1,861

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do "holi";

Drogi forumowiczu to ja zaproponowałem tytuł tej strony " wiek XXI wizje i przepowiednie"  z założenia,że ta strona będzie dotyczyła tylko przepowiedni M Nostradamusa.
Piszę to dlatego ,bo może o tym nie wiesz.
Możesz tutaj ,to jest na tym forum założyć inny temat dotyczący wszystkich wymienionych przez siebie przepowiedni,a także proroctw biblijnych-PROSZĘ BARDZO-ja nie mam nic do tego.
Ponieważ zaproponowałem ten temat to proszę Cię abyś pisał tylko o przepowiedniach M Nostradamusa dotyczących głównie XXI wieku,czyli obecnego w którym żyjemy.
Nie rozszerzaj tego tematu o inne wątki-załóż NOWY TEMAT,JA NIE BĘDĘ CI PRZESZKADZAŁ.
TWÓJ TEKST MI SIĘ PODOBAŁ,ALE ZAUWAŻYŁEM W NICH KILKA NIEŚCISŁOŚCI.
O JEDNEJ POWIEM BO DOTYCZY ONA BARDZO ISTOTNEJ SPRAWY,A MIANOWICIE TEGO<ŻE JAK WIELU CHRZEŚCIJAN W TYM KATOLIKÓW NIE ROZUMIESZ ISTOTY TRÓJCY ŚWIĘTEJ.
OTÓŻ JEZUS CHRYSTUS NIE JEST ŻADNYM POŚREDNIKIEM POMIĘDZY BOGIEM I CZŁOWIEKIEM,BO JEST ISTOTĄ BOSKĄ-A BÓG WYSTĘPUJE W TRZECH OSOBACH ,TO JEST JAKO:BÓG OJCIEC,SYN BOŻY I DUCH ŚWIĘTY!
Pośrednikami pomiędzy ludżmi a Panem Bogiem są Święci Pańscy do których MODLIMY SIĘ O WSTAWIENNICTWO DO TRÓJCY ŚWIĘTEJ,CZYLI PANA BOGA W TRZECH OSOBACH!
Nie mam czasu na głębszy wykład teologiczny i wyjaśnianie szczegółowe tej i wielu innych spraw związanych z chrześcijaństwem,ale treść Twojego tekstu zawiera wiele błędów również natury religioznawczej.

Pozdrawiam:

Atraktor

1,862

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do "holi"

uwazam,ze to bardzo dobry tekst. Przyznaje ,ze jeden z niewielu ktory przeczytalem w całosci na tym watku.
Pisz dalej, bo to co piszesz ma podstawy i argumenty a i bardzo ciekawe jest.

do "atraktora" . nie wiem czy nie zauwazyles ,ale temat"przepowiednie Nostardamusa" jest na tym forum od dawna załozony przez mojego przyjaciela "Beket", byc moze tam powinieneś ty pisać. ten temat w tym miejscu to"Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania." i nie widze by Holi musiałby sie przenosic.
Pomysl o tym.
pozdrawiam

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

1,863

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do "holi" i "pablodart"

Darujcie sobie tę ewangelizację Świadków Jehowy. TO NIE TEN WĄTEK.

Ostatnio edytowany przez eggcubed (2013-08-05 12:50:24)

1,864

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

spokojnie:)
poczytaj co napisał "holi", zauwazysz ze próbuje zanegowac rowniez i tych domokrążcow,
ja na pewno sie z Nimi nie utożsamiam ,
pozdrowionka

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

1,865

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tez mi sie podoba to co napisal Holi i chcialbym jeszcze zobaczyc cos wiecej na ten temat, ale tez od strony Pana Atraktora, czyli z innej strony niz teksty Nostradamusa, w ktorych tak naprawde zostal juz wyczerpany temat, bo to co nam przekazal Pan Arteuza i Pan Atraktor jest tak naprawde wystarczajace by stworzyc w swojej glowie obraz tego wszystkiego co bedzie i mozemy tylko czekac, i obserwowac.

Ostatnio edytowany przez Irbis (2013-08-05 10:59:53)

1,866

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

pablodart napisał/a:

do "holi"


do "atraktora" . nie wiem czy nie zauwazyles ,ale temat"przepowiednie Nostardamusa" jest na tym forum od dawna załozony przez mojego przyjaciela "Beket", byc moze tam powinieneś ty pisać. ten temat w tym miejscu to"Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania." i nie widze by Holi musiałby sie przenosic.
Pomysl o tym.
pozdrawiam

ten temat jest dawno martwy.
Holi powinien założyć osobny temat w "Wiek XXI: wizje i przepowiednie" przepowiednie bibilijne czy coś.
Przeczytałem jego wywód, ale naprawdę jest nie na temat.

1,867

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Do; administratora strony i forumowiczów;

