3,541

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:09:13)

3,542

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogii.

Dziękuję za odpowiedź. Widzę, że muszę zweryfikować swój pogląd w temacie , w którym się wypowiedziałem.
Cierpliwości i wyrozumiałości "Mistrzu" Moogi dla "uczniów".

3,543

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam,
co myślicie o tym gościu?
Omar Mohammed bin Nasri
Pasuje trochę do Nostradamusowego jednookiego potwora z piętnem na twarzy. Jest w odpowiednim wieku, ma 33 lata i pochodzi z Arabii.

Ostatnio edytowany przez moonlight (2016-11-06 10:04:25)

3,544

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

moonlight

Nie wiem dlaczego mam myśleć o fikcyjnej postaci z gry. Fotka z gry też słaba. Natomiast jak chodzi o Omara Nasiri to już inna sprawa. Jak ktoś lubi czytać (po angielsku) – to może pamięta pseudonim marokańskiego szpiega, który przeniknął do Al-kaidy, był uczestnikiem obozów szkoleniowych w Afganistanie - dawno temu. Pracował dla Wielkiej Brytanii i służb francuskich. BBC dało z nim wywiad. Omar Nasiri to pseudonim. Natomiast w swojej książce mówił o głuchocie na lewe ucho a nie o ślepocie na oko. To raczej fikcja z gry. Jego książka miała tytuł - Wewnątrz Dżihadu: Moje życie z al Kaidą – albo coś podobnego wydanego po angielsku. Omar Nasiri urodził się chyba ok 1960 roku. Ale może to Ty masz lepsze informacje.

3,545

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Masz rację NoNiewiem;)
To rzeczywiście fotka z gry, moje niedopatrzenie;)

3,546

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

no dobra... kto wygra wybory w US, czy Nostradamus nam to ujawnia?

3,547

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam wszystkich użytkowników forum, zarówno tych aktywnych jak i nieaktywnych.

Niewątpliwie, nadchodzące (a właściwie trwające) wydarzenia w USA mają ogromne znaczenie w kontekście, można powiedzieć, całego świata i na pewno warto o tym dyskutować.  Chciałbym jednak na moment wrócić do postaci Mahdiego. Otóż, przeprowadziłem prosty eksperyment i za pomocą najpopularniejszej wyszukiwarki oraz jej tłumacza wyszukiwałem po arabsku kombinacji podstawowych wyrazów związanych z tą postacią. W ten sposób natrafiłem na pewien blog, na którym jeden z wpisów zawiera zdjęcie młodego chłopaka, w drugiej lub trzeciej dekadzie swojego życia, i co ważne, który nie ma jednego oka. Robi się jeszcze bardziej interesująco, gdy przetłumaczymy całą stronę na j. angielski tudzież polski, mam tu na myśli przede wszystkim napis pod zdjęciem. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że cały wpis zawiera cytaty i interpretacje wersetów Koranu, Biblii albo jeszcze innej księgi. Niestety nie miałem czasu, żeby zagłębić się w jego dokładne tłumaczenie i pewnie jeszcze długo go nie znajdę, a jak wiadomo tłumaczenie za pomocą translatora, nawet najlepszego, pozostawia wiele do życzenia. Co ciekawe osoba przedstawiona na zdjęciu posiada również napis na twarzy.

Wklejam poniżej ten link, ponieważ, po pierwsze,w kontekście tematyki forum, chciałem się z wami podzielić tym co znalazłem, a po drugie, może znajdzie się osoba, która chciałaby poświęcić trochę czasu na dokładniejsze tłumaczenie, jeśli uzna to za ciekawe. Preferencyjnie, tłumaczenie napisu ze zdjęcia. Ja niestety w tej chwili nie jestem w stanie sobie na to pozwolić. Ciekawy jestem również waszej opinii na ten temat.

Chciałbym jednak tutaj zaznaczyć, że mój wpis nie jest żadną sugestią i nie mam pojęcia czy to zdjęcie jest prawdziwe, czy ta osoba rzeczywiście istnieje i czy może być przyszłym Mahdim, jednak pierwsze skojarzenie nasunęło mi się samo. Nie wiem także jakie może być datowanie tego zdjęcia - jest czarnobiałe i niskiej jakości. Jeśli ktoś ma ochotę i uważa to za stosowne, to może przekleić je bezpośrednio z bloga na forum.

Pozdrawiam!

http://wwwpeoplecitycom.blogspot.ch/201 … B9vKMn_Q27

3,548

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ile Ty masz lat? Na zdjęciu jest Marilyn Manson w latach swojej młodości. :-)
http://lycanthropie-vampirique.blogspot … anson.html

Prawdziwy, wg mnie, Mahdi to ten którego poczynania (częściowo już zza grobu) można śledzić np. tutaj:
https://news.siteintelgroup.com/tag/37.html

3,549

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam!

Rozpoczynamy odliczanie: 3... 2... 1...
Jedno z najważniejszych wydarzeń obecnych czasów, czyli wybory prezydenckie w USA odbędą się w dniu jutrzejszym . Na sam koniec mojego skromnego wpisu powrócę do tego zagadnienia...

W tym miejscu warto podać następującą przepowiednię:

Afrykańczyk zza wielkiej wody językiem gładkim,
Rozbudził ukryte wewnątrz demony.
Wpływowi biali mu tego nie darują!
Nie on będzie rządził, lecz słowa jego generałów.

Dlaczego ta przepowiednia?
Dlaczego temat wyborów prezydenckich w USA?
Dlaczego historia prezydentów USA wzbudza tak wielkie emocje?
I w końcu, dlaczego taki temat w odniesieniu do Nostradamusa?

