3,061

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

kira napisał/a:

Witam,chcialabym sie dowiedziec czy Centurion,Arteuza wydal obiecana ksiazke.Bylabym niewymownie wdzieczna za jakie kolwek informacje,dziekuje i pozdrawiam

Zapewne tak, centurion,arteuza, atraktor ,hook,maxxon to ta sama osoba.
Zostal zdemaskowany na forjm gazety prawnej.
to prawdopodobnie jest Andrzej Sieradzki, a ten Pan wydal juz wiele ksiazek o podobnej tematyce

Ostatnio edytowany przez pablodart (2015-01-26 00:37:34)

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

3,062

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Mehitabel napisał/a:

Olśniło mnie właśnie po lekturze Wikipedii na temat obecnej premier i ciekaw jestem czy ktoś jeszcze tutaj to zauważył w kontekście listy rządzących Polską przed wybuchem III WŚ.

"Ewa Kopacz z domu Lis ". Czy może mieć to coś wspólnego z Chytrym Lisem?

Poza tym, ale to już z przymrużeniem oka,
od jakiegoś czasu w języku potocznym funkcjonuje pojęcie " Chytrej baby z Radomia "...


Ta przepowiednia jest prawdopodobnie  zmyslona, tekst ponizej. Tego nie pisal Nostradamus

"
W wielkiej udręce partia Bastrana rządzić będzie długo,
Polska stanie się areną trzech,a później dwóch rywali,
Nienawiść wielu przyprawi o zgubę i śmierć,
Po znużeniu władzę w kraju obejmie Chytry Lis!"

"Najbardziej zapaleni obrońcy jakiejś nauki, ci, którzy nie zniosą najmniejszego krzywego spojrzenia na nią, to zwykle tacy, którzy w dyscyplinie tej niezbyt daleko zaszli i w skrytości zdają sobie z tego sprawę. "

3,063

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

o rosji i ukrainie

http://politiko.ua/blogpost106123

3,064

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://stateofthenation2012.com/?p=11327

3,065

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Warszawa Jelonki, 25 kwietnia 2015r.     godz. 19:53                 Przekaz nr  682

Proszę o znaki – znaki otrzymałem.



Pan Jezus.

Jam Jest Jezus Chrystus, Druga Osoba Trójcy Świętej. Kochane dziateczki, miłe Mojemu Świętemu Sercu, ufajcie, nie lękajcie się, chociaż powodów do tego nie ubywa. Tak bardzo pragnę, abyście oddali dobrowolnie swoje serca, do władania Trójcy Świętej.

Nie obawiaj się biedny człowiecze Dawcy Miłości. Lęk tworzy i podtrzymuje w całości zły duch, demon. Cieszę się, że liczniej niż zwykle przybyliście na to błogosławione miejsce modlitwy. Ja was nigdy nie opuszczę, nie zawiodę, ale to wy najpierw musicie zrzucić stare, niepotrzebne jarzmo, jarzmo niewoli, które wdarło się do wnętrza waszych dusz i je rozdziera wewnętrznie. Cieszę się z waszych modlitw i przyjmuję wasze ofiary.

Chcę mieć was świętymi, ale nie wszyscy chcą pełnić Wolę Bożą, tak jak Bóg tego pragnie. Niektórzy naginają zasady, postępując przeciw Prawu Bożemu, a inni wciskają swoje słowa w usta Boga, głosząc je jako „słowa Boże”, „proroctwo”. Kłamstwo takie jest szczególnie ciężkim przewinieniem, niezwykle obciążającym duszę, tym bardziej, im bardziej świadomie jest czynione.

Nie usiłujcie poznać przyszłości, bo to jest złe w Oczach Bożych. Żywy Płomieniu pyta cię wiele osób, kiedy będzie Mały Sąd? Wyczuwasz dobrze, że to już niedługo nastąpi, ale daty ci nie ukażę, bo podanie daty przyniosłoby więcej szkody niż pożytku. Pozorne dobro nie jest nim w rzeczywistości. Nie możecie żyć kłamstwem i ułudą. Spiralę strachu nakręcają wyłącznie demony tejże specjalności.

