2,061

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moim zdaniem wypadki potoczą się szybciej
Atak na Syrię, Iran wspomaga Assada ,Rosja traci swoją bazę w Tartus. Bunt generałów w Rosji. W tle ogromny kryzys ekonomiczny z powodu niedoboru i kosmicznych cen ropy. Bunt na Ukrainie Rosjan chcących przyłaczyć Ukrainę. Wojna brutalna Rosja Ukraina.
Polska z powodu kryzysu światowego rewolta, która doprowadza do władzy generała.
Pakistan w rękach Mahdiego rozpoczęcie podbojów. Smok w spokoju przestawia gospodarkę na zbrojenia.
Świat zachodni wybuch i masakry spowodowane przez terrorystów i agenturę Smoka w celu osłabienia tych państw. Kulminacja wybuch atomu w NY i masakra w Porcie lotniczym w Berlinie.
Bliski wschód Mahdi podbija Iran i pokój w Jerozolimie.
To wszystko może się wydarzy w ciągu 10 lat i to bez ,,problemu".

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-09-08 13:35:35)

2,062

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

To wszystko może się wydarzy w ciągu 10 lat i to bez ,,problemu".

Zgadzam się - bez najmniejszego problemu.

Arteuza pisał ze USA i Taliban WSPÓLNIE będą walczyć z Iranem.
"Mahdi zdradzi wiernego sąsiada" - chodiz o Iran.
Później podpisze traktat, na podstawie którego wojska USA opuszczą Bliski Wschód (tez pisał o tym Arteuza)
Będzie w nim mowa także o pokojowym złączeniu ziem proroka Mahometa. itp.

Jak będą wyglądały następne tygodnie?
Jeżeli USA zaatakują to:
1) Prowokacja w Izraelu - broń chemiczna. Wtedy do wojny włączy sie więcej państw ( w tym Polska)
    Rok temu w marcu nasze f16 ćwiczyły w Izraelu
2) Wspólny Atak na Iran
3) Wojna wymyka sie spod kontroli - w Pakistanie zamach stanu
4) Atak tomowy na żołnierzy kolaicji
5) Próby jak najszybszego zakończenia wojny - przegrana USA i Izraela.

Za 4-5 tygodni zobaczymy.
No chyba ze USA się rozmyślą i nie zaatakują.

Pozdr

2,063

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centurio06  Myślę że teraz i w ciągu kilku lat cały świat będzie patrzył na Syrię i Bliski Wschód ale zapomni o Azji Środkowej i Afganistanie i Pakistanie  o tym pisał Nostradamus że USA zapomni o tym regionie...

2,064

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

pamiętacie takie powiedzenie ......obyś  żył  w  ciekawych  czasach .......właśnie tego doświadczamy.

2,065

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

juro napisał/a:

To wszystko może się wydarzy w ciągu 10 lat i to bez ,,problemu".

Zgadzam się - bez najmniejszego problemu.

Arteuza pisał ze USA i Taliban WSPÓLNIE będą walczyć z Iranem.
"Mahdi zdradzi wiernego sąsiada" - chodiz o Iran.
Później podpisze traktat, na podstawie którego wojska USA opuszczą Bliski Wschód (tez pisał o tym Arteuza)
Będzie w nim mowa także o pokojowym złączeniu ziem proroka Mahometa. itp.

Jak będą wyglądały następne tygodnie?
Jeżeli USA zaatakują to:
1) Prowokacja w Izraelu - broń chemiczna. Wtedy do wojny włączy sie więcej państw ( w tym Polska)
    Rok temu w marcu nasze f16 ćwiczyły w Izraelu
2) Wspólny Atak na Iran
3) Wojna wymyka sie spod kontroli - w Pakistanie zamach stanu
4) Atak tomowy na żołnierzy kolaicji
5) Próby jak najszybszego zakończenia wojny - przegrana USA i Izraela.

Za 4-5 tygodni zobaczymy.
No chyba ze USA się rozmyślą i nie zaatakują.

