3,001

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bardzo dziękuje za pozdrowienia,zgadzam się z Tobą  co do daty też  tak myślę .
Jestem, przerażona że tyle przepowiedni już się spełniło ,a najgorsze dopiero przed nami.
Ja codziennie mam złe sny ,najczęściej śni mi się straszna burza ,pioruny ,trąby powietrzne,same koszmary.
Kiedyś myślałam, że żyjemy w spokojnych czasach i żadne wojny nam nie grożą .Niestety od dwóch lat ,mam złe przeczucie .

Pozdrawiam serdecznie .

3,002

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Ani.
Z Tobą bedzie wszystko w porządku. wszystko przetrwasz, choć będzie Ci dane doświadczyć wiele trudów wyjdziesz z tego wszystkiego dobrze razem z bliskimi. Nie powinnaś mieć czarnych mysli, bo to nic nie daje a przytłacza i paraliżuje.

Kościól w Polsce będzie słabł jako instytucja i śiątynie będą pustoszały a powodem tego jest w najwiekszej części duchowieństwo podatne na korupcję i zachłanność. Powodem odchodzenia od kościoła jest też brak propagowania i wprowadzania w zycie głownych zasad chrześcijaństwa takich jak:
- troska o biednych, bezrobotnych, zagubionych we własnym kraju.
Obojętność duchowieństwa wobec ogromnej liczby samobójstw, emigracji zarobkowej, pobieranie wysokich opłat za pogrzeby co jest czynem haniebnym nie mającym nic wspólnego z ofiarą.
Powodem pustoszenia świątyn bedzie też to, że kościól jako instytucja nie ułatwia a utrudnia przyjmowanie sakramentów, oraz wdaje się w spory odnośnie wartości moralnych, których powinien być strażnikiem i propagatorem ponadto tworzy swoją postawą mury dzielące społeczeństwo na grupy, warstwy. Angażuje si w politykę, co jest przejawem materializmu i spraw doczesnych i przeciwieństwem istoty i treści chrześcijaństwa w dość poważnie wyedukowanym społeczeństwie jakim jest społeczeństwo polskie. Kościół w Polsce stał się religią dla samej religii, propagującym modlitwę dla samej modlitwy.
Jest to działanie niezgodne z przesłaniem Jezusa, dla którego dobry uczynek jest na  miejscu przed modlitwą.
Polska jako społeczeństwo bedzie sie coraz mniej identyfikowała z kościołem jako instutycją a coraz bardziej jako społeczność chrześcijańska, odrzucająca wartosci takie jak komunizm, feminizm, liberalizm.
Coraz częściej będzie mozna odczuć się jako "my" a nie jak dotychczas jak "ja".
Za kilka miesięcy rozpoczną się ucieczki skorupowanych i skompromitowanych polityków, biznesmenów, ludzi tzw. kultury i elit.
Swiat poza Polską? - jest stare madre przysłowie: " Kto sieje wiatr, ten zbiera burzę"
A czy ktoś siał wiatr czy siał burzę to kazdy widzi.
Wierz Aniu w sprawiewdliwość, w Boga i przedewszystkim nikim nie pogardzaj, nikogo nie lekceważ, nikogo nie obrażaj, z nikogo nie szydź, omijaj głupców i ludzi płytkich a strapionym okazuj życzliwość, bądź pomocna na tyle ile możesz tym, którym pomóc możesz i pomocy oczekują i miej się na baczności przed cynikami i hipokrytami.
O nic się nie martw, bo wszystko u Ciebie bedzie dobrze.

pozdrowienia dla Ciebie i dla Twojego Anioła Stróża.

3,003

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bardzo, dziękuję za te słowa otuchy.Wierzę ,w to co piszesz, musisz mieć wielki dar ,gdy Cię czytam to mam wrażenie że mnie znasz.Ja od jakiegoś czasu,  wyczuwam złych i fałszywych ludzi.Dla tego mam coraz mniej przyjaciół i znajomych .A Anioła Stróża to mam na pewno ,bo często mi pomaga i wiele rzeczy które  sobie wymarzyłam się spełniło .Napisz  tylko dlaczego jedni ludzie przeczuwają że zbliża się coś złego a inni nie.

Pozdrawiam i życzę zdrowia.