Już wyjaśniam...


Mimo, iż nie sprawował urzędu prezydenckiego, warto o nim wspomnieć w ciepłych słowach! Mowa oczywiście o Benjaminie Franklinie. Ojciec założyciel Stanów Zjednoczonych w 1750 roku napisał o populacji tego okresu: „Nie sposób znaleźć szczęśliwszej i lepiej prosperującej populacji na całej powierzchni kuli ziemskiej”.

Podczas wizyty w Anglii zapytany o dobrobyt kolonii, odpowiedział:  „To proste. W koloniach emitujemy własne pieniądze. Nazywa się je Świadectwem Kolonialnym. Emitujemy je w odpowiedniej proporcji, żeby produkty mogły łatwo trafić od producentów do konsumentów. W ten sposób emitując dla nas nasze własne pieniądze, kontrolujemy ich siłę nabywczą i nikomu nie musimy płacić procentu.”

Gdy tylko bankierzy angielscy dowiedzieli się o tym, wprowadzili prawo zatwierdzone przez Parlament Brytyjski, zabraniające koloniom emitowania własnego pieniądza i nakazali im użycie jedynie pieniądza ze złota i srebra pożyczonego na procent przez nich – bankierów angielskich, w ograniczonej ilości. Obieg tego pieniądza został w ten sposób zredukowany o połowę.
„W ciągu jednego roku”, stwierdził Franklin „warunki życia tak się pogorszyły, iż era prosperity się skończyła i rozpoczęła się depresja do tego stopnia, że ulice kolonii pełne były bezrobotnych.”

Po czym nastąpił zryw rewolucyjny przeciw Anglii, po którym wydano Deklarację Niepodległości w 1776 roku. Podręczniki do historii natomiast błędnie uczą, że to wprowadzenie podatku na herbatę, spowodowało Rewolucję Amerykańską. Ale Franklin jasno stwierdził: „Kolonie chętnie zaakceptowałyby nałożenie pewnego podatku na herbatę i inne rzeczy, żeby nie bieda spowodowana złym wpływem angielskich bankierów na Parlament, co spowodowało nienawiść kolonii do Anglii i zryw rewolucyjny”.

Założyciele Stanów Zjednoczonych, mając te fakty na uwadze i żeby zabezpieczyć kraj przed wyzyskiem Bankierów Międzynarodowych, z wielką mocą podkreślili w Amerykańskiej Konstytucji, podpisanej w Filadelfii w roku 1787, Artykuł 1, część 8, paragraf 5:

„Kongres jest upoważniony do emisji pieniądza i do regulacji jego wartości”.

Pierwszym z prezydentów USA, który tak śmiało wystąpił przeciwko władzy bankierów był Andrew Jackson. „Jesteście złodziejską jaskinią żmij”. „Mam zamiar was rozpędzić i przy pomocy Boga Wszechmogącego rozpędzę was!”, wręcz grzmiał w kierunku bankierów, którym przewodził sam Nathan Rothschild.

Swoje ambitne plany ograniczenia wpływów finansjery realizował krok po kroku, aż 8 stycznia 1835 r. spłacił ostatni rządowy dług pozbawiając tym samym bankierów ogromnych dochodów z tytułu odsetek. Był to jedyny przypadek w historii Stanów Zjednoczonych, kiedy rząd federalny nie był zadłużony, a co więcej dysponował znaczną nadwyżką. Wobec powyższych okoliczności, próba zamachu z 30 stycznia 1835 roku na życie Jacksona praktycznie nie dziwi. Na szczęście była to próba nie udana. Za hipotezą, w której zleceniodawcą zamachu były elity bankierskie przemawia fakt, że czasowa przerwa pomiędzy spłatą całego zadłużenia i zamachu wynosiła zaledwie dwa tygodnie. 
Prezydent Jackson zmarł 10 lat po nieudanym zamachu. Na jego nagrobku wyryto napis „zabiłem banki”.

Kolejnym prezydentem przy którym się warto zatrzymać jest nie kto inny jak Abraham Lincoln. Kojarzony głównie ze zniesieniem niewolnictwa. Zgadza się, ale czy to wszystko? Otóż nie!

Jedenaście stanów południowych, które popierały niewolnictwo czarnej rasy, zdecydowało odłączyć się od Unii, oderwać od Stanów Zjednoczonych Ameryki. Był to początek wojny domowej (1861-1865). Lincoln nie mając pieniędzy na finansowanie działań wojennych Północy, zwrócił się do bankierów Nowego Jorku, którzy zgodzili się pożyczyć mu pieniądze na procent – od 24 do 36 procent. Lincoln odmówił, wiedząc doskonale, że ten lichwiarski procent doprowadzi Stany Zjednoczone do ruiny. Lecz jego problem finansowy pozostał nadal nierozwiązany!
„Zwróć się do Kongresu o przyjęcie ustawy, pozwalającej na wydrukowanie legalnych papierów wartościowych, opłać przy ich pomocy żołnierzy i wygraj razem z nimi wojnę.”
Tak właśnie uczynił Lincoln i wygrał wojnę. Między 1862 i 1863 rokiem, opierając się na konstytucji Stanów Zjednoczonych, Lincoln doprowadził do wyemitowania 450 milionów niezadłużonych, „zielonych dolarów” (Greenbacks), potrzebnych do prowadzenia wojny domowej. (Ludzie nazywali te banknoty „zielonymi dolarami”, ponieważ rewers ich był wydrukowany zielonym kolorem.)