Niektórym osobom wydaje się, że Bóg ich nie słucha, bo nie otrzymują tego, o co Boga proszą. Jeżeli modlitwa wasza od początku jest skażona, staje się modlitwą bez wartości. Im więcej skaz i egocentryzmu w modlitwie, tym mniej jest ona słuchana. Dobra modlitwa zawsze daje radość, pomnaża w was miłość, daje niezbędną nadzieję, a w jej efekcie poznajecie drogi wyjścia z wszelkich trudności, które napotykacie w swoim życiu.

Chcąc nauczyć się dobrze modlić, musicie wyrzec się zła, które was otacza, a któremu tak często ulegacie. Chcę byście byli czyści na duszy. Nie życzę sobie u was jakiejkolwiek zawiści czy pamiętliwości, czy braku przebaczenia. Gdy go brakuje, to pobudzany jest wasz gniew do tego stopnia, że staje się on demoniczny, a to zamyka wam drogę do waszego zbawienia.

Gniew, brak przebaczenia, złe myślenie o kimś, zawiść, działa niezwykle destrukcyjnie na waszą duszę, zamyka drogę do waszego zbawienia w zależności od stopnia, w jakim jest aktywny. Chcę, abyście zwalczali nawet niechęć do bliźniego w swoim sercu. Nie możecie pielęgnować niechęci, bo staje się ona poważnym obciążeniem waszej duszy. Dopóki tego nie uregulujecie, do tej pory prośby wasze nie będą wysłuchiwane, aż przebaczycie ze szczerego serca. Na nic się zdają wtedy całe lata waszej modlitwy, bo z powodu uporczywego braku przebaczenia, modlitwa taka staje się jałową.

Nie będę wam mówić na kogo macie głosować w nadchodzących wyborach. To powinno być dla was bardzo jasne. Zawsze bierzcie pod uwagę uczciwość, prawdomówność, Bogobojność kandydata, lecz nie sztuczną, urojoną, ale prawdziwą.

Chce rozpalić wasze serca Bożą Miłością, chcę królować w waszych sercach i sumieniach. Jedynym co od was Mnie odpycha, to wasz upór w popełnianiu zła. Wykupiłem was Moją Świętą Krwią i Męką. Jesteście cenni w Oczach Bożych, bo cenną jest wasza dusza. Przeznaczeniem waszym jest wieczność z Bogiem, a nie z demonami w piekle.

Zechciejcie zawsze czynić dobrze, dbać o miłość, lecz pierwej do Boga, a następnie do bliźniego, a nigdy odwrotnie. Mając czyste serce, możecie prosić o wszystko, a zawsze będziecie wysłuchani.

Jakie są kryteria wysłuchania waszych próśb? Prośba nie może być nigdy samolubna, nie może służyć złym celom, złym zamiarom. Modlitwa o nawrócenie, o zbawienie, o uwolnienie z mocy złego ducha, zawsze jest wysłuchana.

Pracujcie usilnie nad własnymi ułomnościami i wadami, aby zwalczając je w sobie, stale się udoskonalać. Chcę przypomnieć wam, że siła i moc modlitwy zwiększa się, gdy jest odmawiana wspólnie z innymi. Twórzcie ochotnie nowe grupy modlitewne, nie żałujcie ilości modlitw. Cenną w Moich Świętych Oczach jest rodzinna modlitwa sercem, a zwłaszcza modlitwa małych dzieci.

Żywy Płomieniu, nie martw się, że nic ci nie wychodzi z tego co zaplanowałeś. Nie myśl po ludzku, ale zawsze dopasuj swój plan do Mojego Planu. Staraj się, aby nigdy celowo nie upadać, podczas, gdy możesz opanować się. Postaraj się być bardziej empatyczny (współczujący).

To co niedawno usłyszałeś, to odpowiedź Ojca Przedwiecznego na twoją prośbę przyspieszenia czasu. Przyspieszenie nastąpiło z 1/16, na 1/20. Bez dobrego planowania niewiele będziesz mógł uczynić. Na pierwszym miejscu zawsze stawiaj dobro dusz i pomoc w duchowej potrzebie. Nie zawsze będziesz mógł pomóc, a wtedy nie frustruj się za bardzo. Zawsze poznasz prawdę i do niej dojdziesz, ale i przed tobą musze ukrywać pewne informacje, bo zbyt szybko ulegasz demonom przygnębienia.

