2,101

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://polish.ruvr.ru/2013_09_16/W-2015 … tsourcing/  Wojska USA zostaną w Afganistanie mimo wycofania Nato za rok do 2024 roku czyli kolejne 10 lat. Do tego czasu ujawni się Mahdi ... Talibowie zdobędą Islamabad i Pakistańska broń jądrową i zniszczą amerykańskie wojska w Afganistanie .... pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-09-21 17:00:49)

2,102

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jeżeli alkaida  urośnie w tej dekadzie równie szybko jak w ostatniej to za 10 lat to nie kraje muzułmańskie będą się przed nią bronić ale cała europa na szerokości morza śródziemnego... chyba nie terzba do tego nawet proroctwa wystarczy patrzeć na historie ostatnich wydarzeń i ostatnich lat

wszystko idzie swoim torem, myślę że ciekawy rozwój wydarzeń czeka nas ze strony Rosji i końca 20 letnich rządów tygrysa i niedźwiedza...

2,103

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Papież Franciszek podważa ekonomiczny byt kościoła po przez zwracanie uwagi na nie wyciąganie pieniędzy za sakramenty. Jak wiadomo jest to jeden z podstawowych dochodów Kleru . Sytuacja jest w kościele za sprawą Papieża bardzo ciekawa i szcegulnie niebezpieczna dla tej instytucji ,gdyż dąży do podważenia wpływów finansowych ,a co za tym idzie pośrednio siły tej instytucji. Nie zdziwię się jeżeli to kardynałowie będą dążyć do kadencyjności na Tronie Piotrowym . podział kościoła jest coraz bliżej ,a reformy stoją już w drzwiach.
Jeżeli chodzi o Syrię to toczy się tam gra ,a jak wynika z tekstów Nostradamusa tu przedstawianych to Osman i ościenne państwa mają podbić ten kraj.
Sytuacja ekonomiczna  na świecie tylko wygląda na powoli wychodzącą z kryzysu ,a równolegle bańka spekulacyjna jest rozdmuchana przez zły pieniądz{druk pieniędzy bez opamiętania,czyli pieniędzy bez pokrycia}do niebywałych rozmiarów. Ta sytuacja jest wręcz kuriozalna ,każdy wie iż pieniądz bez pokrycia jest tylko papierkiem,którym można sobie podetrzeć pewną część ciała. Pusty pieniądz jest nadal drukowany tak jak by cały świat był w obłędzie ,przecież ten obłęd doprowadzi do kryzysu wszech czasów,a to nieuchronnie doprowadzi do 3WŚ.
Jak patrzę na sytuację w RP to czas generała nadejdzie za około 5/7 lat.
Atraktorze co tam słychać za Wielką Wodą?
pozdrawiam Centurio06

Ostatnio edytowany przez centurio06 (2013-09-21 19:09:39)

2,104

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Post usunięty przez administrację.

2,105

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://moje-riese.blogspot.com/2012/05/bez-tyt.html
'"Gdy nasz człowiek będzie w Watykanie i czarny na szczycie to będzie sygnał , to w tedy wdziejcie nasze mundury niech nasz symbol , odrodzi strach i trwogę . Gdy to się stanie odrodzimy się" - H. Himmler.

pierwszy cytat - > "Czarny na szczycie" - Obama i "swój w Watykanie" - jezuita - pierwszy jezuita  historii kościoła !
przypomne, że wujek Himmlera był wysokim jezuitą, a zakon SS był zbudowany na zasadzie zakonu jezuitów...

-> to będzie początek odrodzenia NOWEJ ARMII...
jakiej Armii ?
http://moje-riese.blogspot.com/2012/09/ … kiego.html
"słowa Himmlera - to te brudasy z pustyń będą naszą nowa armią mat .B .Wołoszański Sensacje XX Wieku "

Wszystko jest od dawana znane - cały plan...