Lincoln powiedział: “Rząd posiadający władzę tworzenia i emisji waluty i kredytu jako pieniędzy i cieszący się prawem wycofywania zarówno waluty jak i kredytu z obiegu za pomocą podatków i w inny sposób, nie powinien i nie może pożyczać kapitału na procent jako środka finansowania prac rządowych i przedsięwzięć publicznych... Przywilej tworzenia i emitowania pieniędzy jest nie tylko najwyższym przywilejem rządu, ale jest jego najwyższą twórczą możliwością.”, oraz:
"Kreowanie i wypuszczanie pieniędzy jest największym przywilejem rządu. Zaadoptowanie tych zasad pozwoli zaoszczędzić bajońskie sumy wydawane przez podatników na odsetki (dla prywatnych banków), zaś pieniądz przestanie być panem, a stanie się sługą ludzkości."
Podobnie jak na A. Jacksona, na A. Lincolna również zapadł wyrok, który mówił: „Mam dwóch wielkich wrogów: armię Południa przed sobą i bankierów z tyłu. Z tych dwóch największym wrogiem są bankierzy.” Niestety tym razem próba zamachu powiodła się…

Kolejnym prezydentem, który „podniósł” rękę na bankierów był James Garfield, który jasno twierdził:
 
"Ktokolwiek kontroluje ilość pieniądza w naszym kraju jest absolutnym władcą całego przemysłu oraz handlu, a gdy uzmysławiasz sobie, że cały system jest z łatwością kontrolowany, w ten czy inny sposób, przez kilku potężnych ludzi na górze, nie trzeba Ci już mówić skąd biorą się okresy inflacji i kryzysów."
Ledwie półroczna prezydentura zakończyła się śmiercią w wyniku zamachu. Co ciekawe prezydent Garfield miał spore szanse na przeżycie, ale nastąpił szereg zaniedbań za strony lekarzy…

Ważną role w historii prezydent vs bankierzy odegrał Thomas W. Wilson, ale niestety – tym razem bardzo negatywną!

Ostatecznie 23 grudnia 1913 roku Kongres Stanów Zjednoczonych głosował za przyjęciem Ustawy o Rezerwie Federalnej (the Federal Reserve Act), co spowodowało oddanie przez Kongres prawa do emisji pieniędzy w ręce korporacji Rezerwy Federalnej (Federal Reserve Corporation).
Prezydent Wilson podpisał ustawę, rewanżując się bankierom za dotacje podczas kampanii wyborczej. Później żałował tej decyzji: „Jestem najbardziej nieszczęśliwym człowiekiem. Nieświadomie zrujnowałem mój kraj. Wielki uprzemysłowiony kraj jest teraz kontrolowany przez system kredytu. Nasza władza nie opiera się już na swobodzie wyrażania opinii ani na przekonaniach, ani na głosie większości, ale jest władzą podlegającą zdaniu i przymuszeniu małej grupy dominujących ludzi” – Thomas W. Wilson 1919.

Kolejnym prezydentem USA, o którym warto wspomnieć jest oczywiście J. F. Kennedy.

Praktycznie do dnia dzisiejszego jest niewyjaśniona sprawa zamachu. Stanowczo w tym miejscu należy się zastanowić, nad tym kto zlecił ten zamach, a nie kto go wykonał. Niestety, ale J. F. Kennedy podpisał na siebie wyrok rozporządzeniem wykonawczym o nr. 11110 – to nic innego jak poprawiony dekret H. Trumana o nr. 10289. Był to jedyny rozkaz wykonawczy Kennedy’ego, który nie został wprowadzony w życie. Dotyczył on przejęcia przez rząd federalny jedynego prawa do emisji pieniądza opartego na jego ekwiwalencie w srebrze posiadanym przez rząd i odebraniu dotychczasowych uprawnień do emisji pieniądza "pustego" tzn. nie posiadającego żadnej realnej wartości przez Rezerwę Federalną. Za czasów Jego prezydentury wprowadzono do powszechnego obiegu ok. 4,3 mld dolarów specjalnie oznaczonych.

Z pieniędzy tych nominały $2 i $5 dolarów zdążono nawet wydrukować i puścić w obieg, natomiast nominały $10 i $20 zostały jedynie wydrukowane. Czasu aby i je puścić w obieg zabrakło. Banknoty rządowe miały nagłówek “United States Note”, w odróżnieniu od “Federal Reserve Notes”. Do dzisiaj są w Ameryce osoby które posiadają takie pieniądze.

Ostatnim prezydentem USA, który chciał powalczyć z FED-em, był Ronald Reagan.

Tym razem w rolę cowboya wcielił się w rzeczywistości, a nie na planie filmowym.  Jednak po nieudanej próbie zamachu z 30 marca 1981 roku szybko sobie uzmysłowił, kto jest prawdziwym szeryfem w tym kraju…

Fakty mówią same za siebie! Wniosek z tego jest taki, że Wall Street zza kurtyny wydaje polecenia Prezydentowi, a gdy ten nie posłucha, Wall Street go usuwa lub też robi przewrót i obsadza kolejnego, który będzie posłuszny! Czy nie nasuwa się skojarzenie notorycznych zamachów na męską linię rodową rodziny Kennedych? Albo na Abrahama Lincolna, Louisa McFaddena, Jamesa Garfielda, McKinley'a i innych, których łączyła jedna charakterystyczna i nierozerwalna cecha - DZIAŁANIA ATAKUJĄCE LOBBY NOWOJORSKICH BANKIERÓW, CO UMOŻLIWIAŁY IM ICH WYSOKIE STANOWISKA POLITYCZNE, KTÓRE ZAJMOWALI? Lub też nieudanych zamachów na Nixona i Reagana? Albo afery Watergate, lub też ciągłej nagonki na bezpodstawnie dyskredytowanego Kennedy'ego jako "maniaka seksualnego", zanim został zamordowany, jak mówi pamiątkowa deklaracja na miejscu zbrodni: "PRAWDOPODOBNIE przez Lee Harve'a Oswalda"? A co powiedział Kennedy na 7 dni przed swoją śmiercią?: "W tym kraju działa intryga mająca na celu zniewolenie każdego dziecka, kobiety i mężczyzny. Zanim opuszczę to zacne i wysokie stanowisko, zamierzam obnażyć ten spisek." Przypadek? Teoria spiskowa?