Pozdr


o jednej rzeczy zapomniałeś, wojska sprzymierzonych tuż przed wielkim wybuchem ogłoszą wielkie zwycięstwo, nie wiem o jaki 7 miesiąc chodzi czy 7 miesiąc od interwencji czy  7 miesiąc roku, ale zgodnie z przepowiednia Nostradamusa wojska sprzymierzonych w końcu "wygrają" i ogłoszą to po czym bardzo się zdziwia gdy nastapi atak nuklearny,
po ataku "ciało" poszukiwanego zawiśnie...
Mahdi ma się ugawnić w trakcie tych wydarzeń...

2,066

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Centurio06, uważam, że twoje pomysły z gen Skrzypczakiem mają swoje uzasadnienie. Jest to człowiek ambitny(liczne funkcje w wojsku Polskim, bardzo dobrze wykształcony, oczytany. Jego najlepsza książka z lat młodości to "Napoleon" ),ma drugą żonę, czy muzułmankę tego nie wiem. Wikipedia o tym nie pisze. na 57 lat więc nie jest taki stary. Poza tym co ważne, jest osobą pozostającą w sposób czynny politycznie zaangażowany jako doradca MON, który za swoją krytykę, a robił to otwarcie (nie podobała mu się polityka MON wobec armii) zrezygnował z dalszej kariery wojskowej, ale nie pozostał anonimowym emerytem. Jest częścią systemu, łasy na komplementy i zaszczyty. To też jest mój kandydat na DYKTATORA. Poza tym zodiakalny koziorożec (koziorożce kochają władzę i często żądzą) to z astrologicznej beczki:). Może zagrać jeszcze nie jedne (pierwsze?) skrzypce w polskiej polityce. Pozdrawiam.

2,067

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

aha bym był zapomniał, Rokita mi nie pasuje na chytrego lisa, a dlaczego? Bo jest wierzącym i chyba praktykującym katolikiem, poza tym pozostaje na marginesie politycznym, popadł w polityczną nie łaskę u Tuska i PO. Poza tym ma to być osoba byłego kleryka. Może to być ktoś, politycznie związany ze środowiskiem Palikota lub SLD. Współczesna lewica tzw; postępowa jest nie tylko świecka, promująca relatywizm moralny i szeroko rozumiany indywidualizm. Rokicie swego czasu było bliżej do prawicy konserwatywnej (dla której wspólnota wartości narodowych i rodzina jest na pierwszym planie) jak do centrolewicy, którą de facto staje się PO.

2,068

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Al-Quds (nie Al Kuds ) jest najczęściej spotykaną nazwą arabską Jerozolimy, przyjętą także przez inne narody wyznające islam. Nazwa ta pochodzi prawdopodobnie od hebrajskiego określenia Ir Ha-Qodesh ("Miasto Świętości""Święte miejsce"), które dostało się do arabskiego prawdopodobnie za pośrednictwem aramejskiego.

2,069

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jak to dzisiejsze wiadomości przekazują, amerykański atak na Syrię nie jest już taki przesądzony.
Szczerze pisząc, gdyby rzeczywiście nie doszłoby teraz do tego ataku to amerykański prezydent i całe jego otoczenie ośmieszyłoby się, a zwycięstwo ogłosiłaby rosyjska dyplomacja.
A jednak wydaje mi się, że ktoś z wysoko postawionych amerykańskich wojskowych nie pozwoli na to.


Świetnie do tego nawiązuje czterowiersz Nostradamusa przytoczony przez Atraktora:

Afrykańczyk zza Wielkiej Wody językiem gładkim,
rozbudził ukryte wewnątrz demony.
Wpływowi biali mu tego nie darują!
Nie on będzie rządził,lecz słowa jego generałów!

Z drugiej strony - choć nie wiem czemu - ten czterowiersz dotyczyć może tylko wewnętrznej sytuacji USA.

