Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Przepowiednie Nostradamusa

Artykuł opublikowany w dniu 15-11-2008 o godzinie 12:56
Portret Nostradamusa

Portret Nostradamusa

Nostradamus, co o nim wiemy?

Michael de Nostredame, znany nam jako Nostradamus, urodził się 14 grudnia 1503 r., zmarł 2 lipca 1566 r. Żył we Francji, zajmował się medycyną, astrologią i matematyką. Nostradamus zyskał rozgłos publikując centurie, czyli rymowane czterowiersze zawierające jego proroctwa. Uderzające jest, ile z najważniejszych wydarzeń historycznych zostało przepowiedziane przez Nostradamusa. Oto niektóre z nich:

Kilka proroctw Nostradamusa jeszcze się nie spełniło, nie są to niestety miłe wydarzenia: Trzecia Wojna Światowa i Koniec Świata.

Trzecia Wojna Światowa

Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”. Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastującej zagładę? A może chodzi o jakąś inną planetę? Astronomowie zapowiadają, że w roku 2012 Słońce ma wejść w okres hiperaktywności, którego szczyt ma przypaść na 21 grudnia. Czy to będzie znak?

Ostatni papież

Herb papieża Benedykta XVI

Herb papieża Benedykta XVI

Nostradamus mówi także o ostatnim papieżu, który ma być ,,o skórze oliwnej”. Co to oznacza? Wiele osób przypuszcza, że może tu chodzić o mulata, lub murzyna. Jak wiemy, oliwki są koloru zielonego lub czarnego właśnie. Jak na razie, Kościołowi Katolickiemu przewodzi jednak biały człowiek.

Czy jednak możemy być spokojni? Obecny papież swym imieniem nawiązuje do zakonu św. Benedykta, którego symbolem jest m.in. gałązka oliwna. Niepokojem może napawać również to, że w herbie Josepha Razingera znajduje się koronowana głowa czarnego człowieka…

Popatrzmy na tę sprawę z innej strony: w XVI wieku, za czasów Nostradamusa, przywódca Kościoła Katolickiego — papież, miał ogromną władzę nad cywilizowanym światem. W dzisiejszych czasach, władza kościoła nie sięga już tak daleko. Papież, w rozumieniu Nostradamusa, mógł oznaczać kogoś, kto rządzi światem. W dzisiejszych czasach, najwięcej do powiedzenia mają dwa mocarstwa: Rosja i USA, a władzę w Stanach Zjednoczonych przejął Barack Obama — pierwszy czarnoskóry prezydent USA. Jego wybór był przełomowym wydarzeniem. Czy Barack Obama może być uważany za władcę o wpływach porównywalnych do tych, które w przeszłości miał sam papież?

Watykańska agencja prasowa doniosła, że Papież Benedykt XVI ma abdykować 28.02.2013!

Zobacz także: Przepowiednia Nostradamusa o katastrofie prezydenckiego samolotu w której zginął Lech Kaczyński
Komentarze (4412) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # Ruan (13-06-2021)

  Mylisz się, gen. Polko na 100 % nie będzie tym dyktatorem z jednego powodu .
  Jego żona Paulina nie jest MUZUŁMANKĄ !!!!!

 • # Alfred (13-06-2021)

  Tym generalem moze byc Rozanski.

 • # orminlange (13-06-2021)

  @Ruan @Alfred

  Z całym szacunkiem – nie byłbym tego taki pewien. Muzułmanin może mieć wiele żon. Paulina może być tutaj, a ta druga może być w Iraku :)

  Różański? No ok, ale nie pamiętam wynoszenia go pod niebiosa, a taką sytuację z Polko obserwowałem osobiście po II wojnie w Iraku. Może nie do wielu to trafiło wtedy, ale media były przez moment tego pełne.

  Z oczu Polko bije ta buta i pewność siebie, nieźle się kamufluje, ale kto chce zobaczy to.

  Generał miał być chwalony i zapomniany, Polko od dawna jest zapomniany, odsunięty przez obecne środowisko rządzące, ale coś tam kąsa, wydaje książki (gdzie najeżdża na Rosję by się przypodobać prawdziwym władcom naszego umęczonego kraju), możliwe że przyklei się do “wąsatego” – z tym wąsatym obstawiałbym Jarosława Wałęsę (niech tylko zapuści ojcowskie wąsy) jako kandydata, niezła klamra spinająca III RP by była, ojciec i syn, abstrahując już od sympatii, której nie mam do żadnej postaci polskiej sceny politycznej.

  Wielu powie Jarosław Wałęsa? Niemożliwe, nie masz racji. Czas pokaże. Na razie przed nami potężny kryzys finansowy, on przewróci naszą scenę polityczną.

  I dodam na bieżąco, bo i tak miałem tu wkleić:

  Przepowiednia 183, 47

  Mars w znaku Raka, a Wenus Wodnika.
  Zbrojni wysłannicy przyszłego Cesarza Germanii i Rzymu
  terroryzują mieszkańców Śląska i bałtyckiego Wybrzeża.
  Przy pomocy pospólstwa i Szahidów po dziewięciu dniach
  Gwardziści i Legioniści Generała Dyktatora triumfują.
  Kołobrzeg i Opole zniszczone przez potężne działa zwycięzców.

  Rzadko, ale jednak Nostradamus daje inny wskaźnik czasowy opisywanego wydarzenia. W tym przypadku mamy astrologiczną nomenklaturę, czyli pobyt danych planet w znakach Zodiaku.

  Dana konfiguracja zachodzi w marcu i kwietniu 2040 roku. Z innych tekstów wynika, że III wojna i inwazja zbrojnych turbanów Mahdiego na Europę już trwa. W tym czasie również dyktator w Polsce jest sprzymierzeńcem jednookiego Kalifa, podobnie jak jego odpowiednik w Rumunii (dzięki temu oba te kraje unikną smagania biczem Islamu w takiej formie jak w tych krajach, które się Islamowi postawiły, ale kosztem przyjęcia islamu – wielu nie przyjmie go w duchu, tylko na pokaz, by jakoś funkcjonować, wykażą się oportunizmem i realizmem).

  Mamy w tym sześciowierszu też informację o próbie inwazji Niemiec – restytuowanego tam Cesarstwa na Polskę (wtedy już zapewne Islamską Republikę Lechistanu). Inwazja ta zakończy się fiaskiem armii cesarza, aczkolwiek nie obędzie się bez strat po stronie polskiej, aby odbić Opole i Kołobrzeg zwycięzcy, czyli armia polskiego dyktatora (wspomagana, przez szahidów Mahdiego) zniszczą te miasta doszczętnie. Niemcy będą liczyli raz jeszcze na potęgę metody Blitzkriegu, dlatego widzimy, że wjadą głęboko w terytorium polskie, ale nie na długo.

