2,021

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

matt a czy widziałeś jakiegoś pracującego żyda fizycznie ????? a nie spekulujacego ,handlującego i myślącego jak zarobić byle się nie narobić.

2,022

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie wiem jakie jest wasze zdanie na temat użycia broni chemicznej w Syrii. Prezydent sam sobie w ten sposób miałby strzelić w stope? Wydaje się zbyt proste, że ktoś kogoś wrabia ... Mam wrażenie, że jest to jedna wielka MISTYFIKACJA. Zdaje się, że swojego czasu czytałem jakiś czterowiersz Nostradamusa o tym.

2,023

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Szanowni Forumowicze,

Dyskusja o Syjonistach, ortodoksyjnych Żydach etc. wzbudza emocje i odbiegamy od meritum tego forum. Skupmy się na tym co Nas najbardziej interesuje czyli przyszłości, ewentualnie przeszłości, która umiejscowiła Nas tu i teraz i tego implikacjach na przyszłość.

Przyznam, że czekam z niecierpliwością na dalsze wypowiedzi Atraktora, Numeru jeden i innych Forumowiczów nt. Przepowiedni i sytuacji bieżącej.

Pozdrawiam.

2,024

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Na dalsze dyskusje o Żydach i ich spiskach zapraszam do odpowiedniego działu forum: Teorie spiskowe
Dalsze posty na ten temat w tym temacie będą usuwane.

2,025

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

m_ napisał/a:

Nie wiem jakie jest wasze zdanie na temat użycia broni chemicznej w Syrii. Prezydent sam sobie w ten sposób miałby strzelić w stope? Wydaje się zbyt proste, że ktoś kogoś wrabia ... Mam wrażenie, że jest to jedna wielka MISTYFIKACJA. Zdaje się, że swojego czasu czytałem jakiś czterowiersz Nostradamusa o tym.


Zgadzam się. Wygląda jak operacja fałszywej flagi. Nie widzę powodu by Prezydent Syrii miał użyć tej broni prowokując USA, w sytuacji przewagi nad rebeliantami. Ciekawą wiedzę daje na ten temat Max Kolonko na YT:

http://www.youtube.com/watch?feature=pl … pItuOjYz8Q

2,026

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam wszystkich, taki male cos do dyskusji. Nie uwierze w nic co powie Obama na jakikolwiek temat. Asad musialby byc konkretnym kretynem zeby w momencie kiedy sa u niego przedstawiciele ONZ, ktorzy szukaja sladow uzycia broni chemicznej sam probowalby jej uzyc. tym bardziej jest to podejrzane kiedy od mparu miesiecy wyglada na to ze zdobywac zaczal przewage militarna w kraju i zaczal ogarniac ten chaos.
Ale co tam lepiej przez caly dzien pierniczyc o sprawie malej Madzi na tvn. Rzygac sie chce jak sie oglada ta telewizje. druga sprawa, nie wiem czy inni tez to zauwazyli ale tvn nie da sie ogladac dluzej niz 1h chocby sie bardzo chcialo(nie to ze chce;). Od rana piernicza te same wiadomosci co do slowa tylko co godzina sie prezenterka zmienia jakby mnie to mialo przekonac ze co godzina nowe wiadomosci podadza albo chociaz nowe dane jakies na dany temat;)
http://www.youtube.com/watch?v=pJJ57zBYyws

Ostatnio edytowany przez shock79 (2013-09-03 09:01:43)

2,027

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

shock79 napisał/a:

Witam wszystkich, taki male cos do dyskusji. Nie uwierze w nic co powie Obama na jakikolwiek temat. Asad musialby byc konkretnym kretynem zeby w momencie kiedy sa u niego przedstawiciele ONZ, ktorzy szukaja sladow uzycia broni chemicznej sam probowalby jej uzyc. tym bardziej jest to podejrzane kiedy od mparu miesiecy wyglada na to ze zdobywac zaczal przewage militarna w kraju i zaczal ogarniac ten chaos.
Ale co tam lepiej przez caly dzien pierniczyc o sprawie malej Madzi na tvn. Rzygac sie chce jak sie oglada ta telewizje. druga sprawa, nie wiem czy inni tez to zauwazyli ale tvn nie da sie ogladac dluzej niz 1h chocby sie bardzo chcialo(nie to ze chce;). Od rana piernicza te same wiadomosci co do slowa tylko co godzina sie prezenterka zmienia jakby mnie to mialo przekonac ze co godzina nowe wiadomosci podadza albo chociaz nowe dane jakies na dany temat;)
http://www.youtube.com/watch?v=pJJ57zBYyws


