1,621

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

eggcubed napisał/a:

Albo w 2019 (2019=>2+0+1+9=12=>1+2=3) , a w 2021 koniec Izraela.

Arteuza napisał/a:

I jeszcze jedno pisałem już tu ,że w swoich listach do:Syna Cezara i Henryka Szczęśliwego M.Nostradamus napisał,że komunizm w Europie skończy się po 73 latach to jest :1917+73=1990(w 1989 nastąpiły zmiany w Polsce,w roku 1990 w pozostałych krajach Europy Wschodniej a w roku 1991 upadł ZSRR).
Otóż Nostradamus napisał,że państwo IZRAEL zakończy swój żywot też po 73 latach-czyli:1948(rok powstania)+73=2021?!!!

Witam:

Chcę się do tego stwierdzenia Arteuzy odnieść,bo jest to bardzo ważna sprawa.
Otóż nie wiem skąd Arteuza wywnioskował,że Izrael będzie istniał również tak jak komunizm(w Rosji nie w innych krajach!) tylko 73 lata!?
Zasadniczo więc wypowiedż M Nostradamusa(o 73 latach) dotyczyła wyłącznie Rosji,w innych krajach pozaeuropejskich komunizm dalej trwa ,lub na nowo powstaje( np;Wenezuela,Boliwia,Nikaragua).
M Nostradamus w/g mnie i innych interpretatorów zapowiedział tylko,że Izrael po 73 latach od swego powstania zacznie przeżywać kryzys.
Kryzys gospodarczy w USA to kryzys i w Izraelu,oba państwa są ze sobą ściśle powiązane w wielu dziedzinach.
Możliwe ,że Arteuza ten kryzys powiązał z istnieniem państwa Izrael,ALE JA SIĘ Z TYM NIE ZGADZAM!
Dlaczego?
Arteuza (jak zapamiętałem jego tekst)sam wspomniał o tym,że przed III wojną światową Izrael będzie prowadził jeszcze jedną wojnę z państwami arabskimi-a więc nie z Iranem,bo choć jest krajem też muzułmańskim, to rządzą nim Persowie-lud indoeuropejski,a nie Arabowie-lud semicki i swoją niepodległość obroni ON PO RAZ OSTATNI,BO ZASTOSUJE W OSTATNIEJ CHWILI,KIEDY TO WOJSKA ARABSKIE PO RAZ PIERWSZY WKROCZĄ NA JEGO TERYTORIUM-NIEZNANĄ DOTYCHCZAS BROŃ!!!
Arteuza pisał swoje interpretacje kilka lat temu więc mógł przypuszczać interpretując przepowiednie M Nostradamusa,że III wojna światowa wybuchnie około roku 2021,ale myślę,że w świetle obecnych spowolnionych wydarzeń i w Polsce i na świecie raczej by ten swój pogląd zmienił.
ZASTANAWIA MNIE JEDNO DLACZEGO TAK MAŁO INTERPRETATORÓW NIE BIERZE POD UWAGĘ SŁÓW M NOSTRADAMUSA O TYM,ŻE NA NASZ ŚWIAT BÓG ZEŚLE WSZELKIE NIESZCZĘŚCIA,TO ZNACZY; KATAKLIZMY I STRASZNE WOJNY W DRUGIM TYSIĄCLECIU UKRZYŻOWANIA CHRYSTUSA?!
Wiele osób w XX wieku uważało,że rok 2000 będzie tą graniczną datą,ale przecież Chrystus nie został ukrzyżowany w roku 1 naszej ery tylko około roku 30!
Ponieważ rok 2030 zgadza się również z przepowiednią matematyczną(jak to nazywają badacze jego utworów)wyznaczającą wybuch III wojny światowej to PRZYPUSZCZAM,ŻE TO WŁAŚNIE TA DATA JEST BLISKA PRAWDY!
Jakie wydarzenia muszą wg M Nostradamusa nastąpić przed wybuchem III wojny światowej?
Podaje te najważniejsze z uwagą,że kolejność wydarzeń może być inna niż ta którą tu przedstawiam:
-wybuch dekady superterroryzmu poprzez użycie broni masowego rażenia to znaczy;chemicznej,biologicznej,lub nuklearnej ,a dotychczas to przecież nie nastąpiło!
-przejęcie władzy w Pakistanie przez talibów i dowodzącego nimi bogatego Araba,który przybędzie w góry Hindukuszu z Arabii Saudyjskiej,lub ZEA,ujawni się i ogłosi się Mahdim.
