Koniec świata

Przepowiednie, proroctwa, znaki

Przepowiednie Nostradamusa

Artykuł opublikowany w dniu 15-11-2008 o godzinie 12:56
Portret Nostradamusa

Portret Nostradamusa

Nostradamus, co o nim wiemy?

Michael de Nostredame, znany nam jako Nostradamus, urodził się 14 grudnia 1503 r., zmarł 2 lipca 1566 r. Żył we Francji, zajmował się medycyną, astrologią i matematyką. Nostradamus zyskał rozgłos publikując centurie, czyli rymowane czterowiersze zawierające jego proroctwa. Uderzające jest, ile z najważniejszych wydarzeń historycznych zostało przepowiedziane przez Nostradamusa. Oto niektóre z nich:

Kilka proroctw Nostradamusa jeszcze się nie spełniło, nie są to niestety miłe wydarzenia: Trzecia Wojna Światowa i Koniec Świata.

Trzecia Wojna Światowa

Nostradamus ostrzega nas, że Trzecia Wojna Światowa wybuchnie gdy ,,Z nieba zstąpi Pan Grozy” oraz ,,Na niebie widziany będzie ogień ciągnący za sobą iskrzący się ogon”. Jak to rozumieć? Czy mamy wypatrywać na niebie komety zwiastującej zagładę? A może chodzi o jakąś inną planetę? Astronomowie zapowiadają, że w roku 2012 Słońce ma wejść w okres hiperaktywności, którego szczyt ma przypaść na 21 grudnia. Czy to będzie znak?

Ostatni papież

Herb papieża Benedykta XVI

Herb papieża Benedykta XVI

Nostradamus mówi także o ostatnim papieżu, który ma być ,,o skórze oliwnej”. Co to oznacza? Wiele osób przypuszcza, że może tu chodzić o mulata, lub murzyna. Jak wiemy, oliwki są koloru zielonego lub czarnego właśnie. Jak na razie, Kościołowi Katolickiemu przewodzi jednak biały człowiek.

Czy jednak możemy być spokojni? Obecny papież swym imieniem nawiązuje do zakonu św. Benedykta, którego symbolem jest m.in. gałązka oliwna. Niepokojem może napawać również to, że w herbie Josepha Razingera znajduje się koronowana głowa czarnego człowieka…

Popatrzmy na tę sprawę z innej strony: w XVI wieku, za czasów Nostradamusa, przywódca Kościoła Katolickiego — papież, miał ogromną władzę nad cywilizowanym światem. W dzisiejszych czasach, władza kościoła nie sięga już tak daleko. Papież, w rozumieniu Nostradamusa, mógł oznaczać kogoś, kto rządzi światem. W dzisiejszych czasach, najwięcej do powiedzenia mają dwa mocarstwa: Rosja i USA, a władzę w Stanach Zjednoczonych przejął Barack Obama — pierwszy czarnoskóry prezydent USA. Jego wybór był przełomowym wydarzeniem. Czy Barack Obama może być uważany za władcę o wpływach porównywalnych do tych, które w przeszłości miał sam papież?

Watykańska agencja prasowa doniosła, że Papież Benedykt XVI ma abdykować 28.02.2013!

Zobacz także: Przepowiednia Nostradamusa o katastrofie prezydenckiego samolotu w której zginął Lech Kaczyński
Komentarze (4240) Dodaj swój »

Trackback | RSS 2.0
 • # Ruan (9-07-2021)

  Orminlange – nie wiesz czy piszą jeszcze w Internecie Atraktor lub Moogi, a jeżeli tak to gdzie??
  Trochę mi brakuje ich wpisów -dobrze się czytało.

 • # orminlange (27-07-2021)

  @Ruan

  Niestety nigdzie nie natrafiłem już na nich pod ich nickami;)

 • # orminlange (27-07-2021)

  # theelobelix (8-07-2021)

  koment do: Przepowiednia 19,30. Czy pamietasz jak Vaclav Havel mial pewne wygrane wybory ale zrezygnowal ze wzgledow zdrowotnych… rak. Wiesz ze w okolicy 2006-2007 pisal sztuke “0dejscia”… dodaj sobie 16 lat do 2007 roku.
  Timberlan to jeden z braci ktorzy byli oskarzeni o zamach w Bostonie. A zamach byl kiedy? … w 10 lat od czasu od tego zmachu wypadnie kiedy?… wg mnie prawdopodobna postac generala dyktatora to Agnieszka Sochan.
  # theelobelix (8-07-2021)

  prawdopodobna postac ze strony islamskiej to Mohamed al Mashat – yemen….
  # theelobelix (8-07-2021)

  mohamet urodzenie 1986 – do niedawna polska i engielska wikipedia podawala 2 rozne daty … 6 8 9 to liczby Antychrysta. .. czytane po arabsku od tylu daja 986.