Wszystko wskazuje na to, że użył tej broni ktoś z najbliższego otoczenia Asada - być może nawet bez jego przyzwolenia. Asad nigdy się nie przyzna że tak właśnie było, bo świadczyłoby to, że nie do końca tam rządzi... Niewykluczone że ktoś kto użył tej broni właśnie chciał porażki Asada - może to wewnętrzne rozgrywki w reżimie?

Reakcja prezydenta USA jest dla mnie kuriozalna - nie wiem jaką obrał taktykę, ale uprzedzenie o uderzeniu to nic innego jak czas na przegrupowanie wojsk syryjskich, ukrycie broni - słowem - solidne przygotowanie się do ataku. Jakaż to strategia wojskowa ze strony USA? Coraz częściej mam podejrzenia że wcale nie o Syrię tu chodzi, tylko o Iran.
Być może Stany liczą na włączenie się w ten konflikt Iranu i będzie mogła upiec dwie pieczenie na jednym ogniu. Pierwsza to utarcie nosa Rosji i uzyskanie wpływów w roponośnym regionie, drugi to właśnie Iran.
Znając politykę USA nie sądzę, że chodzi tu wyłącznie o empatię dla narodu syryjskiego.
Z drugiej strony zagrożenie dla sojuszników - Izraela i Jordanii, też może wymuszać na amerykańskich władzach jakieś działanie. A więc na zasadzie: wystrzelimy kilka rakiet, poniszczymy trochę magazynów z bronią, postraszymy i udowodnimy, że jesteśmy zdolni do działania.
Niestety - wciąż tylko USA jest zdolne do pełnienia roli żandarma światowego. Bo chyba nie Europa - wojna w byłej Jugosławii świetnie to udowodniła. Musiały wkroczyć wojska USA żeby konflikt w sercu Europy, pod koniec XX wieku się skończył. Smutne.

2,028

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Niestety Europa jest zbyt podzielona i niema w niej jedności by spełniać rolę  jednego mocarstwa(oczywiście w sensie militarnym).   Najgorsze jest to że w razie konfliktu w Europie najprawdopodobniej państwa Europy zamiast się połączyć w jeden "organizm"  to będą debatowały, debatowały  i jak już coś wymyślą to okaże się że połowa Europy będzie już zajęta. I jestem ciekaw czy w razie agresji Rosjan(oczywiście czysto hipotetycznej) na Polską reszta Europy by się za nami wstawiła czy była by powtórka z II wojny światowej. Na chwilę obecną jeśli chodzi o siły militarne to w Europie liczą się tylko 3 państwa "Anglia , Niemcy i Francja"    A jeśli chodzi o Asada i Syrię oraz użycie gazów bojowych to moim zdaniem była to czysta operacja Fałszywej flagii, by dać Amerykanom i Żydowskiej koalicji pretekst do ataku. Pewnie na dniach Syria zostanie zasypana Tomahawkami a co z tego dalej wyniknie to już czas pokaże.

2,029

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://translate.google.pl/translate?hl … 6bih%3D596 Republikanie negocjują z Obamą  przed głosowaniem w Kongresie w  sprawie interwencji w Syrii

2,030

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Sądzę, że akurat Izrael najmniej potrzebuje teraz konfliktu z Syrią - co dałoby pretekst do kolejnego ataku politycznego w wykonaniu Iranu czy Rosji. Izrael za wszelką cenę chce uniknąć uwikłania w tą operację choćby ze strachu do niekontrolowanego użycia broni chemicznej przez którąkolwiek ze stron wojny w Syrii. W końcu państwo żydowskie jest sąsiadem Syrii. Co innego USA czy Francja - mogą sobie pozwolić na luksus ostrzału z daleka bez bezpośredniego ryzyka.

Co do hipotetycznego konfliktu w Europie - to chyba oczywiste, że nikt nie chciałby umierać za Gdańsk.
A kto chciał umierać za Kosowo?

