3,561

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pozwolę sobie wtrącić swoje 3 grosze:

Atraktor napisał/a:

W/g mnie Trump doprowadzi do jeszcze większego kryzysu gospodarczo-społecznego w USA co Amerykanów jeszcze bardziej rozsierdzi!

Ameryka jest w stanie głębokiego kryzysu od dłuższego czasu. Jednak ich szafy mają dużą pojemności i można w nie napakować sporo trupów, co kilku ostatnich prezydentów skwapliwie robiło. Jest prawdopodobne, że to Trumpowi przypadnie rola otwarcia tych szaf (ekstrapolując obecne wykresy wskaźników ekonomicznych uważa się że USA straci możliwość obsługi swojego monstrualnego zadłużenia około 2020 roku) no i oczywiście plebsowi powiedzą, że to Trump doprowadził do kryzysu.

Atraktor napisał/a:

"Wąsaty"też na pewno będzie w Polsce jeszcze rządził-o tym też pisałem-może to być z powrotem Wałęsa

Wałęsa ma już 73 lata i choćby z tego powodu w przyszłości już rządził nie będzie. U Komorowskiego wąsy nie były aż tak charakterystyczną cechą aby o nich w ogóle wspominać. Zresztą, już ich nie ma.

Co innego wąsy Piłsudzkiego, który w zasadzie rządził Polską dwa razy z przerwą. Więc może to już było... Nostradamus przecież nie podaje dat.

Atraktor napisał/a:

Wojna na Ukrainie też wybuchnie na pełną skalę tylko nie wiem kiedy?

Tylko za czyje pieniądze? Kijów już w zeszłym roku wyciągał z muzeów broń z czasów II wojny dla swoich oddziałów ATO. Ich żołnierze jedzą na froncie konserwy robione z bebechów. Nie jest wykluczone, że tej zimy na Ukrainie staną elektrociepłownie z powodu braku węgla i gazu.

Atraktor napisał/a:

Tzw"Śniady" to może być nie tylko Obama.

Śniady to na pewno nie jest Obama, który jest czarny. Śniadość to opalenizna, ogorzałość, relatywnie ciemna cera w stosunku do relatywnie jasnych włosów. Trump jest śniady. Niektórzy wręcz się śmieją, że jest pomarańczowy.

Atraktor napisał/a:

W USA do rządów ma dojść też metys(Meksykanin),który w USA przed III wojną światową wygra wybory bo to wyraźnie wynika z przepowiedni M Nostradamusa!

Skąd wiadomo, że Meksykanin? Metys to ogólna mieszanka rasy białej i indiańskiej.

Atraktor napisał/a:

JAK CZYTAM polską narodową prawicową prasę z lat 30-tych ubiegłego wieku-w tym tą ozonowską sanacyjną TO NIE MOGĘ SIĘ NADZIWIĆ JAK CIESZYŁA SIĘ ONA Z WYBORU A HITLERA NA KANCLERZA NIEMIEC i Z JAK WIELKĄ SYMPATIĄ POPIERAŁA JEGO ANTYŻYDOWSKIE I POPULISTYCZNE WYSTĄPIENIA I TO PRZECIEŻ AŻ DO POCZĄTKU SIERPNIA 1939 ROKU!!!
Teraz polska nacjonalistyczna "prawica" wstydzi się po prostu do tego przyznać.

Polska przed wojną żyła doskonale z hitlerowskimi Niemcami (o czym podręczniki do historii milczą.) I nie byliśmy jedynym takich krajem. Sam Hitler uczestniczył w mszy żałobnej po śmierci Piłsudskiego, którego bardzo cenił. Itd.
Popsuło się dopiero kiedy Beck został podpuszczony/przekupiony przez Anglików, którzy nie mogli się doczekać aż wreszcie Hitler uderzy na Stalina (po to wcześniej inwestowali przez lata - wraz z Amerykanami - rozbudowując machinę militarną Niemiec.)

Wywoływanie wstydu u Polaków to specjalność żydowska. To Niemcy a nie Polacy wywrócili Europę do góry nogami, prawda? Więc nie ma co bić piany o jakieś "sanacyjne" korzenie "nacjonalistycznej" polskiej prawicy, do których rzekomo "wstydzą się przyznać". Poza tym, lepsze takie korzenie niż to co mają Ukraińcy - Banderę - którego kult wskrzeszono w ostatnich latach za pieniądze z Waszyngtonu.

Ostatnio edytowany przez centrala314 (2016-11-10 01:18:47)

3,562

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Bardzo dobry wpis Centrala314. Zgadzam się prawie we wszystkim.

Od siebie dodam coś na ten temat:

Atraktor napisał/a:

JAK CZYTAM polską narodową prawicową prasę z lat 30-tych ubiegłego wieku-w tym tą ozonowską sanacyjną TO NIE MOGĘ SIĘ NADZIWIĆ JAK CIESZYŁA SIĘ ONA Z WYBORU A HITLERA NA KANCLERZA NIEMIEC i Z JAK WIELKĄ SYMPATIĄ POPIERAŁA JEGO ANTYŻYDOWSKIE I POPULISTYCZNE WYSTĄPIENIA I TO PRZECIEŻ AŻ DO POCZĄTKU SIERPNIA 1939 ROKU!!!
Teraz polska nacjonalistyczna "prawica" wstydzi się po prostu do tego przyznać.

Przede wszystkim obóz sanacyjny nie był żadną prawicą. Piłsudski był socjalistą, a po puczu, w czasach rządów piłsudczyków Polska była krajem mocno socjalnym. Piłsudski sympatyzował z socjalistami z różnych państw, nie tylko Niemiec. Dość napisać, że szukał sojuszu (tzw. trzeciej opcji) z socjalistami z Rosji (w czasie wojny domowej 1919). Ostatecznie, gdy Ci okazali się za słabi, odpuścił ofensywę pozwalając komunistom rozprawić się z "Białymi".  Czy sanację można określić mianem "narodowym"? Tutaj można polemizować, ale jeśli już tak przyjąć, to bliższym prawdy byłoby określenie narodowi socjaliści (lub narodowa lewica).

Podobnie Hilter - też nie należał do prawicy (Narodowo-Socjalistyczna Partia Niemieckich Robotników). 

Gospodarczo/ekonomicznie/ideowo wszystko to byli przedstawiciele lewicy. Dodatkowo Hitler był narodowym szowinistą (faszysta).

To błędne przekonanie generuje kolejne, tj. że PIS to prawica...
PIS to konserwatywni, katoliccy socjaliści (programy 500+ etc. etc.). Nic więcej, bo nie zaliczył bym ich nawet do kręgu narodowców.

To tak gwoli sprostowania pewnych kwestii.

Co do Trumpa. Przyszłość rozsądzi, czy jego postać też nie jest marionetką systemu. Po owocach go poznamy.