  Ciekawe kombinowanie, ale ma pewne słabe strony. Agnieszka Socha jest najsłabszą opcją, już nawet ja miałbym większe szanse na zostanie dyktatorem niż ona, tak żartem oczywiście;)

  Co do liczb możliwe jest wiele kombinacji, nie przeczę, że rok 1986 wchodzi w grę, ale mi najbardziej odpowiada juliański 6.8.(1)999 oraz tekst o zaćmieniu i wskrzeszeniu “króla Mongołów” (a zarazem króla z Angouleme, bo jest to tekst obfitujący w informacje – janusowy), właśnie dlatego, że da się to podeprzeć innymi tekstami, a nie tylko jednym. Do tego jeszcze klasykiem z centurii.

  co do 2007+16 daje nam 2023 nie ma szans na III wojnę takim roku. Nie spełnia on w żaden sposób zagadki matematycznej Nostradamusa. Poza tym Havel nie był młody, a Duda jeszcze spełnia ten warunek. Po jego ustępieniu Franciszek rozpocznie ostrzejsze reformy, już dał tego pierwsze oznaki – w sprawie mszy trydenckiej.

  Zamach w Bostonie nie mieści się w kategoriach superterroryzmu, bardziej junkterroryzmu inspirowanego przez służby w celu zaciskania pętli kontroli na szyi własnych obywateli pod pozorem walki z terrorem.

 • # orminlange (27-07-2021)

  No i jeszcze Mahdi ma się nazywać Mahomet ibn Sams (syn Słońca) i nie będzie z Jemenu, urodzi się w Iraku, a młodość spędzi na dworze któregoś z emirów, może nawet w Rijadzie, odziedziczywszy majątek po matce (i zapewne inwestując go zmyślnie, może w krypto, to by dało spore możliwości multiplikacji oraz omijania kontroli) wyruszy do Hindukuszu.

  Mahdi często jest mylony z Jezusem Muzułmańskim, Sinobrodym. Ten zapewne będzie z Arabii Felix, czyli Jemenu.

 • # orminlange (27-07-2021)

  Dodatkowo unikałbym szukania Mahdiego na siłę po wikipediach i innych wynalazkach. Tam go nie odnajdziemy.

  Objawi się światu w trzy (dni?) po erupcji wulkanu w Japonii? (Fuji?) – gdzieś na wyspach wschodniego oceanu (może być też Indonezja), przynajmniej w mediach powinien być eksponowany jako ważna postać, zapewne po obaleniu władzy w Pakistanie.

 • # orminlange (27-07-2021)

  Presage V 55, 3

  “W kraju Arabii Szczęśliwej narodzi się fałszywy Jezus,
  Będzie potężny w prawie Mahometa,
  Aby podbić Hiszpanię i Grenadę,
  I dalej przez morze ludy Ligurii i Romanii.”

  To dotyczy Jezusa Muzułmańskiego nie Mahdiego!

  Natomiast:

  Presage 113,201

  W 21′nie ten kalifat i nie ten przywódca który rozpoczął to zakończy batalię../.
  Wielki i Bogaty ze szczęśliwej Arabii wyruszy przepełniony wiarą półksiężyca-
  od stepów i niebotycznych gór środkowej Azji./..
  Tam początkowo w ukryciu Wielkie klęski talibów-(z arabskiego talib-uczeń)
  przemieni w ich Wielkie zwycięstwa….
  Zanim Ziemia dopełni swych 12 obiegów III Antychryst ogłosi Rzym miastem Mahometa/…(proroka Islamu)

  ten tekst też mówi o szczęśliwej Arabii, lecz prawdopodobnie o innym kraju niż Jemen, najbardziej pasuje Oman, gdyż jest tam dwór z którego może Mahdi wyruszyć (z Ponurym Katem) – Arteuza pisał o ZEA ale Arabia Felix była rozumiana w starożytnościraczej jako Jemen ale też i Oman (tam jest królestwo).

  Arteuza pisał poza tym (a miał dostęp do wszystkich tekstów):

