1,281

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

czarnyaniol777 napisał/a:

Do pana janko hanowski

Źródło oryginalne:  http://dailycurrant.com/2013/02/01/mess … -sequence/

Polskie, które jeszcze nie zdjęło jak np wp.pl, gdzie było tylko killka godzin, z tego wkleiłem - http://innemedium.pl/wiadomosc/uczeni-u … rcy?page=1

Podałem tę informację, ponieważ Nostradamus w przepowiedniach mówił, że ludzie będę odkrywać istnienie Boga, że powstaną dowody na istnienie Jego. Może to jest właśnie taki pierwszy krok w tym kierunku? Pomyślałem, że może o takich podobnych rzeczach mówił Nostradamus?

Hmm, dailycurrant to delikatnie mówiąc "jajcarska strona"... :-)

Zobacz http://dailycurrant.com/about/

Q. Are your news stories real?

A. No. Our stories are purely fictional. However they are meant to address real-world issues through satire and often refer and link to real events happening in the world

1,282

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Jak zwykle"numer jeden"mnie zachwyca i treścią swoich wypowiedzi i piękną polszczyzną.
Pisz dalej,jak znajdziesz czas,przyjemnie się Ciebie czyta.
Oczywiście,że Antychryst działa przede wszystkim w kościele,czyli tam gdzie się go mało kto spodziewa.
Przecież w wielu miejscach Starego i Nowego Testamentu,a głównie w Apokalipsie Świętego Jana co chwila można wyczytać różne ostrzeżenia.
To nie z przypadku wzięło się słynne ludowe powiedzenie cytuję:,że diabeł się w ornat przebrał i msze odprawia".
Już Jezus Chrystus ostrzegał apostołów(swoich uczniów),a zatem i przyszłych kapłanów swojego kościoła przed wieloma działaniami kapłanów żydowskich i pogańskich.
Mówił,że przyszedł On na świat po to aby służyć ludziom,a nie nimi rządzić,czy nad nimi panować.
Ostrzegał przed tym co robią kapłani żydowscy i religii pogańskich,że liczy się dla nich tylko mamona i władza.
Czy aby wszyscy nasi katoliccy duchowni przestrzegali tych chrześcijańskich norm- nakazów Jezusa?
Sami sobie na to odpowiedzmy!
Właśnie protestantyzm powstał na fali różnych buntów przeciwko temu co działo się w kościele rzymskokatolickim,a działo się w nim coraz gorzej.
Było to w/g mnie pierwsze ostrzeżenie dla naszego kościoła!
Luter,Kalwin,Zwingli i wielu innych buntowników nazywali ówczesnych biskupów faryzeuszami!
Czy mieli rację?
Nakazy Naszego Zbawiciela wziął sobie do serca nowy papież Franciszek,dlatego nie spodziewam się spokoju w naszym Kościele w którym niestety działa wielu w/g mnie bezwstydnie rozpasanych ,a nawet łamiących prawo i to nie tylko Boski, duchownych różnego szczebla.
To w/g mnie musimy widzieć,a nie udawać,że się nic złego nie dzieje,czy mamy"zamiatać wszystko pod dywan" i głośno krzyczeć,że kościół jest jak trzeba tylko bezbożnicy i inni wrogowie go atakują,aby go zniszczyć,a kieruje nimi jakiś zewnętrzny masoński ,czy ateistyczny diabeł.
Oczywiście,że Kościół nasz jest atakowany i z zewnątrz,bo diabeł pociąga za "wszystkie sznurki",ale DZIAŁA TEŻ WEWNĄTRZ TO JEST W SAMYM KOŚCIELE POPRZEZ ZŁYCH LUDZI ,WŁAŚNIE PRZEBRANYCH W TAKI PRZYSŁOWIOWY  ORNAT!
To zauważył właśnie nowy papież Franciszek i zareagował WŁASNĄ ŻYCIOWĄ POSTAWĄ!
On pokazuje przede wszystkim swoim kapłanom jak powinni żyć(skromność) i jakim powinni świecić przykładem,aby wierni się ich nie wstydzili!
I jeszcze pokrótce wspomnę o tekstach M Nostradamusa dotyczących ostatniego papieża; "Petrusa Romanusa",czyli Piotra Rzymianina.
Otóż jest kilka tekstów na ten temat i są one dość niejednoznaczne.
Z jednej strony Nostradamus pisze,że wybór nowego papieża będzie dla Kościoła poważnym błędem,ale z drugiej strony pisze,że będzie usiłował wprowadzić wiele reform.
Możliwe więc,że M Nostradamusowi chodziło w pisanych przez siebie tekstach o; niezadowolenie większości hierarchów kościelnych z różnych poczynań ostatniego papieża,a nie niezadowoleniu wszystkich wiernych,czyli całego Kościoła powszechnego!
Tym bardziej,że tam gdzie Nostradamus pisał o niezadowoleniu Kościoła,to słowo ;kościół pisał z początkowej małej litery(i)oczywiście w języku staroprowansalskim,a tam gdzie pisał o reformach w Kościele to słowo Kościół pisał z dużej litery(I).
Jedyną dla mnie niejasnością będzie stanowczy opór ludności Rzymu przeciwko odtworzeniu państwa watykańskiego i powrotowi do tego miasta przyszłego nowego  papieża ,którego będzie chciał wprowadzić zwycięzca Mahdiego, Król Francji i Zachodniej Europy Henryk Szczęśliwy.
Możliwe jednak,że będzie to opór przeciwko okupacji francuskiej i papieżowi Francuzowi ,który będzie bratem stryjecznym Henryka.
Myślę że dwa krwawe bunty Włochów po III wojnie światowej przeciwko okupantom francuskim zakończone ich zupełną klęską,a następnie masowymi wywózkami dużej części Włochów do wyludnionej północnej Afryki jak gdyby potwierdza te moje przypuszczenia.
Henryk Szczęśliwy w odróżnieniu od polskiego przyszłego Króla zwanego "III Krakiem" będzie bowiem w czasie III Wojny światowej i w kilka lat po jej zakończeniu bardzo okrutnym i bezwzględnym władcą.