Atraktor napisał/a:

Z przepowiedni M Nostradamusa JASNO wynika,że tzw;"Grupa Wyszehradzka" SIĘ Z CZASEM ROZPADNIE!
Co do tego nie mam żadnych wątpliwości !!!

Jeśli Trump zrobi to co zapowiedział (nazwijmy to drugi reset w stosunkach z Rosją), to rozpad Wyszehradu jest BARDZO prawdopodobny. W chwili obecnej Grupa Wyszechradzka się odradza tylko i wyłącznie dlatego, że państwa europy środkowo-południowej, środkowej, mogą orientować się na USA (tak jak my i to nas łączy).

Jak tylko USA wycofa się z Europy (a to nastąpi po dogadaniu się z Putinem), wówczas państwa tj. Węgry, Czechy, Słowacja itp. będą miały wybór: orientować się na wciąż silne Niemcy, jak dotychczas, czy dogadać się z Polską....

Nie muszę chyba pisać, że tego wyboru tak na prawdę nie ma, bo jesteśmy słabi. Bardzo słabi. I narobiliśmy sobie wrogów i na zachodzie (Francja,Niemcy, Włochy) i na wschodzie (Rosja). Do tego Litwa wciąż nie pała do nas miłością.

Generalnie, do czasu gdy nie rozpadnie się UE (a to myślę zostało odroczone po zwycięstwie Trumpa), będziemy mieli baaardzo ciężko w polityce międzynarodowej.  No chyba, że konflikt USA - Rosja zaostrzy się. Wówczas będziemy w centrum wydarzeń.



pozdrawiam
K.

Ostatnio edytowany przez KastoR (2016-11-10 12:56:45)

3,563

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

centrala314  Kastor

Widać, że pasujecie do siebie. Wiadomości na temat przepowiedni Nostradamusa brak – populizm połączony z zaciekłością nacjonalistyczną – oraz wymieszana prawda z kłamstwem jest waszym znakiem rozpoznawczym.
Zapiszcie się na 350+ do Macierewicza. Tam się wyżyjecie. Antoni wysłucha waszych bredni i odpowiednio wykorzysta do kopania rowów na froncie. Będziecie mogli też się wyżyć nie tylko słownie na demonstracjach w obronie PiS. Tu nie jest forum na gazecie prawnej. Tam możecie sobie pogadać z osobami o waszych poglądach. Na tym forum nie potrzeba prowokatorów.
Zaczepki do Atraktora też nie przejdą – przyjdzie Demaskator i was pogoni. A za niepoprawne polityczne wpisy, szybko dostaniecie bana od Admina. Na każdym forum muszą się pojawiać takie osoby chcące rozwalić dyskusję o przepowiedniach Nostradamusa. Nie interesuje was temat to do widzenia prowokatorzy.

3,564

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Ja też uważam że śniady to może być Trump. Odnośnie PiS - to rzeczywiście nie jest typowa prawica.

3,565

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:11:28)

3,566

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam:

ISTOTNE UWAGI ODNOŚNIE MOJEGO OSTATNIEGO TEKSTU !

