261

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

USA chcą nadać znaczenie międzunarodowe Fatwie Chamenei duchowego przywódcy Iranu.w Radzebezpieczeństwa OnZ debka com Fatwa dotyczy zakazu budowy bomby atomowej.Ale ten Zachód jest łatwowierny tylko Izrael się zorientował Muzułmanin może kłamać jeśli chodzi o dobro religi... to mi przypomina fragment o Mahdim który jest sunnitą Notsradamusa do zachodu... Niewież słowom pokrętnego Imana...

262

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "Pablodarta"

Nie znam tych tekstów ,a znam ich wiele,nie mam ich w swoim wykazie.
Nie ma ich w żadnych uznanych oficjalnych żródłach-zapewniam!
Podaj numer: centurii,numer wiersza,przepowiedni itd itp,żeby można było poważnie dyskutować!
M Nostradamusi Nostradamus Młodszy,pisali; czterowiersze i sześciowiersze i je różnie oznaczali!
Jak one są oznaczone skąd pochodzą,jaki jest numer almanachu,rok wydania itd.
Dla mnie mój drogi są to fałszywki jakich wiele,a NAD NIMI WYPOWIADAŁ SIĘ NIE BĘDĘ!
Nie będę z nikim dyskutował na temat fałszywek.
Skąd je wziąłeś-proste pytanie?

Atraktor

263

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy po wyborze papieża czy możesz napsać o  swoich obliczenach na temat Mahdiego pozdrawiam

264

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;
Zajrzałem przypadkowo na tę stronę pisząc tekst o "czarnych dziurach" i "dżetach"na potrzeby wydawnictwa.
Jeszcze jedna uwaga do:"Pablodarta".
Masz prawo ze mną i z innymi się nie zgadzać,ale"Na Boga" nie przytaczaj tu tekstów niesprawdzonych bez oznakowania,bo nie jest to w porządku w stosunku do forumowiczów.
W Kanadzie i USA jest w obiegu najwięcej fałszywych tekstów-niestety nawet w wydaniach książkowych,o tym należy pamiętać!
Do forumowiczów:
Jeżeli uznam,że jakieś tu przytaczane teksty są tzw"fałszywkami" jak w przypadku tekstów podanych przez;Pabloodarta nie będę się na ich temat w ogóle wypowiadał-nie zniżę się do tak niskiego poziomu!
Już wielokrotnie wymyślano różne fałszywe teksty np:"o katastrofie Smoleńskiej"o której w rzeczywistości M Nostradamus nigdzie nie napisał,a przypisywano je jemu!

Pozdrawiam

Atraktor

265

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze a co o tym sądzisz Atraktorze Benedykt 16 może się stać papieżem cieniem; onet myślę że mimo abdykacji obecny paoież będzie miał nadal duży wpływ na kościół i może mieć pośredni wpływ na wybór papieżaw którego imieniu może podpisać pakt z Mahdimw Jerozolimie. Albo powstanie dwuwładza ww Watykanie;albo Benedykt16 będzie sterował nowym papieżem co o tym sądzisz pozdrawiam

266

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam ;
Przejrzałem wykaz przepowiedni i chyba trafiłem na ślad fałszerstw!
A więc jest tekst o tragedii jaka ma się rozegrać w XXI wieku na 45 stopniu szerokości północnej w tzw: Nowym Mieście ,ale może on dotyczyć w równym stopniu Nowego Jorku jak i Neapolu założonego przez starożytnych Greków-po grecku;Neapol -Nowe Miasto(są różne interpretacje),tekst podany przez "Pablodarta" jest tak przerobiony,że praktycznie nie ma nic wspólnego z autentykiem!
Drugi tekst mówiący o żelaznych ptakach podany również przez" Pablodarta" jest też tak przerobiony,że również nie ma z autentykiem nic wspólnego,bo między innymi nic akurat nie mówi o wybuchu III wojny światowej!
Tekst o tzw:"żelaznych ptakach tak przerobiono-sfałszowano,że PRZYPISANO GO KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ!!!
Prawdziwe teksty z onumerowaniem bodajże na tym forum już przytaczałem i je interpretowałem!
Proszę uważać na różne nie sprawdzone teksty.
Drogi"Dmoxie"i inni na Wasze pytania postaram się odpowiedzieć jutro-muszę skończyć to co zacząłem,a jest już póżno.

