Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Przepowiednie Nostradamusa

Artykuł opublikowany w dniu 15-11-2008 o godzinie 12:56
Portret Nostradamusa

Portret Nostradamusa

Nostradamus, co o nim wiemy?

Michael de Nostredame, znany nam jako Nostradamus, urodził się 14 grudnia 1503 r., zmarł 2 lipca 1566 r. Żył we Francji, zajmował się medycyną, astrologią i matematyką. Nostradamus zyskał rozgłos publikując centurie, czyli rymowane czterowiersze zawierające jego proroctwa. Uderzające jest, ile z najważniejszych wydarzeń historycznych zostało przepowiedziane przez Nostradamusa. Oto niektóre z nich:

Kilka proroctw Nostradamusa jeszcze się nie spełniło, nie są to niestety miłe wydarzenia: Trzecia Wojna Światowa i Koniec Świata.

Trzecia Wojna Światowa

Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”. Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastującej zagładę? A może chodzi o jakąś inną planetę? Astronomowie zapowiadają, że w roku 2012 Słońce ma wejść w okres hiperaktywności, którego szczyt ma przypaść na 21 grudnia. Czy to będzie znak?

Ostatni papież

Herb papieża Benedykta XVI

Herb papieża Benedykta XVI

Nostradamus mówi także o ostatnim papieżu, który ma być ,,o skórze oliwnej”. Co to oznacza? Wiele osób przypuszcza, że może tu chodzić o mulata, lub murzyna. Jak wiemy, oliwki są koloru zielonego lub czarnego właśnie. Jak na razie, Kościołowi Katolickiemu przewodzi jednak biały człowiek.

Czy jednak możemy być spokojni? Obecny papież swym imieniem nawiązuje do zakonu św. Benedykta, którego symbolem jest m.in. gałązka oliwna. Niepokojem może napawać również to, że w herbie Josepha Razingera znajduje się koronowana głowa czarnego człowieka…

Popatrzmy na tę sprawę z innej strony: w XVI wieku, za czasów Nostradamusa, przywódca Kościoła Katolickiego — papież, miał ogromną władzę nad cywilizowanym światem. W dzisiejszych czasach, władza kościoła nie sięga już tak daleko. Papież, w rozumieniu Nostradamusa, mógł oznaczać kogoś, kto rządzi światem. W dzisiejszych czasach, najwięcej do powiedzenia mają dwa mocarstwa: Rosja i USA, a władzę w Stanach Zjednoczonych przejął Barack Obama — pierwszy czarnoskóry prezydent USA. Jego wybór był przełomowym wydarzeniem. Czy Barack Obama może być uważany za władcę o wpływach porównywalnych do tych, które w przeszłości miał sam papież?

Watykańska agencja prasowa doniosła, że Papież Benedykt XVI ma abdykować 28.02.2013!

Zobacz także: Przepowiednia Nostradamusa o katastrofie prezydenckiego samolotu w której zginął Lech Kaczyński
Komentarze (4453) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # jaro13 (28-12-2014)

  Dobrze by było żeby Atraktor zaczął pisać na tej stronie po tym jak trole nie dali mu spokoju na forum GP.

 • # Krzysiek (28-02-2015)

  W latach tej przepowiedni czyli 1500… Któregoś roku najważniejszym człowiekiem i tym którym najwięcej mógł był papież i przypominam miał być czarno skóry człowiek lub mulat a dziś kto takim człowiekiem jest……
  Barack Obama to jest odpowiedź. Przepowiednia mówi o tym człowieku że jest najpotężniejszy na ziemi a w tamtych latach był papież ale czasy się zmieniają.

 • # Krzysiek (28-02-2015)

  Wiecie napisałem nim przeczytałem poprzednia wypowiedz miała się odnieść do górnej interpretacji czyli do ostatniego akapitu. Nie chodzi tu o Putina, tylko o Obamę jest to najpotężniejszy człowiek na świecie wydaje chyba co najmniej 3 razy tyle co Ruskie na armię.