Ostatnio edytowany przez ania (2014-08-28 22:44:24)

3,004

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Aniu.

Jak już kiedyś pisałem mamy my jako ludzie bardzo mało mozliwości wyboru odnosnie naszego losu, zdarzeń czy nawet tego co chcielibyśmy lub czego byśmy nie chcieli. To nasza pycha i zadufanie w sobie jako ludzi, wzbudza w nas poczucie panowania nad swoim losem. Istnieje coś takiego jak kolejność zdarzeń naszych wyborów codziennych sytuacji między dobrem a złem.
Dla przykładu podam w skrócie hipotetyczne zdarzenie:
- idziesz na zakupy. Oczywiście wybrałaś sklep, środek transportu i po drodze spotykasz leżącego na ulicy. Możesz przejść obojętnie, możesz się pochylić i sprawdzić co się stało, możesz się przestraszyć, wyśmiać się lub oburzyć. Ty nie zmienisz losu tego człowieka który leży, nie zmienisz planu dnia ani nie zkłócisz swoich zakupów. Wszystko się potoczy normalnym rytmem. I cały szkopuł polega na tym, jak postąpisz. Czy okażesz wspólczucie, obojętność, szyderę czy bluźnierstwo w zaistniałej sytuacji. Tak jak postąpisz Ty, tak i tobie będzie doświadczyć czegoś podobnego, lecz w innym czasie, w innej sytuacji, lecz tego samego doswiadczysz.
Inny przykład:
Jezus wchodząc do świątyni zobaczył człowieka, który leżał i miał sparaliżowane nogi. Pochylił się nad nim i kazał mu wstać i uzdrowił. Dla Jezusa na pierwszym miejscy był dobry uczynek a na drugim stała się modlitwa, bo dobre uczynki to są własnie modlitwy.
Jeśli pójdziesz tą własnie drogą, bardzo wiele zrozumiesz i lęk zamienisz na mądrość i roztropność. Bo to co paralizuje ludzi i jest często motorem zła to lęk. Lęk o zdrowie, o przyszłość, o dzieci, o przetrwanie. Powodem zła jest tez pycha, samolubstwo, egoizm, lecz gdy bardziej zgłębisz ludzkie leki, dojdziesz do wniosku, że i te przywary są czasem choć nie zawsze wynikiem lęku.
Czymś innym jest troska, wspólczucie, czymś innym strach i obawa a czymś innym lęk.
Bóg to nie sama religia dla samej religii a modlitwa to nie jest modlitwa dla samej modlitwy.
Modlitwa to życzliwość, dobry uczynek i cichość rozmowy z Bogiem, który jest naprawdę.
Dla większości ludzi Bóg jest w swerze wiary. Dla mnie Bóg jest wiedzą, drogowskazem, światłem, nadzieją i opieką,bo wiem że Bóg istnieje. Istniej już niebywała pogarda i okrucieństwo i szydera z ludzi i ludzkiego cierpienia. I jest zabijanie nikomu nic niewinnych ludzi. I coraz bardziej będą docierałały do nas informacje o okropieństwach jakich świat dotąd nie widział, choć wydaje się że okropności już były. lecz mimo wszystko nie poddawaj w wątpliwość istnienia Boga.
To tak jak napisane jest w psalmie:
: Choć bym szedł ciemną doliną, Twoja laska jest przy m,nie i zła się nie ULĘKnĘ.............. "
Spróbuj iść tę drogą Aniu, a będziesz bezpieczniejsza i zła się nie ulękniesz a gdy się wyzbędziesz strachu który paralizuje człowieka, bedziesz na trzeżwo oceniała sytuacje i podejmowała mądre decyzje. Tym bardziej to własnie będzie potrzebne już niebawem, bo nadchodzą ciężkie czasy.

3,005

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przed 'sześćsetnym w Scytii bunt bojarów,
Na rękę wielkiemu Rusinowi i jej trzeciemu,
Przez 90 będą rżnąć tubylców po mimo protestów,
Dzięki obcej broni na jeden przed batalią doznają ciężkiej porażki.

Przez 90 będą rżnąć tubylców po mimo protestów,,,,,, to mi bardziej pasuje na 90 tygodni czyli 630 dni co daje troche więcej niż 1,5 roku,tak by to wyglądało ......