Pozdrawiam

Atraktor

267

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

drogi  atraktorze, nie odwracaj kota ogonem:)
to nie ja jestem pewien co Nostradamus mial na mysli tylko ty:)
99% ludzi przyzna mi racje ale pozostaje ten 1% do ktorego chyba ty nalezysz.
Prosze pokaz mi miejsce w przepowiedniach Nostradamusa w ktorej zawarta jest treść napisana przez "ania" a ktora rzekomo nalezy do pióra Nostradamusa. Ty stanowczo ją popierasz, więc proszę olsnij mnie bo niedowierzam.
nazwa ksiazki strona itd....

" Za wielką wodą oceanu gdzie Atlantyk ma swój drugi brzeg-W wielkim mieście pieniądza będzie słychać wielki grzmot-Dwaj wielcy szklani bracia upadną pogrążeni w chaosie-kiedy żelazne ptaki zniszczą ich swoimi dziobami-ale forteca przetrwa-choć będzie opłakiwała ciała niewinnych-ich zaskoczony przywódca nie ulegnie i wyda nieprzemyślane rozkazy-Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat -nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana- Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie sprzymierzonych -a płacz i żałoba będzie ogólna,bo trumny będą puste-odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy-Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha"

jesli wskarzesz mi to miejsce
i udowodnisz to odszczekam wszystko jak mały kundel.
Zauwaz ,ze nostradamus pisal czterowierszami ,jakoś tekst
od "ania" w ogole mi tego nie przypomina:)
Fakt, nie warto znizac sie jest do takiego poziomu:)
pozdro i czekam az mnie olsnisz:)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

268

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze miałeś napisać coś więcej o trzech frakcjach kardynałów przed konklawe. Moim zdaniem usunięcie reform z lat 60 - II soboru jest raczej nierealne, KK cofnął by się wtedy do średniowiecza swoim postępowaniem.  Napisz coś więcej w wolnej chwili na ten temat.

269

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do atraktora, przesylam poprawna centurię:)
"W mieście Boga będzie wielki grzmot
Dwóch braci rozerwie Chaos, choć twierdza trwa
Wielki przywódca podda się
Trzecia wielka wojna rozpocznie się, gdy duże miasto spłonie.
Nostradamus 1654"

w/g mnie nie ma to nic wspólnego z WTC no chyba ,ze posługujesz sie przerobiona centurią od "ania":)

kolejna:

"Dwa stalowe ptaki spadają z nieba na Metropolis
Niebo zapłonie na 45 stopniach szerokości geograficznej
Ogień dosięgnie wielkiego, nowego miasta
Natychmiast ogromny płomień wyskoczy w górę
W ciągu kilku miesięcy popłyną rzeki krwi
Nieumarli będą długo wędrować po ziemi."

to tez chyba ma miec cos wspólnego z NY, nieprwdaz? olsnij mnie, kiedy sie zdarzyło bo chyba przeoczyłem:)

teraz twoja kolej czekam.

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

270

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Do "Pablodarta"

Nie znam tych tekstów ,a znam ich wiele,nie mam ich w swoim wykazie.
Nie ma ich w żadnych uznanych oficjalnych żródłach-zapewniam!
Podaj numer: centurii,numer wiersza,przepowiedni itd itp,żeby można było poważnie dyskutować!
M Nostradamusi Nostradamus Młodszy,pisali; czterowiersze i sześciowiersze i je różnie oznaczali!
Jak one są oznaczone skąd pochodzą,jaki jest numer almanachu,rok wydania itd.
Dla mnie mój drogi są to fałszywki jakich wiele,a NAD NIMI WYPOWIADAŁ SIĘ NIE BĘDĘ!
Nie będę z nikim dyskutował na temat fałszywek.
Skąd je wziąłeś-proste pytanie?

Atraktor

zapomnialem o najwazniejszym, atraktorze prosba do ciebie bys najpierw dwa razy przeczytal to co piszę, poxniej sie zastanowil a poxniej pisał gdyz zacytowane rzekomo centurie nostradamusa przeze mnie(post z 14:43 dzisiaj) opisane sa jako falszywki!!!!!!!!!!!!! powtarzam falszywki!!!!!!!!!!!!!!!!! i na to chcialem zwrocic uwagę
a ty opiniujesz mnie bez powodu:)  uznajac ,ze ja tak uwarzam.
jeszcze raz wielka prosba o pisanie w sensie i na temat , bo to co opisales na górze ma sie nijak do mojego przekazu

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

271

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Ania pablobard ja śadze że Nowy Jork bęzie tym zniszczonym miastem a co wy sądziciciemiasto boże kojaży mi się z Jerozolimą miasto trzech religi Judaizm Chrześćjaństwo Islam pozdrawiam


na pewno będzie, to tylko kwestia czasu:)
druga rzecz, to slusznie zauwazyłeś ,ze bardziej bozym miastem na pewno jest Jerozolima.
w tych rejonach może sie zacząć 3 wojna