 • # Atraktor (15-03-2015)

  Witam:
  Odpowiadając Jaro 13 podaje link do forum na którym można mnie czytać na bieżąco.
  Jest to forum zamknięte(prywatne) dla piszących,którzy muszą mieć po zarejestrowaniu i zalogowaniu akceptację założyciela.W ten sposób unikamy trollingu..
  Natomiast jest ono otwarte do czytania dla wszystkich chętnych.
  Piszę tam pod nickiem;atraktor44.
  Pozdrawiam:
  Atraktor

 • # Konstanty Rokossowski (25-06-2015)

  Ja chciałem odpowiedzieć odnośnie tej przepowiedni Nostradamusa co po trzeciej wojnie w Polsce ma rządzić Krak Drugi,nie wiem czemu za Kraka Pierwszego uważacie Jana Pawła II,bo tu akurat chodzi o legendarnego wodza i króla Kraka który założył Kraków,był on chyba ojcem Wandy. Nostradamus na pewno wiedział o legendarnym Kraku dlatego mówi o jego następcy.A JP2 nie może być tym pierwszym Krakiem z tego powodu że JP2 rządził w Watykanie a nie w Polsce. Założyciel Krakowa Krak to jest ten Pierwszy Krak

 • # Gordon (4-10-2015)

  By no means pay anyone for data entry jobs.

 • # Madeleine (4-10-2015)

  A player has to appear at the screen while simultaneously operating the joystick off the device.

 • # bisnis tahu bulat (5-10-2015)

  Hi, after reading this remarkable post i am as well delighted to share my familiarity here
  with friends.

 • # Dann (6-10-2015)

  MoonWhisper Spirit Center – Free as well as inexpensive psychic, tarot and
  astrology readings via chat, phone or email.

 • # ---- (17-10-2015)

  Kiedy wybuchnie III wojna światowa.

  Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona 23 z 1772
  [ Posty: 17713 ] Przejdź na stronę Poprzednia strona 1 … 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 … 1772 Następna strona
  Drukuj | Powiadom znajomego Poprzedni | Następny
  Autor Wiadomość
  Wciagniety w wir Centuriona
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 3 lis 2009, o 16:43
  Wroze Panu sukces, Panie Centurion. Pana lektura wciaga. Miej Pan listosc i pisz czesciej.

  przepadlem z kretesem.

  Góra

  Arteuza
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 3 lis 2009, o 16:50
  jan012 napisał(a):
  Burakk – niezły strzał gratuluję.
  Natomiast jeśli chodzi o torrent, pewnie to głupie i bez związku, jednak większość użytkowników sieci wie co to jest torrent.
  Torrent to plik komputerowy, potrzebny do udostępniania danych w sieciach wymiany plików p2p (peer – too – peer).
  Ale pewnie w żaden sposób się to nie wiąże z inwazją Mahdiego na Europę.
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Torrent

  Właśnie zostało mi podpowiedziane-nie znam się na komputerach.Napiszczie-czy Mahdi może z użyciem TORRENTU przeprowadzic z Europą wojnę komputerową?-przecież pisze o tym głownie na początku inwazji!!!

  Jak się na tym znacie- to napiszcie czy dobrze myślę.Bardzo Proszę!
  To mi pomoże w tłumaczeniu tekstów i zrozumieniu TORRENTU!

  Centurion

  Góra

  Gość
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 3 lis 2009, o 17:35
  Ja stawiałbym jednak na Omara.

  Góra

  Gość
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 3 lis 2009, o 19:50
  Cytuj:
  Właśnie zostało mi podpowiedziane-nie znam się na komputerach.Napiszczie-czy Mahdi może z użyciem TORRENTU przeprowadzic z Europą wojnę komputerową?-przecież pisze o tym głownie na początku inwazji!!!

  Jak się na tym znacie- to napiszcie czy dobrze myślę.Bardzo Proszę!
  To mi pomoże w tłumaczeniu tekstów i zrozumieniu TORRENTU!

  Centurion

  Witam:)

  Na wstępie dziękuję za rozjaśnienie kwestii zwiazanej z Wielkim Talibanem.

