1,121

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "dmoxa"

Przeczytałem polecaną przez Ciebie strone.

Bardzo ciekawa.

Pozdrawiam:

Atraktor

1,122

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Hamas szkoli syryjskich rebeliantów w sztuce tunelowej ; przemyty broni z Egiptu; rebelianci chcą użyć tuneli w planowanym ataku na Damaszek. Widać że w Hamasie przewagę zdobyła frakcja monarchii Półwyspu Arabskiego zwłaszcza podfracji; Kataru Frakcja proegipska spadła na drugie a Irańska  na trzecie . Podfrakcja Saudyjska  tuż przed Katarską ; pozdrawiam zbliża się  koniec walk w Syrii  powoli jestem pewny upadku Asada . Atraktorze na miejscu irańskich strategów  po upadku Syrii skupił bym się na rozwóju sojuszu z Irakiem i na zdobywaniu sojuszników w rywalizacji o Azję Środkową i mieszanie szyków USA w Afganistanie tam gdzie Iran ma wpływy Północ i zachód Afganistanu i bunty szyitów w Bahrajnie i Wschodniej Arabii Saudyjskiej i rozwijanie sojuszu z Omanem i wsparcie rebelii na południu Jemenu;

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-12 12:46:53)

1,123

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Największa super tajna sieć szpiegowska świata!

Mówi o niej Mariusz Max Kolonko;

Oto link;

http://www.youtube.com/watch?v=A7ixwXiMTDo

Warto posłuchać!

Atraktor

1,124

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Do "dmoxa".

W/g mnie sytuacja w Syrii jest bardzo skomplikowana.
Myślę,że pomimo pewnych sukcesów rebeliantów sunnickich upadek reżimu Asada nie będzie w cale taki szybki.
Alawici syryjscy z Asadem na czele to odłam szyitów,który jest popierany nie tylko przez Iran,ale również przez Irak,którym teraz rządzą iraccy szyici z południa kraju prześladowani uprzednio przez reżim dyktatora Husajna.
Sojusznikami alawitów syryjskich i Asada jest większość syryjskich chrześcijan różnych wyznań,którzy obawiają się dojścia do władzy rebeliantów!
Dostawy sprzętu wojskowego przez Rosję dla armii Asada ciągle trwają i to w coraz większym zakresie.
Również pomimo protestów USA,Irańczykom poprzez północny Irak,czyli iracki Kurdystan udaje się przemycać do Syrii broń nie tylko irańską,czy chińską,ale również wzmacniać siły ludzkie Asada poprzez coraz bardziej liczne wzmacnianie armii syryjskiej"ochotnikami szyickimi" z Azji Środkowej.
Ta wojna staje się coraz bardziej wojną nie pomiędzy Asadem i rebeliantami,czyli syryjską wojną domową o władzę w państwie,A OGÓLNO- ISLAMSKIM POLIGONEM WALKI O "RZĄD DUSZ",CZYLI O TO KTO ZJEDNOCZY ŚWIATOWY ISLAM;SZYICI ,CZY SUNNICI!

Moim zdaniem ta wojna będzie trwała jeszcze długo,choć oczywiście mogę się mylić.

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-04-12 16:42:50)

1,125

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Czyżbyśmy byli bliżej "rozwiązania"kryzysu na półwyspie koreańskim?

Otóż dzisiaj amerykański sekretarz stanu John Kerry udaje się do Pekinu NA WŁASNĄ PROŚBĘ!
Przed swoim wyjazdem na spotkaniu z Panią Prezydent Korei południowej powiedział,że tylko Chiny mają możliwości realnego nacisku na reżim północno koreański,ale w/g niego Chiny z tym z jakichś powodów?- zwlekają,bo widocznie,cyt:COŚ CHCĄ UGRAĆ DLA SIEBIE'!

Czyżby Pan nie wiedział!?

Panie Kerry dlaczego Pan udaje,że nie wie Pan o co tym Chinom chodzi!!!

W roku 1971 Richard Nixon ówczesny Prezydent USA oświadczył przed wyjazdem do Chin ludowych(zresztą też w Korei Południowej),że cyt:"NIE SPRZEDA TAJWANU".
W porozumieniu gospodarczym podpisanym w Pekinie pomiędzy nim a Teng Siao Pingiem nic nie powiedziano o dogadaniu się w sprawie usunięcia Tajwanu z ONZ ,które to miejsce nie długo potem zajął chiński komunistyczny reżim!

