141

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moze umarl - pisal, ze jest stary.

142

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

przeliczyłem dni pontyfikatu bez 2 dni przestępczych w czasie pontyfikatu to zgadnijcie ile to dni
2870= 2+8 +7=10 i 7 po francusku to 17.Będzie sprawował urząd 17. Czy nie tak napisano
Mogłem się pomylić bo jestem bardzo zmęczony.Nie wiem czy wyprodukowanie pieczęci i pierścienia rybaka nie trwa okoł 2 dni jak tak. To pierwsze dokumenty ,czyli rzeczywiście zacznie rządzić państwem to dokładnie 2870 dni
Dobranoc.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-02-13 21:49:57)

143

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

III antychryst prawdopodobnie urodził się w1999 roku,tak więc jeszcze jest dzieckiem,a to oznacza że Taliban tak szybko nie powstanie.Wojna może dopiero wybuchnąć w roku2030. 2030-17=2013. Pozdrawiam.

144

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ciekawe dlaczego nagle kraje zaczęły ściągać swoje zasoby złota z obcych państw.http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/zloto_odplywa_z_usa,p2128485215

145

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jaro 13 napisał/a:

Ciekawe dlaczego nagle kraje zaczęły ściągać swoje zasoby złota z obcych państw.http://www.prisonplanet.pl/ekonomia/zloto_odplywa_z_usa,p2128485215


Być może rząd USA, pożycza sobie cudze złoto np. podmieniając 100% sztaby na pozłacane z tańszym wsadem??? Trzeba jakoś finansować $bn deficyt i działania zbrojne na świecie. Można utracić zaufanie do takiego bankiera, a kłócić się z uzbrojonym drabem niebezpiecznie. To jak całować lwa w d#!pę - niebezpieczeństwo duże, a przyjemność w sumie niewielka.

ERGO ratują co się da i co jeszcze zostało.

Ostatnio edytowany przez Beengood (2013-02-14 00:57:24)

146

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mahdi ma stracić oko właśniew dzieciństwie czyli wynika że teraz spokojie sobie żyje w Bagdadzie...

147

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jaro 13 napisał/a:

III antychryst prawdopodobnie urodził się w1999 roku.

Skad te przypuszczenia?

148

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Centuria X 72-

Rok 1999 siódmy miesiąc,
Z nieba nadejdzie wielki Władca Terroru,
Wskrzesi wielkiego Króla mongołów,
Przed i po Marsie by panować szczęśliwie.                                                                                                                              10,76-W roku 1999 w siódmym miesiącu,
Na niebie pojawi się król przestrachu,
Wskrzesi wielkiego króla z Angouleme,
Przed i po wojnie światowej panować będzie, zgodnie ze swoim korzystnym horoskopem

149

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dekada superterroryzmu jeszcze się nie zaczeła arabska Wiosna to dopiero rozgrzewka

150

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mahdi ma teraz 14 lat więc za kilka lat może dopiero zacząć działalność polityczną i zacząć karieręw skrajnym Islamie

151

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

wszystko ma się zacząć gdy mu umrze bogata matka o oddziedziczy po niej pieniądze jaro jak myślisz kiedy zacznie działalność terrorystycznąw w organizacjachw skrajnie  islamskich i kiedy przeniesie się do gór Azji jak pisał Nootsradamus Na pograniczu Pakistańsko Afgańskim ?

152

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

myśle że Atraktor po abdykacji papieża analizuje teksty po polsku i szuuka francuskich tekstów. i Przelicza daty.

153

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

W tekscie nie ma napisane, ze w tym roku urodzi sie Mahdi.
W ogole ta data to jakas sciema, nikt nie powidzial, ze ona musi byc synchronizowana z naszym kalendarzem.
I po trzecie, watpie by od tak Nostradamus podal se date - pewnie jest zaszyfrowana.

154

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Cytuje ponownie:
"........Przedstawiam różne tłumaczenia znanego czterowiersza Nostradamusa dotyczącego szczególnego
wydarzenia w roku 1999 zgodnie z obowiązującym kalendarzem juliańskim (Juliusza Cezara) -obecny gregoriański jest przesunięty o około miesiąc zgodnie z papieską reformą Grzegorza.
Autor Aleksander N Centurio – tłumaczenie z języka niemieckiego Ewa Jurczyk.
Wydano w języku niemieckim w roku 1973 – numeracja tłumacza Alexandra N. Centurio:
10, 76
W roku 1999 w siódmym miesiącu,
Na niebie pojawi się król przestrachu,
Wskrzesi wielkiego króla z Angouleme,
Przed i po wojnie światowej panować będzie, zgodnie ze swoim korzystnym horoskopem.
Uwaga!
W 1999 roku w miesiącu ósmym (kalendarza gregoriańskiego), czyli w sierpniu nad Francją i
Południową Europą było pełne zaćmienie Słońca, w Polsce było częściowe, a Angouleme to miasto,
w którym koronowali się królowie Francji.
Centurio uważa, że w tym dniu urodzi się Henryk V Szczęśliwy (wielki Selin – Pogromca
półksiężyca), który odmieni losy III wojny i pokona muzułmanów. Po wojnie będzie panował jako
Król i Władca absolutny nad Zachodnią Europą. Proszę też zwrócić uwagę na dość długi tekst (ale
w polskim języku) ostatniej linijki czterowiersza.
Autor Andy Collins – tłumaczenie z języka angielskiego – tłumaczenie oficyna wydawnicza Rytm.
Pierwsze dostępne wydanie rok 1997:
Centuria X 72
Rok 1999 siódmy miesiąc,
Z nieba nadejdzie wielki Władca Terroru,
Wskrzesi wielkiego Króla mongołów,
Przed i po Marsie by panować szczęśliwie.
A więc uwaga: temu tłumaczowi chodzi o to, że narodzi się nie król Francji, a władca Mongołów,
który od tego roku wprowadzi terror, a Angouleme w starofrancuskim odpowiednio zapisanym
oznacza też Mongolię – są też inne różnice.
Jest w sumie 14 różnych tłumaczeń (znanych mi) tego czterowiersza – w tym moje z roku 1984:
Persage X 72, 12
W roku 1999 w ósmym miesiącu,
Zaćmienie spowoduje przyjście nowych czasów,
W dawnym królestwie Mongołów,
Będzie rządził potwór przed i po III wojnie.
Uwaga!
Za czasów Nostradamusa do Mongołów należały dzisiejsze: Pakistan, Afganistan, Irak, Iran, cała
Syberia itd...."