Problemem niektórych forumowiczów przed wyrażaniem swoich opinii jest to,że NIE POTRAFIĄ PRAWIDŁOWO ODCZYTYWAĆ PISANYCH TEKSTÓW ZANIM SIĘ DO NICH MERYTORYCZNIE USTOSUNKUJĄ.
A więc:
1.W stosunku do PIS wyraz"prawica" za każdym razem w tekście  wziąłem w cudzysłów(TRZEBA TO WIDZIEĆ) co znaczy,że PARTII TEJ NIE UWAŻAM ZA CZYSTO PRAWICOWĄ!
PRZYZNAŁEM CO PRAWDA,ŻE W/G MNIE JEST Z JEDNEJ STRONY UGRUPOWANIEM NACJONALISTYCZNYM(NIE WZIĄŁEM TEGO WYRAZU W CUDZYSŁÓW),ALE Z DRUGIEJ STRONY JEST PIS UGRUPOWANIEM SOCJALISTYCZNO-KLERYKALNYM ZE WZGLĘDU NA POLITYKĘ GOSPODARCZO-SPOŁECZNĄ(POPULIZM GOSPODARCZY) I WYZNAWANĄ IDEOLOGIĘ RELIGIJNĄ(KLERYKALNĄ).
Skoro piszę,że PIS bierze przykład z sanacji to znaczy ,że pod każdym względem jest jej bliski.
Trzeba też wiedzieć,że J Piłsudski w młodości był co prawda działaczem Polskiej Partii Socjalistycznej to jednak jego poglądy po uzyskaniu przez Polskę niepodległości uległy w wielu sprawach radykalnej zmianie tzn PRZEWARTOŚCIOWANIU-o czym sam mówił.
LUDZI,KTÓRZY RADYKALNIE ZMIENIALI NA PRZESTRZENI CZASÓW SWOJE POGLĄDY W POLITYCE I W INNYCH DZIEDZINACH ŻYCIA SPOŁECZNEGO BYŁO I JEST BARDZO WIELU!JEST ICH PO PROSTU SETKI,A JEDNYM Z NICH JEST NP.SAM JAROSŁAW KACZYŃSKI!
PRZEZ WIELE LAT BYŁ ON M INNYMI PRZECIWNY RYDZYKOWI I KATOLICKIEMU FANATYZMOWI!
NP ROMAN DMOWSKI I JEGO ENDECJA(NARODOWA DEMOKRACJA) TO BYŁO ZAWSZE UGRUPOWANIE ANTYRELIGIJNE.SAM DMOWSKI DOPIERO NA ŁOŻU ŚMIERCI PRZYJĄŁ KATOLICYZM-O TYM TRZEBA TEŻ WIEDZIEĆ.
A co powiecie o tzw Szawle który najpierw walczył z chrześcijanami skazując ich nawet na śmierć,a później stał się-jako święty Paweł-WIELKIM ORĘDOWNIKIEM I BUDOWNICZYM CHRZEŚCIJAŃSTWA?
Za sanacji wielu socjalistów,ludowców(m innymi Witos) itd zostało uwięzionych a nawet osadzonych w Berezie Kartuskiej.
SANACJA BYŁA POLITYCZNIE BARDZO ZWIĄZANA Z KLEREM KATOLICKIM TAK JAK OBECNY PIS,KTÓRY EKONOMICZNIE Z TEGO KORZYSTAŁ CAŁYMI GARŚCIAMI POMIMO OLBRZYMIEJ BIEDY - DZISIAJ WPROST NIEWYOBRAŻALNEJ-JAKA TRAWIŁA WIĘKSZOŚĆ POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA W II RP.
Z PPS całkowicie on zerwał zaraz po uzyskaniu niepodległości.To choćby widać po jego stosunku do rządu Daszyńskiego itp. odnosząc się do przedwojennej prawicowej polskiej prasy miałem na myśli i pisma endeckie i inne narodowo radykalne.W licznych archiwach czytając tę prasę można przekonać się o tym naocznie jak hołubiła ona NSDAP i A Hitlera.
Argument,że partia nazistowska nazywając siebie socjalistyczną i robotniczą nie była prawicową a lewicową jest naprawdę bardzo śmieszny i wręcz komiczny!Naziści i faszyści nazywali swoje partie różnie,ALE ZAWSZE WALCZYLI Z MARKSIZMEM,ATEIZMEM ITD.WSPIERANI BYLI TEŻ PRZEZ WIELKI OLIGARCHICZNY KAPITAŁ I KLER WSZYSTKICH WYZNAŃ.
TU NIE CHODZI O SAMĄ NAZWĘ JAKIEJŚ PARTII(BYŁY TE NAZWY BARDZO ZRÓŻNICOWANE) TYLKO O WYZNAWANE PRZEZ NIĄ WARTOŚCI I IDEOLOGIĘ GOSPODARCZO-SPOŁECZNĄ,A PRZEDE WSZYSTKIM PROWADZONĄ POLITYKĘ!
Czy np taka "Polska Zjednoczona Partia Robotnicza" była naprawdę robotniczą i niekomunistyczną?
Takich przykładów mogę podać wiele.
W KAŻDYM WIĘC PRZYPADKU NIE CHODZI WIĘC O NAZWY,BO TE WPROWADZAJĄ CZĘSTO (SPECJALNIE)LUDZI W BŁĄD!
PAMIĘTAJCIE O TYM!
2.Pisanie o wieku np Wałęsy jako przyszłego ewentualnego prezydenta RP ,że będzie za stary ,żeby nim zostać to też komedia!
A ile to lat miał np Ronald Reagan(70)zostając prezydentem USA i to na 8 lat,czyli dwie kadencje.
Było i jest wielu polityków bardzo aktywnych i sprawnych w wieku grubo powyżej 70 lat!
Starość to ,rzecz względna,bo aktywność życiowa zależna jest od zdrowia,a nie wieku!
Tzw;Wąsatym"nie może być J Piłsudski bo M Nostradamus wyraźnie mówił ,że chodzi mu o okres z przed III wojny światowej,a więc występuje tu podobny przypadek(scenariusz) jak z generałem Dyktatorem,czyli XX wiek(Jaruzelski) i XXI wiek przyszły generał Dyktator islamista,który nawiasem mówiąc ma Świątynię Opatrzności Bożej-otwartą dzisiaj w Warszawie Wilanowie-zamienić na największy w Polsce meczet dobudowując do niej 4 minarety!
3.Za tzw;"śniadych"potocznie uważani byli i są ludzie innych ras niż biała(głównie zaś rasa żółta pochodząca z Azji),a także mieszańcy ras m innymi:metysi,mulaci,zambosi itd. itp.
Meksykanie to naród METYSÓW(mieszańców mongoloidalnych żółtoskórych Indian i białych osadników hiszpańskich),którzy stanowią ponad 80% mieszkańców tego kraju-czyli są rasą dominującą.
MEKSYK Z TEGO POWODU JEST NAZYWANY KRAJEM METYSÓW,LUB LUDZI "ŚNIADYCH"!
-----------------------------------------------------
ABY POZNAĆ TWÓRCZOŚĆ M NOSTRADAMUSA(JA TO ZROBIŁEM!) NIEKTÓRZY Z WAS MUSZĄ SWOJE POGLĄDY POLITYCZNE SCHOWAĆ DO PRZYSŁOWIOWEJ KIESZENI BO INACZEJ NIC Z TEGO NIE BĘDZIE!
JUŻ WIDAĆ WYRAŹNIE,ŻE ŚWIAT ZMIERZA DO KATASTROFY-ZGODNIE ZE SCENARIUSZEM WIELKIEGO JASNOWIDZA- ZWANEJ III WOJNĄ ŚWIATOWA I ŻADNE NASZE OSOBISTE IDEOLOGICZNE POGLĄDY NIC TU NIE ZMIENIĄ!
NIE ZMIENIĄ PROROCTW M NOSTRADAMUS,KTÓRE CHCEMY TU POZNAĆ!!!
CZY NATOMIAST SIĘ Z NIMI ZGADZAMY,CZY NIE TO JUŻ INNA SPRAWA!
TRZEBA TO ZROZUMIEĆ ZANIM ZACZNIEMY DYSKUTOWAĆ!
TU BOWIEM NIE CHODZI O PROPAGOWANIE SWOICH POGLĄDÓW POLITYCZNYCH,A O POZNANIE TWÓRCZOŚCI MICHELA NOSTRADAMUSA!
WIĘC NIEKTÓRZY PROPAGUJĄC SWOJE POGLĄDY POLITYCZNE ALBO ROBIĄ TO NIE ŚWIADOMIE ALBO ŚWIADOMIE "WCISKAJĄ":SWOJE POGLĄDY POLITYCZNE POZOSTAŁYM FORUMOWICZOM!
TAK DO NICZEGO NIE DOJDZIEMY!
ROZMAWIAJMY O TYM CO NAPISAŁ JASNOWIDZ,A NIE O WŁASNYCH POGLĄDACH,BO TO NIE JEST TEMATEM TEJ DYSKUSJI!
A TAK NAPRAWDĘ TO DOPIERO KAŻDA WOJNA JEST PRAWDZIWĄ SZKOŁĄ CHARAKTERÓW POSZCZEGÓLNYCH OSÓB,A NIE JAKIEŚ POGLĄDY POLITYCZNE!
SAM WIEM Z DZIAŁALNOŚCI ANTYKOMUNISTYCZNEJ ILE TO TAKICH OSÓB"ODWAŻNYCH"W SŁOWACH PATRIOTÓW W OSTATNIEJ CHWILI PRZED STRAJKAMI,LUB ULICZNYMI PROTESTAMI SIĘ NAGLE WYCOFYWAŁO PO WIZYCIE W ICH DOMACH BEZPIEKI,LUB OTRZYMANYCH WEZWANIACH NA KOMISARIATY MO,WYMYŚLAJĄC PRZY TYM RÓŻNE_CZASAMI ZABAWNE-PRZESZKODY,ABY TYLKO SIĘ WYKRĘCIĆ!
SŁOWA W ŻYCIU NIC WIĘC NIE ZNACZĄ I NIC NIE KOSZTUJĄ-TYLKO CZYNY!!!
WIELU BOWIEM ZATWARDZIAŁYCH PATRIOTÓW WYGŁASZAJĄCYCH W BUŃCZUCZNY SPOSÓB RÓŻNE PATRIOTYCZNE SŁOWA I HASŁA NP:"BÓG,HONOR.OJCZYZNA" W OBLICZU RÓŻNYCH NIEBEZPIECZEŃSTW I ZAGROŻEŃ NP TEŻ WOJNY I ŚMIERCI STAJE SIĘ PO PROSTU ZWYKŁYMI TCHÓRZAMI,A NAWET ZDRAJCAMI-I ODWROTNIE WŁAŚNIE CZĘSTO CI CISI I SKROMNI LUDZIE STAJĄ SIĘ HEROICZNYMI OBROŃCAMI WŁASNEJ OJCZYZNY!
PAMIĘTAJMY O TYM !!!
----------------------------------------------------------
I wreszcie na koniec odpowiem forumowiczowi o nicku:"Julek"równocześnie podsumowując swoją wypowiedź.