Ostatnio edytowany przez Matt (2013-09-03 13:38:15)

2,031

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Tyle że Izrael ma w nosie Syrię bo przede wszystkim chodzi o Iran.   Tak jak mówił Kolonko.  Usa atakuje Syrię,  Iran z Hezbollahem w formie odwetu  atakuje Izrael który tylko na to czeka.  Teraz on w obronie i kontrataku będzie mógł spokojnie zniszczyć w Iranie instalacje jądrowe i wojskowe bez obawy o krytykę międzynarodową, bo w końcu Izrael się tylko broni a całą krytykę i cięgi zbierze żydowski pachołek Obama i Usa.

Ostatnio edytowany przez bloczyna (2013-09-03 15:59:30)

2,032

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Widzę,że zainteresowanie bieżącą sytuacją wokół Syrii jest bardzo duże.
Wobec tego postanowiłem przypomnieć dwa teksty M.Nostradamusa przetłumaczone przez Arteuzę Centuriona w roku 2009!!!
Te poniższe teksty w/g mnie pasują do obecnego Prezydenta USA Baraka Obamy!
A oto one;

Afrykańczyk zza Wielkiej Wody językiem gładkim,
rozbudził ukryte wewnątrz demony.
Wpływowi biali mu tego nie darują!
Nie on będzie rządził,lecz słowa jego generałów!

I drugi tekst:

Wielki Śniady dostanie nagrodę,
Póżniej zobaczą jak się pomylili.
Jego Pokój będzie Wielkim Złudzeniem.
Kiedy uparty półksiężyc wysączy wiele krwi.

Jak odnajdę te teksty w swoich zbiorach to podam numerację,bo Arteuza po pewnym czasie po licznych atakach przestał je numerować.

Myślę,że te teksty podane kilka lat temu(konkretnie prawie;4 lata!!!)teraz dopiero nabierają swoistego SENSU I ZNACZENIA,a także są na czasie!
Otóż w pierwszym tekście jest mowa o tym jak Afrykańczyk ,czyli Obama rozbudza wewnątrz USA demony ,czyli w/g mnie Kongres amerykański,który w zdecydowanej większości jest anty islamski i anty arabski i pro izraelski!!!
A więc tymi demonami byliby  członkowie Kongresu USA(i demokraci i republikanie) nastawieni pozytywnie do interwencji militarnej w Syrii!!!
Dwie ostatnie linijki tego tekstu mówią zaś o tym ,że cyt;" biali mu tego nie darują"i że nie on będzie rządził,a przewodnie znaczenie będą miały cyt;"słowa jego generałów"!
Czyli M Nostradamus daje nam do zrozumienia,że właściwie będzie on mówił to co będą mu podpowiadać jego generałowie,czyli na przykład,że to Asad użył broni chemicznej i należy go za to ukarać!
I WRESZCIE BIORĄC POD UWAGĘ TO,ŻE DOWÓDZTWO ARMII I WYWIADU USA JEST OPANOWANE W WIĘKSZOŚCI PRZEZ GENERAŁÓW ŻYDOWSKICH,LUB POCHODZENIA ŻYDOWSKIEGO DODAJE JESZCZE WIĘKSZEGO "SMACZKU" CAŁEJ TEJ POLITYCZNO-MILITARNEJ AWANTURZE,A TAKŻE WSZYSTKIM OBSERWATOROM WIELE DO MYŚLENIA!!!

Drugiego tekstu przetłumaczonego przez Arteuzę nie należy tak szczegółowo omawiać,bo jest chyba zrozumiały.
Trzecia i czwarta linijka są najprawdopodobniej jakimś OSTRZEŻENIEM!!!
Przed tym pisałem Wam tu,że USA i jego sojusznicy raczej nie zaatakują Syrii,ale może moja interpretacja nie była właściwa,bo te dwie linijki mogą właśnie mówić o jakiejś interwencji w Syrii,a może nawet i bombardowaniach Iranu przez USA I IZRAEL i jego odwecie za ten atak poprzez np:rakietowy kontratak Iranu właśnie na Izrael i Turcję!

Odnalazłem w Almanachu z 1614 roku taki oto tekst ,który może choć nie musi być powiązany z dwoma poprzednimi i OBECNĄ SYTUACJĄ!

