181

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

kargron napisał/a:

Andrzej3991 - heh wyszło na to, że sporo ludzi uważa, że ograniczasz wolnosc wypowiedzi, nie powinien byc to dla Ciebie jednak powód do zaniechania dyskusji, wrecz przeciwnie do pojęcia jej na nowo ze zdwojoną siła (oczywiście wg, ustalonych zasad smile ), nie chcę Cię tu pouczać (nie mam do tego prawa), ale mogę Cię chyba poprosic (Proszę), żebyś się nie zniechęcał, bo z kolei forum na którm przedstawione sa poglądy tylko jednej ze stron jest poprostu NUDNO!

Spokojnie nie zniechęciłem, po prostu wyjechałem na kilka dni i nie miałem czasu na wypowiadanie się na forum, wyżej obroniłem się na temat religii

182

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

MAGDA napisał/a:

MAGDA to ja do Andrzeja jak będziesz miał możliwość to obejrzyj sobie programy na national geographic, ok? napisze ci te ciekawsze.... np o planetach poza ziemskich.... a co do wiary to nie wnikam w to bo różnie ludzie piszą, i nie ma się o co kłócić.... a poza tym to ja wierzę w ten 2012, chociaż tak jak na początku pisałam tych dat było wiele. SERDECZNIE CIĘ POZDRAWIAM.

Magdo dziękuje za propozycję, jeżeli będziesz miała czas to wyślij mi na e-mail nazwy tych najlepszych programów smile

moj e-mail: Andrzej3991@o2.pl

183

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Reszta wcześniejszych postów nie jest skierowana bezpośrednio do mnie więc nie będę się już cofał smile

ps. przepraszam administratora za dublowanie postów.

184

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Oczywiscie mi nikt nie odpowie? dzieki ^^ bardzo interesujaco prowdzi sie z wami konwersacje... Zegnam

185

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Adrian91 - nie frustruj się przed czasem smile udzielaj się dalej na forum a na pewno ktoś ci odpowie smile

186

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Adrian91 - odpowiem ci smile tak więc jeżeli chodzi o jakieś bezpieczne miejsce to jest kilka przepowiedni że w polsce w czasie kataklizmu będzie bezpiecznie ale trzeba wziąć pod uwagę fakt że najbardziej obeznana osoba w tym czyli "Partric Geryl" umiejscowił schronienie w RPA.
co do książek to najlepsza jest "przepowiednie oriona na 2012"

187

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Do "Andrzej 3991"
Andrzeju nie" Przepowiednie oriona na rok 2012" tylko "Proroctwa oriona na rok 2012"
a wiec 1:1 ,wiesz pewnie o co chodzi:)

188

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

pablodart -  wiem smile pokręciło mi się.

189

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

jedna wielka sciema o roku 2012 juz w 2000 mial byc koniec swiata i co ? wy na to ......

190

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

naukowiec - wcześniej było też kilka dat i pewnie pojawią się też inne daty jeżeli ta się nie sprawdzi. Ale trzeba najpierw wiedzieć o czym jest mowa... jak mniemam ty nie wiesz o co dokładnie chodzi z datą 2012. Prawdopodobnie obiło ci się o uszy że wtedy będzie koniec świata.

191

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Adrian91 napisał/a:

Witam wszystkich, wierze w to c oma sie stac poniewaz jest na to wiele dowodow przedstawionych przez naukowcow i przepowiedni... przepowiednie niektorym wydaja sie smieszne i nie warte uwagi ale moim zdaniem wiele z nich sie spelnilo i wierze w nie.
Chcialbym tylko zapytac czy ktos wie czy cala ziemia ma byc zniszczona?
czy bedzie jakis punkt lub miejsce na ziemi ktore zostanie nie ruszone przez kataklizmy?
moze znacie jakies ksiazki o tym co ma sie dziac lub co robic przed tym dniem?
z gory dziekuje. Adrian

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie co ty rozumiesz przez koniec świata.

Dla każdego może oznaczać co innego. Już wcześniej o tym wspomniałem...

Jeśli zakladamy koniec naszej cywlizacji jako koniec świata - np zagłada atomowa - to jest szansa że ktoś gdzies przeżyje.
Jeśłi zakładamy że uderzy w nas asteroida - to raczej mamy marne szanse na przeżycie, może jakies mikro organizmy.
Jeśli zalożymy że koniec świata nastąpi według Apokalipsy św, Jana to obawiam sie że koniec świata będzie dla wszystkich odpowiednio  z "czystością sumienia".

Wydaje mi sie że nie ma żadnej książki która ci to dobre miejsce może wskazać, a co do przepowiedni to nie ma tam nigdzie napisane że to POLSKA sie ostanie tylko słowa które mogą oznaczać wiele miejsc na świecie i każdy je interpretuje na swoją korzyść.

