3,521

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

nospa napisał/a:

Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd.
Tłumaczenia jednak się trochę RÓŻNIĄ.

https://translate.google.pl/?oe=utf-8&a … iszczenie!

Witaj nospa.

Nie wprowadzam w błąd. 2 lata temu gdy ten tekst powstał na forum gazetyprawnej. Każde słowo i nawet każda interpunkcja była taka sama jak z google translatora. Wiem to bo kopiowałem do schowka każdą linijkę i sprawdzałem, że się pokrywa z tekstem. Wprost nie mogłem w to uwierzyć.

Od tego czasu tłumaczenie translatora mogło się trochę zmienić (to normalne przez tyle lat), widzę też, że w ogóle coś się zepsuło bo przetłumaczyło teraz król na "king".

Jednak tłumaczenie jest w dalszym ciągu niemal identyczne!!!!

Proszę zrobić test -> wkleić do translatora tekst francuski i przetłumaczyć na polski. Będzie CAŁKOWICIE coś innego.

Oczywiste jest, że najpierw powstał tekst polski, a potem francuski - nie na odwrót.

Ostatnio edytowany przez eggcubed (2016-10-21 22:46:45)

3,522

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

NoNiewiem napisał/a:

Czy osoba znająca w stopniu biegłym język prowansalski czy też starofrancuski musiała, choćby przez moment pomyśleć o korzystaniu z tłumacza w google. Dotyczy to również znajomości wielu popularnych współczesnych języków. Te osoby, które znają biegle jakiś język – z założenia trzymają się z daleka od każdego automatycznego tłumacza – ponieważ mają świadomość, że nie jest to delikatnie mówiąc, dobre źródło – zawiera za dużo błędów. Myślę, że w wypadku starszego pokolenia lepszym skojarzeniem jest specjalistyczny słownik – do pojedynczych wyrazów.

Dlatego opinie osób sprawdzających wiedzę Atraktora w tłumaczu google - są dla mnie właśnie mierne i żenujące. Mnie wystarczyło przeczytać wpis tej osoby, widać to co ta osoba sobą reprezentuje. Irytuje mnie również, brak myślenia normalnych ludzi – szczególnie, że jedna pozorna zbieżność, a raczej więcej szczęścia niż rozumu, może tak namącić w głowach osób mówiących, że myślą.
Osoby zainteresowane dotrą do większej ilości tekstów napisanych przez Nostradamusa – wtedy będą mogły się przekonać, że użycie automatów do tłumaczenia nie przyda się im na wiele. Tylko biegła znajomość języka oraz jego specyfiki z czasów Nostradamusa gwarantuje sukces. Nie będę również wspominać o używaniu przez Nostradamusa innych języków i skrótów w swoim tekście.
Ilość przepowiedni zinterpretowanych i przetłumaczonych przez Atraktora potwierdza to co napisałem.

nospa, eggcubed

W jakim celu powielacie te oszczercze wpisy?
Jakie są do tego powody?.
Przecież większość osób zagląda na forum dla wpisów Atraktora.
Nawet przypominanie nieprawdziwych oskarżeń źle świadczy o osobie która to robi.
NoNiewiem ma rację – po trzech latach ktoś wychodzi z czarnej dziury – ale, ten czas nie nauczył go pokory.
Natomiast nielogiczne manie pozostały. Brzydko.
Eggcubed – nie jesteś zainteresowany tematem to nie prowokuj i nie przeszkadzaj innym.
Powtarzając brednie ruskiego trolla – sam się ośmieszasz.

3,523

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam



Przesłanie pod Hipnoza "Paweł" 5.0 - NOSTRADAMUS - Koniec i nowy Początek


https://www.youtube.com/watch?v=xLsAeLF-PNw

pozdrawiam

3,524

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:02:14)

3,525

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Skoro staramy się odgadnąć lata liturgii to trzeba też wziąć pod uwagę ustalenie dokładnej daty roku zerowego czyli narodzin Chrystusa. A to wcale nie jest takie proste bo wiele elementów nie pasuje do opisu z Biblii.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Data_naro … _Chrystusa
Moim skromnym zdaniem data wybuchu III wojny to może być rok 2027 lub 2028 (Już ktoś na tym forum podawał te daty).