  “Mahdi ma być Irakijczykiem urodzonym w małej wiosce koło zrekonstruowanego przez Saddama Husajna starożytnego miasta Babilon leżącego niedaleko obecnego Bagdadu po uprzednim odkryciu jego ruin.
  Matka jego bardzo bogata, piękna i urodziwa Fatima ma być przebiegłą bardzo inteligentną i przewrotną księżną Saudyjską i równocześnie dobrze zarabiającą prostytutką-będą na jej punkcie “wariowali “różni szejkowie i możni świata arabskiego i nie tylko!
  W czasie podróży turystycznej będąc w zaawansowanej ciąży-jedynej w swoim życiu-,ma zwiedzać wraz ze swoim kochankiem bogatym szejkiem z Emiratów zrekonstruowany Babilon.Najprawdopodobniej ojcem jej syna-choć ona będzie twierdziła,że jest to syn samego Allaha) ,będzie właśnie jej kochanek szejk, towarzysz podróży.
  W trakcie powrotu w jednej z pobliskich wiosek zwanej po arabsku;”YALLA”czyli po polsku”PODĄŻAJ ZA MNĄ”ma się narodzić jej jedyny syn któremu za namową jej kochanka szejka nada mu podwójne imię;”MOHHAMAD IBN SAMS”,czyli;Mahomet Słońce!
  Po porodzie Fatima wraz z kochankiem ma najpierw osiedlić się w ZEA,a póżniej ma poślubić jednego z najbogatszych i bardzo wpływowych książąt dynastii królewskiej Saudów rządzącej despotycznie Arabią Saudyjską.W wieku 12 lat przyszły Mahdi,czyli Mohamet Słońce ma stracić prawe oko w bójce z jednym z rówieśników na podwórzu pałacowym.
  Po śmierci matki w wieku około 20,30 lat ma wraz ze swoim towarzyszem(M Nostradamus mówi o nim tylko;” Ponury kat ” )ma wyjechać potajemnie z ogromnym majątkiem(pieniędzmi) odziedziczonym po matce i jej jedynym mężu(ojczymie przyszłego Mahdiego) bardzo bogatym szejku saudyjskim w góry Hindukuszu do talibów w celu walki na”śmierć i życie”z nienawistnym chrześcijańskim Zachodem!!!
  Ten wyjazd po cichu będą wspierali królewscy Saudowie bojący się o własny tron w Arabii,który i tak niedługo potem utracą,bo powstanie tak zwany VAR czyli Zjednoczona Republika Państw Arabskich Zatoki Perskiej(Arabskiej) na podobieństwo byłej XX wiecznej Zjednoczonej Republiki Arabskiej(Egiptu zjednoczonego z Syrią) Gamala Abdela Nasera!
  Początkowo “Ponury kat” i przyszły Mahdi mają działać razem i w walce o władzę będą bardzo bezwzględni również w stosunku do samych talibów i ich miejscowych przywódców,swoich oponentów!
  Intrygami i przekupstwami ,a także licznymi morderstwami przejmą szybko władzę nad afgańskimi i pakistańskimi talibami.
  W górach Hindukuszu w jego kotlinach i pieczarach zbudują zaczątki nowego IMPERIUM ŚWIATOWEGO państwa Wielkiego Talibanu,będą budować tam osady,a nawet fabryki ,oraz….magazynować wszelką broń.Pewnego dnia jak Ariowie ich”krwawi szahidzi zorganizowani w turbany”wkroczą do doliny Indusu i krok po kroku W SPOSÓB KRWAWY I OKRUTNY opanują wszystkie ziemie obecnego Pakistanu i posiądą jego nuklearny i rakietowy arsenał!!!
  I wtedy historia zacznie przyspieszać!”

 • # orminlange (27-07-2021)

  Moja nowa interpretacja tej wyliczanki:

  Liczba dziewięć – to czas Marsa, (dla Europy między 2039 a 2059)
  liczba sześć początkiem trzeciego, (numerologiczna data urodzin Mahdiego 6.8.1999?)
  Jeden i osiem rozpocznie z wielką siłą, (Mahdi wyrusza do Hindukuszu w 2018)
  Żeby dojść do dwa i siedem, (2027 Mahdi obala władzę w Pakistanie)
  Końcem powodzeń będzie pięć i cztery, (2054, “cud krzyża” lub Bitwa pod Ulm)
  A gdy przyjdzie sześć i dziewięć (albo szóste dziewięć?) skończy się jego panowanie. (2059 kończy się wojna w roku szóstej dziewiątki w XXI wieku)

  rok 1999 czy jakby napisał Nostradamus ‘999 zawiera te trzy dziewiątki zawarte też w czasie 2039-49-59 – moim zdaniem nie jest to przypadek. W roku 1999 rodzi się ten przez którego czas Marsa trwa w taki symboliczny sposób – szczególnie dla Europy, bo dla Mahdiego będzie to o 7 lat dłużej, z tym, że on może mieć czas trwania swojej wojny liczony jako 7 i 20 (gdzie 20 to ten czas 2039-59) siedem jest jakby wprawką (atak na Iran m.in) przed zasadniczym działaniem wojennym (Europa).

 • # orminlange (1-08-2021)

  Jeszcze raz zestawię dwa teksty mogące świadczyć, że Antychryst narodził się 6.8.1999( data juliańska)

  174,90

  W koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze,(2041)
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy,
  Na siedem gdy spadnie z nieba gwiazd wiele./..
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa./.

  Należy przestawić wersy zgodnie z oznaczeniami na koncu trzeciego i czwartego. Wynik:

  Na siedem(siedem dni po tym) gdy spadnie z nieba gwiazd wiele (po zaćmieniu 29.07.1999 według kalendarza juliańskiego, jest to czas aktywności roju Perseidów jak zawsze o tej porze roku!)
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy. (Mahdi)
  W (podczas) koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze,(2041)
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa.

  Dodatkowo widzimy, że dopiero w 2041, czyli w drugim roku trwania europejskiego teatru III wojny (wyznaczanej przeze mnie na 2039) Rzym staje w obliczu ataku turbanów.

