21

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Ja urodziłem się 12 .12. 92 prześladuje mnie przez wiele lat 12ka mi to się  w głowie nie mieści czytałem o przepowiedniach nostradamusa i jakoś mię to przeraża jak uderzy Rosja na Polskę to bęnde z duma i honorem szedł w pierwszej lini ostatnio miałem sen że Rosja najechała Polskę i że byłem wybrany który stoczył z nią krwawą walkę ale niestety zginałem sen powtarzał mi się 2 razy ...  (bez komentarza /Aniele czuwaj nad Polską ).

22

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Witam czy mógłbys mi napisac w którym miejscu znajduje się ten werset w przepowiedni o tej katastrofie.Mam w domu ta ksiażkę,wydanie z 2000r ,próbowałam znaleść ten werset.

23

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Jeśli to jest prawda że w 2012 bd koniec swiata to jarajcie zioło i jedzcie acodin ...

24

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

jarać będziemy po wszystkim, jak już będzie można bezkarnie uprawiać. wink

si vis pacem, para bellum.

25

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

a jednak zamach?
http://media.wp.pl/kat,1022943,wid,1221 … omosc.html

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

26

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Musicie logicznie pomyslec aby dobrze zinterpretowac to co mam do powiedzenia na ten temat.. Nostardamus przewidział:"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy."

Nie wiem kto to napisał ale radzę Ci sprawdzić źródła informacji... takiej przepowiedni nie ma... ktoś sobie na poczekaniu to wymyślił. to nie Nostradamus powiedział.
3 wojna będzie ale jeszcze nie teraz....
Czytałem że niby wojna ma wybuchnąć w tym roku... ja bym nawet stwierdził że już 3wojna trwa od wielu lat...tylko że to nie jest wojna zbrojna tylko ekonomiczna

27

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Sebilon12 ja się z Tobą zgadzam, wojna już trwa, przecież nie trzeba posługiwać się bronią, żeby rozpętać wojnę.
A co do Nostradamusa wielu twierdzi, że był egoistą ubarwiał swoje myśli.

To tak jak z mitem o królu Arturze, niby jedna osoba a tak naprawdę to losy dwóch bohaterów dopasowane do jednej postaci, bo autor miał taki kaprys.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

28

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

A na dodatek dodam że Nostradamus może i miał jakieś wizje  tyczące się ziemi które przepowiadał...
Ale jak będziecie czytać dane źródłowe tyczące się jego to dojdziecie bądź może do takiego wniosku jak mój:

Nostradamus przepowiadał przyszłość lecz nie podawał dokładnej daty zaczęcia się danego wydarzenia(1 wojna,2 wojna światowa itp) określał tylko rok że np 2 wojna zacznie się w 1939.... a teraz niby przewidział koniec świata co do dnia...21.12.2012..... no wg. mnie to beznadzieja.... i tak samo z 3wojną światową... chyba ma zacząć się od 3 listopada o ile dobrze pamiętam....

więc ja w to nie wierze:) i Wy także nie powinniście...

29

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

do sebilion:
po raz kolejny wprowadzasz forumowiczów w błąd!!!!
Najpierw poczytaj o tym gościu( jest tego wiele w necie) a póxniej cos pisz, gdyz  powtarzam Nostradamus nie podawał żadnych dat!!!!!!!!!!!!! żadnego roku zdarzenia sie przepowiedni!!!!!!!!!!!!!!
Mam w domu jego czterowiersze i nie widziałem żadnej daty !!!!!!!!!!!!!!
chyba ,że mylisz go z kims innym smile
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

30

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

pablodart napisał/a:

do sebilion:
po raz kolejny wprowadzasz forumowiczów w błąd!!!!
Najpierw poczytaj o tym gościu( jest tego wiele w necie) a póxniej cos pisz, gdyz  powtarzam Nostradamus nie podawał żadnych dat!!!!!!!!!!!!! żadnego roku zdarzenia sie przepowiedni!!!!!!!!!!!!!!
Mam w domu jego czterowiersze i nie widziałem żadnej daty !!!!!!!!!!!!!!
chyba ,że mylisz go z kims innym smile
pozdrawiam

no dokładnie też nie wiem, ale skoro nie podawał dat to tym bardziej nie mógł przepowiedzieć końca świata na 21.12.2012:)