-zajęcie i zjednoczenie wszystkich muzułmańskich państw Azji Środkowej,Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, ma ono trwać około 13 lat!
-przed III wojną światową mają nastąpić n/w katastrofy naturalne ,również te które będą związane z nieprzestrzeganiem przez rządzących ochrony ekologicznej środowiska naturalnego człowieka,
a więc;
mają nastąpić wielkie wybuchy wulkanów na prawie wszystkich kontynentach,co nieuchronnie doprowadzi do zawieszenia lotów samolotów pasażerskich, przez wiele miesięcy.
Wielka powódż w USA spowodowana rozlaniem się wód wielkich jezior amerykańskich i rzeki Missisipi.
Olbrzymie trzęsienia ziemi w Kalifornii(zniszczenie wielkich miast nadbrzeżnych) w Nowej Anglii(wschodni atlantycki brzeg USA) i w basenie Morza Śródziemnego,w Japonii,Indonezji itd.
Dalsze zniszczenia spowodowane następnymi wielkimi awariami elektrowni atomowych w wielu krajach.
Takich katastrof w różnych częściach świata ma być więcej i będą ONE WYWOŁYWANE RÓWNIEŻ POPRZEZ AKTY SYPERTERRORYSTYCZNE POLEGAJĄCE NA PODKŁADANIU BOMB NA TAMACH ELEKTROWNI WODNYCH W ELEKTROWNIACH, ATOMOWYCH,CZY w INNYCH MIEJSCACH ,RÓWNIEŻ POPRZEZ ZATRUWANIE ŻYWNOŚCI W KRAJACH CHRZEŚCIJAŃSKICH,CZY ROZPRZESTRZENIANIU GROŻNYCH SZCZEPÓW BAKTERII I WIRUSÓW-TAKĄ TAKTYKĘ MAJĄ ZASTOSOWAĆ TAJNE KOMÓRKI I SŁUŻBY MAHDIEGO WE WSTĘPNYMI TZW"UKRYTYMI"ATAKAMI NA ŚWIAT CYWILIZACJI ZACHODNIO-CHRZEŚCIJAŃSKIEJ!
-wybuch brudnej bomby atomowej nad Nowym Jorkiem,zamach na "targowisko podróżnych" w mieście zburzonego muru,czy atak nuklearny na bazę wojsk NATO W Afganistanie.
-upadek Unii Europejskiej i NATO ,a przed tym wyrzucenie niektórych państw z tych organizacji.
-zjednoczenie Korei,wcielenie Tajwanu do Chin,zajęcie Falklandów przez Argentynę,wybuchy rewolucji i wojen domowych w Rosji i USA a także buntów ludności i rewolucji w Hiszpanii,Włoszech i innych krajach.
-wojna Kalifatu Wielkiego Talibanu z Iranem i tak zwanym arabskim"VAR-em",czyli konfederacją arabską krajów Bliskiego Wschodu.
Wymieniłem powyżej tylko niektóre wydarzenia,które w/g przepowiedni M Nostradamusa powinny się spełnić,a które mają dopiero nastąpić!
NIE WYDAJE MI SIĘ WIĘC ,ŻE WYBUCH III WOJNY ŚWIATOWEJ DO ,LUB W ROKU 2021 JEST REALNY,NATOMIAST TĄ REALNĄ I W/G MNIE BARDZO PRAWDOPODOBNĄ DATĄ JEST ROK 2030 ,LUB NAWET NIECO PÓŻNIEJSZY!!!
NIE MOŻLIWE JEST W/G MNIE ,ŻE W/W WYDARZENIA NASTĄPIĄ DO ROKU 2021!
POZA TYM M NOSTRADAMUS SWOJĄ ZAGADKĘ MATEMATYCZNĄ "ZABEZPIECZYŁ"W TEN SPOSÓB ,O CZYM NIE NAPISAŁ ARTEUZA,A MIANOWICIE,ŻE PAN BÓG MOŻE SKRÓCIĆ,LUB PRZEDŁUŻYĆ DATĘ  WYBUCHU III WOJNY ŚWIATOWEJ O ;"3" LATA,CZYLI MOŻE ONA WYBUCHNĄĆ W TAKIM PRZYPADKU W ROKU 2027,LUB NAWET W 2033 !!!
JEŻELI TAK ,TO PRZYCHYLAM SIĘ BARDZIEJ DO TEJ DRUGIEJ DATY,CZYLI DO ROKU 2033!!!
POZA TYM JEST TEKST M NOSTRADAMUSA,KTÓRY KAŻE SIĘ BARDZO WE WSZYSTKICH DATACH PRZYPATRYWAĆ LICZBOM- NIE NIE TYLKO NP LICZBIE: "6",CZY"9",ALE RÓWNIEŻ,A MOŻE PRZEDE WSZYSTKIM LICZBIE ;3 !
Mamy więc rok 2013 ,a więc go uważnie obserwujmy-OBY NIC ZŁEGO NA ŚWIECIE,LUB W POLSCE SIĘ W TYM ROKU NIE WYDARZYŁO!