Nostradamus twierdzi nawet,że jego okrucieństwo będzie w wielu przypadkach równe III Antychrystowi Mahdiemu!
To on w końcu III wojny światowej już po zamordowaniu Mahdiego przez jego muzułmańskich przeciwników ma doprowadzić do tzw;"wielkiej wojny braterskiej" z Wielką Brytanią,wpłynięciem na Tamizę francuskiej floty morskiej i zniszczeniem rakietami Londynu.
Ma więc powtórzyć wielkie zwycięstwo francuskiego normandzkiego dowódcy Wilhelma Zdobywcy z roku 1066,jak napisał M Nostradamus.
Po tym ataku Wielka Brytania, tzw:"Lew Morski"już się więcej nie podniesie i całkowicie upadnie,a około roku 2150 stanie się jednym ze stanów: Stanów Zjednoczonych Ameryki,aby około 2220 roku być zajętą przez Wielką Zjednoczoną Konfederację Euro-Azjatycką.
Tak to przynajmniej wynika z opisów wizjonera wszech czasów.
Wiemy,że Henryk Szczęśliwy ma się urodzić w miejscowości Angouleme w dniu 21 stycznia(w Wodniku-pierwszym dniu tego znaku zodiaku wieszczącym mu wielką przyszłość i po godzinie 24 w czwartek w bardzo mrożną noc w drewnianej chacie(pewnie stodole),tylko nie wiemy w którym roku,bo tego Nostradamus nam nie podał!
Dlaczego?
Tego chyba nikt nie wie.
Jeżeli chodzi o Polskiego tzw;"III Kraka" to z kolei wiadomo,że urodzi się też w czwartek,też w zimie,bo 16 lutego ,czyli przy końcu znaku Wodnika ,natomiast w którym roku to się stanie,też nie wiadomo,bo Nostradamus tego również nam nie podał.
Natomiast podał,że urodzi się on w pobliżu Krakowa w jakiejś wiosce i dlatego nazwał go może "III Krakiem"(pierwszym nazwał Piłsudskiego,a drugim naszego papieża!
Wracając do chrześcijaństwa tego po III wojnie światowej to wyjaśniam,że apostołowie i Matka Boska będą dalej honorowani(i tylko oni,bo nastąpi unieważnienie wszystkich aktów beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych),ale jak wynika z
tekstów M Nostradamusa nie stanie się to od razu we wszystkich krajach.
W Polsce ma się jeszcze długo utrzymywać Maryjny kult,a "III Krak"będzie bardzo ostrożny w przeprowadzaniu kościelnych reform,choć ciągle poganiany przez zaprzyjażnionego z nim Henryka.
Dopiero póżniej za następcy "III Kraka",jego niezrównoważonego syna i po wielkim powstaniu polskiej murzynki tzw"Czarnej Madonny",a także po wielkim pożarze i jakichś wybuchach(możliwe,że będzie to jakaś dywersja)w klasztorze na Jasnej Górze, kult ten powoli zaniknie.
Wiem,że te moje wywody są szokujące (również dla mnie),ale prosiliście mnie o pisanie tego co przepowiada M Nostradamus ,więc nie chcę niczego zmieniać.
Tam gdzie są inne interpretacje i jakieś wątpliwości to piszę,ale skoro M Nostradamus pisze,że np:Rzym po wejściu wojsk Mahdiego zmieni nazwę na Islamadabad a Bazylika Świętego Piotra stanie się wielkim meczetem,a póżniej w wyniku odwrotu muzułmanów zostanie całkowicie zniszczona i nigdy nie odbudowana,to dlaczego mam nie pisać o mającym nastąpić tragicznym losie klasztoru na Jasnej Górze!?
Wielkim Światłem w tych mrokach przyszłości,które czekają ludzkość i obecne chrześcijaństwo,niech będzie to,że po III wojnie światowej wszystkie pozostałe wyznania z islamem włącznie,choć gdzie nie gdzie się utrzymają, to stopniowo zaczną zanikać!
Te nowe chrześcijaństwo zjednoczone i skromne będzie przyciągać wszystkich ludzi na Ziemi jak"Wielki Magnes",tak pisze wizjoner wszech czasów.
Oczyszczona z wszelkich brudów jak dalej pisze M Nostradamus TA ODNOWIONA I ODRODZONA RELIGIA CHRZEŚCIJAŃSKA ROZKWITNIE NA CAŁEJ ZIEMI I WTEDY OKOŁO ROKU;3792 do 3797 ma na Ziemię zstąpić sam Szatan,aby zniszczyć odbudowane na nowo dzieło Boże,to jest jego WIELKĄ ZJEDNOCZONA RELIGIĘ!!!
Może to wtedy będzie ten słynny Armagedon (Har Mageddon)!
Oczywiście po III wojnie światowej ludzkość czeka jeszcze wiele konfliktów i wojen,ale nie będą to już spory i wojny na tle religijnym i to jest ważne i istotne dla przyszłości ludzi na Ziemi.
Świat będzie zupełnie inny i inne problemy będzie on miał.
Jeszcze parę słów odnośnie innych religii;
Musicie wiedzieć,że w dalszym ciągu religie tzw:pogańskie"(wielobóstwo)jeszcze istnieją.
Najliczniejsze jest oczywiście japońskie "szinto",ale w we Włoszech są też jeszcze wyznawcy tradycyjnej religii "rzymskiej" ,a w Grecji "greckiej",
w Niemczech,Anglii w Skandynawii religii"starogermańskich",a w Polsce i innych krajach tak zwane:"Religijne Stowarzyszenia Rodzimowierskie",które mają swoje kaplice różnych bóstw,święte miejsca,dnie świąteczne i są oficjalnie zarejestrowane.
Nie są one zbyt liczne,ale są!
Walka z różnymi tradycyjnymi religiami nie jest oczywiście,ani rzeczą prostą,ani łatwą.
Kościół rzymskokatolicki oprócz podstawowych powszechnych głównych świąt ma też święta i tradycje wyrażnie narodowe zapożyczone z poprzednich pogańskich kultur.
O tym też musimy i wiedzieć i pamiętać!
Ten Zjednoczony Kościół Chrześcijański ma po przez liczne reformy odrzucić też, do tzw:"lamusa historii"wszystkie te pogańskie zwyczaje istniejące od wielu lat w różnych chrześcijańskich krajach i to wszystkich kontynentów!