W swoich wypowiedziach ,których niestety nie przeczytał "holi"a także zapewne "Irbis"WYRAŻNIE NAPISAŁEM DLACZEGO NIE BĘDĘ INTERPRETOWAŁ BIBLII.
Pisałem już (na początku),że jestem kosmologiem,ale mam też skończonych kilka innych fakultetów  w tym teologię chrześcijańską na KUL.
Piszę incognito bo jestem osoba dość znaną i nie chcę robić jeszcze większego zamieszania,bo pisanie o M Nostradamusie ,lub innych przepowiedniach przez takie osoby jak ja NAROBIŁO BY WIELE NIEPOTRZEBNEGO SZUMU I HAŁASU NIE POZWALAJĄC MI na PRZEKAZANIE WIEDZY KTÓRĄ POSIADAM!
Pan"holi"pisze również TE SAME ARTYKUŁY NA STRONIE GAZETY PRAWNEJ ZAŁOŻONEJ PRZEZ ARTEUZĘ"KIEDY WYBUCHNIE III WOJNA ŚWIATOWA" I JEST TAM MOCNO WSPIERANY PRZEZ OSOBY KTÓRE DOPROWADZIŁY DO TEGO<ŻE TAM NIE PISZĘ<A TERAZ W?G MNIE PRÓBUJĄ W DALSZYM CIĄGU POPRZEZ OSOBY TAKIE JAK"HOLI "PRZESZKODZIĆ MI W PISANIU-TO ZNACZY DOPROWADZIĆ DO TEGO,ŻEBYM ZAMILKNĄŁ!
DO PANA"HOLI" NIE DOCIERA TO(MOŻE NIE JEST KATOLIKIEM,A JEST OSOBĄ INNEGO WYZNANIA CHRZEŚCIJAŃSKIEGO<BO NIEKTÓRE TO DOPUSZCZAJĄ),ŻE W ŚWIETLE DECYZJI SOBOROWYCH 9PODTRZYMYWANYCH NA RÓŻNYCH SOBORACH BISKUPICH SAMODZIELNE INTERPRETOWANIE BIBLII JEST DOPUSZCZALNE TYLKO PRZEZ KAPŁANÓW RZYMSKOKATOLICKICH.
jestem katolikiem,który przyjął cztery podstawowe sakramenty święte ,to jest:chrzest,pierwszą komunię,bierzmowanie i zawarł przed wielu laty ślub kanoniczny.
Jako człowiek,który skończył teologię zauważyłem JEDNĄ BARDZO ISTOTNĄ RZECZ,A MIANOWICIE TO ŻE "HOLI",ALBO NIEŚWIADOMIE,ALBO ŚWIADOMIE  INTERPRETUJE TRÓJCĘ ŚWIĘTĄ NIE ZGODNIE Z WIARĄ RZYMSKOKATOLICKĄ,NATOMIAST ZGODNIE Z NIEKTÓRYMI INNYMI WYZNANIAMI CHRZEŚCIJAŃSKIMI!
JAK NALEŻY ROZUMIEĆ ISTOTĘ TRÓJCY ŚWIĘTEJ?
Podam przykładowo,tak jak mnie uczono:
I.Właścicielem i założycielem,czyli twórcą a inaczej Ojcem wielkiej produkcyjnej firmy jest Pan Kowalski.(PAN BÓG stwórca wszechświata),który ustala Statut firmy (PISMO ŚWIĘTE,czyli BIBLIA).
II.Szefem Rady Nadzorczej firmy(DUCHEM ŚWIĘTYM) firmy jest ...PAN Kowalski(mianował się sam.
Wysyła on swoich zaufanych różnych współpracowników do kontrolowania firmy w pełnym zakresie rozmawiania z nimi i tłumaczenia im czego od nich oczekuje właściciel firmy(aniołowie,prorocy,święci).Jeżeli postępują oni rzetelnie i uczciwie,nagradza ich w różny sposób,a jeżeli są nieuczciwi,nierzetelni i kombinują na własną rękę karze ich w różny sposób to jest od upomnienia i nagany,aż po drastyczne działania zwolnienie,lub dyscyplinarne wyrzucenie z pracy.
III.Ale właściciel firmy(Pan Bóg) po pewnym czasie zauważa,że w jego firmie pomimo wysyłania różnych zaufanych współpracowników kontrolerów i nauczycieli prowadzących szkolenia pracownicze(aniołów stróżów,proroków,świętych)bardzo żle się dzieje i produkcja spada Z CZEGO CIESZY SIĘ JEGO ŚMIERTELNY KONKURENT HOCHSZTAPLER(SZATAN)GANGSTER<KTÓRY CHCE PRZEJĄĆ JEGO FIRMĘ I ZAPROWADZIĆ SWOJE ZBÓJECKIE PORZĄDKI!
Właściciel firmy Pan Kowalski nie chce do tego dopuścić i w tajemnicy przed wszystkimi pod innym nazwiskiem np:Nowak(Jezus Chrystus)zgłasza się do pracy na najniższe stanowisko produkcyjne np:stolarz lub tokarz pokazuje im jak należy pracować ,jak w pracy postępować i żeby myśleć o wszystkich współpracownikach swoich kolegach i przyjaciołach(bliżnich),oraz szanować właściciela firmy Pana Kowalskiego,który dał im pracę i możliwości osobistego rozwoju.
Jednak współpracownicy naigrywają się z niego ,po pewnym czasie biją go do utraty przytomności,odrzucają swojego chlebodawcę i wyrzucają go za bramę.
NIE PRZYJMUJĄ DO WIADOMOŚCI TEGO,ŻE PAN KOWALSKI TO PAN NOWAK!!!
Po przejściu na emeryturę właściciel olbrzymiej fabryki przyjmuje osobiście byłych pracowników i albo im dziękuję za pracę i dodatkowo nagradza,albo nie!
Tak pobieżnie scharakteryzowałem katolickie rozumienie TRÓJCY ŚWIĘTEJ,WIĘC PISANIE PRZEZ"holi"ŻE JEZUS CHRYSTUS JEST POŚREDNIKIEM JEST DLA MNIE BLUŻNIERSTWEM.Również i inne jego wypowiedzi są dla mnie nie do przyjęcia.
W tym artykule zrobiłem wyjątek pisząc o BIBLII i dalej nie zamierzam tego robić.
Administratora proszę o to,aby do tytułu obecnego;"wizje i przepowiednie ,wiek XXI -dopisał w/g M Nostradamusa",aby było wszystko jasne.
Jeżeli będzie to nie możliwe to założę oddzielny temat.
Temat o M Nostradamusie założony przez "Basketa"jak napisał "Irbis"mi nie odpowiada,bo jest szeroki,można na nim pisać o wszystkich przepowiedniach M Nostradamusa,a nie tylko o tych dotyczących XXI wieku.

Pozdrawiam;


Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-05 12:59:29)

1,868

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

GWOLI ŚCISŁOŚCI : NIE MAM ZAMIARU TUTAJ DYSKREDYTOWAĆ ATRAKTORA -> doceniam co robi bo jest w tym dobry i jak najbardziej czekam na jego dalsze interpretacje !

Atraktorze nie traktuj mnie jako wroga bądź tego, który chce Ci zagarnąć część twojego dorobku - NIE ZAMIERZAM

Natomiast, chciałem tylko wskazać innym możliwość tego, iż nie wszystko jest zawsze takie jak nam to na pierwszy rzut oka wygląda - i każdy ma swoją mózgownice, żeby to przetworzyć -> wiem, że mój ostatni post był zbyt hmmm "religijny", ale musiałem wyłuszczyć parę podstawowych spraw - bo zawsze znajdzie się ktoś, kto nie przeczytał Biblii albo przeczytał, ale już zapomniał itd. Także potraktujcie to jako moje "Trzy grosze" dorzucone do możliwego przewidzenia przyszłości, mimo, że Jezus powiedział : "Rzekł do nich: Nie wasza to rzecz znac czasy i chwile, które Ojciec w mocy swojej ustanowił," - i często na ten werset powołują się przeciwnicy tych, którzy zajmują się interpretacją proroctw ALE zapominają też to tym wersecie :
Luk 21:29
29"Spójrzcie na drzewo figowe i na wszystkie drzewa;
30. gdy widzicie, ze juz puszczaja paki,
sami poznajecie, iz lato juz blisko.
31. Tak i wy, gdy ujrzycie, ze to sie dzieje,
wiedzcie, iz blisko jest Królestwo Boze. "

POWINNIŚMY obserwować co dookoła nas się dzieje, żeby z DUŻYM prawdopodobieństwem przewidzieć w jakich czasach się żyje i odpowiednio zareagować !
Odpowiednią np taką reakcją jest BARDZO WAŻNE OSTRZEŻENIE przed ZNAMIENIEM BESTII -> o czym już pisałem
Także PAMIĘTAJCIE : NIE DAJCIE SIĘ ZACZIPOWAĆ
CYTAT
Obj. Jana rozdz 14

9. A trzeci anioł szedł za nimi, mówiac
donosnym głosem: Jezeli ktos odda pokłon
zwierzeciu i jego posagowi i przyjmie znamie
na swoje czoło lub na swoja reke,
10. to i on pic bedzie samo czyste wino
gniewu Bozego z kielicha jego gniewu i
bedzie meczony w ogniu i w siarce wobec
swietych aniołów i wobec Baranka.