2,106

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Merkel zostanie kanclerzem po raz trzeci .Nostradamus pisał o niej Brzydka Kanclerz ; Ciekawe czy to Merkel będzie tym starym kanclerzem który na miesiąc  przed wybuchem wojny podpisze układ z Francją  o wzajemnej pomocy Gdy potęga Talibanu będzie sięgać Bliskiego Wschodu po   wygranej wojnie z Unią Arabską ....Wyobrażacie sobie państwo Niemiec i Francji i krajów Beneluksu jako jeden  europejski super kraj ?  Stany Zjednoczone Europy . Nostradamus pisał że ta potęga szybko się rozpadnie ... pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-09-23 09:24:51)

2,107

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Myślę że po klęsce Afgańskiej czyli zniszczeniu wojsk USA bronią atomową przez Mahdiego , rozrastaniu się Talibanu na Azję Środkową i Bliski Wschód wzrost strefy wpływów Chin po zajęciu Tajwanu i zjednoczeniu  Korei w jedno państwo euroentuzjaści będą chcieli zjednoczyć Europę w jedno państwo żeby chronić Europę przed Wielkim Talibanem  bo USA będą miały duże  problemy ekonomiczne  i będą przed wojną domową  tylko dwie potęgi Niemcy i Francja razem z Belgia Holandią  Luksemburgiem  się połączą w jeden super kraj w europejski . Myślę że Nostradamus miał rację .  Co o tym myślicie ? pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-09-23 09:34:44)

2,108

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

@dmox, zgadzam się z Twoją teorią na temat Merkel, z tym że aby zrealizować wszystkie punkty które wymieniłeś, musiała by wygrać jeszcze kolejne wybory i rządzić przynajmniej przez najbliższe 10 lat. Ostatnio co raz więcej spekulacji jest obok komety ISON, część ludzi twierdzi że NASA ukrywa jakieś informacje jej dotyczące. Co jeśli katastrofa kosmiczna o której pisał Nostradamus będzie miała miejsce przed III Wojną Światową? To wydarzenie osłabiło by zarówno całą Europę zachodnią, jak i USA - kraje bliskiego wschodu prawie wcale by nie ucierpiały, co umocniłoby ich pozycję na świecie i w efekcie bardzo ułatwiłoby Mahdiemu podboje.

2,109

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

dmox napisał/a:

Merkel zostanie kanclerzem po raz trzeci .Nostradamus pisał o niej Brzydka Kanclerz ; Ciekawe czy to Merkel będzie tym starym kanclerzem który na miesiąc  przed wybuchem wojny podpisze układ z Francją  o wzajemnej pomocy Gdy potęga Talibanu będzie sięgać Bliskiego Wschodu po   wygranej wojnie z Unią Arabską ....Wyobrażacie sobie państwo Niemiec i Francji i krajów Beneluksu jako jeden  europejski super kraj ?  Stany Zjednoczone Europy . Nostradamus pisał że ta potęga szybko się rozpadnie ... pozdrawiam

Dmox  --pamietam  pisal  o tym  Arteuza  ale  pisal  tez  ze  podpisze  uklad  z  francja stary  kanclerz Wolu

2,110

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ma być to stary kanclerz pewnie polityk CDU lub SPD który jest teraz w średnim wieku 40  50 lat.  Ten Stary kanclerz będzie wybrany po rozpadzie super państwa  francusko niemieckiego bo podpisanie układu ma być między Francją a Niemcami  na miesiąc przed wybuchem wojny czyli po rozpadzie Stanów Zjednoczonych Europy . pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-09-24 08:36:30)

2,111

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Persage III 10
Wielki Śniady dostanie nagrodę
Później zobaczą jak się pomylili
Jego pokój-będzie Wielkim złudzeniem
Kiedy uparty półksiężyc wysączy wiele krwi

Obama mówił na zgromadzeniu ONZ w Nowym Jorku o pokoju i nadziei na przyszłość . Pokój Obamy to złudzenie  .Uparty półksiężyc czyli islam dokonuje krwawych zamachów Kenia Nairobi zamachy w Iraku w Bagdadzie zamachy Syrii Egipcie Tunezji Libii i oczywiście w Pakistanie i Afganistanie

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-09-24 17:27:59)

2,112

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Hejka
mam nadzieje, że nie zignorowaliście mojego wpisu z cytatami z tej strony :http://moje-riese.blogspot.co.at/

ponieważ oto najnowszy post autora: http://moje-riese.blogspot.co.at/2013/0 … useum.html
ciekawe, bardzo ciekawe...