  Czterowiersz 174, 90 koresponduje ze znanym klasycznym czterowierszem zawierającym rok 1999:

  W roku 1999 w siódmym miesiącu (juliańskim 29.07.1999)
  Na niebie pojawi się król przestrachu
  Wskrzesi wielkiego króla z Angouleme (Mongołów)
  Przed i po wojnie światowej panować będzie -zgodnie ze swoim korzystnym horoskopem.

  To zaćmienie jak i ten tekst mało tego, że zapowiada wskrzeszenie władcy Mongołów (anagram słowna Angouleme czyli Mongolois – w znaczeniu i roli “bicza bożego”, a takim będzie poniekąd Mahdi) – panuje przed trzecią wojną, ale też i o władcy panującym po trzeciej wojnie, a takim będzie związany z Angouleme Henryk de Bourbon.

  Możliwe, że samo zaćmienie nie sygnifikuje dokładnej daty narodzin ani jednego (choć Mahdi według mnie przychodzi na świat tylko siedem dni później) ani drugiego, ale sygnifikuje proces, jaki doprowadzi do panowania po III wojnie Henryka – w efekcie nieudanych działań antychrysta.

  Ciekawe jest, że inny “Mongoł” doszedł do władzy w tym czasie (1999) w Moskwie:) ale on tylko przeciera ścieżki dla o wiele gorszego od siebie. Już niedługo (może nawet w tym roku, a może za parę lat) moskiewski Mongoł zostanie rozdeptany jak robak, a na scenę swiatową wkroczy Mahdi – myślę, że w 2027 już go oficjalnie zobaczymy w mediach.

 • # orminlange (4-08-2021)

  Przepowiednia 164,15

  Mars w trzecim (stopniu lub dekanacie) Panny w opozycji do Neptuna
  podczas/po pełni Księżyca w Baranie wyzwoli atlantyckie demony pieniądza.
  Kapitol dwóch kłótliwych partii zrodzi trzecią ukrytą zwolenników Morusa,
  najpierw tajemniczą, a później jawnie wrogą dotychczasowym porządkom.
  Atraktor 2013-10-16 15:17:20

  Obie te konfiguracje mogą wyznaczać zapowiadane przez Pana Jackowskiego dwa krachy:
  https://www.youtube.com/watch?v=VzvMndc0aok

  od 49 minuty nagrania jest wizja

  Mars w opozycji do Neptuna w trzeciej części znaku Panny jest 1 września (ścisły
  aspekt)
  Potem Księżyc w pełni w Baranie jest 19 października. Zobaczymy czy się to pokryje

  czasowo, bo do tłumaczeń Atraktora (badacza Nostradamusa) zawsze mam wątpliwości, wystarczy jeden błąd w przekładzie i wskaźnik czasowy się sypie.

  Poza tym czy Nostradamus mógł operować położeniem Neptuna bez efemeryd? Chyba tylko w przypadku jasnowidzenia. Mam też swoją wersję tłumaczenia, ale jest obarczona brakiem oryginału.

  U Neptuna(USA) Mars w trzecim (stopniu/sektorze?) Wagi
  podczas/po pełni Księżyca w Baranie wyzwoli atlantyckie demony pieniądza.
  Kapitol dwóch kłótliwych partii zrodzi trzecią ukrytą zwolenników Morusa,
  najpierw tajemniczą, a później jawnie wrogą dotychczasowym porządkom.

  Dlaczego Wagi a nie Panny? Virgo a Libra to kwestia błędu w odczytaniu słowa, zwłaszcza przy czcionce wtedy stosowanej oraz czeskiego błędu – rg zamiast br (to samo było z Histerem, był to efekt nieprawidłowego czytania czcionki – tam było wyraźnie napisane Hitler a nie Hister, ale tylko osoba znająca warianty stosowanych wtedy czcionek może to dostrzec).

  Przy Marsie w trzecim dekanacie Wagi sprawa jest prostsza – ta konfiguracja zachodzi jednocześnie z pełnią w Baranie 20.10.2021 (środa), dzień po pełni to będzie być może “czarny czwartek” na giełdach. Zobaczymy zresztą i zweryfikujemy naocznie;)

  Jeśli to nie będzie jednak w tym roku to wchodzą w grę jeszcze warianty inne, no 2025 rok.

 • # orminlange (4-08-2021)

  Przepowiednia 101,34

  Twarz Atlantów szybko będzie się zmieniać,
  Wszyscy zobaczą postępujące na niej co raz szybsze zmiany,
  Ubożejący ludzki środek pierwszy wznieci zarzewie buntu-
  pociągając za sobą olbrzymie rzesze południowych przybyszy,
  Sądny kolejny czwartek okaże się ostatecznym upadkiem ich pieniądza,
  Zaś ogromne fale niezadowolenia zrodzą obywatelską partię plebejuszy!

  Pytanie czy “sądny kolejny czwartek” oznacza kolejny po tym w 1929 czy też kolejny po czwartku 21.10.2021?