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

272

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

pablodart napisał/a:

do Atraktora i do 'ania'

Od dekady przy okazji rocznicy wydarzeń z 11 września 2001 roku przypomina się ludziom, że ataki na World Trade Center zostały przepowiedziane przez słynnego, XVI-wiecznego, francuskiego pisarza Nostradamusa. Pisał w dwuznaczny sposób czterowierszami i zdaniem niektórych przewidział wszystko – od wojny secesyjnej przez Hitlera do zabójstwa JFK. Czy przewidział także wydarzenia sprzed 10 lat?
Nostradamus

Ci, którzy wierzą w przepowiednie z niejasnych zapisków Nostradamusa próbują tchnąć nowe znaczenie starym słowom. Oto strofy Nostradamusa, które brzmią dziś dziwnie proroczo:

    Dwa stalowe ptaki spadają z nieba na Metropolis
    Niebo zapłonie na 45 stopniach szerokości geograficznej
    Ogień dosięgnie wielkiego, nowego miasta
    Natychmiast ogromny płomień wyskoczy w górę
    W ciągu kilku miesięcy popłyną rzeki krwi
    Nieumarli będą długo wędrować po ziemi.

Łatwo dopasować te słowa do rzeczywistych wydarzeń z 11 września, a Metropolis kojarzony z Nowym Jorkiem leży na około 40. stopniu szerokości geograficznej północnej.

Dla osób obeznanych z twórczością Nostradamusa te słowa brzmią fałszywie – to bardziej hybryda prawdziwych jego wersów i fikcji, a ktokolwiek się dopuścił tej przeróbki, czynił to dość niechlujnie. Po pierwsze, to żaden czterowiersz. Po drugie, trudno uwierzyć w „dwa stalowe ptaki”, skoro stal wymyślono w 1854 roku, prawie 200 lat po śmierci Francuza, więc nawet nie mógł znać takiego słowa.

Inne strofy, które pojawiły się po 11 września brzmią:

    W mieście Boga będzie wielki grzmot
    Dwóch braci rozerwie Chaos, choć twierdza trwa
    Wielki przywódca podda się
    Trzecia wielka wojna rozpocznie się, gdy duże miasto spłonie.
    Nostradamus 1654

Biorąc pod uwagę fakt, że Nostradmaus zmarł w 1566 roku, 88 lat przed rzekomym powstaniem tego czterowiersza, raczej trudno uwierzyć w jego prawdziwość. Opublikowano go na jakiejś kanadyjskiej stronie internetowej jako część eseju o tym, jak łatwo poważnie brzmiące proroctwa mogą powstawać z niejasnych obrazów.

Istnieje wiele fałszywych proroctw Nostradamusa o 11 września, a co z rzeczywistymi? Uczony Peter Lemesurier w książce "Nostradamus Bibliomancer: The Man, The Myth, The Truth" wskazuje na jedną strofę (I.87), którą można przetłumaczyć: „trzęsące ziemią płomienie zawyją z centrum świata / i sprawi, że ziemia wokół Nowego Miasta zakwili.”

Lemesurier wskazuje, że oryginalny termin Nowe Miasto wykorzystany przez Nostradamusa to „cite neufe”, czyli bardziej miasto, które było stare, a jest nowe, jak Nowy Orlean, czy Nowy Jork. Studząc jednak podekscytowanych dodaje, że płomienie zawyją z centrum świata, a nie z nieba, zaś centrum świata to nie World Trade Center, ale erupcja wulkanicznej lawy.

    Na temat wydarzeń z Nowego Jorku sprzed 10 lat Nostradamus nic wyraźnie nie mówi.


po co jesteś na tym forum?

273

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jestem na tym forum od początku. Nasz główny temat czyli koniec świata w 2012 roku,bo tak wcześniej nazywalo się to forum się skończył i tak pozostalem:-)
A ty po co jestes?