11. A dym ich meki unosi sie w góre
na wieki wieków i nie maja wytchnienia
we dnie i w nocy ci, którzy oddaja pokłon
zwierzeciu i jego posagowi, ani nikt, kto
przyjmuje znamie jego imienia.
12. Tu sie okaze wytrwanie swietych, którzy
przestrzegaja przykazan Bozych i wiary
Jezusa.

ALE ALE skad takie ostrzeżenie ? z powodu jakiegoś GŁUPIEGO KAWAŁKA METALU, który ma nam ułatwić przepływa kapitalistycznych dóbr ? jeszcze grożąc nam SROGĄ KARĄ ??? spieszę z wyjaśnieniami :
Otóż, ten chip owszem będzie pełnił rolę środka płatności - ALE RÓWNIEŻ:

1 lokalizatora - nigdzie się nie ukryjemy

2 już teraz za pomocą satelity najprawdopodobniej można kogoś uśmiercić -> oskarżano o to rząd USA wielokrotnie - poszukajcie o tym, natomiast odwieczny wróg USA Hugo Chavez : http://www.wprost.pl/ar/390945/Chavez-z … e-umierac/
WALCZYŁ Z RAKIEM  ! A UMARŁ NA ZAWAŁ ????? TOŻ TO BREDNIE !!!!!!!!     ZAJMUJĘ SIĘ MEDYCYNĄ WIEC OD RAZU WAM POWIEM : atak serca nie miał z tym nic wspólnego pol wikipedia pisze, ze to był RAK PROSTATY !  Tak, teraz to ma sens O.o  ;P -  http://pl.wikipedia.org/wiki/Hugo_Ch%C3%A1vez

Ciągnąc wątek dalej, mozemy sie przekonać, że można spowodować zawał korzystając z WiFi !!!! -> odkrywca tego jakże zacnego patentu nie pożył długo : -> reuters : http://www.reuters.com/article/2013/07/ … K120130726
a wikipedia : " Jack died a week before he was to give a presentation on hacking heart implants at the Black Hat 2013 conference scheduled to be held in Las Vegas. " - cóż LEKCJA NA PRZYSZŁOŚĆ - rząd nie lubi mieć KONKURENCJI wink
czy to w kradzieżach czy innych niegodziwościach !

CYTAT :
"Nowy chip pozwoli na śledzenie położenia z dokładnością do kilku centymetrów.
"Broadcom właśnie wypuścił chip do smartfonów, który ma bardzo dokładnie wskazywać lokalizację, prawdopodobnie z dokładnością do kilku centymetrów, w pionie i poziomie, wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń", donosi MIT Technology Review.
"W teorii, nowy chip może nawet określić, na jakim piętrze budynku akurat się znajdujesz, dzięki zdolności do integrowania informacji z czujnika ciśnienia atmosferycznego działającego w wielu modelach telefonów z systemem Android. Firma opisuje te właściwości jako "wszechobecna nawigacja", a pomysł kryjący się za tym jest taki, że umożliwi nowy rodzaj e-handlu, opartego o informacje jakie będą mieli sklepikarze na temat tego, że np w danej chwili wchodzisz do sklepu lub patrzysz na konkretny produkt i będą w stanie np zaoferować lepszą ofertę. "
Obecnie ponad 82% Amerykanów posiada własne telefony komórkowe, z czego około połowa to smartfony (inteligentne telefony). W niedalekiej przyszłości, większość Amerykanów będzie posiadać inteligentne telefony, które będą miały możliwość śledzenia ich położenia do kilku centymetrów.
Z działaniami mającymi wdrożyć nadzór samolotami bezzałogowymi nad USA jako narzędzie organów ścigania, rządy mogą zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy, po prostu zmuszając operatorów telefonii by umożliwiały śledzenie w czasie rzeczywistym podejrzanych za pośrednictwem ich smartfonów.
W rzeczy samej, Apple, Google i Microsoft wszyscy zostali przyłapani na potajemnym śledzeniu fizycznej lokalizacji użytkowników i zapisywaniu ich do plików. Jak dużo upłynie czasu przed tym jak tego typu dane będą natychmiast dostępne dla organów ścigania, gdy rządy przedkładają legislacje zmuszające operatorów telefonii i firmy produkujące telefony do ujawniania naszych historii przeglądania WWW, poczty, tekstów i informacji nt połączeń?
[...] Jedyny sposób by technologia mogła się rozwijać bez niszczenia podstawowych praw człowieka są drastyczne nowe przepisy zwiększające kary zarówno dla przemysłu jak i rządów za wykorzystywanie takich technologii do szpiegowania użytkowników. Niestety dzieje się dokładnie odwrotnie. Z każdym nowym technologicznym skokiem mamy do czynienia z agresywnym działaniem ze strony państwa by naruszać ten niewielki obszar prywatności, który nam pozostał. "


3. Jest jeszcze interesujący cytat :
Obj. Jana 16:2
"I wyszedł pierwszy, i wylał czasze swoja
na ziemie; i pojawiły sie złosliwe i odrazajace
wrzody na ludziach, majacych znamie
zwierzecia"