  Spróbuję sie zrewanżować w kwestii tego nieszczęsnego określenia TORRENT.
  Tak jak ktoś wspomniał wyżej jest to najprościej mówiąc sposób na wymianę informacji miedzy dwoma komputerami funkcjonującymi w tej samej sieci WWW metodą peer-to-peer czyli w wolnym tłumaczeniu komputer-do-komputera. Samo zaistnienie tzw. protokołu wymiany danych BitTorrent umożliwiało ściaganie zainteresowanym (i jest tak do tej pory) rozmaitych plików z danymi (czyli gier, filmów, muzyki itp.) fragmentarycznie od jednego lub więcej źródeł zwanych seedami (seed-nasienie, lepiej jednak pasuje nasze: źródło). Nie trzeba już było np. znajdować serwera, na którym znajdowałby sie interesujący nas plik, można je było zassać (leech stąd leecherzy-zasysający z internetu) bezpośrednio od osoby udostępniającej. Komunikację między komputerami wymieniającymi sie fragmentami danych pliku zapewniały tzw. trackery, o których informację zawierał plik z rozszerzeniem .torrent otwierany za pomocą specjalnej aplikacji w celu sciagania danych z sieci.

  I teraz taka moja refleksja. Nostradamus choć człek mądry jak na swój czas, mógł pomylić TORRENTA z innym rodzajem komunikacji miedzy dwoma komputerami jakie zachodzą dzięki niechcianym przez nas wirusom komputerowym. Problem ich istnienia odczuwają dotkliwie użytkownicy systemów Microsoftu:) Nie zdziwiłbym się gdyby naukowcy-hakerzy Wielkiego Talibanu w walce z wrogami stosowali taki właśnie sposób na wykradanie danych, paraliżowanie systemów komunikacyjnych, czy przejmowanie kontroli nad systemami dowodzenia przeciwnika. A skąd taka pomyłka mogła wyniknąć? Otóż wykorzystanie sieci TORRENT jest jednym ze sposobów infekowania komputerów jej użytkowników, w celach hakerskich.

  Łatwo mi przy tym sobie wyobrazić sytuację, w której specjalna grupa hakerska Wielkiego Talibanu (wsparta sojuszniczymi hakerami z Chin) infekuje określoną liczbę komputerów na Świecie, aby potem wykorzystać zasoby tych najsłabiej bronionych dla stworzenia superkomputera o ogromnych możliwościach obliczeniowych, które dałyby twórcom możliwości włamywania się bądź nawet przejmowania sieci rozmaitych służb państwowych.

  Ale to jest oczywiście tylko taka hipoteza na gorąco, stworzona na potrzeby próby wyjaśnienia skąd u Nostradamusa w ogóle taki termin jak TORRENT. Być może ktoś z Was tu wpisujących się wpadnie na jakiś lepszy pomysł jak to rozwikłać:)

  Pozdrawiam;)

  elche

  Góra

  DZA
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 3 lis 2009, o 20:05
  Odnośnie TORRENT można też pójść po najmniejszej linii oporu: zaletą systemów udostępniania plików (lub ogólniej informacji) w sieci tego typu jest ich rozproszenie. Dlatego na pewno są trudniejsze do kontroli czy zablokowania niż scentralizowane metody (choć akurat TORRENT taki rozproszony wybitnie nie jest, ale może w końcu chodzić o pewną ogólną ideę). Do czego zmierzam: nie znamy jeszcze kontekstu w jakim pojawia się to słowo u Nostradamusa, ale może po prostu chodzi o rozpowszechnianie za pomocą internetu i sieci p2p islamskiej propagandy (oraz jako zamaskowany kanał komunikacji), czyli niejako wspomożenie budowy owej, wielokrotnie przez Arteuza wspominanej, 5-tej kolumny. Propagandy, której zwalczanie, zakładając unikanie drastycznych restrykcji odnośnie wolności w internecie, może być bardzo utrudnione.

  Oczywiście teorii przedmówcy nie podważam, choć póki co rzeczywiście trudno sobie wyobrazić torrenty bezpośrednio jako broń (ale kto wie jak technika się będzie rozwijać).

  pzdr.