Pozwolę ci nieco odpocząć duchowo, a wtedy poślę cię dalej, abyś wypełniał to, co ci wyznaczyłem. Nie narzucaj sobie sztucznie pracy i zajęć, ale realizuj jedynie na bieżąco to, co jest zgodne z Wolą Bożą. Nie trać czasu na rzeczy i czynności niepotrzebne. Wykorzystaj każdą okazję do niesienia pomocy innym, zwłaszcza pomocy duchowej.

Kochane dzieci światłości miłe Mojemu Świętemu Sercu. Pozwólcie Mi gościć w waszych sercach. Chcę w nich przebywać, ale nie wszystkie Mi na to pozwalacie. Jedynym co hamuje Moje zjednoczenie z wami, to wasz grzech, który okrutnie rani Moje Święte Serce.

Zechciejcie pracować nad sobą i swoimi licznymi wadami, a Ja widząc wasz wysiłek i trud, zawsze chętnie wam pomogę, ale tylko wtedy, gdy ujrzę wasze pełne zaangażowanie. Chcę, abyście odwiedzali Mnie w Kościołach i adorowali na Wystawieniach Najświętszego Sakramentu, abym Mógł działać w waszych duszach, tak jak tego pragnę.

Gdy zadbacie o siebie skutecznie zmieniając się na lepsze, oczyścicie swoją duszę, przebaczycie tym, co „nadepnęli wam na odcisk”, to wówczas modlitwa wasza będzie miała szansę na jej wysłuchanie i wypełnienie, ale gdy prosicie o co innego niż o nawrócenie, dodawajcie zawsze słowa: O Panie, niech się Twoja, a nie moja wola wypełni.

Trójca Święta widzi wszystko, dla Boga nie ma sprawy mało ważnej, wszystkie są ważne. Bywa, że nie od razu mogę wypełnić waszą prośbę, czasem potrzeba trochę poczekać.

Aniołowie wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego rozpoczęli już swoje działanie. Do realizacji tego są używane stworzone żywioły.

Grzech popełniany przez człowieka w amoku, zwielokrotnił się względem Sodomy i Gomory. Już wkrótce rozpadnie się Unia Europejska. Pozwolę toczyć się wydarzeniom oczyszczającym, aby obudzić z uśpienia hipnozą demona, choć niektóre dusze.

Polacy, módlcie się zanosząc wszystko do dyspozycji Trójcy Świętej, bo tylko w ten sposób będę Mógł ratować tych, którym realnie zagraża wieczne potępienie. Już za chwilę wydam was w ręce Aniołów Bożej Sprawiedliwości.

Wydarzenia, które nastąpią, spowodują szok wszystkich Polaków. Pomocną dłoń wyciągną do was ci, na których nigdy nie liczyliście, a ci, na których liczą wasi przywódcy, wycofają się na całej linii. Nieprawość rządzących jak i tych, co ją czynili będzie srogo ukarana.

Wiele nieprawości czyni Naród Wybrany. Już wkrótce poślę do nich Moich Proroków. Ci z nich, którzy się nawrócą będą ocaleni i zbawieni i tylko oni zostaną ocaleni. Butni i pyszni zostaną oddani temu, któremu służyli, demonowi. Nikt już od tej pory, nie będzie czynić nieprawości.

Tak jak pracował demon nad zniszczeniem Izraela, tak teraz pracuje usilnie nad waszym zniszczeniem o Polacy. Dam wam ostatnią szansę w postaci wstrząsu, który na was czeka. Ci, którzy opamiętają się, będą ocaleni, resztę pochłoną nadchodzące wydarzenia.

Obecny rok jest rokiem przełomowym dla Polski. Bicz karzący uratuje was, a lichwa zniknie z waszej ziemi. Już wkrótce dokona się właściwa Intronizacja Mojej Osoby na Króla Polski, a po tym fakcie Moi Aniołowie staną do ujarzmienia demona na waszej, polskiej ziemi. Gdy powrócicie do prawdy, a czynić będziecie wszystko w Bożej Sprawiedliwości, to wówczas dokona się w waszym Narodzie wielka, duchowa transformacja.

Powierzajcie co tylko możecie do Bożej dyspozycji, abym obudził polskich kapłanów i hierarchię. Oni są pod hipnozą i znieczuleniem demona, nie zdają sobie do końca sprawy z sytuacji, w której się znaleźli. Dokonają się liczne zmiany na lepsze w polskim Kościele. Modlitwy i ofiary za kapłanów i hierarchię zaczną wtedy mocno procentować.