Ostatnio edytowany przez Matt (2013-09-09 10:37:58)

2,070

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przerażająca prognoza! Syria zostanie zniszczona, a potem zadrży cały świat


http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit … omosc.html

Ostatnio edytowany przez Arab1 (2013-09-09 10:38:05)

2,071

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mocno naciągane. Myślę, że o wiele więcej rzeczowych informacji można znaleźć na tutejszym forum niż w ,,Niewiarygodne''.



Arab1 napisał/a:

Przerażająca prognoza! Syria zostanie zniszczona, a potem zadrży cały świat


http://niewiarygodne.pl/kat,1031979,tit … omosc.html

2,072

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktor  chyba  o  nas  zapomnial ---  moze  tak  jak  Arteuza zniknie

2,073

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

@Atraktor

Witam wszystkich smile

Zarejestrowałem się tutaj ze względu na posty Atraktora. Jestem pod dużym wrażeniem tego co piszę, stylu i jakości jego postów.

Atraktorze mam do Ciebie pytania. W jednym z postów padło pytanie o księgie Daniela. W sumie nie do końca się odniosłem do tej wypowiedzi. Oprócz wizji potęg światowych w postaci zwierząt, miał on także wizję posągu który był także wizją potęg światowych od Babilonu począwszy. Ciekawi mnie jak rozmumiesz te wersety i jak to sie ma w kontekście opisów Nostradamusa

23 A przy końcu ich panowania, gdy występni dopełnią swej miary, powstanie król o okrutnym obliczu, zdolny rozumieć rzeczy tajemne. 24 Jego moc będzie potężna, ale nie dzięki własnej sile. Będzie zamierzał rzeczy dziwne i dozna powodzenia w swych poczynaniach; obróci wniwecz potężnych i naród świętych. 25 Przy jego przebiegłości i knowanie będzie skuteczne w jego ręku. Stanie się on wyniosłym w sercu i niespodziane zgotuje zagładę wielu. Powstanie przeciw Najwyższemu Księciu, lecz bez udziału ręki ludzkiej zostanie skruszony.

i dalej....

A w czasie ostatnim zetrze się z nim król południa. Król północy uderzy na niego rydwanami, jazdą i licznymi okrętami. Wkroczy do krajów, zaleje je i przejdzie. 41 Wkroczy następnie do wspaniałego kraju, a wielu polegnie. Te tylko kraje ujdą jego ręki: Edom, Moab i główna część Ammonitów. 42 Wyciągnie zaś rękę po kraje: nie zdoła ujść ziemia egipska. 43 Opanuje skarby złota i srebra oraz wszystkie kosztowności egipskie; Libijczycy i Kuszyci będą szli za nim. 44 Wieści ze wschodu i północy napełnią go przerażeniem; wyprawi się więc z wielkim gniewem, by wielu zgładzić i zgubić. 45 Rozbije namioty swojej kwatery między morzem i górą świętej wspaniałości. Dojdzie do swego końca, ale nikt mu nie przyjdzie z pomocą.

12 1 W owych czasach wystąpi Michał, wielki książę, który jest opiekunem dzieci twojego narodu. Wtedy nastąpi okres ucisku, jakiego nie było, odkąd narody powstały, aż do chwili obecnej. W tym czasie naród twój dostąpi zbawienia: ci wszyscy, którzy zapisani są w księdze.

2,074

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Obama nadal nie ma większości w Kongresie w Sprawie interwencji w Syrii obie partie Republikańska i Demokratyczna są mocno podzielone i to w obu partiach są frakcje zwolenników i przeciwników interwencji w Syrii  głosowanie w Kongresie w Środę . Atraktorze co jeśli Obama przegra głosowanie w Kongresie ? Jako prezydent i tak może wydać rozkaz ataku na Syrię po przegranym głosowaniu ma to prawo zapisane w przepisach ponad stu Kongresmenów jeszcze nie wie jak zagłosuje    jak pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-09-09 13:13:53)

2,075

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wywiad USA sfingował „atak chemiczny” w Syrii?