3,006

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

To zabrzmi trochę trywialnie i dziecinnie, ale wierzę w życie pozagrobowe, a zdarzenia, o których pisał Nostradamusa zdarzą się nie dlatego, że chcemy lub nie, ale dlatego, że są świadkowie, którzy widzieli przyszłość ziemi jak Alicja Ziętek, można ją wysłuchać na you tube, która przeżyła śmierć kliniczną i przez trzy doby była w stanie głębokiej śpiączki. To, co powiedziała o niebie jest bardzo interesujące, omawiała też losy ziemi w przyszłości bardzo krótko, była trochę tajemnicza…ale ten meteoryt, który leci w naszym kierunku, to informacja bardzo dołująca. Warto wysłuchać i przemyśleć te info., jej doświadczenia i wizja nieba wygląda zgoła odmiennie od tego co uczy nas kościół…

3,007

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam, chciałbym odnieść się do kwestii ostatnio często omawianej w mediach, mianowicie schedy po Tusku. Odnoszę wrażenie, że scenariusz przedstawiany przez dziennikarzy może się nie spełnić, tzn. żaden z podawanych kandydatów nie będzie szefem rządu, dlaczego?  Tusk jako wyrafinowany polityk, który osiąga swoje polityczne cele, za co go niewątpliwie doceniam, (skuteczność w polityce jest miarą najważniejszą i takim politykiem jest D. Tusk). Jego trzeźwa i zarazem trafna ocena sytuacji sprawi, że wypromuje on na stanowisko szefa rządu swojego największego politycznego konkurenta wewnątrz partyjnego, Grzegorza Schetynę!? Dlaczego tak uważam? Ponieważ Grzegorz podobnie jak Donald ma parcie na władzę, Donald mimo odejścia do Brukseli chciałby zachować jak najdłużej wpływy wewnątrz partii i jak najdłużej nadawać jej tonu, dlatego rok przed wyborami zaproponuje Grzegorzowi owo stanowisko. Schetyna przyjmie, prezydent poprze, nastroje w partii się wzmocnią, nie będzie mowy o wewnętrznych pęknięciach, bo stronnicy Tuska zaakceptują to stanowisko, a p. Komorowski jako swego czasu stronnik Schetyny namaści nowy gabinet i z poparciem koalicji dalej Platforma i PSL będą rządzić. Ktoś zapyta, a gdzie jest haczyk? Otóż haczykiem będzie krótki okres do rządzenia dla Schetyny, któremu nie uda się zbić różnicy w sondażach nad PiSem i ta porażka w wyborach osłabi pozycję Grzegorza w samej Platformie. Mit człowieka zdolnego poprowadzić niczym Tusk swoją partię do kolejnych zwycięstw runie. Tusk pokaże wszystkim wewnętrznym opozycjonistom, że stawiali na złego konia od początku. To podkopie zaufanie do Grzegorza, a cała sytuacja wypromuje Tuska jako głowę i szyję Platformy, bez której partia istnieć nie może, to będzie taki jasny przekaz dla wszystkich. Oprócz tego co napisałem, Grzegorz ma ten uwodzicielski uśmiech i pogodę ducha, więc pasuje na UWODZICIELA. To mój scenariusz, a czy się pomylę już niebawem się wszyscy przekonamy. Pozdrawiam.

3,008

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://ostatnia-kohorta.fuckpc.com/?opt … ;Itemid=90

3,009

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

wszystkich polityków od okrągłeo stołu powinno pozbawić się majątków tak dla potomnych aby nie czynili tego powtórnie.

3,010

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

jak myślicie cz y bedzie przełom?

3,011

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bastran,Uwodziciel,Głupiec i Chytry Lis,
to polska droga do władzy okrutnego Dyktatora.
Z jednej strony siła wojska i wielkie zdobycze,
a z drugiej prześladowania z rąk najemnych szahidów!
Co do tej przepowiedni to kojarzy mi się że dyktator to R.Sikorski
Najpierw chwalony potem znienawidzony.
Bastran to oczywiście Tusk Uwodziciel Marcinkiewicz Głupiec Kaczyński
a chytry lis to może Kwaśniewski jest to droga do władzy Sikorskiego.