  Góra

  jan012
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 3 lis 2009, o 21:02
  Jeszcze parę lat temu wystarczyło wysłać emaila zatytułowanego „I love You” zawierającego w załączniku wirusa, żeby zainfekować 10 % wszystkich komputerów na świecie. Dziś na teksty w stylu „wygrałeś 100 tys. dolarów – wiadomość w załączniku” nikt się nie nabierze. Ale z torrentami to już zupełnie inna sprawa. Ich powszechność i dostępność jest praktycznie nieograniczona, a ludzie sami z własnej woli pobierają je tworząc milionowe społeczności wymieniające między sobą terabajty danych. Jeden z bardziej popularnych trackerów, czyli witryn internetowych udostępniających pliki torrent, szwedzki ThePirateBay, pod koniec 2008 roku notował 914 tys. torrentów i 10 milionów użytkowników. Trackerów są oczywiście setki, wystarczy w wyszukiwarkę wpisać słowo „torrent” aby się o tym przekonać.
  Ludzie nigdy nie przestaną ściągać plików, dlatego że są „za darmo”, a więc jest to faktycznie pewne źródło infekcji. Musiałyby być to bardzo zaawansowane pluskwy, gdyż zwykłe trojany są wykrywane przez większość programów antywirusowych. Można sobie wyobrazić, sytuację, że ściągnięty film, muzyka czy program komputerowy działa poprawnie, ale ma zaimplementowany wirus, który uaktywnia się dopiero w jakimś określonym dniu i czasie, niszcząc wiele tysięcy komputerów jednocześnie. To rzeczywiście groziłoby paraliżem.

  Góra

  Eumenes
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 4 lis 2009, o 00:11
  i jeszcze jedna drobna uwaga, w j. angielskim slowko TORRENT oznacza
  POTOK

  Góra

  Gość
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 4 lis 2009, o 08:41
  Arteuza napisał(a):
  W Kanadzie będą mrozy nie -30 czy -40 stopni Celsjusza a -90 a nawet -110 stopni Celsjusza.Takie mrozy jak dotychczas są w Kanadzie czy na Syberii będą w Europie.
  (…)
  Po takim ochłodzeniu klimatu (również na równiku)spowodowanym I Wielką Katastrofą Kosmiczną (II Katastrofa-to przebiegunowanie Ziemi-o której pózniej też napiszę), będzie miała miejsce w historycznych czasach ludzkości-te prądy nie będą miały szans na ocieplenie na równiku!-ONE SIĘ PO PROSTU TEŻ OCHŁODZĄ!!!

  Moi drodzy musicie się zastanowić czy mam odpowiadać na dość dla mnie dziwne -szkolne pytania czy pisać na temat-a naszym tematem jest III Wojna Światowa!!!

  Centurion[/b]

  Zadalem pytanie o znaczeniu fundamentalnym: skoro, jak Pan twierdzi, prady sie ochlodza (o ile w ogole nie zmienia swoich kierunkow) to DLACZEGO w Kanadzie na TEJ SAMEJ szerokosci geograficznej ma byc -110C a w Europie -40C??? Pytanie jest rzeczywiscie szkolne i nie udalo sie na nie jak dotad odpowiedziec.

  Góra

  Gość
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 4 lis 2009, o 09:13
  Arteuza napisał(a):
  Na przykład nikt nie wie dotychczas(żaden badacz jego twórczości) -ja też nie wiem! -co oznacza używane niejednokrotnie przez Nostradamusa słowo :TORRENT -w żadnym języku ono nie występuje również w znanych martwych językach.

  Będę więc o nim pisał:TORRENT- przytaczając czterowiersze lub sześciowiersze Nostradamusa nie wiedząc -co to słowo oznacza?

  Takich słów jest jednak sporo!
  Słowo TORRENT występuje w opisach III wojny światowej w czasie inwazji Mahdiego na Europę-nie ma też takiej miejscowości-zostało to dokładnie zbadane i prześwietlone.
  Myślę że za kilka lub kilkanaście lat to słowo(TORRENT) też będzie powszechnie znane tak jak po roku 2000-ym słowo TALIBAN które Nostradamus użył w swojej XVI wiecznej twórczości!
  Centurion[/b]

  To jeszcze raz ja, Jarzabek, gosc od Golfsztromu:
  TORRENT
  noun
  a strong and fast moving stream of water or other liquid
  ORIGIN: late 16th cent.: from French, from Italian torrente, from Latin torrent- ‘boiling, roaring’, from torrere ‘parch, scorch.’

  Byle slownik online to wie, a Pan twierdzi, ze nikt nie wie?

  Góra

  Arteuza
  Tytuł: Re: Kiedy wybuchnie III wojna światowa.PostNapisane: 4 lis 2009, o 09:31
  Najpierw mała poprawka.