Śledząc wątek z przepowiedniami M. Nostadamusa trudno oprzeć się wrażeniu, że 45. Prezydentem USA zostanie............ DONALD TRUMP!!!

W mojej opinii, jeśli wierzyć przepowiedniom będzie to kolejny prezydent, który „postawi się” finansjerze. Szczególnie patrząc na tą wypowiedź -> https://www.youtube.com/watch?v=0pQ8Vo-vpMQ (od 1;05).

Pragnę dodać, że te wybory bardzo przypominają nasze rodzime, które odbyły się w 2015 roku. W lutym 2015 r. sprawujący urząd prezydenta B. Komorowski miał chyba ok. 70% poparcia w sondażach i nawet nie myślał, aby podczas kampanii musiał wychodzić „na ulicę”, aby utrzymać swój elektorat! Warto w tym miejscu odtworzyć sobie następujący materiał! -> https://www.youtube.com/watch?v=VgQQKbqF56M

Jedno nie ulega wątpliwości! Donald Trump, to kandydat na prezydenta, który jest spoza UKŁADU!!! Stąd ta cała nagonka elit politycznych, dziennikarzy, aktorów i innych na Jego osobę. W moim odczuciu chcieli rozegrać wybory, zanim ludzie w ogóle pójdą do urn, oddać swoje głosy.
 
Warto w tym miejscu wspomnieć Omen 28, który Pan Atraktor  zacytował  na forum gazeta.pl :

Omen;28

Wielu przez wieki będzie spiskować,
Będą chcieli świat ułożyć na swój sposób...
Lub na sposób bezkresnego władcy zła, śmierci i ciemności...
Jednak ich uparte dążenia nie będą w pełni wykonane[zrealizowane],
Ale tylko na tyle na ile pozwoli im Święte Słowo Boga...
Bo Zbawiciel pokrzyżuje im nie raz ich niecne złowieszcze zamiary...
Aby pokazać całemu stworzeniu kto jest Panem dobra ,życia, światła i historii...
Pamiętaj o tym czytelniku nim przypiszesz komuś wyższość...
Nad Stwórcą Wszechświata i Jego Wielkim Planem...

Kończąc temat, chciałbym powiedzieć, że mimo wszystko zachowując neutralność, to jednak kibicuję Trumpowi w jutrzejszych wyborach. Jeśli wygra je H. Clinton, to w mojej opinii czekają nas ciężkie czasy.

To tyle… Niebawem wszystko się wyjaśni!

wybrane fragmenty tekstów, oraz cytaty zaczerpnięte z:
http://www.michaeljournal.org/lekja7.htm
http://www.gazetawarszawska.com/home2/9 … e-na-glowe


Pozdrawiam.

3,550

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Widać że na forum robi się coraz bardziej nie ciekawie.

Nie tylko bzdury ze zdjęciami o Mahdim. Ale jeszcze celowe manipulacje przepowiedniami. To samoistnie świadczy o poziomie niektórych użytkowników. Ale nie każdy może być tak genialny jak niektórzy.
Moogi kiedyś mówił o braku wiedzy i jeszcze gorszych informacjach posiadanych przez niektórych użytkowników. Nie było za to wspominane o uleganiu zaciekłej manipulacji za sprawą wątłych informacji o świecie. Nie było za dużo o braku inteligencji przy czytaniu oryginalnych wpisów Atraktora. Ale jak widać po ostatnim wpisie tego co lubi obrażać zmarłego Nostradamusa i nie widzi w tym nic złego – przecież jest już najmądrzejszy ze swoimi zębatkami od cezara w matematyce wyższej. To nawet zerżnięte fragmenty z wpisów anty bankierskich łączy z przepowiedniami mówiącymi z nieuleganiu waśnie teorią spiskowym.
Jaki rozum taka głowa.


Re: Świat i Polska w/g przepowiedni M Nostradamus - atraktor44: 26.09.15, 23:13  napisał/a:

Witam;

Teorie spiskowe, a plany Boże!

Na ten temat również wypowiedział się M Nostradamus!

Omen;28

Wielu przez wieki będzie spiskować,
Będą chcieli świat ułożyć na swój sposób...
Lub na sposób bezkresnego władcy zła,śmierci i ciemności...
Jednak ich uparte dążenia nie będą w pełni wykonane[zrealizowane],
Ale tylko na tyle na ile pozwoli im Święte Słowo Boga...
Bo Zbawiciel pokrzyżuje im nie raz ich niecne złowieszcze zamiary...
Aby pokazać całemu stworzeniu kto jest Panem dobra,życia,światła i historii...
Pamiętaj o tym czytelniku nim przypiszesz komuś wyższość...
Nad Stwórcą Wszechświata i Jego Wielkim Planem...

