201

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

michal20247 - kiedyś również były konflikty, kryzysy, epidemie... to wszystko było wcześniej i o wiele gorsze a kataklizm kiedyś nie musiał być spowodowany efektem cieplarnianym, aby był naprawde groźny smile
pozdrawiam

202

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

"michał" masz rację cos się wydarzy i bedzie to duzym zaskoczeniem. ostatnio troche na róznyxh forach drgneła dyskusja na te własnie tematy

203

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

kokos napisał/a:

Jakoś nie chce mi się w to wszystko wierzyć, dlaczego jacyś Majowie mieli by znać tajemnice Wszechświata?
Jeżeli byli tacy potężni, to dlaczego dali się podbić Hiszpanom?

nienalezy drwic z przepowiedni prastarych kultur,powinnismy nauczyc się słuchac innych a z drugiej strony koniec swiata juz powoli następuje, rozejżyj się a zobaczysz[zniszczymy sie sami  atom już mamy, także pora jest taka a zebyś spieszyłkochac sie bliskich bo szybko przemijają [juderjus]

204

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Stare kultury swoim torem a my swoim smile Ostatnio naukowcy odkryli co tak naprawdę stało się kiedy wg Majów przeszliśmy z 3 do 4 ery (jakieś 5200 lat temu). Prawda jest taka, że własnie wtedy nastąpiła nagła zmiana klimatu o której świadczy to, że w Ameryce Południowej powstały lodowce w tak szybkim czasie, że rośliny które tam żyły zostały zamrożone.

Zostały również przeprowadzone badania na temat biegunów magnetycznych Ziemi, z których wyniki że taka sytuacja miała już miejsce i będzie mieć ponownie tylko tyle, że za jakieś 8 tyś, lat. Bieguny ziemskie zmieniają swoje miejsce ale nie tak szybko jakbyśmy tego chcieli. To bardzo powolny procesm który wymaga czasu,

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

205

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Jedną opcje można wykluczyć wielkiego potopu który zaleje Ziemię nie będzie, ponieważ w Bili jest napisane ,,Wtenczas Bóg powiedział:(...)i nie będzie już nigdy wód potopu na zniszczenie jestestwa"       (jak nie wiecie co to jest ,,jestestwo": http://www.sjp.pl/co/jestestwo

206

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

KTO WIERZY NIECH WIERZY! Ja MAM NA TO OGÓLNIE RZECZ MÓWIĄC WYJE****. JAK COŚ BĘDZIE TO BĘDZIE. JA PO PROSTU PRZEŚPIĘ TEN DZIEŃ I BĘDĘ MIAŁ ZLEWĘ NA WSZYSTKO I WSZYSTKICH. A NAWET JEŚLI BĘDZIE TO GÓWNO O KTÓRYM TAK WSZYSCY MÓWIĄ TO NIE BĘDZIE ZAPEWNE TAK ŻE 20 GRUDNIA COŚ BĘDZIE A JUŻ 21 NIC. TO BĘDZIE DZIAŁO SIĘ WSZYSTKO STOPNIOWO!!!

TO JEST MOJE ZDANIE NA TEN TEMAT I MAM TO GDZIEŚ CZY KTOŚ SIĘ Z TYM ZGODZI CZY NIE
smile:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)

207

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Koliberek napisał/a:

Hehe, no właśnie "nie znacie dnia ani godziny". Gdyby koniec świata można byłoby tak łatwo przewidzieć, to większość ludzi zaczęłaby się interesować religią, Bogiem i Kościołem na tydzień przed końcem świata, a tymczasem wielu z nich chodzi do kościoła całkiem regularnie, a przynajmniej na Pasterkę i Wielkanoc.


Zgadzam się z nią/nim. A co do tego co na początku napisał zx o euro to patrząc na polską piłkę to koniec świata będzie wtedy jak Polska wygra całe to euro

208

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Geo-Woman - nie wiesz co jest grane, ogladneles z jeden film na National Geographic i...

Szyna - to że w biblii coś takiego napisali to nie znaczy że to prawda.

Ostatnio edytowany przez Andrzej3991 (2009-12-31 02:18:42)

209

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Andrzej3991 a Ty skąd masz taką wiedzę na ten temat? Może się z Nami podzielisz.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

210

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

przeczytaj moje wcześniejsze posty tutaj i na kilku innych stronach, które łatwo znajdziesz w internecie, a się dowiesz. Nie mam czasu wypisywać wszystkiego jeszcze raz. Nawet nie chce mi się komentować twojej wypowiedzi.

Ostatnio edytowany przez Andrzej3991 (2009-12-29 22:31:46)

211

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Nie chodzi mi o to, żebyś napisał co wiesz na ten temat (przeczytałam wszystkie posty). Chciałam się dowiedzieć skąd masz tą wiedzę. Nie wiem... czytasz dużo i co? oglądasz? O takie rzeczy mi chodzi.