  Otóż niezbyt płynnie piszę jeszcze na komputerze-a poza tym jak już pisałem wzrok mam słaby

  Rok 2010 ?napisałem ( w kalendarium),że Mahdi urodził się w 1989 roku.
  Otóż przepraszam za błąd najprawdopodobniej Mahdi urodził się w roku 1969 w sierpniu i taką datę powinienem podać.
  Po prostu zamiast liczby 6 nacisnąłem liczbę 8 i nie zauważyłem tego-dopiero teraz po przeczytaniu ostatnich tekstów – również swoich.

  A oto sześciowiersz dotyczący urodzin Mahdiego

  Alamach część V 666,6

  W dwudziestym 6,8 i 9 to liczby trzeciego Antychrysta,
  Mahdi-muzułmański potwór otworzy na Ziemi bramy piekieł,
  Syn Mahometa złodzieja i pięknej Fatimy ladacznicy,
  Przyprawi miliony do nędzy,chorób i śmierci
  Urodzony w pobliżu Babilonu pomiędzy dwiema rzekami
  Oko straci w młodzieńczej bójce z rówieśnikami

  Będę jeszcze pisał o nim,tak jak i o innych dyktatorach.

  Tak więc Mahdi urodził się najprawdopodobniej w 1969 roku.
  Mamy tu dwie liczby wymienione przez Nostradamusa-to jest dwie dziewiątki i jedną szóstkę.
  Nie mamy natomiast ósemki-ale 9-ty miesiąc księżycowego kalendarza muzułmańskiego to Ramadan w którym to miesiącu(jak już pisałem uprzednio)narodzi się III Antychryst którego Nostradamus nazywa Mahdim.
  w Roku 1969 muzułmański miesiąc Ramadan zaczął się w/g naszego chrześcijańskiego słonecznego kalendarza w sierpniu-a jest to u nas ósmy miesiąc -a więc mamy i ósemkę(8)

  Proszę zwrócić uwagę,że Nostradamus podaje liczbę 9 na końcu jako najważniejszą -czyli najliczniejszą.
  Dawniej była taka tradycja,że najważniejsze osoby i fakty podawano na końcu a nie na początku-dlatego m.innymi do naszych czasów przeszedł zwyczaj przedstawiania kobiet na pierwszym miejscu-to w dawnych czasach nie było przywilejem

  Proszę zwrócić też uwagę na to ,że liczba 6 zgodnie z alfabetem hebrajskim oznacza siły nieczyste(szatana) a liczba 9(jako odwrócona 6-tka) przewrotność i kłamstwa-
  liczba 8 oznacza zwycięstwa-ale podana przed liczbami 6 i 9 mówi nam o tym,że Mahdi poniesie pomimo początkowych wielkich tryumfalnych zwycięstw wielką klęskę i osobistą tragedię(zostanie zamordowany przez muzułmańskich współbraci)
  Gdyby liczba 8 -jako najważniejsza została podana na końcu(w w/w sześciowierszu Nostradamusa)-to Mahdi osiągnął by ostateczne zwycięstwo w III Wojnie Światowej,.

  Tak więc jak już uprzednio wspomniałem przytaczając różne warianty czterowiersza Nostradamusa o roku 1999-Mahdi mając w 1999 roku 30 lat przybył do Afganistanu lub Pakistanu aby w ukryciu działać przy boku “chorego Mistrza” jak najprawdopodobniej nazywa Nostradamus Osamę Bin Ladena,.
  Mahdi ma się ujawnić dopiero pózniej-jako przywódca to jest Kalif Wielkiego Talibanu

  Ja tak jak Wy zastanawiam się nad tym kto nim jest-jak myślicie -piszcie.Może moje informacje Wam pomogą w jego identyfikacji?

  I druga sprawa podam jeden z czterowierszy o TORRENT-cie może on pomoże Wam w identyfikacji tego słowa.?
  Tego wyrazu(TORRENT) będę częściej używał w opisie inwazji wojsk Mahdiego(czerwonego,czarnego i białego – turbanów-tak te armie nazywa Nostradamus-na Europę)

  Persage II 37,2

  Biały Turban w wielkiej sile obległ Trabizont
  Wśród Turków i sojuszników wielka niezgoda
  TORRENT jest przyczyną ogromnego zamieszania
  Rozkazy i działania pomylone,a ruchy nieskoordynowane.