A oto on:

Przepowiednia;166,49;(sześciowiersz)

Przed trzecią wszystkie ziemie starej Asyrii i Medii,
w wielkim konflikcie za przyczyną Neptuna i Synagogi,
Zobaczycie jak łatwo jest zacząć,a trudno jest zakończyć!
Wiele niewinnej krwi się poleje za przyczyną ukrytych służb,a
przetrącony kręgosłup niezwyciężonych,będzie długo zapamiętany,
Przyczyniając się do zguby wielu władców i nadejścia TRZECIEGO!

Ten sześciowiersz dopiero teraz sobie skojarzyłem z tym ,że może on dotyczyć obecnych czasów!
Wydaje mi się że początkowe słowa cyt:"przed trzecią"dotyczą sytuacji ,która ma się rozegrać przed III Wojną Światową w XXI wieku,natomiast ostatnie wyrazy,cytuję;"nadejście TRZECIEGO"najprawdopodobniej dotyczą III Antychrysta czyli Mahdiego!
Charakterystyczne jest,że M Nostradamus użył tutaj wyrazu;"trzy" na początku tekstu i na końcu,co chyba raczej na pewno oznacza wybuch III wojny światowej i III Antychrysta!
Wydaje mi się też,że tzw cyt;"ukryte służby" dotyczą wywiadów wojskowych,które w tych wydarzeniach odegrają znaczącą rolę,a cyt:"przetrącony kręgosłup" może(CZEGO BOJĘ SIĘ POWIEDZIEĆ!)dotyczyć ewentualnych bolesnych klęsk amerykańsko-izraelskich interwentów!
Jeśli chodzi o wymienione w pierwszej linijce cytuję;"ziemie starej Asyrii i Medii"to osoby znające nawet przeciętnie starożytną historię wiedzą,że te dwa państwa pokrywały się z obecnymi terytoriami:Syrii,Libanu,Jordanii,Izraela,północnego Iraku i południowo-wschodniej Turcji-STAROŻYTNA ASYRIA i obecnego Iranu, południowego Iraku i północno-wschodniej Turcji-STAROŻYTNA MEDIA!!!
Czyż byśmy więc mieli jednak do czynienia z atakiem USA na Syrię wmieszanie się aktywnie w ten zbrojny konflikt także; Izraela,Iranu i Turcji,a także partyzantki kurdyjskiej działającej w Iraku,Iranie,Turcji i Syrii!
Mielibyśmy wówczas wybuch bardzo niebezpiecznej lokalnej wojny bliskowschodniej możliwe,że z jakimś tam włączeniem się do tego konfliktu także:Rosji,Arabii Saudyjskiej i ewentualnie innych mniejszych państw!
MOŻLIWE BY BYŁO WÓWCZAS TO,ŻE SPRAWY AFGANISTANU I PAKISTANU-CZYLI AZJA ŚRODKOWA ZESZŁYBY W POLITYCE USA I ICH SOJUSZNIKÓW NA DALSZY PLAN CO PRZYCZYNIŁOBY SIĘ DO W MIARĘ "CICHEGO"OPANOWANIA TYCH PAŃSTW PRZEZ MAHDIEGO,PRZYSZŁEGO III ANTYCHRYSTA,PROKLAMOWANIE PRZEZ NIEGO; "KALIFATU WIELKIEGO TALIBANU"-,ZRZUCENIEM ZDOBYCZNEJ BOMBY ATOMOWEJ NA BAZĘ WOJSK AMERYKAŃSKICH W AFGANISTANIE,A NASTĘPNIE PO"WIELKIM MEDIALNYM"PRZEPROSZENIU USA ZA TEN CZYN, PODPISANIEM Z TYM KRAJEM NA KILKA LAT STRATEGICZNEGO SOJUSZU! PO TYCH WYDARZENIACH NASTĄPIŁ BY PRZEZ MAHDIEGO PODBÓJ IRANU,PRZY POMOCY USA I IZRAELA ,A W KOŃCU CAŁEGO BLISKIEGO WSCHODU!!!
PO PODPISANIU ZAŚ SŁYNNEGO (O CZYM PISZE M NOSTRADAMUS)OGÓLNOŚWIATOWEGO TRAKTATU POKOJOWEGO W JEROZOLIMIE Z UDZIAŁEM WSZYSTKICH NAJWAŻNIEJSZYCH PRZYWÓDCÓW RÓŻNYCH PAŃSTW W TYM PAPIEŻA DOSZŁOBY NASTĘPNEGO DNIA PO PÓŁNOCY DO ZAATAKOWANIA; ROSJI,IZRAELA I EUROPY CO BĘDZIE POCZĄTKIEM WYBUCHU III WOJNY ŚWIATOWEJ!!!
NALEŻY (O ZGROZO!)PRZY TYM PAMIĘTAĆ,ŻE JEROZOLIMA NOSI ARABSKĄ NAZWĘ;"AL KUDS" CO PO POLSKU OZNACZA DOSŁOWNIE;"MIASTO POKOJU",CZY TO NIE JEST JAKAŚ DZIWNA,A WRĘCZ POWIEDZIAŁBYM DIABELSKA PRZEWROTNOŚĆ,- JEŻELI TAK SIĘ OCZYWIŚCIE STANIE,JAK PISZE M NOSTRADAMUS?!

