521

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Atraktorze, z tego co przytoczyłeś wywnioskowałem, iż wszystko się już spełniło oprócz powodzi i krwi po czym ma nastąpić ujawnienie się generała. Czy dobrze rozumuję?

Ostatnio edytowany przez Mr_Makaveli (2013-03-03 20:10:27)

522

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Skarbnico wiedzy - istnieje taka instytucja, jak przycisk "Edytuj".

523

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Gość idzie na ilość a nie na jakość .

524

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

postaram się pisać bez błędów i wysyłania dwa razy tego samego tekstu  pozdrawiam

525

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

a zdublowane posty można wykasowac ale nie rozumiem poco tyle postów po jednym słowie powiedz cos konkretnego w 1 a nie w 20

526

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/rosja-s … omosc.html

527

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A ja sobie tak czytam i mysle,
Z tego co sugerowal Atraktor po analizie centurii  -  Bastran po dlugoletnich rzadach odejdzie NAGLE.
Mozna poczytac na wszystkich forach wezwania do Wiosny Ludow i obalenia dotychczasowego rzadu droga pokojowa.
Zakladam ,ze za przykladem Bulgarii.
Plany sa na 20.03.2013
Gdyby im sie udalo to zdecydowanie byloby to NAGLE.

528

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Do forumowiczów:

Jeszcze raz przypominam,że odpowiadam na pytania forumowiczom nawet tym,którzy się ze mną nie zgadzają,natomiast nie odpowiadam tym,którzy mnie o coś posądzają,lub mi ubliżają

Atraktor

529

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do; Mr_ Makaweli

Trudno mi powiedzieć kto jakie wnioski wyciąga z tekstów Nostradamusa.
Może dobrze myślisz,ludzie różnie je interpretują.
Pamiętaj,że ja podaje swoje interpretacje,które nie muszą być właściwe.

Pozdrawiam;

Atraktor

530

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do ;"Mnowa"

Może masz rację.

Pozdrawiam;

Atraktor

531

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do Atraktora

Dziękuje za odpowiedź, ale nie do końca odpowiedziałeś na moje pytania, a mianowicie:
Kiedy wg. Ciebie nastąpi spotkanie z obcymi ?
Jakie nowe odkrycia nastąpią w czasie i po 3 wojnie - i czy mają coś wspólnego z piramidami ??
I czy Nowa  Inkwizycja po 3 wojnie będzie działać na całym świecie czy tylko w europie z racji wcześniejszego panowania islamu ?

pozdrawiam

532

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Lolek - ja nie chcialbym byc niegrzeczna ale Twoje pytania odsylaja nas za daleko od tematu watku.

533

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do;"dmoxa";

Wielki Taliban ma opanować Turcję i Egipt prawie jednocześnie!
Jedne turbany ruszą na Turcję,a inne na Egipt!!!
TO JEST BARDZO WAŻNE ZAPAMIĘTAJ!
O TYM PISZE NOSTRADAMUS DOSŁOWNIE CO ROBI RZADKO!
Część armii tureckiej zdradzi rzad Turcji i przejdzie na stronę Mahdiego!
Nie będzie inwazji Turcji na Europę Stambuł,czyli Konstantynopol przeżyje straszną rzeż!
Po zwycięstwie Henryka Szczęśliwego Stambuł przeżyje powtórną rzeż a Henryk zmieni nazwę Stambułu na:"Miasto Henryka"
Po śmierci Henryka Stambuł były Konstantynopol przywróci starą nazwę miasta,czyli na;Konstantynopol.
Duża część Turcji z e Stambułem będzie włączona do zwycięskiej Francji.
Turcja zostanie całkowicie z chrystianizowana i to bezwzględną siłą,tak jak cała Północna Afryka,oraz Bliski Wschód.

Pozdrawiam

Atraktor

534

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "Lolka"