Czy Kerry tak jak Nixon nie jedzie tam aby podpisać,lub wysondować tam podpisania jakiegoś porozumienia w którym będzie zawarty tajny punkt o oddaniu Chinom jej prowincji- Tajwanu!?

Obym nie miał racji!!!

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-04-12 17:21:50)

1,126

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Ciekawy artykuł o przygotowaniach do wojny w kosmosie pomiędzy USA,a Chinami:

Oto link:

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/chiny … w-kosmosie

Jest też tam link do tekstu angielskiego.

Pozdrawiam;Atraktor

1,127

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Dlaczego Obama wygrał wybory prezydenckie w USA i to dwukrotnie?

Co się zmieniło w Ameryce na przestrzeni ostatnich lat?

Czyżby demografia na to wpłynęła?

Mariusz Max Kolonko;

Warto posłuchać!

O to link;

http://www.youtube.com/watch?v=dp0EJJ0IfLU

Pozdrawiam;Atraktor

1,128

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Atraktora,

"Czyżby Pan nie wiedział!?
Panie Kerry dlaczego Pan udaje,że nie wie Pan o co tym Chinom chodzi!!!"

Dziwnie się to czyta. Do kogo Pan to pisze?
Pozdrawiam.

1,129

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do;"Elizy";

cytuję:

Dziwnie się to czyta. Do kogo Pan to pisze?
Pozdrawiam.

Wiem,że John Kerry tego nie przeczyta co napisałem,ale chciałem w ten sposób wyrazić swój pogląd, a mianowicie taki,że wszyscy prawie wiedzą,że Chinom przede wszystkim chodzi o Tajwan ,a on jedynie tego nie wie-on sekretarz stanu USA?

O to mi chodziło,ale czy ta moja sarkastyczna konkluzja jest trafna-nie wiem,różnie możecie ją oceniać.

Pozdrawiam serdecznie:Atraktor

1,130

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeszcze odnośnie Nostradamusa. Przytoczę twórczość Dawida Ovasona.
" ... Dostępne obecnie książki, w których podejmuje sie próby omówienia dzieła Nostradamusa, oferują czytelnikom przekłamana, pełną błędnych stwierdzeń wiedzę o wizjonerze. Co gorsza, niektóre z tych książek roztaczają przed czytelnikami przerażającą wizję czekającej ich w najbliższym czasie przyszłości. Powszechne jest obecne przekonanie, iż \|Nostradamus przepowiedział na ostatnie lata naszego stulecia trzecią wojnę światową, kres chrześcijaństwa, poprzedzony straszliwym konfliktem między chrześcijanami, a wyznawcami islamu, a nawet koniec świata. Tymczasem Nostradamus o niczym takim nie mówi Wydobywanie z jego czterowiersz zapowiedzi mrocznych katastrof dowodzi niezrozumienia sensu jego wypowiedzi.......
Dawid Ovason, "Nostradamus-sekrety przepowiedni", str.25

Potwierdza się więc teza jaką wypowiedziałem, jak też inne osoby, co do intencji twórcy tego wątku. Jak na razie wątek bliższy jest takim dokumentom jak "Plan trzech wojen światowych" i "Protokoły mędrców syjonu"


"Trzecia Wojna Światowa musi się rozpocząć od przewagi różnic spowodowanych przez agentury Illuminati pomiędzy politycznymi Syjonistami oraz liderami Świata Islamu. Owa wojna musi być prowadzona w taki sposób, ze Islam (Islamski Świat Arabski) oraz polityczny Syjonizm (Państwo Izrael) wzajemnie się zniszczą.

W tym samym czasie inne państwa, ponownie podzielone w tej kwestii będą powstrzymywane do punktu kompletnego wyczerpania fizycznego, moralnego, duchowego oraz ekonomicznego.

Wypuścimy Nihilistów oraz ateistów oraz sprowokujemy niezwykły socjalny kataklizm, który w całym tym horrorze wykaże jasno i dobitnie narodom efekty absolutnego ateizmu, pochodzenie zdziczenia i najbardziej krwawe orgie.