Trudno mi jednoznacznie stwierdzić,że chodzi tu o D Trumpa,
USA są w przededniu wielkiej II wojny domowej którą(przypominam)M Nostradamus nazwał "WIELKĄ WOJNĄ DOMOWĄ ZWYKŁYCH NOSICIELI BRONI"!
Ta prawie 5 letnia wojna w USA(KATASTROFALNA DLA TEGO KRAJU) wywoła wielkie zamieszanie na kontynencie amerykańskim i ograniczenie wpływów amerykańskich w całym świecie!
Klęska ISIS na Bliskim Wschodzie i powstanie nowego kalifatu muzułmańskiego w Azji Środkowej zwanego przez M Nostradamusa"KALIFATEM WIELKIEGO TALIBANU" i ujawnienie się jednookiego Mahdiego spowoduje zachwianie dotychczasowej względnej równowagi sił w Azji!Zaś wznowienie nowej wojny na Ukrainie,która pociągnie za sobą upadek reżimu Putina i spowoduje w Rosji WIELKI KRYZYS i wybuch 4 letniej krwawej rewolucji i wojny domowej(walki tygrysa z niedźwiedziem) ,a także szereg innych grożnyh dla pokoju wydarzeń SPOWODUJE NA ŚWIECIE WIELKĄ PANIKĘ,POPŁOCH I WYWOŁA GOSPODARCZO FINANSOWY KRACH!

DO WŁADZY W WYNIKU"WIELKIEGO ZAMĘTU"W PRAWIE WSZYSTKICH NAJWAŻNIEJSZYCH PAŃSTWACH ŚWIATA DOJĄ KRWAWI PRAWICOWI DYKTATORZY!!!
POLSKA NIE BĘDZIE TU ŻADNYM WYJĄTKIEM!
Do tego wszystkiego dojdą też katastrofy naturalne(KLIMAT ŚWIATOWY OSZALEJE-JAK PISZE M NOSTRADAMUS)ŚWIATOWY SUPERTERRORYZM ITD ITP.
------------------------------------------------------------------
TO WSZYSTKO JEST BARDZO SMUTNE,ALE ABY ŚWIAT SIĘ ODMIENIŁ MUSI NASTĄPIĆ NOWY"KATHARSIS"CZYLI JEGO OCZYSZCZENIE!
III WOJNA ŚWIATOWA-JAK PISZE M NOSTRADAMUS-MA BYĆ WŁAŚNIE TAKIM OCZYSZCZENIEM STAREGO ŚWIATA!
PO NIM MA SIĘ Z GRUZÓW NARODZIĆ NOWY I TO WE WSZYSTKICH SFERACH ŻYCIA!
PISAĆ O TYM NOWYM ŚWIECIE,KTÓRY PRZEDSTAWIŁ W SWOJEJ TWÓRCZOŚCI M NOSTRADAMUS NIE MA SENSU BO DLA WSPÓŁCZESNYCH TO TYLKO BAJKA TAKIE-SCIENCE FICTION!
PRZEKONAŁEM SIĘ JUŻ O TYM CZĘŚCIOWO OPISUJĄC TEN NOWY PRZYSZŁY POWOJENNY ŚWIAT.
--------------------------------
Ludzie z lat 30 XX wieku nie przyjmowali do wiadomości tego jak zmieni się świat po II wojnie światowej.
Ale po III wojnie zmiany będą jeszcze większe i głębsze!
TO PO PROSTU BĘDZIE JUŻ INNA CYWILIZACJA O INNYCH WARTOŚCIACH I SYSTEMACH POLITYCZNO SPOŁECZNYCH!.
Współczesna cywilizacja ta od starożytności poprzez średniowiecze i nowożytność stanowi do dzisiaj kontynuację i pewną jedność.
WYBUCH III WOJNY ŚWIATOWEJ BĘDZIE GENERALNYM ZAMKNIĘCIEM OBECNYCH DZIEJÓW LUDZKOŚCI!
NOWA CYWILIZACJA KTÓRA POWSTANIE OTWORZY CAŁKOWICIE NOWY ETAP!

POWTARZAM TO JUŻ WAM NIE WIEM PO RAZ KTÓRY!
CHCIAŁBYM,ŻEBY TO NAJWAŻNIEJSZE KREDO PROROCTW M NOSTRADAMUSA(NIE III WOJNA ŚWIATOWA) DO WAS W KOŃCU DOTARŁO!
MY ŻYJEMY W OSTATNICH LATACH ISTNIENIA TEGO ŚWIATA!
TA CYWILIZACJA UMIERA,A PO NIEJ NARODZI SIĘ Z POPIOŁÓW WIELKIEJ ŚWIATOWEJ NAJWIĘKSZEJ I NAJTRAGICZNIEJSZEJ W DZIEJACH LUDZKOŚCI POŻOGI WOJENNEJ CAŁKIEM NOWA CYWILIZACJA-JAKŻE INNA NIŻ OBECNA!

Z braku czasu na wszelkie uwagi i pytania nie będę odpowiadał za co solennie przepraszam.
---------------------------------------
Serdecznie Pozdrawiam;

Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2016-11-12 01:08:59)

3,567

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:12:14)

3,568

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Moogi napisał/a:

Panie Atraktorze!

Po raz kolejny broni Pan wersji z „wąsatym” z przepowiednią o Wałęsie.
Czy na pewno – w obliczu ostatnio przedstawionej przez Pana nowej przepowiedni – chce Pan kojarzyć Wałęsę i jego licznych zwolenników, że zdradą...

gdy kryzys pieniądza na krótko wyniesie do władzy-
po raz drugi wąsatego i jego licznych zwolenników zdrady../.

Czy ta przepowiednia Nostradamusa nie rozwiązuje w zupełności wszelkich wątpliwości?

