601

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Witam
Motyla noga smile sama nie wiem co  tym myśleć...
Nacztallam sie troszke  na ten temat  - glownie w necie, od dluzszego czasu interesuje mnie ta tematyka...

Mysle ze konca swiata w doslownym znaczeniu nie bedzie (taka mam nadzieje), niemniej uwazam takze ze cos moze sie dziac.

Ten ostsani link - bardzo ciekawy smile
Pewnie do konca nikt oficjalnie nie przekaze info, ze czeka nas cos niefajnego.

Za kilka dni 2012... Mam nadzieje ze na forum pojawi sie wiecej ciekawych wypoiedzi
Pozdr.

602

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

http://www.forum.nautilus.org.pl/viewto … amp;t=1808     w komentarzach daiel893 opisuje w sumie ciekawa teorie, komentarz chyba 5 od gory, co o tym myslicie? Majowie faktycznie postrzegaja wiecej w sposob duchowy, my jednakze wszystko widzimy czysto materialnie...

603

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

kochani bylam dzis u taroccisty, na poczatku 2013 wyszlo cos jakby walka dobra ze zlem, z czego na koncu zwyciezy dobro, cos jakby cos negatywnego co wplynie na lepsza przyszlosc i zycie bedzie zupelnie inaczej wygladac....moj tarocista byl zdumiony..widac bylo ze zaskoczylo go to...

604

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Witam Wszystkich użytkowników forum!
Jest tylko jedna rzecz, której nie mogę się doczekać. Gdy wstanę, dnia 22.12.2012, w piękny i słoneczny, piątkowy poranek, aby udać się do ukochanej, dobrze płatnej pracy po gorącej, upojnej nocy z moją żoną i z uśmiechem na twarzy pełnym szyderczej ironii zapytać Was, drogie zagubione człowieczki, i tych wszystkich durnych pseudo naukowców wypisujących brednie o końcu świata "I co teraz poczniecie?"
Skończą się bałamutne brednie, wierzenia w koniec ludzkości wraz z kalendarzykiem Majów, zmiana biegunów ziemskich czy ich polaryzacji, tajemnicze Planety x, wybuchy super-wulkanów i tym podobne idiotyzmy... Świat będzie, jaki jest. KOŃCA ŚWIATA NIE BĘDZIE, za to Wy pozostaniecie! I co teraz?:> kto Was będzie traktował poważnie? a kto potraktuje poważnie quasi-naukowców piejących o budowaniu schronów czy o tym, jak zbudować łódkę, która wytrwa fale tsunami ?:>
To będzie piękny dzień, powiadam Wam. Gdy tacy, jak ja będą mogli pomiatać, takimi jak Wy - wierzącymi we wróżki, horoskopy, Nostradamusa, numerologię, tarota i Petricka Geryla:D
Dla Admina: warto zostawiać posty przedstawiające różne punkty widzenia świata, tylko wtedy, gdy jest miejsce na dyskusje, takie forum ma jakikolwiek sens...
Pozdrawiam Wszystkich i z wyrazami najwyższego szacunku!
Życzę Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku 2012. Dla niektórych z pewnością ostatnim, w którym spotkają się z szacunkiem otoczenia znającego ich przekonania o końcu świata!:)

605

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

no to ciesz sie chłopie zyciem!!! pilnuj pracy , no i zony:)
na marginesie , to po co taki gosc jak ty traci czas by przegladac takie forum?
malo masz innych na necie?
zauwaz ,ze rozwazamy rózne kwestie.
warto sie przygotowac na koniec jak i na katastrofy.
Rozwaz sytuacje jakiejs katastrofy itd...
myslisz ,ze pojdziesz nastepnego dnia do pracy?
bedziesz skomlał ze stresu w domu ,ze zapasy w lodówce sie kończa.
zero przygotowania to pewna smierc,
pozdro

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

606

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Drogi Szary, 22 to będzie niedziela. Jeśli nie potrafisz nawet prawidłowo sprawdzić daty w kalendarzu, to życzę Ci powodzenia w Twojej dobrze płatnej pracy, bo na pewno jesteś sumiennym i dokładnym pracownikiem.
Jesli POMIATANIE ludzmi sprawia Ci przyjemność, to proponuję zacząć od żony.
Współczuję Ci biedny mały prymitywny człowieczku...

si vis pacem, para bellum.

607

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

22 grudnia 2012 to będzie sobota smile

608

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Diabełek2012 napisał/a:

22 grudnia 2012 to będzie sobota smile

dałem dupy, jednak nie jestem skarbnicą wiedzy... sad
a to dlatego, że sprawdzałem w amerykańskim kalendarzu, gdzie tydzień zaczyna się od niedzieli... big_smile

si vis pacem, para bellum.

