Temat: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ostatnio natrafiłem na dość ciekawą przepowiednie Nostradamusa, którą można odnieść do niedawnych wydarzeń mających miejsce w lesie Smoleńskim.

"I wtem wielki ptak metalowy upadnie, a na nim znajdować się będą osoby ważne kraju niezwyciężonego, a na kraj ogarnięty chaosem i żałobą, wrogi najeźdźca ze wschodu uderzy" - Nostradamus 

Co o tym myślicie?

2

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

ze to sciema. Bog tylko wie kiedy bedzie koniec swiata ,a nie jakis Nostradamus. Sam Bog powiedzil ze on zadecyduje kiedy bedzie,a nie jakis smiertelnik.Fakt,pare razy sie mu udalo, ale ludzie nie koniec swiata..!!! Nie wierze w to..

3

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

też to dzisiaj znalazłam...jetem w szoku. I nie sądzę żeby to była jakaś ściema. Wiele przepowiedni Nostradamusa się spełniło, a ta ilustruje dokładnie wczorajszą katastrofę. Na listopad 2010 Nostradamus przepowiedział III Wojnę Światową. Mam nadzieję, że chociaż jedna z Jego przepowiedni się nie spełni.

4

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

A Polska to kraj niezwyciężony ?????!?!?!

5

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Polska jest krajem niezwyciężonym jeśli chodzi na przykład o wiarę.
na wchodzie jest więcej narodów niż tylko Rosja, która akurat dziś chyba najmniej nam zagraża.
Są np. Muzłumanie...

si vis pacem, para bellum.

6

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

"kraj niezwyciezony" to chyba oznacza to ze za czasow nostardamusa polska była potęga

7

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Nie wierzę w przepowiednie, a nawet powiem więcej - im jest dokładniejsza, tym bardziej jestem pewien, że się nie spełni.  Ale.....jesli ten tekst jest prawdziwy ( w co wątpię) i dodamy jeszcze fragmenty Aloisa Irlmayera - przytaczane zresztą na tym forum : "....Następnie trzy armie, z szybkością błyskawicy, bez żadnego ostrzeżenia, wyruszą w kierunku północnego Dunaju ku rzece Ren. Pierwsza nadciągnie nad lasem Bawarskim w kierunku północnym wzdłuż Dunaju. Druga armia przejdzie od wschodu ku zachodowi nad Saksonią ku Zagłębiu Ruhry. Trzecia, która pójdzie z północnego wschodu na zachód i przejdzie nad Berlinem. Rosjanie nigdzie się nie zatrzymają, dzień i noc nieubłaganie będą zmierzać do celu, do Zagłębia Ruhry."  - to robi się trochę nieciekawie.

8

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Juz to samo bylo interpretowane przy zamachu z 11 wrzesnia

9

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Wierze w to co jest w Biblii. Nie znamy dnia ani godziny.

10

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Podaj stronę w książce z przepowiedzniami Nostradamusa.

11

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

nie no błagam uwierzę w to jak to przeczytam sama:)))
więc jakby ktoś chciał to poproszę link na nr gg.16284598

12

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

nikt nie wie kiedy będzie koniec świata , wie to tylko Bóg  , nie zawsze się spełnia to co pisze Nostradamus ,  koniec swiata z tego co kiedyś przeczytałam miał; być dużo wcześniej i jakoś jeszcze jesteśmy

13

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

no litosci ;/ czy wy naprawde jestescie takie glupie ?
że koniec swiata bedzie w 1 dzien ? to jest fizycznie nie mozliwe dla ziemi ;/
jako planeta potrzebuje duuuuuzo czasu zeby nastapily w niej jakies zmiany ;/
2012 moze dopiero zaczynac sie te przemiany ktore moga trwac iles tam lat ;/
a co do waszego "BOGA" ktorego tak wielbicie i ze on chce tylko dobra dla ludzi i kocha wszystkich ludzi dlaczego nie nawroci ateistow ? bo go nie ma ;/ masz jakis dowod na istnienie boga ? juz pomijam biblie bo to jacys naćpani pisali chyba

14

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ala napisał/a:

ze to sciema. Bog tylko wie kiedy bedzie koniec swiata ,a nie jakis Nostradamus. Sam Bog powiedzil ze on zadecyduje kiedy bedzie,a nie jakis smiertelnik.Fakt,pare razy sie mu udalo, ale ludzie nie koniec swiata..!!! Nie wierze w to..

pare razy mu sie "udało"  ;] pffff o dziewczynko dorosnij jeszcze bo prawdopodobniestwo ze by mu sie "udalo" wynosi 1 do 40 bilionów ;]

15

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

HAHAHAHA wy wszyscy jesteście śmieszni w tym co mówicie.
Ja jestem wierzącym człowiekiem! pytasz jakie dowody są na istnienie Boga a jak nazwiesz cud w Fatimie? cud nad Wisłą? cud w Częstochowie? jak to nazwiesz? ale to nie o tym miałem pisać chodzi mi o koniec świata tak jak ktoś wcześniej napisał fizycznie jest nie możliwe żeby nastąpił w jeden dzień! to będzie działo sie powoli zresztą zobaczmy co sie dzieje na świecie mamy dwa mocarstwa które żądzą mają bąby atomowe... Tyle w tym temacie...