Życzę miłego weekend,u.
Jak znajdę trochę czasu,to jutro się odezwę;

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-11 15:02:16)

1,283

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze a jakie będą polityczne losy Ameryki Północnei i nowego USA po wojnie...? pozdrawiam

1,284

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.politykaglobalna.pl/2013/05/ … dwyborczy/

1,285

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam
Zgadzam się  z Atraktorem  , ja również czekam ,na każdy nowy wpis "numeru jeden".
Cieszę się, że ożywiło się na forum.
Pozdrawiam.

1,286

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam serdecznie.

z pewnych względów pozwolicie, że zajmę się opisem antychrysta, a wiec wcielenia zła które jest przyczyną wojen, głodu i ludzkich zgryzot i tragedii. To walka o władzę nad ludzkimi duszami, a dla osób sceptycznych religijnie nad umysłami. Przyjrzenie się poprzednikom daje pogląd na to co się wydarzy.
Wszyscy poprzednicy, a więc dla przykładu Napoleon, Stalin, Hitler czy Neron, to ludzie wrażliwi na ludzką krzywdę i niesprawiedliwość. wszyscy z nich, byli "krzewicielami" sprawiedliwosci i równości. Każedemu z nich, świat w ograniczonym zakresie oddawał cześć i pokłon.
Obecny, ten który objawi się światu otrzyma "błogosławieństwo" całego świata z ograniczoną i nieliczną opozycją.
Na przyjście fałszywego mesjasza zostało przygotowane wiele spraw. Są fałszywi wybrańcy Boga, są fałszywi chrześcijanie i ich biskupi. Są fałszywe religie i fałszywi królowie. Są fałszywe prawdy, fałszywa moralnośc i etyka. Dobra nie można odróżnić od zła, piękna od brzydoty, prawdy od kłamstwa.
Antychryst będzie czynił cuda na niebie i na ziemi. Wszystko wydarzało się będzie tak, jak jest w proroctwach Izraela, tylko że wszystko będzie fałszywe. Fałszywa będzie nawet śmierć i fałszywe zmartwychstanie.
Wszystko będzie tak jak w proroctwach odnośnie przyjścia Mesjasza, aby świat uwielbił "tego właściwego" a więc fałszywego i ośmieszył Jezusa z Nazaretu a ci którzy idą za Jezusem będą pośmiewiskiem i szyderstwem. ( tak się już dzieje)
Oczekiwanie na mesjasza w ostatnim czasie się zwiększa a więc tym samym rozbudza się nadzieja na otrzymanie królestwa nad całą Ziemią i nad wszystkimi ludami Ziemi.
Jezus z Nazaretu nie zmieniał praw, tylko je wypełniał. Jezus nikogo nie potępiał, nie osądzał, nikogo nie podjudzał i nikim nie gardził.
Obecnie zmienia się prawo, pogardza się człowiekiem, potępia bliźniego i w imię dobra, popełnia się zło.
W imię miłości potępia się miłość a w imię życia życie się zabiera.