Tak więc pozostaje czekanie.

192

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Jest jeszcze jedna teoria konca swiata czyli normalny dzien wszyscy robia to co zwykle a staruszek mowi "innego konca swiata nie bedzie, innego konca swiata nie bedzie"
Jesli ktos sie tym interesuje to powinien wiedziec z kad ten cytat.

193

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Hmm..... A ja sama nie wiem czy mam w to wierzyć ;(
   'ALe Raczej tak wszystko jest możliwe !!!
                                 Nawet to ;(

                                                                 ;(((((((((((

194

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

ja nie wiem czy sie bac czy nie...czy starac sie,zeby bylo lepiej kiedy dorosne czy nie...ja naprawde nie wiem...:O  czy wyjezdzac chronic w jakims schronie?/a wy,jak sadzicie??

195

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Jenn!$!@ - ja sądzę że nie ma co się załamywać, i tak pewnie na koniec okaże się że nic nie będzie w 2012 big_smile

196

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

O widze ze mozna Andrzej z toba teraz normalnie pogadac smile

197

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Ja nie wiem co o tym myśleć bo zarówno ci co są zwolennikami, że w 2012 roku będzie koniec jak i ci co uważają, że nie będzie powołują się na różne źródła, które potwierdzają ich teorie. Dlatego nie będę komentować wypowiedzi poszczególnych osób bo każdy ma prawo wyrazić swoją opinię zarówno ateista jak i osoba wierząca. Jednak wydaje mi się, że gdyby coś było na rzeczy z całą pewnością będzie utrzymane w tajemnicy i nie dowiemy się tego od naukowców, bo gdyby coś takiego doszło do mediów powstałaby globalny chaos. A gdyby jakiemuś naukowcowi przyszło do głowy wydać taką rzecz gwarantuje wam zostałby skutecznie uciszony. Pewnie teraz wiele osób myśli sobie, że takiej rzeczy nie udałoby się zataić, że w końcu ktoś by się wygadał to mnie się wydaje, że nie bo w interesie zbyt wielu osób jest to aby nie dostała się taka informacja do opinii publicznej. Pomyślcie czy rządy poszczególnych krajów chciałyby tego aby (kradzieże, rozboje bezprawie, ludzie by panikowali byłyby masowe samobójstwa itp). To jest tylko moje gdybanie ale uważam, że właśnie tak by było. Jeśli ktoś się nie zgadza z moim zdaniem ma oczywiście do tego prawo.

198

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Najpierw odpowiedz sobie na pytanie co ty rozumiesz przez koniec świata.

Dla każdego może oznaczać co innego. Już wcześniej o tym wspomniałem...

Jeśli zakladamy koniec naszej cywlizacji jako koniec świata - np zagłada atomowa - to jest szansa że ktoś gdzies przeżyje.
Jeśłi zakładamy że uderzy w nas asteroida - to raczej mamy marne szanse na przeżycie, może jakies mikro organizmy.
Jeśli zalożymy że koniec świata nastąpi według Apokalipsy św, Jana to obawiam sie że koniec świata będzie dla wszystkich odpowiednio  z "czystością sumienia".

Wydaje mi sie że nie ma żadnej książki która ci to dobre miejsce może wskazać, a co do przepowiedni to nie ma tam nigdzie napisane że to POLSKA sie ostanie tylko słowa które mogą oznaczać wiele miejsc na świecie i każdy je interpretuje na swoją korzyść.

Tak więc pozostaje czekanie.

Moim zdaniem to co ma nastapic to nie dokonca bedzie koniec swiata... beda to kataklizmy w 2012r i ktos napewno przezyje wink ale to tylko moje zdanie...

199

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

do "adrian 91"
dobrze napisałes ,też tak uważam jak ty...i wielokrotnie to opisywałem.

200

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Koniec świata prędzej czy pózniej i tak nastąpi czy przewidzieli to majowie czy nostradamus to jest nie wazne, otwórzcie oczy i sami spójrzcie na to co obecnie dzieje sie na świeci, w ostatnich latach mamy coraz wiecej konfliktów zbrojnych, kataklizmów spowodowanych efektem cieplarnianym, kryzys gospodarczy epidemie, nieporozumienia na tle politycznym. Unia Europejska staje sie prawdziwym zagrożeniem dla USA i Rosji, poprzez zjednoczenie krajów europy staniemy sie potęgą militarną i gospodarczą, odepchniemy obecne mocarstawa na bok, trzecia wojna jest nie unikniona. Przed drugą wojną tez najpierw był kryzys a potem agresja...  Dzień sądu jest bliski:))