16

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Koniec świata nie nastąpi w jeden dzień. I czy ,musi być konkretna data?
Spójrzcie na to co się dzieje w koło nas. Lidzie giną  codziennie tylko że o nie których mówi się więcej a o niektórych nikt nawet nie słyszał
Katastrofy i inne plagi mają miejsce już teraz tylko  nie skumulowane w jednym czasie.
Haiti, Japonia czy głód ludzi w Afryce. Tam giną tysiące niewinnych dzieci. My zwracamy uwage tylko na tych sławnych aby zrobić szum w mediach  i zbijać na tym fortunę. Nie mówię że nie należy im się jakiś szacunek ale niektórzy zasłużyli na swój los.
Człowiek jest gorszy od zwierząt i sam podąża do samozagłady. Bomby, broń masowego rażenia człowiek wymyślił to aby niszczyć innych ludzi a bardzo często zniszczy sam siebie.

17

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Po 1. uważam, że wiara to sprawa osobista i nie wolne nikogo negować za jego poglądy. Sam jestem ateistą i bardzo szanuję wiarę innych ludzi.
Po 2. Nie powinniśmy zakładać z góry czy się spełni ta przepowiednia czy nie, powinniśmy żyć własnym życiem i dopiero czas pokarze co ma nadejść.
Moje osobiste zdanie jest takie, że Ok, możemu temu pokładać wiare ale z dystansem. Los ludzi jest w ich rękach a nie w przepowiedniach.  A po 3. Koniec świata mogą wywołać za równo ludzie jak i przyroda (i nie neguje tu niczyjej wiary w boga) i moze to trwać zarówno tydzień jak i miesiąc jak i dzień. Inna przepowiednia nostradamusa mówi o zmianie słońca i kumulacji tejże zmany w dniu 2,12,2012.  I jak będzie zobaczymy bo tego nikt nie wie. A po 4 jeżeli patrząc globalnie na koniec swiata ze strony ludzi to zaczoł się on wraz z pierwszymi ludźmi i niszczymy świat do dziś...
Pozdrawiam,
P. S. jeśli ktoś ma linka do innych przepowiedni nostradamusa lub che porozmawiać na te i na inne tematyproszę o kontakt gg:6088502

18

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Ziomek napisał/a:

no litosci ;/ czy wy naprawde jestescie takie glupie ?
że koniec swiata bedzie w 1 dzien ? to jest fizycznie nie mozliwe dla ziemi ;/
jako planeta potrzebuje duuuuuzo czasu zeby nastapily w niej jakies zmiany ;/
2012 moze dopiero zaczynac sie te przemiany ktore moga trwac iles tam lat ;/
a co do waszego "BOGA" ktorego tak wielbicie i ze on chce tylko dobra dla ludzi i kocha wszystkich ludzi dlaczego nie nawroci ateistow ? bo go nie ma ;/ masz jakis dowod na istnienie boga ? juz pomijam biblie bo to jacys naćpani pisali chyba


a słyszałes kiedys o tym ze bog obdarzyl czlowieka wolna wola? dlatego nie nawraca ateistow!!!!osioł i arogant:/

19

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Luuuuudzie.... : / Przestańcie.. Im więcej czytam, tym bardziej zaczynam w to wierzyć... Ale... To nie może być prawda...!

20

Odp: Ciekawa przepowiednia Nostradamusa

Do Korony:

cud w Fatimie?

Zbiorowa halucynacja, bo po co zwoływać tylu ludzi, jak cud to z zaskoczenia a nie zaplanowany...


cud nad Wisłą?

Odwaga i inteligencja polskich żołnierzy.

Według odnalezionych w ostatnich latach i ujawnionych w sierpniu 2005 dokumentów Centralnego Archiwum Wojskowego już we wrześniu 1919  szyfry Armii Czerwonej zostały złamane przez porucznika Jana Kowalewskiego. Manewr polskiej kontrofensywy udał się zatem między innymi dzięki znajomości planów i rozkazów strony rosyjskiej i umiejętności wykorzystania tej wiedzy przez polskie dowództwo.

Za wikipedią


cud w Częstochowie?

Nie wiem o czym piszesz. Chyba, że Twoja wiedza opiera się na fikcji Sienkiewicza i jego Potopu...

A krajów, które mają w arsenale BOMBY nie bąby atomowe jest już kilka, m.in. Korea, Chiny, i kilka innych...