Interpretacja, która gdzieś na necie jest do znalezienia-mówi: Że baterie bądź akumulatorki - które mogą być stosowane w takich urządzeniach jak chip podskórny -> maja beterię, która zawiera pierwiastek toksyczny - który gdy go uszkodzić -> wywołuje wrzody (najprawdopodobniej mowa jest tutaj o chromie -> PAMIĘTAJCIE, że  ma być DUŻY wyrzut koronalny słońca - kiedy to część naszej ochronnej powłoki zniknie -> i promieniowanie kosmiczne będzie miało dostep do naszej warstwy pod skórą i głębiej !!!! Dlatego też wiedząc o pewnych rzeczach zawczasu - budują tyle podziemnych baz -> żeby mieć gdzie sie schować -> cytat biblijny dotyczący tego wydarzenia podałem we wcześniejszym poście

aż dochodzimy do punktu 3
http://libertarianin.org/chip-rfid-nadz … iewolenia/
http://tergiwersacja.wordpress.com/haar … cy-umyslu/
linki zawierają zbyt dużo ciekawych informacji, żeby je pokroić - polecam przeczytać

także mamy w skrócie : kontrolę pieniędzy, mózgu, naszej woli - ponieważ mogą zadawać nam ból jak to miało miejsce w "proroczym filmie" - wyspa doktora moreau: https://www.youtube.com/watch?v=u8tVk61sHsQ  (gdzie w skrócie - pan i władca "małpo-ludzi" gdy te chciały go obalić naciskał przycisk - te upadały i skręcały się z bólu ! - cóż pewnie Goebbels  gdyby to oglądał to by "szczał z radości" ;]

Także zastanówmy się przez moment : Czy Człowiek pozostaje WOLNYM gdy daje się zaczipować ??? odp brzmi NIE

Sam Nostradamus pisze :

"TORRENT zawładnie duszami ludzkimi,
Na ich wieczne i mroczne zatracenie,
Pośmiertne bramy niebios będą zamknięte,
Zanim RAYPOZ wykona robotę III Antychrysta."

Cóż - BRAMY NIEBIOS - ZAMKNIĘTE !!!!!

i dalej :

"Liczba 666 narzędziem każdego Antychrysta,
Od pierwszego do szóstego,
Wynalazki dobrze służące,
W rękach jego ludzkich niewolników,
Staną się przyczyną wielu klęsk i katastrof,
A w czasie trzeciej i następnych jego panowaniem nad duszami wielu."

NIC DODAĆ, NIC UJĄĆ !


Abstrahując już od tego tematu, chciałbym poruszyć teraz temat Świetlistego Krzyża na niebie, który ma się pojawić pod koniec III wojny :
Otóż Jezus mówi tak :
"A zaraz po udrece owych dni słonce
sie zacmi i ksiezyc nie zajasnieje swoim
blaskiem, i gwiazdy spadac beda z nieba, i
moce niebieskie beda poruszone.
30. I wtedy ukaze sie na niebie znak Syna
Człowieczego,
i wtedy biadac beda wszystkie
plemiona ziemi, i ujrza Syna Człowieczego,
przychodzacego na obłokach nieba
z wielka moca i chwała,"

ZARAZ ZARAZ - w JEDNYM WERSECIE jest napisane, ŻE : pojawia się ZNAK SYNA CZŁOWIECZEGO - a dalej w tym samym wersecie, że ujrzą go przychodzącego ????????? Co to znaczy? Znaczy na chłopski rozum, że jeżeli TEN ZNAK (nie wiemy jaki - to Nostradamus powiedział, że KRZYŻ - nie JEZUS, ale nie wykluczam i tego) pojawi się a ZARAZ potem Chrystus powróci - zgodnie z Biblią powrót JEZUSA kończy ERĘ  ZŁA NA ZIEMI -  co nie pasowało by do całości obrazu jaki wam tutaj przedstawiłem.... CHYBA, ŻE... ;]
To będzie fałszywy znak Chrystusa, z którym on nie ma nic wspólnego - przypominam, że już teraz mają podobno możliwość zrobić sztuczny hologram na niebie i nawet dodatkowo przesłać nam bezpośrednio do głowy <SIC> głos samego "boga" -> z tym głosem to bym sie nawet zastanawiał bo :
Arteuza napisał tak :
"Wszystko zostanie potem wyjaśnione przez
naukowców bardzo dokładnie z wyjątkiem tzw. "CUDU KRZYŻA" - zostanie on wyjaśniony przez
- UWAGA! - SAMEGO STWÓRCĘ, CZYLI TAK ZWANEGO "DŹWIĘCZNEGO i
PŁOMIENNEGO GŁOSU Z NIEBA", PO KTÓRYM WSZYSCY LUDZIE NIE MILI BOGU
STRACĄ "SŁUCH I WZROK""

Także, nie wiem gdzie w czasie to wydarzenie umiejscowić, ale fakt faktem...

NATOMIAST !  oprócz KRZYŻA  jest JESZCZE JEDEN ZNAK SYNA CZŁOWIECZEGO !!!

pamiętacie może ?  cytat :

Luk 11:29
"A gdy sie tłumy zbierały, zaczał mówic:
Pokolenie to jest pokoleniem złym;
znaku szuka, ale inny znak nie bedzie mu
dany, jak tylko znak Jonasza.

30. Jak bowiem Jonasz stał sie znakiem
dla Niniwczyków, tak bedzie i Syn Człowieczy
dla tego pokolenia."


Co to za znak Jonasza ?
ANO TAKI, że znakiem tym jest zmartwychwstanie po 3 DNIACH !!!
tak jak przepowiedział im to Jezus wcześniej :
Jan 3:19
"Jezus, odpowiadajac, rzekł im: Zburzcie
te swiatynie, a Ja w trzy dni ja odbuduje."

a Jonasz ? w skrócie był zatwardziały i uciekał przed Bogiem, który chciał, żeby nawrócił ludzi w Niniwie
" tego wielkiego miasta, w którym zyje wiecej niz
sto dwadziescia tysiecy ludzi, którzy nie
umieja rozróznic miedzy tym, co prawe, a
tym, co lewe,"
ALE nie chciało mu się więc uciekał morzem jak najdalej - później sztorm - wyrzucono go za burtę - wielka ryba go połknęła i po 3 dniach w środku wypluła go na brzeg (to tak w skrócie -> szerzej opisane wiadomo gdzie wink
Na marginesie - jezeli ktoś zaraz rzuci szyderą, że to niemożliwe, zeby w rybie przeżyć - podpowiem, że:
po pierwsze : dla Boga nic nie jest niemożliwe ;]
po drugie : http://pl.wikipedia.org/wiki/P%C5%82etw … C4%99kitny
w ciekawostkach znajdziecie cytat: "Język dorosłego płetwala błękitnego waży 2700 kg, a szeroko rozwarte usta mogą pomieścić do 90 ton pożywienia, ale ze względu na wąski przełyk nie jest w stanie połykać dużych przedmiotów."

ZARAZ ZARAZ nie jest wstanie połykać dużych przedmiotów ?? bo kazdy wie, że raczej JEDYNĄ MOŻLIWOŚCIĄ BYŁO pozostanie W paszczy "potwora" TAKŻE NAS NIE POŁKNIE
- KTÓRY NIE MA ZĘBÓW !!!! wiec nikogo nie skrzywdzi,
- jego JĘZYK MA 2700 KG !!!!!!!!!!!! zdajecie sobie sprawe co to jest ? człowiek średnio ma ok 70 kg - to jest jakieś 2,5 % tego języka - to tak jakby w "naszej paszczy" utknął kawałek wielkości 1 mm3-(pamiętajmy, że nasz język waży ok 50-70 g, a to co by nam utknęło musi mieć gęstość wody - bo mamy średnio taką gęstość, że jako ciało, unosimy się na wodzie i nie toniemy),
- ODDYCHA TLENEM ZAWARTYM  W POWIETRZU NIE W WODZIE - więc dostep do tlenu jest ułatwiony wiec znajdując zachyłek językowy bądź zachyłek gardłowy- łatwo tam pozostać i oddychać - jedynym problemem byłby dostęp do wody słodkiej, jak wiemy picie wody morskiej może doprowadzić do zaburzenia homeostazy jonów i doprowadzi do hipertoniczności  itd.- ale PRZYPOMINAM to tylko niecałe 3 dni - wiec na upartego mógłby się poczęstować i nic by mu nie było ...

Także, znowu się rozgadałem... wracając do ZNAKU SYNA CZŁOWIECZEGO !
jak najbardziej TRZY DNI CIEMNOŚCI MOGĄ, ale nie muszą być tym znakiem nadchodzącego Chrystusa - i bardziej bym się do tej interpretacji skłaniał, niż do jakiegoś tam krzyża na niebie ??? - zresztą krzyży powinno być więcej niż jeden na raz, nie uważacie ? przecież planeta Ziemia jest kulą - troche spłaszczoną ale zawsze ! więc z jednej strony krzyż, jak sądze w Europie i Ameryce pólnocnej ale dla takich dzieci z Afryki z półkuli południowej to jak zwykle juz zabraknie  he ? ;P - BEZSENS TYLE W TEMACIE

Żeby kontrolować moje gadulstwo obiecałem sobie, ze więcej niż 5 stron A4 nie będę pisał ;] także to byłoby na tyle

ps1 pamiętajcie - nie mam zamiaru się wymądrzać, czy prawić komuś morały itd., też nie wiem wszystkiego -  może znajdzie się osoba tutaj, która logicznie i z pomocą argumentów obali moje twierdzenia - dyskusja to podstawa wink

ps2 zaznaczam ponownie - CENIĘ ZAPISKI ATRAKTORA - PISZ DALEJ !!!! KAŻDY Z CHĘCIĄ CZYTA TUTAJ TWOJE TEKSTY ! A JA Z 90 % ICH ZAWARTOŚCI SIĘ ZGADZAM !

ps 3 nie oczekuje, że nagle zmienisz zdanie co do Krk czy zdystansujesz się do Nostradamusa - wiem jakie to ciężkie (ponad 20 lat byłem katolikiem), a im  jest się starszym tym trudniej dokonać diametralnych zmian.

ps 4 jako, ze niektórzy zaczynają mnie podejrzewać o jakieś sekciarstwo ZAZNACZAM - NIE NALEŻĘ DO ŻADNEGO ZWIĄZKU WYZNANIOWEGO, KOŚCIOŁA CZY WSPÓLNOTY -  a szczerze łatwiej byłoby gdyby taka istniała, ale osobiście uważam, że NIE MA obecnie na  ZIEMI NIESKAŻONEGO ZRZESZENIA CHRZEŚCIJAN -(MOŻE JEST ALE JA ICH JESZCZE NI ZNALAZŁEM ;]) -> a fala nowego poszukiwania jest w pełni ;] -> http://wiadomosci.onet.pl/prasa/kocham- … igii/7cp54

ps 5 nie zamierzam pisać często, akurat mam wolną chwilkę, ale dziękuję za zainteresowanie wink
Pozdrawiam

Jako, że przed chwilą przeczytałem "oświadczenie" Atraktora TO JEST MOJA ODPOWIEDŹ:

- DZIĘKUJĘ ZA WYŁUSZCZENIE MI "tajemnicy" trójcy, ale widze że się nie dogadamy ;] - ciekawa analogia z firmą i panem Kowalskim - ale niestety muszę pana zmartwić, ponieważ nie należe do osób ubogich intelektulanie -> pisze moze z błędami ale to dlatego, że przebywam już od dłuższego czasu za granicą kontynuując tam moje studia naukowe, to mogło Cię zmylić i podejrzewałeś niski wynik IQ po drugiej stronie ;] niestety musze zaświadczyć, zę jestem członkiem organizacji, która zrzesza osoby, których IQ jest delikatnie rzecz ujmując wyżej niż przeciętna ;P także dziękuję za dobre chęci...

- troche to też mój błąd, że wyjechałem z takiej grubej rury, że Nostradamus to posłaniec szatana itp ;] także trochę gruboskórnie, ale w mojej pracy się nie można się patyczkować;]

- zarzuciłeś mi kolaborację z jakimiś bliżej nieznanymi typami z gazeta prawna -> wkleiłem tam moje teksty - bo po prostu szkoda mi było tyle sie "napisać" i nie wkleić tekstu gdzieś do jeszcze szerszej publiki - cóż zrobiłem to z pobudek trochę egoistycznych, ale cóż - ZAZNACZAM  że widziałem wpisy obrażające Cię i szczerze mówiąc zrobiło mi się niedobrze bo faktycznie obrażano Cię tam niezasłużenie - także po braku odpowiedzi na moje posty na forum Gazeta Prawna zauważyłem, dlaczego stamtąd się usunałeś -> dobra decyzja wink (nie mam z tamtymi udź nic wspólnego!)

- widzę, że moje 3 posty - TYLKO 3 ! odczytałeś jako zagrożenie dla ciebie i kolejny atak - ROZUMIEM  tyle już cię atakowano....

- jako, ze Jesteś trochę przewrażliwiony, a Twoja wiedza jest cenna, może nawet cenniejsza od mojej - chociaż - tu bym się kłócił ;p Ty i Arteuza pomogliście mi poskładać pewne rzeczy "do kupy" i dziękuje wam za to

- i jako, że przeszkadzają Ci moje posty - trochę stałem się arogancki ;p - to NIE NAPISZE WIĘCEJ TUTAJ POSTA

także spokojnie pisz dalej, nie przejmuj się, będę Cię TYLKO CZYTAŁ dalej

pozdrawiam i życzę zdrowia wink

at least ps - a osoby które jednak przeczytały moje 4 posty i załączniki do nich także pozdrawiam ;] trochę się napracowaliście -> teraz poskładajcie to do kupy - może coś wam zaświta

POZDRAWIAM I DO WIDZENIA

1,869

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

DROGI 'holi";

Jak Pan widzi sam -to jeżeli ktoś pisze do mnie grzecznie to ja też mu grzecznie odpowiadam.
Napisałem przecież uprzednio i grzecznie,ŻE PANA WYPOWIEDZI SĄ DOBRE TYLKO,ZE Z NIEKTÓRYMI SIĘ NIE ZGADZAM-ALE TO PRZECIEŻ NIE RÓWNOZNACZNE JEST TEMU ŻE JA MAM RACJĘ!
TYLKO W JEDNEJ SPRAWIE,A MIANOWICIE W TEJ,ŻE JAKOBY JEZUS CHRYSTUS BYŁ POŚREDNIKIEM POMIĘDZY BOGIEM,A LUDŻMI ZAPROTESTOWAŁEM STANOWCZO BO .....JESTEM WYZNANIA RZYMSKOKATOLICKIEGO!
Równocześnie wyłożyłem kredo soborowe ,że do interpretacji BIBLII w rozumieniu Kościoła rzymskokatolickiego są tylko i wyłącznie jego kapłani.
Jeśli chodzi o porównanie właściciela firmy i trzech osób do Świętej Trójcy to wyrażnie zaznaczyłem,że przekazuję to czego uczono mnie na KUL-,że to nie mój wymysł.
I wreszcie proszę się nie obruszać za to,że wspomniałem o Gazecie Prawnej i tamtejszym forum,ale jestem w oczywisty sposób wyczulony na osoby ,które piszą TU I TAM!
Nie moim celem jest usuwanie Pana z tego forum,a wręcz odwrotnie zwróciłem się do Pana,aby założył Pan na tym forum stronę,która będzie poruszała sprawy biblijne i DALEJ TO PANU PROPONUJĘ!
Może być też inna strona jeżeli ktoś ma taką chęć np; poświęcona innym przepowiedniom innych wizjonerów, BO PISAŁ JE NIE TYLKO M NOSTRADAMUS!
Napisałem,że nie będę przeszkadzał tak jak nie przeszkadzam innym wypowiadającym się przecież w różnych kwestiach, czy tematach również na tym forum.
Jeżeli ma Pan coś do powiedzenia odnośnie przepowiedni M Nostradamusa dotyczących XXI wieku ,przy czym wcale nie musi Pan być takiego samego zdania jak ja,bo ja też je zmieniam(nie wiem czy Pan to zauważył), to proszę bardzo pisać.
Za moich czasów w szkole podstawowej uczono takiego przedmiotu ja;"PRZYRODA" i był tam przysłowiowy"groch z kapustą"to znaczy i Biologia i Geografia i Fizyka itd co nie było dobrą formą nauczania.
Tematyka BYŁA SZEROKA I ROZBIEŻNA i aby tego uniknąć na tym forum i wielu innych ISTNIEJE MOŻLIWOŚĆ ZAKŁADANIA NOWYCH STRON TEMATYCZNYCH.
Jak już pisałem zastanawiam się dalej nad założeniem strony o kosmosie i kosmologi i w związku z tym (a istnieją powiązania)też niektórzy będą chcieli na tej stronie poruszać sprawy BIBLII I WIARY,BO COŚ BĘDZIE WBREW IM RELIGIJNYM PRZEKONANIOM?
Podtrzymuję prośbę do Pana administratora o dopisanie do tematu tej strony ,że mianowicie chodzi o wizje i przepowiednie M Nostradamusa w celu uniknięcia w przyszłości różnych nieporozumień.
Jeśli chodzi o Pana tekst to potwierdzam to,co napisałem uprzednio,że są dobre,jeszcze dodam;ciekawe,a nawet intrygujące!
Serdecznie Pozdrawiam,dziękuję za wyjaśnienia,przepraszam jeżeli w czymś Pana uraziłem,BO NIE BYŁO TO MOIM CELEM,! PO TYCH OBOPÓLNYCH WYJAŚNIENIACH ZAPRASZAM PANA DO DYSKUSJI NA TEJ STRONIE TEMATYCZNEJ NAD PRZEPOWIEDNIAMI M NOSTRADAMUSA DOTYCZĄCYMI OBECNYCH I PRZYSZŁYCH WYDARZEŃ XXI WIEKU.
JEŻELI ZAŁOŻY PAN NA TYM FORUM STRONĘ O TEMATYCE BIBLIJNEJ, TO JEŻELI PAN MNIE ZAPROSI DO DYSKUSJI NA NIEJ TO W MIARĘ WOLNEGO CZASU NIE OMIESZKAM SIĘ RÓWNIEŻ I W TEMATACH DOTYCZĄCYCH BIBLII WYPOWIADAĆ!
NA "LITOŚĆ BOSKĄ" NIE PORÓWNUJMY JEDNAK BIBLII DO PRZEPOWIEDNI M NOSTRADAMUSA ,BO POMIMO JEGO KUNSZTU I POWAŻANIA JAKIE DO NIEGO MAM,PISMO ŚWIĘTE ,CZYLI BIBLIA STANOWI DLA MNIE NAJWYŻSZĄ WARTOŚĆ I NIKT MNIE I ZAPEWNE INNYM OSOBOM NIE MUSI TEGO UDOWADNIAĆ!

Pozdrawiam:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-05 17:41:54)

1,870

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ŻW chce uprawnień nad cywilami, generałowi będzie łatwiej, a na pewno będzie lepiej zorientowany
http://www.pb.pl/3262148,59338,mon-twor … specsluzbe

Ostatnio edytowany przez i9 (2013-08-05 17:18:59)

1,871

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Proponuję abyśmy się trzymali Nostradamusa bo kolejny raz leziemy na manowce.
Do Atraktora
Wspomniałeś przy okazji ujawnienia chińskich planów budowy kanału w Nikaragui o tym, że to rzuca nowe światło na niektóre czterowiersze z wojny Chiny / USA. Jeśli można proszę o więcej w tym temacie.