Natomiast ta tego zupełnie nie potwierdza:

+
Wielkie zmiany w zniewolonym kraju Jagiellonów,
Po drugiej narzucony ustrój przez wschodniego brata,
Zostanie obalony przez siłę Związku i jego przywódcy,
Później wybrany przez Naród, zostanie oskarżony,
Jego zazdrośni i zawistni przeciwnicy pokażą swoją małość,
Nie oni, a On przejdą do legendy pokoleń żywych!                                                               
Arteuza -Centurion   21 gru 2009, o 11:43
------------------------
Witam:

Ja nic nie kojarzę i niczego nie jestem pewien.
Wałęsę szanuję za to co zrobił w obaleniu komunizmu.Natomiast kogo miał na myśli M Nostradamus jako"Wąsatego" to nie wiem.
Ja nigdy -w odróżnieniu od niektórych forumowiczów-NIE NAGINAM interpretacji przepowiedni M Nostradamusa DO WŁASNYCH OSOBISTYCH POGLĄDÓW POLITYCZNYCH I CHCĘ BY TO WRESZCIE ZROZUMIANO!

W DRODZE WYJĄTKU ODPOWIEM CI TAK;-

1.Wałęsę osobiście uważam za bohatera narodowego,który nie zdradził Polski i uważam ,że ta przepowiednia jego nie dotyczy.
TO JEST MÓJ OSOBISTY POGLĄD POLITYCZNY,KTÓRY NIE MA ŻADNEGO ZNACZENIA W ROZWAŻANIACH NAD PROROCTWAMI MISTRZA Z SALON.
2.W interpretowaniu przepowiedni M Nostradamusa zawsze staram się być neutralny i aby je zrozumieć to zawsze staram się odrzucać swoje osobiste poglądy polityczne namawiając nieustannie też innych do tego samego,WIĘC DOPUSZCZAM TAKĄ MYŚL,ŻE MOŻE TO BYĆ WAŁĘSA,LUB KOMOROWSKI,ALE ZAWSZE TEŻ PRZY TYCH INTERPRETACJACH DODAJĘ,ŻE"WĄSATYM"MOŻE BYĆ KTOŚ INNY-JESZCZE NAM NIE ZNANA OSOBA.
Trzeba też pamiętać,że M Nostradamus był w swoich przepowiedniach TEŻ BARDZO PRZEKORNY.
Co to znaczy?
W wyrażeniu,że "wąsaty" miał współpracowników cyt; "zwolenników zdrady"może chodzić o braci Kaczyńskich i inne osoby ,które z nim wiele lat współpracowały.
Może M Nostradamusowi chodzić też np o ludzi obecnego SLD(PZPR),czy PSL(ZSL),którzy w PRL współrządzili i z nim walczyli,a teraz go popierają itd itp.
WARIANTÓW INTERPRETACJI JEST WIELE!
PRZEPOWIEDNIE M NOSTRADAMUSA NIE SĄ PROSTE DO INTERPRETOWANIA O TYM MUSIMY ZAWSZE PAMIĘTAĆ!

CZY TERAZ MNIE ROZUMIESZ?

JA STARAM SIĘ DOBRZE POZNAĆ PROROCTWA M NOSTRADAMUSA,WIĘC NICZEGO I NIKOGO W PRZYSZŁYCH WYDARZENIACH NIE WYKLUCZAM POZOSTAWIAJĄC ZAWSZE SWOJE POGLĄDY POLITYCZNE(KTÓRE TEŻ MAM) NA PRZYSŁOWIOWYM BOKU!
UWAŻAM,ŻE ABY KOGOŚ,LUB COŚ DOBRZE POZNAĆ NP KOBIETĘ Z KTÓRĄ CHCE SIĘ ZWIĄZAĆ NA CAŁE ŻYCIE.LUB ISTOTĘ WSZECHŚWIATA NALEŻY SAMEMU DO TEGO DOJŚĆ(CZASAMI CIĘŻKĄ PRACĄ) ODRZUCAJĄC CZYJEŚ,LUB WŁASNE POGLĄDY,KTÓRE ZAWSZE W PRAWDZIWYM POZNANIU PRZESZKADZAJĄ I TO POZNANIE ZASADNICZO OGRANICZAJĄ!

JEŻELI TEGO NIE ZROBIMY-ODRZUCAJĄC WŁASNE POGLĄDY-TO DALEKO BĘDZIE NAM DO RZECZYWISTEJ PRAWDY,BO STANIE SIĘ ONA WTEDY TYLKO PRAWDĄ POZORNĄ!
------------------------------------------- 
Serdecznie Pozdrawiam;
Atraktor

Ostatnio edytowany przez Atraktor (2016-11-12 00:47:06)

3,569

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:13:02)

3,570

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witam;

Wiem po nickach,że "wchodzą" na to forum osoby piszące na forum gazety prawnej.
A jest to środowisko nacjonalistyczne,wręcz narodowo szowinistyczne.
Myślę,że za niedługo przekonają się,że historia Polski,Europy i świata przebiega inaczej niż to zakładali.
W mojej odpowiedzi nie chodziło mi o nich tylko o tych który nie mają szerokiej i dogłębnej wiedzy historycznej(nie wszyscy muszą ją przecież mieć) aby zauważyć ich manipulacje i matactwa.
Bardzo mi się podobają Pana interpretacje i mam nadzieję,że będzie je Pan dalej kontynuował.
Znalazłem dzisiaj trochę czasu więc się odezwałem.

Serdecznie Pozdrawiam

Atraktor

3,571

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:13:50)

3,572

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

12 miesięcy temu pisałem na tym forum o dwóch ciekawych przepowiedniach Nostradamusa :

Przepowiednia;151,170/czterowiersz/

Ten który po latach wygra drugi raz-
okaże się tchórzem i złodziejem,
Manna zamieni się w truciznę-,
a Słowo Boże stanie się głosem wołającego na pustyni...

Przepowiednia;118,183/czterowiersz/;

Gadatliwy przywódca przyczyni się do zdrady-
Odsunięty,okaże się krętaczem(kłamcą,oszustem) i wielkim złodziejem,
Wzburzony naród nie okaże łaski,
Nim zajdzie słońce zostanie zabity(zastrzelony) i umrze w niesławie!

Tak jak wtedy napisałem tylko Nicolas Sarkozy może wypełnić tą przepowiednię i zostać po raz drugi prezydentem Francji. Nikt inny już tego nie będzie mógł uczynić przed wybuchem 3 wojny światowej a wynika to po prostu z innych przepowiedni..