To jest mój wpis z marca ,nie wiedziałam kto jest chytrym lisem,a teraz okazało się że Pani Kopacz ma nazwisko panieńskie Lis.

Ostatnio edytowany przez ania (2014-09-14 10:01:10)

3,012

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://tomaszkaczynski.wordpress.com/20 … atimskiej/

3,013

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Niedziela, 11 września 2011

Proroctwa Gottfried von Werdenberg
Gottfried von Werdenberg jest niezwykłe medium, który mieszka w Austrii. Wszystko prorokował działo się do tej pory. Wielu ludzi są świadkami tego. Widzi się w sytuacji, że postrzegane w najbliższych latach, World War III, wydarzenia kosmiczne i pierwsze lata po raz Rodzaju nadchodzi. Widział to jako film przed oczami. Nazwa Widzący to nie daje; odchodzi od reklamy i nie chce wizyty gapiów.


Gottfried jest człowiek po lewej stronie.


W przepowiadali wydarzenia jeszcze nie stało, to się nie stało w latach oczekiwane. Ale proszę zrozumieć, że wiele przepowiedział wydarzenia zostały przełożone o 4 lub 5 lat ze względu na modlitwy wielu.
Katastrofa jądrowa w Czarnobylu, w Rosji.
Rozpad Związku Radzieckiego.
Zburzenie muru berlińskiego i zjednoczenia Niemiec.
Wojna na Bliskim Wschodzie (Irak).
Wojna domowa w Jugosławii.


Nawet okres podany był prawidłowy. Może wtedy jej inne wizje się spełnią również w najbliższych latach.

Przepowiednie na najbliższą przyszłość

Sytuacja energetyczna

Nie będzie kryzysu energetycznego, polityczne lub inne, w niedalekiej przyszłości, w Europie Środkowej i Zachodniej Europie. Jednakże, w zależności od oleju lub gazu. Węgiel i drewno przeznaczone comeback. Przed WWIII startowym, Rosja ograniczyła dostawy gazu i ropy do innych narodów. Nie będzie również drugi konflikt zbrojny w regionie Arabii Saudyjskiej przed III wojny światowej. Nie będzie drugiego Czarnobyla przed katastrofą jak III wojny światowej. Kryzys energetyczny wejdzie jednak przed tym.

Rolnictwo

Właściciele małych gospodarstw nie powinny je sprzedać. Są bezpieczne. Dzisiejsza polityka "chemicznego (nawozy)" nie potrwa długo. Tylko ci, którzy mieszkają w okolicy będzie przeżyć wojnę. Błogosławieni są ci, którzy mają małe gospodarstwo.

Sytuacja niestabilności społecznej w krajach

Niemcy, Francja, Włochy, Anglia etc ... także wielu cudzoziemców. Wiele krajów wystąpić niepokoje społeczne, rodzaj wojny domowej. Tuż przed wybuchem III wojny światowej, wiele osób z Europy Wschodniej i Europy Południowo-Wschodniej będzie wlać do Europy Zachodniej. Członkowie islamu będzie rosnąć w siłę i konfrontacji chrześcijaństwa.
 
Niemcy

Potęga gospodarcza Niemiec zakończy. "Cud gospodarczy" jest na zawsze. Niemcy nie odzyska ekonomicznie przed III wojny światowej. Ona krwawi. Ona nie może sobie poradzić z jego pozycji jako skarbnik dla całego świata, dla kosztów zjednoczenia, a recesja zbliża. Podatki staną się nie do zniesienia dla jego mieszkańców; poziom życia spadnie, a gospodarka będzie zdruzgotany.

Chiny

Chiny jest ekonomicznie tylko wyjątkiem. Ona nadal będzie wzrastać. Prawa ręka do adresowania miliard ludzi. Ich żądania są bardzo skromne; taniej siły roboczej w rolnictwie i przemyśle w połączeniu z nowoczesną technologią Zachodniej zapewnia duże zyski dla Chin, które będą jej używać w celu wzmocnienia sił zbrojnych w nowoczesną broń.
Chiny staną się supermocarstwem i, podobnie jak w Japonii, ma inny jednorodnej populacji, co jest bardzo korzystne dla narodu, państw zachodnich i Rosji, gdzie wielu cudzoziemców i mniejszości etniczne żyją.
 