  Odpowiedź jak zawsze będzie klarowna po wydarzeniu:)

  Choć dopóki nie zaistnieje to:

  Przepowiednia 161.19

  Za rządów Wilka Europa stanie się wasalem Potężnego Neptuna,
  Podpisane traktaty spowodują niezadowolenie świata,
  Niedźwiedź, Azjatycki Tygrys i Czerwony Smok zawrą na krótko sojusz,
  Do chwili kiedy przez bunt pospólstwa upadnie wszechobecny pieniądz Atlantów!
  atraktor44 26.04.15, 17:56

  czyli jawny sojusz Rosji Chin i Indii i wasalizacja Europy przez USA, to raczej w tym roku (2021) dolar jeszcze nie upadnie;)

 • # orminlange (4-08-2021)

  Przepowiednia 152,116

  W domu Białego Wilka zamordują pierwszego,
  U Neptuna strach i przerażenie,
  Zemsta wysłanników Półksiężyca-
  spowoduje wielki zamęt i powszechną chęć zemsty…
  atraktor44 26.04.15, 17:56

  No i kim jest ten “biały wilk” oraz wilk z przepowiedni 161.19 z poprzedniego wpisu?

  Wydawało się, że to Trump, ale nic takiego nie miało miejsca. A może nawet te określenia są błędnie rozumiane.

  W białym domu zamordują pierwszego Wilka,
  W USA strach i przerażenie,
  Zemsta wysłanników Półksiężyca-
  spowoduje wielki zamęt i powszechną chęć zemsty…

  W takiej wersji tłumaczenia “Pierwszy Wilk” to synonim przywódcy stada jakim jest każdorazowo prezydent, nie musi się to określenie odnosić to cech charakteru.

 • # moonlight (6-08-2021)

  Czyżby zaczynała się druga fala migracji?

  https://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/bialorus-atakuje-litwe-migrantami-z-iraku

  Jeśli dobrze pamiętam mają być, przy czym trzecia zbrojna.

 • # moonlight (6-08-2021)

  Pierwsza fala była, druga miała być ze wschodu a trzecia zbrojna.
  Ktoś pamięta tę przepowiednię?

 • # orminlange (7-08-2021)

  Przepowiednia 109,47

  Przed nastaniem epoki Tyranów,
  Muzułmańska szarańcza ruszy przez wyspy Śródmorza-
  na kraje: Hellady(Grecji), Panonii(Węgry), Italii i Aquilonu(Niemcy),
  Po pierwszej fali przyjdzie druga zbrojna-
  Ta trzecia z dalekiej i bliskiej Azji zaleje skłócony kraj Sarmatów,
  Po czym wszystkie narody Gryfona zamkną się w swoich klatkach../.
  Atraktor 2016-03-01 14:32:24

  druga ma być już uzbrojona a trzecia z Azji:)

  Przy okazji ciekawostka

  174,90

  W koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze,
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy,
  Na siedem gdy spadnie z nieba gwiazd wiele./..
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa./.

  lub według mnie:
  W siedem (dni po zaćmieniu 1999) gdy spadnie z nieba gwiazd wiele./..
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy,
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa./.
  W czasie koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze
  (idealna koniunkcja Jowisza z Saturnem w Wadze 1.11.2040!)

  IX.73

  Władca niebieskiego turbanu wkracza do Foix,
  Będzie rządził mniej niż obieg Saturna.
  Wódz turbanu białego wysłany do Bizancjum (Istanbułu)
  Słońce, Mars i Merkury blisko godziny (kątowej)
  (2040 grudzień – trzy te ciała są w ścisłej koniunkcji, co do godziny kątowej!)

  Dans Foix entrez Roi ceiulee Turban,
  Et regnera moins revolu Saturne,
  Roi Turban blanc Bisance ceur ban,
  Sol, Mars, Mercure pres de la hurne.

  określenie la hurne błędnie jest według mnie tłumaczone jako gwiazdozbiór Urny bądź Uran. M mamy ciekawe zestawienie dwóch wydarzeń – przekroczenia Pirenejów przez jeden z turbanów, odesłanie wodza innego do Istanbułu oraz podejście armii Mahdiego pod Rzym. Jak dla mnie gra i trąbi:)

 • # moonlight (14-08-2021)

  Każdego dnia docierają do nas informacje o przejmowaniu przez Talibów kolejnych prowincji i wygląda na to, że w ciągu kilku tygodni zapanują nad całym krajem.
  Czy myślicie że to początek Wielkiego Talibanu i w najbliższym czasie, w tym lub przyszłym roku objawi się światu Mahdi?

 • # Ruan (15-08-2021)

  To raczej początek zmian. Tak naprawdę zacznie się po przewrocie w Pakistanie – to będzie początkiem końca.

 • # moonlight (15-08-2021)

  Po tym jak dziś Talibowie przejęli Kabul można się spodziewać że Pakistan też jest bliski. Przecież to oni wspierali Talibów w Afganistanie

 • # Forest (15-08-2021)

  Zaczyna się, jednak, od Afganistanu.