Warto więc śledzić to co się dzieje aktualnie we Francji..A już 20 i 27 listopada odbędą się tam prawybory. Przed prawyborami tak oto bukmacherzy oceniają szanse poszczególnych kandydatów na zwycięstwo w wyborach prezydenckich we Francji:


Alain Juppe  1.67

Marine Le Pen  2.62

Nicolas Sarkozy  9.00

Emmanuel Macron  17.00

Francois Fillon  26.00

Francois Hollande  26.00

Jean-Luc Melenchon  41.00

Manuel Valls  41.00

Arnaud Montebourg  51.00

Francois Bayrou  51.00

Martine Aubry  101.00

Za każdą złotówkę postawioną na Sarkozy bukmacherzy wypłacą nam 9 złotych w przypadku jeżeli to on zostanie kolejnym prezydentem Francji. Już za kilkanaście dni będziemy wiedzieć czy Sarkozy pokona w prawyborach Juppe i później stanie do walki o fotel prezydencki  z Marine Le Pen..Według najnowszych  sondaży Juppe ma 34% poparcia ankietowanych a Sarkozy 24%.

3,573

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pan Moogi podjął temat dat w przepowiedniach Nostradamusa:

   oto moje przemyślenia

Nostradamus napisał w jednej z przepowiedni-

    Wielki Mahdi przyczyną i twórcą kalendarza

Szukając punktu zerowego tego kalendarza wracam do mojego kwietniowego wpisu i podanej tam przepowiedni ,którą uważam za kluczową

   Liczba dziewięć to czasy Marsa,
   Liczba sześć początkiem trzeciego,
   Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą,
   Żeby dojść do dwa i siedem,
   Końcem powodzeń będzie pięć i cztery,
   A gdy przyjdzie sześć i dziewięć skończy się jego panowanie

liczby    i    daty       wydarzenie

9 i 6          1996       ?   (być może rok urodzenia Mahdiego -możliwy jest też 1986)
1 i 8          2018       rozpoczęcie dekady superterroryzmu
2 i 7          2027       koniec dekady
                               rozpoczęcie III wojny św.?
5i 4           2054       śmierć Mahdiego (teoretyczny koniec wojny)
6 i9           2069       ustalenie nowego porządku światowego

Jak wiemy dekada superteroryzmu  będzie liczona od wybuchu bomby atomowej ,która zniszczy wojska NATO i USA w Afganistanie w siódmym miesiącu

   lipiec 2018 ?   - rozpoczęcie dekady terroryzmu

Wiemy też w tym czasie przyszły Mahdi jest już przywódcą Pakistanu (Talibanu) i winę za wybuch atomowy zrzuci na kilku swoich generałów i ukarze ich śmiercią na oczach całego świata


Porównując dwie daty:

'607 r.l. - ogłoszenie kalifem Wielkiego Talibanu
'600r.l.  - rok chwały twórcy wszelkiego zła

dochodzę do wniosku , że punkt zerowy kalendarza Mahdiego znajduje się w roku 2010  (lub 2009)
   
   dowód:
rok 2010 wg kalendarza chrzesciańskiego = 1431 wg kalendarza mułzumańskiego
(rok 1431 wg k. m. trwał od 18.12.2009 do 06.12.2010 wg k. ch.)

  dla ułatwienia przyjmuję 2010
jeżeli napiszemy:

    1431='431
data bez apostrofu'
   431  -  sobór w Efezie
Mamy więc połączenie ważnego wydarzenia w Kościele Katolickim z datowaniem w islamie

apostrof ' przy dacie 431 jest bardzo ważny gdyż odnosi się do dat podanych przez
Nostradamusa tylko w takiej formie:

     apostrof ' cyfra  rok liturgii

A teraz najważniejsze :
dlaczego Nostradamus zaczął liczyć daty liturgii od liczby 600
uważam, że nie ma potrzeby dodawać , odejmować czy robić inne rzeczy typu
'600=1600

Wg mnie liczba 600 składa się z dwóch składników:
      6   -   liczba Mahdiego (skrócona wersja liczby "666" )
      00 - punkt zerowy nowego k. Mahdiego

  Oto daty który znalazłem:

'600 r. l. - 2010 ? -rok chwały twórcy wszelkiego zła
'607 r. l. -2017  ? -ogłoszenie kalifem WIELKIEGO TALIBANU
'609 r. l. --2019 ? -obalenie króla w MAROKU
'612 r. l. --2022 ? -MAHDI ulubieńcem i uwodzicielem ZACHODU
'613 r. l.  2023  ? - zmiana prawa kościelnego NOWA SCHIZMA
'628 r. l.  2038  ? - WIELKI CHIREN nakaże Anglikom wielki odwrót z Francji
'638 r. l.  2048  ? - atak Henryka na Talibów w Hiszpanii
'639 r. l.  2049  ? - odrodzenie wiary PAPIEŻ W AVINION

3,574

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

呑吐

Ostatnio edytowany przez Moogi (2017-02-22 22:14:42)

3,575

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Pan Moogi

Dziękuję za Pana cenne uwagi

co do datowania Nostradamusa
wyszukując daty z przepowiedni podzieliłem je  na 6 kategorii:

1.    LATA LITURGII- apostrof ' z cyfrą np.   '607 r.l. (wczoraj podane w sumie znalazłem 8 takich dat
2'    LATA LITURGII-  sama cyfra    np.  620 r.l.  (   2  daty  )
3.    LATA LITURGII-  pisane literami  np.  w sześćsetnym liturgii  ( 2 daty )
4.    LATA ZWYKŁE - apostrof ' z cyfrą   np.  '607    (  3 daty  )
5.    LATA ZWYKŁE -  pisane literami  np.   sześćset siódmy   ( 2 daty  )
6.    LATA ZWYKŁE -  pisane literami z apostrofem '  np.  przed ' sześćsetnym 
                                ( 1 data )

Uważam,że do kategorii 1 , 2 ,4  mamy inne punkty odniesienia i inaczej są liczone
kategoria 3 , 5 , 6  ma punkt zerowy (600 pisane literami) taki sam ---jest to rok rozpoczęcia III wojny św.

i tu mamy kłopot: kiedy wybuchnie III wojna św.

we wczorajszym wpisie przy dacie 2027 postawiłem znak zapytania
zaraz wyjaśnię dlaczego:

najpierw zacytuję przepowiednie którą niedawno Pan zamieścił (jej pierwszy wers)

   Persage 3 II 14

Kiedy będzie ogłoszony i zawarty wielki pokój
i ludzie będą się bawić
-w nocy jak złodziej przyjdzie III Wojna

od pewnego czasu przyświeca mi taka myśl związana z tym wyrażeniem

  i ludzie będą się bawić

czy jest jakiś dzień w kalendarzu w którym ludzie bez względu na kolor skóry ,religię, kraj zamieszkania itp.  bawią się
Tak to powitanie NOWEGO ROKU   (chyba ,że piszący na tym forum urządzają bale np. z powodu podpisania układu pokojowego między np.USA A CHINAMI)

PAN ARTEUZA napisał (nie jestem pewien ) ,że wojna zacznie się o trzeciej nad ranem----ja się pytam której strefy czasowej

Podsumowując:

III wojna wybuchnie o trzeciej nad ranem 1 stycznia 2028 czasu azjatyckiego (pekińskiego lub stolicy WIELKIEGO TALIBANU prawdopodobnie obecnej stolicy PAKISTANU)   ?
Tymczasem w EUROPIE mamy jeszcze rok 31 grudzień 2027

dlatego uważam ,że NOSTRADAMUS do datowania raz używał roku 2028 a innym razem 2027 (szczególnie w sprawach europejskich)

a teraz matematyka:

  2028   2+0+2+8=12   1+2=3
 
  2028: 3 = 676

3,576

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Persage IX  44,88

    Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan
    Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa
    Razem z Francją w wielkim przymierzu
    Po III wojnie rządzić będą Europą

do Pana Kazimierza 2709 i Pana Moogiego

oto moja interpretacja:

pierwszy wers napiszę ponownie dopisując w nawiasie pewien zwrot który ułatwi zrozumienie tekstu---

   Po 500 (latach od napisania tej PERSAGE ) kraj Jagiellonów powstanie z kolan

najpopularniejszy lata związane z Nostradamusem i jego przepowiedniami to lata
    1555-1565

1555+500=2055
1565+500=2065

jeżeli ktoś czytał mój wczorajszy wpis wie,że przewiduję w roku
  2054- śmierć Mahdiego i teoretyczny koniec wojny (na pewno w Europie walk już nie będzie )

  Dziękuję i pozdrawiam Panów Moogiego i Kazimierza

3,577

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-demo … Id,2305689

Artykuł ten być może jest pewną wskazówką co do osoby potencjalnego przyszłego muzułmańskiego Śniadego m.in. z poniższej przepowiedni.

Przepowiednia;171;92(sześciowiersz)
Wszystkie tajemnice ujawnione i odkryte,
co przyczyni się,że  przed całym światem
ostoja demokracji będzie oskarżana i opluwana
po to aby zrobić miejsce dla obywatelskiej partii czerwonych!
Tylko nieliczni będą wiedzieli,że muzułmański Śniady,
to Judasz zrodzony i wybrany na zgubę potężnej Anglo Ameryki!

3,578

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Witaj zaintrygowany111

Jednak niektórzy się nigdy nie zmienią – jak knuli tak knują dalej.

Bardzo ładna sugestia z twojej strony. Temat śniadego jest na topie. Ale durni dziennikarze raczej nie dostarczą rzetelnych informacji. Nie maja o czym pisać po wyborach – to muszą znaleźć gdzieś kasę nawet za bzdury. Tak jest z tym twoim faworytem – nawet nie będę podawać jego nazwiska. Natomiast do tego, żeby następny śniady został prezydentem to chyba trochę za wcześnie – jeszcze jednego białego nie zaprzysiężono a tu już według ciebie drugi wysyła wojska do Afganistanu. To się nazywa absurd. Można też powiedzieć, że jak zwykle piszesz bzdury. I to by było na tyle.

3,579

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

Szanowny Panie X, widzisz słowa "być może", "potencjalnego" w mojej wypowiedzi? Po co ty się tak nakręcasz, wstawiłem tylko link z małą, krótką, neutralną sugestią, a tu od razu cała epopeja o jakimś knuciu, o bzdurach, o moim faworycie, o durnych dziennikarzach, o tym że za wcześnie i że nie wypada broń boże niczego o śniadym wklejać bo dopiero były wybory i Trump nie zdążył się jeszcze rozsiąść na tronie. Artykuł może być i totalną nierzetelną bzdurą, ale to nie znaczy, że nie można go przynajmniej przeczytać. Spokojnie smile

3,580

Odp: Wiek XXI: wizje i przepowiednie. Wolna dyskusja i dociekania.

http://fakty.interia.pl/swiat/news-demo … Id,2305689

oto prawdopodobnie w następnych wyborach ŚNIADY prezydent USA... poczytajcie.

Ponadto:

Rok 1573 (I elekcja –  był to właśnie wtedy prawnie początek upadku Jagiellonów) + 500 = 2073 r.
(uwaga! III Krak będzie miał wtedy 53 lata).

"Po 500 kraj Jagiellonów powstanie z kolan,
Zastąpi na wschodzie Wielkiego Rusa.
Razem z Francją w wielkim przymierzu,
Po III wojnie rządzić będą Europą."


600 – 2030
W sześćsetnym liturgii nowy Generał u szczytu władzy, (2030)
Śródmorze w ogniu a nad jego krajem [POLSKĄ] jednak czyste niebo!
Stary niemiecki Papież będzie żył tradycją, [papież BENEDYKT XVI !!!!]
Spowoduje to niezadowolenie młodych gniewnych,
Od tych skrytych kłótni Arka rzymska się wywróci,
Skończy się to później pozornymi rządami STARCA [ [papież BENEDYKTA XVI !!!!]]!

{GDYŻ] Oliwkowy Władca Wielkiego Sternika, [TO papież FRANCISZEK!!!!]
Ulubieńcem tych z lewa i tych z pospólstwa,
Później przyjdzie im srogo zapłacić za swoje poparcie,
Kiedy ISLAM wyda przeciwko nim swoje śmiertelne dekrety.

„Gdy będzie już zarządzał lat siedemnaście [wciąż żyje papież FRANCISZEK – jest to PO WYLICZENIACH rok 2030],
Wybiorą nowego, ale ustanowią kadencję do lat pięciu.
Ponad 90 będzie miał wtedy stary Pasterz [FRANCISZEK tutaj jako STARZEC!!] gdy zostanie wybrany NOWY,
Lecz Rzymianin Piotr [ostatni papież wybrany BĘDZIE ZATEM na 5-letnią kadencję w roku 2030] nie przypadnie do gustu mieszczanom.

Wyliczenia:
ROZPOCZĘTY PONTYFIKAT FRANCISZKA:(13 marca 2013):
urodzony 17.12.1936 r. ,w roku 2030 będzie miał 94 lata i wciąż będzie papieżem [13 marca 2013 +17 lat = 2030 r.]


601 rok liturgii – 2031
W sześćset pierwszym za przyzwoleniem i za wielką prośbą, (rok 2031)
Władców Talibanu i wschodnich republik jego pancerne hufce,
Wkraczają na stare ziemie Wielkich Jagiellonów,
W Polsce radość, na Rusi niepokój, w Germanii smutek i obawa!
Jak widać Polacy na prośbę wystraszonych mieszkańców zachodniej Ukrainy wkraczają do tzw Galicji włącznie ze Lwowem i pozostają tam za zgodą rządu ukraińskiego. Wojsko Polskie ma tu poparcie USA i krajów zachodnio-europejskich. 



605 rok liturgii – 2035
"Wszystkie porty południowego wybrzeża będą wypełnione,
W '605 Dwie armie wezmą ląd w objęcia,
Trwóż się Hellado, Italio i Hiszpanio,
Wielka szura z Kairu wzięła Was w objęcia.

