201

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Włoski kardynał Sepe jest z Kampanii.

202

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

od wczoraj nie moge wejsc na stronę zalożonom przez Arteuze na GP KIEDY WYBUCHNIE III WŚ.

203

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ja też nie mogę wejść na tę stronę

204

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Atraktor'a
Czy moge twoje posty zwiazane interpretacja wierszy Nostradamusa skopiowac na forum paranormalne.pl?
Od dwoch lat jest tam aktywny temat, glownie z objasnieniami Arteuzy, ale ty wprowadzasz nowe informacje, wiec tym bardziej sie to przyda.

Ostatnio edytowany przez Irbis (2013-02-16 13:10:42)

205

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wiesz jezeli uważasz ze to wypociny Atraktora to też sie popoć i go nieproś bo go prosisz a wygląda jak byś mu ubliżał poniżające naprawde wygląda na to że poprosić tez trzeba umiec co za młodziez jest w dzisiejszych czasach!!!

206

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do admina, zaczyna się trolowanie jak na forum GP, proszę usuwać prostactwo typu Irbis

207

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja też nie mogę wejść na forum GP-http://www.gazetaprawna.pl/forum/viewtopic.php?f=6&t=47796&st=0&sk=t&sd=a

208

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze nie dawno przypomniałem sobie że kika lat temu czytałem artykuł w jednej gazecie o niemieckim polityku CDU który ma arystokratyczne korenie...pochodzi z Bawarii... ma ambicje by mieć wpływ na niemiecki rząd chce zostać kanclerzem ale miał kilka afer które mu utrudniają powrót do berlińskiej polityki...jak pisał Notsradamus niemiecki cesarz z lini Bawari cz pan zdaiem to dobry kandydat na cesarza Niemiec niepamiętam jego nazwiska może pan znajdzie jego danew  internecie i czy Austria zostanie ponownie przyłączona do Niemiec. I  uważam że to co pan pisze to nie są wypociny pozdrawiam

209

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Breidak napisał/a:

Wiesz jezeli uważasz ze to wypociny Atraktora to też sie popoć i go nieproś bo go prosisz a wygląda jak byś mu ubliżał poniżające naprawde wygląda na to że poprosić tez trzeba umiec co za młodziez jest w dzisiejszych czasach!!!

Nikogo nie chcialem obrazic, a bez zgody autora nie mam zamiaru kopiowac postow.

@down
Przepraszam, nie wiedzialem, juz zmienilem.

Ostatnio edytowany przez Irbis (2013-02-16 13:11:43)

210

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Irbis - byc moze nie zdajesz sobie sprawy ale slowo "wypociny" oznacza marny owoc czyichs dzialan i to w wyniku braku umiejetnosci.
Takie "wypociny" to generalnie "gow..no warta praca".

Synonim słowa wypociny:
fuszerka, kicz, lichota, miernota, ramota, szmira, tandeta, słabizna


Mysle ,ze powinno to slowo zostac podmienione bo brzmi obrazliwie smile
Zakladam ,ze nie bylo uzyte przez Ciebie w zlej mierze a raczej bez zastanowienia.

Ostatnio edytowany przez mnowa (2013-02-16 13:09:37)

211

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Św. Hildegarda (1098-1179) mniszka benedyktyńska. Papież Benedykt XVI ogłosił ją w 2012 roku Doktorem Kościoła przez co stała się jedną z czterech kobiet które są Doktorem Kościoła. Wizjonerka, mistyczka, i uzdrowicielka, reformatorka religijna.