http://wolnemedia.net/polityka/wywiad-u … chemiczny/

2,076

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.youtube.com/watch?v=KJl5rZIov2U

Watykan rozpoczął chipowanie ludzi

2,077

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Ostatnio jestem bardzo zajęty,bo 12 września wylatuję na sympozjum do Denver w USA i muszę się do niego dobrze przygotować.
Przylatuję do Polski 25 września b.roku i na pewno powrócę do dyskusji na to intrygujące chyba nas wszystkich forum,a dotyczące przepowiedni M Nostradamusa.
Nie mam w tej chwili czasu,aby odpowiedzieć Wam na wszystkie zadane pytania,czy też odnieść się do wszystkich Waszych wypowiedzi,ale odpowiem na jedno pytanie i odniosę się do jednej poruszonej kwestii,które uważam w tej chwili za bardzo istotne.
Otóż "Eddie" zapytał się czy Max Kolonko zna przepowiednie M Nostradamusa?
Oczywiście,że zna i to bardzo dobrze,ale gdyby miał o nich pisać postąpił by tak jak ja albo Arteuza.Po prostu nie pisał by o nich pod swoim nazwiskiem!
Co prawda nie istnieje teraz np:taki organ jak "święta inkwizycja",ale pisanie o rzeczach,które NIE SĄ PO MYŚLI KOŚCIOŁÓW,CZY RÓŻNYCH IDEOLOGII JEST SPRAWĄ BARDZO NIEBEZPIECZNĄ RÓWNIEŻ WE WSPÓŁCZESNYM ŚWIECIE!!!
I nie chodzi tu o reputacje danej osoby,ale różnego rodzaju grożby z którymi mogą się te osoby spotkać,a nawet "bogu ducha winni"członkowie ich rodzin!
NIENAWIŚĆ W INTERNECIE PO PROSTU SZALEJE,CZEGO PRZYKŁADEM MOGĄ BYĆ WYPOWIEDZI NIEKTÓRYCH OSÓB NA FORUM GAZETY PRAWNEJ W TEMACIE"KIEDY WYBUCHNIE III WOJNA ŚWIATOWA"!
Znacie głośną swego czasu sprawę Salmana Rushdiego,który napisał wiele historycznej prawdy o Mahomecie ,znacie też sprawę słynnego filmu o Jezusie Chrystusie w którym jego życie związano z towarzyszącą mu Świętą Magdaleną.
Autorzy opierali się w swojej twórczości na różnego rodzaju starodawnych żródłach pisanych,a nie swoich wymysłach,czy fantazjach,ale ponieważ NIE BYŁY ONE ZGODNE Z PRZYJĘTYMI PRZEZ MUZUŁMANÓW I CHRZEŚCIJAN DOGMATAMI ICH WIARY ZOSTALI BRUTALNIE ZAATAKOWANI!!!
Pisanie prawdy o M Nostradamusie JEST W NIEKTÓRYCH KRAJACH W TYM NIESTETY RÓWNIEŻ W KSENOFOBICZNO-KATOLICKIEJ POLSCE(BOJĄCEJ SIĘ RÓŻNEGO RODZAJU ODKRYWCZYCH NOWOŚCI) SPRAWĄ BARDZO NIEBEZPIECZNĄ!!!
Już widzę te medialne ataki z różnych stron zarówno duchownych jak i polityków i popierających ich szerokich rzesz wyznawców!
W Polsce nie ukazuje się WIELE CIEKAWYCH NAUKOWYCH PUBLIKACJI i to nie tylko tych,które dotyczą M Nostradamusa z przyczyny dość prozaicznej,a mianowicie obaw ZWIĄZANYCH Z REAKCJĄ POLSKIEGO KOŚCIOŁA I SKRAJNEJ CZĘŚCI POLSKIEGO KATOLICKIEGO SPOŁECZEŃSTWA!
KRAJ PRAWDZIWIE WOLNY ,TO JEST TAKI W KTÓRYM DYSKUTOWAĆ MOŻNA NA KAŻDY TEMAT RÓWNIEŻ NA PRZYKŁAD TAKI ,ŻE ŚWIĘTA MAGDALENA BYŁA OBLUBIENICĄ,A NAWET ŻONĄ JEZUSA CHRYSTUSA,BO NA TEN TEMAT TEŻ ISTNIEJĄ RÓŻNE STAROŻYTNE DOKUMENTY!