Pozdrawiam;Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-16 17:11:43)

1,622

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor ma rację, za mało czasu jest do '21 roku, by te wszystkie wydarzenia mogły zaistnieć. Dzieki Atraktorze.

1,623

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zgadzam się z Atraktorem  Nie ujawnił się Mahdi  nie powstał  Kalifat Wielkiego Talibanu. Nie powstała Unia Arabska Var myślę że  GCC Rada Współpracy  Zatoki Perskiej  przekształci się w tą unię może powiększy się o Jordanię Co o tym myślisz Atraktorze ? Nie postał Sułtanat Indonezji i Malezji nie doszło do inwazji arabskiej na Izrael . Najbliżej jest myślę  przyłączenie Tajwanu do Chin i zjednoczenie Korei ? Są też możliwe inne  daty wybuchu wojny to  2037 2039 czyli dekada superterroryzmu zacznie się w roku 2027; lub 2029  kolejne możliwe daty po 2028 2030 i 2037 i 2039 to 2046 i 2048 czyli dekada superterroryzmu 2036 lub 2038 wyobrażacie sobie  Świat Polskę i Europę w 2027 2029 lub 2036  i 2038 nie wiemy co będzie za rok a co dopiero w 2027! 2029 a co dopiero w 2036 i 2038 ! myślę że jednak 2030; ale może być nawet póżniej wyobrażacie sobie np Polskę w 2027 roku ! Bardzo trudno ! myślę że 2030 ; pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-16 18:47:22)

1,624

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Zastanawia mnie co niedawno napisał Atraktor że  Nostradamus napisał że będzie wieloletni sojusz przeciwko Rosji Smoka  Chin i  Neptuna USA ! Ciekawe ile lat miał na myśli Nostradamus wieloletni ! Co o tym myślisz  Atraktorze co o tym myślicie Bo taki sojusz został zawarty w tym roku ; ? pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-16 19:00:32)

1,625

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

@Atraktorze
Odnośnie tego, skąd Artetuza pisał, iż trwanie Izraela trwać będzie 73 lata.
Otóż, chyba musimy zajrzeć do listu do Henryka, tam oto jest taki fragment:

Za tłumaczeniem googla z angielskiego:
Wiosną będzie wróżby, a następnie gwałtowne zmiany, odwrotności królestw i trzęsienia ziemi potężnych. Będą towarzyszyć prokreacji nowego Babilonu, nieszczęśliwa córka powiększony przez ohydę pierwszego holokaustu. Będzie ona trwać zaledwie siedemdziesiąt trzy lata i siedem miesięcy. Wtedy nie wyda od ręki, które pozostały jałowy na tak długo, przechodząc od 50. stopnia, jednego, który odnowi cały Kościół chrześcijański.

ang.
In the spring there will be omens, and thereafter extreme changes, reversals of realms and mighty earthquakes. These will be accompanied by the procreation of the new Babylon, miserable daughter enlarged by the abomination of the first holocaust. It will last for only seventy-three years and seven months. Then there will issue from the stock which had remained barren for so long, proceeding from the 50th degree, one who will renew the whole Christian Church.



Być może Artetuza, nieszczęśliwą córkę utożsamiał z Izraelem, która została zrodzona z pierwszego holokaustu, dalsze zdanie ewidentnie wskazuje, że ona trwać ma 73 lata i 7 miesięcy.

Pozdrawiam!

1,626

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze myślę ,że każdy może mieć rację lub każdy się mylić co do daty wybuchu III WŚ. Najważniejsze w naszej dyskusji jest wymiana informacji i dowiadywanie się wielu rzeczy z różnych dziedzin nauki i religii co moim zdaniem jest wielką wartością samą w sobie. Myślę ,że Bóg pokaże swoje miłosierdzie w ukaraniu Ludzkości,a nie srogość bo biada nam bez miłosierdzia Bożego. Jak doskonale wiesz Pan potrafi doprowadzać do zderzeń całych galaktyk, a co taki człowiek w porównani do setek miliardów gwiazd i prawdopodobnych układów planetarnych ,na których może istnieć życie.
Pozdrawiam wszystkich.

