1,261

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze,

Czy mógłby Pan napisac o problemie muzułmańskim w Polsce po III wojnie ? 10 % to i tak dużo w kraju, który uchodzi za zdecydowanie katolicki. Czy migracje ludności, a może ludnoć z obszarów przyłączonych do Krolestwa Polski i 6 narodów ten stan rzeczy spowoduje (kolonizacja muzułmańska itp) ? Choć z podanej centurii wynika jakby dotyczyła ona obecnej Polski, a może rozłam w kościele, osłabianie jego pozycji, podkopanie zaufania, konflikty jeszcze przed wojną doprowadzą do takiej sytuacji ?
Arteuza pisał, że po wojnie ludnośc muzułmańska masowo bedzie przechodziła na chrześcijaństwo, dobrowolnie lub pod przymusem, że wręcz Mekka zostanie zniszczona. Jak wiec potoczą się według Pana interpretacji dzieje religii muzułmańskiej po III wojnie ?

Pozdrawiam

1,262

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Też jestem ciekawy dalszych losów Polski i Francji w 22 wieku i religii muzułmańskiej Atraktorze która wojna będzie pierwsza z tych trzech wojen ...   z kolonistami Marsa maszynami czy obcymi może pan napisać coś o tych wojnach przyszłości? dziękuję  pozdrawiam

1,263

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor i domox
Ja osobiście nie przepadam za Moskalami bo wiele przez nich moja rodzina wycierpiała. Lecz nie docenianie ich to błąd ich niektóre programy zbrojeniowe przewyższają USA i Chiny(śmigłowce KA52,S400 itd.). Elektronika u Rosjan jest piętą Achillesową to błąd,który popelnił Stalin i postawił na mechanikę ,a nie elektronikę. Rosjanie w zbrojeniach ciągną jeszcze resztkami programów z ZSSR . Jeszcze raz nie docenianie Tosjan to błąd. Jak mówią interpretacje centurii Moskali Chińczycy nie zniszczą do końca, dlaczego?
Atraktorze ten czy inny rząd na naszej scenie politycznej nic nie zmieni,bo to jest po prostu ,,ustawka" jak mawiał ś.p. gen.Petelicki. ,,my Polacy się sprzeczamy w jednym przedziale,a Donald z Kaczką zżerają nasze kanapki w drugim przedziale i się z nas śmieją jak nas na siebie podpuszczają".
czyli Atraktorze Stany zmiękły i zrobiły tak jak chciały Chiny. Jak pokazuje historia III Rzeszy to nie koniec roszczeń chińskich. Ustępstwa Neptuna świadczą tylko o jego stopniowym słabnięciu. Moim zdaniem patrzymy jak najpotężniejsze globalne imperium stacza się.Czekam z niecierpliwością na artykuł o nowych odkryciach naukowych. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam

1,264

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio 06 ja nie lekceważę Rosji tylko piszę że  Rosja  i USA to upadające mocarstwa. Lepiej nie pisać jak dramatycznie traci na znaczeniu Stary Kontynent   Europa to prawdziwe cmentarzysko imperiów; Wielka Brytania Francja Niemcy Włochy. w 19 wieku nikt nie mógł się sprzeciwić w Europie  USA dopiero się umacniały po wojnie secesyjnej; pozdrawiam

1,265

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja myślę że wojna wybuchnie w 2028 lub  2030 2021 raczej odpada bo mały szczegół... dekada superterroryzmu sponsorowana przez Taliban jako kraj... dekada 10 lat...czyli może się zacząć w 2018 za pięć lat lub za siedem lat w 2020 mamy 5  7 lat spokoju jeszcze... a Rosja i USA będą słabnąć ;

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-10 19:19:47)

1,266

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio06 napisał/a:

Jak mówią interpretacje centurii Moskali Chińczycy nie zniszczą do końca, dlaczego?

Bo jak dojdą do Uralu, to zakoczy wszystkich pierwsza katastrofa kosmiczna. Jak się ludzie potem pozbierają, to Chińczycy stwierdzą, że po co iść dalej, skoro mają już tak ogromny teren, że nie wiadomo jak nad nim zapanować.