Prawdziwy Bóg jest miłością, a Miłość:
-Miłość cierpliwa jest, łaskawa jest. Miłość nie zazdrości, nie szuka poklasku, nie unosi się pychą; nie jest bezwstydna, nie szuka swego, nie unosi się gniewem, nie pamięta złego; nie cieszy się z niesprawiedliwości, lecz współweseli się z prawdą. Wszystko znosi, wszystkiemu wierzy, we wszystkim pokłada nadzieję, wszystko przetrzyma. Miłość nigdy nie ustaje.

Pozdrawiam serdecznie Wszystkich.

Ostatnio edytowany przez numer jeden (2013-05-11 21:37:31)

1,287

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Numerze jeden a  czy myślisz że Mahdi ujawni do końca dekady i stanie na czele talibów i zawrze sojusz z czerwonym Smokiem czyli Chinami;

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-12 10:55:01)

1,288

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ania myślę że wojna nie wybuchnie w 2021 ROKU  bo Notsradamus pisał o dekadzie superterroryzmu która zacznie tragedią czyli zniszczeniem wojsk zachodnich w Afganistanie atomem. Ale jak wiesz Nato wycofuje się za rok z Afganistanu...  I właśnie to mnie zastanawia skoro w Afganistanie nie będzie żadnego zachodniego  żołnierza Amerykanie chcą zostawić po 2014 roku kilka  kilkanaście tysięcy ale tylko swoich wojsk. Ale Karzaj jest pod silnym naciskiem Iranu i Pakistanu żeby nie została ani jedna amerykańska noga. Czy myślisz że po wojnie domowej w Afganistanie w 2014 roku talibowie przejmują władzę i po kilku okrutnych latach ich rządów 2015 2017 ?  Nato wyślę znowu wojska do Afganistanu  ale przedtem  będzie się pogarszać sytuacja w Pakistanie gdzie Pakistańscy talibom będą pomagać  talibowie którzy przejęli Afganistan po 2014 ale do czasu 2!interwencji Nato ! ps czytałem że możliwa 3 kadencja  Śniadego czyli Obamy... kraj studnia to Afganistan... pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-12 10:58:55)

1,289

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czyli wynika że  Państwo Watykańskie będzie odtworzone ?

1,290

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Dmox ,ja tez już nie uważam , że  w 2021 r
Pisałam już o tym.
bardziej jestem przekonana do 2027 lub  2028 r.
To  z 17 letnim pontyfikatem Papieża .
zginąć ma w drugim roku trwania wojny.
Ja jednak obstawiam że gdy obecny skończy 90 lat ,
wybiorą nowego na 5 lat i to on będzie znienawidzony ,
uciekał w przebraniu kobiety zanim go zamordują.

Gdy będzie już zarządzał lat siedemnaście,
Wybiorą nowego, ale ustanowią kadencję do lat pięciu.
Ponad 90 będzie miał stary Pasterz nim zostanie wybrany NOWY,
Lecz Rzymianin Piotr nie przypadnie do gustu mieszczanom!. zacznie się wojna.

1,291

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pisałam też o tym, że moim zdaniem ,Mahdi urodził się w 1986 ,a Jezus Muzułmański w 1999r

W dwudziestym 6, 8 i 9 to liczby trzeciego Antychrysta,
Mahdi muzułmański potwór otworzy na Ziemi bramy piekieł.
Syn Mahometa złodzieja i pięknej Fatimy ladacznicy,
Przyprawi miliony do nędzy, chorób i Sœmierci.
Urodzony w pobliżu Babilonu pomiędzy dwiema rzekami,
Oko straci w młodzieńczej bójce z rówieœśnikami.

Liczba dziewięć to czasy Marsa,
Liczba sześœć początkiem trzeciego,
Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą,
Żeby dojśœć do dwa i siedem,
Końcem powodzeń będzie pięć i cztery,
A gdy przyjdzie sześœć i dziewięć skończy się jego panowanie.

A teraz ,zacznijmy od  końca jak będzie miał 69 skończy się jego panowanie(2055r umiera)
Wojna kończy się 2054.
Trwa 27 lat.
18 lat walczy zwycięsko Henryk Szczęśliwy.
1986 czyli 6 rodzi się Mahdi.(6 na końcu oznacza liczbę szatana)
9 lat prowadzi zwycięskie walki.
Wojna rozpocznie się prawdopodobnie 2027 r.
Super terroryzm w 2017 r

Zewsząd grozi wojna, narody żyją w lęku.
Niewiasta jest wszechobecna, zabiega o pokój.
Ludność sterroryzowana;
Rok 90 plus 3 zobaczy rzeczy bulwersujące,
podczas gdy potężni wojownicy grozą pięścią.
Anoh na próżno obserwuje horyzont.