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-06-16 19:55:02)

1,627

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Nie jestem 'Broń Boże" wrogiem Arteuzy,bo NAPRAWDĘ ON JAKO PIERWSZY W POLSCE ODWAŻYŁ SIĘ W KRAJU BARDZO KATOLICKIM UJAWNIĆ WIELE PRAWDZIWYCH INFORMACJI NA TEMAT TWÓRCZOŚCI M NOSTRADAMUSA!
O nim pisze już nie tylko polski internet!
Naprawdę,to on pierwszy pokazał,ile TO RZECZY Z TWÓRCZOŚCI M NOSTRADAMUSA UKRYWA SIĘ PRZED LUDŻMI,JAK SIĘ KŁAMIE I NAGINA  INTERPRETACJE JEGO PRZEPOWIEDNI I ZA TO GO WŁAŚNIE BARDZO CENIĘ I SZANUJĘ!
TERAZ WIĘC MNIE I INNYM BĘDZIE ŁATWIEJ PISAĆ O NIM(M NOSTRADAMUSIE) I JEGO TWÓRCZOŚCI!
Ale musicie też wiedzieć,że są przepowiednie M Nostradamusa,które trzymane są w wielkiej tajemnicy i długo tak jeszcze zapewne pozostanie!
Myślę,że na ujawnienie tych przepowiedni też w końcu nadejdzie odpowiedni czas.
Do"Centurio 06".
Nie wiem czy ja mam racje pisząc,że  III wojna światowa wybuchnie w roku 2030 ,lub 2033,tak samo jak Arteuza,który podając datę 2021 też pisał,że są to tylko jego przypuszczenia.
Każdy z nas  w tym ja ma prawo do pewnych przypuszczeń i założeń,a kto z nas ma rację po prostu nie wiem?
Dyskutujmy!
Do"takitamktos";
Możliwe,że Twoja interpretacja,czy Arteuzy jest słuszna,ale ja interpretuje ten tekst inaczej,więc jeżeli tylko dożyjemy do roku 2021 to przekonamy się jak to na prawdę będzie.
Do "dmoxa";
Chyba dokonałeś tak zwanej nadinterpretacji tego co napisałem!
Ja napisałem tylko tyle,że USA i Chiny dokonają najprawdopodobniej podziału świata na sfery wpływów,A TO PRZECIEŻ NIE OZNACZA SOJUSZU TYCH PAŃSTW,TYLKO DALSZĄ RYWALIZACJĘ NA INNYCH POLACH W KTÓRYCH JEST TRUDNO O POROZUMIENIE!
Podział na sfery wpływów to jeszcze nie sojusz i przyjażń!

Pozdrawiam:Atraktor

1,628

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Korea Północna- widziane z Rosji
http://polish.ruvr.ru/2013_06_16/KRLD-z … -szczeblu/
http://polish.ruvr.ru/2013_06_16/Czy-Ch … o-jadrowe/
http://polish.ruvr.ru/2013_06_16/Bialy- … -Polnocna/
Chyba będzie jak w czterowierszu, bez atomu za to jedna i pod parasolem Chin.

1,629

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mam pytanie do Atraktora.
Arteuza pisał że ostatni papież zginie podczas inwazji na Talibanu na Europę (konkretnie atak na Rzym).
Jak powiązać śmierć papieża z możliwym czasem wybuchu wojny.
Jeżeli Franciszek jest ostatnim papieżem musiałby zginąć od "kul i strzał z łuku" w czasie wojny.
Papież ma teraz 76 lat. to w roku 2030 miałby 102 lata. Niech będzie że Talibom dojście do Rzymu zajęło by 1-2 lata. Ostatni papież miałby 104 lata, trochę dużo...

Co do zgadywania dat to jest nasze zgaduj zgadula. No ale zgadujmy smile

1,630

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Zawsze zastanawiałem się jakich wydarzeń dotyczy ten niżej wymieniony czterowiersz M Nostradamusa.
Otóż wielu interpretatorów jego tekstów uważa ,że to jest wyliczanka trzech wojen światowych:I,II i III ,a końcówka mówiąca o urodzeniu się dziecka z "jednym zębem" oznacza głód w każdej z tych wojen!
JA SIĘ Z TYM ZGADZAM,ALE.....
UWAŻAM,ZE JEST TO TEŻ TEKST TAK ZWANY  "JANUSOWY" I DOTYCZY RÓWNOCZEŚNIE III WOJNY ŚWIATOWEJ!!!
A mianowicie ta wyliczanka:
Pierwsza,druga i trzecia to mogą TEŻ BYĆ TRZY DEKADY W XXI WIEKU,KTÓRE ZAKOŃCZĄ SIĘ PO WIELU KATASTROFACH,BUNTACH I REWOLUCJACH WYBUCHEM (NA KOŃCU TEGO OKRESU NIESPODZIEWANYM I WRĘCZ TRAGICZNYM W SKUTKACH) III WOJNY ŚWIATOWEJ, A WIĘC PO ROKU 2030!!!
Zastanówmy się nad tym,a mianowicie co się działo na świecie do roku 201o i co się dzieje teraz,to jest w drugiej dekadzie?