  Wojna zakończy się po 9 dniach, cesarz będzie musiał przełknąć pigułkę porażki. Z innych tekstów wynika, że uprzednio łasił się o sojusz z Mahdim, ale została ta propozycja odrzucona – na rzecz przyjaźni z polskim Generałem Dyktatorem. Postacią bardzo dwuznaczną, gdyż z jednej strony geopolitycznie i wojskowo genialną, a z drugiej jednak tyrana dla własnego narodu (islam wprowadzany siłą, wysokie podatki, nepotyzm i korupcja). To właśnie ta tyrania jak i odwrócenie losów wojny na korzyść chrześcijaństwa i zbrojnych zakonów Herkulesa i Henryka, doprowadzi do jego upadku i obalenia przez III Kraka (z królewskiego rodu Jagiellonów, bądź nawet Piastów).

 • # orminlange (13-06-2021)

  Tutaj trochę inne podejście w kwestii szans Jarosława Wałęsy – zapomniałem o innym ważnym sześciowierszu, który go raczej wyklucza, ale spójrzmy:

  Omen 69

  O słowiański narodzie Maryi!
  Gdy szatan zapanuje nad twoimi umysłami -
  to krew z jednej krwi poleje się strumieniami,
  Bowiem dwa sobie przeciwne plemiona i te starsze i młodsze -
  spotkają się w morderczym uścisku wrogości../.
  Bo gdy nad Wisłą Bachus rozpali w nich ogień nienawiści -
  Syn stanie się wrogiem ojca, a córka swej matki -
  zaś brat zabójcą brata, a siostra zabójczynią siostry,…
  Ale przed tym za udziałem Gryfona i Atlantów -
  wszech władza partii i kościoła ulegnie załamaniu,
  Zaś świątynie Chrystusa będą plądrowane i niszczone. -
  bo stanie się to skutkiem ułudnych rządów sprawiedliwych…
  Najpierw więc zostanie rozbudzona Wielka Radość żarliwych-,
  a później nastanie u nich żałość i Wielki Smutek spolegliwych../.
  Aż wreszcie kryzys pieniądza na krótko wyniesie do władzy-
  po raz drugi wąsatego i jego licznych zwolenników zdrady../.
  Po nim w wyniku haniebnego buntu i zamachu -
  sprzymierzony z nimi generał osiągnie cel utajniony…
  Przed trzecią wojną już jako władca nowego Lechistanu,
  I niezłomny wyznawca zwycięskiego islamu../.
  Stanie się z czasem wiernym zwolennikiem Wielkiego Talibanu,
  I orędownikiem jego okrutnego i mściwego przywódcy…/.
  W końcu kraj swój przemieni z pomocą szahidów i ich dowódcy,
  W sprzymierzone królestwo proroka Mahometa i jego turbanów….
  Taki więc oto będzie skutek i początek budowy,
  …Jego Wielkiej Potęgi, Chwały i Odnowy!
  Atraktor 216-08-31 15:53:060

  Jeszcze raz wrócę do kluczowego dla Polski w najbliższym nawet czasie omenu. Szczególnie tej jego części:

  “Ale przed tym za udziałem Gryfona i Atlantów -
  wszech władza partii i kościoła ulegnie załamaniu,
  Zaś świątynie Chrystusa będą plądrowane i niszczone. -
  bo stanie się to skutkiem ułudnych rządów sprawiedliwych…
  Najpierw więc zostanie rozbudzona Wielka Radość żarliwych-,
  a później nastanie u nich żałość i Wielki Smutek spolegliwych../.
  Aż wreszcie kryzys pieniądza na krótko wyniesie do władzy-
  po raz drugi wąsatego i jego licznych zwolenników zdrady../.”

  Gryfon – Unia Europejska
  Atlanci – USA
  partia – tu w domyśle PiS mający poparcie Koscioła Kat., tym bardziej, że zaraz potem pada stwierdzenie “ułudnych rządów sprawiedliwych”

  W ogóle pojawiają się już przecieki (Vera Jourova), że Unia może nie dać PiSowi funduszy, za wiadome w jej mniemaniu przewinienia (praworządność, abstrahuję już od tego, że w EU też różowo z tym nie jest wbrew pozoranctwu tam od lat zachodzącemu).

  Zwolennicy PiSu przeżywali przez ostatnie lata euforię związaną z rozdawnictwem, skromnym, ale jednak. Radość ta zmieni się wkrótce (w wyniku finansowego załamania, kryzysu polskiej waluty) w żałość. Kryzys wyniesie do władzy ekipę przeciwną Kaczyńskiemu (kojarzoną z ich ojcem duchowym Lechem Wałęsą). Wątpię by sam Wałęsa był u władzy, bardziej tu tłumacz chyba coś nadinterpretował, ale:

  Przepowiednia 19, 30

  Na szesnaście przed wielką wojną (III wojną),
  Młody, który wygra ustąpi niszczony chorobą raka,
  Później zaś Słowo Arcypasterza wyzwoli złe demony,
  Które na wschód od Soławy wywołają ogromne wzburzenie,
  W końcu ten, który przegrał, powróci na tron-
  Na krótko przed zasadniczymi zmianami….

  Jeśli od 2037 odejmiemy szesnaście lat, lądujemy w 2021. Jeśli ten tekst dotyczy Polski (a jest mowa o miejscu na wschód od rzeki Soławy, najbliższym krajem jest Polska, nie licząc kraju w którym ta rzeka obecnie się znajduje) to otwiera nam się okres kiedy Andrzej Duda może zrezygnować, a wtedy wybory prezydenckie ulegną przyspieszeniu. Nie musi to byc koniecznie w tym roku. Zależy co Nostradamus miał na myśli wielka wojna, czy liczy ją od 2037, ataku Chin na Rosję, czy od 2039 kiedy według mnie Mahdi zbrojnie, lądowo wjeżdża na Bałkany i do Hiszpanii. Mamy zatem możliwość 2021/22/23, kiedy Duda ustąpi otwierając komuś popierającego Wałęsę drogę do prezydentury. Naturalnym kandydatem wydaje się być Bronisław Komorowski gdyż:

  “W końcu ten, który przegrał, powróci na tron-”

  Czyli z tego wynika, iż może to być tylko osoba , która była na owym “tronie” rozumianym oczywiście symbolicznie oraz przegrała wcześniej wybory (warunki spełniają tylko Wałęsa i Komorowski). Oczywiście pod warunkiem, że tłumaczenie tego wersu jest prawidłowe. Bo gdyby brzmiało “w końcu ten, który przegrał, zdobędzie tron” wtedy nawet Trzaskowski wchodzi w grę. Nie ma wąsów, ale to nie problem. Określenie “wąsaty” z Omenu 69 można też interpretować jako “zwolennik wąsatego”.