Moim zdaniem dotyczy to 4 Wojny Swiatowej.
Ma to być około 2150
Trzecia kończy się 2054 +93=2147.
rok 93 ale liczony po zakończeniu Trzeciej ,czyli od nowa(jak pisał Nostradamus)

Centuria III czterowiersz 94 – numer i rok 1555

Pięćset lat, a potem zwrócą baczniejszą uwagę
Na tego, co był KLEJNOTEM SWOJEJ EPOKI,
Jego chwała zajaśnieje PEŁNYM BLASKIEM,
POTOMNI OBDARZĄ GO ŚWIĘTYM SZACUNKIEM!

następny czterowiersz sugerujący zakończenie wojny 2054 r
dokładnie 500 lat po napisaniu centurii.
Nostradamus zostanie zrozumiany i doceniony

1,292

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ania a sprawa wojsk w Afganistanie które mają zostać zniszczone przez talibów z Pakistanu przemianowany na Taliban Nato w styczniu zacznie wycofanie w 2014 czy możliwy scenariusz 2 interwencja Nato po przejęciu Afganistanu przez Talibów. Bo Notsradamus pisał  że zostaną zniszczone wojska sprzymierzonych czyli Nato  Druga interwencja Nato w tym samym kraju chichot historii;. Czytałem że jest możliwa 3 kadencja Obamy! Notsradamus pisał że Śniady wyśle wojska do kraju Studnia. Czy to jest Afganistan i interwencja USA/Nato 2?  Czy uważasz że możliwa druga wojna z Talibami a zachodem w w latach np 2015 2017?  I na nieszczęście dla zachodu ujawni się Mahdi pod koniec dekady jak  pisał Atraktor czyli w latach 2017 2020 ?

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-12 18:51:24)

1,293

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ciekawy artykuł polecam
http://3obieg.pl/trudne-mozliwe-konieczne/

1,294

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio06 ciekawy artykuł  jak pisał Notsradamus po wojnie przestaną istnieć  i Rosja i Niemcy; Niemcy podzielone z Francją; byłe RFN do Francji bez niepodległej Bawarii i byłe NRD do Polski bez niepodległej Saksonii. Jeśli pamiętacie z historii Bawaria i Saksonia były państwami przed wchłonięciem przez Prusy A Rosja do Uralu do Polski reszta dla nawróconych Chin;

1,295

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tak się zastanawiam nad jedną sprawą. Nostradamus powiedział , że ludzie mogą wszytko zmienić i odwrócić bieg przepowiedni jak zachowają się rozsądnie. Czy istnieją niespełnione przepowiednie? Czy może istnieje część centurii, która opisuje przyszły świat w której nie było III wojny? Wiem, że osoby interesujące twórczością Nostradamusa nie mają dostępu do wszystkich centurii, że na język polski została przetłumaczona mała część całego zbioru.