3,526

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:02:59)

3,527

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

"Natomiast Twoje dopasowywanie powinno mimo wszystko uwzględniać przepowiednię Nostradamusa mówiącą o
-  (3) trójce, przez którą powinien dzielić się dany rok oraz dać liczbę całkowitą."
Ja tu nie widzę sprzeczności. Jeżeli podzielimy przez liczbę 3 rok 2028 to da nam 676. A jak odrzucamy początkową liczbę to pasuje rok 2027, bo 27:3 =9. Biorąc pod uwagę możliwe błędy w ustalaniu roku zerowego (czyli cofnięcie go o kilka lat wstecz) wskazane lata mogą być tymi których szukamy. Sobór w Efezie, który stanowi punkt bazowy do tych rozważań również  należałoby cofnąć kilka lat do tyłu. To oczywiście tylko moje zgadywanki, nie twierdzę że mam rację.

3,528

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:03:45)

3,529

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam
Trzy lata temu bardzo interesowałam się tz. przepowiedniami Nostradamusa.Byłam przekonana że wszystko się spełni ,ale już mi minęło i teraz widzę to nie jak przepowiednie ale propozycje przyszłych wydarzeń które mogą się spełnić,ale nie muszą.
Wszystko zależy od nas,ja osobiście wolę żyć w pięknym świecie bez wojen,chorób,kłamstwa i nienawiści dlatego zaczęłam słuchać mojego wewnętrznego głosu.Nie daję się już programować i czuję się znacznie lepiej ,staram się kreować szczęśliwą przyszłość i namawiam Was do tego bo ludzie mają większą moc niż im się wydaje ,tylko muszą w to uwierzyć .Życzę  wszystkim dużo spokoju i pozdrawiam.

https://astromaria.wordpress.com/2011/0 … rminowany/

3,530

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi
"A co z latami liturgii muzułmańskiej."
Nie mam zbyt wielu pomysłów, jedyne co przychodzi do głowy to użycie przez Nostradamusa różnych kalendarzy do ukrycia dat wydarzeń. Możesz mieć rację że wydarzenia dotyczące muzułmanów są powiązane z ich kalendarzem. Pozostaje pytanie czy Taliban już powstał czy dopiero powstanie. Talibowie są dla nas wielką zagadką bo nie ma wielu informacji co tam się u nich dzieje. Faktem jest że mają pod swoją kontrolą część Afganistanu i Pakistanu. Choć nie są uznani przez żaden kraj świata to jakiś czas temu otworzyli swoją "ambasadę " w stolicy Kataru Dausze a ostatnio ich delegacja odwiedziła Pekin.
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1356,title, … omosc.html

3,531

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:04:36)

3,532

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam interesujac sie przepowiedniami Nostradamusa natrafilem na informacje ze nie jako 3 wojna swiatowa ma wybuchnąc 14 marca i Nostradamus wskazuje ze bedzie to Czwartek w tym dniu poprzez wieki zaczynaly sie wazne wydarzenia w dziejach ludzkosci. Przyjmijmy ze wojna wybuchnie 14 marca w czwartek sprawdzalem w kalendarzu i ta data i ten dzien pojawia sie w roku 2025 i 2030roku. Obstawiam date wybuchu wojny 14 marca czwartek 2030 roku ( godzina 3 w nocy natomiast sroda 13 marca podpisany traktat pokoju w Jerozolimie). Nostradamus dal wskazuwke ze suma dodanych liczb ma dac 3 pomijajac czyli jak wczesniej robili pomijamy liczbe 2 i zostaje 030 czyli zostaje 0+3+0=3. Liczba ma byc podzielna przez 3 i dac liczbe calkowita moze tu nie chodzi zeby dzielic date 2030 a moze sama liczbe 30 wtedy wyjdzie liczba calkowita 10. Podejrzewam ze czas superterroryzmu przypadnie na rok 2020 kiedy zostanie uzyta bomba atomowa i zrzucona na baze Nato w afganistanie czy w iraku nie eiem dokladnie o ktora baze chodzi dokladnie i oczywiscie bedzie to sprytny plan Antychrysta ktory dojdzie do wladzy w Pakistanie itd wiemy o co chodzi nie chce wdawac sie w szczegoly czyli 2020 plus dekada superterroryzmu dadza date 2030 rok.