1,872

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam wróciłem z  nad Bałtyku  ; Atraktorze mam pytanie dotyczące dwóch następnych premierów następców Tuska  a poprzedników Chytrego Lisa który ma być z lewicy, z jakiej partii będą Uwodziciel  i Głupiec i jak długo będą rządzić  pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-08-05 17:41:50)

1,873

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Holi
Bardzo ciekawe teksty napisałeś ! Jestem bardzo ciekawy Twoich analiz i interpretacji tekstów Nostradamusa jeżeli oczywiście chciałbyś się w to zaangażować. Jak wnioskuję z powyższych tekstów posiadasz ogromną wiedzę na różne tematy, która by nam pomogła w rozwikłaniu łamigłówek M.Nostradamusa. Może to będziesz traktował jako zabawę ale jeżeli byś chciał zaangażować swoją niebanalną wiedzę jak i inteligencję to moim zdaniem wniesiesz wiele do dyskusji. Tym samym wzbogacisz to forum.
Pozdrawiam Centurio06

1,874

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bardzo polecam,ciekawe opracowanie o Mahdim na podstawie Islamu i Chrześcijaństwa.
http://messiahiscoming.pl/antychryst-islamski-mesjasz/

1,875

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Obecne wydarzenia na Bliskim Wschodzie wyrażnie wskazują na to,że POWOLI ZACZYNA SIĘ REALIZOWAĆ SCENARIUSZ ZAKREŚLONY RĘKĄ MICHELA NOSTRADAMUSA,ALE NIE TYLKO TAM,LECZ RÓWNIEŻ W EUROPIE,A WIĘC I W NASZYM KRAJU!


Przepowiednia;168,52(sześciowiersz) Almanach rok; 1614

Wśród Arabskich krajów ciągły barbarzyński zamęt,
Żaden chrześcijanin i poseł nie może czuć się bezpieczny,
Nim Pan przekaże władzę w ręce ludu Setytów,
Przed porządkiem Mahdiego uczniowie Kaina wiele krwi wytoczą,
Gdy na niebie Italii i Judei ukaże się żeński znak,
Po 113 obrotach Księżyca Książe Pokoju odda władzę TRZECIEMU!

Przepowiednia;242,86(sześciowiersz)Almanach rok;1614

W 21 Kraj Paulinów czeka przesilenie i wielkie zmiany,
A gdy zwycięzcy staną się pokonanymi,
Nieliczni roztropni nie zburzą murów nienawiści,
Wielki zamęt i przelana wzajemnie krew,susza i powódż,
Doprowadzą Naród i Kościół do wielkich rozłamów,
Gdy ujawni się TRZECI nad Wisłą nastaną rządy jego SŁUGI!

Dla mnie ewidentnie te dwa teksty M Nostradamusa dotyczą bliskich już sobie historycznie wydarzeń,które najprawdopodobniej nastąpią w ciągu kilku do kilkunastu lat.
Proszę zwrócić uwagę na wzajemne powiązanie tych tekstów i ich wzajemną korelację.
Pierwszy w/g mnie dotyczy obecnej sytuacji w krajach arabskich,gdzie trwa "ciągły zamęt",oraz wynikające z niego niebezpieczeństwo utraty życia przez chrześcijan(licznych turystów),a nawet posłów,czyli ambasadorów tych krajów.
Nie wiem,czy mam rację,ale wymieniony w 3-ym wierszu pierwszego sześciowiersza przez M Nostradamusa cyt: "lud Setytów"najprawdopodobniej odnosi się do biblijnego trzeciego syna Adama i Ewy; Seta.
Możliwe ,że M Nostradamus ten lud uosabia z Europejczykami,Amerykanami,czyli z narodami chrześcijańskimi.
Przecież jak wiemy Kain zabił Abla,wobec czego Pan wynagrodził Seta i jego potomstwo.
Wielu teologów chrześcijańskich średniowiecza uważało ,że muzułmanie i(w tym Arabowie) i Żydzi to innowiercze potomstwo zdradliwego i kłamliwego Kaina,a ponieważ Abel nie miał potomstwa to potomstwo Seta (Setyci) są ludem chrześcijańskim.
NIE WIEM,CZY ZWRÓCILIŚCIE PAŃSTWO UWAGĘ NAD TYM JAK SPRYTNIE(NA JAKIM FUNDAMENCIE) M NOSTRADAMUS POSTAWIŁ CAŁĄ HISTORIĘ III WOJNY ŚWIATOWEJ.W/G MNIE OBUDOWAŁ JĄ NA BIBLIJNEJ HISTORII ;KAINA,ABLA I SETA!
ZAUWAŻCIE,ŻE NAJPIERW DWAJ PRZECIWNICY "SEMICCY BRACIA';KAIN I ABEL,CZYLI ARABOWIE I ŻYDZI CIĄGLE WALCZĄ I ZABIJAJĄ SIĘ NAWZAJEM(GINIE NA POCZĄTKU III WOJNY ŚWIATOWEJ ABEL-ŻYDZI?),AŻ ZWYCIĘSKI KAIN (MUZUŁMANIE)ZOSTAJE POKONANY PRZEZ SETA-SETYTÓW ,CZYLI CHRZEŚCIJAN-TEN WYBRANY PRZEZ BOGA LUD!!!
TAKI W/G M NOSTRADAMUSA JEST EPILOG III WOJNY ŚWIATOWEJ,A PÓŻNIEJ CHRZEŚCIJANIE SIĘ JEDNOCZĄ!!!
CZY TAK SIĘ STANIE NAPRAWDĘ-MYŚLĘ,ŻE W NADCHODZĄCYCH LATACH O TYM SIĘ JUŻ PRZEKONAMY!
Uważam,że M Nostradamus SPRYTNIE wykorzystał do swoich w/w przepowiedni nieoficjalne(niezatwierdzone przez kościół)poglądy niektórych średniowiecznych teologów,choć sam M Nostradamus urodził się i żył już w okresie nowożytnym.Jeśli chodzi o tak zwany "żeński znak" znany już od starożytności (kółko i strzałka) to wydaje mi się że M Nostradamusowi chodzi tu po pierwsze o kometę(ten znak bardzo ją przypomina),a po drugie o to ,że najprawdopodobniej kometa ta będzie widoczna na niebie przez jeden miesiąc,a jeden miesiąc(miesiącem w niektórych kulturach jest nazywany księżyc)trwa przecież kobiecy okres.Równocześnie krajami księżyca,lub półksiężyca są kraje muzułmańskie na których flagach(w większości)oraz minaretach meczetów ten znak jest umieszczany.
Z pierwszego sześciowiersza wynika też,że kometa będzie bardzo dobrze przez miesiąc widziana nad dwoma krajami to jest Włochami gdzie jest Rzym i siedziba papieża,oraz Jerozolima(Izrael-Palestyna,czyli Judea)gdzie narodził się Jezus Chrystus Zbawiciel Świata i Ludzkości!
I wreszcie w ostatnim wierszu pierwszego sześciowiersza M Nostradamus podaje dokładną jedną z nielicznych wskazówek,kiedy ujawni się "TRZECI",czyli Mahdi jako III Antychryst,czyli za jakieś 9 i pół roku od pojawienia się nad RZYMEM I JEROZOLIMĄ KOMETY,"WISZĄCEJ" NA NIEBOSKŁONIE PRZEZ JEDEN MIESIĄC,CZYLI KSIĘŻYC-ZNAK WOJUJĄCEGO ISLAMU!!!
CZYŻBY DOPIERO PO UKAZANIU SIĘ TEJ KOMETY ZACZĄŁ SIĘ PRAWDZIWY GLOBALNY SUPERTERRORYZM,A TERAZ JESTEŚMY W DOBIE "ZWYKŁEGO" TYLKO POCZĄTKOWEGO,ROZWIJAJĄCEGO SIĘ TERRORYZMU!?
CO CIEKAWE TĘ WŁADZĘ NAD NASZYM ŚWIATEM ODDA III ANTYCHRYSTOWI KSIĄŻĘ POKOJU,CZYLI JEZUS CHRYSTUS NA DŁUGIE LATA-TO JEST OKRES WOJNY 27 LAT + 10 LAT SUPERTERROZMU,CZYLI 37 LAT!