  Obserwujmy bieżącą sytuację. Jeśli zobaczymy problemy ze złotówką, z budżetem, z bankami i sytuacją gospodarczą Polski, czas przewrotu politycznego będzie bliski.

 • # orminlange (13-06-2021)

  “W końcu ten, który przegrał, powróci na tron-”

  A co gdyby w oryginale było słowo “syn”?

  “W końcu syn tego, który przegrał, powróci (zdobędzie?) tron”

  Szkoda, że nie mam oryginalnego tekstu, by to zweryfikować. Być może to z mojej strony szukanie dziury w całym, kwestia chyba intuicji, która podpowiada mi, że Jarosław Wałęsa, mógłby jeszcze odegrać jakąś rolę w tym naszym żałosnym teatrzyku politycznym, przed jego ostatecznym upadkiem.

 • # Alfred (15-06-2021)

  @ orminlange , czy bierzesz pod uwage fakt ze jednak to co mialo sie wypelnic z koncem drugiej dekady to dzieje sie właśnie teraz tylko na przyklad z rocznym poslizgiem?I ta wojna na Ukrainie jednak w tym roku sie zacznie?

 • # orminlange (15-06-2021)

  @Alfred

  Problem jest z tłumaczeniem dekad, o czym swojego czasu pisałem na forum ja jak i MartimoCardoza i zbieraliśmy za to baty. Wyszło na nasze, ale nie odczuwam satysfakcji. Mylić się jest rzeczą ludzką. Te baty zresztą sprawiły, że odechciało mi się pisać. Ale sytuacja się rozwija.

  W kwestii tego czy wojna z Rosją może mieć miejsce teraz. Nie sądzę. Po pierwsze potrzebny jest bunt bojarów/oligarchów ukraińskich (zapewne inspirowany ze wschodu).

  Przed ’sześćsetnym w Scytii bunt bojarów,
  Na rękę wielkiemu Rusinowi i jej trzeciemu(Putin),
  Przez 90 będą rżnąć tubylców pomimo protestów,
  Dzięki obcej broni na jeden przed batalią (wojną) doznają ciężkiej porażki (bojarzy).

  Jeśli zobaczę ten bunt, wtedy sprawa będzie jasna.

  Inna rzecz

  Omen* 23

  Dyktator Białej Rusi narazi się władcy Wschodu -/-
  Po złudnym dobrobycie nastąpi wielki kryzys –
  Sterowany ze wschodu bunt utopi władcę we krwi -/-
  I postawi u władzy innego…
  Posłuszny woli Mongoła odda mu bez walki swój kraj-/-
  Opór nielicznych skończy się za górami Europy i Azji-
  [Władca]Barana w znaku Barana rozpocznie wojnę dwóch przywódców….
  Aż Scytia i Biała i Ruś przypadnie Sarmatom i chanowi Mongołów!

  Usunięcie Łukaszenki (bo to chyba o nim mowa w tym omenie?) powinno chyba nastąpić przed rosyjską interwencją na Ukrainie. Ale w przypadku tego omenu i jego zawiłości oczywiście nie można być tego pewnym. Pochylę się jeszcze nad tą sprawą i przemyślę.

  Wzajemne szturchanie się zachodu i Rosji może jeszcze trwać latami, jeśli chodzi o tereny sporne, czyli w tym przypadku Białoruś i Ukrainę. Obie strony chciałyby mieć całe te ziemie w swojej orbicie wpływów. Skończy się jak wiemy podziałem, upadkiem Rosji, ale też i rozwiązaniem NATO i upadkiem “Zachodu”. Tak toruje się ścieżkę dla Kalifatu i potęgi Chin.

 • # orminlange (15-06-2021)

  nienumerowany omen Arteuzy z moją ważną poprawką by brzmiał aktualniej

  Za wielką wodą oceanu, gdzie Atlantyk ma swój drugi brzeg,
  W wielkim mieście pieniądza będzie słychać wielki grzmot.
  Dwaj wielcy szklani bracia upadną pogrążeni w chaosie,
  kiedy żelazne ptaki zniszczą ich swoimi dziobami,
  ale forteca przetrwa, choć będzie opłakiwała ciała niewinnych.
  Ich zaskoczony przywódca nie ulegnie i wyda nieprzemyślane rozkazy.
  Trzecia Wojna się rozpocznie nim minie 10 lat,
  gdy jej (USA) wojska zginą w azjatyckim kraju Tamerlana(Afganistan).
  Niespodziewanie i nagle Wielki Grzyb ognia w siódmym miesiącu
  zniszczy armie sprzymierzonych, a płacz i żałoba będzie ogólna,
  bo trumny będą puste.
  Odtąd powoli pod zielonymi sztandarami Mahometa
  półksiężyc rozpocznie swój zwycięski marsz na ziemie chrześcijańskiej Europy.
  Jednooki Talib ogłosi się Kalifem Zjednoczonego Imperium Allaha.

  Przepowiednia 141, 201

  Mars w znaku Skorpiona w roku żywej Wagi (IV kwartał 2029!)
  W końcu trzeciej dekady kraj Baktrów i Partów (Afganistan) we władzy turbanów,
  Mściciel z gór dostawcą tysięcy niepokornych czaszek,
  Rzuconych w pszenicznych workach pod stopy Antychrysta.
  Po wielkiej rzezi plemiennej hołoty lud wybierze talibów,
  Na chwałę przyszłego Imperium Allaha i Mahometa!

  Dlaczego zestawiłem te dwa teksty? Otóż konfiguracja gdy Mars jest w znaku Skorpiona, a Waga jest ożywiona pobytem w niej Jowisza zachodzi pod koniec 2029 roku. Wcześniej w miesiącu siódmym (kalendarza juliańskiego) przypuszczam, że tego samego roku armie USA/NATO zostaną zniszczone w Afganistanie ładunkiem jądrowym. III wojna musi się zatem zacząć nim minie pełne 10 lat od tego wydarzenia, czyli przed 7-mym miesiącem roku 2039.

  W horoskopie USA (na deklarację niepodległości) można zaobserwować w tym czasie (lipiec/sierpień 2029) trygon Plutona do Urana (niby miły aspekt ale dwóch malefików i to związanych z siłami atomowymi) oraz kwadraturę Marsa ze znaku Skorpiona (wojskowość) do natalnego Plutona (też sprawki wojskowe i atomowe).

  Uważny czytelnik zwróci uwagę na pierwszą część omenu, która prezentuje wydarzenie z 11.09.2001 by potem w drugiej części przeskoczyć aż do 2029 roku. Nieprzypadkowo autor zestawił te dwa wydarzenia. Pierwsze stało się powodem stałej obecności wojskowej USA i sojuszników w Afganistanie, drugie stanowić będzie koniec tejże obecności i zmierzch potęgi USA i “zachodu”. Nowa potęga Kalifat, będzie nową, rozdającą geopolityczne karty siłą, obok Państwa Środka jakim wówczas będą już nie tylko z nazwy także komunistyczne Chiny. Piszę to oczywiście obiektywnie, tak jak to wynika z tekstów Nostradamusa, zachowując swoje poglądy w tej sprawie dla siebie.