Ten omen to wyraźne ostrzeżenie Michela Nostradamusa przekazane nam abyśmy wystrzegali się wiary w to, że różnego rodzaju teorie spiskowe; iluminatów, NWO, masonerii itd itp. muszą się co do joty wypełnić!
M Nostradamus co prawda przyznaje, że TE NIECNE PLANY BĘDĄ REALIZOWANE, ALE TYLKO NA TYLE NA ILE POZWOLI NA TO PAN BÓG!
Pamiętajmy o tym!
Dlatego też tak mocno - z całym naciskiem - sprzeciwiałem się na różnych forach dyskusjom na ten temat.
Oczywiście nie dlatego, że spisków międzynarodowych itd w ogóle niema i, że te różne w/w organizacje się nimi nie zajmują, ale DLATEGO, ŻE TYLKO TAKIE BĘDĄ MOGŁY BYĆ ZREALIZOWANE NA KTÓRE POZWOLI IM PAN BÓG!
TO NIE SZATAN, ILUMINACI, NWO, CZY MASONERIA ITD URZĄDZĄ ŚWIAT NA SWOJĄ MODŁĘ TYLKO PAN BÓG ZADECYDUJE JAK ON BĘDZIE W PRZYSZŁOŚCI BLIŻSZEJ I DALSZEJ WYGLĄDAŁ!
Pamiętajmy o tym, zanim zaczniemy dyskutować nad złem, które nas otacza!
Nie dajmy mu się w pełni skonsumować!
--
Pozdrawiam:
Atraktor


Re: Świat i Polska w/g przepowiedni M Nostradamus - atraktor44 26.09.15, 23:42

Witam:

W uzupełnieniu do omenu 28 dodam,że dotyczy on też komunistów,faszystów,wszelkiej maści narodowych szowinistów,różnego rodzaju fanatyków,jak też i bałwochwalców traktujących niektórych ludzi jak bogów itd itp.
--
Pozdrawiam:
Atraktor

3,551

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

To bardzo dziwne, że Nostradamus w żadnej swojej przepowiedni nie odniósł się do tak ważnego wydarzenia jakim jest pierwszy w historii wybór kobiety na prezydenta USA..

Przewidział to natomiast William Branham.

William Branham miał otrzymać od Boga przesłanie w czerwcu 1933 roku. Był to ciąg siedmiu wizji, z których część się już sprawdziła - dotyczyły działalności Benito Mussoliniego, narodzin systemów totalitarnych, II wojny światowej i rozwoju technologii. Według siódmej wizji, Ameryka ulegnie zagładzie. Apokalipsę poprzedzić ma, zgodny z wizją szóstą, wybór kobiety na prezydenta Stanów Zjednoczonych. - Widziałem potężną kobietę, o pięknym wyglądzie, ubraną naprawdę po królewsku, jakby w purpurę - mówił w swej wizji Branham. - Ona była wielką władczynią w Stanach Zjednoczonych. Kobieta ta, zdobywszy władzę, miała ujawnić swoje okrucieństwo i pełnić urząd łamiąc demokratyczne zasady.

3,552

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

MartimoCardoza napisał/a:

Widziałem potężną kobietę, o pięknym wyglądzie

Stara skorumpowana raszpla Hilaria nie jest piękna. Więc to nie o niej. :-)

Swoją drogą, jasnowidzów jest tylu, że zawsze jakiś się znajdzie, który w czymś miał rację.

3,553

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witaj ponownie centrala314! hmm

Od lutego 2016 roku minęło trochę czasu. Ale czy ludzie się zmieniają. Pokarzą to twoje wpisy, miejmy nadzieje, że sensowne wpisy. Jak widać po twoim wpisie pogorszył się jednak twój język wypowiedzi. Pobyt na forum prawnej więc ci służy.

centrala314 napisał/a:

Stara skorumpowana raszpla Hilaria nie jest piękna. Więc to nie o niej. :-)

Ale jak to mówią do trzech razy sztuka, może jednak potrzebujesz forum na którym jest mowa o przepowiedniach Nostradamusa, a nie o nienawiści do wszystkich mających inne poglądy, niż antysemityzm i wrogość do KRK oraz prorosyjska narracja wroga do Amerykanów... itd... Masz sam wybór i na tym forum nie będę na ciebie donosił do Admina, jak to robiłeś ty. Dlatego mam nadzieje, że za tym razem sam włączysz się w merytoryczną dyskusję – a nie w prowokacje. W sprawie kobiety na urzędzie prezydenta, na tym wątku - Moogi - już podawał przepowiednie Nostradamusa, natomiast również odpowiedział na moje pytanie w Hyde Parku – na temat innych  możliwości. Polecam poszukać. Albo możesz robić co sam chcesz, a nauczyłeś się na prawnej – gadać do ściany.

3,554

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:10:20)

3,555

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi napisał/a:

Czy republikanie wytrzymają kolejny policzek – pierwszy był po wygranych wyborach przez Afroamerykanina – przecież już to nie mieściło się im w głowach. Tak samo jak to, że kobieta może zostać też prezydentem. Niestety różne obawy towarzyszą również demokratom.

Witam,
no i tyle pozostało z nieomylności uczestników tego forum (co nie zmienia faktu, że szanuję merytoryczne wpisy poszczególnych użytkowników tj. jak Atraktor czy Moogie).

Dzisiejsze zwycięstwo Donalda Trumpa (w mojej opinii jak pisałem kilkanaście dni temu - Białego Wilka) dało mi pewną osobistą satysfakcję, względem takich użytkowników jak Noniewiem - którzy zamiast prowadzić merytoryczną dyskusję - woleli zmieszać moje w ich mniemaniu "wypociny" z błotem.