I WRESZCIE ZNOWU ODEZWAŁ SIĘ"XERO" Z KTÓRYM NA STRONIE ""GP" I NA TEJ MIAŁEM KILKA ZATARGÓW.
Otóż pisze on,że Jerozolima po arabsku nazywa się ;Al Quds,a nie AL Kuds i ,że z hebrajskiego oznacza ona "Święte Miasto", lub "Święte Miejsce"!
"Xero"alfabety semickie to są alfabety głoskowe(samogłoskowe i spółgłoskowe),a nie literowe ta jak np;alfabet łaciński gdzie występuje litera "Q"W POLSKIM ALFABECIE JEJ NIE MA WIĘC JEJ NIE MUSZĘ UŻYWAĆ!
W alfabetach semickich nie ma liter tylko są głoski i WŁAŚCIWA NAZWA JEROZOLIMY BRZMI: القدس الشري czyli w trybie języka polskiego Al- Kuds,a w trybie języka łacińskiego GDZIE WYSTĘPUJE LITERA"Q"; Al-Quds!
Nazw Jerozolimy w wielu językach; starożytnych ,średniowiecznych,a nawet współczesnych jest bardzo wiele(tłumaczeń też),ale tę podaną przeze mnie inskrypcję nazwy tłumaczymy dosłownie:"Miasto,lub Miejsce Pokoju"-JAKO PRAWIDŁOWĄ I SENSOWNĄ,ORAZ OGÓLNIE PRZYJĘTĄ I STOSOWANĄ!
Przeczytał('xero")tłumaczenie nazwy Jerozolima z Wikipedii-nawiasem mówiąc tam też jest zresztą polski zapis;"Al Kuds" obok łacińskiego zapisu "Al Quds" I NIC Z TEGO NIE ZROZUMIAŁ,JEDNOCZEŚNIE MIESZAJĄC LUDZIOM W GŁOWACH!
Nie łacina jest urzędowym językiem w Polsce "xero" a język narodowy czyli polski!!!
To,że na klawiaturze w polskich komputerach występuje litera"Q"to nie znaczy,że jest powszechnie używana w polskim alfabecie.
Również jak zawsze miesza "xero" różne sprawy w ogóle w/g mnie nie mając o nich "zielonego pojęcia".
Języki:arabski,hebrajski i aramejski są do siebie jako języki semickie tak podobne jak słowiańskie;polski, rosyjski ,czeski i inne.
NIE ZMUSISZ MNIE "XERO" DO TEGO ŻEBYM ZAMIAST "POLSKA"PISAŁ ŁACIŃSKĄ NAZWĘ MOJEJ OJCZYZNY "POLONIA" I TAK SAMO NIE ZMUSISZ NIE DO TEGO,ŻEBYM ARABSKĄ NAZWĘ JEROZOLIMY PISAŁ PO ŁACINIE,CZYLI;"AL-QUDS" ZAMIAST PO POLSKU;"AL-KUDS"!
JESTEM PO PROSTU POLSKIM PATRIOTĄ"XERO"!!!

Nie dajcie się urabiać ludziom takim jak"xero',którzy od czasu do czasu zaglądają tu z forum"GP",aby wypisywać swoje "mądrości" i mieszać w głowach.
Mają swoje forum na "GP"i niech tam piszą co im się podoba,ja już od dawna tam się nie wypowiadam,bo po co?