 • # Alfred (16-06-2021)

  Tak Lukaszenko jest tu wazna wskazowka. Jeslli Putin chce zaatakowac Ukraine to beda mu potrzebne wojska bialoruskie. Obecnie Lukaszenko jest na pasku Putina i kazda jego niesubordynacja skonczy sie zapewne wywolaniem ponownie buntu i utopieniem go we krwi.Co do Afganistanu to zastanawia mnie czy to nie bedzie jednak wczesniej gdyz wojska Usa i Nato zaczely ewakuacje.
  Ogromnym wydarzeniem poprzedzajacym ujawnienie sie mahdiego bedzie wybuch wulkanu w Japonii.

 • # orminlange (16-06-2021)

  Wojska można wycofać (nie całościowo) a można je z powrotem wysłać

  u Arteuzy mamy:

  “Śniady do Azji wyśle nowe wojska,
  Kraj studnia zatopi ich wszystkich,
  Wielka klęska i zniszczenie nowego miasta,
  Będą początkiem upadku morskiego Neptuna.”

  Zastanawiam się czy Śniady to nie będzie przypadkiem Kamala Harris, nie wiemy jaki rodzaj był użyty w oryginale czterowiersza. Biden jest tak chory i otępiały, że pełnienie przez nią obowiązków prezydenta za jakiś czas jest wysoce prawdopodobne.

  Wcześniej myśleliśmy wszyscy, że śniady to musi być Obama, ale tych śniadych może być więcej i jak się okazuje nawet może to być kobieta. Do tego mamy jeszcze rozwinięcie akcji o zniszczenie nowego miasta (Nowego Yorku?), jak to opisywał Arteuza “brudną bombą atomową”.

  Nic nie idzie szybko jeśli chodzi o Nostradamusa, wiele wydarzeń wymaga czasu. Owszem coraz więcej powinno się już sprawdzać, ale jeśli chodzi o te wojska to jeszcze niejedno się może tam wydarzyć zanim nastąpi finał z “odparowaniem” atomowym.

  Przepowiednia 113.69

  Nad wyspami wschodniego oceanu,
  nadejdzie mroczne panowanie władcy ognia,
  a rozszalałe żywioły:ziemi,wody i powietrza,
  pochłoną w mgnieniu oka pogański: lud i ląd,
  trzy dni po wielkim wybuchu wulkanu, (2026/27?)
  w górach Azji objawi się światu Antychryst!

  Dlaczego dałem lata 2026/27 na to zdarzenie? Otóż dlatego, że uważam, iż Mahdi urodził się w 1999 oraz:

  Liczba dziewięć – to czas Marsa (lata 2039/2049 i 2059 z dziewiątkami)
  liczba sześć początkiem trzeciego, (6 miliardów w roku narodzenia antychrysta 1999)
  Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą, (Mahdi rozpoczyna działalność w ukryciu
  w 2017/18 dzięki swoim funduszom)
  Żeby dojść do dwa i siedem, (2026/27 objawia się światu opanowując Pakistan)
  Końcem powodzeń będzie pięć i cztery, (2053/54, “cud krzyża”)
  A gdy przyjdzie sześć i dziewięć skończy się jego panowanie. (? może być zakodowana tutaj data śmierci Mahdiego)

  W 2026 w sierpniu ukończy 27 lat (dwa i siedem), lub w 2027 dojdzie do czegoś istotnego w jego drodze życiowej.

  Dwa lata potem jak pisałem wypada opanowanie Afganistanu (”rzeź plemiennej hołoty”) pozbycie się USA i sprzymierzeńców z jego terytorium. Mahdi ma się pokajać przed światem za samowolne użycie broni atomowej przez jego dowódcę (Ponurego Draba?) lub nawet konkurenta do władzy nad Kalifatem, którego publicznie ukarze jako zadośćuczynienie za incydent atomowy.

  Oczywiście ramówka czasowa jest moją wizją interpretacyjną. Wszystko może się potoczyć inaczej – im później tym lepiej dla nas.

 • # orminlange (16-06-2021)

  W dwudziestym 6, 8 i 9 to liczby trzeciego Antychrysta,
  Mahdi-muzułmański potwór otworzy na Ziemi bramy piekieł,
  Syn Mahometa złodzieja i pięknej Fatimy ladacznicy,
  Przyprawi miliony do nędzy, chorób i śmierci
  Urodzony w pobliżu Babilonu pomiędzy dwiema rzekami
  Oko straci w młodzieńczej bójce z rówieśnikami
  Arteuza – Centurion 4 lis 2009, o 09:31

  Jeszcze uzupełnienie do daty narodzin Mahdiego 6.8.1999 (9 jako ostatnia więc najważniejsza i najliczniejsza) data julianska – tydzień po zaćmieniu z 1999 (29 lipca 1999 data także juliańska).

  I teraz co otrzymujemy numerologicznie z daty narodzin “jednookiego”?
  6+8+1+9+9+9=42 sprowadzamy to do jednej cyfry “6″ 4+2

  i wyrażenie z poprzedniego prognostyku:

  “liczba sześć początkiem trzeciego” nie musi dotyczyć wcale liczby 6 miliardów ludzi na Ziemie w momencie jego narodzin, a cyfry wynikającej z juliańskiej daty jego narodzin.

 • # Alfred (16-06-2021)

  Nic nie jest pewnego , nawet Centurie Nostradamusa. Niewiadomo czy sa prawdziwe lub czy sa dobrze przetlumaczone.Spotkanie Putina i Bidena moze miec ogromne znaczenie na najblizsze miesiace. Jesli nie dobija targu to rzeczywiscie Ukraina moze miec cieplo. Rosjanie wiedza jak podkrecic bojarow. Teraz mamy mistrzostwa Europy a pozniej Olimpiade i jeszcze wybory w Rosji. Gospodarka tam tez siadzie wiec trzeba plebsowi cos rzucic zamiast chleba.
  Podobnie jak Ty Orminlange zerkam czasem na Narcyza Nazara i musze przyznac ze jest on bardzo nadwrazliwy ina swoim punkcie i dodatkowo robi podjazdowke do Jackowskiego ale w drobnych sprawach jak by trafial.
  Moze sie zdarzyc ze Irlmayer moze miec racje i na przyklad w rym roku moze zginac w zanachu jakas szycha z jakiegos mocarstwa i potem moze pojsc jak w 1914 roku.U nas rzeczywiscie Pis sie konczy wiec i Twoje argumenty maja sens ale jak by caly czas zbyt odlegle terminy.
  Pamietasz moze jak to bylo z tymi liczbami chyba calkowitymi ktore mialy dac poczatek 3 WS?