Na niektóre pytania znajdziesz odpowiedż w moich uprzednich artykułach!
Krótko przypomnę;
M Nostradamus podał konkretny rok to jest ;2163 kiedy to ma dojś do spotkania z obcymi(jest to jedna z nielicznych podanych przez niego dokładnych dat).
Niektóre ważniejsze wynalazki po III wojnie światowej(również w czasie jej trwania) w/g przepowiedni Nostradamusa w wieku XXI i pierwszej połowie XXII wieku,czyli gdzieś do 2150 roku to:
-broń anty grawitacyjna i magnetyczna,
-broń laserowa,
-broń termiczna,
-broń "zatrzymująca czas)IV wojna światowa 2150 rok Mastin(Mastif-Szkot)
-samoloty orbitery,
-statki kosmiczne żaglowe na tzw:"wiatr słoneczny",
-silniki jonowe i plazmowe,
-roboty przypominające ludzi tzw:sztuczne humanoidy,
-komputery kwantowe.
-pierwsze sukcesy w tzw;"teleportacji',przenoszenie małych przedmiotów na małe odległości,
-wytwarzanie biologicznej skóry i innych części ciała ludzkiego z tkanek osoby która potrzebuje wymiany organu,czyli zaniechanie przeszczepów od innych dawców.
Tych wynalazków o których pisał Nostradamus jest bardzo dużo.

Pozdrawiam

Atraktor

535

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeszcze do "Lolka"

Prawie wszystkie zabytki starożytności i średniowiecza znikną raz na zawsze z powierzchni Ziemi;
wskutek;
-olbrzymich katastrof naturalnych,
-działań wojennych
-zniszczenia ich przez fanatycznych islamistów Mahdiego np:piramid w Egipcie.

Pisałem już o tym.

Atraktor

536

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

I jeszcze raz do "Lolka"
o tym też pisałem;
Z początku Henryk Szczęśliwy będzie odpłacał muzułmanom tym co oni robili chrześcijanom.
Prześladowania islamistów we Francji i krajach przez nią podbitych i przyłączonych będzie potworne,ale po śmierci Henryka te prześladowania ustaną.W innych krajach tak jak Polsce tak wielkich prześladowań muzułmanów jak we Francji nie będzie.
Po III wojnie światowej Francja będzie obejmowała całą zachodnią Europę z wyjątkiem wysp brytyjskich po rzekę Łabę na południu całą północną,a także część środkowej Afryki,część Bałkanów z Grecją i Albanią oraz Stambuł(miasto Henryka),2/3 Turcji z Ankarą(Turcja będzie małym państewkiem),cały Bliski Wschód z Palestyną,Syrią Libanem,Jordanią i Irakiem.
Francja będzie nieco większa niż Starożytne Cesarstwo Rzymskie,a jej stolicą będzie miasto Avinion nad Rodanem.
Paryż będzie zniszczony i nigdy nie odbudowany(będzie to jedno z wielu miast które po III wojnie światowej znikną z mapy świata np:jeszcze :Wiedeń,Petersburg,Moskwa,Berlin,Londyn,Neapol,Nowy Jork,Los Angeles i San Francisco,Hongkong,Singapur i wiele innych).

Atraktor

537

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

A w jaki sposób i kto zniszczy Moskwę? (mam nadzieję, że to my)

538

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

do "dmoxa"

Pisałem już o tym,że na półwyspie Arabskim po różnych rebeliach powstanie Zjednoczona Federacja Państw Arabskich której jednym z przywódców wojskowych będzie tzw:"Arabski Jezus.
Po pokonaniu Iranu(czyli szyickiej Persji)Kalif Wielkiego Talibanu Mahdi uderzy na Irak i Syrię tam obaj przywódcy się spotkają i po nie rostrzygniętej krótkiej bitwie dojdzie na kilka lat do porozumienia.
Mahdi i "Arabski Jezus",który zdradzi Federację Arabską zdobędzie jej stolicę(Ar Rijad obecna stolica Arabii Saudyjskiej) i przyłączy wszystkie kraje półwyspu do Talibanu!

Atraktor

539

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Do "norgga'

Czy jesteś pewien,że Arteuzy nie stać na pobycie w szpitalu w USA-czy wiesz kto nim jest?
A może ma też amerykańskie obywatelstwo,a może ma tam kogoś usytuowanego z rodziny?
Śmieszne bywają ludzkie podejrzenia.
Zakładają bowiem niektórzy,że wszystko o innych wiedzą chociaż ich nie znają!
Tak nie można!
Znam osobiście ludzi których stać na takie wydatki  i to również w Polsce.

Pozdrawiam;

Atraktor

540

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Jeszcze raz do"norgga"

Wyobrażnię też masz tylko inaczej ukierunkowaną .
A tak nawiasem mówiąc to cytuję:BEZ WYOBRAŻNI NIE BYŁO BY POSTĘPU CYWILIZACYJNEGO LUDZKOŚCI"!
KTO TO  PIERWSZY W HISTORII POWIEDZIAŁ,jak myślisz?
Do tego nie trzeba mieć wiedzy,a właśnie wyobrażnię!,lub wiarę!

Atraktor