Pozdrawiam;

W końcu września,to jest za około 2 tygodnie powrócę na forum:

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2013-09-09 19:26:49)

2,078

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.youtube.com/watch?v=_AK_nvtSArECenturia V 91,1

Stary Pasterz po Słońcu wybrany – sługą oliwki
W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju
Wszyscy będą myśleli ,że krótkie jego panowanie
Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Barwa_oliwkowa

Coraz bardziej, nie podoba mi się nasz były papież.
W necie ,jest dużo jego zdjęć, które mnie przerażają.
Podobno oczy, to zwierciadło duszy.POCZYTAJCIE O JEGO POCHODZENIU.
Oceńcie Sami.

2,079

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przyznaję że kompletnie nie rozumiem, dlaczego autor tych filmów na siłę szuka taniej sensacji.

Myślę że wynika to zwyczajnie z braku zrozumienia obyczajów.
Pamiętam jak zarzucano polskiemu prezydentowi, że pod Ścianą Płaczu miał na głowie ubraną żydowską kipę.
Ludzie pospolici nie rozumieją, że dla Żydów to świętość i fragment jedynej żydowskiej świątyni - to właśnie tzw. Ściana Zachodnia zburzonej świątyni gdzie przechowywano Arkę Przymierza, a w żydowskiej świątyni mężczyźni muszą mieć nakrycie głowy (synagoga nie jest świątynią tylko domem modlitwy).

Teraz widzę że oskarża się papieża, że w meczecie składa ręce w sposób, w jaki do modlitwy dłonie składają muzułmanie.
Do tego oskarża się Go, że ma odwrócony krzyż. Nie - nie ma odwróconego krzyża ,,do góry nogami'' tylko ma krzyż przekręcony, a to WIELKA różnica.
Oczywiście że papież musiał zdjąć obuwie przed wejściem do meczetu - nikt nie może wejść w butach do muzułmańskiej świątyni. Tak nakazuje tradycja. Z tego samego powodu mężczyźni wchodząc do katolickiego kościoła zdejmują czapki.

Nie jestem katolikiem, ale wkurza mnie szukanie taniej sensacji i oczernianie innych - choćby i katolickiego papieża.
Tak bawić to się nie będziemy.

P.S. Zainteresowanym mogę jeszcze dodać, że dla muzułmanów Jezus Chrystus był prorokiem. Dla chrześcijan - Zbawicielem. Ale muzułmanie mają dla Jezusa tak samo ogromny szacunek. I nie mówimy tu i skrajnie nawiedzonych muzułmanach, którzy szukają usprawiedliwienia w Koranie dla mordowania innych (odpowiednik moherów czy organizacji Opus Dei w kościele katolickim).




ania napisał/a:

http://www.youtube.com/watch?v=_AK_nvtSArECenturia V 91,1

Stary Pasterz po Słońcu wybrany – sługą oliwki
W kraju Izraela podpisze haniebny pakt pokoju
Wszyscy będą myśleli ,że krótkie jego panowanie
Pocałunek Mahdiego okaże się jego omegą!

http://pl.wikipedia.org/wiki/Barwa_oliwkowa

Coraz bardziej, nie podoba mi się nasz były papież.
W necie ,jest dużo jego zdjęć, które mnie przerażają.
Podobno oczy, to zwierciadło duszy.POCZYTAJCIE O JEGO POCHODZENIU.
Oceńcie Sami.

Ostatnio edytowany przez Matt (2013-09-10 10:56:37)

2,080

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

Nie wiem, jak Wy ale ja mam wrażenie, że 2013 jest to rok wielu niesamowitych zdarzeń .
Dzisiaj ,zainteresowały mnie kręgi ,jakie powstają na całym świecie, w dość  dużej liczbie .
A szczególnie ,ten zamieszczony w komentarzu przedstawiający klepsydrę  odmierzającą  czas.
W koło (tak mi się wydaję)są zakreślone lata 14 i pół oraz znak krzyża .
CZY TO JAKIŚ PRZEKAZ CO MA SIĘ WYDARZYĆ POD KONIEC 2027 LUB NA POCZĄTKU 2028 ROKU???

http://innemedium.pl/wiadomosc/nowe-spe … o-w-anglii