 • # orminlange (17-06-2021)

  @Alfred

  Zbyt odległe terminy, to chyba podświadome moje szukanie możliwości odsunięcia tego co ma się stać, bo nie będą to rzeczywiście sprawy przyjemne.

  Co do “szychy za jakiegoś mocarstwa” i zamachu na nią, to kojarzy mi się zamach na ostatniego prezydenta Francji (Odnowiciel Wiary), ale to znów odległa data bliższa wybuchowi III wojny niż bieżącemu rokowi.

  I właśnie ten rok wybuchu i zagadka matematyczna jest opisany w:

  Almanach część III 666, 1

  W dwudziestym pierwszym Wielki Pokój,
  Zaraz w nocy półksiężyca przyjdzie trzecia jak złodziej.
  Suma liczb będzie trójką, a przez nią dzielona da całkowitą,
  Pierwsza i Druga były tylko dziecinną zabawą,
  Wielki Mahdi – Wielki Potwór odmieni Świat w piekło,
  Europo szykuj się do walki nim rozlegnie się głos Muezzina.

  I są trzy możliwości, albo liczymy pełne daty z dniem, miesiącem i rokiem (a wtedy wyników będzie sporo, za dużo), albo same “roki” bez odcinania liczby tysiąclecia, albo z odcięciem tejże liczby.

  Inne zastrzeżenie to, że wybuch III wojny (atak Chin na Rosję przy wsparciu Talibanu i być może Talibanu na Izrael, Turcję i Egipt) ma być poprzedzony dekadą superterroryzmu i jak wspominałem niedawno, zanim minie 12 lat od wielkich zwycięstw Talibów (a raczej ich finału, wybuchu atomowego w Afganistanie)
  Rzym zostanie ogłoszony stolicą Kalifatu:

  Przepowiednia;113,201[sześciowiersz]

  W 21′nie ten kalifat i nie ten przywódca który rozpoczął to zakończy batalię../.
  Wielki i Bogaty ze szczęśliwej Arabii wyruszy przepełniony wiarą półksiężyca-
  od stepów i niebotycznych gór środkowej Azji./..
  Tam początkowo w ukryciu Wielkie klęski talibów
  przemieni w ich Wielkie zwycięstwa….
  Zanim Ziemia dopełni swych 12 obiegów III Antychryst ogłosi Rzym miastem Mahometa/…(proroka Islamu)

  I teraz jakie to lata co do wybuchu III wojny wchodzą w grę:

  bez odcięcia liczby tysiąclecia: 2037 i 2046 (licze tylko te w I połowie XXI wieku)
  z odcięciem: 2030, 2039

  wcześniejszych nie biorę pod uwagę, bo nie mamy startu superterroryzmu na obecny rok 2021, nawet ten 2030 już raczej się nie załapie, chyba że w siódmym miesącu julianskim bieżącego losu coś się wydarzy w Afganistanie z tym “atomem”, ale i to musielibyśmy już chyba mieć uprzednio to:

  Omen 13
  Wóz obali słabego władcę w państwie nad Indusem, gdzie kiedyś Macedończyk ustalił swoje granice,
  A jej mieszkańcy ogłoszą go kalifem państwa Wielkiego Talibanu,
  Wielką armię utworzy o 5 milionach głów, a znakiem żołnierzy będzie czerwony turban Mahometa,
  Począwszy od roku ‘607 liturgii jego nowej ery.

  A to wydarzenie jednak sytuowałbym w 2026 (Mahdi kończy 27 lat) lub w 2027. Trochę się uparłem, ale po prostu mi się to nieźle zazębia z wybuchem III wojny w 2037 lub dla Europy w 2039 nawet. Rzym nie od razu zostanie zdobyty, stąd też okres nie dłuższy niż 12 obiegów Ziemi wokół Słońca, nachodzi na rok 2041 (licząc od 2029 kiedy to jak pisałem obstawiałbym incydent z użyciem broni nuklearnej w Afganistanie i kulminację zwycięstwa Talibów).

  174.90

  W koniunkcji Saturna i Jowisza w Wadze, (2041)
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy,
  174.90 (czterowiersz)

  W koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze,(2041)
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy,
  Na siedem gdy spadnie z nieba gwiazd wiele./..
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa./.

  te znaczki na końcu wersu trzeciego i czwartego polecają nam przesunąć je, wpierw trzeci na pozycję pierwszego (pierwszy znajduje się na pozycji trzeciej) a potem czwarty z trzecim, który był pierwotnie pierwszy:)

  Na siedem gdy spadnie z nieba gwiazd wiele./..
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy, (siedem dni po zaćmieniu 1999)
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa./.
  W koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze,(2041)

  Mamy tu jasne wskazanie, że Rzym zostanie wpierw osaczony, a gdzie indziej jak wspominałem jest dany okres nie dłuższy niż 12 lat na jego ogłoszenie stolicą Kalifatu i znów mamy prostą matematykę 2041 – 12 = 2029 to od tego roku (przypuszczam, że miesiąca siódmego juliańskiego liczy się ten okres, czyli od wybuchu atomowego do zdobycia Rzymu.

  Tu możemy zwrócić uwagę, że trochę czasu zajmie Mahdiemu zanim, zbliży się do Rzymu, nie jest to takie błyskawiczne,

  Irlmayerowi wizja mogła przeleciec jak błyskawica, ale jest to złudzenie, u wizjonerów tak bywa, faktycznie wydarzenia dziejące się przez dziesięciolecia ( jak III wojna) mogą im się wydawać zachodzącymi w mgnieniu oka. Nie przywiązywałbym się zatem do wszystkich stwierdzeń wizjonerów tak kurczowo, że coś musi zajść szybko.

  No nic obserwujmy ten rok, dużo odpowiedzi nam da jak minie (zwłaszcza te wakacje).

  Pozdrawiam;)

 • # orminlange (17-06-2021)

  Jeszcze dodam, że stwierdzenie “suma liczb będzie trójką” odnosi się według mnie do trójki numerologicznej, czyli jeśli mamy np 2037 to otrzymujemy 12 ale sprowadzamy ją do “3″ jako 1+2

  Arteuza pominął ten fakt szukając tylko czystych, matematycznych trójek (np brał pod uwagę rok 2010, lub 2021 po odcięciu liczby tysiąclecia), Atraktor brał pod uwagę 2030 jako czystą trójkę, po odrzuceniu liczby tysiącleci.

  Ja natomiast stawiam na 2037 (atak Chin na Rosję) i 2039 rozpoczęcie lądowej inwazji na Europę (uprzednio będzie wojna na morzu, jak i działania “piątej kolumny” oraz “torrentu”/hakerów), której jednym z kluczowych osiągnięć będzie zdobycie Rzymu (2041).

