41

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Breidak na razie w sondażach 40 procent przeciw niepodległości  Szkoicji30 za reszta albo nie pójdzie na referendum albo nie wie jak zagłosować

42

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

mnowa jak znajdzież czas to osdpowiesz na mije wczorajsze pytania? pozdrawiam

43

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

przepraszam za błedy jeszcze nie przyzwyczaiłem się do tego forum.

44

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ZUS zbankrutował !!!!
Bombardier, 6 lutego, 2013 - 13:56 bankructwo ZUS emeryci Kraj renciści ZUS


WAŻNE!!! czytać, kopiować, ROZPOWSZECHNIAĆ!!!! ZUS ZBANKRUTOWAŁ !!

TVN24 ZDJĘŁO ARTYKUŁ – TUSK WAM TO WYJAŚNI…
KONIEC Z EMERYTURAMI info tvn – TUSK SZYKUJE OŚWIADCZENIE
WITAM OTO NAJBARDZIEJ SZOKUJĄCA INFORMACJA W HISTORII POWOJENNEJ POLSKI !!!!
PODANA NA STRONIE TVN – A POTEM BŁYSKAWICZNIE ZDJĘTA TU LINK
http://kontakt24.tvn.pl/artykul,zus-zbankrutowal...

Wszystkie media milczały, aby nie wzbudzać paniki w całym kraju, jednak słowa Mikołaja Skorupskiego, Rzecznika Prasowego ZUS, nie pozostawiają złudzeń: Naprawdę ciężko mi o tym mówić, bo do końca wierzyłem w rozwiązanie naszych problemów. Jednak teraz jesteśmy pewni Zakład Ubezpieczeń Społecznych nie jest w stanie spłacić długów, które były zasięgane przez dziesiątki lat jego istnienia. Obecnie pracujemy nad możliwie najbardziej łagodna formą zamknięcia, czy też likwidacji ZUS-u. Z przykrością muszę poinformować, że: Od czerwca 2013 roku Polacy, którzy przeszli na emeryturę przed 2008 rokiem będą dostawa swoje emerytury do grudnia 2015 roku włącznie. Wypłaty (bo słowo emerytura już nie istnieje w naszym słowniku) będą niższe o 14,3% niż obecne. Emeryci, którzy przeszli na emeryturę po 2008 roku będą dostawać emerytury do kwietnia 2017 roku włącznie. Różnica wynika z tego, że osoby starsze mają mniejszą szansę na znalezienie alternatywnego źródła dochodu. Jedyne co możemy dla nich zrobić, to wydłużyć czas wypłacania emerytury, aby w miarę możliwości mogli się zabezpieczyć na czas kiedy emerytury przestaną być wypłacane. Skorupski dodaje, że sytuacja do jakiej doprowadzono ZUS nie wynika ze złego zarządzania składkami, ale z błędnego założenia systemowego. Donald Tusk szykuje się właśnie do konferencji prasowej i nie znamy jeszcze jego oficjalnego stanowiska w tej sprawie. Jednak z nieoficjalnych źródeł wiemy, że nie ma żadnego pomysłu na wypłatę jakichkolwiek emerytur do 2023 roku! Po tym czasie zamiast emerytur ma być roczne dofinansowanie w wysokości około 50% kwoty średniej obecnej emerytury. Po rocznym dofinansowaniu byli emeryci mają być pod opieką rodziny, lub publicznych domów spokojnej starości..

Hej media i władzo
LUDZIE JUŻ WIEDZĄ !!!

Źródło: http://nszzsolidarnoscmobilis.blogspot.com/2013/...


prawde powiedziawszyto troszeczke az nazbyt niesamowite ale zaczeło krazyc po sieci wiec wzucam jezeli to prawda to beda zamieszki i rozruchy w Polsce

Coś mi się wydaje że to tylko taka Prowokacja wyjaśnienie ponizej mam nadzieje smile




COŚ JEST NA RZECZY …

Zakład Ubezpieczeń Społecznych, jest jednym z najbardziej znanych urzędów w Polsce. Nie od dziś jednak wiadomo, że ma on spore kłopoty finansowe, jak z resztą wiele podobnych placówek.

Jednak na łamach internetowego wydania wiadomości TVN24, pojawił się artykuł zatytułowany „Tusk wam to wyjaśni…”, niestety nie wiele osób zdążyło zapoznać się z jego treścią, gdyż w szybkim tempie został usunięty.

Internet jest jednak najszybszym źródłem informacji i ci, którzy czytali wiadomości TVN24, spieszą z informowaniem innych obywateli Polski. Jak doniosły polskie media, ZUS ma się ku upadkowi.