NIE WIEM,CZY MOJE INTERPRETACJE SĄ SŁUSZNE,ALE TEKSTÓW M NOSTRADAMUSA-JAK WIECIE-NIE JEST PRZED WYDARZENIAMI ŁATWO ODCZYTAĆ,STANOWI TO BOWIEM PROBLEM NIE TYLKO DLA NAS,A DLA WIELU ZNANYCH;BADACZY I ZNAWCÓW JEGO DZIEŁ!

NIE WIEM - MOŻE TYM RAZEM TRAFIŁEM?
NIEDŁUGO SIĘ O TYM PRZEKONAMY!

A co Wy o tym myślicie?
Jestem bardzo ciekaw!

Pozdrawiam:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-09-03 18:31:44)

2,033

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze - brzmi to wszystko całkiem sensownie. Osobiście mam wrażenie, ze to wszystko mogłoby się wydarzyć w takiej kolejności, ale byłoby mocno rozciągnięte w czasie, np. kilku lat. Na Bliskim Wschodzie nikt nie ustąpi więc jedna iskra wystarczy żeby cały region zapłonął - to chyba wie każdy.

Syria, Liban, Jordania, Izrael i Iran - te kraje dość często powtarzają się patrząc na ostatnie wydarzenia. Co do obecnego prezydenta USA to nie ma chyba żadnych wątpliwości, że wszystko to ma się dokonać za jego drugiej, ostatniej kadencji. Tak więc w ciągu następnych 4 lat. To niewiele. No - chyba że kolejnym prezydentem ponownie będzie wybrany Afroamerykanin ;-)

2,034

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

No i pojechali po bandzie - syryjscy hakerzy włamali się na stronę marines i oskarżyli prezydenta USA o współpracę z Al Kaidą. Jakkolwiek nie zabrzmiałoby to dziwnie, to jednak wróg nie jest tu jasno określony. Nie będzie łatwo.

http://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-oneci … ines/qkcm9

2,035

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Matt mam takie samo zdanie że  USA chce  żeby Iran włączył się do konfliktu militarnie przez Syrię a Izrael przez i przy pomocy USA zaatakować Iran bo Izrael sam nigdy nie pokona Iranu i jego sojuszników Hezbollach Hamas Jihad Islami  i Asada... pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-09-03 19:20:30)

2,036

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze mnie niepokoi sytuacja w Syrii jestem ciekawy wyniku głosowania w Kongresie 9 Września.... niepokoi mnie też odwrócenie uwagi od spraw Azji Środkowej Afganistanu i Pakistanu... Mac Cain będzie zachęcał republikańskich kolegów do poparcia interwencji pozdrawiam

2,037

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

O ile kolejne, przyspieszone obrady Kongresu USA nie odbędą się wcześniej, głosowanie zaplanowane jest na 9 września w poniedziałek. Przypuśćmy że będzie zgoda (pewnie tak, bo republikanie chętnie poprą nowe zamówienia dla swojego przemysłu zbrojeniowego a demokratów uspokoi to, że nie będzie tu operacji lądowej i żaden żołnierz amerykański nie zginie). Po wydaniu zgody mogliby zaatakować... 11 września? Byłoby to bardzo symboliczne, nieprawdaż? To tylko takie dywagacje...