 • # orminlange (17-06-2021)

  Co do Nazara, wierzę, że może siedzieć w głowie Putina i znać jego plany. Ale czym innym są plany, a czym innym ich realizacja. Uważam, że Putin zna przepowiednie, nad którymi się tu głowimy i chce podjąć próbę zawrócenia Wisły kijem. Ale to są tylko plany. Mam nadzieje, że Łukaszenka, tak jak to miało miejsce w 2014 i 2015 roku zacznie się mu trochę stawiać i zamiast inwazji na Ukrainę, zobaczymy akcję na Białorusi i to nie służb “zachodu” , ale właśnie FSB. To da nam pewność, że te tragiczne wydarzenia dla nas odbędą się parę lat później niż teraz.

  Choć i tak po rządach PiSu nie będzie lekko, będziemy mieli dużo problemów ekonomicznych (nie tylko z ich winy dla jasności) i społecznych.

 • # orminlange (17-06-2021)

  Przepowiednia 152, 116

  W domu Białego Wilka zamordują pierwszego,
  U Neptuna strach i przerażenie,
  Zemsta wysłanników Półksiężyca-
  spowoduje wielki zamęt i powszechną chęć zemsty…
  atraktor44 26.04.15, 17:56

  przepowiednia nr 152 ma aż 116 tłumaczeń, Atraktor udostępnił nam takie.

  Póki był Trump, myślałem, ze to chodzi o niego, zwłaszcza jego niemieckie pochodzenie (Wilk) no i rasa (biała) pasowało.

  Teraz zacząłem się zastanawiać, czy to nie Biden może podchodzić pod “białego wilka”. Jak każdy w Stanach w białej klasie politycznej, może mieć korzenie niemieckie, nie będę teraz tego badał (syn ma na imię Hunter – myśliwy).

  Postawiłem też parę dni temu tutaj hipotezę, że to Kamala Harris może być śniadym/śniadą, która wyśle nowe wojska do Afganistanu (po zamachu na “białego wilka”?). Tak nawiasem to wygląda mi ona bardziej na mężczyznę po zmianie płci niż na kobietę – takie signum temporis.

  Przepowiednia 161, 19

  Za rządów Wilka Europa stanie się wasalem Potężnego Neptuna,
  Podpisane traktaty spowodują niezadowolenie świata,
  Niedźwiedź, Azjatycki Tygrys i Czerwony Smok zawrą na krótko sojusz,
  Do chwili kiedy przez bunt pospólstwa upadnie wszechobecny pieniądz Atlantów!
  atraktor44 26.04.15

  Czy Europa za rządów Trumpa stała się wasalem USA? Czy był jakiś traktat, który doprowadził do zawiązania się jawnego sojuszu Rosja/Chiny/Indie? Ja przynajmniej nic takiego nie kojarzę, ale może jestem w błędzie.

  Natomiast jeśli wziąć pod uwagę Bidena jako “wilka” to wszystko może być w jego kadencji możliwe. Możliwe też, że zostanie zabity w drugiej, aby mieć czas na:

  Przepowiednia 125, 88

  W czasie rebelii w Scytii germański Mastiff -
  będzie obłaskawiać słowiańskiego Niedźwiedzia…
  Wywoła to wściekłość u niezłomnego władcy Atlantów -
  który na cztery lata niepokorny kraj przytrzyma na uwięzi…
  Zdrada Germanii w czasie i przed III wojną./..
  Nie będzie jednak ani jej pierwszą ani jej ostatnią…

  Rebelia w Scytii trwała od 2014 roku jeśli weźmiemy pod uwagę Donbas jako tą rebelię. Być może i chodzi o Trumpa jako niezłomnego, a może jednak nie. Bo co gdyby to dopiero bunt bojarów był tą rebelią (trwającą 90 dni) w czasie której Niemcy starałyby się zadziałać po stronie Rosji? I za to zostałyby na cztery jeszcze lata przytrzymane na uwięzi przez USA? (do czasu rozpadu NATO, co wynika z innych tekstów). Tak to już jest z tymi tekstami, nie są oczywiste, aż do ich całkowitego wypełnienia się. Czasem nawet po pozornym wypełnieniu bywa, że jest wątpliwość, czy nie dotyczą innego czasu i innych zdarzeń.

 • # orminlange (18-06-2021)

  W Realu24 podają za prasą, że nieoficjalnie Tusk wraca na szefa PO.

  Wszystko jest na “kursie i ścieżce” także i powrót Bastarna(Kaszuba) Tuska (nie żebym się cieszył, tako rzecze jedynie wizjoner sprawdzony).

  Przepowiednia 231,18

  Oblubieniec Germanii pokrętny Bastarn,
  Nielubiany przez kler i jego zwolenników,
  Dobrze przysłuży się chimerycznym Polakom,
  Po sześciu docenią gdy nadejdzie czas cierpień!
  Atraktor 4 mar 2014, o 20:31

  Presage 123, 4

  Partia krasomówczego Bastrana długo będzie rządzić.
  I tymi na lewym i tymi na prawym brzegu Wisły.
  Jego niespodziewane odejście przyczyni się do zamętu.
  Partie czerwonych i błękitnych wkrótce obejmą władzę,
  Kryzys i Nowe Prześladowania ułatwią słowa Zakonnika!
  Jeszcze większy podział doprowadzi kraj na krawędź katastrofy!
  Atraktor 20.11.2012

  Presage 18, 46

  W wielkiej udręce partia Bastarna rządzić będzie długo,
  Polska stanie się areną trzech, a później dwóch rywali,
  Nienawiść wielu przyprawi o zgubę i śmierć,
  Po znużeniu władzę w kraju obejmie Chytry Lis!
  Atraktor 2013-03-02 22:30:12

  *
  W wyniku kryzysu i niezadowolenia,
  Dawniej chwalony, a zapomniany generał -
  Wśród aplauzu zmęczonego narodu obejmie władzę,
  Później Polacy i Kościół będą go przeklinać za: korupcję, podatki i islam.
  Arteuza – Centurion 20 lis 2009

  Chwalony, a zapomniany Generał żelazną pięścią obejmie władzę!
  Osłabiony, wykrwawiony naród otworzy z radością SWOJE PODWOJE!
  W czasie misji tajemnie zmieni wiarę początkowo starannie ukrywaną.
  Później za przyczyną Talibanu, kościoły burzone, duchowni prześladowani,
  Obrazy i Krzyże zrzucane i podpalane na cześć i chwałę ISLAMU!
  Jak za Piasta kraj cały zmieni wiarę, ale POZORNIE NIE W DUCHU!
  Atraktor 20.11.2012

  Bastran, Uwodziciel, Głupiec i Chytry Lis,
  to polska droga do władzy okrutnego Dyktatora.
  Z jednej strony siła wojska i wielkie zdobycze,
  a z drugiej prześladowania z rąk najemnych szahidów!