  Teraz jak żeście mi podpowiedzieli-to jest całkiem możliwe,że chodzi o jakąś wojnę komputerową.Oczywiście,że TORRENT po angielsku jak ktoś napisał to potok-ale myślałem dotychczas ,że to jakiś potok wojska.
  Możliwe ,że Nostradamusowi chodziło o jakiś potok-plików-to jest mylnych,fałszywych informacji komputerowych powodujących zamieszanie w bazach danych przeciwnika.
  Nie wiem -nie jestem w tej dziedzinie mocny-ale piszcie co Wy na to?
  Aha!-w/w czterowierszu Nostradamus wyraz TORRENT pisał tak jak napisałem-czyli z samych dużych liter -musi to być dla niego(Nostradamusa)- wyraz bardzo ważny-pamiętajcie o tym!.

  [b]c d n
  Centurion

  Góra

  Wyświetl posty nie starsze niż: Sortuj wg Przejdź
  Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku Strona 23 z 1772
  [ Posty: 17713 ] Przejdź na stronę Poprzednia strona 1 … 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 … 1772 Następna strona

  Strona główna forum » Luźne rozmowyStrefa czasowa: UTC + 1

  Kto przegląda forum
  Użytkownicy przeglądający ten dział: adasko, Google Adsense [Bot], sceptyk1 i 14 gości

 • # Extremerator (17-11-2015)

  Franciszek posiada w swoim herbie oliwki, wszystko się składa w jedną całość.

 • # MIETEK (22-11-2015)

  KONIEC FAŁSZU I OBŁUDY!

 • # brujeria (2-03-2016)

  De ves en cuando me vienen preguntas sobre
  q hechizo seria mas potente para cada caso.
  ¿Que conjuro os parece a vosotros que es mas indicado?

 • # Evana (20-04-2016)

  Czy jest szansa na to, że Peter Turkson from Ghany będzie papieżem?

 • # Evana (20-04-2016)

  o demograficznym zagrożeniu Europy:

  https://www.youtube.com/watch?v=wjACwk8o8ZU

  przerażające co robi polityka zupełnie nie prorodzinna, promująca homoseksualizm czy genderyzm w krajach świata.

 • # Evana (20-04-2016)

  O demograficznym zagrożeniu Europy z pl. tłumaczeniem

  https://www.youtube.com/watch?v=jpo7do1VSsw

 • # Do Atraktor (25-05-2016)

  Napisałeś że II względnie III krak będzie rządził długo. I Krak to Krakus założyciel miasta Kraków za II Kraka uważa się Piłsudskiego bo przywrócił Polskę na mapę świata więc względnie III Krak to przyszły król Polski. Trzeci Krak nie będzie się koronował na króla, “Na trzech stoi koronach lecz sam bez korony”. Trzeci krak będzie pomazańcem Bożym, “to namiestnik wolności na ziemi widomy”. Państwa takie jak Łotwa, Litwa itp zachowają swoją suwerenność, a podporządkują się Polsce z własnego wyboru a dokładniej rzecz biorąc z rozsądku. Polska będzie tworzyć wieczną Unie z Rumunią i Węgrami. Ukraina wejdzie w skład Polski. Całą reszta będzie zabiegać o przynależność do Państwa Polskiego o przepraszam do Wielkiej Lechii, oczywiście pomijając te części które zdobędziemy zbrojnie. Turcja nie wejdzie w skład Francji ani też nie zostanie schrystianizowana “A krymski Tatar, gdy dojdzie do rzeki, Choć wiary swojej nie zmieni, Polski potężnej uprosi opieki I stanie się wierny tej ziemi”

 • # Beatrycze (17-12-2020)

  Może tu mnie zobaczą ,mój wpis .Mówię do administratorów forum .Nie mogę się zalogować.To było celowe działanie ? 150 postów napisałam .To po co to forum ? Moje wpisy i stronę YouTube kto zna ten znajdzie a prawda sama się obroni .

 • # BrentTeach (23-01-2021)

  Can I just say what a relief to discover an individual who genuinely knows what they are talking about over the internet. You actually know how to bring a problem to light and make it important. More and more people need to check this out and understand this side of the story. I was surprised that you aren’t more popular given that you most certainly possess the gift.
  http://marvinw369mbp8.blogsmine.com/profile

 • # BrentTeach (29-01-2021)

  May I simply say what a relief to uncover someone that actually understands what they’re talking about on the web. You certainly realize how to bring a problem to light and make it important. A lot more people must check this out and understand this side of your story. I was surprised you are not more popular since you most certainly possess the gift.
  http://lisas147hvi6.dailyblogzz.com/profile

 • # read more (1-04-2021)

  In truth, there is usually no limit to how a lot of bets
  you can group with each other this way.