Z wizji jedenastej i dwunastej trzeciej księgi

Jednak szalony morderca, to znaczy Syn Zatracenia, przybędzie w najbliższym czasie – jak dzień, który kończy się gdy zachodzi słońce, to znaczy gdy ostateczny czas się wypełnia, a świat traci swoją siłę. Moi wierzący, słuchajcie zatem tego świadectwa, pobożnie zrozumcie je dla waszego bezpieczeństwa, aby gwałtownie nie przyszedł do was nieświadomych ten strach niszczyciela i nie przywiódł was do upadku w niewierności i do waszej zguby. Dlatego też, pouczeni napomnieniami pełnymi wiary, uzbrójcie się i przygotujcie do bardzo zajadłej walki. Gdy zaś nastanie ten czas, w którym ów najbardziej niegodziwy zwodziciel ukaże się w strasznej formie, matka, która wydała na świat tego kłamcę, wyrzuci go. Ona od swego dzieciństwa od wieku młodzieńczego żywiona była diabelskimi sztukami na pustyni odrzucenia, między niegodziwymi ludźmi. Jej rodzice nie wiedzieli, że się tam znajduje, nie poznali też ludzi, z którymi przebywała. Diabeł namówił ją, by tam się udała, i w tym miejscu, zgodnie ze swoją wolą, pozostawił. Zwiódł ją, że jest świętym aniołem. Z tego też względu odłącza się ona od ludzi, aby łatwiej mogła się ukryć. Właśnie dlatego w tajemnicy połączyła się z pewnymi ludźmi, ale nie jest ich wielu, w najbardziej niegodziwym i bezprawnym nierządzie. Z nimi również skalała się w tak niegodziwej gorliwości, jakby to anioł święty rozkazał jej, by wykonywał to w grzesznym zapale. I tak oto w najgorętszej żarliwości nierządu poczęła Syna Zatracenia, nieświadoma, z nasienia którego mężczyzny został poczęty. Jednak Lucyfer, to znaczy Dawny Wąż, ucieszył się z tej obrzydliwości, na Mocy mojego słusznego przyzwolenia skaził to połączenie swymi sztukami i ze wszystkich swych sił posiadł je w łonie swej matki.  W ten zaś sposób ów niszczyciel wyszedł z łona swej matki z duchem w całości wypełnionym przez Diabła. Stąd matka otwarcie mówi głupiemu i nierozsądnemu ludowi, Że nie ma męża i nie zna ojca swego dziecka. Natomiast o nierządzie, którego się dopuszczała, mówi, że jest święty, z tego powodu lud również uważa i nazywa go świętym.  W ten  właśnie sposób Syn Zatracenia wyrósł dzięki diabelskim sztukom ( patrz 1 Tes 2-3)  i osiągnął pełnię wieku, nieustannie unikając znanego sobie ludu

Urywek z książki pt. Antychryst i koniec świata” wydawnictwo benedyktynów w Tyńcu.

Św. Hildegarda miała tez wizje dotyczące “papiestwa w ciągu ostatnich dni”. Tak pisała O ostatnim papieżu i Antychryście:

“Muzułmanin nawróci się  i zostanie kapłanem, biskupem i kardynałem, a gdy nowy papież zostanie wybrany (bezpośrednio przed ujawnieniem Antychrysta), to zostanie zabity z zazdrości zanim papież obejmie tron, gdyż on chce zostać papieżem. Gdy kardynałowie wybierają kolejnego papieża, a będzie nim ów  kardynał tzw. antypapież  to

2/3 chrześcijan pójdzie za nim. On i Antychryst pochodzących z plemion dzieci Izraela. “
http://dzieckonmp.wordpress.com/

212

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pierwsze z listopada 2010 r. ( pierwszy miesiąc objawień)

Orędzie nr 22 z serii Ostrzeżenie

Otrzymano piątek, 26 listopad 2010, godz.3.00

Znaki

Nie łódź się, zmiany się szykują i niedługo będzie tyle znaków, że tylko nieliczni na tej ziemi ich nie dostrzegą. Znaki o których mówię, jak te, które są podawane przez moją ukochaną Matkę wizjonerom w Europie. Wielu ludzi, którzy otwierają swoje umysły i uwalniają swoje spętane dusze zrozumieją, że te przekazy pochodzą z Niebios. Kiedy Moje dzieci ujrzą cudowne znaki, które będą widoczne, zrozumieją prawdę.

Nie zwracaj uwagi na pogardę, wyśmiewanie i nienawiść, jaka powstanie gdy ludzie będą czytać treść tego rękopisu. To samo spotkało moich apostołów, którzy ,dzięki darom Ducha Św. prowadzili swoją działalność. Ty także, Moja córko otrzymujesz ten dar. Nigdy go nie odrzucaj ani nie wątp w to. To jest realne i ty to teraz wiesz. Twe wątpliwości w końcu zaczęły  maleć.

Tak jak powiedziałem, ześlę ci pomoc. Moja obietnica zaczyna się teraz ujawniać. Ukażę Ci także przyszłe wydarzenia, które musisz ujawnić wszystkim, także niewierzącym. Nie ma znaczenia, że na początku nie uwierzą. Jak tylko wydarzenia zaczną się dziać, nie będą mieli innego wyjścia jak tylko przyznać rację.