1,267

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Do "dmoxa";

Nie wiem,kto wygra wybory w Pakistanie,ale wcześniej,czy póżniej w miarę pokojowo,czy zbrojnie władzę w tym kraju na pewno przejmą talibowie,którzy zmienia nazwę tego kraju na:"Kalifat Wielkiego Talibanu" i stopniowo pod przewodnictwem Mahdiego ,czyli III Antychrysta będą jednoczyć cały świat muzułmański Azji Zachodniej i Północnej Afryki.
Powstanie wówczas potężne supermocarstwo muzułmańskie o olbrzymim terytorium większym od Rosji o obszarze około 20 milionów kilometrów kwadratowych,(obecna Rosja obejmuje 17 milionów kilometrów kwadratowych)-rozpościerającym się od Europy i Atlantyk po Afrykę równikową obejmującego prawie całą Saharę i Sahel po Indie i ocean indyjski.
To terytorialnie największe imperium świata będzie liczyło ponad 900 milionów ludzi,a może nawet i miliard,będzie więc trzecim krajem świata pod względem liczby ludności po Chinach i Indiach.
Gdyby zliczyć potencjał gospodarczy tych wszystkich państw,które wejdą w skład Kalifatu Wielkiego Talibanu to byłby on prawie taki jak obecnych Chin!
Kalifat Wielkiego Talibanu jak powstanie tak jak przewidywał to M Nostradamus to może za kilkanaście lat być gospodarczo nawet silniejszy od USA-TO NIE SĄ ŻADNE ŻARTY!
M Nostradamus napisał,że III Antychryst za pieniądze uzyskane -UWAGA!-"z bogactw leżących pod piaskami pustyni uzyska ogromne pieniądze ,które wykorzysta na budowę bardzo nowoczesnej armii.

Na razie muszę przerwać i kończyć.

Atraktor

1,268

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zastanawia mnie jeszcze jedno - kult Matki Bożej w Polsce. Pisał Pan, a także Arteuza, o odnowieniu koscioła chrześcijańskiego - że niektóre sakramenty zostaną zniesione, podobnie jak hierarchia, zakony, kult świętych, obrazów itp. III Krak jednak modlił się będzie przed obrazem Czarnej Madonny, a koronacje królewskie odbywac się będą w Częstochowie tj. kult Matki Bożej w Polsce bedzie utrzymany ? Czy coś więcej na temat kultu Matki Bożej w odnowionym kościele pisał Nostradamus ? Uważam, że są to bardzo ważne kwestie.

I jeszcze jedno pytanie: czy Nostradamus wspominał coś o zmianie stolicy Polski ? Ewentualnie pisal coś o innych miastach jak chocby: Łódź, Kraków, Gdańsk ? (wspominał Pan o zalaniu części Gdańska, była też mowa o Wrocławiu). Ewentualnie o innych znaczących miastach znajdujacych się w obrębia Królestwa Polski i 6, potem 12 Narodów ? (Chodzi mi o to, które miasta w przyszłości mogą odgrywac znaczącą rolę).

Ostatnio edytowany przez Eddie (2013-05-10 19:33:35)

1,269

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze a losy Grudziądza  Bydgoszczy i Torunia? Mieszkam w małym mieście nad Wisłą koło Torunia...

1,270

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Atraktorze a losy Grudziądza  Bydgoszczy i Torunia? Mieszkam w małym mieście nad Wisłą koło Torunia...

Dmox ze Swiecia czy Chełmna? smile Bardzo ładne miasta smile hehe

Ostatnio edytowany przez Eddie (2013-05-10 19:37:29)

1,271

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Z miasta które miało być stolicą zakonu Krzyżackiego;...

1,272

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mam wiele pytań do Atraktora.
Czy nie lepiej aby Atraktor opisał jak najszerzej to co będzie przed, w czasie i po III WŚ lub opisać jedno dyskusna i ewentualne dopytanie i tak drugie dyskusja pytania i analogiczne postępowanie w ostatnim. Później XXII W i późniejsze czasy . Wiem że sam zadaję pytania ale czy nasze pytania nie wprowadzają chaosu .Ten mały chaos ujawnia się przez ponowne odpowiadanie na te same lub bardzo podobne pytania,a to moim zdaniem zabiera czas i siły niepotrzebnie. Mam na myśli oczywiście jak najszerszy opis włącznie z odkryciami naukowymi itp.
Jestem zainteresowany Waszym zdaniem czy to odpowiada wszystkim zainteresowanym czy lecimy tak jak do tąd . Bez uporządkowania tej sprawy zajmie na to parę ładnych lat .
Pozdrawiam wszystkich i proszę o odpowiedź lub jakiś lepszy pomysł ,,co dwie głowy to nie jedna i to niewielka"

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-05-10 20:28:42)

1,273

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio 06ma oczywiście racje proponuje żeby Atraktor napisał ten artykuł o nauce potem ciąg dalszy przed w i po 3 wojnie i 22 wiek W Polsce Europie I na świecie a potem pytania Atraktor ma tak dużą wiedzę podziwiam Atraktor sam zdecyduje co najpierw napisać

1,274

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Eggcubed
Czyli ty planując podbój gdzie ideologia mówi iż rasa żółta jest rasą panów zostawiasz ogromną częsć terytorium tego państwa pod ludziom . Gdzie z tego nie opanowane terytorium będą cię nękać i wspierać partyzantkę. Bardzo ciekawe podejście taktyczne i strategiczne do przeciwnika. 
Pozdrawiam.