 • # ormin_lange (14-04-2021)

  Ciągle straszą wojną na youtube, szczególnie kanał Aximia. Express Geopolityczny i Nazar Tarot Ibraimow.

  Ale pamiętając teksty Atraktora wiemy, że coś tu nie gra, czegoś brak. 90 dni “rżnięcia tubylców”. Inna kwestia to czy Łukaszenka jest taki chętny do wojny na Ukrainie, w 2014 nie był, czym podpadł już wtedy Putinowi. I pytanie czy Łukaszenka musi być obalony przed wojną NATO Rosja czy może być po niej. Ciężko to rozstrzygnąć, ale intuicyjnie raczej powinien być obalony przed nią.

  Myślę, że to jeszcze nie ten rok. Teraz w ciągu 2021 roku ważniejszą kwestią stanie się kryzys, a lokalne konflikty owszem będą trwały i wybuchały, Syria może się znów zaognić, w Afganistanie/Pakistanie też może coś się zaczać ruszać w tej kwestii (pojawienie się Mahdiego z funduszami). “Śniady” miał tam wysłać nowe wojska. Śniada jest Kamala Harris, ona faktycznie realizuje wszelkie polecenia Deep State, bo Biden jest zbyt słaby na umyśle, by cokolwiek w tej kwestii mieć do powiedzenia, to figurant (nie każdy musi się z tym zgadzać, to moje odczucie i ocena sytuacji).

  Gra się wciąż toczy, ale Nostradamus i tak ostrzegł, że rządzący tym światem mogą tylko odwlec czekającą ich i popierające je ogłupione społeczeństwa karę ‘bożego bicza”. Jak w XIII Czyngis Chan tak XXI Mahdi będzie owym biczem. Tak wielu to teraz wypiera wciąż wierząc w hegemonię upadającego na naszych oczach rok po roku USA i jego satelitów, a nie dostrzegając długofalowej gry Chin, przyszłego sojusznika Wielkiego Talibanu.

 • # ormin_lange (14-04-2021)

  Irlmayer widział czarną armię idącą od strony zachodniej do jego rodzinnej Bawarii. Nigdzie nie powiedział, że nadzejdzie od strony Polski, wyczuwam, że bardzie tu chodzi o teren Węgier, Austrii i Czech skąd nadejdzie armia Mahdiego. Zółty pył rozsypany od bylego NRD aż po Adriatyk powstrzyma działania tej flanki inwazji Talibanu na Europę. Czarna armia to nie żadni Rosjanie, bo ci jak wiemy po wojnie na Ukrainie popadną w chaos i wojnę domową.

  Nazar Tarot Ibraimow uzurpuje sobie bycie wcieleniem Irlmayera. Wątpię w to. Ten człowiek nakręcił się wizjami Irmayera i zniekształca je wedle swojego widzimisię. Wieszczy użycie atomu przez Rosję szczególnie Wilno i Warszawa mają oberwać, a Putin ma zająć według niego kawał Polski przejściowo i zabijać Polaków. My wiemy, że nic takiego w proroctwach Nostradamusa nie było. W Polsce bo upadku demokracji ma zaistnieć dyktatura Generała (dawniej chwalonego, a zapomnianego – uważa, że będzie to Roman Polko), który dzięki sojuszowi z islamem ocali Polskę przed losem np. Węgier. Będzie to ohydny sposób, ale geopolitycznie jak najbardziej uzasadniony.

 • # ormin_lange (14-04-2021)

  Choć Irlmayer mówił, że III wojna “przeleci bardzo szybko” i widział w związku z jej trwanie trzy ósemki, trzecia miała przynieść zakończenie wojny (w domyśle w czasie pierwszej ósemki wojna już trwa, przynajmniej w Europie). Są dwa warianty według mnie, wojna na przestrzeni 2028-2048 bądź drugi (bardziej obecnie prawdopodobny) 2038-2058 (dla Europy). Z tekstów udostępnionych przez Arteuzę i Atraktora wiemy, że wojna Mahdiego ma trwać 7 i 20 lat, to rozdzielenie jest istotne, bo to cała wojna Mahdiego, ale nie cała dla Europy (takie moje przypuszczenie). Mahdi swoją wojnę rozpocznie według mnie od inwazji na Iran (około 2030 roku) by w 2037/38 zbliżyć się do granic Europy (Turcja) i zająć Maghreb.