3,533

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi
Może ja coś źle zrozumiałem a może widzę coś nieco inaczej. Nikogo na siłę nie zamierzam przekonywać do swoich racji. Nie jestem specjalistą od twórczości Nostradamusa choć przyznaję, że śledzę wątek z zainteresowaniem. Pisz dalej i nie załamuj rąk nawet gdy ktoś ci po raz dziesiąty zada głupie pytanie. Mam nadzieję że to ty masz rację i prawidłowo odczytałeś datę wybuchu III wojny (zawsze to kilka lat spokoju więcej). Pozdrawiam.

3,534

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:05:24)

3,535

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:06:10)

3,536

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi

...Szczerze mówiąc zaczynam się poważnie zastanawiać nad tym, czy naprawdę moje wpisy na tym forum są przez użytkowników i czytelników poprawnie odbierane.
Możliwe, że moją winą jest to, że mój język wypowiedzi na forum jest nie czytelny, a moje wpisach są niewłaściwie odbierane - przede wszystkim przez czytelników. Pomimo tego, że staram się jak najbardziej uprościć moje wpisy - właśnie w celu dotarcia do wszystkich. ...

    Myślę, że za dużo się przejmujesz tym, co inni myślą i jak odbierają twoje wpisy.
Otóż ja uważam, że potrafisz ciekawie pisać i w ciekawy sposób przekazać innym swoją wiedzę.
Musisz też zrozumieć, że tak jak pisał Mickiewicz, Słowacki czy inni wielcy poeci, pisarze, to ich było niewielu.
To są przysłowiowe "rodzynki" w cieście.
Ty na tym forum jesteś jedną z tych osób, która umie, tak jak wspomniałem, ciekawie i z łatwością pisać.
Jest na tym forum i podobnych, wielu obserwatorów, którzy z zainteresowaniem je śledzą, ale im trudniej coś nowego i sensownego napisać. Tak już w życiu jest, że talenty mamy różne. Osobiście chętnie czytam twoje wypowiedzi, ale dotyczące meritum sprawy. Te pozostałe, proponuję abyś je sobie odpuścił.

   Ostatnio poruszany temat to lata liturgii i data wybuchu III wojny.
Chciałby podzielić się trochę innym spojrzeniem na tą sprawę.
Może się mylę, ale uważam, że możliwe jest, iż to od innego czasu Nostradamus liczył lata.
M. Nostradamus urodził się 14 grudnia 1503, a więc 85 lat po zakończonym soborze w Konstancji, który to zakończył się w 22 kwietnia 1418 roku. Dla niego była to „świeża” sprawa.
W tym czasie było aż trzech papieży, z których każdy uważał się za prawowitego – byli to: papież: Benedykt XIII (obediencja awiniońska), Grzegorz XII (obediencja rzymska) i Jan XXIII (obediencja pizańska). Jego głównym celem było zakończenie wielkiej schizmy zachodniej.
Uważam za możliwe, iż ten fakt miał bardzo duży wpływ na zaszyfrowanie okresu, od którego Nostradamus zaczął liczyć kolejne lata.
https://pl.wikipedia.org/wiki/Sob%C3%B3r_w_Konstancji
Tak więc dzisiaj mielibyśmy rok 598. Nie wiem tylko od kiedy liczyć początek roku, od stycznia tak jak obecnie, czy może od innego miesiąca?
Co za tym przemawia:
W roku 500  tj 1918 Polska ( Kraj Jagiellonów)odzyskała niepodległość
Rok 600, będzie rok 2018/2019.
Będzie to czas kampanii wyborczej na prezydenta, do parlamentu. Może jaśniej będzie, z kto kryje się pod postacią Stary Głupieć, Cytry Lis, Generał, Wąsaty?
A tak nawiasem mówiąc, generał wg Nostradamusa, to ten z dystynkcjami generalskimi, czy minister kierujący wojskiem, MON?