Żywy Płomieniu, pozwól, aby mógł się tobą nadal posługiwać. Usunąłem kilka przeszkód i zabrałem kilka osób z tych, co stawiali zacięty opór twojemu działaniu, twojej pracy. Pracuj nad pokorą, aby ją nadal utrzymać, ale zmień swoje zachowanie w niektórych kwestiach. Nie wszystko Mi się podoba, a dobrze wiesz, o czym mówię. Nie pozwól, aby zły duch ciskał tobą. Nie przyjdzie ci zbyt łatwo pokonać własne słabości i przywary, lecz jest to możliwe. Dam ci szansę zmiany na lepsze i poprawię twój status materialny. Otrzymawszy pomoc, nie zapominaj pomagać innym.

Nie możesz pomóc każdej osobie, bo każda osoba ma nieść sama swój krzyż, by mogła być zbawiona. Nie możesz nieść go za innych, nie możesz zabrać innym ich udręczenia demonicznego. Czyniąc to uniemożliwisz zbawienie innych osób. Pomogę ci nieść radość i miłość, oraz zrozumienie z wykonywania prawidłowo Woli Bożej. Zadbaj trochę o zdrowie, bo będzie ci ono jeszcze potrzebne. Dam natchnienie tym, którzy ci pomogą, ale i ty nieś pomoc tam, gdzie możesz to uczynić. Nie opuszczaj nikogo w potrzebie.

Kochane dziateczki, chcąc wyprosić swoim kapłanom uwolnienie ze szponów demona, musicie się wiele za nich modlić i pościć. Walka o ich dusze nie będzie prostą, ani łatwą, bo demon zbyt łatwo nie odda swojej zdobyczy. Pamiętajcie, zły najbardziej szaleje tuż przed odejściem od swojej ofiary. Kocham was kochane dziateczki, miłe Mojemu Sercu, Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie Mi bezgranicznie! Kocham was niezmiernie mocno! Czy wy Mnie jeszcze kochacie? Czy na tyle, aby Mnie posłuchać? Trwajcie pełni dobra i Bożej Miłości. Mimo wszystko was kocham.

             Jezus.





Warszawa Jelonki, 26 kwietnia 2015r.     godz. 10:15              Przekaz nr  683

Proszę o znaki – znaki otrzymałem.



Bóg Ojciec.

Jam Jest Który Jest, Pierwsza Osoba Trójcy Świętej. Kochane dzieci światłości miłe Mojemu Świętemu, Ojcowskiemu Sercu. Pozwólcie Mi działać w was i poprzez was, tak jak tego chcę i pragnę! Pragnę waszej czystej, świętej miłości, niczym nieskrępowanej, nieskażonej.

Co powoduje skażenie miłości? Jedynie grzech i jego skutki mogą to uczynić. Jaka powinna być miłość? Powinna być taka, jak poucza św. Paweł Apostoł w Liście do Koryntian w rozdziale trzynastym. Jak doskonale miłować pokazał wam Mój Boski Syn, Jezus. Umarł na Krzyżu, wiele wycierpiał, choć nie musiał, a to wszystko uczynił z Miłości do stworzenia, by je ratować i móc w wieczności dzielić się Bożą Miłością ze zbawionymi.

Trójca Święta nie musi nigdy, nikomu nic udowadniać. Nie istnieje siła, ani moc, która była by w stanie pokonać siłę i Moc Trójcy Świętej. Istnienie Trójcy Świętej jest odwieczne, stałe, nieprzerwane, niemające swojego początku i niemające końca. Najlepszym darem, który posiada Trójca Święta jest Miłość Boża. Spaja Ją nierozerwalna, Miłosna Unia Trzech Osób Boskich. Wszystko wiedzących, wszystko mogących uczynić, wszystko mogących przewidzieć, zanim się stanie.

Trójca Święta z całym Niebem funkcjonuje poza czasem i poza przestrzenią. Co było powodem dla którego zacząłem stwarzanie? Miłość!!! Im więcej daję stworzeniu Miłości, tym więcej jej do Mnie powraca z powrotem, a przyrost następuje w postępie geometrycznym.

Stwarzając materię, stworzyłem czas i przestrzeń. Ustaliłem dokładnie zasady i reguły, według których się wszystko odbywa. Prawa fizyki i chemii oparte są na matematyce, są ze sobą spójne, nawzajem się przeplatające. Mogę w każdej chwili ingerować w prawa, które stworzyłem, bo to Ja jestem Stwórcą wszystkiego.

Materia by istnieć, musi opierać się o czas i przestrzeń i służyć dobru człowieka. Istniała możliwość wielokrotnej konfiguracji i kombinacji stworzenia człowieka, lecz uznałem, że ta którą znacie jest dla was optymalnie najlepsza, dająca najlepszy rezultat końcowy.

Stwarzając chóry Anielskie i człowieka, chciałem podzielić się z nimi Miłością którą posiadam. Mówiłem wam już, jak i z czego stworzony jest człowiek i Aniołowie. Nie mogłem wam nie dać darów i przymiotów, które Sam posiadam, a szczególnie najcenniejszego daru, którym jest wolna wola.

Aniołowie szybko się określili, a część z nich wybrała opcję bez Miłości, a więc zostali jej pozbawieni, a wybór którego dokonali, jest wyborem jednorazowym i nieodwracalnym w swoich skutkach. Ludzie to stworzenia oparte na duchu i materii, nie mogli nie dostać drugiej szansy, bo na to nie pozwala Boża Sprawiedliwość.

Człowiek wymaga wiele miłości i czułości, a Ja to zapewniam każdemu. Jeżeli człowiek dokona dobrych wyborów w ciągu całego swojego życia, to nagrodą jest Niebo. Jeżeli jednak świadomie i dobrowolnie wybiera stronę przeciwną, to natychmiast podąża za opcją, którą wybrał. Jeżeli wybrał zło z pełną świadomością, to z chwilą śmierci zostaje odcięty z całą stanowczością od źródła Miłości, którą świadomie pogardził.

Dlaczego piekło musi być tak straszne? Takie są prawa ducha, któremu podlega nawet Trójca Święta. Jeżeli Trójca Święta wybrałaby opcję bez Miłości, to nigdy nie dokonałoby się dzieło stworzenia, a sama Trójca Święta byłaby demoniczną, bez jakiejkolwiek jedności, pełna antagonizmów, nawzajem się zwalczająca.

Znając konsekwencję wydarzeń, Trójca Święta dokonała wyboru i nadal nieustannie go dokonuje, wybierając Miłość i Radość. Człowiek ze swojej natury ma dość niską pojemność duszy, dlatego napełniam go Moimi darami i łaskami powoli, nie spiesząc się za nadto.

Duchy Anielskie tuż po dokonaniu swojego wyboru, zostały wynagrodzone adekwatnie w stosunku do stopnia swojej zasługi. Wszyscy Oni chętnie wykonują każdy Mój rozkaz, czekając, aż wezwę Ich po imieniu przed Moje Oblicze.

Żywy Płomieniu, cieszę się, że chcesz pełnić Boże rozkazy na wzór Aniołów. Jesteś słaby i ociężały, ale to jeden z twoich ościeni. Proś śmiało Aniołów o pomoc. Oni zawsze chętnie niosą pomoc, o ile się to nie sprzeciwia planom Bożym. Nie zawsze wybór którego dokonujesz, jest dobrym wyborem, a wtedy nie możesz być wysłuchany. Dobrze, że oddałeś swoją wolną wolę, do Bożej dyspozycji, bo przez to Mogę interweniować w twoje życie i decyzje.

Obiecuję ci Żywy Płomieniu, że już niedługo zmieni się twoje życie o 180o na lepsze. Poddaj się jeszcze bardziej i mocniej pod Boże kierowanie. Nie usiłuj dociekać za wcześnie co to będzie, lecz już niedługo poznasz Boży plan i działanie, do którego już wkrótce będę chciał cię wykorzystać. Nie zniechęcaj się trudnościami, które się pojawią. Bądź pewien, że szatan będzie ci przeszkadzał i utrudniał. W ciężkich chwilach, zwłaszcza w chwilach walki z szatanem, proś śmiało Aniołów o pomoc, a dam ci do walki z demonami tylu, ilu będzie potrzeba. Nie ulegaj sugestii pozorów, ani nie pozwól wbić się w pychę, bo będzie to ciebie wyniszczać.

Chciałbym, aby twoi Rodacy (Polacy) nawrócili się, rozpoczęli zmianę życia, przemianę swoich serc, to wówczas będę mógł zachować ich w całości. Żądam waszych postów i modlitw o Polacy, ty Żywy Płomieniu mów i upominaj kogo możesz i zdołasz, by modlili się zwłaszcza o nawrócenie kapłanów i biskupów.

Nadchodzi dzień, w którym Aniołowie wykonawcy Sprawiedliwego Gniewu Bożego uderzą z całą mocą. W tym czasie trwogi zginął ci kapłani i biskupi, co służyli sobie, a daną im godność kapłańską i biskupią, traktowali jak powód do wyzysku i niszczenia innych. Żal jest mi ich wiecznego losu ku któremu zmierzają nieuchronnie, a jest nim piekło.

Kapłanie i biskupie, zadaj sobie pytanie, dlaczego zostałeś kapłanem, biskupem? Komu służysz? Dlaczego bronisz dostępu do kościoła tym, co chcą się w nim modlić? Biskupie, dlaczego nie chcesz Mi służyć? To co czynisz obecnie, jest jedynie grą pozorów. Gdzie podziała się twoja miłość bliźniego? Z jakiego powodu wprowadzasz szatana do wnętrza kościoła? Wiele twoich działań niszczy Kościół i ludzi.

Jest coraz więcej ludzi duchowo potrzebujących. Dlaczego nie powołasz dobrych egzorcystów w wystarczającej ilości? Dlaczego niszczysz Kościół zamiast Go budować? Z jakiego powodu czynisz się równym Bogu? Dlaczego twoje nakazy czynią tak wielkie spustoszenie duchowe w Kościele? Kto ci pozwolił zmuszać kapłanów, do udzielania Komunii Świętej na stojąco i do ręki? Kto pozwolił ci ustanowić świeckich szafarzy? Jest wiele pytań i żądań do kapłanów i biskupów. Czynicie tak, że sami nie chcecie iść do Nieba i zamykacie Tę drogę innym!

Ci z was, którzy przeszli do obozu wroga, ci co służą masonerii i iluminatom, będą zniszczeni w dniach Sprawiedliwego Gniewu Bożego. Dopóki jest czas, wzywam was do nawrócenia się!!! Tak jak było w Sodomie i Gomorze, oraz ich okolicznych miastach, tak i teraz dam wkrótce nakaz Aniołom Wykonawcom Sprawiedliwego Gniewu Bożego, aby oddali was w ręce tych, którym służycie. Ostrzegam was, zanim się stanie, nawróćcie się póki możecie, dopóki jest jeszcze na to czas który się wam kończy.

Czas Apokalipsy dopełnia się. Jeżeli w Polsce nikt nic nie zmieni, będę musiał was zniszczyć. Zbyt wielu Polaków przechodzi do obozy diabła, żyjąc poza normami Bożych Przykazań. Chcę waszego nawrócenia, opamiętania się. Biskupi Polscy w znacznej mierze upodobnili się do biskupów niemieckich i ich podobnym narodom.

Nie życzę sobie protestantyzacji i judaizacji Kościoła Świętego, ale raczej powrotu do tradycji i pierwotnej świętości. Oddanie się diabłu, skutkuje wiecznym potępieniem! Nie łudźcie się, nie może być inaczej! Jeżeli nic w Polsce się nie zmieni, jeżeli kapłani i biskupi zignorują Głos Mojego wołania, dopuszczą tym samym do tego, że pozwolę dokonać swojego działania demonom zniszczenia.

Nie chcę was niszczyć, ale brakiem reakcji nie dajecie mi wyboru. Posłużę się Polakami do ratowania świata, ale to od was o Polacy zależy, jaka będzie wasza liczba, czy jak obecnie ponad trzydzieści osiem milionów, czy wtedy gdy będzie was zaledwie osiem miliomów? Kładę przed wami wybór, dwie opcje. Świat stoi obecnie u progu samozagłady.

Już wkrótce powołam do działania tego, który będzie ratował Kościół i świat. Zbyt mało ludzi się modli i pości, a jeszcze mniej czyni ofiary i zadośćuczynienia. Chcę obdarzyć was Bożą Miłością, ale wy bronicie się przed Nią, idąc drogą wiecznego potępienia.