  Istnieje teoria cyklicznego resetu popularyzowana obecnie przez Artura Lalaka (a sformułowana wcześniej przez innego polskiego badacza w latach 80-tych, którego nazwiska teraz nie pomnę, ale na którego pan Artur się powołuje). Według niego ostatni reset (związany z planetą X/Nibiru) miał miejsce w 1348 roku (według oficjalnego datowania) a zachodzi on w cyklu 13×52 lata (co 13 cykl ciała niebieskiego krążącego wokół Słońca po ekscentrycznej orbicie, Ziemia także ma mieć inną niż nam się to oficjalnie podaje, stąd co 13 cykl Nibiru/X dochodzi do zaburzeń na Ziemi. Dodając 676 (13×52) do 1348 uzyskujemy rok 2024 z zastrzeżeniem takim, że przesunięcie może wynieść nawet ponad 20 lat, ze względu na fałszerstwa w datowaniu (chronologia skaligeryjska). Nostradamus zdawał się też o tym wiedzieć, stąd apostrof w podawaniu lat liturgii. Jak by na to nie spojrzeć w toku III wojny światowej mogą miec miejsce dwie katastrofy, jedna w drugim roku wojny (siódma skała) a druga związana z resetem spowodowanym cyklem Nibiru/X, gdzieś właśnie w latach 40-tych, może nawet bliżej 2050 roku, odmieniająca bieg wojny na korzyść Francji i chrześcijaństwa.

 • # ormin_lange (14-04-2021)

  Także to co w wizji Irlmayera wydawało mu się szybkie, wcale w rzeczywistości takie szybkie być nie musi. Taka wizjonerska dylatacja czasu;)

  Mahdi powinien się pojawić w latach 20-tych, przynajmniej w Pakistanie (w Hindukuszu?), wiemy, że wpierw kto inny będzie tam na czele Talibanu, by potem zostać zastąpionym przez jednookiego właśnie. Mahdi ma się objawić światu (czyli w mediach) w 3 jednostki czasu (dni, miesiące, lata?) po wybuchu wulkanu gdzieś w Azji (Japonii?), musi to być spektakularne wydarzenie skoro Nostradamus o tym wspomina.

  Utworzenie armii 5 milionów przed wojną z Iranem też będzie wymagało nieco czasu sił i środków, a po nim nastąpi “krwawy marsz” jednoczący oba główne nurty islamu. Drugie starcie Kalifatu z VAR (United Arab Repeblic Jezusa Muzułmańskiego/Sinobrodego) zakończy się szybko pod Bagdadem, Sinobrody podporządkuje się (i republiki arabskie) Mahdiemu bez większego rozlewu krwi. Myślę, że oba te wydarzenia możemy sytuować po 2030 roku, choć trundo tu o dokładność, gdy nie ma się całkowitej pewności co do daty ataku Mahdiego na samą Europę (tutaj stawiam jednak na 2038, wpierw atak Chin na Rosję w 2037 i kalifatu na Izrael oraz zajęcie krajów Maghrebu i dopiero potem inwazja na Europę po pokonaniu floty europejskiej (przez spóźnionych Anglików). Mogę tu popełnić trochę błędó w tych wyliczeniach, ponieważ piszę z pamięci, nie wszystkie teksty Arteuzy i Atraktora mam przed oczami, niektóre mi się zwyczajnie gdzieś zapodziały, choć spisywałem je w jako takim porządku, to czasem jednak odnajduję jeszcze trochę niespisanych do jednego pliku.

  Wiem, że Atraktor postulował analizę tekstów w oparciu o osiągnięcia prekursorów, ale takie cyzelowanie może uprawiać znawca tematu, ja przyznam się, że takim znawcą nie jestem, ale ma to też swój plus w postaci świeżości, czasem skostniałość poglądów na pewną sprawę potrafi utrudnić interpretację. Inaczej się sprawa ma z klasycznymi centuriami, tam szyfr Nostradamusa mocno daje w kość osobom nie znającym ptasiego języka.