Plan zaaranżowania wojny

Jest podstępny plan, już realizowany przez światowe siły, plan wywołania wojny w celu zmniejszenia światowej populacji. Módl się, proś o zmniejszenie poziomu szkód, jakie ci źli ludzie chcą spowodować na Ziemi. Ich niemądra lojalność wobec oszusta powoduje, że poprzez szatańskie moce jakie otrzymują będąc pod jego wpływem, są zdeterminowani aby przeprowadzić swój plan za wszelką cenę.

Plany usunięcia Papieża Benedykta

Także są w toku plany przejęcia kontroli nad kościołami  i różnymi wyznaniami, łącznie z Kościołem katolickim. Mój Papież, mój ukochany Benedykt jest otoczony przez tych, którzy planują jego upadek. Inni światowi przywódcy, nieświadomi ukrytych sił w ich własnych szeregach też mają być wzięci na cel i kilku z nich ma być obalonych.

Moje dzieci, obudźcie się i walczcie. To jest bardzo realna wojna, niepodobna do żadnej widzianej na ziemi. To jest wojna o ciebie, o każde z Moich dzieci. Ty jesteś celem. Problem w tym, że nie widzisz przeciwnika. Ci tchórze nie mają odwagi aby się otwarcie ujawnić.

Potajemne spotkania

Mający obsesję na punkcie siebie samych, spotykają się potajemnie, żyjąc wśród was. Są rozsiani we wszystkich warstwach społecznych. Znajdziesz ich nie tylko na rządowych korytarzach, ale także w wymiarze sprawiedliwości, policji, świecie biznesu, edukacji i wojsku.

Nigdy nie pozwól tym ludziom dyktować ci jak się masz modlić. Obserwuj jak będą próbować kierować twoim życiem i zacznij się przygotowywać na to co idzie za nimi.

Ostrzeżenie przed globalnymi szczepieniami

Po pierwsze módlcie się we wspólnotach. Módlcie się za tych, którzy są gorliwymi pomocnikami Szatana. Modlitwa pomoże zażegnać niektóre z tych katastrof. Strzeżcie się tych okropności, które będą chcieli narzucić poprzez szczepienia. Nie ufajcie żadnym nagłym inicjatywom powszechnego szczepienia, będzie się wydawać, że intencja ich wprowadzenia to współczucie i litość. Miejcie się na baczności. Państwa będą ze sobą w zmowie, aby kontrolować jak największą liczbę ludzi.

Magazynowana żywność

Nie polegajcie na dostawcach żywności. Przygotowujcie pożywienie teraz na przyszłość. Zacznijcie teraz zbierać i sadzić każdy dla siebie. Magazynujcie żywność jak gdyby miała nadejść wojna. Ci którzy tak uczynią, będą mieć czyste sumienie. Modlitwa i ofiara umocnią wasze dusze i ocalą was przed złymi ludźmi i ich wpływami. Nigdy nie pozwólcie im kontrolować waszych umysłów lub przekonań poprzez narzucanie czy wprowadzanie praw, mających na celu zniszczenie rodziny. Będą usiłować podzielić rodziny poprzez zachęcanie do rozwodów i wyzwolenia seksualnego  oraz wyzwolenia od religii.

Morderstwo światowych liderów

Będą podsycać nienawiść między narodami, mordować przywódców poprzez skryte zabójstwa i zabierać ludziom wolność poprzez zmuszanie ich do zawierzenia ich dyktaturze.

Gniew Boży zostanie wkrótce ukazany, bo nie będzie On tolerować dłużej ich niegodziwości, chyba, że ci ludzie, podążający za tymi szatańskimi organizacjami odwrócą się od tego zła. Módlcie się za nich.

Bądźcie ostrożni, baczcie na ludzi w swoich krajach, na których głosujecie. Zwróćcie uwagę na słowa w jakich się wam przedstawiają. Słuchajcie tych, którzy próbują was ostrzegać. Usilnie pragnę abyście się modlili za tych, którzy tak nie czynią, aby się nawrócili i też mogli być uratowani.

Te wydarzenia o których mówię zaczną się dziać wkrótce. Trzymajcie się razem, miejcie w pogotowiu wasze własne dostawy jedzenia, uprawiajcie wasze własne warzywa i inne potrzebne do życia składniki. To jest wojna przeciwko wam ,ale nie będzie tak wyglądać. Bądźcie czujni.