Według słów Mikołaja Skorupskiego, Rzecznika Prasowego ZUS, nie mają z czego spłacić długów zaciąganych od wielu lat. Cytując słowa Skorupskiego – „Obecnie pracujemy nad możliwie najbardziej łagodną formą zamknięcia, czy też likwidacji ZUS-u.” Z kolejnych informacji wynika, że od czerwca tego roku, osoby, które przeszły na emeryturę przed 2008r. będą mieli wypłacane świadczenie jedynie do roku 2015, a ci, którzy wiek emerytalny osiągnęli po 2008r, „nacieszą się” emeryturą do 2017r.

Wypłata (ponieważ ZUS rezygnuje z nazwy emerytura), będzie niższa o 14,3% od dotychczasowej. Donald Tusk, podobno planuje w tej sprawie konferencję prasową, jednak jak mówi rzecznik prasowy, nie zna zdania premiera. Jedyne co wie, to fakt, iż nie ma pomysłu na organizacje pieniędzy na emerytury, aż do 2023r. Zamiast miesięcznego świadczenia, dla każdego emeryta planowane jest roczne dofinansowanie w wysokości połowy dzisiejszej średniej emerytury. Natomiast, po rocznej zapomodze, seniorzy będą musieli liczyć, albo na rodzinę, albo na publiczne domy opieki. Zaznaczamy jednak, że TVN24, usunął bardzo szybko tą informację, nie podając wyraźnej przyczyny czy sprostowania w wyniku ewentualnej pomyłki. Jaka jest prawda na temat bankructwa ZUSu, zobaczymy z czasem.

http://www.mojecoventry.pl/index.php?mo … mp;id=1762

Michał SKORUPSKI nie jest Rzecznikiem Prasowym ZUS!!!

Dlaczego więc media -np. TVN 24 podają błędne info?

Informacja miała trafić do mediów i trafiła …to taki zaczyn pod przygotowywanie społeczeństwa do krachu ZUS

TUTAJ dementi ….

Szczegóły odnośnie upadłości ZUSU! Już znane
Napisany Styczeń 28, 2013 przez Kacper Bisanz Skomentuj!

Po zrobiło się zamieszanie i bardzo dobrze.
Oczywistym faktem jest to, że ZUS jeszcze nie upadł.
Całe szczęście, bo nie chciałbym utrzymywać np. mojej babci.
Notka była 3-godzinną prowokacją internetową.

Dlatego na wstępnie PRZEPRASZAM za tak agresywny i chamski zabieg.
Jakby ktoś przeczytał całą stronę, to zobaczyłby stopkę, która mówi o fikcji literackiej .
Zresztą dane rzecznika też nie były prawdziwe, a „Gazeta Wyborcza” napisana przez „zero”, zamiast „o”.
Tak więc wszystko aby dobrze zinterpretować wpis było podane na stronie.

Zostałem wyzwany od debili, kłamców i trolli i bardzo dobrze – to oznacza, że wpis wywołał emocje.
Czy tylko to było jego celem? Nie, właściwie cel był kompletnie inny.

Otóż żaden ekonomista nie jest w stanie podać jakichkolwiek liczb, czy planów, które pokazałby, że ZUS ma szansę na przeżycie.

To oznacza ni mniej, ni więcej, jak to, że mój poprzedni wpis, kiedyś faktycznie w podobnej formie będzie na tym blogu i tysiącach innych stron – tym razem na serio. Nie wiem czy to będzie za 5, czy 15 lat, ale to jest pewne i jestem w stanie założyć się o cokolwiek na piśmie (piszcie maile:))

Wpis miał jeden cel – skłonić wiele osób do myślenia: „I co ja teraz zrobię?”.

Radzę już dziś o tym pomyśleć, bo to może uratować Twoją finansową przyszłość i komfort życia w podeszłym wieku.

Tym, którym ciśnienie nie podeszło do góry – przepraszam. Mam nadzieję, że nikt nie dostał zawału.

Cokolwiek by myśleć o formie prowokacji, na pewno warto pomyśleć o swojej przyszłości i nie tylko o tym co jest tu i teraz, ale o tym co będzie za parę lat.

http://www.bisanz.pl/2013/01/28/szczego … juz-znane/

Ostatnio edytowany przez Breidak (2013-02-11 16:18:37)

45

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Posty dotyczące abdykacji Benedykta XVI przeniosłem do osobnego tematu, aby nie zrobił się zbyt duży bałagan: http://koniecswiata.info/forum/topic/23 … -papiezem/

46

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Choler jasna - od tych nowosci w ostatnich 2 miesiacach czlowiek jakiejs paranoi dostanie.
Ledwo ochlonie po jednej a t juz bummmmm nowa.
Jeszcze troszke i nic nas nie bedzie ani przerazac ani szokowac.

47

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Breidak napisał/a:

ZUS zbankrutował !!!!
Bombardier, 6 lutego, 2013 - 13:56 bankructwo ZUS emeryci Kraj renciści ZUS

Proponuję założyć nowy temat o bankructwie ZUSu. Wydaje mi się, że prowadzenie równolegle kilku dyskusji w jednym temacie na forum to nie jest najlepszy pomysł -- może doprowadzić do chaosu (szczególnie w oczach "nowej" osoby, która wchodzi pierwszy raz i wcześniej nie śledziła wszystkich postów).

Co o tym myślicie? Może mi się tylko wydaje? ;-)

48

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

administrator napisał/a:
Breidak napisał/a:

ZUS zbankrutował !!!!
Bombardier, 6 lutego, 2013 - 13:56 bankructwo ZUS emeryci Kraj renciści ZUS

Proponuję założyć nowy temat o bankructwie ZUSu. Wydaje mi się, że prowadzenie równolegle kilku dyskusji w jednym temacie na forum to nie jest najlepszy pomysł -- może doprowadzić do chaosu (szczególnie w oczach "nowej" osoby, która wchodzi pierwszy raz i wcześniej nie śledziła wszystkich postów).

Co o tym myślicie? Może mi się tylko wydaje? ;-)

Niema sensu zakładać osobnych tematów dla każdej ciekawostki bo zrobi sie taki bałagan nowych tematów że niebedzie można tego ogarnąc
Pzdrawiam

49

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

OK. W takim razie dla "małych ciekawostek" nie zakładamy nowych tematów.
Dla większych dyskusji (np. nowy papież), nadal myślę, że to lepsze rozwiązanie. Chyba, że mnie przekonacie, że jest inaczej...  :-)

50

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

witam ja myślę że bankructwo ZUS czy rezygnacja papieża idealnie wpisuje się w przepowiednie XXI wieku.

51

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja sadze ,ze wszystkie zmiany , ktore zachodza na bierzaco w swiecie i naszym kraju i  ktore omawiamy zgodnie z przyplywem nowych informacji moga zostac w jednym watku. Sa one skladowymi ,ktore przyczyniaja sie do tworzenia historii.

Sa przyczyna a o konsekwencjach dopiero sie dowemy.
Owe konsekwencje staramy sie przewidziec wspierajac sie przepowiedniami i wizjami znanych wizjonerow.

Sadze wiec , ze dyskusja nadal jest w temacie.

Ponad to omawiane sa tez ruchy innych krajow, ataki militarne , decyzje politykow, zagadnienia z kosmologii , zmiany klimatyczne itd - wszystkie przeciez w kontekscie przepowiedni NOSTRADAMUSA plus osobiste przemyslenia.

Dla mnie teorie spiskowe, Nwo i Iluminci to inna bajka choc tez nawiazalam do niej w jednej z wypowiedzi w poprzednich dyskusjach.

Utrzymuje wiec ,ze jesli dany temat chcemy rozwijac sam w sobie to powinien znalezc sie w innym watku. Jesli natomiast jest utrzymany w kontekscie skutkow dla swiata oraz jego analizy w swietle przepowiedni to powinien pozostac tu.

Ostatnio edytowany przez mnowa (2013-02-11 16:17:36)

52

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mnowa czy napisałaś odpowiedż w temacie teorie spiskowe? pozdrawiam

53

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tak smile.
Czekam na Twoja.

54

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bylabym takze za tym aby stworzyc nowy temat w naszym watku pt - Przepowiednie dla Polski.
Caly referat na ten temat stworzyl Atraktor i fajnie byloby to zebrac do kupy w jednym miejscu tak,zeby fatycznie przepowednie dotyczace naszego kraju byly widoczne na pierwszy rzut oka.

55

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jusz odpowiedziałem w temacie  Teorie spiskowe

56

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nic nie stoi na przeszkodzie, wystarczy namówić Atraktora :-)

57

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Trzeba go najpierw zlapac. smile

58

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor na pewno porze tą propozycję

59

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

poprze jak długo używam klawiatury to zaczynają się mi mieszac litery wolno piszę

60

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Breidak z tym ubezpieczeniem to jakas prowokacja, ktora zostala wymyslona jakies pol roku na facebooku.