  Bastran (Kaszub) – Donald Tusk
  Uwodziciel – Morawiecki (wielu uwiódł socjalizmem)
  Głupiec – Jarosław Kaczyński (był premierem, jest także wicepremierem i superpremierem/naczelnikiem)
  Chytry Lis – były duchowny, lub osoba mająca powiązania z nowicjatem (Szymon Hołownia?)

  Wśród wielu Polaków uzyska duże poparcie,
  Do czasu kiedy jego słowa okażą się złudzeniem,
  Później ci sami Polacy nazwą go starym Głupcem (Kaczyński),
  W 21 po krótkim czasie spotka go śmierć i zapomnienie.
  Atraktor 9 maja 2014, o 19:04

  Ten, który odszedł powróci, (Tusk?)
  A jego miłosne podboje;
  Staną, się Wielkim Skandalem,
  Kiedy Ci z nad wzburzonego Dniepru,
  Dowiedzą się o tym,
  Że ich przywódczyni to nałożnica Piasta!
  Atraktor 12 maja 2014, o 12:22

  *
  Przy końcu trzeciej (dekady) w stajni kościoła wielkie kłótnie,
  Przy okrągłym nie dochodzi do porozumienia,
  Trzy kierunki, trzy nurty – Pauliści najważniejsi,
  O klasztor Maryi bezwstydna i gorsząca awantura,
  Generał prowokator na usługach Mahdiego,
  Po wizycie i ukrytym przekupstwie w jego zaufaniu!
  Arteuza – Centurion 20 lis 2009, o 18:54

  W kraju Lechitów Syn zabije Ojca, a Córka Matkę!
  Święty Obraz zostanie zaplamiony krwią,
  bo Kapłan uśmierci Biskupa, a Zakonnica Brata!
  W oszalałym kraju władza oddana Nauczycielowi Wiary!(islamskiej)
  Atraktor 2013-06-11 17:20:31

  Omen 69

  O słowiański narodzie Maryi!
  Gdy szatan zapanuje nad twoimi umysłami -
  to krew z jednej krwi poleje się strumieniami,
  Bowiem dwa sobie przeciwne plemiona i te starsze i młodsze -
  spotkają się w morderczym uścisku wrogości../.
  Bo gdy nad Wisłą Bachus rozpali w nich ogień nienawiści -
  Syn stanie się wrogiem ojca, a córka swej matki -
  zaś brat zabójcą brata, a siostra zabójczynią siostry,…
  Ale przed tym za udziałem Gryfona i Atlantów -
  wszech władza partii i kościoła ulegnie załamaniu,
  Zaś świątynie Chrystusa będą plądrowane i niszczone. -
  bo stanie się to skutkiem ułudnych rządów sprawiedliwych…
  Najpierw więc zostanie rozbudzona Wielka Radość żarliwych-,
  a później nastanie u nich żałość i Wielki Smutek spolegliwych../.
  Aż wreszcie kryzys pieniądza na krótko wyniesie do władzy-
  po raz drugi wąsatego i jego licznych zwolenników zdrady../.
  Po nim w wyniku haniebnego buntu i zamachu -
  sprzymierzony z nimi generał osiągnie cel utajniony…
  Przed trzecią wojną już jako władca nowego Lechistanu,
  I niezłomny wyznawca zwycięskiego islamu../.
  Stanie się z czasem wiernym zwolennikiem Wielkiego Talibanu,
  I orędownikiem jego okrutnego i mściwego przywódcy…/.
  W końcu kraj swój przemieni z pomocą szahidów i ich dowódcy,
  W sprzymierzone królestwo proroka Mahometa i jego turbanów….
  Taki więc oto będzie skutek i początek budowy,
  …Jego (Narodu Maryi) Wielkiej Potęgi, Chwały i Odnowy!
  Atraktor 216-08-31 15:53:060

  Przepowiednia; (sześciowiersz)

  W XXI przed trzecią,
  Kiedy nad Wisłą wyjdą na jaw wielkie przewinienia,
  Kapłani i opaci będą wieszani i mordowani,
  Kościoły zaś bezczeszczone, plądrowane i niszczone,
  Zaś wypluwana przez nich Mamona nie uśmierzy;
  biedy, płaczu i powszechnej złości Ludu Maryi!
  Atraktor 2018-12-09 18:15:50

 • # orminlange (20-06-2021)

  Refleksje po spotkaniu Biden-Putin.

  W sumie powinny być takie same jak po spotkaniu Obama-Putin w 2013. Wtedy nastąpiło oddanie Polski w orbitę mocniejszych wpływów USA, z uprzedniej pełnej zależności od Niemiec. Stąd też sławne nagrania od Sowy i przegrana PO w 2015.

  Teraz po spotkaniu Biden-Putin mamy aferę mailową (ma zniszczyć Zjednoczoną Prawicę) oraz nieoficjalną deklarację powrotu Tuska do polskiej polityki, a zatem i do władzy w imieniu Niemiec, a w zasadzie quasi kondominium niemiecko-rosyjskiego.

  Trochę by to stało w sprzeczności z tym co napisałem o Bidenie w kontekście znanych nam tekstów Atraktora, ale to przecież normalne, że mogę się mylić i zapewne wielu innych miejscach też mogę się mylić. Mam ten komfort, że nie muszę się napinać na bycie nieomylnym.

  W każdym razie po sześciu latach od odejścia Tuska miał nastąpić ciężki czas w Polsce i w sumie już nastał (pandemia, zwana także przez niektórych prześmiewczo plandemią, w tym i przeze mnie) i wciąż ten zły czas trwa, a nawet są objawy jego gospodarczego i finansowego zaostrzenia (powinny być widoczne w najbliższych kilku miesiącach). Tusk miał powrócić w glorii zbawcy, mniemam, że za jakimiś funduszami, pewnie tymi samymi, których Unia poskąpi PiSowi (dał się złapać w pułapkę). To właśnie dlatego słowa Jarosława okażą się złudzeniem, przez brak funduszy na populizm i przez załamanie finansowe (podobne do załamania budżetowego pod koniec rządów AWS).

  Presage 15, 86

  Zwolennicy Zakonnika pewni swego zwycięstwa,
  nad ranem będą zaskoczeni gdy okaże się przegraną.
  Kraj nad Wisłą na krótko znowu otworzy drzwi Morusowi,
  Kiedy wszyscy przeciwnicy z oporem zawrą sojusz!
  Atraktor 07.12.2012

  A mimo tego załamania zwolennicy Rydzyka będą pewni zwycięstwa wyborczego. A może dotyczy to jeszcze innych wyborów.