Tymczasem jak widać nie wystarczy być "specjalistą" od "czytania Nostradamusa", a trzeba jeszcze czytać nasze czasy i dysponować wiedzą na ich temat. I to zdaje się sugerował również Nostradamus, dając wskazówki do tego, jak czytać jego przepowiednie.

Pewne zdarzenia w polityce międzynarodowej da się łatwo przewidzieć, jeszcze łatwiej jest wskazać prawdopodobne alternatywy, a już zupełnie prostym jest określenie kolejności zdarzeń ze względu na przyczynowo-skutkowość.
Trzeba tylko posiadać wiedzę na temat tego, jak działa Świat, kto nim rządzi , jakie interesy posiadają najwięksi jego gracze i na czym im zależy. Wówczas przewidywalność ruchów znacznie wzrasta. Jak w szachach.

Do tego nie wystarczy znajomość języka francuskiego (i jego dawnych odmian), astrologii, astronomii, perfekcyjna znajomość przepowiedni i historii Nostradamusa. Trzeba posiadać wiedzę z zakresu geopolityki, dyplomacji, HISTORII, polityki i kilku innych. (A tak obszernej wiedzy nie posiada nikt, dlatego w think tankach zatrudnia się nie jedną osobę, a całe sztaby).

Ktoś kto dysponuje taką wiedzą i bez Nostradamusa będzie wstanie przewidzieć przyszłe zdarzenia.

Ktoś kto takiej wiedzy nie posiada, choćby sam Nostradamus tłumaczył mu na j.polski swoje przepowiednie, to nie będzie wstanie ich zrozumieć.

Dlatego uważam, że na tym forum powinny zostać połączone siły wielu osób posiadających wiedzę z różnych tematów. Z pewnością mogłem mylić się w pewnych rozważaniach dot. przepowiedni, ale jak na razie życie pokazało, że w pewnych kwestiach miałem też rację.

pozdrawiam
i wytrwałości życzę smile
Ja swoją straciłem kilkanaście dni temu. Wolę nie brać udziału w zabawie na tym forum, bo to tylko wznieca u niektórych pianę na ustach i prowadzi do niepotrzebnego rozmydlania wątku.

Tymczasem z niecierpliwością czekam na reakcję establishmentu na dzisiejszą porażkę. Myślę, że dopiero teraz może zrobić się na prawdę ciekawie.

K.

3,556

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

40kobra49 napisał/a:

Przepowiednia;93,102(sześciowiersz);
Stara niewiasta rozwiązłego utraci poczucie rzeczywistości,
Jej starania o nagłą zmianę okażą się wielkim błędem i klęską,
Nowi czerwoni utworzą swój rząd w mieście niebotycznych budowli,
na miejscu byłej indiańskiej wioski u brzegu wewnętrznego jeziora,
Zniszczone w dziewiętnastym wielkim pożarem ogromne miasto,
zostanie w dwudziestym pierwszym zburzone przez ogień prawowitych!

Mam wrażenie ,że ta przepowiednia dotyczy Hilary Clinton. Jest ona określona starą niewiastą rozwiązłego. Myślę ,że jako rozwiązły , został określony jej maż, który jak wiadomo miał podczas prezydentury aferę seksualną z panią Lewiński.

Wydaje mi się ,ze Hilary przegra nadchodzące wybory i będzie chciała doprowadzić do zmiany urzędującego prezydenta pozostając w opozycji.  Utworzy nową partię lub nowy ruch wolnościowy o podłożu lewicowym i populistycznym , który z czasem przekształci się w ruch bliski komunistycznemu   albo ruch obywatelski.  Ruch ten rozpocznie się w Chicago i doprowadzi to miasto do ruiny. Możliwe ,że będą to krwawe rozruchu i podpalenia sklepów , samochodów przez zwolenników zmian i przeciwników prezydenta.

Czy tak będzie? Zobaczymy.

A mi się udało przewidzieć przegraną H.Clinton. Cóz - może to tylko przypadek. Pomyślałem jednak sobie ,że skoro w USA ma rządzić prezydent , który  będzie niszczył mury na granicach ( co spowoduje napływ emigrantów ) , to najpierw ktoś te mury musi wybudować.  A takie działanie ( budowę murów ) zapowiadał D. Tramp.
Myślę też , że prezydentura Trampa osłabi mocno Amerykę.  Zapowiadana przez niego polityka izolacjonizmu USA osłabi ten kraj. Ludzie w USA zagłosowali za zmianami. Dlatego wybrali Trampa , a nie  zapewniająca dotychczasową linię polityczną H. Clinton. Chcieli zmian. Myslę , że niestety te zmiany ( izolacjonizm Ameryki czyli przede wszystkim USA ) spowodują osłabienie USA zarówno na arenie międzynarodowej , jak i wewnetrznie.

3,557

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

KastoR napisał/a:

Dzisiejsze zwycięstwo Donalda Trumpa (w mojej opinii jak pisałem kilkanaście dni temu - Białego Wilka) dało mi pewną osobistą satysfakcję, względem takich użytkowników jak Noniewiem - którzy zamiast prowadzić merytoryczną dyskusję - woleli zmieszać moje w ich mniemaniu "wypociny" z błotem.