155

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Jestem tutaj i wierzcie mi,że będę tu pisał.
Sprawy powypadkowe zajęły mi jednak więcej czasu niż myślałem,a do tego jeszcze zachorowała mi żona.
Z tekstami M Nostradamusa nie jest  taka prosta sprawa jak już i ja i wielu innych w tym Arteuza niejednokrotnie pisaliśmy.
Peter Lemesurier zostawił tak jak i inni badacze często zmieniali swoje tłumaczenia centurii Nostradamusa-ja podałem jego ostatnie tłumaczenie.
Proszę też uważać na tzw:teksty francuskie,które jakoby są autentyczne-to nie zawsze jest prawdą.
Jutro m będę miał więcej czasu więc szeroko się na te tematy wypowiem.
Być może coś napiszę jeszcze dzisiaj.

Pozdrawiam

Atraktor

156

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przepraszam za błędy-ale piszę dosłownie w ostatniej chwili przed wyjściem z domu.

Pozdrawiam

157

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Dmox,Nostradamus przewidział rozpad ZSRR po 73 latach 1917+73=1990.Przewidział także koniec Izraela po 76 latach 1945+76=2021,myślę więc że działalność islamistów zacznie się grubo przed tą datą.  l

158

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ale historia ostatno przyszpieszyła Francja żeby Indie były stałym członkie  Rady bezpieczeństwa ONZ na onecie piszą! Notsradamus pisał że będzie 10 członkow rady obecnie jest 5! Potem starzy członkowie zrozumieją swój błądbo nowi członkowie będą paraliżować pracę. Na pewno Brazylia Niemcy i RPA też będą chciały potem dolączyć do rady jako stali członkowie

159

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

mam prośbę możecie ten fragment o powiększeniu i paraluiżu Rady ONZ napisać dziękuje pozdrawiam

160

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Znalazłem trochę czasu,więc zaczynam.
Na wstępie przypominam,że Michel Nostradamus interesował się również matematyką!
A więc zapewne interesował się również liczbą:”17”,która jest tak zwaną liczbą Fermata.
W roku 1640 Pierre de Fermat opisał właściwości liczby pierwszej do swojego przyjaciela,są to bardzo intrygujące wyliczenia!!!
Ten francuski matematyk żył w siedemnastym wieku(urodził się w 1601 roku)i to on zbadał właściwości tej liczby i ją matematycznie opisał!!!
Dlatego też tę  liczbę(17)nazywamy liczbą;”Fermata”!!!
A oto przykładowo:

F0=2 do potęgi 1+1=3
F1=2 do potęgi 2+1=5
F2=2 do potęgi 4+1=17
F3=2 do potęgi 8+1=257

Co z tego wynika;

A no: w/g T Pepina.

liczba F2=17
zatem ;m=8
więc:3 do potęgi 8+1=6562

6562/17=386!!!

Proszę  zwrócić uwagę na występujących tu wiele ciekawych liczb!

A więc liczby;5(5 letnia przyszła kadencja!)
Liczba;8 pontyfikat Benedykta XVI!
Liczba ;17(fermata) możliwe ,że 95 letni papież Benedykt będzie jeszcze żył,np;w klasztorze już jako nie papież kiedy zostanie ogłoszona kadencyjność przyszłych wg mnie już jako ostatnich papieży!
Liczba 6562 również może mieć jakieś znaczenie np. wg kalendarza żydowskiego liczonego od tak zwanego stworzenia świata,obecnie trwa rok 5773,a wg miesiąca;Nisan;marzec/kwiecień ma się zacząć rok;5774.
Liczba386 jest również bardzo ważna może ona dotyczyć wybuchu i trwania III Wojny Światowej,bo jeżeli od  roku 2021 odejmiemy 386 lat to będziemy mieli rok;1635 ,a więc bardzo ciekawych i intrygujących rządów papieża Urbana VIII i Wojny 30 letniej pomiędzy katolikami i protestantami!
Jak wiemy M Nostradamus pisał również o wielu naukowych i technicznych odkryciach,ba!podawał również autentyczne,lub bardo podobne nazwiska odkrywców!
Czy mógł więc zaznaczyć w swoich centuriach przyszłe odkrycie(w następnym wieku)Fermata i jego liczbę 17 robiąc powiązania ze straszną przyszłą wojną trzydziestoletnią i pontyfikatem Urbana XVIII !
Czy M Nostradamus w swoich przepowiedniach w sposób”JANUSOWY”powiązał straszną europejską wojnę 30-letnią(wyginęło ponad połowę ludności Europy!) z wieku XVII z III Wojną Światową również straszną pomiędzy Islamem i CHRZEŚCIJAŃSTWEM w wieku XXI!?
Wg mnie przepowiedniami M Nostradamusa nie powinni zajmować się laicy!
O tym i wielu innych sprawach jutro!
Przemyślcie to!
Pozdrawiam;
Atraktor