  Zakładając, że rządy PiSu upadną w tym roku i zakładając wcześniejsze wybory, np w 2022 mogą przynieść one Sejm niezdolny do wyłonienia trwałej koalicji.

  takie wybory mogą poprzedzić także rezygnację Andrzeja Dudy z bycia prezydentem.

  Przepowiednia 19,30

  Na szesnaście przed wielką wojną,
  Młody,który wygra ustąpi niszczony chorobą raka,
  Później zaś Słowo Arcypasterza wyzwoli złe demony,
  Które na wschód od Sali wywołają ogromne wzburzenie,
  W końcu ten,który przegrał,powróci na tron-
  Na krótko przed zasadniczymi zmianami…

  Wątpię by Duda zrezygnował w bieżącym roku, bardziej by mi pasował 2022/23 gdy dodamy 16 lat wyjdzie nam 2038/39 a jak pisałem 2039 jest tym jednym z roków, który obstawiam jako “wielką wojnę” dotyczącą już bezpośrednio Europy i Francji.

  Przyspieszone wybory prezydenckie powinien wygrać Komorowski (zwany przez niektórych nieprzychylnych “Komoruskim” – idealnie pasuje do bycia jednym z namiestników kondominium rosyjsko-niemieckiego w takiej “semantyce”), tym bardziej, że:

  “W końcu ten,który przegrał,powróci na tron-
  Na krótko przed zasadniczymi zmianami…”

 • # orminlange (25-06-2021)

  Tematy bieżące.

  Putin-Biden. Oczywiście Biden to marionetka do pokazywania w tv. Putin też, ale ma większe możliwości jednak, nawet jako marionetka Chabadu. Ale to nie jest przypadek, że tuż po tym spotkaniu zaczęły się w niektórych regionach Rosji obowiązkowe piknięcia pewnych grup. To wstęp do przymusu oczywiście.

  Moje przypuszczenie jest takie, że Putin w zamian za to i może parę innych spraw otrzymał zapewnienie, że Nord Stream powstanie i będzie funkcjonował. Druga sprawa, że zachód zostawia Białoruś i rozwiązanie problemu z Łukaszenką (ten nie wpuści chyba strzykawkowych psychopatów) jemu. Nostradamus to opisał:

  Omen 23

  Dyktator Białej Rusi narazi się władcy Wschodu
  Po złudnym dobrobycie nastąpi wielki kryzys
  Sterowany ze wschodu bunt utopi władcę we krwi
  I postawi u władzy innego
  Posłuszny woli Mongoła odda mu bez walki swój kraj
  Opór nielicznych skończy się za górami Europy i Azji
  Mars w znaku Barana rozpocznie wojnę dwóch przywódców.
  Aż Scytia i Biała i Ruś przypadnie Sarmatom i chanowi Mongołów!

  Do tej pory myślałem, że Łukaszenka narazi się Putinowi niechęcią w sprawie inwazji na Ukrainę (już raz tak było w 2014/15). Możliwe jednak, że pójdzie o koktajle i nastawienie do dybuka 19 i 21.

  Gdy Mars będzie w znaku Barana (słaby to wskaźnik, jest tam co dwa lata) zacznie się wojna dwóch przywódców (uważam, że chodzi o USA i Rosję) ostateczne starcie o Ukrainę. Ale na razie USA chce Rosji, by coś wymóc na Chinach, szachować je. Zwykłe globalne szachy. Bardzo zmienne będą te partie i wiele się jeszcze pozmienia w ich trakcie na świecie. Sojusze będą się zmieniały jak rękawiczki. Jak to w fazie nadaktywnego Słońca – ludzie dostają amby, zwłaszcza czarnogłowi nienawidzący Słońca.

  Najdziwniejszy sojusz dopiero przed nami:

  Przepowiednia 16

  Przed rokiem Ognistego Węża, (przed chińskim 2037)
  Dotychczas prężny Smok udławi się własną mamoną,
  Ze skrytego stronnika północnego Niedźwiedzia-
  W dwudziestym pierwszym stanie się sprzymierzeńcem Neptuna-/-
  Tak dojdzie do dziwacznego aliansu czerwonego z niebieskim,
  Dwóch wielkich w pieniądzu i handlu połączy niebawem wspólne bankructwo!

  Ale nadrukowana mamona i kredyty i tak obie strony doprowadzą do finansowego upadku. Dlatego będzie III wojna, ale tym razem uciekną w nią Chiny (sprzymierzone ze sformowanym w międzyczasie imperium muzułmańskim), a Stany będą się zmagać w wojnie domowej.

 • # orminlange (6-07-2021)

  https://www.youtube.com/watch?v=W-JhVI3gYM4

  “po sześciu docenią, gdy nadejdzie czas cierpień”

  czas cierpień dopiero się rozkręca, na wielu poziomach życia

  “ułudne rządy sprawiedliwych” stoją za tym (dług rośnie jak na drożdżach, upychany po kątach okołobudżetowych), ale też i obiektywne zewnętrzne czynniki dopełnią reszty zniszczenia ich rządów. Wkopali się, nic nie jest wieczne.

  W końcu ósmej (właśc. dziewiątej) słaby generał odda władzę związkowi,
  Będą mu to mieli za złe jego zwolennicy,
  Od nieprzyjaciół nie zazna spokoju i litości,
  Drugi który po nim przyjdzie później zrobi z niego bohatera,
  Ci którzy myśleli, że na zawsze zwyciężyli,
  Zobaczą jak się pomylili, doprowadzając Polaków do wielkiej złości!
  Arteuza -Centurion 14 gru 2009, o 11:27

 • # theelobelix (8-07-2021)

  koment do: Przepowiednia 19,30. Czy pamietasz jak Vaclav Havel mial pewne wygrane wybory ale zrezygnowal ze wzgledow zdrowotnych… rak. Wiesz ze w okolicy 2006-2007 pisal sztuke “0dejscia”… dodaj sobie 16 lat do 2007 roku.
  Timberlan to jeden z braci ktorzy byli oskarzeni o zamach w Bostonie. A zamach byl kiedy? … w 10 lat od czasu od tego zmachu wypadnie kiedy?… wg mnie prawdopodobna postac generala dyktatora to Agnieszka Sochan.

 • # theelobelix (8-07-2021)

  prawdopodobna postac ze strony islamskiej to Mohamed al Mashat – yemen….

 • # theelobelix (8-07-2021)

  mohamet urodzenie 1986 – do niedawna polska i engielska wikipedia podawala 2 rozne daty … 6 8 9 to liczby Antychrysta. .. czytane po arabsku od tylu daja 986.

 • # theelobelix (8-07-2021)

  clif_high, na twitter i bitchute… polecam w zakresie szerszego widzenia faktow ktorych nie ma w tvp3

 • # theelobelix (8-07-2021)

  oczywiscie mahdi al mashat.