Deszcz Ognia

To na pewno będzie kosmiczne wydarzenie przed III wojny światowej. To będzie miły letni dzień w Austrii; można dostrzec żadnej chmurki na niebie. Ludzie we wsi są podekscytowani; patrzą na słońce zaczyna ciemnieć. Są one około 10 godzin normalnego czasu, nie ma czasu letniego. Chociaż słońce jest zmierzch, pył pokrywa ziemię. To nie jest spowodowane tradycyjnym zaćmienia, ale rodzaj mgły jest we wszechświecie daleko poza naszą atmosferą.

Niebo jest zaciemnienie. Początkowo tylko kilka gwiazd, a następnie za każdym razem pojawia się więcej. Można je zobaczyć w pierwszym w zachodniej, następnie na północ. Nie ma gwiazda na wschodzie i południu, gdzie słońce był ostatnio widziany. Nie ma księżyca. Jest to standard jasne niebo oświetlone przez światło gwiazd. Można jeszcze zidentyfikować na ziemię, ale nie na tyle, aby przeczytać coś napisane.
 
Nagle gwiazdy znikają. Kompletna ciemność pokrywa ziemię. Kilka minut; Teraz robi się jaśniej. Można zobaczyć okolicę. Nie ma słoneczny. Miliardy białe kropki widać na Wschodzie. To jak deszcz świecącego ognia, który porusza się bardzo szybko od wschodu i północnego wschodu do zachodu i południowego zachodu. Jest to uderzenie w ziemię jak ciężki gradobicie. Zmiany światła z białego na żółty, a następnie jasnoczerwony, zanim spadnie na ziemię. Oddzielnie w odległości Caen między 50m i 100m - (między 165 a 330 m) -; zrobić żadnego hałasu.

Gdy zatrzymany na ziemi wydają kurz i ziarna piasku. Niektóre z nich są tak duże jak pięść dziecka. Miejscowi nie szukają osłony; nie wydają się boi. Czas między obserwacji cząstek i ich kontaktu z podłożem jest kwestia sekund do jednej minuty lub tak.

 
Zniszczenie Nowego Jorku

Zniszczenie Nowego Jorku nie będzie częścią III wojny światowej, to nastąpi prędzej. Widzący nie może dać rok (Bóg ma swoje powody). Nowy Jork jest zniszczone przez nienawiść środowisk arabsko-muzułmańskich.

Jest to prawdopodobnie związane z zaangażowaniem USA w drugiej wojnie - jeszcze przed nami - na Bliskim Wschodzie; ale w każdym razie jest to w reakcji na coś, co Amerykanie dokonali Arabom. Jasnowidz widział zniszczenia Nowego Jorku we wszystkich szczegółach.
 
Jest piękna pogoda wczesnym latem w Austrii. To może być w południe. Rok nie jest znany, ale spekulacje (na podstawie wskazań) będzie rok 1998, mniej więcej rok, ale to tylko spekulacje.

New York zostanie zniszczone przez kilka małych urządzeń jądrowych, jeden z nich może mieć małą bomby atomowej. Głównym urządzenie jądrowe prawdopodobnie wystrzelony z okrętu; krzywa kula latać i działać za dużym budynku z widokiem na morze. Budynki nie załamie się natychmiast. Fale powstałe w wyniku eksplozji nuklearnej, przenieść całe budynki; niektóre z nich mogą być przechylane o kilka stopni. Jednakże, wynikiem jest to, że są oddzielone od podstawy. Jeśli spojrzeć na koncert od morza, wieżowce wydają się jakby szli w kierunku morza, ale powoli znikają w ziemi.
 
Manhattan jest całkowicie płaska. Przedmieścia Nowego Jorku nie zostanie uszkodzony, tylko w centrum Nowego Jorku, zostaną zniszczone. Radio i telewizja w Europie sprawozdania z imprez. Szczegóły nie są kruszyć. Ludzie mówią, że to, co Amerykanie zrobili Arabów było obrzydliwe, ale zniszczyć Nowy Jork jest zbyt daleko idące.

Zniszczenie Nowego Jorku nie ma żadnych konsekwencji dla Europy, gdzie nie nieuchronne znakiem prawdopodobnej wojnie nie jest doceniana.
 