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

274

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze Arteuza pisał że Nowy Jork będzie zniszczony niestety jego strona o wojnie nadal nie działa Czy twoim zdaniem to fałszerstwo lub błąd tłumaczenia pozdrawiam

275

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Pablodarta;

Napisałem Ci,że w/w teksty już tu przytaczałem z almanachu z roku 1614!
Te teksty podał też Arteuza są też zapisane w wielu wydaniach książkowych różnych autorów.
Ty uparcie nie podajesz  skąd je masz tylko bez przerwy je cytujesz i próbujesz "odbić piłeczkę",a przecież informację podałem.
Nieładnie!
Ania przepisała dokładnie te teksty tylko, aby pisać wierszem powinna po jego zakończeniu(wersetu)używać w komputerze klawisza"enter",czego nie robi,może o tym nie wie.
Doceniam to,że ponoć na tym forum jesteś od samego początku(nie sprawdzam,bo nie ma to żadnego znaczenia,jest to śmieszny argument),więc po prostu;MOŻE PRZYSŁOWIOWA OSOBISTA ZAZDROŚĆ  I ZAWIŚĆ TOBĄ KIERUJE,ŻE NP: WŚRÓD CZYTELNIKÓW FORUM JAKIŚ TAM ATRAKTOR WZBUDZA WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE NIŻ TY!
MOŻE CHCESZ MNIE PO PROSTU ZDENERWOWAĆ, JAK ZROBILI TO NIEKTÓRZY NA FORUM"GP",ALE TYM RAZEM TO SIĘ NIE UDA!
Nie będę już polemizował z Tobą bo tracę na te osobiste polemiki NIE WNOSZĄCE NIC czas zamiast pisać o wielu rzeczach ,które to zapowiadałem.
Twoje teksty będę po prostu pomijał tak jak omija się(przechodzi obok) różne nieczystości na każdej drodze-po prostu nie będę w ogóle zwracał uwagi na to co piszesz, o czym i do kogo piszesz.
Życzę Ci dużo Zdrowia,żegnaj!

Atraktor

276

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "Dmoxa"

Zadajesz bardzo dużo pytań ,postaram się na nie stopniowo odpowiedzieć.
Na ostatnie odpowiem krótko.
Właśnie to centuria o zniszczeniu Nowego Miasta na 45 stopniu szerokości geograficznej jest przez większość badaczy tekstów M Nostradamusa interpretowana jako zniszczenie w wyniku wybuchu "brudnej bomby atomowej Nowego Jorku między innymi przez Arteuzę i przeze mnie,natomiast mniejszość uważa,że dotyczy ona zniszczenia w wyniku wybuchu tejże bomby  miasta Neapolu,zaś inni jeszcze uważają,że Neapol będzie zniszczony poprzez wybuch pobliskiego wulkanu Wezuwiusza,a nie tejże bomby.
Zarówno Nowy Jork jak i Neapol leżą w pobliżu 45 stopnia szerokości geograficznej.
Jaka jest prawda trudno powiedzieć.

Pozdrawiam

Atraktor

277

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

postaram się nie zadawać kilku pytań naraz pozdrawiam

278

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Do Pablodarta;

Napisałem Ci,że w/w teksty już tu przytaczałem z almanachu z roku 1614!
Te teksty podał też Arteuza są też zapisane w wielu wydaniach książkowych różnych autorów.
Ty uparcie nie podajesz  skąd je masz tylko bez przerwy je cytujesz i próbujesz "odbić piłeczkę",a przecież informację podałem.
Nieładnie!
Ania przepisała dokładnie te teksty tylko, aby pisać wierszem powinna po jego zakończeniu(wersetu)używać w komputerze klawisza"enter",czego nie robi,może o tym nie wie.
Doceniam to,że ponoć na tym forum jesteś od samego początku(nie sprawdzam,bo nie ma to żadnego znaczenia,jest to śmieszny argument),więc po prostu;MOŻE PRZYSŁOWIOWA OSOBISTA ZAZDROŚĆ  I ZAWIŚĆ TOBĄ KIERUJE,ŻE NP: WŚRÓD CZYTELNIKÓW FORUM JAKIŚ TAM ATRAKTOR WZBUDZA WIĘKSZE ZAINTERESOWANIE NIŻ TY!
MOŻE CHCESZ MNIE PO PROSTU ZDENERWOWAĆ, JAK ZROBILI TO NIEKTÓRZY NA FORUM"GP",ALE TYM RAZEM TO SIĘ NIE UDA!
Nie będę już polemizował z Tobą bo tracę na te osobiste polemiki NIE WNOSZĄCE NIC czas zamiast pisać o wielu rzeczach ,które to zapowiadałem.
Twoje teksty będę po prostu pomijał tak jak omija się(przechodzi obok) różne nieczystości na każdej drodze-po prostu nie będę w ogóle zwracał uwagi na to co piszesz, o czym i do kogo piszesz.
Życzę Ci dużo Zdrowia,żegnaj!