 • # orminlange (16-08-2021)

  Nie tak szybko, “Śniady” albo “śniada” Kłamala/Kanalia Harris wyśle tam nowe wojska, talibowie znów zostaną zepchnięci w góry.

  Ciągle zapominacie, że jednooki przejmie władzę wpierw w Pakistanie obalając tamtejszego, słabego prezydenta, a dopiero potem przyłączy Afganistan, po wysadzeniu atomówką sił sprzymierzonych z USA. A to jak wykazywałe wcześniej powinno mieć miejsce w 2026/26 (przejęcie Pakistanu) oraz w 2029 (odparowanie interwentów z zachodu oraz rzeź “plemiennej hołoty” i referendum przyłączające Afganistan do Kalifatu).

 • # orminlange (16-08-2021)

  poprawiony wpis bo jakies chochliki się wdały

  Nie tak szybko, “Śniady” albo “śniada” Kłamala/Kanalia Harris wyśle tam nowe wojska, talibowie znów zostaną zepchnięci w góry.

  Ciągle zapominacie, że jednooki przejmie władzę wpierw w Pakistanie obalając tamtejszego, słabego prezydenta, a dopiero potem przyłączy Afganistan, po wysadzeniu atomówką sił sprzymierzonych z USA. A to jak wykazywałem wcześniej powinno mieć miejsce w 2026/27 (przejęcie Pakistanu) oraz w 2029 (odparowanie interwentów z zachodu oraz rzeź “plemiennej hołoty” i referendum przyłączające Afganistan do Kalifatu).

 • # orminlange (16-08-2021)

  Omen 13

  “Wóz” obali słabego władcę w państwie nad Indusem, gdzie kiedyś Macedończyk ustalił swoje granice(Pakistan),
  A jego mieszkańcy ogłoszą go Kalifem państwa Wielkiego Talibanu,
  Wielką armię utworzy o 5 milionach głów, a znakiem żołnierzy będzie czerwony turban Mahometa,
  Począwszy od roku ‘607 liturgii jego nowej ery. (2027 licząc 2020 gdy ma 21 lat- tajemnicza liczba Mahdiego według Nostradamusa, w tym przypadku 600 liturgii to 2020, liczba 27 jest także powiązana z zagadką Nostradamusa “1 i 8 rozpocznie z wielką siła by dojść do 2 i 7″)

  Przepowiednia;141,201(sześciowiersz)
  Mars w znaku Skorpiona w roku żywej Wagi (IV kwartał 2029!)
  W końcu lat 20-tych kraj Baktrów i Partów (Afganistan) we władzy turbanów,
  Mściciel z gór dostawcą tysięcy niepokornych czaszek-
  Rzuconych w pszenicznych workach pod stopy Antychrysta.
  Po wielkiej rzezi plemiennej hołoty lud wybierze Talibów,
  Na chwałę przyszłego Imperium Allaha i Mahometa.

  Poprawiłem tą nieszczesną drugą dekadę z wersu drugiego na lata 20-te o wiele lepiej pasuje, nawet współgra z tym Marsem w znaku Skorpiona i Wagą “ożywioną” pobytem w niej Jowisza.

 • # orminlange (16-08-2021)

  od 2020 jako podstawy do odliczania lat liturgii (jednej z kilku podstaw obok soboru w Efezie) mamy wyliczone inne wydarzenie już z III wojny:

  3,115 Almanach 1614 rok.

  W 620 roku liturgii (2040) jednooki Mahdi
  Wielki Kalif Talibanu;
  Z trzech stron afrykańskiego Śródmorza ruszy na chore
  republiki zachodu;
  Czerwony,Błękitny i Czarny Turban będą niszczyć
  wszystko co żywe i martwe;
  Pod Wielkimi Zielonymi Sztandarami Proroka Mahometa zapanują
  szatańskie porządki!
  Do krajów Orientu płynąć będą falami przepełnione statki
  chrześcijańskich niewolników.
  Dzieci odbierane , kobiety oddawane do służby i haremów
  muzułmańskich wojowników,
  Mężczyżni wywożeni na pola uprawne i do manufaktur
  zdobywców,
  Wszyscy skuci i napiętnowani naramiennym znakiem
  przeklętego krzyża!
  Oto panowanie syna piekieł-
  III Antychrysta!

  Dlaczego dopiero w 2040? Otóż wpierw będzie podgryzanie Europy dywersją (w tym elektroniczną), potem zmagania na Morzu Śródziemnym (2039) a dopiero potem inwazja lądowa (na Hiszpanię, Włochy i Bałkany).

