Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Święty Jan Paweł Drugi, czy to znak dla Polski?

Artykuł opublikowany w dniu 1-05-2011 o godzinie 19:12
Błogosławiony Papież Jan Paweł Drugi (Karol Wojtyła)

Błogosławiony Papież Jan Paweł Drugi (Karol Wojtyła)


Nasz papież, Jan Paweł Drugi, został błogosławionym!

Teraz możemy się modlić za jego wstawiennictwem i prosić Boga o różne łaski. Nie zapominajmy o tym w obliczu nadciągającej katastrofy! Możliwe, że dzięki wstawiennictwu papieża Polaka nasz kraj ominie najgorsza zagłada. To znak dla Polski, aby nawrócić się i dzięki temu przetrwać.

Tylko 6 lat, co jest wyjątkowo krótkim okresem, zajęło Kościołowi sprawdzenie cudów naszego rodaka i przygotowanie tej uroczystości. Świadczy to o sile dokonań Jana Pawła Drugiego oraz jego bliskości do Boga. Uroczystość beatyfikacyjna odbyła się pierwszego maja. Wierni, którzy tak licznie przybyli aby być świadkami tego wydarzenia mdleli w ciasnocie i zaduchu. Każdy chciał tam być i nie żałował ani chwili, bo taka okazja już się nie powtórzy w historii Polski i całego Kościoła.

Czy nasz Święty Papierz ocali nas przed nadchodzącym kataklizmem? Czy dzięki jego pomocy Polska przetrwa? Módlmy się wszyscy o to, niech Bóg będzie dla nas łaskawy!
Komentarze (9) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # Donna (3-06-2011)

  A od kiedy to kościół decyduje, do kogo można się modlić a do kogo nie? Co to w ogóle jest: “Teraz możemy się modlić za jego wstawiennictwem i prosić Boga o różne łaski.”, bo kościół już na to zezwolił? Czy jakaś grupka osób, która ot sobie stwierdziła, że jest “wybrana”, ma dzięki temu prawo do decydowania w mają lub w co nie mają wierzyć inni??
  W ogóle jest to śmieszne, podejście kościoła do cudów. Jeżeli dla nich cudem jest uzdrowienie człowieka (a papież uzdrowił za swojego życia JEDNĄ zakonnicę), to ja znam mnóstwo osób (łącznie ze mną!), które uleczyły setki, jak nie tysiące ludzi, prostą sztuką przykładania dłoni! Dlaczego nas nie święcą? Dlaczego nas nie święcą, tylko piętnują? To jest największy wkład dla świata, to właśnie zmienia ludzi na lepsze.

 • # Zgaja1 (28-08-2011)

  TO SĄ ŻARTY !!!!!!!!!!!!!!!

 • # calemet (30-08-2011)

  W Kościele, czyli wspólnocie ludzi założonej przez młodego Żyda – Jezusa, Człowieka i Boga są pewna, prawa, nakazy, zakazy… Jak w każdej grupie ludzi. Prawa te dotyczą także procesu BEATYFIKACJI i KANONIZACJI. Dlatego tra on kilka bądź kilkanaście lat, aby sprawdzić czy dana osoba – kandydat na ołtarze jest osobą godną tego zaszczytu.

  @Donna: Skoro Was jak to powiedziałaś “nie święcą” wynika, że nie spełniacie wymogów jakie nakłada Kościół na kandydatów na ołtarze.

  @Zgaja1: Żarty? Dlaczego?

 • # kamil (6-03-2012)

  @calemet
  To co piszesz to ludzkie wymysły. Jezus żadnych pierdół o wyświęcaniu nie gadał.
  Wg Biblii święty to uczeń Jezusa, ktoś kto oddał swoje życie Jezusowi, Jemu służy, dla Niego żyje, nie dla siebie i dzięki temu że Jezus jest jego Panem, człowiek ten jest obmyty krwią Jezusa i Bóg przypisuje mu Świętość Jezusa.
  A to że człowiek jest Święty, nie jest wogóle jego zasługą.
  Cała chwała jest dla Jezusa.

 • # JAN (13-09-2012)

  ŚWIĘCI I BŁOGOSŁAWIENI- czy jest to możliwe ,żeby ich wybierać przed ponownym przyjściem CHRYSTUSA na ziemię (czyli paruzją).
  Czy KOŚCIÓŁ KATOLICKI ma prawo wybierać “śwętych” na prawo i lewo.
  Czy Jan Paweł 2 na pewno jest “błogosławionym”
  Zaprzcza temu BIBLIA czyli PISMO ŚWIĘTE.
  /1List do Koryntian 4/5/ Toteż niczego nie sądzcie,aż PRZYJDZIE PAN…
  /Ewangelia Jana 14/3/ A jeśli pójdę i przygotuję wam miejsce,TO PRZYJDĘ ZNOWU i
  przjmę was do Siebie…
  /Ewangelia Jana 6/44/ Nikt nie może przyjść do mnie,jeżeli Ojciec,który mnie posłał,go nie pociągnie,A JA GO WSKRZESZĘ W DNIU OSTATNIM.

 • # Anonim (20-12-2012)

  czy zawsze jest koniec swiata rok temu niebylo a co to wogule oznacza

 • # ijhhh (8-01-2013)

  Koniec świata nie nastąpił, i nie trzeba modlić się do Jana Pawła II, ażeby świat uniknął tych nie prawdziwych zdarzeń!!! Do Papieża-Polaka można się modlić, ale nie w sprawie końca świata z poprzedniego roku! I macie natychmiast zlikwidować tą stronę bo tylko straszycie małe dzieci i obrażacie uczucia religijne wiążąc świętych i błogosławionych z pogańskimi wierzeniami. Ale co wam mówić, i tak będziecie swoje, bo KASA JEST NAJWAŻNIEJSZA! Właściwie możecie założyć też taką partię KJN.

 • # adamus (9-01-2013)

  końca świata nie będzie???????????

 • # adamus (9-01-2013)

  Jdioci tylko w to wierzą