I wreszcie drugi sześciowiersz ewidentnie dotyczący Polski przytoczyłem specjalnie po to,żeby pokazać to,że jak pisze M NOSTRADAMUS RZĄDY GENERAŁA DYKTATORA W NASZYM KRAJU ROZPOCZNĄ SIĘ PRAWIE RÓWNOCZEŚNIE Z UJAWNIENIEM SIĘ NA ARENIE GEOPOLITYCZNEJ;MAHDIEGO,CZYLI III ANTYCHRYSTA,PRZY CZYM W TYM AKURAT SZEŚCIOWIERSZU M NOSTRADAMUS GENERAŁA DYKTATORA NAZYWA;SŁUGĄ TRZECIEGO'!
CO CIEKAWE M NOSTRADAMUS PRZYCHYLAŁ SIĘ DO ÓWCZESNYCH TEORII NIEKTÓRYCH TEOLOGÓW CHRZEŚCIJAŃSKICH,ŻE JEZUS CHRYSTUS ZOSTAŁ UKRZYŻOWANY W WIEKU NIE 33 LAT ,BO NIE URODZIŁ SIĘ W 1 ROKU NASZEJ ERY,A W WIEKU 37 LAT ,BO URODZIŁ SIĘ W 4 ROKU PRZED NASZĄ ERĄ-I TA TEORIA DO DZISIAJ MA WIELU ZWOLENNIKÓW,ALE LICZBA 33 W NIEKTÓRYCH INNYCH TEKSTACH M NOSTRADAMUSA TEŻ JEST WAŻNA <WIĘC NAPRAWDĘ NIE WIEM O CO CZASAMI CHODZI M NOSTRADAMUSOWI?!
Jak wiemy Zakon Paulinów,który równocześnie sprawuje opiekę nad SANKTUARIUM MARYJNYM w Częstochowie jest jedynym zakonem której Generał zasiada nie w Rzymie,a właśnie w Częstochowie!Do tego Zakonu należą zresztą prawie sami Polacy.
Z innych wierszy tego sześciowiersza wynika to ,o czym już nie raz pisaliśmy,A MIANOWICIE,ŻE W POLSCE TAK JAK W NIEKTÓRYCH INNYCH KRAJACH NP:WŁOSZECH,HISZPANII,ROSJI,USA ITD NASTĄPIĄ POTWORNE PODZIAŁY W SPOŁECZEŃSTWIE KTÓRE SPOWODUJĄ  WZAJEMNE RZEZIE.W POLSCE BĘDĄ ONE JEDNAK KRÓTKOTRWAŁE W PORÓWNANIU DO W/W KRAJÓW,A ANARCHIA POLITYCZNA, SUSZA I POWÓDŻ SPOWODUJĄ DOJŚCIE DO WŁADZY KRWAWEGO GENERAŁA DYKTATORA,KTÓRY MA DOPROWADZIĆ DO NOWYCH PRZEŚLADOWAŃ,KTÓRE UDERZĄ PRZEDE WSZYSTKIM W DUCHOWIEŃSTWO KATOLICKIE I CHRZEŚCIJAŃSTWO JAKO TAKIE.
DYKTATOR ZMIENI NAZWĘ PAŃSTWA NA ISLAMSKĄ REPUBLIKĘ LECHISTANU,MA ZOSTAĆ ZERWANY KONKORDAT,ZLIKWIDOWANA WIĘKSZOŚĆ ZAKONÓW W TYM:PAULINI I REDEMPTORYŚCI I NAD POLSKĄ NA WIELE LAT MAJĄ ZAPANOWAĆ RZĄDY PÓŁKSIĘŻYCĄ,JAK PISZE M NOSTRADAMUS.

W następnym tekście odpowiem na niektóre Wasze nowe pytania,a póżniej powrócę do spraw dotyczących naszego kraju.

Pozdrawiam:


Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-08-06 14:52:35)

1,876

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Oby to nie była ta kometa która ma być w listopadzie ... 2013+ 9 =2022+dekada superterroryzmu = wybuch wojny w 2032 roku!  Zacznie z wielką siłą 1 i 8 czy o Mahdim świat usłyszy  pierwszy raz w 2018 roku ! ? pozdrawiam

1,877

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://tylkoastronomia.pl/wiadomosc/kom … sie-slonca będzie widoczna od Listopada do Stycznia.... w pierwszym akapicie jest błąd nie do styczna 2013 tylko 2014 dalej się zgadza

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-08-06 15:36:25)

1,878

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeśli jednak 2014 to doliczając 9 lat wychodzi 2023 rok wybuchu superterroryzmu, który ma trwać 10 lat, czyli do 2033 roku kiedy ma wybuchnąć wojna. Może to ta liczba 33 tak ważna dla Nostradamusa? I przy okazji mówił, że w roku wybuchu suma liczb roku musi wynosić 3 ale coś mi nie pasuje, bo 2+0+3+3 = 8, opuszczanie liczby 2 wzorem dawnych kronikarzy i tak nie daje, bo wynosi 6.

1,879

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nostradamus pisał że data wojny może się przesunąć  dwa trzy lata do przodu lub do tyłu od daty której suma ma wynosić  3 Atraktor o tym pisał

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-08-07 11:15:01)

1,880

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

czytam z przyjemnością wasze wpisy ,ale wg mnie to rok 2019 gdyż 2+0+1+9  =12   dalej  1+2 =3    2019 :3 =673 taka moja teza.