  Pod Rzym Mahdi podejdzie w tymże 2040 roku:

  174.90 (czterowiersz)

  W koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze,
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy,
  Na siedem gdy spadnie z nieba gwiazd wiele./..
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa./.

  moja wersja:

  Na/po/w siedem (dni po zaćmieniu 1999) gdy spadnie z nieba gwiazd wiele./..
  Zrodzi się ten, który wyjdzie z otchłani mocy,
  III Antychryst podejdzie pod miasto Romulusa./.
  W koniunkcji Saturna i Jowisza w wadze
  (idealna koniunkcja Jowisza z Saturnem w Wadze 1.11.2040!)

  W tymże 2040 roku będziemy mieli nieudaną próbę inwazji Niemiec na Polskę, a w zasadzie Islamską Republikę Lechistanu:

  Przepowiednia 183,47/sześciowiersz/

  Mars w znaku Raka,a Wenus Wodnika, ( marzec/kwiecień 2040 )
  Zbrojni wysłannicy przyszłego Cesarza Germanii i Rzymu-/-
  terroryzują mieszkańców Śląska i bałtyckiego Wybrzeża,
  Przy pomocy pospólstwa i Szahidów po dziewięciu dniach-/-
  Gwardziści i Legioniści Generała Dyktatora triumfują-/-
  Kołobrzeg i Opole zniszczone przez potężne działa zwycięzców.

  No i janusowy:

  1.51

  Głowa Barana, Saturn i Jowisz w złączeniu (2040)
  Wielki Boże, co się zmienia?
  Po długim stuleciu powróci zły czas
  Wielkie zamieszanie we Francji i Włoszech.

  W stulecie inwazji Hitlera na Francję zły czas powraca.

 • # orminlange (16-08-2021)

  Cytat z Arteuzy:

  “Mahdi ma być Irakijczykiem urodzonym w małej wiosce koło zrekonstruowanego przez Saddama Husajna starożytnego miasta Babilon leżącego niedaleko obecnego Bagdadu po uprzednim odkryciu jego ruin.
  Matka jego bardzo bogata, piękna i urodziwa Fatima ma być przebiegłą bardzo
  inteligentną i przewrotną księżną Saudyjską i równocześnie dobrze zarabiającą
  prostytutką-będą na jej punkcie “wariowali “różni szejkowie i możni świata
  arabskiego i nie tylko!
  W czasie podróży turystycznej będąc w zaawansowanej ciąży-jedynej w swoim życiu-,ma zwiedzać wraz ze swoim kochankiem bogatym szejkiem z Emiratów zrekonstruowany Babilon.Najprawdopodobniej ojcem jej syna-choć ona będzie twierdziła,że jest to syn samego Allaha) ,będzie właśnie jej kochanek szejk, towarzysz podróży.
  W trakcie powrotu w jednej z pobliskich wiosek zwanej po arabsku;”YALLA”czyli po
  polsku”PODĄŻAJ ZA MNĄ”ma się narodzić jej jedyny syn któremu za namową jej kochanka szejka nada mu podwójne imię;”MOHHAMAD IBN SAMS”,czyli;Mahomet Słońce!Po porodzie Fatima wraz z kochankiem ma najpierw osiedlić się w ZEA,a póżniej ma poślubić jednego z najbogatszych i bardzo wpływowych książąt dynastii królewskiej Saudów rządzącej despotycznie Arabią Saudyjską.W wieku 12 lat przyszły Mahdi,czyli Mahomet Słońce ma stracić prawe oko w bójce z jednym z rówieśników na podwórzu pałacowym.
  Po śmierci matki w wieku około 20,30 lat ma wraz ze swoim towarzyszem(M Nostradamus mówi o nim tylko;” Ponury kat ” )ma wyjechać potajemnie z ogromnym majątkiem(pieniędzmi) odziedziczonym po matce i jej jedynym mężu(ojczymie przyszłego Mahdiego) bardzo bogatym szejku saudyjskim w góry Hindukuszu do talibów w celu walki na”śmierć i życie”z nienawistnym chrześcijańskim Zachodem!!!
  Ten wyjazd po cichu będą wspierali królewscy Saudowie bojący się o własny tron w
  Arabii,który i tak niedługo potem utracą,bo powstanie tak zwany VAR czyli
  Zjednoczona Republika Państw Arabskich Zatoki Perskiej(Arabskiej) na podobieństwo
  byłej XX wiecznej Zjednoczonej Republiki Arabskiej(Egiptu zjednoczonego z Syrią)
  Gamala Abdela Nasera!

  Początkowo “Ponury kat” i przyszły Mahdi mają działać razem i w walce o władzę będąbardzo bezwzględni również w stosunku do samych talibów i ich miejscowych
  przywódców,swoich oponentów!
  Intrygami i przekupstwami, a także licznymi morderstwami przejmą szybko władzę nad afgańskimi i pakistańskimi talibami.
  W górach Hindukuszu w jego kotlinach i pieczarach zbudują zaczątki nowego IMPERIUM ŚWIATOWEGO państwa Wielkiego Talibanu,będą budować tam osady,a nawet fabryki,oraz….magazynować wszelką broń.Pewnego dnia jak Ariowie ich”krwawi szahidzi zorganizowani w turbany”wkroczą do doliny Indusu i krok po kroku W SPOSÓB KRWAWY I OKRUTNY opanują wszystkie ziemie obecnego Pakistanu i posiądą jego nuklearny i rakietowy arsenał!!!
  I wtedy historia zacznie przyspieszać!”