O to ten tekst:

Prophetie; 74,91/du quatrain/;

Après la première déception générale et de la crise,
après l'autre ; les attentats à la bombe et les révoltes et les révolutions;
en cas de catastrophe, la pauvreté et désespoir et finalement,
le monde entier est née avec les dents d'un enfant !

Przepowiednia;74,91(czterowiersz);

Po pierwszej ogólne rozczarowanie i kryzys,
Po drugiej;zamachy bunty i rewolucje,
a po trzeciej; katastrofy,nędza i rozpacz,
aż w końcu całemu światu urodzi się dziecko z jednym zębem!

To właśnie ten powyższy tekst przekonuje mnie,że III wojna światowa wybuchnie po roku 2030 do roku 2033,a nie wcześniej.

Pozdrawiam;Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-16 22:41:18)

1,631

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

juro napisał/a:

Mam pytanie do Atraktora.
Arteuza pisał że ostatni papież zginie podczas inwazji na Talibanu na Europę (konkretnie atak na Rzym).
Jak powiązać śmierć papieża z możliwym czasem wybuchu wojny.
Jeżeli Franciszek jest ostatnim papieżem musiałby zginąć od "kul i strzał z łuku" w czasie wojny.
Papież ma teraz 76 lat. to w roku 2030 miałby 102 lata. Niech będzie że Talibom dojście do Rzymu zajęło by 1-2 lata. Ostatni papież miałby 104 lata, trochę dużo...

Co do zgadywania dat to jest nasze zgaduj zgadula. No ale zgadujmy smile

No,ja z matematyki jestem jednak dobry,jestem przecież kosmologiem.
Papież Franciszek urodził się 17 grudnia 1936 roku i faktycznie ma teraz 76 lat,ale W PRZEWIDYWANYM PRZEZE MNIE TERMINIE WYBUCHU III WOJNY ŚWIATOWEJ OBECNY PAPIEŻ BĘDZIE MIAŁ :
2030 rok - 1936 rok = 94 lata,a;
2013 rok - 1936 rok = 77 lat,ale 17 grudnia 2013 więc ma w tej chwili 76 lat i prawie 6 miesięcy.
Nie wiem więc jak Ci wyszło z wyliczenia ,że papież będzie miał 102 lata,to przecież tylko odejmowanie czyli proste liczenie!
Poza tym Arteuza napisał(i słusznie),że stary papież jak wybuchnie wojna będzie miał UWAGA!: prawie 95 LAT!!!
A teraz przyjrzyjmy się byłemu papieżowi to jest Benedyktowi XVI otóż on akurat urodził się w roku 1927 i to 16 kwietnia,czyli;1927 + 95 = 2022 rok !!!
A więc Arteuza przyjął,że III wojna światowa wybuchnie w drugiej połowie roku 2021 kiedy to papież Benedykt będzie miał 94 i pół roku,czyli prawie 95 lat!!!
I widzicie teraz, porównując wiek tych dwóch papieży,jak TO PRZEWROTNY M NOSTRADAMUS ZROBIŁ NAM WSZYSTKIM PSIKUSA,CZYLI ZROBIŁ NAS W PRZYSŁOWIOWEGO"KONIA"!
A więc III wojna światowa wybuchnie albo w roku 2021 kiedy to Benedykt XVI będzie miał prawie 95 lat,albo co w/g mnie jest bardziej prawdopodobne około roku 2030,kiedy to obecny papież Franciszek  będzie miał prawie 95 lat,bo po prostu TO ON JEST TERAZ PAPIEŻEM!!!
NIESAMOWITE CO!?

Poza tym dwa teksty jeden o sprzężeniu Strzelca z Baranem(Benedykt urodził się w znaku Barana,a Franciszek Strzelca),a drugi o kardynalskiej kontynentalnej radzie
papieskiej(Franciszek taką powołał) jeszcze BARDZIEJ UMACNIAJĄ MNIE W PRZEKONANIU,ŻE FRANCISZEK BĘDZIE JUŻ OSTATNIM RZYMSKIM PAPIEŻEM ZA KTÓREGO ZOSTANIE PRZEPROWADZONYCH WIELE LIBERALNYCH REFORM W KOŚCIELE KATOLICKIM ,A DECYZJA O KADENCYJNOŚCI URZĘDU PAPIESKIEGO WYWOŁA W KOŃCU BUNTY W WIELU KONSERWATYWNYCH KOŚCIOŁACH KATOLICKICH MIĘDZY INNYMI I W KOŚCIELE POLSKIM!
Te dwa teksty przytoczę i omówię jutro ,bo jest już póżno,a są one jednak bardzo istotne dla sprawy,czyli daty wybuchu III wojny światowej.

Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-16 23:25:10)

1,632

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie wiem więc jak Ci wyszło z wyliczenia ,że papież będzie miał 102 lata,to przecież tylko odejmowanie czyli proste liczenie!

To bardzo proste smile
Trzeba równocześnie oglądać telewizję, pilnować dziecko, przygotowywać sobie kolację i pisać post.
Jeżeli jeszcze do tego zaczniemy dodawać lub odejmować mogą wychodzić bardzo ciekawe rzeczy
Pozdrawiam.

1,633

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Trzecia wojna wedle przepowiedni i proroctw, w tym według objawienia Jana, jest wypełnieniem się prawa. Tak jak wypełnieniem się prawa było przyjscie Jezusa, jego życie, nauka i ukrzyżowanie. Już niezliczona ilość razy było to przepowiadane, że jest już teraz, Tak było w średniowieczu, w czasach wczesniejszych i późniejszych.
Czas fałszywego mesjasza, właśnie teraz nastał. Aby to zrozumieć, należy brać pod uwagę całą historię ludzkości. A historia ludzkości, to nie tylko początek czy koniec tego co znamy. Bóg nie uazywał się tylko Żydom. Bóg przecież ukazywał się Noemu, przedtem adamowi i ewie. Wreszcie jak twierdzą Żydzi, Bóg ukazał się tylko im i im dał prawo pierwszeństwa w rodzaju ludzkim. I tu jest całe sedno początku konca. Właśnie w tym pierwszeństwie, bo przed Bogiem nie ma nikogo, kto byłby kimś pierwszym z ludzi dla Boga. Należy tez zadać soboe pytanie, z religijnego punktu widzenia, kim był Jezus, no czy wogóle był Żydem. Bo skoro jezus był Żydem, jako Syn Boży, to kim jest Bóg? też Zydem? Brzmi to ironicznie i śmiesznie, lecxz wcale śmieszne to nie jest. Bo czym innym są izraelici, czymś innym obecny Izrael, a czymś zupełnie innym ci którzy dziś uważają ze są Żydami. Proszę wziąść pod uwagę, że licząc pokolenia wstecz, wystarczy kilkanaście( kilkanaście i kilka dziesiąt praprapra x dziadków) i naród jest jedną rodziną, a licząc kilkaset i rozproszenie ludzkości jesteśmy spokrewnieni z wszystkim nacjami, rodami i narodami. Z rodami dawida, seta, Noego itp, itd.
Obecny czas jest czasem bluźnierstwa jakiego nie oglądał człowiek od początku świata. wszytko zostało odwrócone. W imię miłości i wolności, zabija się nienarodzone dzieci. W imię miłości iu wolności pozwala się wybierać formę samobójstwa osobom chorym. W imię wolności, zaleca sie tolerancję sodomizmu, zofili, a nawet pedofili. W imię wolności czlowiek staje się obiektem upokorzeń i wyzysku. Dowodem na to jest szyderstwo z nauki Jezusa i z dekalogu, a te nauki próbuje się zastąpic prawami nochidzkimi, które zezwalaja na karę smierci za ich nie przestrzeganie, co jest bluźnierstwem przeciwko Bogu.
Czy Izrael przestanie istnieć w najbliższych latach? Oczywiście. Z czysto politycznego punktu widzenie Izrael przestanie istnieć w momencie utraty mocarstwa ekonomicznego USA. Izrael jest finansowany przez korporacje biznesowe, by był okiem na bliskim wschodzie gdzie jest zaglębie ropy. Chiny, które już zdobywają przewodnictwo ekonomiczne, ustawią tam własnego "burka" który będzie pilnował ich "podwórka". Chiny, to zlepek narodów io całkowicie odmiennej mentalności i nie wejdą w układy z sługami swoich rywali, lecz ich wyliminują, by ustwaić swoich. Ktoś może powiedzieć, że Izraelowi nie pozwolą zginąć amerykańscy bankierzy żydowskiego pochodzenia. Otóż ten kto tak twierdzi jest w błędzie. Amerykańscy bankierzy i nie tylk amerykańscy żydowskiego pochodzenia finansowali hitlera po dojsciu go do władzy. Palcem nie kiwneli by zapobiec rzezi narodu Żydowskiego jakązgotowali im niemcy( a bardzo dfobrze o tym wiedzieli) i palcem nie kiwną, gdy  świat muzułmański zjednoczy się przeciwko zbędnemu dla światowego biznesu Izraelowi. Bo kto mamonie służy, ten nie służy Bogu.