Ostatnio edytowany przez Matt (2013-09-03 19:31:52)

2,038

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Należy pamiętać że ta wojna będzie też poligonem do przetestowania nowych broni USA i Rosji. A co do przetrącenia kręgosłupa niezwyciężonych, to nie zdziwię się jak Syria pośle na dno Jankeski okręt lub dwa, mają czym.
http://gpcodziennie.pl/19832-rosyjskie- … iYcITapUzc

2,039

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Atraktorze mnie niepokoi sytuacja w Syrii jestem ciekawy wyniku głosowania w Kongresie 9 Września.... niepokoi mnie też odwrócenie uwagi od spraw Azji Środkowej Afganistanu i Pakistanu... Mac Cain będzie zachęcał republikańskich kolegów do poparcia interwencji pozdrawiam


Spokojnie, przecież sprawa Syrii pojawiła się stosunkowo niedawno, zaledwie kilka dni temu. Wojska w Afganistanie wciąż są i na razie nic nie zapowiada się, że mają być stamtąd wycofane (czy przerzucone w rejon Bliskiego Wschodu).

A przy okazji - jak napięta sytuacja jest w regionie niech świadczy dzisiejsza histeryczna reakcja Rosji na wystrzelenie dwóch pocisków balistycznych - do czego ostatecznie przyznały się USA i Izrael. To też forma straszaka, żeby pokazać, że nie blefują.

2,040

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

NIE WIEM,CZY MOJE INTERPRETACJE SĄ SŁUSZNE,ALE TEKSTÓW M NOSTRADAMUSA-JAK WIECIE-NIE JEST PRZED WYDARZENIAMI ŁATWO ODCZYTAĆ,STANOWI TO BOWIEM PROBLEM NIE TYLKO DLA NAS,A DLA WIELU ZNANYCH;BADACZY I ZNAWCÓW JEGO DZIEŁ!

NIE WIEM - MOŻE TYM RAZEM TRAFIŁEM?
NIEDŁUGO SIĘ O TYM PRZEKONAMY!

A co Wy o tym myślicie?
Jestem bardzo ciekaw!

Pozdrawiam:

Atraktor

Atraktorze uważam, że to jest niestety scenariusz bardzo prawdopodobny!!!
USA obstawiło dwa fronty (z Syrią i Iranem). Jednak zaniedbali Pakistan. Tam drony nie utrzymają porządku.
Obecnie z krajów muzułmańskich tylko PAKISTAN ma broń atomową.
Mahdi ma użyć tej broni. Więc gdzie ją zdobędzie?? W PAKISTANIE!!

Krzysztof Jackowski (można mu wierzyć albo nie) mówi od kilku lat o wojnie która WYMKNIE SIĘ SPOD KONTROLI.
Mówił że pierwszy raz od Drugiej wojny światowej ludzie w Polsce zaczną bać się wojny!

Bardzo możliwe jest tez ze przed rozprawą z Iranem czeka nas prowokacja w Izraelu.
Wtedy o np atak chemiczny będzie można posądzić broniącego się Assada i wspierający go Iran.
Na pomoc Izraelowi pójdzie więcej krajów niż do ataku na Syrię.
OBAWIAM SIĘ ŻE POLSKA TAKŻE.

W chaosie wojny pojawi sie Mahdi i zaoferuje zmęczonej i przestraszonej Europie pokój.
Jednak bedzie to pozorny pokój na jego warunkach.
Europa za cenę świętego spokoju zaufa mu i pozwoli działać.

Atraktorze, jeżeli trafiliśmy, tygodnie dzielą nas od katastrofy!!!

Przedstawiciele Kongresu przychylni są atakowi na Syrię.
Francja - jeżeli USA zaatakuja to oni się dołączą.
Der Spiegel informuje, że Niemcy maja informacje o winie reżimu Assada.
Kanclerz Merkel mimo nikłych szans chce forsować rezolucję RB ONZ.
Wydarzenia nabierają tempa, machina wojenna chyba ruszyła i nie będzie mozna jej zatrzymać...

Ostatnio edytowany przez juro (2013-09-03 21:35:50)