Kościoły będą zamykane

Tym wszystkim, którzy zbierają się na odwagę i wracają do Kościoła mówię, aby się nie bali modlić i okazywać swojej wiary otwarcie. Dla tych, którzy lekceważą Mój Kościół: kiedy tylko ten dar, który służy wam do otwartego wyznawania wiary zostanie wam zabrany, wtedy w końcu prawda zstąpi na was. I to spowoduje w was złość.

Moja córko, powiedz Moim ludziom, żeby się nie trwożyli. Moi naśladowcy będą ocaleni i uniesieni ze Mną na obłoki, aby oczekiwać nowego Raju na ziemi. Będą się radować Moim Nowym Rajem i ponownie się połączą ze swoimi rodzinami w Życiu Wiecznym. Muszą pozostać silni, modlić się i okazywać miłość jeden drugiemu. Módlcie się, módlcie się zwłaszcza za zagubione, oszukane dusze, które nie mają pojęcia jak ich obecne zachowanie wpływa na ich przyszłość w następnym życiu.

Dusze letnie

Módlcie się także za Moje pozostałe dzieci, te o obojętnych duszach. Oni muszą powrócić do Mnie. Dzieci, dla wzajemnej miłości nie wahajcie się ostrzegać tych ludzi i mówić im o prawdzie. Pokażcie im znaczenie modlitwy  poprzez świadectwo, tak aby i oni nie byli zgubieni.

Bądźcie mocni. Nigdy nie poddajcie się armii Kusiciela. Nigdy. Walczcie o to, w co wierzycie. Chrońcie swoje rodziny. Wróćcie do Mnie. Proście o Moje Boskie Miłosierdzie każdego dnia. Chrześcijanie, módlcie się na Różańcu. Pozwólcie Mojej Matce przyprowadzić  się do Mnie poprzez Jej  wstawiennictwo.

Moje dzieci. Płaczę nad wami wszystkimi i potrzebuję moich naśladowców, aby się zjednoczyli ze Mną przeciwko Złu. Waszą odpowiedzią niech będzie modlitwa.

Wasz ukochany Zbawiciel Jezus Chrystushttp://dzieckonmp.wordpress.com/category/wielki-ucisk-2/

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-02-16 14:06:33)

213

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Św. Hildegarda napisała ,że przed objęciem Tron Piotrowego ma zostać zamordowany,może dla tego  tak pogmatwane z tym ostatnim papieżem .Niby jeden a dwóch po Benedykcie XVI. Kolejna sprawa podpisanie haniebnego traktatu z Machdim. Bo kto jak nie taki człowiek może podpisać traktat z Synem Zatracenia.No i miejsce naridzin Antychrysta czy nie pasuje do Mahdiego?

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-02-16 14:17:52)

214

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wczoraj w Warszawie powstały cztery konsorcja zadaniowe, które chcą opracować dla polskich sił zbrojnych bojowy wóz piechoty, czołg podstawowy, kołowy transporter opancerzony i wóz zabezpieczenia inżynieryjnego, a także przeprowadzić polonizację czołgów Leopard 2A4.


Najbardziej zaawansowane przygotowania dotyczą przetargu na modernizację Leopardów 2A4. Pozostałe przedsięwzięcia programu pancernego mają na razie mniejsze szanse realizacji. Powołanie konsorcjów przemysłowych powinno jednak pozytywnie wpłynąć na ewentualne decyzje resortu obrony / Zdjęcie: MON

Konsorcja powstały w oparciu o Hutę Stalowa Wola, gliwicki Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM, Zakłady Mechaniczne Bumar-Łabędy, Wojskowe Zakłady Mechaniczne z Siemianowic Śląskich, poznańskie Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne, dęblińskie Wojskowe Zakłady Inżynieryjne, Wojskowy Instytut Techniki Pancernej i Samochodowej – Instytut Badawczy z Sulejówka oraz Wojskowe Zakłady Elektroniczne z Zielonki.

Celem zawiązanych konsorcjów jest wspólne przygotowanie i złożenie ofert do Inspektoratu Uzbrojenia (IU) lub Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBiR) na wykonanie prac projektowych i badawczo-rozwojowych, związanych w wymienionymi czterema klasami pojazdów wojskowych. W dalszej perspektywie mają realizować ewentualne zlecenia MON dotyczące ich produkcji seryjnej.

Każdy z wymienionych produktów, będzie opracowywany przez wybraną grupę przedsiębiorstw pod kierunkiem lidera konsorcjum. W przypadku bwp będzie to HSW, czołgu: Bumar-Łabędy, transportera: WZM i wozu zabezpieczenia inżynieryjnego: WZInż.

