoś w oryginalnych zapiskach miejsca nie ma. Nostradamus był egocentrykiem, myslicielem i strategiem, wiedział jak podporządkować sobie ludzi. Pewne fakty i wydarzenia można przypisać uwczesnym sytuacją ale też mozna się odnieść do tego co miało miejsce w czasach kiedy on żył. Koniec świata nastapi tak czy inaczej, albo przez globalne ocieplenie albo w wyniku działania wojennych. A ludzie wypowiadający się na tym forum tylko pokazują jakie siano mają w głowie, jak łatwo da się nimi manipulować, jesteście jak bydło bez własnego zdania.

13

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Do BOBO

Nie ma czegoś takiego jak globalne ocieplenie.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

14

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Wiecie co skonczyliscie jakies szkoly (umiecie pisac i czytac),ale gdyby jakis wasz nauczyciel przeczytal co za bzdury wypisujecie to by sie zastrzelil!!!

15

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

do WAZPS;
jest cos takiego jak wolnośc słowa:),wiec odpowiedz sobie na pytanie  Dlaczego jest cos takiego jak forum? smile
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

16

Odp: Katastrofa samolotu. PREZYDENT POLSKI NIE ŻYJE!

Te klęski które są obecnie w Polsce są potrzebne.Sprawą Boga jest to aby Polskę przygotować na jeszcze większą klęskę.Ludzie którzy podobają się Bogu , nie giną w katastrofach a umierają naturalną śmiercią.Mało macie Boga w sobie.Polska jest teraz wybranym narodem przez Boga.On przygotowuje nas do pewnej misji po katastrofie która nas czeka.Ta powódż w porównaniu do tej która będzie w przyszłości to pikuś.Po wielkim potopie dla Polski jest przeznaczone 1000 letnie panowanie.Mówi o tym fragment z Biblii.

KSIĘGA DANIELA  7

Sen Daniela o czterech zwierzętach i o Synu Człowieczym

7.
1  W pierwszym roku Balsazara , króla babilońskiego ,miał Daniel sen ,
    a to co widział , leżąc na swoim łóżku , zaniepokoiło go.
    Potem spisał sen , a oto jego treść.

2  Ja Daniel miałem w nocy widzenie: Oto cztery wiatry niebieskie
    wzburzyły Wielkie Morze.

3  I cztery wielkie zwierzęta wychodziły
    z morza , każde inne.

4  Pierwsze było podobne do lwa i miało orle skrzydła.
    Gdy potem spojrzałem , wyrwano jego skrzydła:
    wtedy podniosło się z ziemi i stanęło na dwóch nogach
    jak człowiek i dano mu ludzkie serce.

5  Potem pojawiło się inne , drugie zwierzę , podobne
    do niedzwiedzia; było ono podniesione tylko jedną stroną,
   a miało w paszczy między zębami trzy żebra , i powiedziano mu:
   Wstań , jedz dużo mięsa !

6 Potem spojrzałem , a oto pojawiło się inne , podobne do pantery;
   miało ono na grzbiecie cztery ptasie skrzydła
   i cztery głowy miało to zwierzę , i dano mu władzę.

7 Potem spojrzałem i w widzeniu nocnym pojawiło się czwarte zwierzę,
   straszne i grożne , i nadzwyczaj silne; miało ono
   potężne żelazne zęby: pożerało i miażdżyło
   a co pozostało , deptało swoimi nogami,
   było ono inne aniżeli wszystkie poprzednie zwierzęta,
   a miało dziesięć rogów.

8 Gdy uważnie przypatrywałem się  rogom , zaczął wyrastać
   między nimi inny , mały róg i trzy spośród poprzednich
   rogów zostały wyrwane.Na tym rogu były oczy ludzkie
   i usta , które mówiły zuchwałe słowa.

---------------------------------------------

Werset 2 mówi o Wielkim Potopie.Po tym potopie cztery zwierzęta
symbolizują nacje które będą przewodzić na Ziemi.
Potem władza będzie od Boga.
Pierwsze zwierzę symbolizuje Polskę i jej 1000 letnie panowanie.2000-3000
Drugie zwierzę symbolizuje Rosję. 3000-4000
Trzecie zwierzę - tego jeszcze nie wiem. 4000-5000
Czwarte zwierzę symbolizuje całą ludzkość pod jednym rządem,
żyjącą na 10 kontynętach. 5000-6000