Za Starego Papieża [czyli za Franciszka!  Żyje, ma wówczas 99 lat – w roku 2035!] - półksiężyc wkroczy do Italii,
[mamy wtedy  również ostatni rok kadencji ostatniego papieża rzymskiego Piotra!!!!]
oliwne i winne gaje będą wypalone,
Przewodnik Arki za namową Germanii,
Wystąpi o haniebny rozejm.
Miasto Romulusa zostanie oblężone
Za Jego rozkazem muzułmanie wewnątrz się zbuntują, 
Od kul z muszkietów zginie wielu duchownych, 
A Biskup Wielkiej Arki ucieknie ze swojej świątyni. 
Uciekając będzie stąpał po trupach swoich Kardynałów, 
Gdy stanie na wzgórzu przy wielkim Krzyżu, 
Ostatni Piotr Rzymianin zginie [właśnie w 2035 r.] od kul i strzał szahidów, 
Tak będą zabijani oporni chrześcijanie. 


Patrzmy teraz na chronologię POLSKĄ:

Bastran,Uwodziciel,Głupiec i Chytry Lis,
to polska droga do władzy okrutnego Dyktatora.
Z jednej strony siła wojska i wielkie zdobycze,
a z drugiej prześladowania z rąk najemnych szahidów!

Bastran (Kaszub) - to Tusk (odchodzi w 2015 r.)
[Bastranowie to plemię germańskie które zamieszkiwało Pomorze Gdańskie przed przybyciem w VII wieku Słowian na te tereny.]

Presage VI 123,4
Partia krasomówczego Bastrana [TUSK] długo będzie rządzić. [=Platforma Obywatelska]
I tymi na lewym i tymi na prawym brzegu Wisły.[ wiemy przecież dobrze ,że zwolennicy PO zamieszkują głównie lewy brzeg Wisły,a PIS-u prawy brzeg Wisły]
Jego niespodziewane odejście przyczyni się do zamętu. [=Tusk odchodzi w 2015 r. - „przechodzi” na przewodniczącego Unii Europejskiej]
Partie czerwonych i błękitnych wkrótce obejmą władzę,[ „Prawo i Sprawiedliwość” - patrzcie LOGO  partii]

Kryzys i Nowe Prześladowania ułatwią słowa Zakonnika! [=ks. Rydzyka]
Jeszcze większy podział doprowadzi kraj na krawędź katastrofy!

2015 r. - Andrzej Duda [prezydent to najprawdopodobniej ten Uwodziciel = pociągnie za sobą tłumy swoimi przemówieniami]

2020 r. - wygrywa „Stary Głupiec" (zmarł szybko w 2021 r.)

Przepowiednia;98,176/czterowiersz/
Wśród wielu Polaków uzyska duże poparcie,
Do czasu, kiedy jego słowa okażą się złudzeniem,
Później ci sami Polacy nazwą go starym Głupcem,
W 21 po krótkim czasie spotka go śmierć i zapomnienie. [=w roku 2021]

2021 r. - przeprowadzono nowe wybory prezydenckie: wygrywa Chytry Lis
2026 r. - wygrywa drugi Wąsaty prezydent (nie wiadomo kto, być może tylko drugi wąsaty prezydent, gdyż Komorowskiego należy wykluczyć jako wąsatego, bo zgolił wąsy i jako taki jest zapamiętywany) - zwycięży po raz drugi w wyborach;

Przepowiednia; 117,79
W 21 po śmierci Arki dwie partie zanarchizują kraj, [w 2026 r.]
[21 lat po śmierci Arki - "Jana Pawła II" – Jan Paweł II zmarł w roku 2005: 2005+21 = 2026 r.]
Polak Polakowi i Krzyż Krzyżowi,
nigdy nie były sobie tak wrogie-
nawet wtedy, kiedy ich ziemie dzielili obcy! [kiedy Polska była pod zaborami]

Presage XII 117,1 (czterowiersz);
Nad Wisłą słuchają, a nie słyszą i patrzą, a nie widzą!
Nienasycony Zakonnik i Słowo Mamony rozbudza Złe Demony.
W Złoty Ornat przebrany, podzieli wiernych i Polski Sanhedryn. [Episkopat]
Kościół z Narodem podzielony, a bratnia krew nie zasmuca, lecz cieszy!

Czterowiersz
+Nad Wisłą wąsaty zwycięży po raz drugi w wyborach, [rok 2026]
Pod koniec kadencji [lata 2030-2031] dojdzie do zbrojnych zamieszek ludności .
Ze wsparciem przyszłego dyktatora [wówczas generała-wyjaśnienie] na krótki czas obroni on władzę.
Po krótkim czasie, jego krzyże będą spalone w ogniu światła półksiężyca!

2030-2031 r. - pod koniec kadencji Wąsatego (prezydenta) zbrojne zamieszki i wówczas władzę w 2030 r. obejmuje generał Dyktator (wprowadzający później – w niedalekiej już przyszłości dopiero - islam do Polski, dokonuje islamizacji Polski)

Presage X 77,5 (czterowiersz);
Chwalony, a zapomniany Generał żelazną pięścią obejmie władzę!
Osłabiony,wykrwawiony naród otworzy z radością swoje podwoje!
W czasie misji tajemnie zmieni wiarę początkowo starannie ukrywaną.
Później za przyczyną Talibanu,kościoły burzone,duchowni prześladowani,
Obrazy i Krzyże zrucane i podpalane na cześć i chwałę islamu
Jak za Piasta kraj cały zmieni wiarę,ale pozornie, nie w duchu!


Pozdrawiam. Porównajcie daty... polskie.... i nostradamusowe

Popatrzcie jeszcze na datę ostrzeżenia:

Ostrzeżenie wg Stefana Ossowieckiego.
W swojej książce Lasserman zawarł opis wizji burzy, jako ostrzeżenie dla ludzkości, którą to wizję przypisuje Ossowieckiemu:
Cytat: ".."Nastąpi to w dzień Wniebowzięcia Najświętszej Maryi 15 sierpnia roku nieznajomego. Ma to być w roku, w którym święto Matki Bożej przypadnie w niedzielę. 
W ten dzień od godziny 10 do 12 w południe będzie szaleć na całej kuli ziemskiej straszna burza. Tak będzie pełna grozy i w skutkach straszna, że równać się będzie biblijnemu potopowi. Ma to być straszny deszcz ognisty, połączony z piorunami i trzęsieniem ziemi. 
Bóg doświadczy ludzkość straszną burzą, aby jej przypomnieć, że On rządzi światem, że w jednej sekundzie może zniszczyć całą kulę ziemską, że ludzkość jest bezbronna wobec Bożej wszechmocy... " 
Taka data ma miejsce w 15-08-2028 r. 

Jeszcze raz pozdrawiam, ATRAKTORA również