1,275

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zespół genetyków odkrył zakodowaną wiadomość składającą się z 22 słów zapisanych w starożytnym aramejskim. Według nich jest tam zapisane, że Bóg potwierdza swoje istnienie i rolę w stworzeniu życia na Ziemi.

    "Witam moje dzieci. Tu Yahweh, jedyny prawdziwy Pan. Odnalazłeś sekret stworzenia. Teraz podziel się nim pokojowo ze światem" Tak rzekomo brzmi przekaz zakodowany w DNA

Jak wiadomo Yahweh to biblijne imię Boga obecne w tradycji judeochrześcijańskiej. Zaangażowany w badania naukowiec, Charles Watson twierdzi, że zespół zdawał sobie sprawę z istnienia nienaturalnych wzorców w zakodowanej informacji genetycznej, ale długo nie potrafiono tego właściwie zinterpretować.



Jak twierdzi, w przypływie twórczego szaleństwa spróbowali podłożyć wzorce z języka aramejskiego i okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Wstrząśnięci odkryciem zwrócili się do specjalistów od starożytnych języków, ale oni tylko potwierdzili tłumaczenie doprecyzowując je.



Wyniki tych badań mają zostać ponoć opublikowane w jednym z kolejnych wydań miesięcznika Nature. Z pewnością, gdy dojdzie do publikacji rozpęta to prawdziwą burzę naukową. Triumfować będą zwłaszcza kreacjoniści twierdzący, że to istota wyższa stworzyła człowieka. Jednak odkrywcy rzekomej wiadomości od stwórcy twierdzą, że ich ustalenia nie wykluczają teorii ewolucji a jedynie ją doprecyzowują. Uczeni sugerują, że wiadomość została zakodowana bardzo dawno temu i nasz stwórca mógł wiedzieć, że po kilkuset tysiącach lat dojdziemy do poziomu rozwoju, który umożliwi nam jej odczytanie.



Dopóki jednak temat wiadomości w DNA nie zostanie oficjalnie opublikowany w prasie branżowej należy zachować dalece idącą ostrożność w zakresie tego, co tak naprawdę znajduje się zaszyfrowane w naszym genomie. Fakt rzekomego odcyfrowania słynnego tetragramu określającego imię Boga brzmi rzeczywiście sensacyjnie, ale zanim uznamy to za ostateczny dowód wyższości judaizmu i chrześcijaństwa nad innymi wyznaniami potrzeba jeszcze wiele badań i potwierdzenia występowania tej informacji genetycznej przez inne laboratoria. Powinno być to o tyle łatwe, że kolejni badacze będą wiedzieli, czego szukają.

Ta wiadomość była krótko na ważnych portalach, potem została zdjęta, na szczęście zachowałem ją jako ciekawostkę.

Pozdrawiam dyskutujących

1,276

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do czarnyaniol:
podaj źródło, lubie te tematy ale nic z twojego postu nie wynika.
nasuwa sie mnóstwo pytan

1,277

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do pana janko hanowski

Źródło oryginalne:  http://dailycurrant.com/2013/02/01/mess … -sequence/

Polskie, które jeszcze nie zdjęło jak np wp.pl, gdzie było tylko killka godzin, z tego wkleiłem - http://innemedium.pl/wiadomosc/uczeni-u … rcy?page=1

Podałem tę informację, ponieważ Nostradamus w przepowiedniach mówił, że ludzie będę odkrywać istnienie Boga, że powstaną dowody na istnienie Jego. Może to jest właśnie taki pierwszy krok w tym kierunku? Pomyślałem, że może o takich podobnych rzeczach mówił Nostradamus?

1,278

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dzieki za źródlo.
zainspirowało mnie to potwornie gdyz wyznaje teze i wiare ,ze czlowiek powstal w laboratorium.
Od wielu lat szukam dowodów na ta tezę.
Byc moze jest tak,ze odkryto ingerencje w ludzki genom.
Byłoby to dowodem ,ze czlowiek nie ewoluował w/g tez darwina, wszystko ku temu zmierza.
nie chce  zanudzac ,wiec kończę

1,279

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jeszcze jedna rzecz, prosze nie uzywac słowa "Pan", jest to forum ukryte ,wiec nie wiemy z kim mamy do czynienia:)
pozdrawiam

1,280

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam powtórnie:

Musiałem przerwać pisanie,bo przyszli do mnie niespodziewani goście.
Jak jutro znajdę trochę czasu to się odezwę.
Jest już póżno,więc dobrej nocy;

Atraktor