Jedynie przy polonizacji Leopardów zawiązane konsorcjum składa się wyłącznie ze spółek Grupy Bumar. Liderem są ZM Bumar-Łabędy, które będą współpracowały z OBRUM Gliwice oraz warszawską spółką Bumar. Strategicznym partnerem jest niemiecka Krauss-Maffei Wegmann.

Konsorcja mają charakter zamknięty, zaś jego członkowie dopuszczają możliwość wykluczenia ze swojego grona przedsiębiorstw, które nie wykonają obowiązków wskazanych w podpisanych umowach.

Zakresu prac dla poszczególnych spółek nie ujawniono. Według nieoficjalnych informacji, podział zadań jest dopiero opracowywany.
http://www.altair.com.pl/news/view?news_id=9699

Jak przed IIWŚ zbrojeniówka i MON chcą polskie technologie,a nie licencje .Tylko własne technologie pozwalają unowocześniać i modernizować produkt i kontrolować jego rozwój. Z tym transporterem to wielka ściema. Kupiliśmy rosomaki ale bez licencji na produkcje i własną modernizację z tego co gdzieś czytałem to w tym roku kończy się umowa licencyjna. Oj ładny mamy b...rdel ,ale ten co podpisywał umowe zginoł w lesie pod Smoleńskiem
Proszę poczytać troszkę historii to zobaczycie ,że sytuacja jest bardzo bardzo podobna jak przed IIWŚ.
1 wielu Polaków wyjechało za chlebem
2 rządy  i sejm to wielki cyrk
3 modernizacja armii,
Oby zdążyli ją zmodernizować,a nie jak przed IIWŚ plany i projekty dorównujące i niejednokrotnie przewyższające to co posiadali sąsiedzi. Tylko teraz jak wynika z interpretacji nie weźmiemy czynnego udziału w tym konflikcie zwłaszcza na początku. Czyżby Polak tym razem mondry po szkodzie.
Tak jak pisał Atraktor mieliśmy iść z Niemcem na ZSSR w 1938 były podpisane umowy,może postąpili byśmy bardzo nie moralnie napadając na braci słowian z Germanami, ale sytuacja naszego państwa i obywateli różniła by się znacznie. Prosze porozmawiać z Niemcami,którzy znają dobrze historię. Otóż powiedział mi jeden ,że Hitler popełnił dwa błędy
1 zamias nas napadać iść z nami na ZSSR
2 mordowanie ludzi
Jak tu można wywnioskować przyszły dyktator dobrze odczyta lekcjie historii i podpisze pakt z Talibanem. Będzi to nie moralne może dla naszych sprzymierzeńców, ale dla Polski i Polaków mniej bolesne niż w IIWŚ. Proszę sobie przeczytać tekst ,który tu umieściłem wcześniej o rządzie i IIIWŚ

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-02-16 14:54:27)

215

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam, a co myślicie o tym?

http://www.fakt.pl/Tomasz-Weinert-jasno … 803,1.html

Według Weinerta życie papieża jest zagrożone.

216

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Centurio06 czy według ciebie Mahdi działa jusz politycznie czy jeszcze nie i kiedy się ujawni?

217

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Konklawe zostało przyszpieszone na 15 20 Marca...

218

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

nie dawno mówili że może się zacząć 10 Marca

219

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

witam
wróciłam z  ferii zimowych i od razu zaczęłam czytać wasze wpisy
trochę się przez ten tydzień wydarzyło mnie cały czas dręczą te lata liturgii po pomnożeniu przez 3.33
(mogło by to znaczyć rok śmierci JEZUSA CHRYSTUSA a także dzień bo podobno zmarł 3.kwietnia 33 roku)
i wybuch wojny by się zgadzał 607razy3.33=2021
600 rok chwały może oznaczać narodziny naszego nowego Króla 1998
a teraz mieli byśmy połowę  604
co o tym myślisz ATRAKTORZE


POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH

220

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

czyli za rok w roku wycofania wojsk Nato z Afganistanu i możliwym powyborczym chaosie w Pakistanie z tego roku marzec; za rok 605 co się ma wydarzyć na świecie w 605 roku lituri?niestety strona na forum gazety polskiej o 3wojnie światowej nadal nie działa ale Atraktor tutaj rozszyfruje pozdrawiam