Wtedy na każdym miejscu, wszędzie, obywatele, zmuszeni do własnej obrony przed mniejszościami etnicznymi i rewolucjonistami, będą eksterminować owych niszczycieli cywilizacji a masy pozbawione iluzji wobec chrześcijaństwa, którego boskie duchy, formujące chrześcijaństwo bez kompasu oraz kierunku, pożądających ideałów ale bez wiedzy, gdzie umieścić swoje oddanie i adorację, otrzymają rzeczywiste światło poprzez uniwersalną manifestację czystej doktryny Lucyfera, wystawionej w końcu na publiczny widok.

To wyjawienie spowoduje w rezultacie generalny reakcyjny ruch, po którym nastąpi zniszczenie chrześcijaństwa oraz ateizmu, obydwu zwyciężonych oraz zniszczonych w tym samym czasie."http://zbawienie.com/plan3wojen.htm.

Polecam także, blogera http://avepatria.nowyekran.pl/post/9007 … u-panskim, ale nie tylko ten post, ale inne bardzo ciekawe.

1,131

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Oglądając programy telewizyjne ze Wschodniej Azji zauważyłem już wczoraj nasilający się różnoraki szum dezinformacyjny,a dzisiaj jeszcze bardziej się on uwydatnia.
Wszystko to jest bardzo dziwne.

Oto przykłady;

-telewizja chińska oświadczyła,że wbrew informacjom telewizji krajów sąsiednich(ale sama też to przekazywała!) armia chińska nie gromadzi się na granicy z Koreą północną i nie wkroczyła (3 dywizje) do Korei ,a jedynie granicę tę przekroczyła mała grupa wojsk technicznych na prośbę rządu koreańskiego,natomiast zabezpieczenia na granicznej rzece Jalu służą wyłącznie do ewentualnego przyjęcia fali uchodżców,po czym po chwili oskarżyła amerykańskie CIA o podgrzewanie atmosfery poprzez mylne przekazywanie na świat intencji rządu chińskiego.
Równocześnie podała ona,że wcześniej,czy póżniej USA będą musiały wycofać się z chińskiego terytorium,które jest przez nich okupowane(zapewne chodzi o Tajwan,chociaż tym razem nie użyto tej nazwy).
-telewizja rosyjska podała,że Rosja co prawda jest przyjacielem KRLD to stanowczo,żąda od Kim jong Una wstrzemiężliwości i roztropności w swoich politycznych poczynaniach.
Równocześnie potwierdziła poparcie dla Chin w ich dążeniu do "uratowania pokoju",a także w dążeniu do ostatecznego rozwiązania kwestii tajwańskiej,ale zachowuje neutralność w konflikcie!
Jak można kogoś popierać i równocześnie zachowując neutralność- tego nie wiem!?
-telewizja północnokoreańska dalej straszy świat,a przede wszystkim swoich pobratymców z południa,Japonię i USA.
Podała,ona,że przygotowania do miażdżącego uderzenia na wrogów KRLD już są na ukończeniu i jeżeli USA i inne państwa nie wierzą w skuteczność północnokoreańskich rakiet jądrowych to się niebawem o tym przekonają!
W dalszym ciągu w telewizji tej są pokazywane występy zespołów artystycznych;wojskowych i ludowych.
-telewizja japońska chyba najbardziej ze wszystkich telewizji jest przekonana o ataku północnej Korei bo prawie bez przerwy pokazuje różne poczynania obronne swojego rządu.
-telewizja południowokoreańska tak jak i filipińska co jakiś czas pokazują ogromne(na wielką skalę)wspólne ćwiczenia wojsk:amerykańskich, filipińskich i jednostki południowokoreańskiej na terytorium Filipin i ich wodach przybrzeżnych.
-telewizja tajwańska wyraża żal i zdziwienie,że sekretarz stanu USA John Kerry pominął Taipei- stolicę Republiki Chińskiej,czyli Tajwanu w swojej politycznej podróży do komunistycznych Chin i że rząd tego kraju w dalszym ciągu oczekuje pisemnej odpowiedzi od strony amerykańskiej na swoją notę.

I wreszcie ostatnia wiadomość;
-telewizja chińska podała,że przyjazd Johna Kerry-ego do Chin może być cyt;"początkiem nowej ery w stosunkach chińsko- amerykańskich".

Pozdrawiam:Atraktor


ps;

Po zakończeniu kryzysu na półwyspie koreańskim powrócę do rozważań na temat przyszłych losów Polski,Europy i Świata ,które mogą nastąpić w XXI wieku na podstawie różnych wizji i przepowiedni,jak też różnych prognoz i przypuszczeń.