609

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

oj Beket ,Beket ale poracha:)
ale ja ci wybaczam:)
pozdro stary

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

610

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Witam dopiero dzisiaj założyłam konto na tym forum i chciałabym poznać Wasze zdanie. Czy Wy naprawdę wierzycie w ten ,,KONIEC ŚWIATA"? Obejrzałam wczoraj wieczorem film i trochę mnie to poruszyło czego się w tym filmie dowiedziałam. Szkoda by było gdyby świat miał się skończyć 21 grudnia tego roku bo mam chłopaka, który bardzo mnie kocha a ja jego i nie wiem co mam o tym myśleć. Liczę na to że coś mi podpowiecie w tej sprawie. Pozdrawiam Martyna

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

końcem świata dla każdego jest jego własna śmierć...jeden umiera zaraz po narodzeniu, inny w wieku 21 lat, itd. ... 21.XII.2012r. data jak każda inna...jednak jak wtedy coś "kosmicznego" się wydarzy to nie mamy na to żadnego wpływu...na pocieszenie mogę napisać, że starożytni opowiadający o zatrzymaniu się ziemi, itd. musieli to przeżyć (pewnie nieliczni, ale zawsze) - a po tym ponownie epoka kamienia, itd.

612

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

pożyjemy -zobaczymy:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

613

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Nadchodzą poważne zmiany

http://innemedium.pl/wiadomosc/nadchodz … czywistosc

614

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Mój pierwszy wpis na tym forum będzie właściwie odesłaniem do wpisu kogoś innego. Trochę wyżej "szary" napisał kilka zdań, które w zasadzie wyjął mi z ust.

http://koniecswiata.info/forum/post/2378/#p2378

To ten post.

Patrick Geryl i inni szarlatani zrobili biednym ludziom galaretę z mózgów. Sprzedali jakieś brednie oparte na liczbowej analizie prastarych przekazów, które mają stanowić dowód na to, że za kilka miesięcy Ziemia zacznie kręcić się w drugą stronę, skały zmienią gęstość itp. Ręce opadają. Od podstawówki zaczytywałem się książkami o kosmosie, fizyce, a także starożytnych cywilizacjach. Jakieś cztery lata temu wpadła mi w ręce pozycja Patricka Geryla, w której przez pół książki żongluje liczbami, nieraz wyjętymi z kapelusza, tylko po to żeby wmówić mi, że w 2012 roku Ziemia zacznie zachowywać się jak schizofrenik. Niestety nie dałem rady doczytać tego badziewia do końca bo im dalej brnąłem tym bardziej miałem ochotę rozszarpać na strzępy tego bałwana za wciskanie ludziom kitu. Ale w sumie teraz myślę, że on już sam wie że go rozszarpią. Gdy już gdzieś w 2013 czy może nawet 2015 roku zgromadzeni wokół niego wyznawcy (którym zaoferował oazy przetrwania gdzieś w afryce) zorientują się w co dali się władować, to myślę że z szanownego pana  naukowca niewiele zostanie. A wszystkim jego wyznawcom i propagatorom bredni o Majach, ukrytych kodach, Nostradamusie i wyssanej z palca fizyce i mechanice ciał niebieskich, pozostanie wstyd. Ogromny. I ciekaw jestem czy będą się jeszcze w stanie przyznać do tego, że w to święcie wierzyli.

I za szarym powtórzę: 22 grudnia 2012 roku będzie pięknym dniem. Dniem obnażenia ludzkiej głupoty.

615

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

A co sądzicie o tych dziwnych głosach ze środka Ziemi słyszanych ostatnio w kilku państwach? Czy może to mieć jakiś związek z 21.12.2012 ?

Ostatnio edytowany przez grepolis (2012-05-24 19:43:39)

616

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

odpowiedź do goscia 'dium", Kazdy ma prawo do wlasnych pogladow, no nie?:)
nie wiem czy geryl ma racje wiem ze gdybys sie z nim zalozyl to on nigdy nie wygra:), no nie:)
co do kataklizmu globalnego w 2012 roku, to moze byc to i prawda.
jesli ktos uwierzyl w wielka wiedze majow to na pewno zastanawial sie nad mozliwoscia ich nie tyle co przepowiedni lecz pewnosci:)
od kilku lat szukam roznych dowodow na poparcie "przepowiedni' majow badx na jej obalenie.
wiemy,ze majowie sadzili ze swiat nasz mial/bedzie 5 swoich wersji:), kazdy z nich (swiat) mial konczyc sie czyms katastroficznym.Ponoc zyjemy w 5 ostatnim w/g ich kalendarza.
Wiec powinny byc slady katastrof przynajmniej z zakonczenia 4 swiata.
skupilem sie na poszukiwaniach w roznych xrodlach i ksiazkach.
wiecie na co natrafilem co jednak sklania mnie ku temu ze cos w tym jednak jest?