Atraktor

witaj, nie obrax sie ale mam wrazenie ,ze jestes z PIS-u albo bardzo sympatuzujesz za nimi.
tzn. atakujesz mnie bezpodstawnie nie rozumiejac co mam do przekazania,
nie słuchasz co druga strona ma do przekazania, negujac wszystko co pisze
istnieje tylko jedna prawda, czyli twoja.
równiez nie odpowiadasz na zadane pytania.
Co do tego kto wzbudza wieksze zainteresowanie to w ogóle nie bede sie odnosił.
Uwazam to za dziecinade i daleki jestem od takich zachowań i myslenia w ten sposób.
nigdy by mi cos takiego nie przyszło do głowy:) a tobie?:)
fakt ,ze ty o tym piszesz wydaje sie bardzo wazne i istotne dla ciebie,wiec nie będę "przemadrzałku' Ci to utrudnial.
Pisz , dyskutuj i chwal sie , takie jest to forum.
jest wolnosc slowa przeciez.
Na marginesie nie zauwazyleś ,ze w zasadzie to piszemy o tym samym, czyli o niedopuszczeniu faszywek do opiniowania ale ty tego nie zauwazyleś.
Na tym forum w ostatnich 3 latach było bardzo wiele ciekawych ludzi którzy duzo wnosili, zachecam do poczytania troszke historii tego forum.
zauwazysz ,ze nigdy z nikim nie pisalem w sposob kłotliwy.
dopiero twoja osoba to zmienila, a to powinno dac ci do myslenia.
serdecznie pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

279

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pablodart.
Jesli moge.
Jestem osoba niekonfliktowa.
Zawsze staram sie wszystko zalagodzic.
Nie jestem z PIS-u smile
Nie jestem tez osoba szczegolnie wierzaca .

Chcialabym Ci tylko zwrocic uwage na jedna rzecz o ktorej byc moze nie wiesz.
Tak jak Ty jestes tu juz od dluzszego czasu , tak samo kilkoro z uzytkownikow , ktorzy sie tu wlasnie pojawili dyskutje ze soba baaardzo dlugo.
Wczesnie "spotykali " sie w innym miejscu.
Atraktor wykazuje sie ogromna wiedza ogolna na tematy , dla niektorych nie do ogarniecia.
Nie jest zadnym guru ani nikt nie traktuje go jako wyroczni.
Jest jednak dla nas zrodlem ogromnej wiedzy .
Na to forum zostalismy zaproszeni przez administratora z gwarancja ze jest tu milo i nikt tu nikogo nie obrzuca blotem itp.

Temat falszywek i marnych tlumaczen poruszany byl dosc dawno w tym poprzednim miejscu.
Wszyscy zgodnie uznali ze mozna opierac sie tylko na oznaczonych centuriach a jesli podaje sie jakiekolwiek informacje musi byc podane  zrodlo tych informacji .

Ze tak powem, temat , ktory chciales przerobic, zostal juz dawno przerobiony.
Forma Twojej wypowiedzi brzmiala tak jakbys obwinial Atraktora , ze zabiera sie za co o czym nie ma zielonego pojecia i rozprzesrzenial "plotki".

Mysle ,ze najlepiej jesli skoncentrujemy sie na centuriach, przepowiedniach, historii, syt geopolitycznej swiata etc a nie na sile wlasnego ego.

smile

Nie po to tu jestesmy.
Chetnie poczytamy to forum ,zeby zapoznac sie z Twoim sposobem myslenia i proponuje Ci to samo pod tym linkiem:  (zacznij od post z 7/09/12)

http://koniecswiata.info/przepowiednie- … /#comments

Tak wiec nie patrzmy kto jest kto , jakie ma osobiste cechy charakteru, jego wady , bledy w pisowni , czy niedobory wynikajace z niewiedzy a skupmy sie na tym co moze wniesc do dyskusji lub co moze z niej wyniesc.

Jak juz ochloniesz i Ty i Atraktor to moze bedzie milo.

smile smile smile

280

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do mnowa

masz to jak w banku, tzn. ze masz pewnosc z mojej strony że nie bedę przeszkadzal dopóki ktos nie bedzie przeszkqadzal mi.
fajnie ,ze jestescie i jestem za!!!!
wnosicie swieżosc i fajne watki w dyskusji.
atraktor jest pasjonatem tematu i tez poza paroma postami fajnie sie go czyta . mam nadzieje ze on uwaza tak samo.
pomimo mojej duzej ilosci postów to w zasadzie jestem czytelnikiem tego forum niz mega czynnym uczestnikiem.:)
na marginesie, dmox ma juz prawie 100 odpowiedzi:) ten to galopuje ,nie:)
od czasu do czasu sie odezwę.
życze miłych wrazen. pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "