3,101

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Oczywiście był to żart:) i =)ale fajnie że ktoś tu zagląda.
Parę dni temu ,powiedziałam do męża, że jeszcze w tym roku będzie jakiś większy zamach.We Francji albo w Niemczech takie miałam przeczucie ,przed chwilą przeczytałam co się stało w Paryżu aż ciarki mi przeszły . Niestety sprawdza się to o czym pisał Atraktor i Arteuza z roku na rok jest coraz bardziej niebezpiecznie . Piszcie jak najwięcej ,może forum ożyje ,fajnie by było razem pogłówkować nad tłumaczeniami jak kiedyś za starych dobrych czasów.
Pozdrawiam

Ostatnio edytowany przez ania (2015-11-14 02:02:29)

3,102

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:45:15)

3,103

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

moonlight napisał/a:

I jeszcze taka ciekawostka, nie wiem czy było
ISIS zaprezentowało mapę swojego imperium. W tych krajach chce przejąć władzę do 2020 roku:
Więcej tu:
http://wiadomosci.onet.pl/swiat/isis-za … 020/7q9l4m

Zobaczcie piątą  mapę http://amerbroker.pl/?go=content&ac … amp;id=439

3,104

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:46:17)

3,105

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:47:03)

3,106

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Przypomnę pozostałe przepowiednie P. Atraktora dotyczące zamachów we Francji:

Przepowiednia;250,43[czterowiersz]

Wielki ogień ogarnie kretowisko stolicy...
13 wybuchów pochłonie trzy tysiące ofiar...
Tak ostatecznie w nowym tysiącleciu-
Francuzi poczują się jak obcy na własnej ziemi...

Przepowiednia;166,211/sześciowiersz/

Wielki powietrzny port stolicy -
stanie się cmentarzem tysiąca trupów...
W centrum Marsylii zabitych zostanie następny tysiąc...
Nagle w ciągu dnia od licznych bomb(ładunków) mścicieli Mahometa-
Zginie trzeci tysiąc niewinnych...
Odtąd czwartek będzie dla Francuzów dniem Wielkiej Żałoby!

Przepowiednia 217,94/czterowiersz/;

Miasto królów zadrży kiedy Mściwy Kret-
w jego podziemnych lochch(korytarzach) umieści śmiercionośne ładunki(kule,bomby),
Będzie ich tak wiele,że płacz i lament po setkach zmarłych-
ogarnie na wiele lat niewierny kraj Francuzów!

Przepowiednia;52,187(czterowiersz),czyli Prophetie;52,187/du quatrain/;

Przywódca Republiki zastrzelony przez posłańca,
w całej Francji wielkie wzburzenie i szok,
muzułmańska hołota wewnątrz wszczyna zamieszki,
A eteryczne trąby Mahdiego wzywają do mordów i buntów!

######
Komentarz:
Niestety, z przepowiedni wynika że wczorajsze zamachy to tylko namiastka tego, co wydarzy się w przyszłości...

Ostatnio edytowany przez nmun (2015-11-14 12:27:40)

3,107

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

Mój dzisiejszy wpis na tym forum należy potraktować jako jednostkowy,który został spowodowany bieżącymi tragicznymi wydarzeniami w stolicy Francji-Paryżu.
Centurie i przepowiednie M Nostradamusa choć różnie interpretowane-na ogół nie zawsze prawidłowo-są wciąż żywe i zapewniam,że obronią się same bez niczyjej pomocy.
To co pisał Arteuza,a później ja na pewno prędzej czy później się wydarzy i nie będą na to miały wpływu żadne ataki jak pomówienia,kłamstwa i oszczerstwa które go na forum GP,a mnie na jeszcze innych spotkały.
Wczorajszy dzień 13 listopada(11 miesiąca roku) 2015 jest zapewne początkiem DEKADY SUPER TERRORYZMU o którym tak wiele pisał Arteuza Centurion i ja.
Niewątpliwie w przyszłym dziesięcioleciu czeka nas największa tragedia w dziejach ludzkości ,którą M Nostradamus nazwał 27 letnią III wojną światową cyt:"7 i 20 lat będzie trwała jego III wojna"-kogo?Ano jednookiego Mahdiego Kalifa Imperium Islamskiego zrodzonego W Azji Środkowej,a nie na Bliskim Wschodzie-nie tego!
-----------
W zeszłym tygodniu w prowincji Chorostan znajdującej się w północnym Afganistanie graniczącej z Tadżykistanem(byłą sowiecką republiką),Iranem,Pakistanem i Chinami  powstał już nowy kalifat ,który założyli miejscowi talibowie,dzihadyści Państwa Islamskiego i Al Kaidy!Ten talibsko-dżihadystowski kalifat ma zacząć walkę głównie z Pakistanem i Rosją!Mówi się już,że na jego czele stoi jakiś bogaty ułomny Arab(jednooki?),który nazywa siebie"Wielkim Mahdim"!
W HISZPANII ZAPEWNE JUŻ NIEDŁUGO WYBUCHNIE WIELKA" KRWAWA JATKA",CZYLI WOJNA DOMOWA POMIĘDZY HISZPANAMI A KATALOŃCZYKAMI ŻĄDAJĄCYMI NIEPODLEGŁOŚCI!
O niej też pisał M Nostradamus(wspominał o tym Arteuza,a także ja).
Ta wojna tak ma osłabić Hiszpanię,że stanie się łatwym łupem dla muzułmanów,tak jak i Rosja i inne kraje,w rym i POLSKA!
Niedługo padnie zapewne Rzym i państwo watykańskie,oraz papiestwo.Możliwe,że Franciszek jest ostatnim względnie przed ostatnim papieżem kościoła katolickiego,który wcześniej i,czy później ulegnie rozkładowi i rozpadowi-TO JEST PEWNE!
Nie tylko Francja,ale i W Brytania i Niemcy i Rosja itd,a także Polska będą atakowane coraz częściej przez islamistów.
-------------
Dla mnie który bardzo dobrze zna centurie i przepowiednie M Nostradamusa nie ulega żadnych wątpliwości -o czym niejednokrotnie pisałem-że najpierw rozpadnie się strefa Shengen,póżniej UE ,a na końcu NATO!
Do tych rozpadów przyczynią się nieporozumienia pomiędzy państwami Europy zachodniej i wschodniej.
Aż w końcu dojdzie do zwycięstw wyborczych różnych nacjonalistów w krajach Europy i zaczną się konflikty graniczne pomiędzy nimi.
NALEŻY PAMIĘTAĆ,ŻE GRANICE POMIĘDZY PAŃSTWAMI EUROPEJSKIMI NIE SĄ OSTATECZNE W TYM POLSKI I BĘDĄ PRZED III WOJNĄ ŚWIATOWĄ PODEJMOWANE PRÓBY-RÓWNIEŻ ZBROJNE  ICH ZMIAN!
-------------
I wreszcie parę słów o Polsce.
Współczuję PIS bo wygrała ta partia na trudne czasy!
Niestety ale nie osiągnie ona sukcesów takich jakie zamierza.W tym przeszkodzą jej głównie wydarzenia międzynarodowe.Sytuacja gospodarcza Polski i jej bezpieczeństwo ulegnie drastycznemu pogorszeniu.
Z wielu powodów przestaną do Polski(np;do polskich rolników)napływać wielkie fundusze europejskie .To spowoduje wielkie niezadowolenie wśród społeczeństwa polskiego.
I teraz co do tzw;Wąsatego.Otóż wczoraj przyszła informacja ,że Lech Wałęsa założył partie chrześcijańsko-demokratyczną i zamierza startować w przyszłych wyborach prezydenckich.Kto wie?
Może M Nostradamus pisząc o drugiej krótkiej kadencji"wąsatego" w Polsce przerwanej zamachem stanu i dojściem Generała Dyktatora do władzy właśnie miał jego,a nie B Komorowskiego na myśli.
I wreszcie kto to są"Chytry Lis,Uwodziciel" itd.
Wiem jedno,że polski rzymskokatolicki kościół się podzieli i upadnie i że islamiści będą atakować głównie polskie kościoły.
Polska nie uchroni się przed inwazją islamu z wielu względów.Głównie dlatego,że islamiści nie pozostawią w spokoju żadnego państwa,które nie przyjmie nauki Mahometa.
-------------------------
Kończąc życzę Wam wszystkiego dobrego i dużo zdrowia.

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2015-11-14 18:16:31)

3,108

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Cieszę się Atraktorze, że się odezwałeś i mam nadzieję, że mimo wszystko czasem coś dla nas napiszesz. Jeśli jednak nie, to bardzo Ci dziękuję za całą pracę jaką włożyłeś w to i inne fora oraz wiedzę, którą zechciałeś się z nami dzielić. Tak czy inaczej Tobie również życzę dużo zdrowia i mimo trudnych czasów jakie prawdopodobnie nas czekają - dużo szczęścia w życiu.
Dzięki Tobie i Arteuzie każdy z nas ma jako taki obraz przyszłych wydarzeń. Wszystkiego nie da się przewidzieć ale dzięki wiedzy jaką nam przekazałeś każdy z nas będzie miał nadzieję że w końcu nadejdą lepsze czasy.  A za kilkanaście lat ta NADZIEJA może być kluczowa do przeżycia. Być może, nie wiedząc o tym, ocaliłeś wiele istnień ludzkich.
Jeszcze raz życzę Ci wszystkiego dobrego,
moonlight

3,109

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja również cieszę się z tego Atraktorze że udzieliłeś się na tym forum -  i dziękuje Ci za to.
Przyznam, że się tego nie spodziewałem. Na poprzednim forum udzielałem się, ale tutaj zarejestrowałem się pod innym nickiem.

Niestety, czekają nas ciężkie czasy, bardzo ciężkie - i nie wiele ludzi zdaje sobie z tego sprawę. My mamy to szczęście, że posiadamy te informacje. I tak jak pisze moonlight, nawet gdy sytuacja będzie wydawała się beznadziejna, my będziemy świadomi że ostatecznie po wielu latach ISLAM PRZEGRA.

Ponieważ na poprzednim forum, zamkniętym nagle i niespodziewanie nie było ku temu okazji - DZIĘKUJE Ci Atraktorze za Twój poświęcony czas i włożony trud.
Życzę Ci wszystkiego dobrego i dużo zdrowia.

Pozdrawiam

3,110

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze mam do Ciebie pytanie- na którym forum będziesz dalej kontynuował swoją misję związaną z popularyzacją twórczości wybitnego jasnowidza Nostradamusa?

Pytam nie tylko w swoim imieniu ale także w imieniu innych osób, które namiętnie zaczytywały się w przepowiedniach, które zamieszczałeś a także w Twoich komentarzach i analizach tych przepowiedni.

3,111

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze mam jeszcze jedno pytanie do Ciebie.Oto jedna z przepowiedni podana przez Ciebie:

Persage I 51
Saturn i Jowisz spotkają się w znaku Barana: (2024?/2025?)
O Wieczny Boże, jakież przyjdą zmiany!
Jakie wzburzenia w Italii, Hiszpanii, Brytanii i Francji,
Gdy powolny obrót historii znów niesie ciężkie czasy.

Dlaczego w nawiasie wpisałeś 2024/2025?  Skorzystałem z programu "symulator planet Układu Słonecznego v1.2" i okazało się, że Saturn i Jowisz spotka się w znaku Barana w 2040 roku wcześniej do takiej koniunkcji doszło w 1981 roku.Popatrz zresztą sam   http://ifotos.pl/zobacz/30-saturn_srarnhx.jpg

Skąd u Ciebie wziął się w takim razie przełom 2024/2025?

3,112

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze znalazłem jeszcze coś takiego

http://ifotos.pl/zobacz/31-saturn_sraxsrr.jpg  Jak widać do spotkania Saturna i Jowisza w znaku Barana doszło w 2000 roku

http://ifotos.pl/zobacz/32-saturn_sraxsxp.jpg Do kolejnej takiej koniunkcji dojdzie dopiero w 2059 roku


Dlaczego zatem wpisałeś przełom 2024/2025?
Możesz nam przybliżyć skąd wziąłeś tą datę?

3,113

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

No i zaczęło się ,po pierwszym wpisie Atraktora ,musza się Ciebie bać ,za dużo prawdy piszesz odnośnie przyszłości .Znowu próbują zniechęcić Cię do pisania tak jak kiedyś Arteuze .Jego wątek ma teraz dużo odsłon ,jest coraz większe zainteresowanie twórczością Nostradamusa ale tak jak kiedyś pisał będzie całkiem zakazany przed wojną .Proszę abyś się nie zniechęcał i chociaż co jakiś czas się do nas odezwał . Jest wiele osób które czekają na twoje wpisy i doceniają to co nam przekazałeś do tej pory.

Pozdrawiam Ania

3,114

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam,
do MartimoCardoza
ten czterowiersz podał z tego co pamiętam Arteuza i nie wiem dlaczego odniósl sie do roku 2024 - 2025.
Najbliższa koniunkcja tych planet wypada:
21.12.2020 g.19:20: Jowisz koniunkcja Saturn
Można sobie sprawdzić na tej stronie:
http://www.astrologia.pl/horoskop/tranzyty/2020/
Nie wiem jak sprawdzic czy wypada to w Baranie.
Do tych koniunkcji dochodzi co około 20 lat ale kiedy w Baranie nie mam pojęcia.

3,115

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moonlight dzięki za informacje, nie miałem pojęcia, że to dopisek Arteuzy myślałem, że jego autorem jest Atraktor  dlatego do niego skierowałem to pytanie.W takim razie nie dowiemy się czemu akurat taka data została podana..

Jowisz z Saturnem "spotykają się" średnio co 20 lat ale Nostradamus napisał wyraźnie, że te planety mają  spotkać się w znaku Barana a takie koniunkcje są znacznie rzadsze bo pojawiają się co 60-80 lat..

wydaje mi się, że tutaj udało mi się prawidłowo określić kiedy Jowisz spotka się z Saturnem w znaku Barana http://ifotos.pl/zobacz/32-saturn_sraxsxp.jpg Aczkolwiek nie jestem w 100% tego pewien więc jeżeli ktoś ma jakąś większą wiedzę z tego zakresu to prosiłbym o weryfikację..

Aniu wspaniały wpis, całkowicie zgadzam się z tym co napisałaś.Mam nadzieję, że Atraktor wybierze sobie jakieś forum i tam będzie kontynuował swoją jakże ważną i potrzebną działalność.

3,116

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Po zamachu w Paryżu pojawiała się taka oto informacja - "Państwo Islamskie zagroziło kolejnymi zamachami krajom, które uczestniczą w nalotach na Syrię. W nowym nagraniu dżihadyści zapowiadają atak na Waszyngton. - Mówimy do krajów, które uczestniczą w krucjacie: będziecie mieć sądny dzień, podobnie jak Francja - twierdzi występujący w nagraniu mężczyzna. Zapowiada też, że dżihadyści uderzą w "serce Ameryki w Waszyngtonie"

Wydaje mi się, że oni mogą planować zabicie prezydenta Obamy..

"W domu Białego Wilka zamordują pierwszego, (prezydenta)
U Neptuna strach i przerażenie, (w USA)
Zemsta wysłanników Półksiężyca-
spowoduje wielki zamęt i powszechną chęć zemsty..."

Pamiętam jak przed wyborem Obamy na drugą kadencję leżałem na łóżku i medytowałem (wyłączenie umysłu). Nagle podczas tej medytacji, pojawiło się głębokie, silne przeświadczenie, że będzie zamach na Obamę (skuteczny).To takie intuicyjne przeczucie, ale tak silne, że nie miałem wtedy wątpliwości, że tak się stanie.. Po jakimś czasie zacząłem szperać w necie i udało mi się znaleźć wypowiedzi jasnowidzów, astrologów którzy również mają podobne odczucia.

-John Poul Jackson www.youtube.com/watch?v=SiQeg9Abwao#t=1185 ( od 19min45sekundy)
-Krzysztof Jackowski strefatajemnic.onet.pl/przepowiednie/obama-nie-doczeka-do-konca-kadencji/0y1w7
-dr Piotr Piotrowski. - Astrolog "Ośmieliłbym się zaryzykować tezę, że coś może grozić nawet prezydentowi Barackowi Obamie"
-Joy Ayyad (egipska astrolog) "Obama will NOT finish his second 4 years of presidency ! He could be assassinated or just escapes an assassination attempt or something really bad happen to him. "

Ostatnio edytowany przez MartimoCardoza (2015-11-16 17:02:37)

3,117

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Warto posłuchać do końca

https://www.youtube.com/watch?v=G4WBw1oa9k4
https://www.youtube.com/watch?v=Ezigi4X … e=youtu.be
http://www.prisonplanet.pl/polityka/odt … 2095093578

Ostatnio edytowany przez ania (2015-11-16 20:17:14)

3,118

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:48:08)

3,119

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi dzięki za Twój wpis. Moonlight trochę namieszał ale udało Ci się to wszystko odkręcić i wyjaśnić.

Interesują mnie "spotkania" Saturna i Jowisza w znaku Barana.Jak już wcześniej pisałem udało mi się skorzystać z fajnego programu do wyszukiwania "spotkań" różnych planet. Teraz pozostaje jedynie określić w jakim znaku te planety  "spotykają się". W tym celu skorzystałem z widocznego  na zdjęciu http://ifotos.pl/zobacz/32-saturn_sraxsxp.jpg schematu pozornej drogi Słońca na niebie.

Popełniłem tutaj jakieś podstawowe błędy czy wszystko zostało poprawnie przeprowadzone i faktycznie do takiego spotkania tych planet w znaku Barana doszło w 2000 roku oraz dojdzie w 2059 roku? Możesz trochę rozjaśnić w temacie?

3,120

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐  roll

Ostatnio edytowany przez Moogi (2016-03-09 00:48:51)