1,296

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Państwo Watykańskie przestanie istnieć z chwilą zajęcia całych Włoch i Rzymu przez siły III Antychrysta,czyli przez Kalifat Wielkiego Talibanu I NIGDY SIĘ JUŻ NIE ODRODZI!!!
W zajęciu Włoch najważniejszą rolę będą odgrywały trzy tzw:turbany(czarny,czerwony i zielony).
Te fanatyczne armie muzułmańskie dokonają ogromnego spustoszenia w całej Italii.
Jak napisał M Nostradamus tyko co piąty mieszkaniec zostanie przy życiu.
Te ogromne straty ludnościowe Włoch nastąpią nie tylko z powodu inwazji islamu,ale też w wyniku wielkich katastrof naturalnych,które dotkną wszystkie państwa;Europy,Afryki i Azji leżące w basenie Morza Śródziemnego.Będą to olbrzymie trzęsienia ziemi,również dna morskiego co spowoduje ogromne tsunami i fale powodziowe.Nastąpią też potężne niespotykane w czasach historycznych wybuchy wulkanów ,które spowodują tzw"morowe powietrze",które także przyczyni się do masowych zgonów zamieszkałej na tych terenach ludności.
Kalifat Wielkiego Talibanu po wielkim zwycięstwie zajmie się masową wywózką tubylczej,katolickiej ludności Włoch do centralnej Afryki i Zachodniej Azji,czyli ziem zamieszkałych przez muzułmanów.
Rodziny katolickie będą odpowiednio segregowane(na;kobiety,mężczyzn i dzieci,na starców i młodych),a następnie będą oni oznakowani i odsprzedawani muzułmańskim właścicielom.
Mahdi specjalnymi dekretami przywróci oficjalne niewolnictwo w całym swoim państwie!
Wprowadzi też wielożeństwo,a zdobyczne młode kobiety chrześcijańskie będą oddawane w nagrodę muzułmańskim wojownikom do ich haremów za ofiarną walkę i lojalną służbę w zbrojnych turbanach,czyli armiach Mahdiego.
Specjalny dekret nakaże burzenie wszystkich świątyń chrześcijańskich i bezwzględne niszczenie jakichkolwiek innych oznak chrześcijaństwa jak:krzyży,kaplic,Biblii,obrazów,katechizmów i w ogóle wszystkiego co nie jest związane z islamem.
Nie będzie można nawet nosić jakichkolwiek osobistych oznak wiary chrześcijańskiej jak:łańcuszki z krzyżykami i obrazkami,czy posiadać i nosić chrześcijańskich różańców!
Ten surowy zakaz będzie obowiązywał również w domach prywatnych,np:nie będzie można się w nich po chrześcijańsku modlić.
Osoby nie przestrzegające tych przepisów będą okrutnie karane;albo śmiercią poprzez natychmiastowe ścięcie,lub rozstrzelane strzałami przez szahidów(nazywanych też policją islamską),albo ci "szczęśliwcy" będą w ostateczności zsyłani jako niewolnicy do muzułmańskiego orientu.
Prześladowania we wszystkich chrześcijańskich krajach Europy zdobytych przez Mahdiego będą potworne,nie do opisania!
Wszyscy chrześcijanie będą mieli na przedramieniu i czole wypalane znaki krzyża!
Otóż po zdobyciu jakiegoś terytorium na chrześcijanach wkraczające tam dowództwo"Zielonego Turbanu" ma podawać termin do którego dnia i miesiąca(zwykle to będzie jeden księżyc-czyli miesiąc)wszyscy nie muzułmanie mają się zarejestrować i zgłosić ,aby dobrowolnie wyrazić chęć przyjęcia nowej wiary muzułmańskiej,jeżeli tego nie zgłoszą w odpowiednim wyznaczonym terminie staną się napiętnowanymi krzyżami niewolnikami Islamu!
Tylko nieliczni będą półwolni,ale ich życie wcale nie będzie przez to łatwiejsze.
"Zielony Turban"to armia''mścicielska"jak ją nazywa M Nostradamus.
Ten turban nie będzie nigdy walczył na pierwszej linii frontu.Ci wojownicy będą wkraczali na zdobyty przez inny turban teren ,aby go wyczyścić z"niewiernych",i ich szatańskich religii,by następnie na ten wyczyszczony z "innowierczego brudu"teren sprowadzić swoich osadników z dalekich krajów islamu!
TE I INNE PLANOWE DZIAŁANIA PRZEPROWADZANE W CZASIE  III WOJNY ŚWIATOWEJ SPOWODUJĄ OGROMNE ZMIANY:ETNICZNE,NARODOWE I JĘZYKOWE WE WSZYSTKICH OKUPOWANYCH I UJARZMIONYCH PRZEZ KALIFAT WIELKIEGO TALIBANU KRAJACH EUROPEJSKICH I NIE TYLKO!!!
HITLER CHCIAŁ ZNISZCZYĆ PRZEDE WSZYSTKIM;ŻYDÓW I SŁOWIAN,NATOMIAST MAHDI BĘDZIE NISZCZYŁ WSZYSTKICH NIE MUZUŁMANÓW,A GŁÓWNIE CHRZEŚCIJAN,ŻYDÓW I ATEISTÓW,JAK TEŻ I WYZNAWCÓW INNYCH RELIGI I WPROWADZI ICH MASOWĄ EKSTERMINACJĘ,NAJWIĘKSZĄ W DZIEJACH LUDZKOŚCI JAK NAPISAŁ M NOSTRADAMUS!!!
Po zdobyciu Włoch Mahdi przeniesie z Kairu do Rzymu swoją oficjalną siedzibę(ma być ich kilka)i zmieni jego nazwę na bardzo podobną do nazwy obecnej stolicy Pakistanu,która nazywa się Islamabad(miasto Islamu).
Rzym ma otrzymać nową nazwę;"ISLAMADABAD" co oznacza;Miasto Stolica Islamu!
M Nostradamus PODAJE WŁAŚNIE TĘ NAZWĘ!!!
Kiedy Piotr Rzymianin I lub II (jeżeli będzie drugi-różnica w interpretacjach-pisałem już o tym)zostanie w północnych Włoszech w czasie ucieczki na wzgórzu pod wielkim krzyżem zamordowany zatrutymi strzałami szahidów,zostaną prawie natychmiast w poszczególnych krajach(jeszcze nie zajętych przez Mahdiego)wybrani nowi tzw:"Antypapieże".
Mahdi po zdobyciu Italii stworzy specjalne odziały szahidów,które W SPOSÓB RYTUALNY ze stalowych łuków zakończonych półksiężycem,będą zatrutymi strzałami strzelać do ludności chrześcijańskiej,lub zakrzywionymi sztyletami  przecinać im gardła, oszczędzając  w ten sposób amunicję!Z czasem jak pisze M Nostradamus muzułmanie zamiast zabijać rytualnie barany na swoje święto RAMADANU,ZACZNĄ ZABIJAĆ W TEN SPOSÓB CHRZEŚCIJAN,najprawdopodobniej na wezwanie jednego z mułłów!
Z czasem to rytualne mordowanie chrześcijan,wyznawców innych religii i ateistów u muzułmanów stanie się bardzo modne!