31

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Sebilon12 to widzę, ze jesteś po mojej stronie. smile

Przepowiednie Nostradamusa można zarówno dopasować do wydarzeń światowych jak i do własnych doświadczeń. Nie wiem czy zauważyliście, ale ludzie, którzy analizują przepowiednie dotyczące końca świata odrzucają Nostradamusa bo jego przepowiednie nie stanowią sprawdzonych faktów.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

32

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

nostradamus to był pijak i wariat

33

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

marcin napisał/a:

nostradamus to był pijak i wariat

pijak i złodziej, bo każdy złodziej to pijak.


big_smile

si vis pacem, para bellum.

34

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Tak jak zacytowałam w innym poście, im bardziej mroczna tajemnica i przepowiednia tym dłużej wspomina się autora.

A może tak Nostradamus zasugerował się innymi prorokami i postanowił, ze on tez napisze przepowiednie o końcu świata.
Można pomysleć logicznie.... skoro ktoś przeczytał u kogoś o przepowiedni to moze sam postanowił, ze też potwierdzi, ze koniec świata będzie w 2012 i ludzie to kupią.

Chyba jesteśmy jak marionetki w rekach "sztywnych" wariatów.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

35

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Koniec świata będzie niedługo,ale nie dlatego że jakiś GOŚCIU [za przeproszeniem] tak powiedział.
Nie widzicie co się dzieje na świecie ? Coraz częstsze kataklizmy , tragedie ...
To natura nas zniszczy, ale to tylko dlatego, że teraz my niszczymy ją .
Pozdrawiam

36

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

elciaa napisał/a:

Koniec świata będzie niedługo,ale nie dlatego że jakiś GOŚCIU [za przeproszeniem] tak powiedział.
Nie widzicie co się dzieje na świecie ? Coraz częstsze kataklizmy , tragedie ...
To natura nas zniszczy, ale to tylko dlatego, że teraz my niszczymy ją .
Pozdrawiam

chyba "gość"...  sad

si vis pacem, para bellum.

37

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Tu się zgodzę, my niszczymy przyrodę a ona nas. Wystarczy wspomnieć o tym co robi USA, wyeksploatowali prawie całą swoja ropę. Dzięki światowym połową za 10 lat nie będzie ryb w oceanach.

Przerażające ;( Ale jakie prawdziwe ;(

Polecam film "Home" albo "SOS dla Planety" to jedno i to samo i gdzieś jest na necie z polskimi napisami do obejrzenia.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

38

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

Powiem tak jeśli chodzi o pzrepowiedbnie żelazny ptak rozdzielio braci dwóch to mi sie wydaje ze chdozi tutuej o wieżowce wordl trenc center , a czytałem pzrepowiednie gdie mówiono o katastrofach w 2010 ekologicznych a akurat teraz jets w usa plama ropy co to spowoduje ostatnio dostałem tez wizji więc czekam na ludzi ziansteresowanych +48609421248

39

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

dupa tam kurde.końca świata nie bedzie jak narazie.ja mam tylko nadzieje ze spokojnie dożyje starości

40

Odp: data końca świata, "zamach" na WTC + katastrofa w Smoleńsku=21.12.2012

KIelce napisał/a:

Powiem tak jeśli chodzi o pzrepowiedbnie żelazny ptak rozdzielio braci dwóch to mi sie wydaje ze chdozi tutuej o wieżowce wordl trenc center , a czytałem pzrepowiednie gdie mówiono o katastrofach w 2010 ekologicznych a akurat teraz jets w usa plama ropy co to spowoduje ostatnio dostałem tez wizji więc czekam na ludzi ziansteresowanych +48609421248

A czym zainteresowanych ? smile

si vis pacem, para bellum.