21

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Pozioma - ok ja ci już podaje wpadaj kiedy chcesz. Szczecin ul. Pomorzany, Napisz kiedy przyjeżdżasz to ci dokładniej napisze.

ps. jeżeli ci się nie podoba to nie zaglądaj na forum, nikt ci nie każe tutaj siedzieć. Będąc na forum licz się z tym że są różni ludzie.

Ostatnio edytowany przez Andrzej3991 (2009-12-05 09:38:43)

22

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Powiedzialem ze wpadne jak nie bedzie konca swiata.
Kawior jeszcze ty podaj adres

23

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Pozioma - jednym zdaniem opiszę twoje zachowanie jako niedojrzałe, pozbawione realizmu oraz śmieszne.

24

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

No to pozdro:)
Uwielbiam wchodzic na to forum i czytac jak 2 osoby udaje ze ma pojecie o czym mowi i wierzy w te swoje konce swiata xDDDDD
Wlasnie niedawno sie okazalo ze czlowiek nie prowadzi do ocieplenia klimatu bylismy oszukiwani przez tyle lat. A ten koniec swiata to kolejna mistyfikacja (ja tak uwaza a jesli ty w to wierzysz to spoko) Mordka i tak bedzie obita jak nie bedzie konca swiata bo adres juz spisalem

25

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Pozioma, widzę, że z Ciebie prawdziwy internetowy bohater. Może jeszcze napisz ile masz w bicepsie i ile bierzesz na klatę.
Litości, chłopie...

26

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

kokos - obstawiam że uczęszcza do gimnazjum lub podstawówki z tond te niedojrzałe zachowanie.

Pozioma - po przeczytaniu twojego posta się ubawiłem, ocieplenie klimatu spowodowane jest przez dwotlenek węgla którego wypuszczamy BARDZO dużo do atmosfery, co w skrócie powoduje ogrzanie atmosfery.

27

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Jak bys przestal zawracac sobie glowe tym koncem swiata to bys wiedzial ze ludzie nad toba nabijaja cie w butelke, a także wiedzial bys o tym ze miliony lat wczesniej byly skoki dwutlenku wegla co one tez byly spowodowane przez ludzi ? Ogarnij sie chlopie i nie wiesz we wszystko co mowia w telewizji i co pisza w gazetach.

koks- Ciebie mi sie nie chce komentowac bo wyobras sobie ze nie w miesniach sila i zapewniam cie ze nie jestem tylko kozak przez kabelki 
ze ty sie upasles jak swinia i masz 1m w bicepsie to gratuluje (bez obrazy ale nie moglem sie powstrzymac)

Konwersujmy dalej. Tak fajnie mi sie z wami gada smile

28

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Pozioma - Dziecko, każdy kto ma ponad średnie wykształcenie o tym wie. tylko wtedy te skoki były spowodowane m.in. nadzwyczajną aktywnością wulkanów, to zależy o jakie lata ci chodzi. prawdopodobnie nie wież nawet z kat mamy takie informacje. od razu ci wyjaśnię żeby wyczerpać temat. mianowicie z lodu który powstał miliony lat temu. W lodzie są pęcherzyki powietrza z których można wydobyć informację o składzie atmosfery. tak wysokie skoki doprowadzają do stopienia się grenlandi co według obliczeń nastąpi w 2020 co uwolni do wody bardzo, bardzo dużo słodkiej wody i tym samym uniemożliwi oceanom transport ciepła. doprowadzi to do zlodowacenia.

tak naprawdę nic nie wież o globalnym ociepleniu, 2012 i terroryzmie. twoje informacje są szczątkowe, nie pełne i błędne.

ps. jestem ogarnięty ale tobie radze to zrobić...

29

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

No to bylo dobre:) Widze ze czytasz wszystko jak leci. I twoja wiedza jest kosmiczna (a moze gogle zadzialalo?)

No to o czym teraz gadamy ?

30

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Pozioma - tak więc dowiodłem tego iż, tak jak wcześniej pisałem że twoje zachowanie jako niedojrzałe, pozbawione realizmu oraz śmieszne. Nie znajdziemy wspólnego tematu. Jeżeli twoim zdaniem "gogle zadzialalo" to wiedz że jesteś mało inteligentny.

31

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

A czy ja powiedziałem że mam pojęcie o czy mówię ? To co zaslyszalem to to pisze. A ty siedz dalej na tym forum i lap stresa ze w 2012 zginiesz ;p Pozdro
Tak wogole to mam 17 lat wiec nie spodziewaj sie wiele xDDDD

32

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Pozioma - dziecko, idź z tego forum... ja nie łapie tzw. "stresa". To iż jestem aktywnym użytkownikiem spowodowane jest tym że wiem co, nieco o tym. Co nie znaczy że muszę w to wieżyć, a co więcej się tego bać.

33

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Panowie, na dalsze wycieczki osobiste zapraszam na forum Hyde Park. Dalsze kłótnie w tym temacie, które nie dotyczą Nostradamusa, będa kasowane.

34

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

administrator - wreszcie !!! koniec tej zabawy...

35

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

I po co ten administrator się wtrącił? A było ta takie zabawne... Ludzie i ich teorie... a może za bardzo próbujemy "teorie" Nostradamusa wyjaśnić i na siłę dopasować to do otaczającego nas świata? A może gościu miał rację? Raczej zwolennikiem jestem tej pierwszej kwestii....

36

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Hm.. przepowiem wam cos, pojde jutro do sklepu - tak to przepowiednia, jutro sie ona sprawdzi i bede taki jak Nostradamus,

wybaczcie mi jednakze kazdy ma dostep do jego przepowiedni a 11 wrzesnia to dzielo czlowieka a nie natury, wiec ja bym tego tak nie klasyfikowal.. rozumiecie?

37

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

Zgadzam się z Tobą smile A co do Nostradamusa to nie powinno się go brać pod uwagę bo kazdy jego przepowiednie interpretuje po swojemu smile

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

38

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

wink niby te wszystkie przepowiednie wydają sie bzdurą -.-
jednak coś w nich jest , skoro tyle jego przepowiedni sie spełniło..
pożyjemy zobaczymy ;D

39

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

jaaa ;d - też tak myślę, ale możliwe że po prostu miał farta ponieważ nostradamus nie pisał w prost. W tamtych czasach było to nie możliwe

40

Odp: Ile z przepowiedni Nostradamusa się sprawdziło?

http://www.youtube.com/watch?v=psSnGQ8E … h_response