Jak myslicie od kiedy antarktyda pokryta jest prawie 2 kilometrowym lodem?
odpowiedx  w/g nauki oficjalnej jest ,ze prawie 1 do 1,5 mln lat:)
ok, ale czemu znaleziono mape antarktydy w 16 wieku pokazujaca dokladnie linie brzegowe tego kontynentu (antarktydy) i to te pod 1,5 kilometrowym lodem!!!
skad zatem ktos wiedzial jak wyglada linia brzegowa tego kontynentu.
zanzaczam ,ze dopiero pod koniec xx wieku za pomoca geosond itp. ustalono te linie brzegowe.
przy porownaniu ,nie było zadnych roznic!!1:)
druga sprawa, przy kopaniu rowu
na syberii natrafiono na mamuta ,ktory w zoladku mial jeszcze calkiem zjadliwy pokarm:) niesamowite jest to ,ze pokarm ktory mial w zoladku to rosliny ze dzisiejszych stref rownikowych!!!!!!!!!!!!!!!
oszacowano wiek mamuta na ponad 11000 lat!!!!
zastanawiam sie co sie takiego stalo wlasnie okolo 11 tys. lat temu!!!
dlaczego mamut nagle zamarzl i to w czasie blyskawicznym!!! bo tresc jego pokarmu nie zdazyla sie jeszcze strawic , czy w tym samym czasie antarktyde pokryly lody i to blyskawicznie?
bo skad zatem dokladna mapa znaleziona w 16 wieku opisujaca jej linie brzegowe?
ile lat ma mapa tego nie ustalono ale zapewne zostala sporzadzona przez kogos kto sobie plywal wokol antarktydy:) moze nawet wtedy kiedy ta czesc ziemi byla w klimacie tropikalnym!!!!
zatem podsumowujac, nie jestem w 100% przekonany ze Geryll moze mie
c racje co do cyklicznych katastrof ktore nawiedzaja ziemie, czy bedzie to w tym roku po raz kolejny? trudne pytanie, ja powiem ze sie troche boje, bo przeszlosc naszej planety na pewno miala z tym do czynienia.
za duzo na naszej ziemi jest rzeczy niewyjasnionych. lecz jesli ktokolwiek sprobuje nie dostosowac sie do oficjalnej nauki jest wysmiewany i ponizany.

5 cykl majow konczy sie faktycznie 21 grudnia tego roku, mam nadzieje ze przetrwamy.

na koniec , troche z innej beczki.
oto link do czegos co mnie zszokowalo i chcialbym poddac to pod dyskusje, czekam zatem na opinie...WARTO ZOBACZYC!!!!!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=uiEcEWAABMc

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

617

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

polecam cykl filmów na youtubie     " antyczni kosmonauci" , równiez znajdziemy tam tezy na ......?:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

618

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Dla minie osobiście koniec już był. Gdy Smuda nie robił zmian. Co prawda wytłumaczył naszym, że piłka jest kulista, a bramka prostokątna, tyle że zapomniał podać jej rozmiarów. Treningi powinien z taśmą mierniczą prowadzić... A co do końca świata - zdanie mam takie: Każdy będzie mieć swoją własną działkę 2x1 metra, tyle że 2m pod ziemią. Śmieszy mnie trochę wiara w przepowiednie majów, Nostradamusa i Ufo. Na poważnie - KONIEC ŚWIATA = KONIEC ROPY

619

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

A ja pod jakimś względem wierze w to, jasne że nikt nie powie (NASA) "tak to prawda".
Przecież gdy by tak powiedzieli to rozpetali by 3 wojne światowa: ludzie zaczeli by kraśc itp. Dziwne troche że na samym początku tego roku od razu oznajmili w wiadomosciach że końca świata nie będzie. Owszem koniec swiata miał już być kilka razy ale teraz to co innego ponieważ jest on oparty o kalendarz majów który się kończy. Pomyślcie koniec jest bliski a NASA trzyma tą wiadomość dla siebie żeby nie wywoływać paniki,
PRZYGOTOWUJCIE SIE KONIEC JEST BLISKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

620

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

i powiem wam też korzystajcie z zycia bo duzo go nie zostało!