Żywy Płomieniu nie lękaj się, bo czuwam nad tobą. Już wkrótce nabierzesz nowych sił. Wierność twoja będzie wynagrodzona. Pomagaj komu tylko zdołasz, a Ja o tobie nigdy nie zapomnę. Nigdy nie ulegaj sugestii pozorów. Nie pozwalaj, by cię ktoś zmuszał do interwencji u Boga. O cokolwiek poprosisz, a będzie to zgodne z Wolą Bożą, wypełnię niebawem.

Kocham was o kochane stworzenia, a w dniu dzisiejszym chcę was obdarzyć specjalnym Błogosławieństwem. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię w Imię Ojca † i Syna † i Ducha Świętego. † Amen. †††

Ufajcie Mi bezgranicznie! Zechciejcie do końca pełnić Bożą Wolę! Nie lękajcie się! Kocham was niezmiernie mocno! A wy, czy na tyle Mnie kochacie, aby pozwolić się zbawić?

                                                                                          Bóg Ojciec.

3,066

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nostradamus a Rzeczywistość (1920)
na każdy temat
Dodaj do ulubionych Powiadamiaj o nowych wątkach Powiadamiaj o nowych wpisach
UWAGA!!!!

Forum "Nostradamus i Rzeczywistość" z dniem 31.12.2015 zostanie całkowicie zamknięte. Z dniem 12.10 2015 zablokowana została również możliwość umieszczania jakichkolwiek wpisów.
Dziękuję wszystkim użytkownikom za dotychczasową współpracę a w szczególności Atraktorowi za bardzo duży wkład w zrozumienie przepowiedni M. Nostradamusa.

Pozdrawiam Norbertus60.

Jak ktoś tu zajrzy na stare forum Atraktora ,to niech się odezwie .Ja jestem trochę w szoku jak dzisiaj przeczytałam ten wpis na forum gazety .pl
Norbertus zachował się jak małe dziecko ,brak słów ,sam namawiał Atraktora do  pisania chcąc wyciągnąć dla siebie jak najwięcej .
A nagle obraził się i zamknął  forum po prostu kpiny .

Ostatnio edytowany przez ania (2015-10-13 13:44:58)

3,067

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

ania napisał/a:

Jak ktoś tu zajrzy na stare forum Atraktora ,to niech się odezwie .Ja jestem trochę w szoku jak dzisiaj przeczytałam ten wpis na forum gazety .pl

Zaglądam z zainteresowaniem, poszukując informacji, a może wręcz szansy na dalsze czytanie i pisanie. Ehh wielka szkoda.
Zresztą to forum, czy nawet GP (jeśli chodzi o same poruszanie się na stronie forum) podobało mi się znacznie bardziej niż gazeta.pl

Pozdrawiam!!!

3,068

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐 roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:29:35)

3,069

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam

Cieszę się że ktoś tu trafił ,też bardzo lubiłam to forum ,forma w jakiej było prowadzone poprzednie też za bardzo mi nie odpowiadało(nadzorca norbertus często przesadzał) ale dla wpisów Atraktora i innych ciekawie piszących zaglądałam tam codziennie.
Myślę że Atraktor też tu zajrzy i jak zobaczy ciekawą dyskusję to zacznie dalej pisać . Norbertusowi chodziło tylko o reklamę ,zachował się po świńsku zamykając nagle forum i blokując wpisy .Mam wielką nadzieję że numer jeden też tu zajrzy i coś nam napisze .

Warto poczytać również komentarze
http://amerbroker.pl/?go=content&ac … amp;id=463

Pozdrowiam

Ostatnio edytowany przez ania (2015-10-16 18:33:14)

3,070

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:31:32)

3,071

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Nie wiem co się stało ale nie mogę otworzyć forum na GP gdzie pisał Arteuza , czy ktoś może spróbować otworzyć wątek


Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

3,072

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://xeibos.pl/?page_id=43

Jutro  wydrukuje bo niema to jak papier .

3,073

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:32:42)

3,074

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:33:40)

3,075

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:34:43)

3,076

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Narazie oficjalnie lub nie pałeczkę przejęło forum Vortalu Rzeczy Paranormalzonych

3,077

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:35:47)

3,078

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://www.paranormalne.pl/topic/26262- … a-wiatowa/

3,079

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:36:43)

3,080

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:38:55)