Wracając do papiestwa,to po śmierci Piotra Rzymianina w Niemczech w Monachium zostanie wybrany nowy papież ,który będzie uznany głównie przez episkopaty; Niemiec,Austrii i paru jeszcze innych krajów.Francja wybierze swojego papieża i osadzi go w byłym pałacu papieskim w Avinion.W Ameryce łacińskiej i Północnej też miejscowi kardynałowie i biskupi wybiorą swoich papieży,również,Azja i Afryka wybiorą papieży.Wszyscy oni nie będą jednak już mieli takiego autorytetu jak ostatni papież Piotr Rzymianin i zostaną szybko uznani za UZURPATORÓW,czyli tzw:"ANTYPAPIEŻY"!
NASTĄPI WIELKIE ROZPRĘŻENIE I OGROMNY NIEŁAD W CAŁYM KOŚCIELE RZYMSKOKATOLICKIM!
NIESTETY,ALE BĘDZIE TO JUŻ KONIEC OBECNEGO KOŚCIOŁA I JEGO STRUKTUR!
ZNISZCZONY ZOSTANIE NIE TYLKO KOŚCIÓŁ RZYMSKOKATOLICKI,ALE I INNE KOŚCIOŁY CHRZEŚCIJAŃSKIE-,DLA MAHDIEGO III ANTYCHRYSTA WSZYSCY CHRZEŚCIJANIE,JAKO WYZNAWCY KRZYŻA BĘDĄ  TAKIMI SAMYMI WROGAMI I JEGO OFIARAMI!
Swoje teksty o masowych i okrutnych prześladowaniach chrześcijan M Nostradamus kończy słowami:"OKROPNE I NIESAMOWITE",tym bardziej,że duchowni przez szahidów Mahdiego mają być od razu mordowani bez możliwości przechodzenia na islam!
ZWRACAM UWAGĘ,ŻE NOWOCZESNA TECHNIKA I TECHNOLOGIA UMOŻLIWI MAHDIEMU TAKIE MOŻLIWOŚCI EKSTERMINACJI LUDNOŚCI JAKICH NIE POSIADAŁ ŻADEN INNY POPRZEDNI PRZYWÓDCA JAK NP;HITLER,CZY STALIN!!!
Powtarzam,że wiara chrześcijańska i inne religie np:judaizm,a także ateizm itd zostaną surowo pod karą śmierci zakazane i zabronione!
Całe chrześcijaństwo skupi się wokół Henryka Szczęśliwego,który ustanowi przeciw wagę zbrojną turbanów III Antychrysta tak zwane :ZBROJNE ZAKONY RYCERSKIE!
Ta nowo powstała zorganizowana w zakony armia Henryka będzie toczyć bezwzględną i totalną wojnę z turbanami Mahdiego!
Przełomem w wielkiej wojnie będzie w/g M Nostradamusa tak zwana;WIELKA BITWA NARODÓW W BAWARII,CZYLI HEKATOMBA POD ULM" gdzie ma w ciągu jednego dnia zginąć 5 milionów żołnierzy III Antychrysta!!!
BĘDZIE TO OSTATECZNY PRZEŁOM W III WOJNIE ŚWIATOWEJ,ALE NIE PORÓWNYWALNIE WIĘKSZY NIŻ STALINGRAD W DRUGIEJ,CZY BITWA POD VERDUN W PIERWSZEJ!!!
Henryk tak jak Mahdi będzie stosował okrutny terror na odbitych terenach,a po wejściu jego zakonów na tereny Afryki i Azji rozpocznie przymusową masową chrystianizację.
W/g M Nostradamusa po opanowaniu Turcji i zdobyciu Stambułu(Konstantynopola)Henryk Szczęśliwy rozpocznie okrutną chrystianizację tego kraju.
Stambuł zmieni nazwę na ;"Miasto Henryka",a Aja Sofia(Hagia Sofia-Świątynia Mądrości)znów się stanie Bazyliką chrześcijańską.
Na początku XXII wieku Turcja na krótko wyzwoli się od Francji,ale pozostanie już prawie całkowicie krajem chrześcijańskim!
W Turcji ma być nawet mniej muzułmanów niż w Polsce!
WTEDY NA ZIEMI ZAPANUJĄ PRAWDZIWE NIESPOTYKANE MROKI WOJNY,BO TURBANY I ZAKONY będą jak pisze M Nostradamus stosować tzw:"politykę spalonej ziemi".
Przy końcu wojny te okrucieństwa będą się jeszcze bardziej nasilać!
Aby wykończyć islam przed wejściem zakonów Henryka na Bliski Wschód z jego rozkazu w olbrzymich wybuchach termojądrowych mają być zupełnie starte z powierzchni ziemi dwa święte miasta proroka Mahometa,a mianowicie:Mekka i Medyna!
Czarny Kamień z Mekki,który jest upadłym na ziemię meteorem zostanie załadowany na statek francuski i zatopiony w największej głębi Oceanu Indyjskiego!
Henryk każe oba zniszczone miasta zasypać piaskami,a dokonają tego niewolnicy muzułmańscy,którzy po wykonaniu tej pracy będą żywcem z rozkazu Henryka również zasypani w piaskach tej arabskiej pustyni.
Oba te święte miasta muzułmańskie nigdy nie będą już odbudowane!
Odtąd Henryk Szczęśliwy zostanie przez muzułmanów nazwany; "Wielkim Selinem".
Te wydarzenia całkowicie"przetrącą kręgosłup i podetną skrzydła" muzułmanom!
Mahdi po tych klęskach utraci zupełnie autorytet i ucieknie do gór Azji ,czyli tam skąd rozpoczął III wojnę światową i inwazję na Rosję i Europę.
Zbiegnie on ze swoimi zausznikami i haremem do obecnego Peszawaru(Pakistan)i zostanie tam wkrótce przez swoich muzułmańskich oponentów zamordowany,a śmierć jego będzie bardzo okrutna!
Tak pokrótce będzie przebiegał ten konflikt i ostateczny upadek III Antychrysta Mahdiego.
Henryk Szczęśliwy będzie próbował dwukrotnie osadzić nowego papieża(Francuza-swojego krewnego)w Rzymie i odtworzyć państwo Watykan,oraz odbudować zniszczoną Bazylikę Świętego Piotra.
Próby te jednak z powodu oporu mieszkańców zniszczonego Rzymu się nie powiodą i ten papież będzie rezydował w byłym pałacu papieskim w nowej stolicy Francji w Avinionie,nawiasem mówiąc Paryż będzie zupełnie zniszczony i nigdy już nie będzie odbudowany.
Nie wszyscy chrześcijanie uznają jednak jego władzę,bo praktycznie całym chrześcijaństwem będzie zarządzał Henryk Szczęśliwy.
Po śmierci tego papieża zostanie wybrany jeszcze jeden,również Francuz,który po dziesięciu latach zrezygnuje z tej funkcji- tylko właściwie już tytularnej.Będzie to w/g M nostradamusa już ostatni jakikolwiek papież chrześcijański.
Ci dwaj ostatni papieże "aviniońscy" praktycznie nie będą mieli żadnej realnej władzy nad kościołem z wyjątkiem tzw:tytularnej.Nie będzie też w Avinionie żadnego państwa kościelnego,czy papieskiego-tak przynajmniej wynika z tekstów wizjonera wszech czasów.
Pytanie "dmoxa" odnośnie dalszego istnienia państwa watykańskiego" jak gdyby "wymusiło" na mnie napisanie tego artykułu.