  Z tym wiekiem Mahdiego 20/30 lat to jak już wykazałem bardziej realne jest 18 lat od jego urodzenia w 1999 lub w roku 2018 (’1 i 8 rozpocznie z wielką siłą”)

  cd. Arteuzy

  “Dla niektórych,a dla nas na pewno(uczestników tego forum)stanie się już jasne,że III Wojna światowa JEST JUŻ BARDO BLISKO!
  NIESTETY!!!
  Po przejęciu władzy w Pakistanie ,lub nie co wcześniej Mahdi ma się pozbyć wkrótce
  swojego towarzysza broni “Ponurego Kata”bo to on będzie początkowo szefem talibów szukanym przez Zachód,a Mahdi będzie chciał przejąć całą władzę,więc tę przeszkodę usunie!
  Mahdi spowoduje to,że jego towarzysz wpadnie w zasadzkę i zostanie schwytany ,a
  następnie zabity przez Amerykanów i powieszony do góry nogami dla przestrogi ogółu muzułmanów.
  Ma tam (na jakimś placu,najprawdopodobniej w Kabulu stolicy Afganistanu)wisieć całą dobę,a następnie jego ciało ma być spalone ,a póżniej jego prochy mają być z
  samolotu rozrzucone nad Oceanem Indyjskim!
  Jak już pisałem to talibowie z Pakistanu i Afganistanu w czasie wojny z rządami
  państw arabskich między innymi z Egiptem kolejno opanują te kraje w tym sam
  Egipt,Irak,Syrię itd i przyłączą je do nowego imperium.
  Stronnicy talibscy w tych krajach nigdy sami nie przejmą władzy,bo do tego nie
  dopuści tzw: chrześcijański Zachód.
  W krajach arabskich będzie się -brzydko mówiąc “KOTŁOWAŁO” ,aż do czasu kiedy z
  zewnątrz wkroczą tam zorganizowane w zbrojne TURBANY armie Mahdiego zwanego przez nas chrześcijan III Antychrystem.”

  Także to są dopiero przedbiegi, Talibowie wciąż mają swoich przywódców, a Mahdi choć z nimi współdziała, wcale nie jest jedną z ważniejszych person, ten czas dopiero nadejdzie, ma pieniądze, może wiele w drodze na szczyt, włącznie ze skrytobójstwem i intrygami.

  Przepowiednia;133;67(czterowiersz)

  Na wielkiej wyżynie u podnóża trzech niebotycznych gór Azji,
  Mahdi zbuduje gniazdo piekielnego Kła!
  Stamtąd szczurze zastępy turbanów-
  zejdą w dół nawracając ludy na wiarę nienawistnych talibów./..

  Być może ta baza już istnieje, ale to jest jego osobista baza. Gdy wojska sprzymierzonych znów wjadą do Afganistanu by zrobić porządek z Talibami, zapewne ta baza ich uratuje. Ta hydra ma wiele łbów, ciężko ją zlikwidować przed czym ostrzegali generałowie radzieccy butnych Amerykanów.

 • # moonlight (16-08-2021)

  Mam nadzieję, że masz rację Orminlange. Szczerze mówiąc przeraża mnie to co się dzieje obecnie w Afganistanie. Obyśmy mieli jeszcze trochę spokoju

 • # orminlange (18-08-2021)

  @moonlight

  Chciałbym w ogóle nie mieć racji, ale parę tekstów już się wypełniło i widać, że wszystko idzie jak po sznurku, także i w Polsce są pierwsze jaskółki (wypierane przez propagandę), że załamanie gospodarcze będzie miażdżące dla rządzących, ale ci co po nich przyjdą lekko mieć nie będą, bo to są zaniechania ostatnich 30 lat, ciężko to będzie wszystko odrobić pustym pieniądzem, czy nawet kredytem. Od kredytów żaden naród się jeszcze nie wzbogacił, jeśli nie szła za nim konkretna praca i wytwarzanie dóbr i usług z wartością dodaną. Dlatego w omenie 69 jest mowa o “ułudnych rządach sprawiedliwych”, w zasadzie ułudne były każde rządy do tej pory i przekonamy się, że następcy pójdą w jeszcze większy marksizm i bolszewizm, wszystko to zakończy się krwią na ulicach (niestety wezmą się ludzie za łby, widać to narastające zacietrzewienie), a kataklizmy oraz problemy finansowo-gospodarcze spowodują, że dyktatorowi będzie łatwo przeprowadzić przewrót. Lekko niestety już było, trzeba być na to przygotowanym. Ja przenoszę się na wieś, uczę się sztuki przetrwania. Trochę późno, ale lepiej późno niż wcale.

  Pozdrawiam;)