W sumie nic straconego dla czytelników, że sam Kastor wykasowałeś swoje wpisy. Wtedy mogliby czytelnicy sprawdzić i zweryfikować twoje wypociny z tym o czym piszesz. A pisałeś nawet za dużo, również o rządach Metysa uważanego przez ciebie za Śniadego. Było tam o trzeciej zafałszowanej kadencji według ciebie - Śniadego. Ale również więcej nieciekawych połączeń. W sumie prawda wymieszana z twoimi wydumanymi w bólach wypocinami. Chyba, że to nie ty o tym pisałeś. Niczego w sumie to w mojej opinii do ciebie nie zmienia. Masz po prostu niewyparzony język. Ale jak nauczysz się odróżniać rozmowę na forum od osobistych ataków – a przede wszystkim zaczniesz szanować inne osoby na forum mające inne poglądy – nie będziesz tak jeszcze przegrany dla wszystkich również dziennikarstwa. Dobra zmiana bierze wszystkich im oddanych. Zmień się albo pozostań w swojej nieświadomości osamotniony.

3,558

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Wydaje mi się też , że zwycięstwo Trampa otwiera drogę do połączenia obu państw koreańskich w jedną całość.  Tramp nie krył swoich pretensji do różnych krajów – w tym właśnie i Korei Południowej. Deklaruje się jako prawie przyjaciel Putina , w którym widzi partnera do rozmów. Jednocześnie mówił też o potrzebie likwidacji amerykańskich baz na świecie.  To otwiera – jak dla mnie- drogę do porozumienia z Chinami odnośnie połączenia obu państw koreańskich , a także przekazania Chinom Tajwanu. Jeśli takie porozumienie dotychczas nie zostało jeszcze zawarte ( a myślę ,że nie zostało ) to zbliża się chwila do takiego porozumienia.

3,559

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:-

No i stało się to co przewidywałem!
Jeśli ktoś z uwagą czytał moje wpisy na forum gazeta pl to zwrócił uwagę na to,że wyraźnie pisałem o tym iż przed III wojną światową,żadna kobieta nie zostanie prezydentem USA.
Pisałem też o tym wielu forumowiczom w prywatnej korespondencji-również tym,którzy po zwycięstwie A Dudy i PIS-u przestali ze mną korespondować bo najprawdopodobniej nie podobała im się moja interpretacja twórczości M Nostradamusa ,mówiąca o tym że rządy tej "prawicowo"-nacjonalistycznej partii skończą się dla Polski bardzo źle,a mianowicie wielkim kryzysem gospodarczym i całkowitą polityczną klapą!
Z przepowiedni M Nostradamusa JASNO wynika,że tzw;"Grupa Wyszehradzka" SIĘ Z CZASEM ROZPADNIE!
Co do tego nie mam żadnych wątpliwości !!!
Pisałem też,że nie wiem ile będą trwały rządy PIS-u ,czy Dudy,a także inne, bo M Nostradamus dokładnie tzn;w latach tego nie określił.Wyjątkiem było tylko czasowe określenie rządów "Bastrana"o których napisał,że będą długie i później w czasie kryzysu mile wspominane.
Twierdzę też,że J Kaczyński nie odegra wielkiej roli w polityce.Najprawdopodobniej nie zostanie już w ogóle premierem.
Przypuszczam,że uzależniony jest od A Macierewicza ,który coś o nim wie i trzyma go na tzw;"politycznej uwięzi",czyli po prostu szantażuje!
Myślę,że z czasem Macierewicz z Rydzykiem  pozbędą się Kaczyńskiego i wtedy PIS się rozpadnie.
WCALE BYM SIĘ NIE ZDZIWIŁ,ŻE PO JAKIMŚ CZASIE TO MACIEREWICZ ZOSTANIE PREMIEREM ZASTĘPUJĄC NA PRZYKŁAD SZYDŁO!MOŻE TO WŁAŚNIE A MACIEREWICZ JEST TZW;"NOSTRADAMUSOWYM GŁUPCEM!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Co do Trumpa to jest on jednym z 55 milionów Amerykanów  pochodzenia niemieckiego!
Jego dziadek to niemiecki imigrant Friedrich Drumpf,a także żydowskiego poprzez swoją prababkę.Jest on protestantem-prezbiterianinem,a ten kościół jest  wyjątkowo wrogo nastawiony do rzymskokatolików nazywając ich pogardliwie PAPISTAMI!
D Trump m.innymi płynnie mówi po niemiecku i ma w tym kraju szereg biznesowych kontaktów tak jak i w Izraelu!Jest przeciwny muzułmanom i popiera kolonizację Palestyny przez Żydów!
D Trump chce się porozumieć z Rosją bo zdaje sobie sprawę z tego,że w tej chwili najgroźniejszym państwem dla USA są Chiny I  TO ZARÓWNO GOSPODARCZYM JAK I MILITARNYM!
Na jednym ze spotkań z wyborcami W NIEMIECKIEJ PENSYLWANII mówił wyraźnie,że jeżeli z Putinem się nie dogada to wtedy musi się dogadać z Chinami,-a jak będzie?Zobaczymy!
Jest też całkiem możliwe,że wojska amerykańskie nie zjawią się w Polsce w przyszłym roku jak chce tego PIS.
JEST WIĘC WIELE NIEWIADOMYCH,ALE MUSICIE WIEDZIEĆ,ŻE D TRUMP NIE JEST ANTYNIEMIECKI,A ODWROTNIE JEST BARDZO PRONIEMIECKI,A ZA TYM I PROROSYJSKI!!!
----------------------------------------------------------------
CO BĘDZIE DALEJ?
W/g mnie Trump doprowadzi do jeszcze większego kryzysu gospodarczo-społecznego w USA co Amerykanów jeszcze bardziej rozsierdzi!
Jest bogaczem-miliarderem więc wątpię w to by działał w interesie amerykańskiej PROWINCJONALNEJ BIEDOTY,KTÓREJ ŻYJE SIĘ NA CO DZIEŃ ZNACZNIE GORZEJ NIŻ TEJ W EUROPIE!
W/G MNIE DO WOJNY DOMOWEJ W USA-TEJ OPISYWANEJ PRZEZ M NOSTRADAMUSA- JEST CORAZ BLIŻEJ!
W Europie dojdzie w najbliższym czasie również do zwycięstw prawicy nacjonalistycznej,a nawet faszystowskiej i populistycznej i to w wielu krajach jak;Francji,Włoszech,Niemczech itd.
O TYM TEŻ PRZECIEŻ PISAŁEM!
Aż w końcu ROZPADNIE SIĘ NAJPIERW UE,PÓŹNIEJ NATO,A NA KONIEC ZACZNĄ SIĘ KONFLIKTY GRANICZNE POMIĘDZY EUROPEJSKIMI PAŃSTWAMI-O KTÓRYCH RÓWNIEŻ WSPOMINAŁEM!
Np o tym,że Węgry skonfliktują się m innymi ze SŁOWACJĄ I RUMUNIĄ co właśnie doprowadzi do upadku tzw:"Grupy Wyszehradzkiej"!
Węgry do dzisiaj(Orban)mówią o układzie z Trianon w wyniku którego utracili-po I wojnie światowej-2/3 swojego terytorium,że był krzywdzący i niesprawiedliwy.Nie zapominajmy i o tym!
"Wąsaty"też na pewno będzie w Polsce jeszcze rządził-o tym też pisałem-może to być z powrotem Wałęsa ,albo Komorowski lub nawet ktoś inny.
CZASU DO ROKU 2030-33 JEST WIELE WIĘC WSZYSTKO O CZYM PISAŁ M NOSTRADAMUS na pewno się kiedyś wydarzy tylko nie koniecznie w takiej kolejności i w takim czasie jak my interpretując jego przepowiednie zakładamy!
Pisałem też,że ISIS to nie ten kalifat ,który podbije Europę!!!
Wojna na Ukrainie też wybuchnie na pełną skalę tylko nie wiem kiedy?
Możliwe że za rządów Trumpa,ale nie koniecznie.Taki stan-"ni to wojna ni to pokój"-może jeszcze potrwać kilka lat.
Tzw"Śniady" to może być nie tylko Obama.Przypominam bowiem o tzw:przepowiedniach"JANUSOWYCH"o których szeroko pisałem! W Polsce np oprócz generała Jaruzelskiego(dyktatora) ma rządzić w XXII wieku jeszcze drugi generał DYKTATOR!
W USA do rządów ma dojść też metys(Meksykanin),który w USA przed III wojną światową wygra wybory bo to wyraźnie wynika z przepowiedni M Nostradamusa!
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
JESTEŚMY CORAZ BLIŻEJ DRAMATYCZNYCH WYDARZEŃ,ALE (POWTARZAM TO W NIESKOŃCZONOŚĆ)WIELU LUDZI NIE ZDAJE SOBIE Z TEGO SPRAWY!
NIE CHCE O TYM NAWET MYŚLEĆ CZEMU ZRESZTĄ WCALE SIĘ NIE DZIWIĘ!
JAK CZYTAM polską narodową prawicową prasę z lat 30-tych ubiegłego wieku-w tym tą ozonowską sanacyjną TO NIE MOGĘ SIĘ NADZIWIĆ JAK CIESZYŁA SIĘ ONA Z WYBORU A HITLERA NA KANCLERZA NIEMIEC i Z JAK WIELKĄ SYMPATIĄ POPIERAŁA JEGO ANTYŻYDOWSKIE I POPULISTYCZNE WYSTĄPIENIA I TO PRZECIEŻ AŻ DO POCZĄTKU SIERPNIA 1939 ROKU!!!
Teraz polska nacjonalistyczna "prawica" wstydzi się po prostu do tego przyznać.