Pozdrowienia dla Wszystkich serdeczne

Ostatnio edytowany przez numer jeden (2013-06-16 23:58:41)

1,634

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

https://www.youtube.com/watch?v=lqYi9z3YHHY

polecam całość - Gość opowiada nieco pogmatwanie -ale widać, że mówi prawdę i chce powiedzieć wszystko co wie  - ale temat jest na tyle złożony, że musi skakać z tematu na temat - obejrzyjcie całość - w pewnym momencie wspomina, że przed przyjściem antychrysta jet 7 lat oczekiwania na niego - w tym, że rok rozpoczęcia oczekiwania to 2012 czyli max w 2019 będziemy świadkami wzrostu jego siły na arenie międzynarodowej. Poza tym mówi wiele interesujących rzeczy, które pomogą zauważyć, że nie ma ślepego losu - i tzw. ślepych władców świata - mało tego - ludzie którzy nami rządzą dobrze wiedzą co i kiedy sie zacznie - i są dokładnie tacy jak to ujął zamachowiec z Woolwitch - "they don't care about you"  http://www.youtube.com/watch?v=Dtkp_nUu … 1371421441 , albo o czym śpiewał Michael Jackson :"They don't care about us" http://www.youtube.com/watch?v=97nAvTVeR6o

1,635

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

juro napisał/a:

Nie wiem więc jak Ci wyszło z wyliczenia ,że papież będzie miał 102 lata,to przecież tylko odejmowanie czyli proste liczenie!

To bardzo proste smile
Trzeba równocześnie oglądać telewizję, pilnować dziecko, przygotowywać sobie kolację i pisać post.
Jeżeli jeszcze do tego zaczniemy dodawać lub odejmować mogą wychodzić bardzo ciekawe rzeczy
Pozdrawiam.

Nie miałem zamiaru Cię obrazić,więc przepraszam.
Po prostu bardzo się zdziwiłem tą pomyłką,ale teraz to rozumiem.
Pisz dalej ,bo piszesz ciekawie i lubię czytać Twoje teksty.
Serdecznie pozdrawiam Ciebie i Rodzinę którą się opiekujesz,

Atraktor

1,636

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie miałem zamiaru Cię obrazić,więc przepraszam.

Żadnej obrazy nie ma, drobiazg to jest smile

Zapowiada się u mnie chwilowy offline z powodu wyjazdu.

Podam tylko jeden fakt, który dzisiaj mi się dzisiaj przypomniał.
Rok temu na przełomie sierpnia i września w Medjugorie
podczas regularnego objawienia Miriam miało miejsce coś intrygującego.
Otóż według świadków widząca podczas objawienia miała bardzo poważną a czasem przestraszona twarz.
Trwało to dłuższą chwilę. Po skończeniu objawienia potrzebowała chwili aby dojść do siebie.
Była psychicznie wyczerpana. Ludzie pytali się jej, co się stało.
Mówiła, że to ma związek z Tajemnicami Medjugorie i że jeszcze nie może o tym mówić.
Jest wiele pytań:
Czym była tak przestraszona? wojna, katastrofa naturalna?
Jak długo nie może jeszcze o tym mówić? Nic nie wiadomo.

Co do dat to proponuje sobie odpuścić choć ciekawość zżera (mnie też i to jak cholera)
Skupmy się na analizie czterowierszy i tego co się dzieje na świecie.
Takie newsy jak posunięcia Chińczyków wobec USA są na wagę złota.

Pozdrawiam

1,637

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze czy w 2021 roku może dojść do arabskiej inwazji na Izrael  tak dzisiaj pomyślałem Arabowie nienawidzą  Izraela  i nie  atakują tylko ze względu na sojusz z USA przeciw Iranowi... ale do 2021 roku USA może mocno osłabione  i po inwazji Izraela na Gazę ...która będzie efektem ostrzału Hamasu ...do inwazji może dołączy islamski Egipt  jeśli wojna wybuchnie w 2030 to po klęsce Afgańskiej w 2020 roku i zwycięstwie Mahdiego Arabowie zerwą sojusz z słabym USA i zaatakują Izrael przy pierwszej okazji np Inwazji Izraela w Strefie Gazy pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-17 10:43:01)

1,638

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "dmoxa";