Data rozpoczęcia III wojny.
I.
   Wg mnie III wojna rozpocznie się w nocy ze środy na czwartek 25/26 października 2028, po zawarciu traktatu pokojowego w Jerozolimie. Ten dzień to czwartek, a właśnie wg M. Nostradamusa w czwartek mają swój początek wielkie wydarzenia.
Co za tym przemawia:
- suma cyfr dla roku 2028 -> 2+0+2+8 -> 12 = 1+2= 3
- liczba 2028 : 3 = 676
- jeszcze nie miały miejsca poniższe zdarzenie, wg Nostradamusa

Almanach III 1

Trzecia Wojna się rozpocznie w 10 lat, nim jego wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana.
Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu zniszczy armie przymierzonych,
A płacz i żałoba będzie ogólna, bo trumny będą puste.
Odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa,
Półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy,
Jednooki Talib ogłosi się kalifem zjednoczonego imperium Allaha.

Niepokojące wg mnie są ostatnie wydarzenia w Pakistanie
W ciągu trzech lat powinien wystąpić nowy, albo nasilić się i to znacznie obecny konflikt w Afganistanie. To wydarzenie powinno być przyczyną zwiększenia liczby wojsk NATO, a nie ich wycofanie.

II.
Pomocne może być też poniższe zdażenie. 
- 70 lat wcześniej, tj. 26 października 1958 roku, pokazał się „ biały dym” z komina z Kaplicy Sykstyńskiej. Jednakże papież Jan XXIII został wybrany 28 X 1958 r. Mówi się, że te wybory to był „pucz masonerii”. Matka Boża wyjaśniała ks. Gobbiemu znaczenie Apokalipsy św. Jana w objawieniach. Wyjaśnia w nich rolę masonerii w Kościele Katolickim.
Ten okres zwany jako 70 lat spustoszenia. Jest to czas zapowiedziany przez proroka Jeremiasza:

„I będzie wszystka ta ziemia spustoszeniem i zdumieniem, i służyć będą te wszystkie narody królowi Babilońskiemu siedemdziesiąt lat.” (Jer. 25, 11).
To samo podobno ma dotyczyć również obecnych czasów, w których końcówce żyjemy.
Doliczając 70 lat otrzymujemy datę 28 X 2028 rok.

III. Ostrzeżenie wg Stefana Ossowieckiego.
W swojej książce Lasserman zawarł opis wizji burzy, jako ostrzeżenie dla ludzkości, którą to wizję przypisuje Ossowieckiemu:

Cytat: ".."Nastąpi to w dzień Wniebowzięcia Najświętszej Maryi 15 sierpnia roku nieznajomego. Ma to być w roku, w którym święto Matki Bożej przypadnie w niedzielę.
W ten dzień od godziny 10 do 12 w południe będzie szaleć na całej kuli ziemskiej straszna burza. Tak będzie pełna grozy i w skutkach straszna, że równać się będzie biblijnemu potopowi. Ma to być straszny deszcz ognisty, połączony z piorunami i trzęsieniem ziemi.
Bóg doświadczy ludzkość straszną burzą, aby jej przypomnieć, że On rządzi światem, że w jednej sekundzie może zniszczyć całą kulę ziemską, że ludzkość jest bezbronna wobec Bożej wszechmocy... "
Taka data ma miejsce w 15-08-2021 r i w 15-08-2028 r.
Myślę, że to ostrzeżenie na dwa miesiące przed największą zagładą ludzkości nastąpi 15-08-2028r.
Nie staram się " na siłę" dopasować opisywanych zdarzeń do przepowiedni, daleki też jestem o twierdzenia, że tak będzie, ale ten temat już od dłuższego czasu mnie intryguje.