I wiesz, nie znasz mi więc nie mów, ze nie wiem i w ogóle nie wiem co jest grane. Ciekawa jestem na jakiej podstawie wyciągasz takie wnioski?   Może i nie jestem profesorem ale wiedzę swoją mam na ten temat.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

212

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Wnioski wyciągnąłem po twoim poście który opisuje jeden z filmów. Jeżeli byś przeczytał wszystkie posty to byś wiedział z kąt mam wiedze.

213

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Przeczytałam wszystkie posty jeszcze raz, bardzo dokładnie bo być może coś przeoczyłam ale naprawdę nie znalazłam żadnej informacji skąd masz tą wiedzę. Chciałam się zwyczajnie w świecie dowiedzieć czegoś od Ciebie, bo faktycznie masz ogrom wiedzy a Ty jesteś po prostu niemiły.

Człowiek zadaje Ci normalne pytania a Ty od razu na niego naskakujesz.
Chciałam się dowiedzieć co studiowałeś i takie tam. Po tego na tym forum nie ma, a gdzie indziej nie zamierzam szukać informacji bo udzielam się na tym forum a nie gdzieś indziej.

Swojej wiedzy nie opieram na filmie, który przyznam się widziałam na telewizji ale na podstawie tego co wiem, czo przeczytałam i co studiuję.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

214

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Moja reakcja jest spowodowana dużą ilością dzieci które zaglądają na forum.
moja wiedza na ten temat opiera się głównie na standardowych źródłach informacji.
Pozdrawiam

215

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Rany Boskie właśnie weszłam na to orum i aż mnie zatkało...
Po co Wy tu wypisujecie takie brednie???
Kiedyś napewno będzie koniec świata ale my już tego nie doczekamy.
Czy Wy wszyscy jesteście normalni?
Straszycie tylko ludzi, a jak w to wierzycie to nie wiem moze czas zacząć budować jakiś schron co?
albo nie wiem statek kosmiczny żeby polecieć w kosmos. Aż mi się smiać chce  tego co tu piszą co niektórzy(Andrzej3991)
Weźcie się ludzie za nauke porządną albo nie wiem znajdzie sobie prace jakąś.
A biorąc to wszystko tak na logike to po co by planowali takie różne ważne rzeczy jak lot na Marsa w 2030 roku?
Za przeproszeniem ale niektórzy z Was (wyżej już wspomniałam) do kobierzyna się nadają.

216

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

O co tobie chodziło z tym że nie wiem co piszę??????//

217

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

MACIEK_JESTEM napisał/a:

O co tobie chodziło z tym że nie wiem co piszę??????//


Andrzeju3991

218

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Moi Drodzy!
Nie dajmy się zwariować, nie ulegajmy presji środków masowego przekazu. Nawet jeśli koniec świata miałby nastąpić w 2012r., to i tak niczego nie zmienimy, na koniec świata trzeba być gotowym zawsze...
Co roku, ktoś przepowiada koniec świata, a od 2000r. wszystko bardziej się nasila... Każdy ma swój osobisty koniec świata, a jest to dzień jego własnej śmierci...

"Tylko siwy staruszek, który byłby prorokiem. Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zajęcie. Powiada przewiązując pomidory: innego końca świata nie będzie, innego końca świata nie będzie"

219

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Gato napisał/a:

Moi Drodzy!

"Tylko siwy staruszek, który byłby prorokiem. Ale nie jest prorokiem, bo ma inne zajęcie. Powiada przewiązując pomidory: innego końca świata nie będzie, innego końca świata nie będzie"

Bardzo ładny wiersz smile Co ma być to i tak będzie a my nic z tym nie zrobimy bo nie mamy takiej władzy smile
Proste smile

MACIEK_JESTEM nie przejmuj się bo ja też zostałam zjechana, ze nic nie wiem.  U mnie na uczelni mawiają tak: "Jak ktoś jest specjalistą od wszystkiego to jest do niczego (bądź od niczego smile

Wydaje mi się, ze na tym forum każdy powinien się wypowiedzieć co myśli na ten temat, co przeczytał jakie wnioski wyciągnał a nie obrażać każdego kto ma inny punkt widzenia.

A ja myślę, że całe zło tego świata bierze się z myślenia. Zwłaszcza w wykonaniu ludzi całkiem ku temu nie mających predyspozycji.

220

Odp: Czy naprawdę w to wierzycie?

Dla każdego koniec świata to śmierć - koniec tego świata a co jest dalej tego nikt nie wie.

A jeśli chodzi o koniec ludzkości to na naszej ziemi takie rzeczy się działy więc jest to nie uniknione.

Natomiast co do konca cywlizjacji to zapewne sami sobie to załatwimy na własne zyczenie.

Efekt cieplarniany jest przereklamowany i troche naciagany przez różne agencje i firmy związane z jego ograniczaniem.

A tak apropos Andrzej3991 - Geo-Woman to kobieta!