A HISTORIA LUBI SIĘ POWTARZAĆ-I TO STOSUNKOWO CZĘSTO!!!

Cała nadzieja jest w tym,że bieg kolejnych światowych wydarzeń -jak pisze M Nostradamus- BĘDZIE SPRZYJAŁ POLSCE i uchroni nasz kraj przed kolejną okupacją,A DO TEGO MA SIĘ PRZYCZYNIĆ POLITYKA POLSKIEGO GENERAŁA DYKTATORA,A NIE PIS-u CO WIELU FORUMOWICZOM NA PEWNO SIĘ TO NIE PODOBA!
ALE PAMIĘTAJMY!
HISTORIA NIGDY NIE PRZEBIEGA TAK JAK CHCEMY!
TAK JEST ZRESZTĄ I W ŻYCIU OSOBISTYM CZŁOWIEKA!

ALE JA W OCZYWISTY SPOSÓB NIC NA TO NIE PORADZĘ,BO TAK JAK PISZĘ POWYŻEJ,A NIE INACZEJ JEST ZAPISANE W PRZEPOWIEDNIACH WIELKIEGO M NOSTRADAMUSA!
MOŻNA TYLKO W TE WIZJONERSKIE PRZEPOWIEDNIE-JAK KAŻDE INNE-RÓWNIEŻ RELIGIJNE-WIERZYĆ,LUB  NIE WIERZYĆ,
A TO JUŻ JEST SPRAWA OSOBISTA KAŻDEGO Z NAS!
--------------------------------------------------------------------------------------

Serdecznie Pozdrawiam;

Atraktor.

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2016-11-09 20:51:41)

3,560

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do Atraktora
W związku z wyborami w USA mam pytanie. Czy Trump doczeka końca kadencji? Czy Przepowiednia;152,116[czterowiersz]"W domu Białego Wilka zamordują pierwszego," dotyczy Trumpa?