3,537

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:07:02)

3,538

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:07:47)

3,539

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Moogiego:

Mogę Cię zapewnić, że masz grono wiernych czytelników na tym forum, do których również ja należę. Muszę przyznać, że Twoje interpretacje rzuciły nowe światło na centurie, które wcześniej przeczytałem i uznałem, że je rozumiem. Twoje wpisy często powodują, że wracam i ponownie staram się spojrzeć na przepowiednie Nostradamusa, które uznałem za rozpracowane. Jedna prośba, nie przestawaj pisać, bo po pierwsze jest to niezwykle interesujące, po drugie, zgadzam się ze zdecydowaną większością Twoich interpretacji, a po trzecie, możesz komuś podsunąć wskazówkę na interpretację którejś z nieomówionych centurii.


Do pozostałych użytkowników forum:

Krótki apel - skupmy się na merytorycznej dyskusji. Wcześniej śledziłem dwa fora o tej tematyce (na Gazecie Prawnej i Insomnii).  Mam wrażenie, że historia na tym forum zaczyna się powtarzać. Na początku jest merytorycznie, potem zaczynają się personalne przytyki a kończy się trolowaniem całego forum. Dlatego też dajmy sobie spokój z wytykaniem błędów, nawet tych oczywistych. I skupmy się na temacie, czyli przepowiedniach.


A teraz merytorycznie:

Co do daty wybuchu III wojny światowej, jestem pewien, że Nostradamus miał na myśli rok 2030. Spróbuję opisać w jak najprostszy sposób dlaczego tak myślę.

Spójrzmy na początku na tę datę z czysto numerologicznego punktu widzenia. Liczba 2030 jest liczbą charakterystyczną. Jest liczbą okrągłą, łatwą do zapamiętania. Jeżeli rozdzielić tą liczbę na dwie liczby po dwie cyfry to otrzymamy dwie dziesiątki następujące po sobie. Ludzie mają tendencję do preferowania liczb okrągłych, przykładowo wybierając numer telefonu chcemy aby był jak najprostszy do zapamietania, a taki jest numer składający się okrągłych liczb.

Teraz odniesienie historyczne. Z przepowiedni Nostradamusa możemy się dowiedzieć, że w historii (przeszłej i przyszłej) ludzkości najważniejsze są 3 zdarzenia, w kolejności ważności:
1. Przyjście Chrystusa na świat oraz jego zmartwychwstanie - data znana powszechnie. Nostradamus był głęboko wierzący co wielokrotnie podkreślał w swoich tekstach. Wielokrotnie wiązał wydarzenia z przyszłości nawiązując do wydarzeń i tradycji chrześcijańskich. Rok 2030 jest około dwa tysiące lat od zmartwychwstania Chrystusa - najważniejszego wydarzenia w dziejach ludzkości.
2. Zakończenie ziemskiego życia jakie znamy - rok wymieniony wprost w przepowiedniach. Jedna z dwóch podanych wprost dat w znanych mi przepowiedniach Nostradamusa.
3. Wybuch III wojny światowej spowodowany przez największego Antychrysta. Osobiście uważam, że sławna centuria o roku 1999 opisuję datę narodzin Mahdiego. Jeżeli to założenie jest prawdziwe, nastąpiłoby to dwa tysiące lat po narodzinach Chrystusa.

Na koniec wpisu chciałbym zaproponować krótką zabawę w Nostradamusa. Jak doskonale wiemy był on również numerologiem, uwielbiał wszelkie zabawy z liczbami. Wyobraźmy sobie, że jesteśmy na jego miejscu i próbujemy zaszyfrować datę wybuchu III wojny.