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-05-12 23:44:34)

1,297

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mam pytanie do centurio 06 i Atraktora. Czy nie uważacie że USA wpadły w geopolityczny kłopot ponieważ USA do 2020 roku 60 procent floty skoncentruje na Pacyfiku dla pilnowania Chin . USA  wycofują się z Bliskiego Wschodu  i Afryki Północnej co jest poważnym błędem geopolitycznym;USA skupia się teraz na pilnowaniu Chin i walkę o wpływy w Azji Środkowej i Pakistanie i Afganistanie bo w tych krajach inwestują Chiny i szyicki Iran ma nadzieję przejąć wpływy  w Afganistanie po 2014 roku ; Czy wiecie że powstanie rurociąg Pakistan Iran ?Te państwa ostatnio współpracują ze sobą. Ciekawe czy Pakistan zdradzi Rijad i dom Saudów;i dołączy do szyickiej osi;Pakistan chce się podzielić wpływami z Iranem w nowym Afganistanie.Ale Pakistan jest sunnicki wspiera Arabię Saudyjską a Iran walczy w proxy war z Rijadem zwycięstwo Ligi Muzułmańskie;która walczy o samodzielne rządy liczenie głosów trwa. Liga Muzułmańska z pewnością rozwinie współpracę z Chinami i w rezultacie także z Iranem. pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-05-13 10:17:30)

1,298

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Przepraszam,ale zapomniałem dodać,co teraz prostuję,że wczorajszy,mój ogólny opis przebiegu III wojny światowej nastąpił głównie na podstawie interpretacji" Arteuzy Centuriona" z forum Gazety Prawnej ze strony tyt:"kiedy wybuchnie III wojna światowa",a także na podstawie własnych wynurzeń z tekstów M Nostradamusa i tzw:Nostradamusa Młodszego.

Pozdrawiam:Atraktor

1,299

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Widzę,że wielu z Was  w tym szczególnie "dmox" zadają pytania na które można łatwo znależć odpowiedż na stronie podaję link:

chomikuj.pl/.../Arteuza+Centurion+-+Kiedy+wybuchnie+III+wojna+*c5...

Tam znajdziecie jego interpretacje i wiele tekstów M Nostradamusa w temacie III wojny światowej i nie tylko.
Wolałbym odpowiadać na pytania na które Arteuza nie znalazł czasu aby odpowiedzieć,lub poruszać sprawy o,których nie pisał,lub napisał nie wiele.
Chcę też przypomnieć co już mówiłem,że nie ze wszystkimi interpretacjami zgadzam się z Arteuzą ,chociaż na ogół w mniej istotnych sprawach-o nie których różnicach zdań już tu pisałem.
Ale widzę,że i Wy macie swoje interpretacje i w/g mnie bardzo dobrze,bo o wielu sprawach M Nostradamus nie pisał zbyt jasno.
O ile pamiętam (do"dmoxa")to Arteuza bardzo wiele napisał o przyszłości obu Ameryk ,więc proszę odnależć jego teksty na;"chomikuj pl",j.w.
Link ten podałem,aby uniknąć powtarzania tego co napisał Arteuza i mieć więcej czasu na sprawy o których on nie pisał albo napisał nie wiele..

Pozdrawiam;Atraktor

1,300

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ale mnie trochę zdziwiły sondażowe wyniki w Pakistanie; Liga muzułmańska walczy o samodzielne rządy! PPL zostanie tylko prezydent sama PPL spadła na trzecie miejsce. Teraz Pakistan będzie jeszcze bardziej antyamerykański...