2,113

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

franekkropkabe napisał/a:

Hejka
mam nadzieje, że nie zignorowaliście mojego wpisu z cytatami z tej strony :http://moje-riese.blogspot.co.at/

ponieważ oto najnowszy post autora: http://moje-riese.blogspot.co.at/2013/0 … useum.html
ciekawe, bardzo ciekawe...

wszystko  czytamy

2,114

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Makiaveli: Ponieważ admin nie chce usunąć twojego postu (albo jeszcze nie przeczytał mojego wniosku) uważam, że sam jesteś ścierwem.
Fajnie zaczynać dyskusję od opluwania innych.
Pytanie: inni cię nie zauważyli na tym forum?


Mr_Makaveli napisał/a:

Post usunięty przez administrację.

2,115

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Matt, myślę, że za bardzo ulegasz pokusie prowokacji. Makaveli nie rozumie czym jest liberalizm jednostki bo de facto papież o tym mówi, kontekst ma charakter duchowy rzecz jasna. Papież mówiąc o tolerancji mówi o wolności jednostki, a wolność ta to prawo do samostanowienia o sobie w końcu mamy demokrację w UE. Rozwój duchowy jednostki może się odbywać przez rozwój świadomości i inklinacjom duchowym u jednych ona się rozwija szybciej u innych wolniej, a jeszcze u innych trzeba czekać następne wcielania. Papież z ewangelii  (nie tylko tych formalnych uznanych przez kościół) wie, że Bóg to wszech potężna, pierwsza energia stwórcza w dodatku superinteligentna, a my jesteśmy dziećmi tej wielkiej energii. Dlatego aby powrócić do źródła(boga),należy rozwijać własną duchowość, każdego z nas droga jest inna, ale jedno jest pewne przy pełnej miłości i zrozumienia do drugiej istoty bożej.Dlatego Makavelemu należy wybaczyć jego dziki charakter, nietolerancję, która jest wynikiem braku wiedzy.

2,116

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Franekkropkabe czytam wszystko. Mam nadzieję że Atraktor będzie pisał dalej po powrocie pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez dmox (2013-09-25 14:41:32)

2,117

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Matt napisał/a:

Makiaveli: Ponieważ admin nie chce usunąć twojego postu (albo jeszcze nie przeczytał mojego wniosku) uważam, że sam jesteś ścierwem.
Fajnie zaczynać dyskusję od opluwania innych.
Pytanie: inni cię nie zauważyli na tym forum?


Mr_Makaveli napisał/a:

Post usunięty przez administrację.


Mój post nie miał charakteru prowokacji... To są moje prawdziwe odczucia, jeżeli Cię to uraziło to musisz być pewnie jedną z tych wyżej wymienionych opcji. Osobiście uważam, że papież próbuje przypodobać się ludziom, ale to tak nie działa. Nie można zmieniać stanowiska Boga na potrzeby czasów. Czy , dajmy na to w kraju X 80% to ludzie zepsuci oraz głupi nie powinno być tak, iż rządzący kierując się zasadą większości nie powinni dostosować się do 80%?

2,118

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Matt napisał/a:

Makiaveli: Ponieważ admin nie chce usunąć twojego postu (albo jeszcze nie przeczytał mojego wniosku) uważam, że sam jesteś ścierwem.
Fajnie zaczynać dyskusję od opluwania innych.
Pytanie: inni cię nie zauważyli na tym forum?


Mr_Makaveli napisał/a:

Post usunięty przez administrację.

mysle  ze  wszystkich  nas  zabolalo  czytajac  to  ale  nikt  sie  nie  odezwal

2,119

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Myślę że to jest to miejsce, gdzie milczenie wcale nie jest złotem.
Makiaveli - powinieneś się wstydzić, jeśli nawołujesz innych do nienawiści.
Daleko ci do nauki Jezusa - On nigdy nie nazwałby innego człowieka ścierwem.


andy847 napisał/a:
Matt napisał/a:

Makiaveli: Ponieważ admin nie chce usunąć twojego postu (albo jeszcze nie przeczytał mojego wniosku) uważam, że sam jesteś ścierwem.
Fajnie zaczynać dyskusję od opluwania innych.
Pytanie: inni cię nie zauważyli na tym forum?


Mr_Makaveli napisał/a:

Post usunięty przez administrację.

mysle  ze  wszystkich  nas  zabolalo  czytajac  to  ale  nikt  sie  nie  odezwal

2,120

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mi tu jedzie Jehowymi