Pozdrawiam:Atraktor

1,132

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dawid Owason to jedna z wielu postaci,które wypowiadają,się na temat twórczości M Nostradamusa jedni się z nim zgadzają inni natomiast nie.

Atraktor

1,133

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze  Kerry to Demokrata. Demokraci zawsze bardziej ustępowali za granicą .Republikanie zawsze chętnie lubili i  lubią mieszać się za granicą ;Kerry jest w rządzie Obamy Demokraty  ps  uważam że  Obama jest bardzo słabym prezydentem w polityce zagranicznej; i w krajowej Roosevelt ustąpił Europę Wschodnią Stalinowi; Churchil próbował ale sam nie dał rady....pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-13 10:11:00)

1,134

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ostatnim prezydentem w USA, który sprawował względną władzę w ameryce, był Regan. Ostatnim, bo podporządkowywał sobie przemysł, w tym zbrojeniowy, naukowy i kosmiczny, pod potrzeby polityczne. Z chiwilą odejścia Regana, każdy następny, podporządkowywał politykę, pod przemysł, co jest działaniem na niekorzyść USA, a na korzyść srodowisk bankowych i biznesowych. Obama jest mistrzem w tej ideologi a ścislej ujmując mistrzami są jego doradcy i ekipa działająca w tle. Konflikt koreańki pod patronatem Chin, jest początkiem osłabiania USA.
W najbliższej przyszłości, będziemy świadkami przygotowań do ataku nuklearnego przez Iran i Pakistan, oraz demonstracją nieznanej dotychczas broni szerszemu ogólowi, mającego możliwości  z których większa część społeczeństw świata najzwyczajniej drwi i się śmieje.
Te wydarzenia, przybliżają nas do podpisania układu o światowym pokoju.

1,135

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

John Kery jest z wizytą w Pekinie;rozmawia z  prezydentem Chin o Korei Północnej  i Iranie Syrii. John Kery wspomniał pierwszy raz o nuklearnej Syrii ! Być może Asad wznowi program nuklearny po stłumienie sunnickiej rebelii Żeby trwać i prowokować sojuszników zachodu...jak Korea Północna dlatego Iran też chce mieć bombę atomową ...

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-04-13 15:55:39)

1,136

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do:"numeru jeden" i "dmoxa";

Przeczytałem Wasze teksty i mam podobne zdanie co Wy.
Obama jest w/g mnie prezydentem słabym,który najprawdopodobniej jest od kogoś uzależniony i nie rządzi samodzielnie.
To nie np:Ronald Reagan!
Myślę,że on by nie odpuścił Korei Północnej i Chinom.
Wieczorem poświęcę się jeszcze trochę i pooglądam te wschodnio- azjatyckie programy telewizyjne.
U nas mówią na ogół nie wszystko,dość mętnie,czyli tak to wygląda jakby stosowali jakąś autocenzurę- nie wiem dlaczego?
Czyżby nie chcieli straszyć za bardzo ludzi?
Myślę ,że chyba jednak tak!

Pozdrawiam:Atraktor

1,137

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zaczyna się handel a towarem jest Korea.
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat … 18313.html
Chińczycy chyba wyczuli że Obama to cienki gracz. Wojny nie będzie a po utarczkach Tajwan będzie ich.
Gdybyście mieli chwilę wejdźcie na te stronkę http://www.konservat.pl/
Jej autor wygrzebuje ciekawe wiadomości ze świata.
I jeszcze to sobie poczytajcie http://wolnemedia.net/prawo/niewolnictw … szariatem/

Ostatnio edytowany przez Julek (2013-04-13 17:24:59)

1,138

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Sorki, ale jak Wy umieszczacie linki do najbardziej nieobiektywnych mediów w Polsce czyli TVN to ja dziękuję za taką dyskusję o tym co się dzieje. Nie od dzisiaj wiadomo, że TVN ma tendencję do przeinaczania faktów, dlatego nie należy się opierać na informacjach przez nich podanych.

1,139

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://translate.google.pl/translate?hl … CFYQ7gEwBQ Iran chce anektować Azerbejdżan !

1,140

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://translate.google.pl/translate?hl … CD0Q7gEwAg o wyborach w Pakistanie ;