Ja też mam takie przeczucie ,że w roku 2021 nastąpi inwazja krajów arabskich na Izrael i ten jeszcze obroni swoją niepodległość ,bo użyje w ostatniej chwili tę swoją tajemną broń.
Właściwie po raz pierwszy nie będzie  w tej wojnie,ani zwycięzcy,ani pokonanego.
WYNIK TEJ WOJNY BĘDZIE JEDNAK MIAŁ OGROMNY SKUTEK PROPAGANDOWY!
ARABOWIE PRZEKONAJĄ SIĘ BOWIEM,ŻE BĘDĄC ZJEDNOCZONYMI MOGĄ SWOJEGO ODWIECZNEGO WROGA,CZYLI IZRAEL W KOŃCU POKONAĆ!!!
NAJPRAWDOPODOBNIEJ TO WYDARZENIE PRZYCZYNI SIĘ DO PROPAGOWANIA JEDNOŚCI ARABSKIEJ I Z CZASEM W PRZECIĄGU OKOŁO 3 DO 5 LAT POWSTANIE NA PÓŁWYSPIE ARABSKIM POD PRZEWODNICTWEM ARABII SAUDYJSKIEJ TAK ZWANY ZJEDNOCZONY ARABSKI "VAR",którego wojska stoczą krótką nierozstrzygniętą bitwę w pobliżu Bagdadu i ruin starożytnego Babilonu z przywódcą Kalifatu Wielkiego Talibanu Mahdim ,czyli III Antychrystem.
Przywódca wojskowy "VAR"-u ma zdradzić swój rząd,ogłosić się arabskim Jezusem i wspólnie z Mahdim dokonać agresji na "VAR" i przyłączyć go do państwa Talibanu!!!

Teraz nie mam czasu wieczorem przepiszę i omówię dwa teksty(które obiecałem) M Nostradamusa dotyczące papiestwa.
Póżniej(ale nie wiem ,czy dam radę dzisiaj)wrócę do spraw Polski.


Pozdrawiam:Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-06-17 12:12:51)

1,639

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor napisał/a:

Witam:

Do "dmoxa";

Ja też mam takie przeczucie ,że w roku 2021 nastąpi inwazja krajów arabskich na Izrael i ten jeszcze obroni swoją niepodległość ,bo użyje w ostatniej chwili tę swoją tajemną broń.


hmm to jak to jest z jednej strony wybuchnie w 2030r z drugiej 2021 będzie inwazja. Chciałem zauważyć że przepowiednie nostradamusa mówią też o inwazji  Chin na Rosje i to nie w przeciągu 10 lat od konfliktu z Izraelem.

Biorąc pod uwagę wiele czynników tj. zbrojenie się Chin, Iranu.
Izrael długo nie wytrzyma z inwazją na Iran. Wystarczy  spojrzeć na ich kolejne wołania dot. programu nuklearnego. Obstawiam końcówkę 2013/2014. Nostradamus pisał , że Mahdi będzie jednoczył kalifat gdy z zachodu będą bombardowania. Więc myślę że interwencja Izraela może być ogniskiem zapalnym do działań Mahdiego. Czy się nie ujawnił? W krajach islamskich jest aktualnie ok 300, może więcej samozwańczych Mahdich smile Wystarczy poczytać o tym dostępne w necie.
Myślę, że wielu się zgodzi że dekada superterroryzmu trwa i zakończy się w 2020-21r poprzez eskalację działań wojennych.

Aktualny konflikt w Syrii który coraz bardziej zakrawa na wielką mistyfikacje o której też pisał Nostradamus.
No i chociażby Polski program zbrojeniowy to data 2021 roku jest bardzo prawdopodobna, bardziej niż 2030.

Nie wyobrażam sobie też Niemiec jako kraju islamskiego a do 2030 mogło by to nastąpić z powodzeniem.

Zastanawia mnie czasem interpretacja tych przepowiedni, a raczej źródło. Nostradamus swoją wiedzę czerpał z gwiazd a raczej z powtarzających się cykli astrologicznych. Stąd m.in Janusowe cykliczne powtarzanie się dziejów.

W tej dekadzie przewidzanych jest 7 bardzo negatywnych cykli zwiastujących negatywny rozwój wydarzeń skierowanych w głównej mierze w społeczeństwo  europejskie i ich system wartości. We wcześniejszych linkach podawałem źródło do artykułów ludzi, którzy bazują może nie na tak rozległej wiedzy ale na tej samej podstawie co M. Nostradamus.

Na 2030r. przewidywany astro logicznie jest tzw. new world order zmiana układu sił. Nie sądzę aby zamiana układu nastąpiła w pierwszym roku wojny.

Swoją drogą kryzys w państwie Izrael? smile Może demograficzny to tak ale nie sądzę aby Państwo z tak jasno określonymi celami było podatne na kryzysy.

1,640

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Premier Turcji grozi użyciem siły  przez armię ! Protestujący nie wykluczają wybuchu wojny domowej !  Ciekawe kto poprze rząd a kto przyszłych rebeliantów  kogo poprą USA  Izrael Rosja  Iran ...i opozycja podzielona ; anarchiści, liberałowie  lewica nacjonaliści i oczywiście radykalni islamiści którzy zawsze korzystają na chaosie ....

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-06-17 15:46:51)