Na początek wykonajmy kilka prostych obliczeń matematycznych na liczbach stworzonych z zakładanej daty:
20 + 30 = 50
30 – 20 = 10
30 ÷ 20 = 0,666…
30 × 20 = 600
O ile dwa pierwsze działania nie wyglądają interesująco to trzecie jest conajmniej jest zastanawiające. Wynik dzielenia daje nam ciąg szóstek, a trzy szóstki to symbol Antychrysta. Wynik działania czwartego wygląda nam już znajomo…

Wiemy, że Nostradamus nie mógł i nie chciał podać daty wybuchu III wojny światowej wprost. Jednocześnie chciał napisać ostrzeżenie dla świata chrześcijańskiego o nadchodzącej inwazji. Mając powyższe kalkulacje przed oczami na jego miejscu poszukałbym wydarzenia związanego z chrześcijaństwem, które miało miejsce dokładnie 600 lat przed rokiem 2030. Wydarzeniae musiałoby być na tyle znaczące aby dało się zinterpretować przez pojedyncze osoby, a jednocześnie na tyle mocno związane z chrześcijaństwem aby uniemożliwić tą interpretację osobom nie znającym historii chrześcijaństwa, np. muzułmanom. Takiego wydarzenia Nostradamus nie znalazł dlatego zdecydował się poszukać wydarzenia tysiąc lat wcześniej, w roku 431, stąd zapis w centurii ‘600. Jak wcześniej Moogi opisał miał miejsce wtedy sobór w Efezie, gdzie ujednolicono  podstawowe prawdy wiary oraz określono kształt liturgii, czyli przekładając to na język użyty w centurii rok o którym mówimy to 1600-tny rok nowej liturgii. Do tego apostrof zastępuje 1 w liczbie 1600, a więc w zapisie Nostradamusa ‘600. Pominięcie pierwszej cyfry w liczbie określającej rok było normalne w średniowieczu. Co ciekawe podobny zapis stosuje się do dzisiaj. Myślę, każdy z czytelników forum spotkał się z zapisem „Mundial ‘76” lub podobnym.

No tak, ale robiąc szybką kalkulację:
431 + 1600 = 2031
otrzymujemy inny wynik, czyli krótko mówiąc powyższa teoria nie potwierdza roku 2030 jako właściwej daty wybuchu III wojny światowej. Powodem takiego stwierdzenia jest prosty błąd przy kalkulacjach liczb porządkowych, który robi większość ludzi.

Wyjaśnię go na prostym przykładzie. Załóżmy, że urodziłem się w marcu 2000 roku. Pytanie: ile lat mam teraz? Kalkulacja jest prosta.
2016 – 2000 = 16
Tak więc mam skończone 16 lat. Ale to jednocześnie oznacza, że jestem obecnie w siedemnastym roku swojego życia!

Przełóżmy to teraz na wspomniany rok 2030. Będzie on tysiąc sześćsetnym rokiem nowej liturgii.

Przedstawione powyżej dochodzenie jest dosyć zagmatwane. Myślę, że Nostradamus również był tego świadom i dał nam jeszcze jedną wskazówkę. Była ona wspomniana wielokrotnie na tym forum, ale zanim ją napiszę, pobawmy się jeszcze raz liczbą 2030. Zapiszmy ten rok w „systemie średniowiecznym”:
‘030
A teraz stosujemy jedną z podstawowych zasad matematycznych iż zer z przed pierwszą cyfrą znaczącą nie piszemy i otrzymujemy liczbę 30. Patrząc na nią dla każdego jest oczywiste, że oto otrzymujemy liczbę podzielną przez 3 gdzie suma cyfr również jest trójką.

Myślę, że wyczerpałem temat daty wybuchu III wojny światowej. Całkowicie się zgadzam z Moogim, że nie dokładna data jest tutaj istotna a wydarzenia ją poprzedzające oraz sam jej przebieg. Dlatego też zachęcam do potraktowania mojego wpisu jak zachęty do dalszych dyskusji i prób interpretacji przepowiedni.

3,540

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:08:29)