Okres przedwojenny

Deszcz świecącego ognia może być postrzegana jako ostrzeżenie, że III wojna światowa jest w pobliżu. Dotyczy to zniszczenie New York. Nawet konflikty zbrojne na Bliskim Wschodzie, które odbędzie się w arabskiej ziemi i do Arabii Saudyjskiej, ale nie wiąże się broni jądrowej, to znak, że głównym wojna nadchodzi. USA inwazji na Arabię sektora naftowego, ale zostanie pokonany.
 
Będzie wojna przed III wojny w Afryce, z północy na południe. Los RPA nie jest znana, ale ludzie nie emigrować do RPA są ostrzegani. Tylko kontynent afrykański przetrwa stosunkowo bez szwanku.

Przed I wojną światową Trójki, moc w Europie podejmuje radykalnej lewicy. Bolszewizm i komunizm posiadał ożywienie. Chrześcijaństwo i Kościół prześladowani przez przywódców skrajnej lewicy, zwłaszcza we Włoszech i Francji.
 
Międzynarodowa firma wyświetlona jego międzynarodowych przestępstw

Zamachy, kradzieże, morderstwa, narkotyki, gwałty, są codzienne wydarzenia. Nie będzie wojny domowej we Francji, Włoszech i Anglii. Niemcy będą cierpieć podobną sytuację, kraje Europy Północnej.

Trzecia wojna światowa

Pierwsza broń jądrowa będzie używany w Europie w basenie Morza Śródziemnego. Wiele bomby jądrowe będą eksplodować na niebie nad Morzem Adriatyckim, z północy na południe. Konsekwencje są, oczywiście, wielkie powodzie w okolicy. Mogą czuć się fale uderzeniowe w Austrii i Niemczech.

Atak nuklearny przez Rosjan na Morzu Adriatyckim, a później na Morzu Północnym, są przeznaczone tylko do niszczenia wrogich okrętów działających tam. Będzie wojna w krajach bałkańskich, z Albanii do Bułgarii do Turcji. Jednak Rosjanie przegrane bitwy.

Chiny pomogą Europie, pośrednio i z wielką niechęcią. Wojska chińskie będą walczyć z Rosjanami w Europie Środkowej. W drodze do Europy, Chińczycy podbój południowej Rosji i wielu mniejszych zbiorników, będzie wyższa niż rosyjskich czołgów. Wojska rosyjskie zostaną pokonani.

Stany Zjednoczone i Kanada będą zdewastowane

Gigantyczne bitwy odbędzie się z najbardziej przerażającymi systemów broni. Co najmniej jedna bitwa jądrowych odbędzie się w Morzu Północnym. Wszystkie państwa graniczące z Morzem Północnym, zostaną naruszone. Najbardziej masywne trzęsienie ziemi w historii ludzkości mieszać całą planetę na cały dzień.

Ogromne ilości trującego gazu zwolniony. Wzrośnie do atmosfery i biosfery i produkować trzy lub więcej dni ciemności.

Powietrze jest trujące dla dni, ale wiatry pojedzie trujące chmury na wschodzie. Aktualności występujące dzisiaj potwierdzają nam te proroctwa, Rosja jest ograniczenie zużycia gazu do krajów.

Istnieje poważny konflikt w Europie. Energii Również dla kryzysu bezrobocia, które rośnie na świecie i zobaczyć w telewizji wydarzeń społecznych w świecie kryzysu gospodarczego. itp
Wkraczamy burzliwe czasy. silne zmiany są na świecie

Źródło:  www.apocalipticus.over-blog.es

3,014

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ktoś z Was pamięta wątek o śmierci piosenkarki, czy aktorki, był poruszany na forum GP, albo tu, że po tej śmierci coś się miało dziać, były przypuszczenia że to Kora, pamięta ktoś

3,015

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://talbot.nowyekran.pl.neon24.pl/po … iesza-cz-1

3,016

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://katalogi.pl/234490-iii-wojna-%C5 … ml/page-77

3,017

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://miziaforum.wordpress.com/2014/10 … -z-prawem/

3,018

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.memri.org/report/en/0/0/0/0/0/0/7001.htm

3,019

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://zmianynaziemi.pl/wideo/foreign-p … y-zachodem

3,020

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jestem ciekaw daty 26 listopad tego roku, ktos tutaj również wspominal ta datę

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "